Akagi neden ilk oyun daha iyi bir el için fırsat mı bıraktı?

Sadece anime izledim, ve eğer belirli ellerde bilmiyordu bile, Nangou söylediği gibi bonus karoları toplamak ve elini artırmak, şansı bırakmıyor.

Ben burada bir şey eksik? Zeki olmak, daha iyi oynamalıydın değil mi?

+770
Chris Puricelli 11 Tem 2012 08:00:38
33 yanıtların

Akira (Aynı yönetmen) Steamboy, ne bel o zaman bu ekipmanların amacı ve şişe mi?

Aero kuvvetleri üniforması giyer o zaman da bu sırt çantası ve bir şişe de koyar. Gördüğüm kadarıyla, hiç bir şey için kullanıyor. Ve sadece sırtında sadece bir şey için kullanmadan çıkarmak taşır.

+938
Vintik19 03 февр. '09 в 4:24

Ne Seul bir vampir ve bir Soylu arasındaki fark nedir?

+916
Rick Ryker 20 Mar 2010 08:03:10

TLDR: Uchiha Klanı köy yönetimi tarafından güvenilmeyen ve Dokuz kuyruklu'yu yapma emri verildi.


Başı Ayrı Shinden, Uchiha Klan (ki bu Konoha polis gücü sırasında Nine-Tails' saldırı) idi emri ile köy liderlik (Konoha Konseyi) korumak için sivilleri köy ve meşgul Dokuz-Kuyruk.

Köy yönetimi tarafından güvenilmeyen, çünkü bu olduğunu Uchiha Klan üyeleri inanıyoruz. Aslında Dokuz-Kuyruklu olayın neden kaynaklandığını şüpheli olduklarını da hissediyorum.

Nitekim, Dokuz-Kuyruklu' saldırı sonrası ağır hasar olan Konoha Polis merkezi ve Uchiha Klan evleri köyün dışında taşındı, köy merkezine çok uzak, Fugaku Uchiha protesto rağmen emredildi. (Fugaku Uchiha Klanı Başkanı ve Itachi ve Sasuke'nin babası.) Yeri de kolay Fugaku tarafından fark gibi çeşitli noktalardan casusluk üzerine, Uchiha Klanı Konoha ve Konsey arasında güvensizlik duyguları ekleyerek, Uchiha Klan katliamın sonuçlanan olabilir.

+857
wtip 24 Eki 2017 11:32:02

Gelişmiş büyü biliyor ve herkes Kırmızı bir şeytandır, çünkü gelişmiş bir büyü biliyor. Maceracı tahtaya bir noktada bir not yazmıştı, ama nedense çekiyor sadece insanlar Kırmızı Şeytanlar görünüşe göre yüksek talep olmasına rağmen, nitelikli bir mage arıyorum, yok.

+857
vikramsjn 23 Kas 2011 06:46:58

Anime ve manga sıralaması için herhangi bir resmi site var mı? Anime ve manga için birkaç yer biliyorum, Ve derecelendirme ve sıralama çeşit var, ama derecelendirme ve sıralama farklı. Eğer anime, IMDB gibi belki bir şey için herhangi bir resmi site olup olmadığını merak ediyorum? Dürüst olmak gerekirse, eğer IMDB resmi olup olmadığını bilmiyorum, ama birisi bir film rating soracak olursa, her zaman IMDB bak derler.

+814
Jonatan 11 Haz 2014 11:47:15

Kapalı bir kez, etkisi çok uzun sürmüyor.

Sumire onu beş tüp olduğunu belirtmiştir, eğer etkisi olmasaydı o zaman Gastrea içine uyuşturucu dönüm kullanıcıların küçük yan etkisi olduğu halde onu (ya da vaktinden önce iğneyi bile tek bir şişe daha ver gerek yok olurdu o ilaç verir 1 ışık Roman)

Göğsüne attı ne anında yakaladı. Birlikte çan gibi bağlı beş küçük şırınga edildi. Her kırmızı bir sıvı vardı içinde, ve kapak her bir iğne vardı. "Bu benim hediye," dedi. "Gastrea araştırma yaparken yaptığım bir şey. AGV test ilaç derken neden bahsettiğimi biliyor musun?"

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 132). Yen Basın. Kindle Sürümü.

.

Bir insan rejeneratif yetenekleri tavan yapmış Gastrea okurken oluşturulan AGV test ilaç, uyuşturucu Sumire oldu. Bu dramatik bir etki Varanium bu önleyici etkinin üstesinden gelmek olabilir. Eğer deneklerin yüzde yirmi Gastrea oldu yan etkisi olmasaydı, Sumire adını kitaplarında olur o kadar ünlü olurdu.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 180). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Aşağıda bir Rentaro hızlı iyileşme yetenekleri uzun zaman önce sökülmüş olduğunu açıkça belirten yaralı, sonra 5. Işık Roman ayıkla, yoksa sadece kendi birkaç sayfa onun iyileşmiş olurdu önce

Korkunç manzara neredeyse inlediğini yaptı. Artık kanıyordu, fakat yara hala acı bir final oldu.
Kanı durdurmak nasıl yaptın "demiş.
"Ona karşı sıcak bir tava koydum."

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (Kindle Konumları 2128-2129) (ışık Roman) 5: Rentaro Satomi, Kaçak. Yen Basın. Kindle Sürümü.+740
Tam Estes 11 Ara 2019 19:54:18

İçinde Bir Yumruk Adam manga, Saitama sık görüldüğü okuma son yayınlanan ve popüler bir manga. Anime, manga genellikle dolu onun kitaplığında görebilirsiniz.

Bookshelf in Saitama's room containing many manga

Tasarımlar gerçek manga serisi geliyor, ama manga dikenler görünümü ile tecrübeli iyi değilim, ne dikenler üzerinde bulanık metni okuyabilirim şüpheleniyorum.

Dizi/dizi olduğu hakkında bir fikrin var mı?

+629
noise 10 Oca 2013 08:50:53

Son zamanlarda ben duydum şarkı Oyunun tarafından Asaka, olan biten tema görsel Roman Occultic;Dokuz.

Ama ne YouTube, ne de düzgün bir indirme bağlantısını uygun tam sürümünü alabilirim. Böyle bir şarkının tam sürümünü nasıl bulabilirim?

+628
Amr Ashraf 20 Nis 2017 02:09:13

Bir arkadaşımla Dedektif Conan eski bir bölüm rewatching vardı ve garip bir genç çocuk duymak nasıl tartışırken bazı şeyleri söylemek başladık Conan diyor. O zaman Conan gerçekten oyunculuk olması gerekiyordu tam yaşı bilmediğimi fark ettim. Hiç gösteride belirtilmesi gereken Conan yaşı hatırlamıyorum. Conan şimdi kaç yaşında olacaktı? Küçüldü önce ne onun yaşında?

+627
Nicole Estep 26 Eyl 2015 01:08:14

Başlığı "Mother's Rosario" (ya da anne ve babasının din) Yuuki bu dinden, bu hediye ile birlikte eşsiz kılıcı beceri onun çekim sayısı Asuna için hazırladı sanırım.

"Rosario" Roma Katolik kilisesinde bir dua şekli için kullanılan (no Portekizce) İtalyanca/Latince kelime. Kısa haliyle, bir döngü en az 5 kez okunduğu gereken on Hail Mary izledi (bir Havariler' Creed, bir kutsal Dua, üç kutsal Meryem, bir Yücelik olsun) namaz bir dizi oluşur.

Knot veya boncuk bir dize oluşan bir kolye, "Rosario" kendisi aradı, bir elinde dua sırası ve sayısı korumak için kullanılır. Kolye adı gül taç, Katolikler arasında "" ve duran Latince "Rosarium" türetilmiştir, bu kolye hediye etmek bir gelenektir.

PS: ben italyanım ve katoliğim.

+619
Shweta Singh 28 Mar 2010 21:45:50

Belki Kazekou Engekibu tarafından Aşağı Hikaru?

Embarrassement onun için çok utangaç Mashio-chan çiftin bir set kazanır Eğlence Parkı için bilet. Ne bir kayıp hissediyor hep erkeklerle olmuştur. Peki ona ne olacak drama Kulübü Başkanı Katokura Aki aniden açıkladığında o farkındalık onu silmek istiyorsunuz...?

+616
Marty Colos 15 Şub 2010 13:04:05

https://youtu.be/cYPCHyP-9hw İzle ilk 30 saniye bu video. 2 farklı mewtwos ve tanıştıkları bunu doğruluyor. Cartoon Network üzerinde birkaç yıl önce bir özel olarak topmuş,

+587
Nilbarg 9 Ağu 2017 05:15:22

Çünkü içi boş güç ve quincy gücünü ywatches tarafından sökük vardır. Bu yüzden sol ile o tüm shinigami gücü var. Shikai formu orijinal zanpakto zangetsu'nun kullandı neden olduğunu düşünüyorum.

+585
hmnd 10 Şub 2017 22:50:45

Çok zaman ayırın ve dolgu bölüm ve yaylar var. Bu soru iki bölümden oluşmaktadır:

  1. Hangi anime dolgu bölüm en çok sayı vardır?
  2. Ne uzun dolgu yay uzunluğu nedir?
+580
Amir Nadeem 2 Kas 2017 15:01:21

Göre Japon Vikipedi,

Kullanarak volume 1 ve volume 7 (Bölüm nerede Yuuta yapıyor günlük yaşam ile üç kız bir apartman dairesinde Hachioji) orijinal çalışma (ışık Roman) olarak üssünün anime özgün hikaye, özgün bir karakter olduğunu da ekledi. Ayrıca, anime ve ışık Roman arasında bazı farklı ayarlar gibi

Takanashi birkaç yerine kayıp öldü.

(Vurgu benim)

Kısa hikayelerin 7 birim olduğundan ve anime hikayesi orijinal olarak kabul edilir, gerçekten 2 birimden devam eden Öner, ancak bunun yerine sadece 1 birimden başlayabilirim.


2 OVAs ile ilgili olarak, her ikisi de orijinal hikaye olduğunu düşünüyorum. Hem OVAs (son hacim) 13 ve 18 birim limited edition için bir bonus olarak dahil edildi, ama Wikipedia onları yerine adapte ederlerse söz etmez.

+527
selan 28 Nis 2017 05:21:36
(Otoyomegatari) bir Gelinin Hikayesi-hayat İpek Yolu üzerinde yer alır, 19. yüzyılın sonlarında bu Kaoru Mori tarafından, tarihi, romantizm, seinen manga-bir dilim var.
+518
ukste 29 Ara 2012 05:12:29

(Çocukların annesi) Trisha görmüş olduğu birçok bölüm, taşımak eğilimi, ya da domates hasat ediyor.

enter image description here (Trisha onu domates alan; o taşıyan domates ve onu önlük.)

Neden bu domates var mı? Ev yapıyor-yiyeceklerini büyümek, ya da bu onun için sadece bir hobi mi?

+504
faceless 7 Kas 2011 01:32:55

Orada bir soru ile ilgili olan yeniden doğma zamanı düzenli Şeytan Meyve (DF), ama ben ilgi imkanı yaratmak ölümsüz bir ordu kullanarak aynı zamanı DF, yani Ope Ope no Mi ve Yomi Yomi no Mi.

Bu Ope Ope no Mi olabilir gerçekleştirmek "Daimi Gençlik Operasyonu" öldürme DF kullanıcı verir ve ebedi Gençlik (ve potansiyel olarak sonsuz yaşam) konu. Bu Yomi Yomi no Mi sağlar, ruhun kullanıcı geri dönmek için onun vücut sonra onun ölüm.

Yaptığı Ope Ope no Mi yeniden doğma sonra Daimi Gençlik İşlemi (kullanıcı ölümü) veya sonra ölüm çalışan kişi? Yok Yomi Yomi no Mi yeniden doğma sonra "İlk" Ölüm veya sonra ruhun yaprakları bu dünya sonsuza kadar?

En azından için Ope Ope no Mi yok vücut sola içeren meyve güçlerini ve sonra Doflamingo istedim için olmak ölümsüz tarafından Rosinante yeme meyve ve gerçekleştirme işlemi, güçler olabilir değil saklı olarak çalışan kişinin vücut.

Bu DFs kullanarak ölümsüz bir ordu oluşturabilir mi?

+423
thatqueen 4 Ağu 2015 07:46:48

32 bölümü (Vol. 4) Işık eğer L öldürmek olmamalı, diye düşündüm, ve sonra Ryuk L arkadaşı onu aradı çünkü Hafif bir şüphe olduğunu düşündüğünü söyledi. Dışarıda, Ryuuga/L arkadaşı, ama aslında L Kira'nın düşman olduğunu daha sonra Işık cevap verdi. Ve çeşitli diğer sayfalarda hiç bir şey bir arkadaşın yapacağı "L" öldürmenin - Işık düşünce görürsünüz. Yani, (en azından Kira olduğu anıları ile) hayır, Işık L gerçekten bir arkadaş olarak değil, oyunculuk onun bir parçası.

enter image description here

+391
Kostas Tsoleridis 22 Kas 2018 23:29:17

Bu ishvalans Çingeneler vardır.. Açıkçası.. Eğer MANİSA nazi Almanyası bağlıysa ve nazi Almanyası arasında insanlar yok oluşu hakkında bir şey biliyordu. (Çingeneler) 750,000-1,000,000 Romanis savaş sırasında öldürülmüş olduğu tahmin ediliyordu. Başlangıç nazi almanyası'nın vardı elimden Vatandaşlık ve katledildi.. yani cehennem.. Onlar bile bak Çingeneler gibi.. Ayrıca eğer biz geri çağırma, Ed ve Alphonse koştu birkaç küçük karnaval.. Bilmiyorum nerede bu adam Arap fikir..

+375
Caitlin Marie Layne 2 Eki 2015 04:47:05

Anayasada var çünkü gerçek bir cevap! Ama hikaye ne dayanarak, Lelouch "yeraltı" türü bir kulübü ziyaret etti. satranç oynamak, bu yüzden zaten yeraltı dünyasında bağlantıları varmış bir olasılık. Ayrıca Anime mantıkla aslında çok zeki olduğunu, ana karakter..bir yolunu bulur

Bu doğrudan bir soru daha..görüşlerin bir tartışma daha!

+363
Joshi Khana 7 Ara 2018 08:31:59

Çünkü orada hiçbir şey için parıltı aslında çünkü o çağırdı daha önce, aslında bu Görsel Roman mi öyle miydi çağırdı önceki Savaş ama "çağırdı daha önce", o değil miydi bundan önceki Kutsal Kase savaşına kadar sonra 4 gün nerede ve Shirou konuşan bir önce olacak nerede Shirou öğrenmeden yapılan bu savaşın sona ermesi ve sorularına DEĞER gibi bir Usta için onu (beri içinde ilk gece Saber oldu 3 savaşır ve ağır yaralı 2)

Saber oldukça nadir olduğunu daha önce çağrıldı dediğinde de, Rin bahseder. verilen ne biliyoruz hakkında önceki Savaşlar hariç 3 kahraman olmuştur düzgün çağırdı iki kat altında Fuyuki Sistemi, istisnalar vardır

  • Mezhebinin Hassan-i Sabbah, diğer adıyla Katil olarak Hashshashin payı aynı ada 19 liderleri ve Adı böylece Örgüt üyeleri çağırmak için katalizör görevi görür kendisi sınıf adı ile kelime "katil" in etimolojik kökü.

    Sabbah türü-Moon Bayanposta: Hasan-ı-

  • Arturia çünkü

Her Kul gibi Kahramanların Tahtından Kahraman bir klon değil mi çağırdı

  • ve Gılgamış çünkü

asla 4. savaşta unsummoned olduğunu, Angra aydınlanmış Sufiler yolsuzluk, doğal olmayan bir noktaya Bağımsız Eylem Sınıf yeteneklerini artırdı dünyada sonsuza kadar kalabilir

Kader/Hollow Atarxia yer alan olduğu Kutsal Kase Savaşı dahil değilim

bir temsili 3 Savaş ile 5 savaş Görevlileri oyunculuk olarak stand-ins için Hizmetçileri 3 Savaş ve bazı Efendileri olarak bağlı. 3. savaş gibi Edelfelt kız kime benziyorum Rin ve Sakura

Kaderi/Tuhaf Sahte Karındeşen Jack olduğu için çağırmış gibi bir Berserker için Yanlış bir Kutsal Kase savaşında Kar Alan ve bir erkek tarafından yapılan aklı başında Deli Büyü Sınıf Yetenek) ama Kader/Apocrypha Jack the Ripper bir genç kız çağırdı Suikastçı için Siyah Hizip.

Ayrıca, varsayar onun kimliğini bilen herkes (ancak Tereddüt hala hayatta olduğunu biliyoruz)gibi Kotomine görmemişti o anda öldü ne de Gılgamış hala buralarda nihayet, daha sonra başka bir Hizmetçi sözleşme sağlamak için Ustalar öldürmek, Gılgamış İskender ve Tereddüt öldü varsayalım ki onunla yüzleşmek için geriye tek bir Kul olmanın Kutsal Kase Savaşları normal prosedüre verdiğini biliyoruz


Yorumlarınız için

İki kez çağırdı ve hatıralarını muhafaza ediliyor görevlileri duyulmamıştı

EVET özellikle çağırdı her Kahramanın gerçek bir Kahraman olmadığı için duyulmamış bir şey değil, ama bu anıları olan klon olarak önceki bir savaş anılarına sahip olmamalıdır gibi bir klon sonunda kaybolur. feryat görüntü ve Bağlantı gayet iyi açıklıyor

enter image description here

Soruce: Kahramanlık Ruhu - Katılım

Eğer durum böyle değilse, o zaman Cennetin Hissediyorum Rota Kase özellikle tarafından bozulmuş olan Kullar Tahta da bozuk olurdu.

neden Arturia değil bir klon olduğu için mi yapılan bir sözleşme ile dünya önce ölüm haline bir Kahramanlık Ruhu içinde çalıştıran için Kutsal Kase, böylece o değildi çağırdı gelen Thone Kahramanları olarak bllow görüntü gösterir enter image description here biz ancak bilmiyorum ne yolsuzluk vardı bittiğinde o döndü ona özgün zaman ancak Fate/Hollow Ataraxia herhangi bir umut var mı hala onu her zamanki gibi sadece bir bozuk tarafı onun gibi bir ikinci kişilik

+354
BillThePlatypus 31 Tem 2019 06:52:31

Bölüm 5 Boruto, biz Shino-sensei test Boruto üzerinde "Ninja Akademisi Matematik" falan birlikte bu satırları, ama bak ben yakından metinleri, onlar don gibi her zamanki gibi Japonca karakterler beni.

enter image description here

Onları gördüğümde daha yaygın olarak kullanılan kanji ayırt edemem gibi Japon benim izledim sayısız anime iyi değil ama kabul ediyorum, hissediyorum. Olanlardan hiçbiri bana ayırt ediliyor ama sonra fark ettim. Bu Japon matematik ve sayılar ile ilgisi var mı?

+348
FreshAir 24 Mar 2014 19:16:52

Dürüst olmak gerekirse anime senpai" an beni asıl "fark edildi. Bir kadın karakter bir adam için duyguları ne zaman başladı yoldur, ama asla onu söylemeyi başarıyor, ve bu sadece tekrar ve tekrar oluyor. Muhtemelen ilk meme yaptı Bu anime bir hayranı olduğunu tahmin ediyorum.

Anime ilk olarak "senpai başka mem, ne ben, ne de kimse sana kesin bir cevap vermek mümkün olacağını fark bana" ne için kullanılmış gibi.

Google sana kendileri için bakmak lazım tabii :P

(Bu muhtemelen aradığın cevap bu değildi üzgünüm ama romantik komedi türü anime çok izledim, ama hiç birisi bunu duymuş.

+337
WhoIsNinja 23 Eyl 2010 06:58:46

Bu resmi bir kural değil ama Japonya arasında forum üyeleri bir demet fonksiyonel fan kuralları geliştirdi:

http://mmmmalo.tumblr.com/post/74510568781/rules-of-gungi

Tadını çıkarın!

+314
Sunil k Gupta 4 Mar 2019 01:56:29

Altyazılar tamam olduğunu düşünüyorum. Naruto manga benzer silah bir benzetme kullanıyor. 70 bölüm:

...Bir mermi yolunu bloke olduğunda silah namlusu gibi, Zaku kolunu uçurdu.

Anime, sanırım doğru kelime bu Dosu var kullanıyor 砲身 (ほうしん), hangi çevirir "gun barrel". Bağlam için, o cümlede, Dosu çizgisinde bir şey söyledi:

砲身 verdiğim ほうしん yıl であるザクの腕 verdiğim うで yıl は暴発 verdiğim ぼうはつ resmini し使 verdiğim つか resmini い物 verdiğim もの resmini になるなくなる

+308
Sonarin 11 Mar 2016 15:33:57

Bu konuda benim anladığım bu.
Eğer çakra varsa Kyuubi çakra ile temas herhangi bir şey yok. Giyim beri yaşadığımız bir şey değil Ve ve çakra akışı olmayan herhangi bir çakra almıyordur, sağ salim duracak. Ama deri çok Kyuubi çakra pelerini ile bağlanır ve deri kolu ve kanal Kyuubi çakra filtresiz için yakarak yok edecek kadar güçlü değil çünkü çakra noktaları ve akış çakra vardır.

+261
McPedr0 31 Eki 2014 21:48:54

Eğer "ne hakkında" diye sordu beri öncelikle, bu spekülasyondur.

Sorunuzun cevabı için sanırım ilk Gotoh kişiliğini de ihtiyacımız var. Hikayeyi tasvir kadarıyla, oldukça Gotoh derinden Killua değer verdiğini varsayabiliriz. Bunu göz önüne aldığımızda, oyunun sonucu ne olursa olsun, Killua öldürdü olmazdı diyebiliriz.

Gon, Kurapika ve Leorio gelince, onları test etmek için, muhtemelen Oyun sırasında yarattığı farklı durumlara tepki vereceğini görerek istiyordu inanıyorum. Bunun nedeni Zoldyck eminim bir çok insan tarafından (aile suikast örneğin kurban) ve herhangi bir yabancı bir tehdit, Gon & Co istisna vardı, nefret olduklarını ifade eden suikastçılar, çünkü olurdu. Test Kapısı ve Kanarya geçtiler aslında sıradan insanlardı ve Zoldyck zarar potansiyeli taşıyan kanıtıydı.

Oyunun kendisi sırasında, uzak Gon & Co Killua için, herhangi bir şekilde onlara faydası olmaz bir şey yapıyor olarak nasıl olacağını görmek için ise (olay Zoldyck zarar vereceğini Gon kaybederlerse ve kayıp Zoldyck ev halkının Kanarya, bir üye, öldürmek, elde edeceğini söylemeye çalıştı; öldürülen, daha az kişi mücadele etmek zorunda & Co avantajı Gon olacağını ve böylece büyük olasılıkla ciddi olarak oyuna almadı Kanarya, ama bu biraz fazla çıkılır) var.

Bu noktada, Eğer gerçekten kayıp Gon eğer, ne olacağını söylemek zor olabilir, ama Gon reaksiyonu aşağıdaki, Killua kötülük yapmak niyetinde olduklarını Gotoh sonra belirlenen inanmak eğilimi. Kaybetmiş Gon gerekir, Gotoh muhtemelen yerine Killua ile Gon gerekirse Killua korumak için yeterince güçlü olmadığını varsayarak, toplantı onları reddetti olabilir.

Eğer Oyun sırasında tepki Gon farklı olduğunu tersine, inanıyorum ki, Gon onun güvenilmez, o zaman sadece üçünü öldürmeye teşebbüs Gotoh ima eder.

+238
jotam5326 20 May 2010 05:29:44

Evet.

Ichigo mu işte o zaman kavgalar Grimmjow

enter image description here

enter image description here

Ve yine Las Noches ilk kez Ulquiorra savaşırken

enter image description here

enter image description here

Yani Evet, sessizce kesin Bankai etkinleştirebilirsiniz.

Okuma hatırlayamıyorum, sadece diğer Engelliler Tosen Körlüğü var. Sadece bıçağın yetkileri kullanmak olabilir, ama aslında başka şeyler rakipleri arasında onu ve Bankai perdeleri alıyor. Hayır canon kaynağı sessiz bir shinigami hakkında bu soruya cevap veremez, kimse gösterilmiştir.

İsim önemlidir, evet, ama daha çok onlar bağırıyor daha bilmek hakkında. Aksi halde, üst kademe Shinigami mücadele stratejileri istiyorsunuz sessizliğini rakipler.

+212
ojaswinjosan 1 May 2010 16:11:18

Sırasında Sihirli Kız Lirik Nanoha Grevciler kadar ortaya arasında Forvet ve son Bir şeyolarak Nanoha itti vücudunu çok uygun dinlenme olmadan, o yaralı sırasında bir görevle Vita için noktası nerede o olabilir asla yürüdü/uçmuş yine.

Neredeyse Nanoha hayatını mahvettiği için görünüşe göre sorumlu oldukları için Aziz Beşikte Savaşı sırasında, Vita Gadget Uçağı gibi örümcek karşıya geldiğinde, ağır yaralı olmak Nanoha yol açan görevi sırasında onları gördüğünü hatırlıyor ve onlara öfke yapmasına izin verdi.

Merak ediyorum, Nanoha eleştirel Hapis Scaglietti bir Soruşturma yaralandı nerede Vita ve Nanoha birlikte mi görev? Eğer değilse, o zaman ne Hapishane Uçağı ve görev arasında bağlantı var mı?

+199
Mario Nette 7 Eyl 2011 19:01:52

2 Super Danganronpa içinde, tam olarak Danganronpa animasyon gibi görünen büyük bir okul inşa ediyor. Okul binası ve kapıyı açtılar ve dışarı çıktığında aynı adada 2 Danganronpa öğrenciler gibi olacak sanırım. DR1 öğrencileri de DR2 öğrencileri bir araya gelecek ve öğrencilerin her iki grup, belki de bu yeni bir oyun olacak, umarım hayatta kalmaya ama belki düşünüyorum.

+90
rootsandculture 13 Eyl 2014 12:59:28

Tüm kadın karakterler var bazı anime ve kelimenin tam anlamıyla dile getirdi herkes bir kız. Bir adam ne zaman, ya da tiz bir sesi var ya da gerçekten de bir kız.

Bu kadın sesi aktörler, Japonya'da daha ucuz olduğu için mi?

+72
Twll 11 Mar 2019 02:52:44

Disk 1 Kep hiçbir Katachi OST (link online alışveriş içeren parça listesinde), adı her soundtrack 3 harfli "kelime" (hariç 38. Buluş No. 1 C dur) gibi "tre", "rev", "onaylandı", vb.

İsimleri bana rastgele gibi görünüyor. Adları aslında neyi temsil ediyor? Besteci sadece isim olarak rastgele harfler koymak, değil mi?

+61
Kevin Tonon 29 May 2010 13:22:21

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil