Olabilir Goku, Vegeta, Trunks veya imha veya kaioshin bir tanrı haline gelerek süper saiyan roze olur?

Dragon Ball Süper, Goku neredeyse yıkım tanrısı olması teklif edildi. Vegeta için hatırlamıyorum, ama bu onun da seri veya mangada bir yerde olabilirdi.

(超スーパーサイヤ人じんロゼ Dragon Ball Bayanposta göre, Süper Saiyan Roze -Jin Roze) Sūpā Saiya Tanrı Süper Saiyan Süper Saiyan gerçek bir Tanrı olduğunu, bunun gibi bir Saiyan dönüşüm maçlar Gücü süper Saiyan Mavi. Bu form sadece muhtemelen ulaşılabilir doğru Tanrı statüsüne sahip olan Saiyan tarafından

bu yüzden olabilir Goku, Vegeta, Trunks veya imha veya kaioshin bir tanrı haline gelerek süper saiyan roze olur?

+839
chandan patel 18 Oca 2017 22:29:37
37 yanıtların

(Bunun yerine genital dokunaçları gibi şeylerle karşılaşırsınız yüzden) Japonya'da yasaların olduğunu biliyorum. Yasaları nelerdir, ve live-action televizyon programlama için yasalar aynı mı?

+998
Rahul Agrawal 03 февр. '09 в 4:24

Bir kötü adam: Arlong bir örnek alayım. Arlong Luffy tarafından yenilmiş var, o ölmedi. Luffy o Kokoyashi köy de kalmadı. Yani Arlong Köyü köleleştirme her zamanki işini geri alabilir. Başlangıçta Köylülerden çirkin aşağılayıcı kelimeler karşılaşacaktı, ama neden umurunda olsun ki? Tek yapman gereken onlara kadar çete var. Köyde hiç kimse onları durdurmak için yeterince güçlü oldu.

Sadece yenildikten sonra ortadan kaybolan birçok korsanlar vardır. Prensip falan hayat onların yaşadıkları gibi değil, yağma, hile yapan kötü adamlar ve insanları öldürmek. Neden yenildikten sonra devam etmediler?

+989
joyxs228 9 Tem 2018 11:37:23

Evet, Tina Sprout iki (Başlatıcı) Lanetli bir Çocuk ve mekanik bir asker.

Başlatıcı Tina Sprout adına soruşturma. IP rütbe 98. Gelişmiş bir SONRAKİ asker baykuş bir Başlatıcı ve bir. Gözlük gördüm ve numaraları korkunç bir şey yoktur. Enju öldürülecek!”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 125). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Neden? Mükemmel bir keskin nişancı ve suikastçı onu yapar. Doğrudan beynine bilgi verebilir mekanik implant ona saldırmak için Shenfield (ya da otomatik silah) gibi vücut ve mekanik sistemler onun kontrolünü sağlayarak onun Başlatıcı güçleri ile bile edemezler o olağanüstü çekim yapmasına izin

Bu Tina Sprout ve sadece Rentaro gibi, hazır bir keskin nişancı tüfeği vardı, kapsam onu aşağı dikkatli bir göz tuttu gibi Abi dedi “görmezden”. Hedefleme sisteminin bir parçası oluşturan parçalar ve hedef Gastrea arasında düzenli aralıklarla uçup. Bu Shenfield onu, bu kadar çok şamandıraları denize saçılmış, doğrudan beynine rüzgar hızları ve diğer ilgili nişancı bilginin bir düşünce odaklı arayüzü için bir çeşit piyade vardı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (Kindle Konumları 257-260) (ışık Roman) 5: Rentaro Satomi, Kaçak. Yen Basın. Kindle Sürümü.

.

“Videodaki adam olduğu gelişmiş bir versiyonu kullanılmış. Beynine yerleştirilen bir neurochip ile, sadece düşünceleriyle cihazların bir dizi kontrol edemiyor. Bu Bit izciler gibi. Yüklü hassas gözlem araçları var, ve hedef koordinatları, sıcaklık, nem, açı da dahil olmak üzere, yeri hakkında bilgi gönderiyorlar ve rüzgar hızı, kablosuz operatör beyin. Bu adamın gözleri hedefleri ile vurabilir bu yüzden. Tabii ki, ameliyat keskin nişancı yapıldı sadece bu değildi. “Titreyen eller de keskin nişancılar için büyük bir düşman olduğunu duydum. Metal dengeleyici vücut tamamen kalp atışları ya da nefes alma el için herhangi bir hareket kapatmaya yerleştirildi olasıdır. Böyle bir şey koyarak ya da Değil benim gibi biri için çocuk oyuncağı. Rentaro, bu ne demek anlıyor musun?”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (s. 145-146). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Bir SONRAKİ proje için bu nedenle, bu geçiş panoda olabilir.

“Rentaro, anlayamazsın bile basit bir hesaplama yapalım. Yeni bir İnsanlık Yaratma projem Yok bir SONRAKİ gizli güç aynı miktarda olduğunu varsayalım. Ve bu film, mekanize bir askeri yeteneklerini çıkarın ne kaldı? Bir insan ve bir Başlatıcı arasındaki aşılmaz duvarı. İnsan bir tempo bir goril olabilir mi? Dikkatli düşünün. Rentaro, sadece kenarda bu sefer kal. Zaten daha fazla risk almaya gerek yok.”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 147). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Normal bir insan ve gelişmiş (mekanize) Lanetli bir Çocuğun yeteneği başka bir şey daha üstün olduğu Lanetli bir Çocuk gücünü çok aşıyor

+989
Ranjan Bag 1 Ağu 2011 09:08:38

Kont Saint Germi olduğunu kabul gibi bir kurucu babaların Orte ve aynı zamanda ilk üye aristokrasisi için yan , Adolf Hitler oluşturma İmparatorluğu ve 60 yıl önce. Nasıl bu kadar uzun bir bit fo yaşamak değil, yaş başardı? Bu Serseri bir özelliğidir? ya da Germi için özel bir yetenek.

+972
Joshua Kravitz 16 Haz 2015 22:26:47

Üzerinde bölüm 8 Monogatari Series: İkinci Sezon, ne zaman Araragi çalışır bulmak için nereye Tsunade (Hachikuji annesi) yaşıyor. Lolikawa bir araya geldi - genç Hanekawa ve bir kitap okuyordu

enter image description here

Kitap nedir?

+962
user31729 8 Ağu 2018 03:42:36

enter image description hereBurada standart spoiler uyarıları. Bu Bilgi titan'da Saldırı 2 Sezon 8 Bölüm kapsar.

Titan'da Saldırı 2 Sezon 8 Bölüm sonuna doğru, duvarda Komutan Erwin Seyahat görüyoruz. Yerden duvar ve tersi üst onları taşımak için oldukça basit bir asansör sistemi var kısa bir süre Sonra görüşürüz. Asansör sisteminin özelliği çekim serisinin, sadece 1-2 atlar bir anda asansöre binmek. Ama üç ayrı asansörler bölümde belirli bir atış görüldüğü gibi birden fazla asansör var mı görünüyorlar. Bu söyleniyor, asansör sistemi inanılmaz derecede yavaş ve etkisiz görünüyordu.

Ayrıca, anime ve manga aşağıda daha fazla Spoiler, ama biçimlendirme, Listeleme ve içerik kendi sorumluluğunuzda okuyun saklandığı yerden beni engelledi.

Yani, 8 Bölüm ve anime ve manga içinde başka yerlerden gelen bilgileri kullanarak, bu bilgileri bir özet yapalım:

 • Duvarlar dairesel ve asla birbirimize herhangi bir şekilde, şekil veya form bağlayın. Görsel karşılaştırma için eklenmiş bir fotoğraf kullanarak, duvarların hiçbiri birbirine bağlayan görebilirsiniz. Kara taşımacılığı genellikle kapı veya girişleri, belirli noktalarda her duvar boyunca bulunan gerçekleşir. Eğer bu matematiksel olarak bakmak olsaydı, o (Gül Duvar, Duvar Sina) içinde iki daire olan Duvar Maria çok kendi geometrik daire olarak düşünün. Ve iki diğer halkaları kapsayan bir daire olmakla, Duvar Maria ortasına da Duvar Rose ve Sina merkezi olacağını kabul edebiliriz. Bu nedenle, Duvar Maria, Duvar Rose ve Duvar Sina, içinde seyahat etmek için en hızlı yolu (duvarların girişi ile, bu durumda) çemberin yarıçapını ve (duvar boyunca) değil çevresi boyunca olacak. Bazı özel durumlar olacağı konusunda hemfikiriz, ama çoğunlukla, hedefinize giden en hızlı yol olarak dairenin yarıçapı ile seyahat etmek için, genellikle bir duvar girişine doğru olur mu.
 • Gördüğümüz, küçük mevcut asansör sistemi, ya da son derece yavaş ve verimsiz. Asansör sistemi Bir seferde sadece 1-2 atların transfer olabilir. Yetersizliği nedeniyle, asansörle atları ulaşım için harcanan zaman yolculuğunuz için ek süre yol açacak. Bağımsız operatörler gerek, kenara ekipte herkes, üstüne veya altına almak istediğinizde asansörleri çalıştırmak için istiyorsunuz. Duvarın iki tarafındaki asansör ve duvar boyunca çeşitli yerlerde onları gerekir bu en kolay hale getirmek için. Asansör için operatörler gerekirse, bu asansörler yerleşim alanlarına yakın bir yer olmalı, ve duvar boyunca bir asansör çok kırsal alan arasındaki mesafeyi alacaklarınızı sınırlayabilir operatörleri sınırlayabilir.

Daha güvenli yerlere gitmek için duvarları seyahat gibi görünüyor biliyorum, ama çoğu durumda kahramanlarımız bir yere hasar kontrolü için acele ediyor, ve en hızlı almak için en mantıklı görünüyor - en - rota bu durumlar.

Gerçi ben olsaydım, duvar Seyahat ederdim.

Anket Kolordusu (Vol tarafından uygulanan asansör sistemi bir resim. 51 13, Bölüm 8):

Wall Lift System - Attack on Titan

+929
user22696 27 May 2011 16:40:13

Hideaki Anno iyi bilinen animatör ve yönetmen. O değil, ancak, iyi bilinen bir ses aktör. Önce 2013, görünür için toplam 2 sesli-oyunculuk kredileri için onun adı bir küçük karakter FLCL ve önemsiz Bir karakter olarak Abenobashi Mahou Shoutengai. Ya bu çok şaşırtıcı bir şey yok - her ikisi de orada görev yaparken Gainax tarafından oluşturulmuş; kimse ace yönetmen kendi kayıt stüdyosu biraz eğlenmek izin itiraz eminim.

Sonra, nedense, Anno oldu dökme olarak yetişkin ses Jirou Horikoshi, kahramanı Miyazaki , Rüzgar Yükseliyor. Neden?

Miyazaki hiç anime ses aktörlerin her zamanki istikrarlı itibaren işe hayranı olduğunu biliyorum, ama o en azından sahada biraz deneyimi olan birinin olmasını düşünmek istiyorum.

+885
Ken Graham 5 Tem 2012 22:08:09

Yıl hayır yona çünkü mangada dizi akatsuki ne, Zeno 2000 yıldan daha eski olduğu, bu yüzden yaklaşık 2000 yıl falan olmamalı iddiaları kafam biraz karışık. gibi görünüyor olsa bile yol yol YOL daha önce ayarlanmış.

+843
Gruser 7 Haz 2016 15:02:31

Disgaea, olmak Prinnies günah işlemiş olan insanlarda, ya da Karanlık veya Celestia gidiyorlar. Celestia, bir hizmetçi ve iyi amelleri kurtuluş yolunda gittiği hizmetçi olarak çalışıyorlar. Ancak, ölüler Diyarında, itfa ve (muhtemelen efendilerinin Etna ya Laharl gibi bencil cinler var çünkü) çok daha sert davranılmasını görünüyordu olmak Hel kazanmak zorundalar.

Laharl annesi için, kendi canını almak günah işledi. Ancak, sadece onu tedavi etmek için yaptı, yine cehennemin Prinny iyi niyetinize rağmen yapıldı.

Günahları tür bir Prinny Sularda veya Celestia gönderilen olup olmadığını belirlemek olacağını ve böyle bir günah işlemekten arkasındaki nedeni bir rol oynar merak ediyorum.

+827
esnafga 25 Nis 2010 21:13:18

Evet, intihar etmiş güçlü bir şekilde ima ediliyor. (Anime)

Aslında devam eden iki şey var:

 • Evet, Önce ölümü için yas tutuyordu.
 • Ayrıca iki göz işlemlerinden bir iki kez yarısında onun kalan ömrünü kesmişti. Bir kez Rem ve Ryuk ile bir kez.

İki kez hayatını yarıya olması, pek çok hızlı bir şekilde ölmesi bir tesadüf. "Geri kalan ömrü" diye bir kavram var aslında zaten dizi önceden belirleme bir tür anlamına gelir.

+821
kamiji83 15 Tem 2010 19:17:03

Pixiv Japonca bir site, ama Çince, İngilizce, Korece, Rusça, Fransızca olarak da kullanılabilir, ve Tay.

Çoğunlukla yaratıcısı fanart sanatı, bazıları da resmi bir sanat içeriyor olsa da kendini onlara.

link:

+819
user68270 30 Nis 2019 03:41:54

Gangsta, 10. bölüm, 7:10 - 8 arasında:52 müzik çalıyor. Ben bunu bulmak nerede olursa olsun ben bile tam OST yok oldu. Elimden gelen sanırım bu kadar zamandır yapılan Tsutchie.

+814
Erle 28 Eki 2013 08:47:43

Bu nokta denir tomoe.

İlk uyandığı zaman, her Evren genellikle (巴) tek tomoe olacak. Eğitim ve sürekli kullanımı ile, Evren ikinci bir tomoe geliştirmek ve sonra, tam olgunlaşmadan, bir üçüncü üzerine olacak. Büyük yeterlik bütün Evren yetenekleri en erken aşamadan kullanıcı için kullanılabilir, ama daha büyük bir gelişme ile bu yetenekleri ile birlikte geliyor.

Örneğin Son Sasuke Vadisinde ilk kavga sırasında kolayca hepsini daha önce onları atlatmak başaramayınca gözlerinden biri, üçüncü tomoe alındıktan sonra Narutos hareketler görmek mümkün oldu.

+774
Willam mesly 10 Tem 2013 03:12:15

Diğer cevaplar nen bir kullanıcı olarak Nanika durumu belirsizdir ve bu nedenle diskalifiye olsa (yetişkin Gon ve Nanika en umut verici olan) teorik olarak doğru olabilir, ancak görünüşte trivially Meruem yenerek yeteneğine sahip olduğunu biliyoruz eden bir Nen kullanıcısıdır.

Konuşma, tabii ki, Komugi ben.

Hunter x Hunter çatışmaları savaş dayalı olması gerekmez. Kesinlikle ortak bir ayardır aynı zamanda yakartop oyunları, koşu, bilek Güreşi vardı bulunduk. Meruem çeşitli tahta oyunları ulusal masters meydan diğer ustaları, yenilen, kazıklar ve net bir şekilde yaşam ve ölüm vardı ve açıktır.

Nen algıladıkları kazanmak için onun yeteneği gördüğümüz gibi Komugi de kesinlikle nen bir kullanıcı, ve Gungi ilgili yetkilerin geliştirdi. Zaferler onu çok Nen kullanmadan kaçıran soru zafer için nen kullanmak için, sadece becerisine sahip bir kişi gerektirmez olarak alakasız.

+757
EFanZh 24 Ara 2015 16:12:09

Bu Kimi ni Todoke anime başladığı Bölüm 1 ve kapaklar için (Vol. 7) 27 Bölüm ya da ilk sezon. İkinci sezon teknik (Vol sona erer. Manga 43 11) Bölüm, 44 Bölüm yana görüş Kazehaya açısından bir özet. İlk tarih 46 Bölüm içinde yer alır, ama Kimi ni Todoke 2.Sezon son sahne göre biraz farklı.

Anime manga sadık kalır çok çok büyük bir şey kaldı. Başka bir sezon uyum için yeterli malzeme olmadığı için burada sona erdi inanıyorum. Eğer 2. Sezon bıraktığı yerden devam etmek istedim, 44/45 Bölüm ile başlamalıdır.

+751
Echows 2 Ara 2014 03:25:21

Web sitesi, bu soruya zaten cevap verilmiş olduğunu biliyorum, ama bakmadan da istediğim cevabı bulamadım o yüzden teknik olarak öyle olmadı. Beyaz Zetsus öldürdü ve ağır (Kakashi bitirdi kim Kakuzu gibi) bazı insanlar yaralandı, ama aslında hiç canon kimseyi öldürdüğünü biliyor muyuz?

+749
germina 29 Ara 2010 07:48:14

İçinde Naruto, çamaşır suyu, Tek Parça, yeniden Doğmuş, ve muhtemelen Diğerleri, orada timeskips. Bu neden bu kadar yaygın?

+695
phdapplicantdoofus 1 Haz 2018 21:47:09

Ne Hyuga hakkında bir Uchiha olduğunu biliyorum. Anbu onları herhangi bir işaret yoktur

+674
antoine 5 Kas 2013 00:02:11

Sol gözü tüm bu ölümlerden sonra o ve ekstra kişi görebiliyor temelde Misaki sadece fark olduğunu söylüyor

Bayan Mikami ölü.

Neden başka kimse ölmezdi bu noktada onu öldürmek için rahatsız etmedi. Neden herkes öldükten sonra son anda onu öldürmek zorunda Misaki?

+647
Droot 22 Mar 2010 06:07:37

Biz biliyoruz, orada sadece iki hattan elde edilen Sonsuz Mangekyo Yapmış. Madara ve Sasuke.

Madara

Madara ve kardeşi de onlara en yakın olan insanları öldürmekten MS yakalamışlardır. Bu BAYAN vardı İzuna var (kardeşinin) gözleri aldığında sonra Madara EMS kazandı

enter image description here

Sasuke

Shisui ölümüne tanıklık ettiğinde ayrı MS derecesini kazandı. Tobi den Ayrı ile ilgili gerçeği öğrenince Sasuke MS derecesini kazandı. Itachi'nin gözlerini aldı sonra Sasuke EMS kazandı.

enter image description here

Soru

Itachi Sasuke ile dövüşürken, Sasuke gözleri almak EMS elde edebilir istediğini söyleyip duruyordu. Sasuke zamanda MS, Ayrı yalan öyle veya EMS için gereken sadece "kan bağ" Evren var mı? *Dipnot düşmek ben şahsen don inanmak Ayrı yalan olur bu, çünkü eğer o yaptı ve öğrendi Sasuke, Sasuke olur o zaman sorgulamak Ayrı gerçek amaçlarının.

Herkes herhangi bir kanıt senin için var MS için çaba EMS?

+597
FDMS 15 Kas 2017 16:40:37

Ekleme üzerine @Angelo cevap, artış eğilimi gibi bir araya gelmeleri ile artış idol kültürü Japonya.

İdol fenomen erken 1970'lerde başladı, 1963 yılında Fransız film Cherchez l'idole müzisyen Sylvie Vartan için Japonya'da bir patlama yansıtan, Japon adı (アイドルを探せ Aidoru wo sagase) ile? 1964 yılının Kasım ayında.

Dönem yakışıklı oyuncu veya Bayan Şarkıcı, ya da hiç yakışıklı erkek şarkıcı uygulanacak geldi. Genç kız, 16 14 çoğunlukla arasında, genç erkekler, çoğunlukla 15 ile 18 arasında, yıldızlığa yükselmeye başladı. Özellikle bir tanesi, Momoe Yamaguchi, evliliği ve 1980 yılında emekli oluncaya kadar büyük bir yıldız oldu.

Putlara 1980'lerde pop müzik hakim ve bu süre Japonya'da Putlara "Altın Çağ"olarak bilinir.

Belki biraz sonuç bu, kawaii-ness yakında moda haline geldi - özellikle kız öğrenciler. Kız öğrenciler genellikle toplumun sleazier bölümünde zaten herhangi bir Fetiş vardır, bu yüzden bu resim anime fanservice daldı nerede olabilir.

Değil gerçekten kesin bir cevap, ama ben görüşü bu televizyon yansıtır toplumyerine, hayatı yansıtan televizyon (olsa da, orada bazı) - Yani olur böyle geldiği kademeli vardiyada tutum içinde Japonya, yerine yeni bir fikir getirilmiştir anime.

Ve ben birçok gösteri genç bir kitleye hedeflenmiş çünkü onlar zaten genç kadın karakter vardı ki ya kayma çok fazla değildi sanırım ve doğası gereği fanservice içeren daha "olgun" gösterir, onları hareket eden bir davaydı.

Bazı kaynaklar:

+478
Bibek Shakya 14 Haz 2012 21:48:51

Mirai vücut//savaş vs Kyoukai no Kanata sırasında parçalanmış, sonra perde, sonra ay (üzerinde eriyen Akihito "rüya dünya" onu bu versiyonu tüketilen kayboldu?) daha sonra o canlı et ve kan (cinas amaçlanan).

Peki, ne oldu? Ona kan kontrolü çok yüksek o iradeli kendini geri içine bir fiziksel beden, ya da bazı Uygulamalı Phlebotinum fiat?

+428
Konrad Wrobel 1 Mar 2012 20:18:26

Bu Liçi Işık Kulübü. Kapağında siyah yıldız görebilirsiniz, belirtilen sembol , lider eldiven üzerinde. Gerçekten de Hitler daha kötü olacağını bir falcı tarafından söylendi bununla gurur duymuyor.

enter image description here

Düşündüğün Frankenstein canavarı Litchi vardır. Liçi meyve ile güçlendirilmiş ediyor. Yani kulüp için güzel kız yakalama diye yaratıldı. Esir kadın onun aşkı keşfeder ve onu müdafa ederken kulübe ihanet ediyor.

enter image description here

Anime manga çok daha az karanlık ve karakterleri chibi'nin bir sanat tarzı vardır

enter image description here

+423
Mahmood Ramzani 18 Kas 2015 12:06:23

Sıfır Dövme kan içmek için onun dürtü bastırmak için ve umarım bir Seviye E iyi onun gecikme ment olduğunu

Sıfır ayı dövmesi, Avcı Fok, boynun sol tarafında aslında vampir yanını bastırmak için kullanılan, ve sonra onu evcilleştirmek için kullanılır.

Soruce: Sıfır Kiryu - Görünüm

dövme Sıfır boynun aynı tarafa ilk ailesi öldürüldükten sonra Çapraz İkamet için bir çocuk olarak getirildi o zaman dönüşü olduğunu fark edeceksiniz. bu da boynunu tırmalamış olduğunu neden (sebep)onu aynı yerde Shizuka Hio bit

Bu Bayanposta sayfa üzerinde dövme de gider derinliği hakkında

Avcı dövme birden fazla amacı vardır. Dövme Cross Akademisi logosu benzerlik taşıyan Avcı sembolü olmuştur. Kaien Cross ve Zero Kiryu tavsiye ettiği gibi insanı vampire uyanışı yavaş için kullanılır. Sıfır engel olacağını düşünüyordu, ancak onun yardımı ile dört yıl için bir uyanış ertelemeyi başardı.

Böyle bir dövme birincil amacı taming töreni için. Dövme üzerinde aynı sembol arması ile mücevher eşleşen bir parça ile bağlantılıdır.

Dövme Sıfır vardır onun olduğu gibi insan ısırıldı noktada olması, büyük olasılıkla vücudun çeşitli yerlerinde olabilir.Dövme bit Sıfır olan vampir çünkü ona zarar.

Ya da kan içen Sıfır susuyor, dövme damarlar moda Şubeler veya Sıfır damarlar parlaklaştırıyor.

bu yüzden Dövme ve Bileklik Yuki çünkü aynı sembol var

 • bağlantılı olduğu içindir
 • böylece Vampir Avcıları her iki ürünlerdir sembol onların çıplak onlar

sonra "taming töreni" (Sıfır nerede kan vardı bırakılan bilezik ve eşleştirilmiş dövme) Yuki olduğunu zannetmek için devre dışı bırakmak için Sıfır zaman o çalışır gidin sonra birinin kanını ama çok zaman bakarız Yuki izin Sıfıra içmesine kan

+417
Yohan D 25 Kas 2012 14:59:22

Olarak telaffuz edilen bu hayranlığı-

Her zaman, bu noktada zaman içinde bu söz verdiğini de bilinmeyen olsa ne pahasına olursa olsun Dizin koruyacağını Stiyl söz verdi. Stiyl de aldı onun marka barkod dövme, küpe ve yüzükler sonra Dizin vardı onu anılar silinir.

Bunun dışında herhangi bir özel önemi hiç şüphesiz hayranlığı ve diğer sitelerde bildirilmiştir gibi söz olduğunu sanmıyorum.

+400
Robert Turner 20 Eki 2010 13:32:27

Her intikam, boş bırakın, çünkü biraz geç kaldınız ama. Yani ne istediğini Tyuule var olsa bile, hiçbir konuda mutlu hissedemiyor. Ben daha önce Tuka ruhsal sorunları ve ateş ejderi ile konuşuyorlar. Oh ve onu sevmiyor. Asla yaptığı her şey için onu seviyorum.

+382
kuan 7 Tem 2010 00:09:32

Şarkı o çalarken intro bölümü 150 Tek Parça başlıklı Hikari e.

Kanji: ヒカリへ
Romaji: Hikari e
Işığa Doğru anlamı:
Işığa Doğru İngilizce:
Artist(s): Bu Babystars Albüm/Tek: Hikari e
Etiket: Kı/ayrılma Kayıtları
Pist Uzunluğu: 3:44
Intro Süre: 1:49
116 Bölüm - 168 (53 bölüm)Anime Kullanın: 3. Açılış:Daha fazla ayrıntı hakkında bir şarkı olabilir bulundu Bayanposta.

+357
paf69 11 Şub 2017 22:23:02

Bu bahsettiğiniz görüntü olduğunu tahmin ediyorum: dude's got a huge ego

W. yorumlar dediği gibi, bu Garou var. Fubuki derhal gibi gelecek bölümün başında onu tanır bile.

his reputation precedes him

Garou sürekli neredeyse zor savaşlar ile bir süredir mücadele ediyor ve aslında oldukça iyi idare ediyor. Kan ve kir vücut ve saçları üzerine bir iş var. Saçları görünümü daha bir boynuz içine bir sonucu olarak keçeleşmiş ve genel görünüşüne daha korkunç. Hangi zaten bir canavar olmak istiyor gibi görerek, onun beğenisine hepsi bu.

Bu Garou egosu konuşuyor sonuçta. Dernek hiç Garou için bir Tanrı düzeyinde afet tehlike bağladı. Hiçbir şey kesin kehanetinde Tanrı düzey bir felaket ile, ya da aksi takdirde ele geçirilen, arc onun sonuna kadar olduğunu belirtti. Burada göz altında bir kaç bölüm sonra Evsiz İmparator ile bir kaç sahne vardır, o ele alınması için büyük bir güçtür, ama anlamına gelir. Ama Garou anlamdaki ilk görünüşü Tanrı hakkındaki bilgi düzeyi felaket Sonic tarafından çalınan ve paylaşabileceğim nerede kahraman Derneği olarak peygamberlik haberi yok. Hemen kendisi ve hedefleri ile ilgili peygamberlik etti.

+351
rakesh p 11 Şub 2015 13:15:50

10 Sezon, Nnoitra sonra Nelliel yiyen Cero Doble hayatta ve Nelliel bir Espada olduğu yıllar olmuştu o geri çekilmiş, Nnoitra dedi.

Anladığım kadarıyla Espada sadece Form olan Hogyoku aldıktan sonra ve Rukia dışarı Hogyoku aldı. uzun zamandır görmüyorum kurmaya başladı.

Bu Form Hogyoku almadan önce Espada bina nasıldı?

+345
ADan 4 Eki 2014 22:43:16
Tonnura-san Serebi Ryousangata tarafından manga serisi.
+330
Donaldr 5 Eyl 2016 12:50:27

OP bölüm (önce) en tanınmış öğe/silahları toplayıp ana karakterlerden biri ya da bir şey yüzen uzak bir şapka vardı ya bunların iki kişi olduğunu gösterir/ara ara küçük bir geçiş bölümü. Bu bölüm için ana sahnede görünecek olan karakter kullanıldı düşünürdüm ama sadece kemanını alıp onlara sırt çantasını ve görünüm Helikopter Brooke vardı bir kaç arasında dolaşıyordum. Yani tamamen rastgele ya da zamanında ilgili mi onu soruyorum?

+302
Malcolm Boyanton 23 Ara 2017 03:13:37

Orada Dizin/Railgun hayranları için bir soru.

Sonunda Belli Bir Sihirli Dizin ben Bölüm 18 "Kopya" Büyücü (bir Obsidyen Bıçak) sorar Touma için emin olun Ben de o korur. Touma cevap verdiğinde, sadece dudaklarını (ses) ilerlediğini görebiliyoruz ve sonra gülümsüyor.

Ben de tabii ki demir kirişler biri arkadan dinliyor. Bu anları delalet ne normalde Anime benim için oldukça açıktır, ama bu durumda, her iki Büyücü var ve Ben de yanıt (bence) belirsizdir.

Ne dedi?kimse, bahis

+283
Mal de Demko 3 Eyl 2016 07:35:29

Çünkü Nangou işbirliği yapmaya ihtiyacı var.

Nangou ready to abandon Akagi

Polisler tam anlamıyla kapıya vuruyor, onu arıyor ve Nangou polise yalan söylemek kadar ileri gitmek için çok mutlu görünmüyor. Onların geldiklerini biliyordu nasıl bilmiyorum ama yağmurda koşuyordu gibi topuklarının üzerinde oldukça seksi olduklarını tahmin ediyorum. Ona bir mazeret olsun Nangou ihtiyacı var, bu yüzden ellerini zorluyor.

Seni fark sonra görmezden çağırır, o mucizevi bir şekilde değil, sadece Daisangen (üç büyük ejderha), ama Suu Ankou Tankı (dört gizli üçüz, tek bekle) gibi. Peki, ruthelssly Diğerleri polisler tarafından rahatsız edildiğinde havuzları fayans çalarak onu hile gibi bir mucize değil.

Bu yaptığı gibi daha iyi bir plan yapar bir kaç yolu vardır:

 • İle puan almak için daha iyi bir eli var.
 • El gizlidir, bu yüzden kimse atar ile dikkatli olması gerektiğini bilir.
 • (Hayır, bir "eğer chated olduğunu yakuza haber bile değil"), polis hala orada. Onlar yapmak istiyorum çünkü bir sahnede ön polisler, onlar da olacak olması için bırak git.

Ve en improtantly:

 • El ruinable. Bu Nangou işbirliği yapması önemlidir. Fayans aradı vardı, onları atmak için tehdit olamaz. Çok değerli eli tutmak için, Nangou onun için polise yalan söyleyerek örtüsü vardır.

Sonuçta, güzel bir plan.

+240
Proxodimetz 22 Eyl 2011 05:05:24

Alma Bölüm 1 dizi Ölüm Yürüyüşü (hangisi dayalı Ölüm Bilardo) hesaba, hariç için Puanlama kuralları ve kazanma durumu, oyunlar yok başka kısıtlamalar ilk yer.

Bildirildiği gibi, bölüm 2 Ölüm Yürüyüşü, bu oyun sadece bir araç bir son. Oyuncular (hayatları tehlikede olduğu inancı altında) oyun oynamak gibi, yavaş yavaş ölmeden önce hafızasını yeniden kazanmak ve ne pahasına olursa olsun oyunu kazanmak için çalıştığınızda, onlar duygular ve onların gerçek doğasını ortaya çıkarmak, böylece tasarlanmıştır. Ve hakem eylemleri ve duyguları oyun boyunca reenkarne veya geçersiz gönderilmelidir olmadığını yargılamak için görüntülenen gözlemler.

Eylem onun gerçek hayatta oyunun kurallarına aykırı olsa da genç adam topları geri kalanı cebe "çalıyor" onun da sırası yaşlı adamı nakavt etmek için bu nedenle, burada tamamen geçerlidir.

+212
Muriel Katz 19 Eyl 2012 07:02:13

İsimsiz Spoiler için Cesurca Varsayılan ve Cesurca Saniye altında.

Değil hesap için alternatif bir gerçeklik sürümlerinde, hangi orada birkaç için her karakter, bu durumu her listelenen karakteri zaman Cesurca İkinci:

 • Victor S. Mahkeme - öldürüldü Partisi içinde Eternia Merkez Komutanlığı arkasında Cesurca Varsayılan (listelenen Vincent S. Mahkeme, hangi aslında Victor'un babası. Vincent öldürüldü Victoria önce olayları Cesurca Varsayılan)
 • Victoria F. Stein - öldürüldü Partisi içinde Eternia Merkez Komutanlığı arkasında Cesurca Varsayılan, birlikte Victor.
 • Adaçayı Yulyana - öldürülen savaş ile ba'al, Diamante. Ölmeden önce Kustra Adalar içine Diamante mühür başardı.
 • Lester DeRosso - kayboldu Luxendarc. Bu biraz daha muğlak. Bu DeRosso biz kurban kendine karşı Ouroboros içinde Cesurca Varsayılan olduğu bir "son dünya" ve orijinal dünya bu karakterlerden kaynaklanıyor. Sonra olaylar Cesurca Varsayılan, orijinal DeRosso yardım Yulyana gizle silahlar bu Yulyana vardı daha önce çalıntı Kristal Ortodoksluk (OP silah mavi sandıklar, eğer oynanan oyun) küçük cep boyutları altında Centro Tutmak ve Mount Karka. O kayboldu sonra, artık bulunan Vampir Kale (işgal ederek Yōko) ne de başka bir yerde Luxendarc.
 • Kaza - Kamiizumi tarafından öldürüldü. O niyetini devirmek Dükalığı sonra mağlup ederek, parti içinde Cesurca Varsayılan, ama duydu ve aşağı vurdu tarafından Kamiizumi. Wiki göre, hayaleti orada kaldığını ve öldürüldüğünü habersizdi.
+133
user1201210 29 Oca 2010 16:21:14

İlki, 11 bölüm, Ginti barında, Harada ve o kız gönderirken, reenkarnasyon maske olduğu gösterilmiş, ama yakında geçersiz maske değiştirdi. Her zaman reenkarnasyon asansör Sol tarafta ve asansör boşluğu sağda görebilirsiniz.

Decim asansöre genellikle boşluk olan sağdaki Chiyuki gönderdi. Ancak, reenkarnasyon bir maskeydi. Ginti yerine ne geliyor: Maskeler değiştirdi. Muhtemelen Decim de aynısını yapardı.

Güzel, mankenin, boşluk veya reenkarnasyon için onu gönderdi ne olursa olsun, sadece anmak için yaptı.

+72
firmware fast 29 Mar 2019 00:21:21

Birkaç kez kullanılan ifade "iyi kız" gördüm, ve kendini oldukça açıklayıcı buluyorum. Ancak, bazı insanlar biraz farklı bir şekilde tanımlamak gibi görünüyor. Burada bazı farklı tanımlardan bir veya iki reddit konuları:

Kalbimde saçmaladım zaman.


En İyi Kız = Mai Waifu


Eğer herkes benim gibi, ama sadece bir diziden favori kızım yani 'iyi kız' ile düşünürse emin değilim.


Söyleyebileceğim kadarıyla, sadece aşık olduğun güzel bir anime kız yüz bir resim göndermek anlamına gelir. Ve onun ürpertici içerik olmadan. İşin ironik yapılmazsa, o zaman sadece biraz ürkütücü olan.

Eğer ifade "iyi kız" resmi "tanımı"var mı, merak ediyorum.
Yanında, yerde mi ifade
(ya da meme, emin değilim olduğunu kabul mem) kaynaklanıyor?
Bu Japonya da kullanılan bir ifade, ya da Batılı bir şey mi?

+63
Mahdi Salemi 10 Kas 2012 03:03:34
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil