Ne Na wa Kimi no çalışma adı neydi?

Burada bazı erken konsept sanat için Kimi no Na wa.

concept art

Çalışma Başlığı bu resmin sol üst köşesinde verilir. Adı neymiş?

(Bu soru olmuştur neşeyle kaldırdı from reddit.)

+71
RaginBajin 9 Nis 2014 17:14:22
29 yanıtların

Minato kurtardı Kushina zaman çalan şarkı. Bulut ninja Kushina kaçırdıkları zaman, Minato iz bırakmış saç telleri tarafından bulundu. Bu şarkı https://www.youtube.com/watch?v=6xR5FuBin_g&list=PLF7A13C44809B5893&index=100

+895
KRONUS 03 февр. '09 в 4:24

Sesler çok gibi Cubitus (bir.k.bir. Wowser). (Bazı insanlar, bir kutup ayısı için onu hata) büyük beyaz bir köpek olan bir mucit vardır.

Cubitus

+829
Onzin Lol 5 Haz 2015 10:04:56

Farkında olmadığım bir röportaj sürece, Kurumada böyle bir şey demedi.

Gerçekten umursadığı ne havalı ve güçlü oluşturmak için çalıştığını söyledi, ama bir güçlü olduğunu söylemek bile onu.

Sen-ebilmek kontrol bu işte.

+810
ruskine 14 Tem 2019 03:37:11

Ben en azından iki dizi arasında açık bir bağlantı var buna kesin bir cevap var, ama şimdiye kadar yayınlanan olan (bütün) Kalabalıklar ilk 2 Bölüm, temel yok. Eğer aynı evrende olsalar, iki dizi karakterleri hiç etkileşim yok gibi görünüyor. Orijinal serinin Gatchaman takımı üyeleri tüm Kalabalıklar içinde karşılığı var örneğin kesinlikle orijinal dizi göndermeler vardır, ve pek çok kavram aynı kaldı.

İki dizi farklı evrenler var olduğuna inanmak için iyi bir sebep. Orijinal Gatchaman içinde, hepsinin güçlerini vardı, en azından prensip, bilim ve teknoloji sadece ürün. Kalabalıklar içinde, tam tersine, Gatchaman güçlerini mistik kökenli bir tür vardır. Nasıl çalıştıklarını henüz net değil, ama tamamen artık bilim kurgu ülke içinde değiller. Gatchaman bu yorumu böylece orijinal temelde farklı, ve belki de sadece kendi evrenini kendi içinde mantıklı.

Wikipedia gibi kabul ile bu tarif Kalabalık olarak "üzerinde Gatchaman evren", bu olur gibi görünmek engel mi olmak aynı evren. Ancak, bu açıklama için sağlam bir kaynak var, bu yüzden en iyi şüpheli.

Tabii ki, bu cevap hala (en azından Kalabalık bitene kadar) değişebilir ama şu an için farklı evren olduğunu daha olası görünüyor.

+809
carl Oneil 31 Ara 2011 23:37:45

Yani 91 gün sonunda Spoiler:

Angelo ve Nero Angelo ona geçmiş yürür sonra sahilde ve yürüyüş, Nero silahını amaç ve güçlü bir atış. Biz hiç gerçekten ne olduğunu görün Angelo, Nero sürücüler (bir çorba kasesi konserve ananas?) ve onların izinden uzak okyanus sörf tarafından yıkanır.

Angelo de ateş aldın? Bu ya da kaçmak çocukken Nero vurdu Angelo cevapsız 9 yıl önce çekimin başka bir tekrarı mıydı? Ve ben muhtemelen cevapsız bir şey de bir noktada, ama neden çorba ananas?

+773
hairy person 16 May 2017 23:35:15

Belki de bilinçaltında Naruto ile işbirliği yapmaya ikna edilmesi gerekiyordu Sasuke.

Yine belki de Genjutsu Bilgeler çalışmıyor mümkündür. Ama hey, Sasuke neredeyse anında Genjutsu altında kuyruklu canavarları koymak ve Shibaku Tensei ile bastırdı. Kuyruklu hayvanlar Juubi (sözcüğün matematiksel anlamda) bölümleri olduğundan Sage çakra olmalıdır.

Bu Juubi neredeyse tamamen bir Naruto Myobokuzan, Fukusaku şekilde Naruto o sırada Naruto böyle bir gücü başvurmak istemiyordu beri Naruto ile birleştirmek için çalışıyor durdu sebebi de Fukusaku ile eğitimi sırasında işine koyuldu gibi enerji üretilir bu Kurama kaydetti.

+766
Monica Schuh 9 May 2016 23:16:11

TL;DR: Bu mümkün ama manga asla kesin bu konuda.

@senshin Migi başka bir parazit söylemek, belirli bir parazit için durum bu en azından mümkün olduğunu düşünüyorum. Kanıt 194 Sayfa manga Cilt 9 ile verilmiştir.

Migi could tell Gotou from other parasites

Eğer Kana tespit ve parazit yaydığı sinyaller ayırmada Migi seviyeye ulaşabilir eğer, o zaman muhtemelen diğer parazit Shinichi ve Migi söylemek mümkün olurdu. Kana manga 5 Birim 75 Sayfa üzerinde inanılmaz algılama yeteneklerini potansiyelini gösterdi:

Kana sensed 4 or 5 out of 8 parasites

Güçleri gelişti ve manga 5 Birim 115 ve 120 Sayfalarında gördük.

Kana emitted a signalMigi told Shinichi about Kana's signal

Sonra Shinichi diğer parazitler açıkça ayırt edilebilir içinde onun hayali vardır. Kana sonunda diğer parazitler güçler hala gençti ölüm ona bir parazit elinde koştu vardı değil Shinichi ve Migi söylemek mümkün olabilir umut verici görünüyor sonuç.

+761
rimkashox 5 Kas 2012 11:49:00

Gelen Anlık İletim madde üzerinde Dragon Ball Wiki:

Goku Dragon Ball GT çocuk olunca, bu tekniği kullanma yeteneği büyük ölçüde rastgele sadece kısa bir mesafe uzak yerlere seyahat ediyor; ancak, 4 Süper Saiyan olarak, tam potansiyeline için yeteneği kullanmak için o noktaya engellendi. Goten, Trunks tarafından enerji verilen ve Syn Shenron karşı savaş sırasında Gohan o zaman, çocuk Goku düzgün Anında İletim kullanır.

+753
user119522 20 Tem 2011 21:15:46

Sur Maria'yı kurtarmak için gönderilir o zaman Shingeki no Kyojin içinde, Armin dedesi ölür. Ve Eren yemiş geldiğinde bölümde, onu yiyen dev yüz ve göz Armin dedesi tam olarak aynıdır.
Armin's grandfather Titan that eats Eren

Bu herhangi bir şekilde ilişkili mi?

+751
kimberly mosqueda 22 Şub 2011 04:21:16

İlk yolda ilk drama CD İçin Kuzu yok Honkai başlıklı "Nyan Nyan Başlangıcı". "Checo" (adlı karakter özellikleri mi?) ve "Shuu", kim olabilir veya eski anlamıyla bir kedi olmayabilir.

Özetleyecek olursak: bu parça ile başlayıp, bunları yaparken müstehcen şeyler (gibi Kuzu yok Honkai'in alışkanlık). Bir kedi çünkü o Checo bir işi olacak, ama Shuu yapamaz diyor. Shuu doğum gününü unutmaz ve kavga etmeye başlıyorlar. İlişkilerini herşey Güllük gülistanlık olduğu günleri yad ettiler. Parçanın sonunda, mutabakat ettiler.

Bu karakterlerin kim olduğunu bilmiyorum. Hiçbir şey bu parça (ne de diğerini, "Nyan Nyan Serenat") bir şey için herhangi bir karakter ya da olayları özellikli anime bile olsa anlatı "hissetmek" gibi Kuzu yok Honkai. İyice kafam karıştı. Kim bu insanlar ne yapar, herhangi birinin bunu yapması ile Kuzu yok Honkai?

+696
Zorgarath 31 Ağu 2018 00:31:57

Aslında eğer cp9 ay yürüyüşü tekniği ama bu Rokushiki tachnique sürekli Zıplayan kalmak için kullanan birini görürseniz ama, Sanji onu kullanan SKYWALK teknik bir deniz havada kalmak için yeteneği var farklı görünüyor havada sıçrayan yeteneğine bunları yaparken bir tüy kadar hafif hale gelmesine sebep olduğunu söyledi. Hatırlarsanız bir fark olduğunu düşünüyorum. Ve kayan sadece bu değil, aynı zamanda iplik diablo ayak kullanıyor gördüğünüz gibi, onun tekniği eğer diablo ayağını kullanmayı sürtünme ihtiyacı var hatırlarsan ve ay yürüyüşü ile ayaklarınızın altında sürtünme anlamıyorum ama skywalk çünkü yürürken gökyüzüne sağlam ayaklarının altında yapmak ise neredeyse olduğu gibi.

Sadece gözlem benim

+684
user228797 3 Ara 2011 19:19:40

Kimse söyle bana hangi bölümde manga son bölüm 12, ikinci sezon Yedi Ölümcül Günah?

+641
Jimmy Z 30 Haz 2011 14:33:43

Serisi kestiler?

Hayır. En son volume (#4) içeren bölümleri 21-25 ve yayını devam eden Aylık Büyük Gangan.

Eğer bayanposta 17. bölümden durursa, kim olursa olsunlar scanlators, çalışmayan veya dizi düştü çünkü tahmin ediyorum. Bu, genel olarak, olmak, güncel wikias saymak akılsızca. Onlar, tüm sonra, internet üzerinden rastgele schmoes tarafından yazıldı.

+641
Moni martinz 15 Ara 2018 10:53:00

Poz denir Hange olarak Shingeki no Kyojin dedi. Her 9 "özel" titanlar kendi Devasa Titan, Bertholdt, Zırhlı Titan, Reiner ve Dişi Titan Annie örneğin poz var.

+574
ghulam hussain laghari 12 Şub 2011 16:24:02

İlk zaman çizelgesi hakkında düşünme, daha sonra kendisi hakkında soru:

Basit bir teori ama İlk köy kurdu bence, Hokage olarak neredeyse kardeşi, İkinci olarak aynı zamanda hükümdarlık ediyordu. İkinci öğrenci, Üçüncü olacak ve Üçüncü öğrenci Dördüncü öğrenci olacak ve Dördüncü Hokage oğlu olamaz. Ben bir Shinobi tam olarak ömrünü bilmiyorum ama eğer düşünürsek, ve narutopedia her Hokage resimlerini göre, böyle olduğunu kabul edersek:

 • İlk yaklaşık 40+ oldu, kardeşini ölüme (önceki) daha gençti.

 • Öldüğünde İkinci takımı Üçüncü oldu. Sarutobi 16 olduğunu söyleyebilirim.

 • Bu Hiruzen doğduğunda Hashirama 25 civarında olduğunu ve mücadele O zaman demek ki Yaprak Köyü kurucu sonra Madara karşı savaş.

 • Hiruzen 60 belki 70 yaşında öldü.

 • Naruto, 17 yıl civarında Dördüncü büyük Ninja Savaşı öncesi doğduğunda Hokage yaptı, 25 en az 20 yaşında, tarih, belki de neredeyse günü gününe denk geldiğinde Minato hala gençti.

Bu söyleniyor, Konoha kuruluşundan 85 yıl önceydi, ama yine de, en az 100.

Sorunuza gelince, sadece bir düşün: bu 100 yıl içinde, dört büyük Shinobi Savaşları vardı, ondan önce savaş yorgunu dönem. Resmen katliam üzerine katliam vardı. bu yüzden o Narutoverse başından beri, kan hakkında konuşmak, nefret ve Acı söylemiş olduğum gibi) öldürmek edebiliriz. Bu yüzden geçmişi unutmuş sanırım, o zamanları hatırlamak istiyorum, ve kendi çocukları için bu tür hikayeler anlatmazlar.

Artı, o bir Uchiha Hyuuga klanı hakkında hikayeler anlatmaya düşünemiyorum. Sadece kendi tarihini geçmek mümkün olacak anlamına gelir, ama tüm klanlar Altı Yolları Sage soyundan gelen vardı, bu yüzden ya da sadece kısa bir geçmişi yok. Başka bir sebep olurdu.

+541
Sushant 27 Nis 2015 23:16:01

Bu konuşmadan önce, Hinata Yuri önüne geldi ve (Yuri onu rüyamda önce) çok farklı dün davranmış, bu yüzden uyarı gerçek oldu Otonashi söyledi: Hinata gerçekten çok değişti burada şaka sanırım. Hinata dedi beri "bugün benim ve yarın aynı" olacağını sanmıyorum, yarın tekrar değiştirin, üç ondan fazla olabilir Kanade demenin olabilir.

+485
Javier Rock 5 Kas 2019 16:12:35

Eğer bu konuda herhangi bir resmi açıklama ise emin değilim. Ama ne olduğunu anlıyor ve cevap burada,

Lelouch babasının kodu var. Bağırdı C Dünyada ona güç vermeye ve Charles kodu aldı önce Charles geçti. Lelouch neden hala Geass var onu veren de aynı kişi Kodu almadı çünkü onun Geass: CC Geass aldı ve Kod aldı Charles. Böylece, şimdi de Ölümsüzlük ve bir Geass sahip.

Daha doğruluyor bu, ancak, unutmayın o zaman Nunnally düzenlenen Lelouch elini ona anılarını aktarmış. CC de ne zaman yaptı Lelouch sonra geri yanlışlıkla ona dokundu, o yüzden kabul edilebilir Kodları ile insanlar indeliberate telepat olduğunu. Bu bize bırakıyor sonsuzluk geri kalanı için dünyanın geçme ikisi de ölümsüz.

+474
korish84 11 Kas 2014 12:43:10

Temelde, altı yolları sage büyük oğlu olan evren vardı, Uchiha tanıtan, ama genç olan herhangi bir özel yetenekleri yoktu, Senju tanıtılması.

Bu rinnegan uyandırmak için hem Senju ve Uchiha iniş olması gerekir. Kayıp 'Son Vadi' de Madara Hashirama Savaşı sırasında ama bu süreçte Hashirama hücreleri elde etmeyi başardı. Kendi vücuduna ve rinnegan uyanışı giden Hashirqma hücreleri koydu. Madara Uchiha rinnegan uyanmış gibi. Nagato ancak bebek Madara Nagato gözlerinin içine nakledilen zaman rinnegan, uyandırmadı. Nedeniyle sonunda ettiği güç miktarı nedeniyle beyaz döndü kızıl saçlı onun için gördüğünüz gibi aslında Nagato Uzumaki klanından olduğunu, ve son derece güçlü bir yaşam gücü vardı.

Bu evren byakugan kaynaklanan gerekiyordu ama sonra o yazarlar sadece bu fikri değişti ve herkes unutur umut olmalı. Bu evren ve bu çakra sezebilmek gibi byakugan arasında bazı benzerlikler vardır, ama nesneler aracılığıyla görmek ama bu byakugan olan ikramiye düşünürsem eğer yeterince Hinata gibi odaklanabilirsiniz insanlar çakra bir nokta gördü bile Neji gibi ya da özellikle yetenekli.senin

Byakugan bir kullanıcı yalnızca içlerinde de bir Uchiha ve Senju hücreleri söyleyeyim eğer rinnegan uyandırabilir ve o da muhtemelen 'Gedo Heykeli" kontrol etmek mümkün olacak.

+458
EnabledZombie 12 May 2012 20:51:36

Çoğu İnsan Gogeta füzyon ciddi bir karşılığı olduğunu düşünüyor ve Vegito ukala ve kendinden emin karşılığıdır ve Vegeta sonra alırken Goku çekmiş. Bu yanlış. İnsanlar bunu düşünüyor başlıca sebebi Dragon Ball Füzyon olarak Gogeta çünkü: Gogeta canon tekrarında tamamen farklı olan Yeniden doğdu.

İlki, tüm füzyon 1 ortak özelliği paylaşır. Düşmanlarına alay ederken çok ukala ve hareket çok kibirli bir şekilde olma eğilimindedir. Bu kişilik Vegito, Gogeta, Kefla arasında yaygın görünüyor, vs Gotenks.

Gogeta aynı oyuncu gibi görünüyor ve kendini beğenmiş kişilik Vegito yapar. Çünkü, füzyon sonra bu biliyoruz, durumun kısalık rağmen, bir isim düşünme zamanı harcıyorlar. Artışı kavga başladığında bile, Gogeta sırıtan ve mücadele boyunca gülümsüyordu ve hiç kavga başlangıcı bir son vermesi konusunda çok hevesliydi(ihtimali olmasına Rağmen) ve sadece rakibi daha fazla güç kullanarak ve onu ezici oldu.
Artışı-kötü ve gerçekten savaşırken iletişim yapabileceğin biri değildi. bir anti biraz unutmayın için önemli bir şeydir Gogeta bu yüzden gerçekten onu aşağılamak veya ona sahte bir zorunluluk yoktu.

Tüm füzyon gelince SSJ4 Gogeta ben dizi için canon olmasa da, unutmak için, muhtemelen bir troll tam tanımını yaptı. Blöf Kamehameha & Geri Çizik vb.

Sonuç olarak, o ayrı kendi görünüşünden Vegito ve Gogeta ayırt benzersiz bir tanımlama özellikleri yok gibi görünüyor. Yani hayır, kişilikleri aynı gibi görünüyor.

+451
TheWaveLad 9 May 2013 02:26:25

Gibi olmak Filizlenme kulakları mecaz.

Bir Süper belirtisi-bazen bir karakter (pençeleri, kuyruk, vb) Olağandışı Kulakları veya diğer hayvan özellikleri Filiz nerede Sanat Shift, Deforme olmuş. bazı anlarda kendi kişiliğinin bazı yönlerini vurgulamak için. Kültür kültür değişir ne kulaklar neyi simgeler, ama genel olarak üç gruba ayrılırlar bunlar:

 1. Kediler: Genkiness, uyarılma, bazen tahriş. Genellikle Kedi bir Gülümseme eşliğinde.
 2. Köpekler: Hyperness, sakarlık, sevgi. Genellikle yapılan kafasına orada tüm sevgi dolu olan, karakter değil.
 3. Tilki: Kötülük, bilgelik, slyness. Ya da dostu olabilir ya da kötü niyetli.

Karakterin özel bir şey bilmek zorunda değildir duyduğunda (durum o kadar emin küçük busters izle vermedi) kullanılan olabilir başka bir şeklidir. Bu sık sık bu gizli bilgi duymuş olduklarını göstermek için kullanılır.

+395
pscm 26 Haz 2015 16:18:46

Bilmediğimiz o kadar basit bir cevap.

Ancak, 24 Bölüm, Shiori olma (bir duygu dayalı bir tahmin yapar, "her zaman gülümsemek için Sevgili kişi istiyorum."

"Bunun olması için, o kişinin etrafındaki herkesin mutlu bir hayata sahip olmak da var." Sonuç onu getirir böyle bir dilek Yuuichi etrafında oluyor tüm mucizeleri, tüm kızlar daha iyi oluyor gibi, Ayu kendi de dahil tetikleyen.

+368
Masabire Charles 30 May 2019 14:25:58

Naruto baş Koruyucusu ona doğru Ninja gizli köyünün simgesi ve bağlılığı gösterir.

Benzer Çağırdı hayvanlarla kabul edilebilir, alın koruyucu Çağırdı hayvanlarla Çağırdı Hayvanların tek bir köy sadık gibi görünüyor.

Hatta naruto.wikia.com iddia aynı :

Celp da alnına bir koruyucu giymek için bir bağlılık göstermektedir tek bir köy.

+348
user293232 22 Ara 2011 00:19:24

Kakashi Obito yenilgi yaptığını unutmayın gerekir. Bu Obito 675 (bölüm) Madara mühür biliyordu ve On-Kuyruklu Jinchuuriki olmak için geri almak istediği için söylüyorum. Ayrıca, Kakashi öldürmek bile değildi. Bu yüzden ONU GÖĞSÜNDEN Kakashi BIÇAKLAMASINA İZİN vermiş. (Edo Tensei kullandı çünkü) Rinnegan ki ama Kakashi ile dövüşürken kullanmak olmadığını hepimiz biliyoruz. Kakashi Acı ve Obito iki Yolları Izanagi hepsi de kullanabilirsiniz hayatta bile. Orochimaru ve Jiraiya (Jiraiya tek başına Ağrı Altı Yolları savaştı çünkü) ondan daha iyi olduğunu kabul Kakashi kendini. Ben Tsunade bilmem ama Kakashi kolayca Jiraiya Orochimaru veya mağlup olacak.

Evet, Ayrı konuda, hepimiz Ayrı değil (Susanoo Amaterasu ya da onun tam anlamıyla bir şey mühür olabilir Totsuka kılıcı vardı) Susanoo kullanmadım bile Ayrı orijinal Naruto serisi genjutsu ile Kakashi mağlup gördü. Ayrıca, Kakashi, Obito var başına bela olmadan, Obito gözü (eğer Obito gözü olmasaydı o Zabuza tarafından mağlup olacaktı) rakibinin hamle görmesine izin beri yukarıda belirtilen önünde hiçbir şey yoktur. Chidori eğer Obito var Evren var etmeseydi tamamlanmamış bir jutsu olarak kalacaktı bu Kakashi de kabul etti. Ayrıca sadece Kakashi yetenekleri bilinmeyen ve Jiraiya bu zaman hile yapıyorsun gibi geliyor. (Minato gibi) iyi bir hız ile Kamui kaçmak olabilir. Eğer iki kez Kamui kullanıyor ve Jiraiya bunu yapmasına izin vermezsen de, Kakashi çakra neredeyse onun tüm yoruyor. Eğer Kakashi Jiraiya ve başka bir boyuta teleported var Jiraiya üzerinde Kamui kullanıyor olsa bile, kolayca geri kurbağalar bir çağırdığın Myouboku bağlayın ve sonra gerçek dünyaya geri çağırmak kendi kendini kendinde toplayabiliyordu. Bu Kakashi Kamui işe yaramaz kılacak ve aynı zamanda onun çakra egzoz olur.

+331
Lillian Marshall 16 Ağu 2019 19:41:13

Sanırım o değil görünür, çünkü teknik olarak o zaman, o değil ben batık su, ama su yerine batık içinde. Kurala göre, bu iyi olmalı. Öyle olmasa, Şeytan Meyve Kullanıcıları her zaman susuzluktan ölmek ya da sudan kendi vücut içinde ölmek bile. Bu tür su diye de düşünüp "hareket" sugibi hareket eder, sürekli her hareketini yapmak. Aynı Luffy Marineford Timsah karşı savundu Beyazsakal zaman için de geçerli. O zaman su ile kendini sarmaladı ve hala su taşıma düşünülebilir beri serbestçe hareket ettirebildi. Bu yüzden içine batmış oldukları sürece, Şeytan Meyve kullanıcıları zayıflamadan su dokunamaz.

Gelen Şeytan Meyvesi wiki sayfasını.

Bu yeni güç ile birlikte bir zayıflık: deniz reddeder yeni Şeytan Meyvesi yemiş ve onlar olmak çaresiz iken batık su (ya da "olmak bir çekiç," Japon dilinde).[2] Oda Şeytan Meyvesi kullanıcıları su her türlü, sadece deniz suyu değil, duyarlı SBS belirtti. Bu Skypiea çevreleyen beyaz deniz içerir. O yaklaşım bu lafı, "hareketli" sugibi yağmur ya da dalgalar değil zayıflatmak Şeytan Meyvesi kullanıcıları, ayakta dururken su yok.

+254
jmny 26 Kas 2017 01:30:25

Büyük Anne tartışmasız en zayıf Yonko, ama o yapar Bu tarafından oluşturan müttefikler ile farklı ulus. Yavruların onu bu yüzden numaraları.

Shanks kesinlikle iyi nedenler için korkulan bir güç var.

 1. O sadece 1 gemi - O gemi sadece 1** - Biz şu anda biliyorum, Shanks sadece bir uyarı bir ekip 1 Tek gemi ve bir sürü diyor. OP dünyada sayıları sadece tek bir gemi ve (Beckman, Lucky Roo ve Yasopp) Haki büyük olduğunu bildiğimiz olağanüstü mürettebatı ile Yeni Dünyada olma ve onu anlama gelebilir.
 2. Eski Kabin Çocuğun Korsan Kral, Roger - O bilinen bir parçası olmak Roger Tayfası ile Buggy, ancak bu değil demek çok çünkü ikinci itibarını parçası olmak mürettebatı yardımı olabilir onu geliştirmek onun Haki.
 3. Haki Gücü - Shanks olduğu gösterildiği için bir ustanın 2 tür Haki, Silahlanma ve özellikle Fatih Haki, büyük ölçüde tanımladıklarında o beyaz sakal'ın gemisine bindik. Ayrıca kolunu işten çıkarıldı önce occassionaly Mihawk Dünyanın en iyi Kılıç ustası ile kavga ederdi.

Yalnız sadece bu üç, saçlı Korsan Kızıl korku kalır. Ayrıca, o ele Kaido girişimi için Beyazsakal saldırı sırasında Savaş Marineford ve durdu savaşı ile duyuran savaş bitti, uyarı Sengoku yap hangi kanıtlayan Shanks gerçekten biri mi hafife.

Eğer Kaido Dünya Hükümeti/Denizciler, durdurmak ve Karasakal shiver yapabilirsiniz Eğer, o zaman bu söylediğimi destekliyor.

TL;DR Büyük Anne korkuyor Shanks çünkü o çok güçlü onu.

+164
Gin Fab 4 Şub 2010 00:36:54

Gelecek Trunks Arc henüz yayınlanmadı olmadı, hikaye anlattı, nasıl arsa biliyoruz olmadı mı?

Ama paylaşmak için oldukça makul bir cevap var, ben yine de cevap verebilirim. Ama aynı zamanda, bu yüzden... evet Spoiler içerir.

Neye dayanarak ben bilmem sonraki arc de her zaman seyahat ve evet, oyun Dragon Ball Xenoverse her zaman yolculuğu hakkında çok, ve aynı zamanda oyunun devamı, hem özellikli Gelecek Trunks. Önce oyun oynadığın oyun hakkında biraz bilgim olsaydı. Gelecek Mayo Xenoverse ve Online çalışmalar için Yüksek Kai Zaman onun Yardımcısı ve baş Devriye Zaman, onun işi olduğu için ağırlıklı olarak tamir bozuk zaman çizelgeleri.

Towa ve Mira vardı, iki büyük kötü adamlar bu yolculuk boyunca zaman yok tarih. Ayrıca, Towa olabilir dökme kara büyü düşman olan verir kullanıcı saf kırmızı gözler ve karanlık bir aura, hemen hemen dönüm içine şeytanlar.

Yani, kötü / siyah Goku muhtemelen bir alternatif zaman çizelgesi (mağlup kalp virüs) ve oyuncular tarafından Towa karanlık büyü ve onu içine onu piyon olmak onun şeytani planı. O zaman çizelgesinden gelecek Trunks evil Goku mücadele ve boğulmuş olduğunu, ancak ana zaman çizelgesine yardım için bir kez daha sormak kaçtı.Ama sadece bir teori, yakın yanlış veya bile olabilirim.

+144
Akash Saikia 27 Eyl 2014 09:07:26

Monokuma vücudu siyah yarısı beyaz, yarısı.

Monokuma

Bunun için herhangi bir sebep var mı? Her yarım bir şeyi temsil ediyor mu?
Onun boy göbek deliği beyaz ve beyaz kısmı da ne demek oluyorsa siyah yarısı demek egemen olursa olsun siyah yarısı demek örtüştüğü gerçeğini ayrıca, her renk/yarım birşeyi temsil ediyor mu?

+130
kettch 7 Tem 2015 14:44:26

Mitsuki Orochimaru tarafından sentetik bir insan olarak oluşturulmuştur. Edilmemiş ortaya çıkardı Boruto: Naruto Film bu, Mitsuki olduğunu Orochimaru oğlu.

Filmde, Boruto soruları olan Orochimaru oğlu olduğunu Mitsuki cevaplar için soy hakkında Mitsuki. Ben Boruto ve Sarada şaşkın bırakan önemli olmadığını Sarada aynı şaşırttı ve Orochimaru Orochimaru kim Boruto talep ederken, babası ya da Annesi olur olsun ister ve Mitsuki cevaplar.

+61
Vishal Kapoor 6 May 2016 11:58:35

Ayrıca Bkz:

+10
eldamar 16 Nis 2011 07:17:13
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil