Herkes Ultra Süper Saiyan bir dönüşüm İçgüdü ya da bunu elde edebilirsiniz?

Süper Saiyan 3, 2 Süper Saiyan, Süper Saiyan, Süper Saiyan Tanrı, Mavi Süper Saiyan, Süper Saiyan Öfke, Efsanevi Süper Saiyan, Süper Saiyan Berserker, Süper Saiyan Evrim, vs. biliyoruz. tüm Saiyan dönüşümler, sadece Saiyan tarafından elde edilebilir. Ama ne Ultra İçgüdü hakkında? Bir insan, bir Namekian, frost İblis, vb olabilir. elde etmek?

+267
nickii 22 Mar 2015 06:56:03
36 yanıtların

SSJ3 sanırım çok fazla enerji sürüklemek çünkü Gelecek trunks ancak yeni form için bekliyoruz çünkü gösterilmez bence geldiğinde gösterildi.

+976
Brandon Robinson 03 февр. '09 в 4:24

Aynı evrende hazırlar. Hikayeler bazen "efsaneleri (Bulbapedia adı") bölüm yayılma, ve önceki bölümlerde ana karakter daha sonra olanları görünüşe yapmak.

+958
encodeflush 16 Eyl 2016 07:52:06
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Altın Kamuy yazılı ve Satoru Noda gösterildiği manga serisi. Auni bir kızla ekipleri eski bir asker savaş Sugimoto ve gizli kayıp bir hazineyi bulmak için müttefikler oluşturur.
+945
Auliyaa 29 Kas 2010 10:46:08

Ekran görüntüsü altyazıları tam olarak doğru değildir. Onihime uyarır "各方面"(kaku houmen = her tarafı, her çeyrek) olsun "うるさい" (urusai = gürültülü, yüksek sesle, muhtemelen neden bir kargaşa. Enki tecavüz Karin (Enki bakış açısıyla, cennet olurdu tehdit ediyor gibi görünüyor, ama Karin beri いやぁ!protesto "olduğunu やめて!"[iyaa! yamete!] o-Rıza) gibi olmayan oluşturacaktır. Bu nedenle, Onihime uyarıyor herkesi çağır gürültülü eğer Enki geçti ile - yani ya 1) Karin "仲間"(nakama = yoldaş, arkadaş) olacak öfkeli hakkında bir kez onlar öğrenmek, 2) izleyiciler nesne ile bir yüksek sesle şikayet, ya da 3) hentai izleyiciler yapacak başka bir tür gürültü... Onu bir sonraki satırı önerir için Karin dua ona nakama gelmesi yakında, bu yüzden çok mümkün olan kaku houmen eder onları.

Ben Enki gözleri doğrudan kameraya sonraki çekimde arıyor gibi, ama oldukça Onihime de, yani hayır, o dördüncü duvarı kırmak değil görünmüyor. Özet olarak, Enki izleyiciler atıfta tarafından dördüncü duvarı kırmaktan ziyade Onihime, ama itiraz için canon karakter ile ifade eder: "o kadar açık değildir.

+939
raver83 17 Şub 2018 09:46:16

Şarkı çalıyor sonunda Tokyo Ghoul bölüm 12 "Unravel tarafından TK". Son gördüğümde bu şarkıya bağladım hatırlıyorum.

enter image description here

+931
Stefanya42 2 Haz 2012 09:00:35

Manga, Goku ve Vegeta hem SSB kullanırken dayanıklılık korumak için yöntemler düşündüm. Zamasu karşı mücadelede bu gösterdiler. İstediğimizi özellikle Vegetas, ama her ikisi de anlamak önemlidir.

Goku, 24 bölüm, sayfa 33 civarında, vücudunda gücünü mühürledi. Böyle yaparak, SSB aura kayboldu. O Gohan SSJ 1 için Hiperbolik zaman odası yaptıkları tam olarak buydu. Bırakın ruhu onlara güç maliyetleri, dayanıklılık yeri. Vücut aura içeren tarafından, dayanıklılık drenaj neredeyse sıfır düzeyine çekilmesi ve bu kadar uzun süre dönüşüm kalıyorsunuz. Goku SSB ile bu çoğaltılmış ve böylece aktif tutmak biraz dayanma gücü göçü olabilir. Vegeta koymak gibi, gücünü sürekli %100 mücadele" idi ". Eşit yakınlarındaki Erimiş Zamasu ile en azından bir süre için mücadele edebildi.

Vegeta adreslerini soru gayet iyi bence, dolaylı da olsa farklı bir çözümü vardı. Sadece Vegeta belirttiğim alıntı aynı sayfada, aynı zamanda onun için çok kısa bir süre için tam güç çıkışı için blues en büyük zayıflık "olarak niteledi. Bu Vegeta çözüm birkaç bölüm daha önce sergilendi. 22. Bölüm 15 sayfa civarında, Vegeta SSG, Kırmızı forma dönüştürülmüş. Bu dayanıklılık sorunun cevabı olduğunu açıkladı. (Goku gibi aura Mavi mi içeriyor başardı), hakim vardı ve sonra bir an için saldırdığı gibi mavi içine doğru dönüştürecek Kırmızı Mavi daha az dayanıklılık akar, ve bu yüzden Kırmızı kullandı. Saldırılarının mavinin tüm gücü vardı, ama Mavi dayanma gücü göçü bir seferde sadece bir an için geçerli olduğunu, böylece daha uzun süre max gücünü muhafaza edebilir.

Neden SSG kullanarak Goku, muhtemelen yarım kullanmak bir dakika sonra gücünü kesmiyor en güçlü formu nedeniyle. Mavi henüz bildiğimiz anime hakim değil, ama dönüştürdü serbest Aura dayanıklılık üzerinde büyük bir drenaj olduğu bilinmektedir. Kırmızı Mavi daha az tüketir.

+925
Alex 20 Mar 2012 22:47:26

Burada yanlış bir şey hissediyorum.

 • Dolgu == canon
 • Canon == Orijinal malzemeden orijinal yazar.

Orada bölüm Naruto için örnek (gibi Naruto bölüm 101) olan canon olmadığı, bir manga.

Bu yüzden içerik olarak dolgu ya da değil olup olmadığı sorusunu bir ortamda veya başka bir (genellikle bir korelasyon olmamasına rağmen) ile bir ilgisi yok. Bu konuda kim yaptı.

+904
apollon14 5 May 2019 22:33:14

Japonya'da, aile adı yerine verilen ad, onların Batıda daha herhangi bir ilişki içinde daha çok başkalarının Adres normaldir. İlk isim olarak genellikle çok yakın arkadaş için ayrılmış ve uygulanan her zaman değil, o zaman bile, bazı insanlar kendi arka plan bağlı.

Bu öncül ile görülebilir ne çok sıradışı değil, hikaye sorununa spot izin vermek için yeterince sınırda.

Senjougahara Araragi kızdırmak için kullandığı yol bu özelliği onu kabul edilebilir. (Ab)sık sık aynı şekilde benzer durumlar kullanmış ve daha önce görüntülenen o görüntü ve kişiliğini teyit eden bir kelime oyunu yaptı.

+894
John Gatti 18 Haz 2010 16:59:05

Kesinlikle bir insandı. Değil emin eğer manga okumayı ya da sadece anime izliyorsan, ama çok belirgin olan dragon slayer büyü öğretti olan bir insandı. İçine bir dönüşüm başladı daha fazla ejderha öldürmüş gibi dediler. Dragneel ve diğer ejderhalar şimdiki nesil Ejder avcıları bunun olmasını engelledi.

+854
Jonathan Protzenko 10 Tem 2018 09:55:46

Kül vardır asla yönetilen yenmek için tüm 8 spor salonu liderleri bir tek deneyin. Ash kaybeder karşı aşağıdaki Spor salonu Liderleri, her bölgeyi.

 • Kanto: Brock, Teğmen Surge, Sabrina, ve Blaine
 • Bölüm: Whitney
 • Hoenn: Brawly
 • Sinnoh: Roark & Fantina
 • Unova: Lenora
 • Kalos: Viyola & Wolfric

Birkaç ek istisnalar:

 • İçinde Kanto, ona karşı savaş ile Erika, maç kesildi, Takım Roket ve Erika verdi Ash rozeti için tasarruf Kasvet. Erika sadece kayıp Weepinbell vardı ve hala Kasvet vardı ve Tangela bıraktı. Diğer yandan Ash, Bulbasaur ve Charmander kaybetti, dolayısıyla, sadece sol Pikachu vardı. Bu bahsedilen şartlar altında, Erika bir üstünlük vardı.
 • İçinde Hoenn, Kül Wattson kolayca yerler olmak Pikachu yüzünden mekanik bir Raikou çünkü mağlup etti. Kül maçın adil olmasını istedi ve bir rövanş için ona meydan okuduğu için, Wattson Galip çıktı ve hala Ash rozeti tutmak için izin verdi.
 • İçinde Sinnoh, Gardenya yaptığı savaş Kül (önce kendini tanıtma gibi bir spor salonu lideri) ve onu döver, öyle değil mi gerçekten resmi bir savaş,
 • Yine Sinnoh, Ash'in savaş karşı Maylene sona eren bir beraberlik ve o hala ona verdi maçı. Ancak, bir kayıp değil bu yana, bu noktayı göz ardı edilebilir bence.

Ancak, siz de düşünün, Adanın Meydan okuma, Savaş Frontier ve Portakal Ligi, Kül etti kaybettiler karşı bir tek Spor salonu lideri Portakal Ligi.

Şahsen Turuncu Ligi (farklı zorlukları ve daha az spor salonları hesap) Geleneksel bir Pokemon Ligi farklı olduğunu düşünüyorum rağmen, bu faktör bir Evet ya da Hayır olarak birincil sorunuza cevap verecek bir karar vermek size kalmış bir şey.

+760
Wouter Kolkman 12 Oca 2015 01:21:56

Bu belirtilen Eureka Seven AO bu 2000 Den (RA272, Mark I) oldu aslında tarafından oluşturulan Renton (olarak saygı için orijinal 2000 Den itibaren Eureka Yedi, "typeZERO.") Eureka uzak gelecekte ve "2000 den Neo" adını verdiler.

Bu yeni 2000 Den değil başlangıçta bir Arketip.

+746
Sub S7v7n 8 May 2017 12:27:21

Ana karakter en sonunda onun etrafında onları görmeye alıştı ruhları görebilir eden bir çocuktu. Görünüşe göre, büyükannesi ruhları kovmak için nasıl öğretmek için kullanılan, ama onun anısına bir noktada ondan sonra silindi.

Her neyse, aile ruhu dünyaya açan toprağa bu çatlaklar korumak için sözde sorumlu olduğunu ve büyükannesi öldükten sonra, bunun yerine onu korumak zorundaydı. Ama herhangi bir büyü hatırlamıyordu çünkü, (diğer yerlerde) ruhlar dünyasına diğer çatlaklar koruyucuları evine tür bir toplantı düzenlediler.

Manga, aynı zamanda bir şey o ruh hayvanları vardı... ya da belki de savaşmak ya da gelincik olan kardeş bir çift var... tam olarak hatırlamıyorum.

Herkes bu manga adını biliyor mu? Büyük olursa sevinirim :)

+624
Hao Phi 31 Ara 2012 17:43:28

Kurallar ve deneyim eskrim doğrudan SAO içinde iki ana nedenlerden dolayı uygulamak gerektiğini düşünüyorum:

İlk olarak, oyun aslında oyuncular kılıçla canavarlar Diğerleri değil oyuncularla savaşmak için tasarlanmıştır. Bu durumda kazanmak için gereken dinamik sadece kılıçla savaşan insanlar benzer olmayanlar canavarlar yenmek için yapılır.

İkincisi, savaşlar ve sonucu doğrudan bu üstün beceri ve silahlara erişim verir çünkü oyuncular ve kararı ne zaman bunları kullanmak, ve ayrıca oyuncunun seviyesi kazanılan becerileri etkilenmiştir, ve daha fazla hit puan verir. Diğer bir deyişle, bir dövüşü kazanmak için emin seviyesinin yeterli olmasını sağlamak önemlidir ve rakibin eğitimi görürken (puan ve becerileri vurur) akıllıca mücadele ve kaynakları yönetmek gerekir.

Sonuç olarak, gerçek dünya eskrim becerilerin SAO kavgalarına önemli olması, teknik olarak da fena olmasa gerek sanırım. Sürücü için seviyorum çünkü ama, eskrim seviyor ya da kesinlikle yeni ortam ve silah gibi bir kılıç kullanırken başlamadan üzerine o macera gibi fantezi çünkü SAO deneyimi seveceksiniz bile bayıldı kim gerçek hayatta bir eskrimci, daha araba kullanmayı seviyor ve yarış oyunu oynayan birisi gibi biliyorum Ve her zaman yarış oyunları oynamayı ve simülatörleri sürüş sevdim. Bu yüzden gerçek hayat eskrimci diğerlerine göre oyuna biraz daha fazla olacak, belki de bu faktör oyun diğerlerinden daha fazla ve sonunda sıradan oyuncular biraz daha gelişmiş olacak dalış onu itecektir.

+622
markroxor 21 Mar 2010 07:23:33

122 bölüm, tribünlerin çekmiş ve kalan tüm Kaioshins, melekler ve katılımcılar görebiliriz. 5~: 43 bakarak, Yıkım çok fazla 2 kalan Kaioshin ve Tanrıları görüyorum. 6 set toplam ve 2 evrenler turnuvada kaldı. Evren sildim geldiğinde, İmha Kaioshin ve Tanrı ile gittiğini sanıyordum.

enter image description here

Neden tribüne kadar kaldı?

Bu noktada sona erecek bir yağmacı olarak pıc işaretleme düşündüm, ama yeterli Dragon Ball izlemiş olan herkes biliyordu.

+567
Alonso Lara 28 Oca 2014 15:22:57

İki genç adam gökyüzünde yüzen kalıntıları keşfetmek, antik kahramanlar emanetler arıyor ile başlar gerçekten ilginç bir anime rastladım. Uyandığı zaman geçti ve kız tesadüfen onlar, kim olduğunu onlara söylemeyi reddetti.

Köye geri getirdiler, ama "ruhlar" gibi köylülerin baş karakterin arkadaşı ya da herhangi göremedi bunu açıkladı ve ana karakter, çünkü onları görmek için, orada büyümüş olması sadece mümkün olduğunu, "kendi varlığını"alışmak zorunda.

Kız köy koruma bariyerini kıran bir canavar, çekme sona erdi, köylüler kendilerini savunmak zorunda bırakıyor.

Unutmayın, ne yazık ki yapabildiğim kadar çok şey var ki. Umarım bu kadar bilgi var.

+556
MAYANK 13 Haz 2012 14:46:27

Son zamanlarda, Noir şimdi izle ve 10. bölüm üzerine ben başladım. Noir ve Hayalet arasında güçlü bir bağlantı olduğunu, ancak görünüyor. Gerçekten de, her iki amnezi hastaları var ve katiller vardır. Sorum şu:

Hangi anime başka biri tarafından ilk etkilenmiştir?

+555
anna hovhanisyan 21 Tem 2018 00:06:59

İçinde Kurt Yağmur anime, hedefi tüm kurtların olduğu için ulaşmak belirsiz, belirsiz hedef adı "Cennet". Tam olarak ne Cenneti "olduğu gibi ya da göründüğü hakkında açıklamaları var iken"? Serinin sonunda ulaşıyor mu? O gerçekte yok implante sadece önceden programlanmış, doğuştan gelen gol oldu.

+554
yanyshka33 7 Tem 2014 10:08:38

Yazar/ıllustrator Donyatsu, Kozaki Yuusuke, ayrıca baş karakter tasarımcısı için Bubuki Buranki.

+535
Maqruis1 1 Kas 2017 22:26:37
Nijigahara Holografta İnio Asano tarafından bir birim manga var.
+524
Topher Fire McBearslayer 24 Kas 2013 21:04:22

Yalnız metinden, bu yükleme özgün kısa bir hikaye, "何を忘れたか覚えてますか? başlıklı görünüyor ―Unutma, Unutmayın!" ilk Kino Yolculuğu Artbook, Ülkenin Anıları -Onların Anıları- (記憶の国 -Onların Anıları - Kioku no Kuni -Onların Anıları-).

Sen oku tam sürümü burada.

+485
busterroni 31 Mar 2016 00:38:36

24.5 bölümde, yazar Riddim ve vokali Yoo Mi diye bir gruptan bahsediyor. Bende ne var bir google Arama denedim ve ritim Jamaikalı telaffuz edildi. Bu çizgi romanda ortaya geldi. enter image description here

+460
Tamer Hamed 5 Eyl 2014 06:22:15

Zaten yorum tahmin ettiğim gibi, model sayfaları karakter tasarımı tutarlılık sağlamak için kullanılır.

Karakter tasarımı tanımlamak için konsept bir sanat vardır. Büyük takımlarda, herkes biraz farklı bir karakter, gördüğü sorun var, bu yüzden bir model oluşturarak tasarımı standardize etmeye çalışıyorlar.

Vikipedi

Başka bir site

+426
Jiyoung 15 Mar 2018 19:14:43

Birkaç anime serisi (söyleyebilirim yarısı onları) bir Başlık Açılan son bölüm son bölüm başlık var aynı serinin.

Ve showmakers bunun nedenleri ne kadar normal bir şey haline geldi zaman, etrafında?

+396
Miika 5 May 2017 07:13:46

Naruto manga okumaya başlamak istiyorum, ama oldukça 381 (şu anda bölüm) yayınlandı son bölüm okumaya başlamak istiyorum. Bölüm (bölüm 381) bu bölüm olur biliyor musunuz?

+362
cgoma 8 May 2011 06:27:26
"Yüce Doğa" ya da "hayır Daishizen Majuu Bagi" olan Bagi, Canavar, Osamu Tezuka yönettiği bir film.
+346
cristianchiess 27 Şub 2019 11:24:32

Ben başarısızlık oranı nedeniyle yapmıyorlar. Işık Roman göre tarama başarısı son derece küçük bir oran vardır ve tarama neredeyse kesinlikle beyin kızartması.

Alıntı Sword Art Online Volume 4 - Peri Dans, Bölüm 9 (çeviri nezaket Baka-Tsuki):

Kayaba bu çöküşü ile ölmeye karar vermiş gibiydi olaydan önce SAO dünya oluştu bile. Ama bir tuhaf oldu ölmek için iyi bir yol. Bir gerçekleştirmek için FullDive bir makine kaynamış gibi görünüyor. beyni yanmış nerede beyninde süper-yüksek-güç tarama ve onu öldürdü.

Başarılı olmanın tarama olasılığı 1000'de 1 bile değildi asılsız olsa da yüreğinde olduğunu ve bana anlattı bir şekilde başarılı olduğunu hissediyor.

Kayaba, kendi anılarını ve düşüncelerini istediği gibi çalışıyor olsaydı, dijital kod beynine elektrik sinyalleri tüm olması gereken oldu ve ağ gerçek elektronik bir beyin olarak var olmalı.

Bunu yapmıyorlar yukarıdaki sebepten olduğunu varsayabiliriz.

+300
Joe Stavitsky 21 Eki 2014 06:32:39

Naruto izliyorum ve şu anda 164 bölüm ediyorum. Nasıl bölüm izle birçok bölüm dublajlı var, ve hala dublaj mı bunlar?

+299
Marion 22 Haz 2018 18:00:30

Bu soru vardır çapraşık birçok okuyucu, kim düşünün ya büyük bir komplo delik, ya da bir eşek Çek yazar. Ancak, daha fazla analiz, bu gibi görünüyor için buzdolabı brillianceberi kurallı bir açıklaması olabilir değişkenden gelen Sarutobi açıklaması için Orochimaru verilen yol geri sırasında Konoha İstilası ark (manga bölüm 124).

Bu jutsu ile, ruhu mühürlü olan bir ölüm karnında sonsuza dek acı çekmek, asla serbest kazanıyor. Kim olduğunu mühürlü ve eden yapılan mühür, onların ruhlarını alacak karıştırmak, nefret ederek, birbirimizi ve mücadele diğeri için sonsuza kadar.

Sarutobi seals Orochimaru using Shiki Fujin

Naruto savaş ve savaş çakra tug onu yenerek Yang Kyuubi çakra kontrolünü elde 499 ile 496 manga bölümü daha sonra gördük.

Shinigami midesinde kapalı kaldıktan sonra, Yin-Minato Kyuubi ile mücadele ettiler, ve böylece muhtemelen Minato Kyuubi Çakra modu kazanıyor savaşta onu mağlup etti. Öldüğünde Minato zaten Kage seviyesinde idi, yani Yin-Kyuubi mağlup etti varsaymak tamamen makul.

Savaşta kullanmak için istedi çünkü tabii ki, Minato gelecekte Shinigami mideden olacağını önceden görmesi mümkün değildi, bu yüzden Kyuubi Çakra modunu elde etmedi. Sadece Yin-Kyuubi kavga aldı ve başka bir seçenek ama bunu bastırmak zorunda kaldı çünkü o kazandı.

+232
Jackson Banda 3 Tem 2019 08:38:53

Zaman yolculuğu, bir ihtiyacı için daha hızlı daha hafif. O Zaman ninja kullanırken-Space Jutsu, hiçbiri ışık daha hızlıdır.

Obito

Üç, Obito uzay onun yavaş olduğunu (kamui) zaman jutsu bazı gecikme, yok etmeyi başardı önce Kakashi başarıyla iniş saldırı ile kanıtlamıştır.

Senju Tobirama & Namikaze Minato

Hem de çok hızlı. Minato kunai işaretlenmiş bir teleport bile. Eğer Tobirama da bunu yapabiliyorsa, hatırlamıyorum emin değilim. Ama inanılmaz derecede hızlı olmalarına rağmen, nokta, ışık hızından daha hızlı değildir. Güvenle eğer ışıktan daha hızlı olurlarsa, o zaman ben Madara Minato ve Tobirama tarafından sökük kolunu yere sabitlenmiş olmayacak olmazdı çünkü bu söyleyebiliriz. Eğer ışıktan daha hızlı olsalar Madara saldırıları önlemek mümkün olurdu. Böylece, zamanda yolculuk yapamazlar.

Diğer olası yolları zamanı biliyorum bu yolculuk hiç Naruto evrende var olmayan Solucan deliği kullanımı gereğidir.

+231
madchiken 22 Mar 2018 17:06:24

İtiyorlar personeli kadar kendisine verildiğinde Buggy şeytan meyvesi olduğunu bilmiyordum .
Ben kaynar suya dunk mahkum etmiyorlar mı?
Adamcağız bu insanlar tarafından ne kadar ciddiye aldın ? Kötü güvenlik İtiyorlar nedir ?

+228
romatic489 30 Eki 2012 05:58:12

Bölüm 9 14 Bölüm 4 ay önce ölen adam için para kazanmaya devam eden bir program keşfettim. Bölüm Togusa sonunda eşi bir süre önce Meditech hissesi satın 100 bin yen kazandı hakkında konuşurken görülür. Sonra birlikte bilgisayarı kapatır ve odadan ayrılıyorlar. Bundan sonra, onların bilgisayar geri döner Cerano Genomik stok 80k satın alır ve kapatır.

Bunu yapan ölü adamın program oldu? Bu para nasıl? Yoksa başka birşey mi?

+221
scarlette foster 17 Haz 2015 13:26:38

E. N. D bazı olası yolları Acnologia yenebilir.

Eğer tam potansiyeline dragon slayer büyüsünü kullanabiliyor, Acnologia öldürebilecek mi yani belki 276 ve 277 bölümde Natsu Dragneel 1 yıl öncesine göre çok daha güçlü, o sadece 1 yıl, 1 atış Fiore yeni en güçlü lonca çıkardı.

O Acnologia bir ejderha içine dragon slayer magic aşırı kullanılmamasını sağlayacak tahrik, ama yanlış olduğuna inanıyorum çünkü onu yenemez diyorlar. Natsu ve diğer Ejder avcıları yanı sıra, eğer ebeveynleri vücutlarında fiziksel bir ejderhaya dönüşmesini onları korumak için onları mühür olmasaydı ejderhalar dönüşebilir.

+202
ricardojrsousa 6 May 2013 08:29:01

Ve "Millenium İmparator Nova" bir kamehameha ateş ettiğinde sadece Goku gibi kombine 2 kol ve elleri yok robot kullanarak denilen ışın gibi bir kamehameha kovdu yani manga Çocuk İmparator nihai silahı dev robot "Cesur Dev bir canavara karşı mücadele etti. Ama robotun orijinal kol, bir canavar tarafından koparılmış, ama diğer Çocuk İmparatorun makineden dönüştürdü bu kol, özgün ve Cesur Dev kollar için farklı görünen bir silah var nereden geldiğini çok iyi anlamıyorum başka bir kolunu kullandı.

Çocuk İmparatorun Cesur Dev Millenium İmparator Nova Cesur Dev orijinal kol ile ateş edebilirsiniz?

+170
Maqsood Ahmed 11 Ağu 2017 08:15:25

Göz sorguç bir parçası değil. Tepe göz. Beyni Monokuma üzerinde arması parçası kullanılan mantıklı bir açıklaması vardır.

+145
buggedcode 1 Eki 2018 16:35:14

Orijinal VN ya da anime notebook tam olarak içeriğini bahsedilmez. Geçtik ki, yani, aslında orada bir açıklaması olabilir, ama önemli bu bir yan oyun için onu yerinden etmek istiyorlar şüpheliyim olduğu için kısa devamı oyunları bir çift vardır. Bu nedenle, yazarlar kesinlikle kasıtlı olarak notebook onun ne olduğunu sakladılar.

Ancak, bazı iyi teoriler vardır. Herkes, özellikle kız kardeşi ile onun hayal kırıklığı havalandırma için bir günlük olarak notebook kullanıyordu en yaygın görüştür. Tsukasa daha çok çalışıyor olması gerçeğine rağmen, kız kardeşi her zaman daha popüler gibi görünüyor. Tabii ki, daha delik daha var ve günlük herkes hakkında her türlü şeyi içerdiği tahmin etmek oldukça güvenlidir. Bu yüzden, eğer kamu gitti, artık okula gitmek mümkün olmazdı.

Bu forum post sağlar bir oldukça tam ve oldukça tutarlı bir resim Ayatsuji bir psikolojik bakış açısı. Notebook hakkında segmenti alıntı aşağıda:

Onun Doğuşu ve İşlevi Günlüğü

Onu dinlemek [sahip biri/bir şey] ümitsizce korunan o günlüğü fonksiyonu olduğunu düşünüyoruz. Burada, İç Tsukasa kimseyle paylaşamadığım o hayat, hayal kırıklıklarını ve düşüncelerini ona yazıyordu. Bir şekilde canına ne ile başa çıkmak için ona yol oldu. Çevrimdışı bir çeşit blog, kendi kendine konuşuyor. İçeriği "hiç dışarı olsalardı okula gelme" olamayacağını yeterince zarar neden de açıklıyor.

Daha üç orospu tembellik ve küçüklük rahatsız olduğunu 3. bölümde görebiliriz. Aşağılayıcı samimiyetsiz tatsız bir özür geçmesi, nihai başarı uğruna onu (kesinlikle haklı) öfke ve gurur feda edeceğini Cephe onu asla öfkesini göstermek için izin - yerine, oldukça talep etti. Geçmişte, muhtemelen günlüğüne bir girdi - bu kez, yüz yüze yaptı, korkunç sonuçları olurdu.

Junichi günlüğü eline aldığında "İç" Tsukasa - ortaya böyle. Aslında okumak olduğunu ve ona karşı artık rol yapmak için bir ihtiyaç olduğunu Tsukasa inanıyordu. Ayatsuji ayrılma veya bipolar kişiliğe sahip olduğunu da gösteriyor: İç Tsukasa her zaman kontrol altında - bir ikinci Cephe bırak başardı.

+127
jofel 15 Mar 2015 10:04:53

Dediğim gibi bir kullanıcı Reddit:

Terim için bir kaç çünkü o üç manga başvurmak için yapıldı 10 yıl (2004~/) satış mutlak ezici gücü vardı ve popülerlik sıralaması. Dönem "büyük üç" Bleach rağmen sıkışmış popülerlik 2008 ~başlangıç düşme () ve Naruto biraz kaybetme (büyük Ninja Savaşı arc de son birkaç yıl içinde zemin.

Sen-ebilmek bulmak bir madde üzerinde Üç Büyük aşkın burada, çünkü Senshin yerleştirir, onun cevap, kavram Büyük 3 çok daha popüler daha Büyük 4. Dürüst olmak gerekirse, o dönem bu soruyu okumadan önce duymamıştım.

Makale başına

Aylık taksitler halinde seri bir başlık haftadan haftaya daha az fan tartışma teşvik eden düşük bir yayın frekansı nedeniyle değil birçok taraftar katılıyorum. Büyük 3 başlık Haftalık Shounen Jump en yakın rakibi olan Haftalık Shounen Dergisinin gelebilir sürülmüştür. Bu durumda, sık sık dile getirilen aday Peri Kuyruk olma eğilimindedir. Bazı hayranları var olduğuna dikkat çekti diğer Büyük 3 var var geçmişte. 90'ların başlarında, Büyük 3 Dragon Ball, Slam Dunk, ve Yuu Yuu Hakusho söylendi. Bu dönemin tirajı zirvede Haftalık Shounen Jump, Altın Çağı olarak birçok kişi tarafından düşünülmektedir. Bir kaç hayranınız var dedi o One Piece, Rurouni Kenshin, ve Hunter x Hunter vardı Büyük 3 90'ların sonlarında. Çoğu insan itiraf olsa başka üç başlık var hakim de geçerli Büyük 3.

Eğer bu listenin en çok satan manga, olacak olması çok açık neden Dragon Ball, One Piece ve Naruto parçası Büyük Dört. Çamaşır suyu gibi, manga oldukça güçlü ve satışlar 2001-2010 döneminde oldukça yüksekti başladı vardı.

Şu anda, Büyük 3 Tek Parça, Naruto ve Bleach ve 2004 yılından bu yana olmuştur.

Özellikle çamaşır suyu, 2004 yılında yayınlanmaya başladı ve hiçbir şekilde uzun bir anime oldu çünkü dizi "Büyük" olan karar egemen olan manga var olduğunu kanıtlıyor. Ancak, uzun süren bir anime ve bir de her zaman alınan bir manga satış destek veriyor ve bu nedenle dolaylı olarak dizi listesine ait olduğu karar bir faktördür. Ancak, kesinlikle ana faktör değil. En azından geçerli değil Büyük 3/4 için.

Bu gibi 4 fazla anime olmayan fenomen ne oyunda?

Ben buldum bir mükemmel cevap bu soru burada:

Benim için üç büyükler her zaman manga artan popülaritesi temsil eder gibiydi. Her serisi devam var ve hız kazandıkça, öyle manga sahne kendisi. Bu üç shounen belirli bir hedef kitle - bence - özellikle yeni okuyuculara hitap manga. Manga uzun zamandır unutulmuş uzun bir geçmiş zaman; bir devrin kalıntıları vardır. Sanmıyorum bir şey olabilir herhangi bir yerine bu manga gibi nasıl kimse gerçekten karşılaştırır üç büyük Dragon Ball Z ben aslında sanırım orada önemi bu iki manga biten, onlar oldum gecikmiş olarak kendi kalitesi önemli ölçüde düştü. Harika bu şey sadece ne kadar yaygın Bir parçasıdır. Hala Başbakan onun gibi bir Parça geliyor. Sanırım yeni okuyucular henüz başlangıç Naruto veya Bleach veya One Piece, onlar hala var. Yeni shounen görünen ne olursa olsun, hiç bu kadar çok dikkat çeker. Aksi takdirde, benzer kalibrede bir shounen geçti, yıllar geçti ne düşünüyor olurdu. O gitti nasıl bazı insanların Peri Kuyruk mücadeleci bir shounen olduğunu düşündüm, ama okuyucular biliyor. Tüm bu sadece ilginç kısmı hala manga izleyin ve bence yılda seinen popülaritesi önemli bir artış yol açtı daha gelişmiş zevkleri olan bir eski nesil var olmasıdır.

Buna eklemek lazım nedir: Genişletmek veya yakın gelecekte değiştirilmesi Büyük Üç ya da Dört büyükleri listesi için olası olmadığını hissediyorum. Gerçekten durduran tek şey satış ve temyiz iyi yaş çeşitli egemen olan uzun soluklu bir manga varlığıdır. En üst yıllık manga satış hakim tarafından bu manga dışında (Big 3) hangi alınan bir anime uyum içinde yakın geçmişte (durum noktası: 2015 Manga Satışları, 2014 Manga Satışları, 2013 Manga Satış ve benzeri). Bu manga en yakın gelecekte bitmesi olan kısa olanlar.

+61
Adrian Florea 7 Eyl 2019 03:02:55
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil