Bu karakterler kim Benekli Çiçek 4 Bölüm başvurulan?

Aşağıdaki ekran başvurulan karakterler nelerdir, ve hangi oyun geliyor?

Characters from games

Aşağıda geri kalanını göz ardı edebilirsiniz - sadece bilgi amaçlı olarak kullanılırlar.


Bölüm 4 Benekli Çiçek1, Sahne nerede büyükanne öneriyor adı bebeği, o yapılan başvuruları isimleri kız anime ve dating-sim oyunları. Söz sırasına göre listeleniyor:

 • Soyadları (Kaname, Miki, Tomoe, Sakura, Akemi) ve daha sonra ilk isim (Madoka, Sayaka, Mami, Kyouko, Homura) 5 kız Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona: Kaname Madoka (鹿目 まどか), Miki Sayaka (美樹 さやか), Tomoe Mami (巴 マミ), Sakura Kyōko (佐倉 杏子), Akemi Homura (暁美 ほむら).

 • İlk isimleri (Manak, Rinko, Nene) 3 kahramanları olarak LovePlus: Takane Manak (高嶺 愛花), Kobayakawa Rinko (小早川 凛子), Nene Anegasaki (姉ヶ崎 寧々).

 • Tanımlayamadığım hangi ekran karakterleri koydum.

 • Sonra ilk isim 4 kız (Yui, Kyouko, Chinatsu, Ayano) dan Yuru Yuri: Toshinou Kyouko (歳納 京子), Funami Yui (船見 結衣), Yoshikawa Chinatsu (吉川 ちなつ), Sugiura Ayano (杉浦 綾乃).

  Nine (赤座 あかり) Akaza Akari bırakmak için yapılan kahramanı fark etti.

1 Bir Hikaye yeni evli çalışan otaku ve hamile eşi.

+108
Bringer128 23 Oca 2016 20:18:12
40 yanıtların

Kısaca: Her üç anime uyarlamaları izledim, ama burada sanki ben 5 dakika sorulara göz attıktan sonra onlar hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Gizli tüm bu ekstra bilgi nerede?

(Daha özel bir soru:) 2 şey hakkında bilgi arıyorum.

 1. Sadece bir hikaye olan "gizli" bilgi.
 2. Çapraz olan "gizli" bilgi-kombine hikayesi (en az iki hikayeler "")

Şimdi bununla ne demek istediğimi belirtmek edeceğim.

 1. (Bu örnek, başlık hikayeler ile ilgili değildir.) (Death Note dan) L gerçek adı gibi bir şey.
 2. Ne gibi bir şey "Tire mi?"

Tüm sırları ve Paskalya yumurtaları listesi istemiyorum! Sadece nerede ve (belki) onları bulmak için bilmek istiyorum. Eğer daha fazla bilgi ile manga varsa, isim verin lütfen. Ya da bu konuda internette makaleler varsa bana bir link verin lütfen.

Başlık listelenen tüm hikayeler için görsel Roman olduğunu biliyorum. Yakında/okuma/oyun izlemek için gidiyorum.)

+943
Dan Cecile 03 февр. '09 в 4:24

Kino Yolculuğu (Kino no Tabi) bir ışık Roman serisi ile Anime Sigsawa hakkında Kino ve onunla konuşmaya motosiklet Hermes. Çeşitli ülkeler keşfetmek dünya çapında seyahat, ama sadece her biri en çok üç gün ve iki gece kalmak. Ülkenin tüm sorunları var, ama hepsi de iç güzellik var.

14 bölüm anime TV Serisi uyarlaması 2003 yılında yapıldı. Aynı zamanda filmlerin bir dizi.

Ayrıca Bkz:

+933
saiyan scaris 31 Tem 2014 03:21:05

Konjiki no Gash Bell anime serisi 150 bölüm vardır. 26 bölüm izledim ben. Gördüğüm kadarıyla bölümlerin çoğu, ana arsa ilerleyin. Tüm bu 150 bölümleri izlerken bu serinin geri kalanı için durum böyle olacaksa, zaman öldürmek olur.

Bana çok gereksiz olanları üzerinden atlayabileceğimi temel bölüm bir liste verin.

+911
Mohd Akif Azhari 12 May 2017 01:36:24

Verilen nispeten modern köprüler inşa etmek, hem de Orichimaru kabaca uzay yarış öncesi yılların başında, eşdeğer bir teknoloji seviyesine sahip oldukları iddia ediyorum kullandığı araçlar olarak mühendislik walkie talkie ve hareketli resimler ve seviyesi var.

+882
Papajohn 17 Mar 2013 17:33:23

Bu muhtemelen bir başvuru için Bunicorn, bir erken evre yinelenen düşman Dragon Quest serisi.

bunicorn

Bunicorns tek boynuzlu tavşanlar, efsanevi tek boynuzlu at klişelere adam. Gri kürk var, ve boynuz genellikle sarımsı kahverengi bir gölge vardır. [...].

Genellikle [Slime sever ağır basar onlar...] olsa da, genellikle bir oyunun başında karşılaştı düşman olarak, Bunicorns özellikle güçlü değildir.

Yaratığın ilk ortaya çıktı üzerinde Dragon Quest III 1988 (Japon NES serbest).

Özellikle Dragon Quest gerçekten popüler Japonya, sanırım bu en olası nedeni için kullanma gibi bir acemi canavar gibi bir alternatif için Balçık.

+866
Cezary Wojtkowski 22 Haz 2016 20:00:45

En psişik güçler bilim tarafından oluşturulur. Normalde, bir Esper özel bir yeteneği yoktur ve sadece deneyler, özel ilaçlar vs. ile kazanır. Bakın Güç Müfredat Programı için daha fazla bilgi.

Orada bazı (şu anda 4, bilinen sadece 3 ortaya orijinal eserler) insanlar var esper-yetenek olmadan bir parçası olmak Gücünü Müfredat Programı denen Taşlar. Anime henüz meydana gelen tek kişi ((Derin Kan Arc) 7 Dizin Bölüm çıktı Himegami Aısa var.

Psişik güce sahip Touma kendini, gücünü bilinmeyen bir kaynağın var.

Teşekkürler yorumlar Taşlar söz için Krazer için.

+845
vasiliska21 20 Nis 2012 18:37:27

Gayri resmi olarak 'Puslu güle Güle deniyor. Yayımlanmamış bir şarkı, sadece flashback oynadı ve hiç bir resmi adı verildi. Vokalist hakkında detaylı bilgi yok ve şarkının tam versiyonu.

+831
josuedev 4 Oca 2017 21:14:55

Sasuke çünkü şu an onun aşırı kullanımı sonra kör oluyor çünkü Sarada gözlük takıyor için başka bir geçerli argüman sanırım. Belli ki, onu ebedi MS vererek ona Ayrı gözüne yerleştirdi, çünkü gözleri artık iyi, ama o olmadan, kör olabilirdi. Yani aslında kör olmak Sasuke bu genler Sarada verilen, erken yaşta kötü öngörün vardı.

+827
In777 19 Eki 2019 23:59:10
18 yıldır üretilen ilk Dragon Ball anime ve Dünya bir kez daha huzurlu hale geldi Majin Boo, yenilgisinden sonra ayarlanır.
+820
zgwolfe 9 Nis 2011 01:17:15

Bu konuda bir süredir eğer Hyuuga klanının ana evin bir üyesi Hyuuga klanı dal evin bir üyesi evlenirse, ama ne düşünüyordum ?

Her yerde cevap aradım ama hiçbir yerde bulamıyorum olabilir.

+820
Kalle Grabovski 21 Kas 2013 22:43:21

Ayrıca başka bir karakter aynı el işaretini yapar Dr. Çöküş denir başka bir manga serisi için bir referans oldu. Yani Polnareff temelde "Hop nereye kardeşim bir anı olur, bu referans var mı? Yeeeesss, aynı çizgi roman okuduk!"

Ayrıca Fransa seviyor manga, yani Polnareff Dr. Çökme okumuştu mantıklı olacağını belirtmekte fayda olabilir.

+758
user33502 4 Tem 2018 05:03:36

Babasını hiç gösterildi. Ancak, hayatta en azından bir kez eve geldiğinde onlara Chiyo konuşur gibi.

+722
user6295043 3 Mar 2014 03:58:23

Walpurgisnacht ile ilgili görüntülerin tüm Homura ile özellikle ilgili aynı görüntü.

 • Homura cadı ve kavgalar bir Kyubey dönüştüğünde, gülümseyen hevesini kursağında görüntüleri-tam Walpurgisnacht giriş aynıdır.
 • Walpurgis onu çevreleyen iki sihirli çemberler ile iki dişli bir füzyon. Homura her zaman dişliler, saatler, vb ile çevrilidir. çünkü bir makinist ve bir zaman yolcusu olduğunu söyledi.
 • Walpurgisnacht Homura Madoka kurtarmak için onun arayışı vazgeçmez tam zamanında her zaman çizelgesinde görünür. Sayaka bu görüntü (trenler, müzik, kılıç, pelerin, Denizkızı dönüşümü sırası, vb.) sihirli kız ve bir cadı olarak aynı olduğunu akılda tutarak, o da olabilir mantıklı Walpurgis ya Homura veya bu Homura katkılarının büyük çoğunluğu Walpurgis' güç ile ters onu dilemek değiştir kaderini.
+625
user795028 18 Şub 2017 16:00:10

Siz fazla vardır. Ben bir anime yarasa tam romantizm hakkını saklı ulaşmak için beklemeyin. Kirito ona bir ev verdi Devletleri o Asuna Kirito seviyor. Asuna için içini döktü, Asuna ve ikisi de birbirlerine koruyacak yaşadığını onun için her şey olduğunu söyleyip nasıl ve Asuna Kirito için yaşıyor, SAO ark unutma.

Gerçekten 3. ve 4. sezon umurumda değil,

Asuna söyleyerek insanların ana karakter olmayacak

zaten ana karakter, ama LN Kirito bakış açısıyla hikayeler anlatmak ve sorunsuz bir sünger gibi görünüyor. GGO Kirito içinde ölmeyi göze alamaz söyledi, şimdi, Asuna yaşamak için bir nedeni vardır. Eğer Kirito ve Asuna düğün sonuçlandırmak olsalardı, anime eskisi kadar Dram olmazdı. Otlar onların son ve son bölüm için kaydedilmesi gerekir gibi hissediyorum.

Ve yeni birimler sakıncası yok, sadece 2 Bu, birlikte olmak için yaratılmışız gibi hala flashback ya da en azından onlara bir tane eksik ilişkilerini getirmek istiyorlar, umarım.

Bir şey geri Asuna goea (4. sezon) HİDROJENASYON içinde Prens onu kurtarmak için (Sezon 3) HİDROJENASYON ve o geldikten sonra Kirito olduğunu duydum.

+613
Raven Kong 6 Ara 2014 20:57:56

Bira-sex-Future Trunks Super Saiyan oldu. DBS evrim onun SSJGSSJ gitmekten görüyoruz. Geri Frieza dünyayı kurtarmak için geçmişe gitmek, hazır olduğunda hala SSJ mi? Yeni bir form elde etmek için yeterli tren gibi görünmüyordu. Yok potansiyeli SSJ2 olmak ya da yukarıda ya da sadece eğitim durdurdu eksikliği mi?

Ona ne oldu?

+605
user15049 19 Mar 2019 05:49:57

Mikasa var çünkü

onun titan kan, Ackermans olarak titan deneyler olarak görülüyor.

+587
Eric Keyte 18 Şub 2015 22:18:37

bu yüzden ilk sonuyla orijinal tetik bilmek istiyorum

Belirtildiği gibi üzerinde bayanposta altında Dünya > Tarih > Yaş Tanrılar geçiş Yaşı Tanrıları (genesis) Yaşı Adam (0AD) geldi 3 faz

 • Bozulma

  • Umbral Yıldızı Dünya tarafından Sefar 12.000 M. Ö. işgal etmek, tanrıların en canlı bir yaşam, çok sayıda öldürme ve Ay hücreden veri büyük çoğunluğu yağma izin geçti
 • Ayrılık

  • zayıflamış tanrılar sonuçta tanrılar ve insanlar tam bir ayrılık isyan ve teşvik eden Gılgamış, oluşturarak onları ve insanlar arasında bir bağlantı oluşturmak için çalıştı
  • tanrılar güçlerini kaybetme sona erdi ve İlahi Ruhlar oldu
  • (dünya sonra tekrar ameliyat nasıl) Gizem düşüş Magic, Süleyman Kralın ölümünden atfedilir
 • Tetik

  • M. Ö. 700), (bu daha ortaya çıkmadı)Tanrılar çağının sonuna neden olan bilinmeyen bir Tetikleyici olduğunu

yani çağın sonuna tetik henüz muhtemelen yaş sonu hızlandırılmış olan bazı olay olduğunu ise, ancak Tanrılar dünyasında yıkımlarına sebep olan Sefar işgalinden sonra güç bir sürü kayıp olduğu gerçeğini işaret edebiliriz.

sayfa da listeler bir Yaş Periler hangi görünüyor için olmak arasındaki Yaş Tanrılar ve Yaşı Adam ama orada çok az bilgi bu yana gelen gerçeği var zaten sona erdi, ancak verilen pozisyon arasındaki 2. Dünya sayfa biz belki bir ipucu üzerinde Yaş Periler üzerinde Rhongomyniad sayfa

Yanılsama ve Tanrılar çağının son anlarda durdu "kral" olmak, Kral Arthur gibi muazzam bir güç gizleyen bu Kutsal Lance sahiptir.

o Vivian verilen (Arthur/Arturia Excalibur veren Gölün Hanımı) Arthur/Arturia kural ve efsane Periler çağında olduğunu tahmin edebiliriz bir peri


Orada da ne olduklarını daha Rhongomyniad yanı sıra, eğer Evet başka bir çapa var?

göre bayanposta sayfa Ters Tarafı Dünya orada olabilir

Rhongomyniad birlikte dünyanın dış tabakası üzerinde insanların dünya Tanrıların Çağı tekrar canlandırmak isteyen Ters Tarafında olanlar tarafından yok edilebilir olmasını sağlamak için gezegen takmaları "çapa" biridir.

Kaynak: Ters Tarafında Dünya (2. Paragraf)

kullanımı ifade bir "çapa" öneriyor için orada daha fazla. ancak şu anda form (ya da Arthur/Arturia ve Gri ile Rhongomyniad gibi dünyada kullanıldı bile)alıyorlar ya diğer çapa ya da ne olduğunu bilmiyoruz

+565
Mehmed Ali 2 Oca 2015 05:39:31
Ejderha ejderha Tarif et aşçı hakkında Manhwa biraz önce işe alır
+556
KRISTEN FLORES 24 Kas 2011 10:43:15

Belli ki bilmiyorlar. Daha doğrusu köyün kahramanı oldu çünkü Dördüncü oğlu olduğu için, ama Acı yendikten sonra ünlü oldu. Btw, Naruto'nun bir kahraman olarak eski bir Hokage oğlu çünkü onun eylemleri değil, çünkü kabul edilmek daha mutlu olduğunu düşünüyorum. Gerçeği bilen tek kişi Naruto doğduğu yer olan Jiraiya, Sarutobi, belki Kakashi (Kakashi Naruto öğretmeni ve akıl hocası o hayal, o zaman bir sürü, belki ilişkiyi fark etti gördük, ama başından beri bunu bilmiyordu) ve birkaç ANBU üyesi vardı.

+529
Phil Scott 25 Haz 2010 06:28:51

Bu tamamen yanlış olabilir, ama bu yüz/mecaz geniş hakkında daha fazla yerine curling dil daha ağzı bozuk bir sırıtış düşünüyorum.

Genellikle okuyucuyu rahatsız edecek bir şey dedikten sonra online kullanılan ifadeyi karşılaştırmak "V",. Ayrıca soruya verilen panelinde ne oluyor olan.

Örnek:

Kişi: Sen izle Avatar, biri " benim en sevdiğim anime ikinci sadece Şanslı Yıldız.

Kişi B: ben check it out, ama teknik olarak Avatar bir çizgi film :V

Ne temsil ettikleri ve bağlı olmak nasıl göz hem de yeterince benzer görünüyorlar.

İçin "kentsel Sözlük girişi:V"

enter image description here

Genellikle gülen için 'pacman ifade' olarak göreceksiniz, ama bu dönem Facebook popülaritesi yükselmiştir - gülen etrafında yıllardır forumlar ve az da olsa ana) diğer toplum gruplarına ve kökeni izleme internetin geniş yapısı nedeniyle neredeyse imkansız olduğunu.

Geniş ağızlı sırıtış da ünlü troll yüzünden dikkat çekici bir özellik olsa farklı bir açıyla. Kullanımı yukarıdaki benzer.

enter image description here

+516
Zergity 10 Tem 2016 17:29:06

Göre iyi Bir Parça zaman çizelgesi, ben görmedim şu ana kadar, aldı Luffy ve onun ekibi gibi 70 gün Aşağı Yukarı 20 gün, zaman o onun sol varil zamanı geldi de Sabaody Takımadaları.

+509
Meursault 12 Eki 2015 07:52:32

Doraemon sonraki bölümde bir sonraki hacmi verir.

He returns!

Normal manga 45 birimler vardır. Artı 5 manga var.

+508
MrSmith42 29 Ağu 2019 15:24:30

Tokyo Mew Mew ve Sailor Moon arasında çok net benzerlikler vardır, her ikisi de sihirli kız ayırın olmaları ötesinde. 7:35 bu, sahne inanılmaz derecede benzer Bu at 00:53:10. Diğer çok çarpıcı benzerlikler, karakterlerin kişilikleri gibi. Benzerlikler yorumladı ya dizi yaratıcıları var?

+503
XaF 17 Tem 2017 06:39:29

Sadece ilk tabletim var ve manga keşfetmek isterim. Amazon Kindle örnekleri bir çift de baktım ve rastgele bazı fansub test ettim ve her şeyi oldukça düşük çözünürlüklü görünüyor. Gördüğüm fansub ~0.75 megapiksel oldu. Kindle sürümü özellikle oldukça bulanık bir panel üzerinde yakınlaştırma eğer (bilmiyorum nasıl daha spesifik olmak gerekirse) ama biraz daha net görünüyor. Eğer biri bu rota aşağı gitmeye başladı deli piksel yoğunluğu ile modern ekranlar manga için büyük tuvalleri olur gibi geliyor bana, sadece merak ettim.

Açıklama: ne gibi sorunlar yok, manga okunaklı. Bir benzetme, hayal full HD bir TV aldım ama DVD tek bir kaynağı var. HD Görüntü için HD bir kaynak bulmak için iyi olurdu. Ve bir kez 1080p için kullanılan, geri yukarıda bahsettiğim (bulanıklık) daha az keskin gibi DVD'ler gitmek durumunda kalacaksın. Böylece yüksek çözünürlüklü manga, yani HD manga için herhangi bir kaynak vardır. (Yüksek çözünürlüklü diyerek muğlak oluyorum - > GÖZETLEME bir buluş olacaktır farkındayım, MP bu soru için daha büyük, ama daha yüksek olurdu>.)

+395
razethestray 5 Oca 2016 19:33:12

Oldukça zayıf Yonko daha Büyük Anne tartışmasız en güçlü olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de, asla mağlup oldu. Beyazsakal Büyük Anne tereddüde vermeyen karakterler tarafından çıkarıldı. Eğer gerçekten şüphe Kaido ve Beyazsakal fiziksel olarak daha güçlü olsa bile, çok sağlamlık Beyazsakal ve Shanks kesinlikle örten var. O doğuştan sahip olduğunu güç-hayat gibi Şeytan Meyvesi gücünü ve Allah dokunmatik bile değil. BİR DARBE Dişli Dört Luffy onu yıkmak için etkin olan ya da Haki onu.

+389
spiffytaco 21 Haz 2015 10:42:08

Hatırlıyorum NieA_7 akış olmak yasal olarak yayın yapan kişinin bir hafta sonra bölümüydü yayınladı ve bu gibi geri 2000ish. Bu da yasal olarak orijinal yayın kuruluşları tarafından online olarak yayınlandı daha önce başka bir anime serisi olsaydı ama, emin değilim.

Ne yasal olarak orijinal yayın kuruluşları tarafından internet üzerinden yayınlandı ilk anime oldu?

+337
Hubaka Gs 12 Ara 2013 11:30:05

15:45'te 1 Sezon 14 bölüm başlayan bir flashback var. Oldum izlerken Ranma üzerinde son birkaç gün, ve sanmıyorum bu sahne bir Önceki bölüm.

Hatırladığım kadarıyla, flashback bilgileri bir komedi rutin bir parçası olarak ortaya çıktı. O günlerde Anime genellikle böyle devamlılık hataları vardı.

Bu flashback Silinmiş/değiştirilmiş bir sahne atıfta bulunarak, ya da başka bir şey oluyor mu?

+322
Travis Goff 15 Ağu 2018 13:20:15

Hayır. Tüm hayalim onu anlamıyor. Ama onun bakış açısından şeyler görmek gerekir.

Hiçbir şey uzun süre onu barındırabilir çünkü Assiah yaşayamaz bir şeytan olduğunu söyledi. Mephisto çok farklı, hiç / çalışma Assiah anlayamıyor.

Onun poing bakış, olmak Gehenna için tüm sonsuzluk kavramının barış olarak biz insanlar bunu sadece çok yabancı.

Birkaç ay içinde co 2 / yıl yaşamış onu anlattı-ne Yuri aşık olduğunu anlıyoruz, ama aldı ve kendi yorumunu uygulanır.

+319
Huang Junye 2 Eyl 2019 03:30:58
 • 1. Sezon: 52 bölüm olması, aşağıdaki manga Birim 1 (Bölüm 1) birim 4 (Bölüm 51).

 • Sezon 2: olan 26 bölüm (bu OVA olmaktan bölüm 00), aşağıdaki manga birim 5 (Bölüm 52) hacim (14 bölüm 147-148).

 • Sezon 3: 12 bölüm olması, özellikleri yeni bir hikaye yazılmış Bölümü tarafından orijinal yaratıcısı ve çoğunlukla esas onun özgün fikirleri asla yapılan bu manga.

 • Film: ben gerçekten değil anlamak ister miydi bir uyum ya da yeni malzeme/dolgu içerik.

Eğer her kapsayan fasılların sayısı ile birinci ve ikinci serisi uzunluğu karşılaştırırsanız, ikincisi ilki, yeni içerik ile manga gelen hikayesi ikinci karıştırma daha manga izleyen görebilirsiniz. Artı, ne ben bir araya gelen burada, bölüm 18, 19, 26, 27, 28, 29 (sonunda, 30, 31, 32 (BİRİNCİ BÖLÜM), 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 46, 48, 50 ve 51 Sezon 1 dolgu, ve sadece son bölüm Sezon 2 bir dolgu.
Üçüncü sezon herhangi bir manga dayalı değil.
Ve film, gerçekten bilmiyorum.


İçin zaman çizelgesi, ne ben toplayabilir, gidiyor gibi bir şey bu:
Sezon 2 (her hangi bir OVA olduğu bölüm 00) retcons olaylardan Sezon 1, olmak ayarlamak bir ay (ya da üç, göre bu kaynak) sonra Hayate hale geldi Nagi uşağı (bir yıl olduğu gibi ilk sezon Devletleri. Böylece, manga daha yakından) takip ediyor. Film'in olaylar gerçekleşecek doğru sonu yaz tatili, 2 hafta sonra Comiket. Sezon 3'nın olaylar gerçekleşecek bir ay sonra film'in (ki dokuz ay sonra başlayarak Sezon 1 ve 6 ay sonra Sezon 2).

Bu demek ki bu Sezon 1 ve 2 birbirine (çünkü aslı/dolgu içerik mevcut Sezon 1), filmi alır 5 ay sonra Sezon 2ve Sezon 3 gerçekleşmeden bir ay sonra film ve OVA kısmının sezon 2, Bölüm olmasına 00).

+310
Romina 9 Eki 2015 00:52:52

Bu satırların gerçek olduğunu öldüğü sahne ifade baktıktan sonra, inanıyorum. Eğer kalbi saf olmuş olsaydı Bayan olurdu. Bayan yaptılar. Hatları ateş ederken söylendi en azından. Hayatlarını riske birinin önüne atladı ve bir şekilde onu çok az tanıyan biri onun iyiliği için kendi hayatını riske atmaya istekli olduğunu tertemiz bir kalbi vardı, aslında katılaşmış çekim, yok. İkinci atış ihtimali kimseyi öldürmedim, "saf kalpli" veya ne olursa olsun olurdu.

+300
Azad 21 Eki 2012 03:50:22

Ne Nisan ayında Yalanını 14 bölüm fon müziği oldu, 08 başlayarak:52. OST albümünü bulamıyorum. Biri yardım edebilir mi?

+272
Anvar Azizov 23 Ara 2012 04:44:44

Kyuubi karşı savaş sırasında, Minato Kyuubi çakrasını ikiye bölünmüş, yarısı, kendisi ve Yang içine yeni doğan Naruto içine yarım Yin kapalı. O zaman ölür kısa bir süre sonra nedeniyle kullanım Shiki Fujin tekniğini ve mühürlü içine Shinigami mide ile birlikte Yin-Kyuubi.

17 yıl sonra Shinigami midesi çıkarıldı ve hemen Kyuubi Çakra modunu kullanarak görülmüş. Yani neredeyse anında kullanmak Minato nasıl başardı aynı Kyuubi Çakra modu elde etmek için bir sürü sorun yaşadıktan sonra Naruto Yaklaşık 17 yıl sürdü.

+253
FinGar 12 Oca 2010 14:47:14

Anime için çok fazla bilgi olmadan Blackwings iki yarısı vardır. Niwa almaya çalıştı, Ayini bölmek zaman manga: aslında Blackwings kendi sanat eseri oldu ve Hikari ona hayat vermek üzereydi. Bu sihirli iki adam da sona erdi, ama vermek için değil, ama; Kamp başkaları için imkansız ihtiyacı ya da bakım yakınlarındaki yapar ve etkin yöntem lanetli kişiyi yok etmek için kullanılır) (hem Karanlık hem Kamp hem soy durdurmak için lanetli: zor kişi veya göstermek için sevgi ve zor bir ilişki olan aşk ile taşar olmak için Karanlık. can almak için bir yan etkisi vardı Tüm bu manga Arjantin Daydream Island Resort & Spa yay var.

+235
AnswerFinder95 7 Mar 2012 08:12:21

2 şey:

ilk yüksek psion sayısı

(psion sayısı dahil)yetkilerini sınırlamak için Rehin "ikinci kullanın

Zihinsel Müdahale Sihirli - "Rehin" bir Dış Sistematik Büyü. Dış Sistematik Büyü fiziksel nesneler ama ruhları ile başa çıkmak ya da daha kesin pushions olmak değildir.

Zihinsel Müdahale Sihirli olmasa da doğrudan fiyatları ile ruhlar (bedenlerle bilgi pushion core) ama orada bir yüksek şans olduğunu içerir ile ilgili pushions (Ziyaretçi' Arc - oldu Miyuki magic - Cocytus - hangi olabilir parazitler yok. Tatsuya var "Çok Vurucu" tek şerit parazit dış psion vücut ve kuvvet onlara girin hazırda.)

P. S. - Cocytus Zihinsel Yaşamına Sihirli bir şeklidir.

Mizuki pushions görebilen gözleri özel bir çift var. Bu Mizuki korkuyor Tatsuya yaptı. Pushions hassas olan büyücüler arasında bile, Mizuki özel bir durumdur. Onun gözü olarak bilinen "Kristal Göz" (Gözler bu Tanrı). Bu ruh renkler farklı tonları bile görmesini sağlar.

+209
swooby 8 Kas 2012 07:45:32

Hagakure var cilvesi o nedeniyle yapısı cilvesi olan kısmı sil olan inanç Aizawa benim için "mutasyon" kategorisi altında toplayabiliriz sanırım. Aslında kişi çok diğer faktör kesinlikle doğru olduğunu cilvesi silersin edebilmek için görmek zorunda olduğu da doğrudur. Çoğunlukla normal bir görünüm ile doğmuş olurdu 1-3 yaşındayken; ancak tüm mutant türleri ile bu eksikliği kısmen de olsa fark olurdu.

+189
Shadowninja 24 Tem 2017 18:46:38

Bu Birim 1"ヤスミーン"(Yasumiin), yazılı olarak "Yasemin" İngilizce mektuplar, yazarı tarafından mangaka Hatake Yui (畑 優以). (株式会社集英社) Shuueisha tarafından (ヤングジャンプコミックス) çizgi Young Jump Comics altında yayınlandı.

O kullanılabilir okumak için ücretsiz çevrimiçi olarak bir e-kitap Shuueisha resmi web sitesi.

+187
LNT 18 Şub 2016 22:07:37

Hiç gelir mi bilmiyorum, ama düşünmek ilginç....

Kim Meliodas, Estarossa ve Zeldris Annesi mi?

+159
Damien Goldenberg 2 Eyl 2014 06:17:21

Bu dünyaya karşı Nagato bu acı sadece bir tezahürüdür. Ağrı karşısına aldı, defalarca ve hak ettiğinden daha çok. Bu deneyim şüphe tohumlarını, ağrı güce ulaştı olmadıkça Kaçınılması olabilir şüphe. Bir şüphe olmaktan bu kadar şüphe zihninde daha sıkıca kendisi yerleşmiş. Kefalet dönüşmüş olur. İnanç oldu. Ağrı talihsiz bir sıkıntı olduğu masumiyet uzak elimden alındı. Ağrı inatçı bir gerçeklik oldu, yeterli güç tüm savaş sonu konsolide olabilir sürece kaçınılmaz.

Nagato bunu demek istedi. Bu bir şüphe olarak dünyanın iyimser bir görüş olarak başlayan bir şey, çok güçlü bir şekilde ve sürekli olarak sadece bir şüphe olmaktan kendisi ve inanç olarak kendini doğruluyor, realite, gerçek olarak tazeledi. İdealist bir masumiyet kaybediyor ve sert bir gerçeklik karşısında iyimser bir tavır acımasız gerçekçilik / kötümserlik biri için değişen bir kaçınılmazlık olduğunu.

Ve burada Nagato ve Naruto arasında büyüleyici kontrast yatıyor. Hem acı, hayal kırıklığı, üzüntü ve keder dolu bir hayat. Bir olumsuzluk, karamsarlık ve umutsuzluğa diğer dayanamadı olumluluk, iyimserlik ve umut kucakladı. Bir deneme onun tarafından inşa edilecek seçti. Diğeri onu yok ettiler. Burada açık ders seçme, pozitif bir tutum seçmek ve hangi ideoloji bir seçim açabilir için farklı yolları görmek biridir.

+155
Caroline Kloppert 14 Oca 2010 04:52:20

Yağ normal bireylere göre çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çok daha fazla kalori yakmak ve o bir ninja olarak varsayıyorum. Abartılacak kadar zamanda böyle yeme rağmen ince bir figürü olan Herşey var. Ancak, barış geldi ve çok az zaman eğitim ve alarak misyonlar ağırlık paketi başladı ve bu yüzden kilo aldı yemek daha fazla zaman geçirdi ve tahmin ediyorum bir eğitmen oldu.

+149
TheSigmoid 17 Nis 2011 18:44:43

Bölüm 1 İnou Battle wa Nichijou-kei no Naka de manga uyarlaması, Andou yapılmış bir başvuru için Phantom Troupe'nin lideri Chrollo Lucilfer gelen Hunter x Hunter serisi, gösterilen tarafından Tomoyo. (Alnında eşleşen Haç şeklinde bir dövme not).

Ne sahneden Hunter x Hunter olmanın başvurulan burada? Peki bu sahnenin içeriği nedir?

+76
skanne 12 Eki 2011 09:21:32

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil