Ne nen türü kullanıcı dağılımı nedir?

Orada 6 tür nen:

 • Conjuration
 • Yayıcı
 • Geliştirme
 • Manipülasyon
 • Dönüşüm
 • İhtisas

Eğer tüm türleri aynı derecede ortaya çıkarsa veya uzmanı dışında her türlü eşit ve uzman az görülen, ya da hepsini farklı oranlarda ortaya eğer oluşursa emin değilim.

Ben bakmak istiyorum bir RPG için bu soru araştırma için çalıştı, ancak bu konuda herhangi bir bilgi bulamadım.

Ne nen türü kullanıcı dağılımı nedir? Herhangi bir resmi kaynaktan bilgi anime & manga dahil olmak üzere açığız.

+140
smither 1 Kas 2017 21:13:07
39 yanıtların

659 bölüm,

enter image description here

Madara bahseder hızlı olmalı kurtarmak mümkün olduğunu ve herhangi bir hasar yakın alıyor Hashirama var iyileştirici güçleri nedeniyle.

Bu yüzden sadece Hashirama var kural 1: bilge tekniği değil, aynı zamanda neredeyse invicible yapılan Madara iyileştirme güçleri.

Ayrıca aynı bölüm:

enter image description here

Bozuk olmadığı, ama onun iyileşmesi tüm hasarın ise hiçbir etkisi var gibi görünüyor o kadar hızlı değil.

+997
AMB0027 03 февр. '09 в 4:24

Dedektif Conan serisi, Kaito Çocuk ilk 76 bölüm ortaya çıktı.

Asla ve onunla tanışmak için sabırsızlanıyorum ve onu hapiste koyuyordu onu tanımamış gibi davrandı Conan.

Shinichi zaten vücut küçüldü önce bile Kaito Çocuk karşılaştığı gibi ama 219 bölüm gibi görünüyor.

Nasıl mümkün olabilir?

+968
Mike Averto 3 Oca 2013 22:38:21
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Dragon Ball tutarsızlıkları ve plotholes için bilinen, sadece bir şey ile alakası olabilir mi. Ama bu bir yana, online gördüğüm bazı mantıklı argümanlar bu 2, bir saiyan gücünü (artış) kurtarır zaman senkai bir destek alır onu yere serdi her zaman . İki kez yere serdi, Goku ve Vegeta tarafından tutuklandı. Manga, Goku karşı mücadele ettiğinde, Vegeta tarafından 3 Süper Saiyan kadar güçlü olduğu söyleniyor . 2 Süper Saiyan 3 Süper Saiyan daha güçlü ya da daha güçlü olmak için mümkün, Beerus (2 Süper Saiyan olarak) Vegeta ona karşı savaşırken (Süper Saiyan 3 Goku daha gücünü daha fazla kullan onu yaptığını söylüyor. (Goku Super Saiyan 3 mücadele ve yerle bir olduktan sonra, gücünü yakalamak için bir saiyan olarak kurtarır ve daha sonra (Vegeta) Süper Saiyan bir Mavi tarafından devrildiği ve gücünü yakalamak için bir saiyan olarak iyileşir. Argüman çok Süper Saiyan bir Mavi kadar güçlü olmayabilir o zaman, taze bir mücadelede sürpriz adım edememesi için olduğu kadar bu değil diyor, ve bazı başarılı yumruklar puan

+940
Alias Varghese 10 Tem 2010 12:39:43

Sonunda Yalnız teknolojinin daha fazla kullanılması, özellikle 9 ve ahlaki/hukuki sebep umurumda olmayan yeraltı grupları tarafından beklenen Karmaşık ve ben Ayakta izliyorum.

Bu iki grup her zaman kullanmayın neden belirli bir nedeni var mı? Gider? Kontrollü madde?

Spoiler Tamam.

+912
brinkman33 7 Eyl 2016 00:40:24

Sağ Archer monolog sonrasında, çok uzak görünüyordu ki. Sonra (veya Okçu) Shirou bir çölde yürürken görüyoruz.

(Eğer ben Archer uymaz olan turuncu saçlı olmasaydı o kısmı yeni bir görev alan Okçu olurdu) veya Archer Shirou olsun bu sahne ile ilgili herhangi bir şüphe etmezdim. Eğer o değilse, o zaman gelecekte Shirou olmalı. Eğer bu doğruysa, o zaman neden yalnız ve Rin ile mi seyahat ediyor?

Uygun bir inceleme ve iki benzer sorular üzerinde Reddit, orada belki de bir üçüncü ihtimal olan Kinoko Nasu (yazar Kader/Stay Gece) açıkladı (ancak öyle görünüyor ki sadece bir öneri ya da istek için ufotable olan olmasaydı ben de kabul ederek bu stüdyo):

Sonunda kredi Sonra “çöl sahne. Açılış olarak bir çöl sahne aynı. Shirou tek başına yürür. Gücü kalıyor ve onun yürüyüş durur. Shirou kum fırtınası gözlerini Kalkan aşağı doğru bakar ve orada başka biri Okçu durdu (yerde) olan izleri görür. Shirou nefes alır ve arar. Sahte ifadesi dayanıklılık, ama umut dolu. Shirou uzak istikrarlı bir yürüyüş ile yürür. Kamera Okçu varlığının izleri üzerinde duruyor ve saatler çekim biter bırak Shirou.”

Bu açıklamaya göre (eğer ufotable Kinoko önerisini kabul etmedi, ama sadece biraz değişti), bu sahne Shirou ileri ve bu nedenle bir adım Archer gibi acı çekmek zorunda değil yapmak mümkün olacak ipuçları bir metafor bir tür olabilir. Bu ya da bir metafor zaman bir sıçrama değil, olması mı gerekiyor?

Ne doğru sonuç nedir?

+899
DavideCariani 25 Ara 2014 20:54:46

Senin öne sürdüğün bölüm orijinal malzeme, sadece Anime mevcut demektir saga bir dolgu, bir ilk olacak. Orada değil çünkü bu yüzden cevap hayır Manga canon.

+881
InfiniteZoom 16 Tem 2018 09:50:40

Unutmayın, Rurouni Kenshin geç 19. Yüzyılda ayarlanır. Bu sadece Amerikan İç Savaşı, İngiliz Viktorya döneminde Batılı güçler Uzak Doğu'nun zenginlikleri çok ilgi vardı: Britanya İmparatorluğu yüksekliği ve bir süre sonra.

Batılı güçler çoğunlukla laissez-faire kapitalist bir dakika izin ver, onların insanlar için ticaret bir şeyi olan herkes; okuma hakkında İngiliz Afyon ticaretine Çin için bir fikrin nasıl ticaret çalıştığı zaman. Sadece birkaç yıl Amerikan İç Savaşı sona erdi ve her yerde Amerika silah vardı sonra Batılı tüccarlar Doğu altın Batıda bol ve nispeten ucuz olan silah, dahil, Gümüş, çay ve ipek; için ellerinden gelen her şeyi verirdim—Japon Meiji Dönemi başladı. İngiltere, Fransa, Almanya ve fabrikalara da sürekli tüfek, revolver ve tazyikli tükürmek vardı. Bu dönem, Avrupa güçler ki hala bir büyük savaş arasında kendilerini her birkaç yılda da ( Fransa-Prusya Savaşı patlak sırasında aynı zaman diliminde bu Kenshin yer alır). bu yüzden herkes istediği kadar inşa mağazaların kollarında hazırlık için bir sonraki mücadele.

Yüksek ve Batılı yatırımcılar Doğu zenginlikleri istediğiniz Japonya'da istediğiniz olduklarını silahlar her yerde Batıda olduğu göz önüne alındığında, Batı tüccarlar Japon silah ticareti olacağını mantıklı. Ben Rurouni Kenshin içinde (bildiğim kadarıyla) onu görmüyoruz ancak; sadece Kyouto Arc sonuna kadar, her zaman düşündüm bu gruplar Batılılar için ipek ve çay gibi malların ticareti yaparak, ya da onlar için Batılılar ile ticareti yapan Japon tüccarlar bunları satın alarak silahları var. anime izledim Bu oldu tarihsel olarak bu madde üzerinde Silah Japonya bağlantılı tarafından @nhahtdh söyler bize.

Düzenleyici tarafında ise, genel olarak o zamanlar her şey çok daha az düzenlenmiştir. Bu dönemin Batılı hükümetler ticareti düzenleyen küçük güç vardı, yolsuzluk ve adam kayırma nedeniyle. Eğer ticaret düzenlemek mümkün olsa bile, bunu yapmak için herhangi bir teşvik yoktu; Batılı hükümetler tüccarlar onların Japonya'da ticaret ve eve geri zenginlikleri getirmek istedim. Japon hükümeti ucunda ticareti düzenleyen ya da bir güç yoktu; Çin Afyon ticareti durdurmaya çalıştı, ve ordusunu modernize edildi kadar dış ticaret düzenlemek için neredeyse hiçbir şey yapamadı biliyordu zaman ne olduğunu görmemiş.

Ne ben hatırlıyorum, silahları Rurouni Kenshin vardır tarihsel dönem; Bu Mitralyöz çok yeni zaman, sahip icat sırasında Amerikan İç Savaşı. Revolver, ünlü Tay gibi, aynı zamanda Batı'da yaygındı. Göre makale @nhahtdh bağlantılı üzerinde Silah Japonya, silahlardan önce Tokugawa dönemi olduğunu kılıçlardan dayalı Portekizce tüfeğini. Birçok bunlar imha sırasında Tokugawa dönemi, ama biraz kaldı ve sonra varış Perry, onlar dönüştürülmüş için flintlocks olarak modernizasyonu çaba da dördüncü paragraf, burada).

+806
Nea Dendiego 29 May 2013 13:31:01

Bu Etotama, bir anime yayınlanmakta bu sezon (Bahar 2015).

Özet MAL:

Anime hikayesi Nya Çin zodyak üye olmak isteyen Çinli astroloji-tan, kedi etrafında döner. [...] Hotel Ueno yalnız yaşayan Takeru Tendo, bir lise öğrencisi ile tanışır ve onun evinde bir asalak olur. Yavaş yavaş, hedefine daha yakın oluyor.

Anime bu ayar üzerine inşa bu halk hikayesi, açıklıyor kökeni 12 hayvan Çin Zodyak üzerinden bir hikaye hakkında bir ırk arasında hayvanlara parçası haline zodyak. Bu halk hikayesi varyasyonları Kedi her zaman Fare ile bir yol veya başka bir zodyak parçası olma şansını kaçırmış fena keklemişler.

Bahsettiğiniz sahne (Dragon) Nya (Cat) tan ve Doratan birbirleriyle Nya-tan düşündü Ejderha Eto-çıtırları bir arkadaşı Bir hain olarak sona erdi "çünkü şok eden trajik bir kahraman"ayar vermek brawled nerede bölüm 1, ikinci yarısı var.

1 Bölüm 16 civarında bir ekran görüntüsü:33, iki Kedi ve Ejderha gösteriyor.

enter image description here

1 Bölüm 17 civarında bir ekran görüntüsü:52, birden fazla buz sarkıtları tarafından kontrol altında Kedi gösteren.

+799
Roman Worogko 14 Ağu 2015 22:05:11

Hekate, başlık ve onun rolünü sadece kelimeler daha derin bir anlamı vardır.

İlk ismi inceleyelim. Adının kökeni Yunan mitolojisinde yeraltı tanrıçası Hekate gibi görünüyor.

Aslında görünüş zamanla değişmiş olan büyücülük ve ay için, büyücülük hanımı olarak üç yüzler, bir kız ve olgun bir kadın, yaşlı bir kadın ve üç yönlü bir yol ile tasvir ediyor ilgili matron bir tanrı vardı.

Ses SIII ışık Roman serisi, onun ortaya o gitti başka bir adı geçmiş, "Nüwa" (女媧). Nüwa insanlar yaratan Çin mitolojisinde başhemşire tanrıça. Efsane 女娲补天 direklerinden biri gökyüzünü tutan ve ip bağlı yer ve gök ayrıldıktan sonra onu tamir gök, güneş ve ay gökyüzünde hareket yönü devirme ve nehirler yeryüzünde okyanusa doğru akışı için neden yön değiştiriyor anlatıyor. Efsaneye göre, bir ilahi, bir yılan, bir insan kafası gövdesi ve erdem sahibi, bir elinde bir mimar pusula taşıma olarak tanımlanmaktadır.

Şimdi başlığa dönecek olursak, 頂の座 almak sağlar. 頂 en yüksek noktası yükü ifade eder. 座 muhtemelen burada takımyıldızları yıldız anlamına gelir, 星座 gibi. Diğer bir deyişle en yüksek yükü takımyıldızları bakın, gökyüzü ile ilişkili tanrısal kökenli vermiş olabilir. Büyük olasılıkla yüksek otorite onu referans Kızıl Sakinleri arasında. Ayrıca, onun en güçlü Sınırsız Büyü Yunanca Yıldız anlamına gelen Aster, denir. Marjorie Daw da onu Yıldız olarak, 星の王女様, Prenses anlamına gelir. Bu Seireiden taht odası da yıldızlı bir oteldir.

Ama hepsi bu değil. 座 muhtemelen burada oturup bir kaide ifade etti. Sadece herhangi bir kaide, ama bir uyum için bir ilahi varlık olduğunu ifade etmek için geleneksel kutsal Şinto dansı eski bir fonksiyonu olarak 神座 (kamukura veya kamikura). Bakireler Mabedi, kutsal dans aracılığıyla, Tanrı'nın iradesine iletmek için damarları haline burada ayrım yoktur. Başlığı da onun için Tanrı en yüksek koltuk "olarak bakın, Rahibe rolüyle atıfta olabilir Hekate ile ayrım vardır. Sonuçta Festival Kızıl Sakinleri, 祭礼の蛇, Yaratıcı Tanrı Yılana Rahibe/Shrine Maiden etti. Bu nedenle başlığı da burada durum (i üst düzey temsilcisi olarak gösterir. e. Kızıl Sakinleri yüksek Rahibe).

+785
bitcoinertt 29 Kas 2015 10:24:39

Keşif alayı yemiş olan Duvar Maria ve o saldırı da mücadele yaralandı, bu yüzden titan istilası savaşmak için anlaştılar önce devasa titan tarafından katledildi. Trost düştüğü sırada ve Trost, Levi ekibi ve Anket Kolordu savaşı bir sefere Wall Rose dışında gitti, sonunda geri titanlar arasında Trost yardımcı olmak için gönderilen askerlerin kalıntıları kurtarmak için zamanında dönüyordu.

+778
carmenfdezb 17 Mar 2014 17:17:28

Bir pokemon oyunu bir insan yakalamak için olasılığı vardır, ama usta bir top bile başarısız olur, böylece soruya cevap. Hayır mümkün değil.

+740
Clydog 5 Kas 2010 19:36:27

Bu yaygın bir mecaz, anime Belirli değil. Batı karikatürler çok görülmektedir.

Çok sert estiği zaman oluşturulan artan hava basıncı, nefes boşlukları dışarıya doğru iterek solunum yollarına bağlı bir güç oluşturur. Teknik olarak, ağız, burun, kulaklar ve gözler aynı karmaşık yolu paylaşmak, gözlerini kapatıp, eğer sıkı çalışırsan yaparsın. Söz konusu resim sadece abartılı bir örnektir.

+726
Laura Levendoski 18 Ara 2015 17:24:07

Birden çok işlem aynı anda yol hiç bitmeyen bir tür iş dışında gerçek üretim benzer olduğuna inanıyorum. Aşağıdaki görüntü süper basit bir şekilde benim açımdan göstermektedir. İş akışı/genellikle gerektiği gibi sıkıştırılmış geliştirilmiştir.
Tıklayın tam boyut Görüntü Kaynağı: https://twitter.com/Winny_BayDay/status/750061410210553856enter image description here

Dolayısıyla tüm adımlar aynıdır. ama bunun yerine yazar takımı için buna göre ayarlayın malzeme pacing kaynak ve uyum vardır. Uzun süren bir anime geliştirilmiş iş yüküne film ya da kısa cour anime aksine vasat bir animasyon tanık olmamızın sebebi olabilir. Gösterilen anime Shirabako (Üretim programı) her bölüm alabilir aya hazır olun!

JoJo ve Boku Kahraman gibi birden fazla sezon boyunca serbest bırakılması için geleneksel uzun süren anime serisi değişen tatili için telaşlı zamanlama, dağınık ve pacing ihtiyacı olduğunu eklemek istiyorum . (Neden bu kadar nadir görüyorum yeni uzun soluklu anime serisi bu gün?)

İlgili örnek bir program bulmak için çalışacağız, ama ilk aramada çok çıkmadı. Şerefe!

+706
olegdreg 11 Şub 2016 01:12:11

horizontal lines lines converging to a vanishing point

Her zaman bir aksiyon dizisi ne zaman görülür. Mangakas neden çizgiler bu tür çizerim ve ne anlama gelir?

+629
JPBrison 20 Kas 2016 16:50:20

Eğer senin bahsettiğin nasıl Homura hala onun dileğini içinde Madoka Evren, bir nedeni olabilir gibi Öforik dedi, Bu bir paradoks. ama sonra tekrar her şey için, gördüğümüz kadarıyla anlıyoruz ne olduğunu görmek için daha eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz, değil mi?

İkincisi olabilir ne gidiyorum için arama Odası Kökeni (benim terim, canon, diy no Adı kadarıyla). Oda gördüğümüz ya da yaratılan evrenin merkez noktası olarak iki kez Kökeni. Madoka evreni yeniden ve Homura İsyan sonunda (İsyan Homura bir kez orada oldukları Kuvöz sorduğunda önce oldu) yazıyor ne ikinci ne zaman ilk kez oldu. Bu yeni evrenin başlangıç için sıfır gerçekten toprak olduğundan eski evrenin bir parçası hala Oda veya Kökeni içinde var, temel olarak hizmet varsayımını yapabiliriz.

Üçüncü neden Madoka Evren yaratmanın anahtarı olduğu için Homura anılar ve yeteneklerini muhafaza olabilir. Madoka bu Karmik Kader derler bu bir tanrı olmak için izin zaman çizelgeleri sonlandırma oydu. Homura Evren Madoka anılarını yeniden kazanmak bir kez daha Döngüleri tam Yasa haline dönmek ve başlangıçta anılarını koruyarak Sayaka olur (Nagisa için yeni bir hayat yaratmak yaptığından beri)Homura onları kapalı ve muhtemelen elden önce Nagisa mühürlü kadar Sekreter olarak Devir hukukunun bir parçası olduğu için olabilir

+548
jagua3 28 Şub 2013 23:13:52

Bu belki Kareshi Kanojo no Jijou olduğunu düşünüyorum.

Oso Miyazawa iyi notları ve kusursuz görünüm için sınıf arkadaşları gıpta eden Japon lise ikinci sınıfta. Ancak, "mükemmel" dış onu övgü kazanmak için koruduğunu bir cephe, bir şaklabanlık. Kendi ev gizlilik içinde, şımarık, tembel ve çalışmalarını sürekli ve takıntılı bir şekilde notlarını yüksek tutmak için çok inatçı. Lise girerken, Soichiro Arima, Oso varlığı çok olan şeyleri başardı hakkında övgü için bir tehdit olarak gördüğünü kimin yakışıklı genç bir adam tarafından sınıf tepesindeki yerini ondan hamile bir kadın ve onu yok etmek için Ant içer.

enter image description here enter image description here

Bu gibi görünüyor olabilir.

Seriden başka bir resim buldum gibi kesinlikle emin olduğum düzen. Sahne 11 bölüm sırasında oluşur.

+546
zea lamro 27 Eki 2016 15:08:30

Evet, ゆうがたGet! (Yuugata Olsun!, Akşam Olsun!) gerçek hayattan bir dizi olmuş.

Bu yayın ile TV. Shinshu yer alan Nagano beri Nisan 5, 1999. Vikipedi yayın programı listesine göre, gösteri 4 30 hafta içi başladı:

 • 陽司 verilmiştir 美恵子 ゆうがたGet "adı altında 2000 Nisan 1999 - Eylül!" ve
 • "情報ワイド ゆうがたGet adı altında 2014 Mart 2010 - Mart."

Daha önce de belirtildiği gibi soru, Ryuta Benim de gerçek bir insan. Vikipedi görünüm listeye göre, her ay bir kez Çarşamba günü yer aldı:

 • "情報ワイド ゆうがたGet!" ve
 • "ゆうがたGet!"

hikayenin 41 yerine 2000-2001 arasında yer aldı anlamına gelir.


Mino Monta oğlu bölüm ile ilgili olarak, ben belirli bir tarih/bölüm bulamadım. ama muhtemelen ilgili

- (御法川 雄斗) eski oğlu, Yuto Minorikawa, Tokyo'da sokakta bir erkeğin çantayı çalmakla suçlanan 31 onun [2013] 13 Eylül'de tutuklama yıllık.

Wikipedia - Monta Mino

Bölüm 5 yayın ay göz önüne alındığında, (varsa) bölüm 2012 Ağustos ayından önce yayınlanması gerekir.


P. S. yazar, Son zamanlarda manga 2012-2015 seri olduğu için o dönemde gerçekleşen olayları almış olabilir.

+542
hadi zekeria 17 Oca 2012 03:09:05

@Gorp tarafından belirtildiği gibi, bu tutarsızlık 306 bölüm Ginpachi-Sensei bölümünde belirtilen ve Gintoki tarafından cevaplanır. Oldu, okulun kuruluşundan itibaren ne kronolojisini burada.

 1. Shouyou bir savaş Gintoki bulundu.
 2. Shouyou Gintoki ile bir okul yarattı.
 3. Katsura ve Takasugi okul katıldı.
 4. Shouyou ve Gintoki 306 bölüm Ginpachi-sensei bölümünde gösterildiği gibi kıçını silmek için bir kitap vermek Gintoki Shouyou ile sınıfa girer.
 5. Shouyou eğitim Bakufu devirmek için çocukların eğitimi olarak etiketlendi.
 6. Bölüm 306 flashback olarak gösterilen, Shouyou Sakata Gintoki, Takasugi Shinsuke ve Katsura Koutaro karşı kılıçlarını çizim bazı devriye durdu.
 7. Shouyou tutuklandı ama sonra serbest bırakıldı, muhtemelen bu onun son şansı ve öğretim durdurmak gerektiğini sıkı bir uyarı ile. Gintoki döndükten sonra ağlamaya gösterilen yerdir.
 8. Shouyou uyarı göz ardı ve Bushidou bu Shouyou öğretti ve o (tehdit) böyle bir şey viraj olmayacak izler onlar Gintoki söylediği flashback olarak gösterilen öğretmeye devam etti.
 9. Yine birkaç yıl için öğretmek Shouyou ve sonra tekrar tutuklandı. Bu Gintoki ve arkadaşları savaşta mücadele ederken, okulda olduklarında daha eski olduklarını hatta o uyuyor.
 10. Gintoki ve diğer Shouyou öğrenciler Shouyou kurtarmak için isyancı bir grup kurdu.
 11. Katsurahama, Sakamoto Tatsuma Ejderi fon saglamak grup ve hareket katıldı.
 12. Sakamoto ve Gintoki kazasında ıssız bir gezegende (anime ilk veya ikinci sezonda oldu) indiği flashback olarak gösterilen bölüm olan, mücadele kıymetli gördüğü şeyleri korumak için tek yol olduğunu düşünüyor, Sakamoto söyledi unuttum. Grubu terk etti ve bir ticaret şirketi kurdu.
 13. Sakata Gintoki, Katsura ve Takasugi Shinsuke Koutaro tutuklandı ve Yoshida Shouyou bulunduğu bir tepeye getirdi.
 14. Takasugi Gintoki ve Katsura kurtarmak için Yoshida Shouyou, öğretmeni öldürmek için seçti. Kafası gerçekten Gintoki iade edildi. Ayarı farklı olabilir ama hikayenin özü aynı.

Oboro gözlerini kaybetme Takasugi gelince, gerçekten gösterilen önce ne farklıdır. Büyük olasılıkla iki gün Doğumu ve Gorilla-sensei o sahneyi ne zaman yapıldığını düşünmedim çünkü. Ayrıca 306 bölüm içinde Gintoki Ginpachi-sensei Bölümü tarafından teyit edilir.

+493
Clarinetist 21 Haz 2015 23:05:26

Berserk filmleri bölümlerde neler kapsıyor? Ve bölümler nelerdir ve 000a 000b ve 000 C, vb.

+486
wzaz80 16 Kas 2010 09:40:52

Her şeyi açıkladı OVA/Manga Mirai Nikki : Tekrar arama.
/Oku izlemenizi öneririm.
Kısa Özet:

Deftere sayfasında dediği gibi 1. Yuno anıları 1. Murumuru tarafından kaydedildi. Daha sonra 3. Yuno o veriyor.
Ben 3. Dünya Deus hayatta kalma bir oyun olmasa da yine de bir değiştirilmesi gerekiyor.
3. Yuno diğer kendini onun anıları kazandıkça, Deus tarafından Üçüncü Dünya tanrıçası olarak seçilmiş biri.
Birinci Dünya onu bulmak için bir bağlantı olarak Yuno cep telefonu kullanıyorlar 2 Yukiteru ile birleştirmek isteyen.


+443
luklasz2161 4 Ara 2011 20:57:26
Bıçak (ayrıca, Kırmak) kırık Bıçak Yunosuke Yoshinaga tarafından manga serisi.
+433
Salsero06 16 Mar 2012 12:36:01

Bu yüzden tekrar büyür ve böylece toprağa mana geri gelebilir dünya için Büyük Tohum restore ederdik bir söz oldu. Bunun yerine, Mithos yeniden canlandırmak için Kharlan Derris ve ölü kardeşini korumak, böylece Çağırmak Ruhlar ile anlaşma kırma aldı.

Volt ile yapılan Mithos bu Paktı bir söz değildi, Volt ile Mithos paktına gücünü kullanmak olmuştur. Mithos oluşan anlaşma yoluyla Volt güç kullanımı kazandıktan sonra nasıl davrandığını nedenle, Volt gücü kötüye kızgın oldu. Bu Lloyd'un grup Rheairds enerji Volt gücü nasıl kullandığını benzer.

Diğer Çağır Ruhları Paktı kurma ile Mithos ile iletişim kurabilir ve Paktı istediğiniz "her şeyi" kullanmak bir güç kabul etmedi - daha özel olmalıydı. Tek sebebi Lloyd Partisi Volt Raine ilavesi ile iletişim kurar.

Mithos teknik olarak kullanmak Volt şey ama yoktu beri, ben bir yemin kırardı.

+390
Chris Burnham 18 Ağu 2019 00:05:12

10 yaşında.

Dragon Ball Bayanposta diyor

Bazı nokta 12 Mayıs 767 Yaşından önce de, Mai ve diğer Pilav Çete üyeleri gençlik dilemek Ejder Topları kullanmayı başardı.

767 yılında, Mai bir dilek yapar, androidlerin görünür aynı yıl ve Gelecek Trunks onları izler. Mevcut Sandıklar eski bir yıldır.

777 yılında, Trunks 11 yaşında ve gelecek Trunks 31 yaşında (797 yıl o) ' dir.

Eğer Mai diliyoruz 767 için genç yaşına onun içine bir bebek o bir yıl daha genç Gövdeleri, kim doğdum 766, o da olur on yaşında bulunan Dragon Ball Süper bir yıl 777.

Sonuç olarak, Trunks yılında 766 yıl doğdu ve Mai bir bebek içine 767 yılında döndü. Mevcut Trunks 11 yaşında yani Mai 10 yaşında.

+365
Tian Yong 3 Ağu 2012 12:16:31

İçinde Küçük Busters, Dorj (ドルジ) bir çok şişman kedi ile küçük pençeleri.

Rin and Dorj

Ama büyük Dorj gerçekten biraz tutarsızlık gibi görünüyor. Bazı kaynaklar (yukarıda) yarısı Rin büyüklüğü onu, ama bazen çok daha büyük biri.

Yok Dorj resmi bir boyutu var mı? Eğer değilse, boyutu (rakamlar, promosyonlar, vb) çoğu resmi malzeme vardır. onu yer mi?

+362
Simon Hankins 13 Eyl 2011 18:07:45

Pitou karşı dönüştürdü Gon zaman, Nen çok arttı. Neden (Eğer hala yaşıyorlarsa) insanların herhangi bir tepki Kral, diğer Kraliyet Muhafızları, ya da Netero gibi hissediyorum görmemiş miydik ? Çok büyük olduğu gibi Seçim Yay, Alluka güç hissi herkes gördük. Nen ile doğdu çünkü Kralın doğum ile aynı diyebilirim.

+359
Sadaf Hasan 3 Kas 2012 09:00:02

Gelmeden önce kim olduğunu bilmek istemiyorum ve bir teşvik fikri ya da sadece sağlıklı bir merak, güvenilir kaynak sıkıntısı göz önüne alındığında.

Digimon

Yaratılış.

Digimon, kısaca "Dijital Canavar" tam anlamıyla Dijital Canavarlar) bir dijital oyuncaklar franchise, anime, manga ve video oyunları başlatıldı 1995 ve Digimon denen yaratıklar tarihini kapsar.

Conception.

Akiyoshi Hongo Digimon kavramının yaratıcısı olarak atanır, ama aslında bir grup insan olduğunu.

Digimon kart oyunu başladı, bu da bir söylenti vardı ama aslında Digimon Aki Maita yaratan benzer bir adı vardı otuz yıl kadın. Aki Maita vardı fikri 90'ların başındaiçin sanal canavarlar oluşturun. Digimon olan Tamagotchi kökenli Aki canavarlar onun verdiği Aki Maita, bir yenilik de bir yaratılış Dijital Canavarlar aradı.

Burada tercüme

Pokémon

Yaratılış.

Pokémon bir medya imtiyaz sahibi tarafından Pokémon Şirket, sahip Satoshi Tajiri tarafından 1995 yılında oluşturuldu. Hayali yaratıklar üzerinde merkezleri insanlar onları yakalamak ve eğitmek "Pokémon" olarak adlandırılan mücadelede bir spor olarak birbirimize.

Conception.

Tajiri vardı fikri Pokémon etrafında 1989 veya 1990 Oyun Çocuk serbest bırakıldı. Pokémon evren kavramını esinlenilmiştir Hobi icra Müdürü Satoshi Tajiri olan bir böceğin toplanması çocuk.

Burada tercüme

+335
user3596395 10 Ara 2016 10:01:02

Gördüğüm bu görüntü TV mecazları:

enter image description here

Anime olan alınır mı?

+326
Fortunaglobal Development 12 Eki 2011 17:57:07

Onun ismi yazılı 黒鵺 c くろぬえ için) göre Japon Vikipedi.

Adı siyah chimera "anlamına gelir." Bu Japon chimera bir efsanevi yaratık bir maymun kafası, tanuki vücut, Kaplan ayaklar, yılan kuyruğu.

Eğer sen bir Google Arama için "黒鵺", hemen hemen her şeyi bu gelir hakkında Yuu Yuu Hakusho.

+321
viola232002 2 Mar 2015 06:40:31

Sadece orijinal anime gördüm, bu yüzden (ve böylece motifler) kişiliği hakkında yanlış bir fikir olabilir. Trende, sadece genel olarak o kadar yararlı olabilir ve tarihe ait olabilir ya da haberin olmadığı belli olmayan ordudan işareti gizlemek için kapakları kadar süre o onun kişiliği doğrultusunda gibi görünüyor bazı bölünme gösterir gibi görünüyor kıyafeti saymıyorum) onu karşılamak için bir sebebi olmayan ilk tahminim. Onlar yoksa bile, kesinlikle dikkatinizi çekecek ilginç bir işaret.

Tarihte daha az "sürtük daha mütevazı görünmek ve kapakları etti"bu ikinci tahminim sadece.

+253
Berto 22 Oca 2013 04:14:47

Onun hakim önüne gelecek rinnegan varlığı hakkında biliyordu muhtemelen hiç bahsetmedi.
Ama, eğer bilseydi, senin kollarında yoktu çeşitli nedenleri vardır.

Bir nedeni olabilir -
Wiki göre:

Bu Rinnegan sahip ilk kişi Altı Adaçayı oldu Yolları. Adaçayı bu efsanevi durum nedeniyle, birçok kişi inanılan Rinnegan sadece bir efsane ya da bir mutasyon oldu

İkinci olarak, tüm dizi (diğer tüm acıyı unutmak için değil) sadece Nagato Rinnegan ile gösterildi ve her zaman köylerinde gizli onunla olan kurbağalar öğrenince aslında jiraiya karşı savaştılar kadar kimse farkına vardı.
Bu Nagato hakkında bilmek hakim önüne gelecek en az şans anlamına gelir.
Bu mükemmel bir çözüm değil ama bu sadece bir detay ortaya çıkıyor sanırım.

+245
Lucas C 13 Kas 2014 03:51:56

Dragon Ball serisi boyunca, Z-fighters (Goku, Gohan, Krillin, vb) tüm güçlerini gizlemek. Normal bireylerden güçlerini gizlemeye çalışırlar ve zaferlerini sadece Bay Şeytan onları almak için gizlidir. Eğer güçlerini göstermek Buu saga ve bu gibi suç faaliyetleri azaltma gibi diğer etkileri olabilir gibi insanlardan destek formu teşvik edebilir. Eğer Z savaşçıları güçlerini ortaya bir bütün olarak Dünya için son derece yararlı olabilir. Neden güçlerini gizlemek ve neler yapabileceklerini dünyaya göstermek istemiyorlar mı?

+212
Angie Garcia 21 Şub 2016 15:22:51

Bu toplumda, sadece yeteneklerini için ünlü olarak rütbe değil gibi görünüyor. (Tüm) insanların çoğu, ben de Hızlandırıcı bilmiyordu. Ben de bu durumda, aynı zamanda daha derin bir sebebi var, Kardeş. Klonların bu miktar olacağından, birden bıraktıklarında, insanlar onu fark etmesi çok zor olurdu. Aynı zamanda, Kardeşler periyodik olarak klonlar öldürerek Hızlandırıcı seviye yapmak idi. Eğer insanlar onları bir bilseydin, eğer "Ben" ölmeden gördüm ve birkaç gün sonra yeniden onlara kötü mücadele ya da fark bile onlar bir yaygara yaparlar. Bu Bilgi normal insanlar onlardan alır düşürür missinformation bir kampanya olduğunu düşünmemize yol açar. Bu da bilgi ile bulunan herhangi bir reklam yok.

+206
rdymac 19 Haz 2019 23:07:52

Ben Google'da kendi Rüzgar Yükseliyor şeritleri ve fark ettim ki birçok panel yaptık boyalı ile suluboya. Herkes kendi filmleri için planlama ne tür bir kağıt stüdyo kullanılan biliyor mu?

Özellikle fiber/asitlik, orta bilmek (bu bir kağıt multi-medya olabilir. ama gereksiz olabilir) istiyorum, boyutları, doku, emiciliği. Herhangi bir yaklaşık cevap dayanan bilginin ortak uygulamaları, endüstri, veya özel bilgi Ghibli süreçleri (kenara gelen Krallık Rüyalar ve Delilik, orada diğer kaynakları hakkında daha fazla bilgi edinmek üretimi ayrıntılar arkasında onların filmleri?) son derece yararlı olacaktır.

Herkes meraktan, kağıt benzer tür ise, bir yağ ile boya üzerinde olabilir biliyor mu? Ya da sadece yağlı boya kağıt mı?

+152
Muhammad Sarib 21 Mar 2019 21:23:31

Ben inanıyorum İttou Asanuma ilk görünüşte Sailor Moon Crystal olduğu Bölüm 15 ne zaman Makoto tanıtır ona Usagi ve arkadaşları, bu o değil göründüğü Bölüm 16, ve bu onun meşhur sahne ile Makoto gelen manga olduğu bölüm 17. Başka bir bölüm var, ya da sadece o iki 2 Bölüm göründü mü?

Kino Makoto and Ittou Asanuma

+141
finite graygreen 12 Kas 2017 18:49:50

Göre bir Şey Korkunç şartı iplik oyunu:

Japon oyun derecelendirme sistemi karışıklıklar nedeniyle, kan bu oyunda pembe renkli. İçiniz rahat olsun, ama, insan kanı bakıyor olacak, ve bizim karakter anlamına gelmez vardır gizlice uzaylılar ya da Elfler.

TVTropes de aynı şeyi söylüyor:

Birçok cinayet sahneleri bolca yer Pepto Bismol sıçradı, teşekkürler Japon oyun derecelendirme sisteminin inceliklerini.

Çok gerçekçi kan oyun üstünde bir not verilmesi, muhtemelen oyunu satın almak mümkün olmaktan onların hedef kitlesine bazı kısıtlama olurdu yapmak gibi görünüyor. Ama pembe kan da Dangan Ronpa ana sanat tarzı ile birlikte gider.

Göre Wikipedia:

Oyun kullandığı için bir yol olarak sanat, parlak ve renkli bir stil, pop cinayet karanlık konu kontrast. Senaryo yazarı Kazutaka Kodaka sallamak kullanıcının kalbe "...göstererek istenen belirtti yıkıcı yollar yıkıcı değil kaza. Ama, bir ölçü ile yıkıcı bir sahne gösteren daha şok edici olabilir."

+112
karyncjones 30 Ağu 2012 21:00:36

Hem Minato ve Kushina 24 yaşında öldü.

Minato doğum günü Aralık 31 Ocak/1 civarında olduğu tahmin ediliyor. Aşağıdaki bunu kullanarak zaman çizelgesi olarak verdiği reddit

 • 9 Minato, Kushina yaşında 8 yaşında Akademisine girer
 • Minato 10'da bir Genin oldu, Jiraiya kurşun altında
 • Kushina 13-14 yaşında kaçırıldı, ve Minato ile aynı yaşta kaydedilir
 • Minato 20 yaş civarında bulunduğu 3. Shinobi savaşı başlar.
 • Kannabi Köprüsü Minato Namikaze tarafından 23 yaşında yok, kısa bir süre sonra da Yondaime olduğu savaş, sonuna kadar takip edilir
 • Naruto vücudundaki Minato yener Obito, mühürler Yin ve Yang Kurama Kurama
 • Minato yaklaşık 24 yaşında yaşında öldü, Kushina Uzumaki 24 yaşında ölür

Bu çağlar dayalı belirtilen tarihlerde belirtilen atmak serisi ve Naruto Wiki zaman çizelgesi.

+100
Sajjad Karimian 26 Nis 2019 22:37:10

İlk bölüm Ichigo Mashimaro (Çilekli Marshmallow), hemen sonra Ito Nobue gitti içine onun kız kardeşi Chika odası (yani, etrafında 3 dk. ' dan itibaren), orada birkaç saniye müziği gibi gelip gelen Chika kulaklık ve CD çalar vardı görüldüğü üzere ekranda "CD track 2 saat 01:19" sahip olduğu ekran.

CD track 2 time 01:19

Ben gerçekten biliyorum bu önemli, ama ben hatırlıyorum okurken bir yerde Ichigo Mashimaro (manga versiyonu, en az) bilinen için başvurmak için Batı müziği. Bir de Batı müziği aşina olan birileri, aslında parçayı tanımlamak olabilir bilmek harika olurdu.

Burada bir SoundCloud bağlantı için müzik yaptım oldu söz konusu.

+82
Derek Kromm 23 May 2013 06:09:59

Biri Naruto zaman çizelgesi açıklayabilir misiniz?

Görünüşe göre her şeyi (önce topluma hiçbir bilgi) jutsus oluşturma Altı Yolları Adaçayı ile başladı, ve sonra bir kaç nesil sonra Konoha kuruldu. Dünyanın bu kurtarıcı iki nesil sonra Naruto olur.

Kendi tarihinin süresi sadece yaklaşık 1000 yıl olsa bu bakılırsa, insanlar unuttu.

Altı Yolları 1000 yıl önceydi ve Konoha gibi diğer önemli gizli köy 300 yıl önce kurulan civarında idi diyelim. Ne o 700 yıl oldu?

Nasıl insanlar kendi geçmişi unut, bu kadar kısa sürede mi? Yaptığını herkes sadece unutmak söyle onların çocuk hikayeleri hakkında güçlü insanlar onların zaman? Nesilden nesile aktarılan Yazı veya hikayeler hiçbir biçimde mıydı?

Not: ben değil miyim bu tarih oldu sadece 1000 yıl, belki olmuştur daha uzun ya da daha kısa. Bunun için hiçbir kanıt üretimi ile tahmin ettim. Her yeni nesil her 60-80 yıldır.

+49
daenerysai 28 Haz 2014 21:03:26

Anime 21 Bölüm, Kaji (sözde) bilinmeyen bir üçüncü şahıs tarafından bir yerde 3 Tokyo'da bir tahliye tüneli öldürüldü. Ölmeden önce yüzünde bir gülümseme ile geç olduğunu, katil ilan etti, ve bir atış ekran siyaha dönüşüyor duyulur.

Kaji birden fazla firma için çalışan bir ajan olduğunu biliyorum, hem de kendi çıkarlarına hizmet eden, öncelikle seele oyunu ve black ops ve casusluk gibi alanlarda çalıştı, "gizli, ilgili taraflar için bilgi almak" anlamına gelir ile ilgili her kuruluş için çift taraflı ajan olarak NERV için çalışıyor gibi.

Taraflardan biri veya her ikisi hakkında çok dikkatli olduğunu, ve sonuçta ilgili şahıs aşırı yollarla sızıntıyı durdurmak için gitmek anlamına gelir bazı bilgiler açığa çıkardı anlamına geliyordu.

Sorum şu, Kaji ilgili tarafların bu bilgileri çalması çok ölmek, çok yakında gideceğini önceden biliyor muydu?

+43
Kumakaja 31 Eki 2016 22:36:37

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil