Şarkı 45 Bleach bölüm sırasında yaklaşık 10 oynayan:00

Bleach "Bölüm 45" S3 E4 saat: 10:00 Tarihinde Netflix 10 EP45 S3 E4 Bleach sırasında:00 Netflix bir şarkı çalar. Hangisi?

+740
bargorvic 4 Kas 2019 03:47:59
25 yanıtların

Naruto Film:

("Ninja Kar ve Kara Çatışması") 1. film: Naruto Rasengan sonra öğrenir.

Gelel Taş ("Legend") 2. film: Tsunade sonra Hokage olur.

Hilal Krallık 3 film ("Veliler"): sonra Sasuke Konaha kaçtı.

Naruto Filmleri

Konaha için ("Naruto Movie") 1. film: sonra Naruto verir.

Ateş ("İrade") film 2 ("Kefalet") & 3: sonra Naruto Sasuke Orochimaru'nun sığınağına de karşılar.

("Lost Tower") 4 film: sonra Naruto Rasenshuriken öğrenir.

("Kan Cezaevi") 5 film: Naruto Adaçayı modu öğrenir ve sonra Acı yenilgiler.

Ninja ("Yol") 6 film: önce Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı.

("Son") 7 film: Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı sonrası.

(S) Boruto Film:

("Boruto") Boruto: Naruto Hokage olur.

Eğer bir hata yapmışım düzenlemek için çekinmeyin!

+780
Qi Zhu 03 февр. '09 в 4:24

Manga normalde yayınlandığı Shonen Jump dergisinde siyah beyaz formatta, gibi diğerleri, ama dergi olan yeni bir web sitesi denir Shonen Jump+ nerede satın alabilirsiniz resmi renkli bölüm için Görünüm çevrimiçi.

Sadece One Piece ve Naruto sonunda da bölümlerde renk web, ve çünkü Shokugeki no Gülay oldukça popüler ve bir ekstra için son arc sonbaharda seçim.

+699
qwerty2014 18 Tem 2019 04:51:43
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Titanlar insanlar var. Gelecek sezon sonuç onun aklı çoğunu kazanmış olarak, Dr. Jaeger tarafından ve tecrübe edilmiş bir kişi yediği sonra oluşturulan Eren gibi zayıf (de olsa) aynı güçler ile (Ymir) eski bir Titan.

-Hanji köşe Ilse ve onu Ymir o Tedavi Bir mümin için yay bir Titan yakalamak için çalışır (Ilse Günlük) OVA bölüm bir tane daha var.

+687
scaf 10 Tem 2018 10:55:10

Kısa, siyah saçlı emir subayı kim olabileceği konusunda bazı kanıtlar olsa da kim olduklarını bilmiyoruz.

Yedi Savaşçılar

İonioi Hetairoi anlamı "Arkadaşları olan Ionia", ben istiyorum beklemek bazı, hepsi değilse de, bu önemli görünümlü askerler için İskender'in korumaları, hangi

ayrıca yüksek rütbeli subaylar olarak hareket, genel veya chiliarch olarak komut mevkilerde olan yedi erkek, Makedon soylular çekilen oluşuyordu.

Aslında, dahil Ses Drama Fate/Zero Vol.2 "Alem Kralları" bu görüntü (bazı metin düzenlenmiş) olan İskender, ve onu, yedi adam olan tasarımlar öne gelen kalabalıklar arka:

Ionioi Hetairoi

: Büyük İskender'in korumaları hiçbiri efendisine göre çok daha yaşlı, çok yaşlı adam türban takan kim olduğunu ama burada sorun nedir? Ayrıca, altı bu olağanüstü erkekler kolayca kabul görmüş olmasının ortaya Fate/Zero anime, eğer yedinci adam ortada giyen bir siyah zırh vardır da ortaya çıkmış anime, o büyük olasılıkla Mithrenes, kim değil bir Somatophylax. Böylece Somatophylakes onları maç için denemek için boş geliyor.

Hayranları tarafından belirtme

Hemen sonra yayınlanacak Bölüm 11 Kader/Sıfır, bir, belki de gelen 2chan, yayınlanan bu fan-açıklamalı resim adları bu önemli görünüşlü insanlar:

Notable people in Alexander's army

Soldan sağa, aşağıdan yukarıya: Eumenes, Parmenion, Hephaestion, Ptolemy...

Aslında oldukça eğitimli bir tahmin. Eumenes Efendisi ve Alexander'ın özel Sekreteri olarak görevine sadık olduğu için bilinir. Bu anlamda, Eumenes ve Tereddüt oldukça benzer olduğu söylenebilir.

Parmenion tahtına İskender arkaya sağlamak için öldüren deneyimli bir genel bir pürüzsüz bir örneğiydi. Komuta İskender'in de ikinci ve türban adamın kimliğini için bir numaralı aday olarak Parmenion koyar onu daha 40-50 yıl daha yaşlı olmak.

Muhtemelen daha iyi bilinen çünkü Hephaestion ve Ptolemy'nin adları vardır.

Eumenes içinde Kader türevlerini

Ama "Hephaestion" yok aslında bir görünüm Lord El-Melloi II Dava Dosyaları, ve o bunu demek hakkında Lord El-Melloi II:

"ケチ。せせこましい。暗くて偏屈。寝起きが悪い。黴びた書物ばかり読んでる。卑屈なくせに傲慢。さも苦労人でございって顔をしてるくせに、終わってみれば一番事態を搔き回してる。どうだ、全部当たってるだろう"

"気に入らない yapmak.まったく気に入らない yapmak.そんな偏屈な顔はエウメネスで見飽きてるというのに 2 この時代でも見せられるのか"

Ben sadık bir çeviri sunabilirim, ama temelde Eumenes zaten yeterince görmemiş olsa bile, Lord El-Melloi II bu sapık, kibirli ve cimri yüzünü görmekten nefret ettiğini söylüyor.

Ayrıca, Kaderi/Büyük Sipariş varsa her iki Zhuge Liang (Lord El-Melloi II) ve İskender olarak senin Kullar, sonra konuşmaya bir Bağ Level 5 İskender odamda olacak tetikleyici Diyalog 4:

Hm? Sert bir yüz ifadesiyle bir stratejist var. Eumenes'in - Ah ile rekabet onu görmek istiyorum, hala içeride Toy bir gençtir. Eğlenceli eğer Hephaestion bir araya geldi olsaydı ne güzel olurdu!

Bu iki türev çalışmalar yetişkin bir Tereddüt olarak aynı tarza ya da aynı bakış bile verir Eumenes gerçeğini doğrulayacak gibi görünüyor, ve İonioi Hetairoi böyle bir kişi var!

Eumenes veya Tereddüt?

Bilmediğimiz ve bildiğimiz kadarıyla, Eumenes arada olası bir geleceği olabilir. Sonra, zamanı bükmeye değil uzaylı kavramı Kader evren.

Takma adlar içinde Sensha Otoko

Ben güven söz konusu konular tespit edemiyoruz söylemek üzücü. Ama eğer takma tatmin, bu ne onlar aradı Sensha Otoko:

Iskander Family in Sensha Otoko

Diğer Açıklamalar

 • Tasarım "Dik Üyesi" gerçekten tuhaf biri gibi olmak giymiş bir paludamentum ve bir kask ile bir Sfenks üzerinde (absent one-shot manga).
 • Neden orada yok süvarileri ... ama sadece ayak arkadaşları, ve neden dünyanın İonioi Hetairoi bir çöl. Kum daha karmaşık atlar ve sahnelerine çizmek için animasyoncuları için daha fazla iş oluşturmak için en basit açıklaması var. Ancak, ben yardım edemem ama sanırım o betimleyen Alexander feat geçiş Gedrosia çöl, hangi bir teori savunuyor

  istemeyerek doğuya doğru Hyphasis Nehirde devam etmek için adamlarını cezalandırmak için bir girişim oldu.

  Çoğu hayvan bu altmış gün ölüm yürüyüşü öldü. Onun son mücadele ile Gılgamış nerede onun İonioi Hetairoi var tahrip Ea ve onun askerleri geride ve nerede o duyduğu ses okyanus üzerine ölümünden rezonans ile bir pasajda bu madde:

  Atlar sıcaktan yenik düşmeye başladı, bu yüzden parti onun arkasında bıraktı ve sadece beş erkek ile yola çıktı. En sonunda Denizi buldular ve uzak kazıma sahilde shingle taze, temiz su üzerine geldi.

+609
rbashish 29 Eki 2017 13:15:08

SPOİLER ben Form Arc bitmedi olanlar için UYARI!

Sadece bir tahmin 2 Hougyoku olduğunu gerçeğine dayanarak. 2 Hougyoku vardı aslında ölürken İchimaru Gin bellek flashback sırasında açıklandı.

Form tarafından yapılan urahara-San ve başka bir tarafından yapılan 2 hougyoku biri vardı. Bu son ikisi de eksik gibi ilk içine erimiş oldu. Bu erimiş bir Rukia içinde saklı olan mükemmel Hougyoku var.

Hikaye yıllar önce yana sonra makul bir cevap Form kendi Hougyoku kullanarak olacaktır. Diğer Hougyoku urahara-San laboratuar içinde olmasıdır. Ama yine de, burada sözünü ettiğimiz Form olduğundan, başka bir ihtimal de erimiş sonra, Form urahara-San gerçek Form onunla Hollows ile bazı deneyler gerçekleştirmek için aldı ise Hougyoku hala onunla olduğuna inanmasını sağla (Mükemmel Hipnoz) Kyouka Suigetsu var Kanzen Saimin kullanılan olurdu.

İkinci teori Form Kyouka Suigetsu var Kanzen Saimin için bir zaman sınırı olabileceğini gösteren urahara-San geri vereceğini neden böyle bir zaafı vardır. Oldu bir Form var Hougyoku gücünü Genişlet biliyoruz olduğunu belirlemek mümkün olacaktır. Şu anda bildiğimiz şey zaten erimiş Hougyoku gücü ve çamaşır suyu zaten ifşa olmadan sona erdiğinden iki orijinal Hougyoku sınırını bilmemize imkan yoktur. Orijinal Hougyoku erimiş Hougyoku göre daha zayıf olacağını söylemek, ama her ikisi de aynı yetenekleri hibe olsun ya da olmasın grant, yetenekler ne olabilir bilemeyiz güvenlidir.

+564
Sire 21 Oca 2014 17:21:19

Clannad After Story (Chinese?) promotional art

Clannad bir görsel romanı Anahtar ve Görsel Sanatlar. İki yüz Nagisa adında bir kızın hayatı hakkında, Tomoya adlı bir çocuk, lise hayatları ve zorlukları var. Ayrıca hafif bir roman, manga ve anime olarak uyarlandı.

Daha fazla bilgi için:

+542
Prajitha Pradeep 23 Eki 2014 18:37:57

Evet, aynı şekilde karakterler paylaşmak saçlı bazı ortak özellikleri olabilir. Elbette bu karakterin kişiliğini kesin bir rehber değildir ve birçok counterexamples olacak.

Saç bir çift ve ortak kişilikleri şunlardır:

Kısa saç sık görülen üzerinde tomboys veya alternativly 'ortalama' karakterleri. Çok çocuksu görünüyorlar ya da çok heyecan verici bir saç modeli olan bu alınmasıdır.

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

 • Ana , erkek, kurşun belki de daha çocuksu olan Kanbaru Sugura , Monogatari Serisi - sportif bir fujioshi

 • Ranmaru Rindou, Binbougami ga! bir okul, bir erkek gibi yetişmiş olan bir kadın suçlu

 • Duygusuz Kırmızı Suzimiya kapalı Yuki Nagato , Melankoli -

 • Kumin Tsuyuri - Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - ..bir sürü şekerlemeler yapan kulüp üyesi başka da bir şey yok

Twintails vardır genellikle çocukluk ya da çocukluk arkadaşları, çünkü bu twintails vardır nadir olan yaşlı kadın, ama daha popüler olan genç kızlar ve toplum ilişkili iki:

enter image description here enter image description here enter image description here

 • Lingyin Huang - Sonsuz Stratos, çocukça bir çocukluk arkadaşım

 • Üzerinde Azusa Nakano - K -! yeni (çocukça) bir üyesi ışık müzik kulübü

 • Basit motivasyonları ile ana karakter Yuno Gasai, Gelecek günlüğü, çocukluk arkadaşım.

Matkap saç genellikle bir işareti bir karakter ya zengin ya da rafine. Zengin karakterler büyük kahramanlar olma eğilimindedir, çünkü bu muhtemelen.

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

 • Zengin bir aileden Selnia Iori Flameheart - bayanlar vs uşak -

 • Rafine tadı ile Mami Tomoe - Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Magicka - deneyimli büyülü bir kız

 • Matkaplar Akira Kogami - Şanslı Yıldız?

 • Saygın bir aileden Celestia Ludenberg - Dangan Ronpa -

Ve çocuklar da unutmayalım. Eğer bu suçlu saç modeli görürseniz, neredeyse kesinlikle bu karakter Kategorilere ayırabilirsiniz:

enter image description here enter image description here enter image description here

 • Bir motosiklet çetesinin Mondo Owada - Dangan Ronpa, Üye

 • Kazu, Redline - asi bir yarış sürücüsü

 • Eikichi Onizuka, Shonan Junai Gumi

Üzerinde gidebilirim, örnekler çok sayıda var dahil olmak üzere oldukça tanınmış saç anten bağlantılı önceki

Ama bu sorunun cevabı bence Evet karakter ve bir saç modeli kendi, ama katı bir kural arasında bir ilişki olabilir.

Ayrıca size gereken ayı içinde zihin saç modeli trendleri olacak değiştirdi boyunca zaman ne oldu Bir zamanlar içinde artık dışarı ve tam tersi.

Anime bugün böyle birçok kız görmüyorum:

enter image description here

Amano Ai - Video Girl Ai -

+529
Lana Clark 22 Nis 2015 13:08:31
+527
JALANI HANIIKAp PERERA 25 Mar 2019 01:48:17

olabilir birini söyle bana şarkı başlar saat 15:11 https://www.youtube.com/watch?v=78sqDgMhvK4&t=3m11s

+523
Laura Karlinsey 15 Eyl 2019 11:30:10

YouTube'da bazı AMVs izliyordum ve bunlardan biri her karaktere sahiptir trajik aile hikayesi söz: Luffy için Usopp için Yasopp, Banchina ve Kaya oldu ve Nami için Bell-mère ve Nojiko oldu Ace, Sabo, Dragon, Garp ve Shanks; oldu. Zoro (aklıma gelen bu kadar yakın olan tek şey vardı) Koshiro ve Kuina hariç ailesinin (bildiğim kadarıyla) hiçbir şey bilmiyoruz Ön tek üyesi-Grandline ekip.

Zoro ailesi hakkında bahsedilen hiç bir şey oldu?

+432
Don Broadfoot 12 Tem 2011 00:04:31

Toyohisa sosyal yapısı temel olarak her yerde bir savaş alanı yakınlarındaki Kadınlara yasaklar nereye Orduları tamamen erkeklerden oluşan olduğu (16.Yüzyıl) Feodal Japonya ve gelen akılda tutmak gerekir.

Bir Kadın onu ölümüne kavga, ve temelde mutfağa geri dönmek Jeanne söyledi bu yüzden onun için "sosyal açıdan kabul edilebilir" ne yapmak" ve "kod kırar.

Olmine aynı Toyohisa tarafından tedavi edildi neden iki ana nedeni vardır:

 1. (Bu engangement başlangıcı Jeanne bir kadın olduğunu bilmeden önce de;) hayatını kurtardı.
 2. ve Jeanne Aksine, Olmine (doğrudan) kimseyi öldürme gibi bir niyeti yoktu.
+398
user12044 4 Oca 2010 10:23:20

Bu "Şampiyon" Otar olan Freya Familia, o sadece seviye 7 Orario

Aıns Danmachi: Kılıç Oratoria - 34. bölüm: Bell Cranell söyledi

enter image description here


EDİT:

Joe W yorum için:

Evet, Ottar değil sadece seviye 7 Dünya dayalı Danmachi fanbased Wiki hakkında Ottar. Ama esas tartışma kimdir diğer seviye 7, görünüyor değil tanıttı, daha ışık Roman versiyonu

+395
Quinn Wynn 16 Tem 2014 03:05:48

Ama Kalp sesleri de sanki Elmas bilmiyorum. Bir pırlanta gibi bir kalbi vardır ve eğer biri ona dokunursa zarar eden bir kız hakkında. Bazı vücut kalbini almak için tehdit eden bu iki erkek arkadaş ve onu korumak istiyorlar. Oldu, geç kaldım özür dilerim zaten muhtemelen buldun

+391
The Offline 9 Ağu 2010 13:06:00

Ben vardı sorulan benzer soru sohbet kısa bir süre önce yaptığı bir araştırma kendime konu.

Tamamen dijital gitti gibi yani artık Shonen Jump yayınlar. Viz de kullanılan yayımlamak Shojo Beat hangi sona erdi onun yayın vadede 2009. Ondan önce yayınlanan Manga Vizion (1995), bir manga Antoloji o koştu için 4 yıl, Hamuru (1997), ki bu da aynı şey ama hedef yetişkinler ve gitti 5 yıl.

Daha genel yayınları gibi Animerica veya Yeni Tip ABD, (A. D. Vision, muadili Japon "Yeni Türü" dergi) yer alan haber ve bazı seri manga. A. D. V kapatın dergisidir tarafından değiştirilen PiQ, ki bu bile az anime/manga ve sadece 4 Sayı sürdü. Orada da Anime Insider tarafından yayınlanan Sihirbazı bulunan bazı manga önizleme ama çoğunlukla bir haber dergisi ve Protokültür Bağımlıları tarafından yayınlanan Protokültür, Inc. anime ve manga haberleri kapsar ve Avrupa'da hazır olan. Şimdi Anime News Network bir parçası.

Sanırım sadece manga Dergisi bu hala baskı bugün Otaku USA olduğu iddiaları için yayınlamak 32 sayfa manga önizleme. Göre onun wikipedia sayfası:

Şubat 2008'de NewType ABD kapandıktan sonra, 2009 Mart ayında Anime Insider ve Ağustos 2008'den bu yana Protokültür Bağımlıları kesilmesi, Otaku USA Kuzey Amerika pazarı için yayımlanan tek kalan anime haber Dergisi.

Sadece manga önizleme içerir madem İngilizce manga seri yayınlar istiyorsanız, uygun bir seçenek değil.

+333
rperetti 25 Tem 2010 09:09:58
Magic High School (ya Da "Düzensiz") "Mahouka Koukou no Rettousei" temelde Sihirli İsa olan Shiba Tatsuya adında bir adam hakkında Tsutomu Sato ile hafif bir roman serisi.
+298
streuth 21 Oca 2018 11:21:10

Sevinç için 9. Senfoni - Beethoven Ode olduğunu. Burada bağlantı için https://www.youtube.com/watch?v=Wod-MudLNPA

+275
user301003 14 Şub 2013 15:15:26

Meyve Sepeti bir oyuncu bir meyve (herhangi bir meyve olarak meyve) atanmış olduğu bir oyun. Tohru arkadaşları tarafından belli ki bir meyve değil (pirinç topu) bu onigiri getirildi, bu yüzden sen onigiri onigiri bir meyve olmadığından diyemezsin çünkü tek başına oturmuş kaldı. Ayrıca Tohru bir onigiri Meyve Sepeti ait olmayacak gibi Gülay ailesine ait nasıl bir benzetme olur. Başvuru burada.

+223
Core Pwo 13 Nis 2017 15:19:48

Mutlu son!!!

Zaten ova bahsetti, 12 bölüm var. Öğrenciler, film, eski öğrencileri ve İchica Bolivya panço tarafından vurulduğu söylendi. İlk yıl onlar ve her şeyi yazında kaydedildi. (2 yıl) ertesi yıl beklemek ve zaten mezun olsalardı, (ikinci, üçüncü ve şimdiki yıl) en az üç yıl geçirmiş olsalar gerek varmış gibi resmen film iptal edildi, çünkü geri geldikten sonra bir yıl geldi diye düşünüyorum. Ayrıca, ... Manga ....

enter image description here

+203
dotcs 19 Tem 2017 21:11:29

Son zamanlarda bu ve bu konuda bir süre düşündükten sonra bitmiş, Satoshi kız kardeşi olan kağıt hakkında yalan söylediğini düşünüyorum.

Eğer geri dönüp kontrol edin, kız kardeşi ritüel katılmadı bile. Satoshi yerine ona ekstra çekicilik veren Naomi, kendi kağıt verdi ve bu oldukça garipti. Bilerek tehlikeye kendini koyarken Satoshi sırada Naomi Nakashima sağ salim geri getirmek için yalan söylemiş çok mantıklı gelen tek açıklama var.

Satoshi Naomi onu sağ salim geri getirmek için kendi cazibesi verdi ama belki de bu kadar özverili bir sebep değildi. Gerçek dünyada tekrar kollarına aptalca yalnız kırmızı elbiseli kız ile arkasında onu terk ettikten sonra ölen işkence gören küçük kız kardeşi hafızası ile canlı çıkamayacağını biliyordu. Kurtuldu sonra hepimiz bu anıların hepsi Naomi ile etkisini gördüm, temelde deliye döndü.

Ceset Parti oyun ilkokulu ölüyor herkes, onların anıları tamamen gerçek dünyada tamamen sevdikleri tarafından unutulmuş olmaları yok olduğunu belirtmektedir (not:)

Ayrıca kayda değer, Naomi annesi onu doktora Naomi arkadaşı "ve" yok o nasıl "görünüşte sahip iken (Seiko Shinohara) en iyi arkadaşı öldürmek Naomi mahalline geri dönüyoruz" hakkında konuşmaya devam ediyor hakkında konuşurken son. Naomi, arkadaş grubunda sadece ölüm ve öldürme ve en iyi arkadaşının ölümünü izlerken onu saymıyorum olmak delilik zorladı.

+200
Ivan Barayev 27 Tem 2014 23:28:34

AP ' de. 23, hem kahramanları (şaşırtıcı, böyle sığ sularda herhangi bir vücut parçaları bozmadan) köprü altında soğuk suya düşmesinden sonra, Ryuji Tayga öneriyor, 18, ve sonra evlenmek o kadar kaçak kalabileceklerini söyler.

Gelen ABD Büyükelçiliği yönelim hakkında Japonca evlilik:

Japon Medeni Kanunu 731 737 madde aşağıdaki koşulları öngörmektedir:

 • Erkek partner 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır ve erkek partner 16 yaş veya daha büyük olmalıdır.
 • Buna ek olarak, Amerikalılar için, yasal olarak ev devlet içinde evlenmek gerekir; eğer evde evlilik yasal yaş 18 ise, Japonya'da daha önce evlenmek olamaz.
 • Bir kadın evlenmeden önceki evliliğinin boşanma altı ay içinde alamıyor. Japon yasalarına göre, bu bir doğum evlilik sonuna yakın zamanlarda ortaya çıkarsa, bir çocuğun babasının belirlenmesi için karışıklığı önlemek için.
 • Kan bağı, evlat edinme diğer evlilik yoluyla ya da çoğu insan Japonya'da evlilik yapılamaz.
 • Yaş olamaz 20'nin altında olan bir kişi Japonya'da bir ebeveyn rızası olmadan evlenmek.

Eğer izni olmadan evlenmek olsaydı kaçak iki yıl daha devam etmeleri gereken son satırı anlamına gelir.

Ebeveyn izni olmadan evlenmek için genç karakterler ile bilgi eksikliğinden kaynaklanan bir hata göstermek gerekiyordu, ya da bir yol var mıydı?

+179
Viso 31 Ara 2011 20:31:11

Bu andan itibaren, ilk oyunun her iki Danganronpa oyunları ve anime uyarlamasında, bu durumda vücudun üç tanık için imkansız bir şekilde gizli veya bertaraf bulmak için...

Böyle bir şey ele nasıl olacağı konusunda hiçbir kural yok. Böyle bir senaryo olur ve kimse bu gibi durumlar için kurallar hakkında böyle enler ve soru Monokuma gitmek, sadece bu spesifk durumu ele geleceği ile bizi terk plan gibi görünüyor.

+150
Rekamanon 26 Ara 2013 02:38:33

Wammy Evi her çocuk bir kod adı var mı?

Evet, hemen hemen her çocuğun Doğum günü Ötesinde bir isim, ama vardır. Wammy Evi ile ilgili tüm karakterler tam bir genel bakış için bir sonraki soruya bakın.

Yetimler gizli tutulan diğer adları yerine gerçek isimlerini kullanmazlar. Bu isimler ek olarak, önemli mezunlar Watari tarafından bir harfi atanabilir.

Gerçek adını ilk çıkışından itibaren ilk harfidir?

Evet, kod adı ilk harfi gerçek adı ilk. Wammy Evi ile ilgili tüm karakterler genel bir bakış burada.

Aşağıdaki liste format olarak ad, mektup, gerçek adı ve ilgili. Ayrıca şu efsane kullanılır.

 • (-) Belirten bir karakteri olmayan bir Mektup.
 • (†) Gösteren bir karakter şu an hayatta değil.

 • Watari, W, Quillish Wammy, ünlü Bir mucit ve hayırsever kurucusu yetimhane ve yardımcısı ve akıl hocası L. (†)

 • L, L, L Lawliet, ünlü dedektif L. O buldu tarafından Wammy gibi bir çocuk getirdiği için yetimhane. Yetimhane hedefi unvanını layık bir halef yetiştirmektir.(†)
 • Yakın, N Nate River, genç iki erkek soyunu L. O alır manto 'L' ile son serisi.
 • Mello, M, Mihael Keehl, En büyükleri olan iki erkek satır için L halefi. Yakında L ölümünü öğrendikten sonra yetimhaneye bırakıyor ve Yakın L 'Başlığı verir. (†)
 • Matt, (-), Mail Jeevas, O üçüncü en zeki öğrenci Wammys olmasa da bir halefi L. (†)
 • Ötesinde Doğum günü, B, Ötesinde Doğum günü, ikinci çocuğun "ilk nesil" olarak soyunu L. O sonunda koştu uzakta yetimhane oldu ve bir seri katil. (†)
 • Bir, Bir, Bilinmeyen, ilk çocuğun "ilk nesil" öyle soyunu L. Tüm bu bilinen o intihar etti. (†)
 • Linda, (-), Bilinmeyen Bir kız öğrenci olan bir kez görünür, o zaman ister Yakın gel dışarıya oynayalım. Daha sonra başarılı bir ressam olarak çalışıyor.
 • Roger Ruvie, (-), Roger Ruvie, Bir yakın arkadaş Watari kim çalışır yetimhanede Watari yokken.

X, Y ve Z - Sadece kısaca bahsetti için de son Bir Not daha, onlar sevk için Mello gibi üç çocuk çıktı bu "Dedektif Savaşları" biyo-terör davasında L.

Çeşitli diğer çocukların hiçbiri herhangi bir isim olmasına rağmen 59 iki bölüm ve bir-shot özel hatırasında resmedilmiş.

Diğer karakterler

 • K - Bir eski öğrenci Wammy var L: Değişim Dünya, kim olmak bölüm bir biyoterörist organizasyon planları için "temiz" dünyanın en fazla nüfus tarafından ölümcül bir virüs.
 • F - Bir eski Wammy öğrenci ve meslektaşının L O ölür erken L: Dünyayı değiştirecek, uzun bir ölümcül kurtarma görevi Tayland.
 • D, P, Q, G, I, E - posta listesi Gösterilir " L " L: Change the WorLd.
 • R, V, T - De gösterilen L E-posta listesini ancak onların mektupları gri-out ile birlikte B, ima ediyorlardı öldürdü.
 • J - Bir karakter D. S. L: Prologue to Death Note. Nedeniyle İngilizce olarak kullanılabilir oyun için, biraz da onun hakkında bilinen, ama onun adını dayanır, Wammy ait olduğu varsayılır.

Kaynak Death Note wiki


PS: bir tablo gibi wiki listeye koymak istedim ama biçimlendirme tamamen kapalı gibiydi. Herkes SE tabloları biçimlendirmek için bir yol biliyor musun?

+136
Joyce Carlson 13 May 2016 23:21:52

(Siyah) Nekomonogatari ilk bölümünde, başta kız kardeşi ile yaptığı görüşme sırasında Araragi bu çizimi görüyoruz.

Depiction of Araragi Koyomi.

Burada metni Devletleri, (ve sağdan sola metin okuma) altyazılar göre:

İNSAN (BİR SANAT ÇALIŞMASI RENK)OLARAK BENİ ZAYIFLATMAK OLACAK

Yine de burada özellikle önemli olduğu gerçek metin sanmıyorum.

Eğer "yorum" doğru ise her iki durumda da, bu beni propaganda için kullanılan Çin sosyalist posterleri hatırlatırdı, ama emin değilim, gerçekten (Japonya yani, bu durumda diğer Doğu Asya ülkeleri benzer bir şeye maruz olamadım göz önüne alındığında. Yorumum doğru veya Araragi bu çizim de (belki de propaganda için başka bir ülkede kullanılan çeşitli) bazı Çinli olmayan çizim tarzı için bir referans olarak yorumlanabilir mi?

+86
Sharon Berry 28 Nis 2017 18:34:46

8 Bölüm, Kral İşkence yaratık ortaya çıktı. Her zaman bazı askerler tarafından alınlarına B ile eşlik ettiler:

One of King Torture's soldiers

Bu B " ne anlama geliyor?

+52
Surya Prakash 17 Tem 2019 09:03:34

Şu anda bu manga hikayesi oldukça biraz virajlı kapalı olarak, özellikle de anime çeşitli bilmenin gerçek yolu yoktur.

İncursio dalga Devletleri Grand Arabanın prototipi, İncursio sonra yaratıldığı anlamına gelir. 36 (18 ch, p) 10 (AP)

Eğer selefi, İncursio daha güçlü ise tam yeteneklerini, ancak, henüz açıklanmadı ve bu nedenle bilinmiyor.

Ama İncursio Adaptasyon & Evrim sınırsız olduğunu varsayarak, biz büyük olasılıkla devlet güçlü zırh olmak İncursio. Ama biz bunları bilmesi manga (değildir bu gösterilen anime) o da çok büyük yan etkileri

manga dan spoiler

Ancak Tatsumi hızla gücünü artırmak için gelişmeye İncursio zorunda çünkü, İncursio Tatsumi gözleri bir ortaya çıkmaya başladı. Zırh onunla bağ kurmak için başlamış olan bir doktor tarafından muayene edildikten sonra, ortaya koymaktadır. Birkaç yıl sonra Bulat gibi aşırıya kaçmadan kullanabilirsiniz Tatsumi de belirtiyor. Şimdi İncursio tarafından yemiş olma riski, Tatsumi sadece İncursio tüketir Tatsumi önce 3-4 kat daha fazla dönüştürebilirsiniz.

+20
InFort 15 Mar 2018 09:45:58

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil