Neden saçında kanatları var mı Maviş?

Tüm sevimli görünüyor, ama neden onu köklerinden filizlenme kanatları var. Ona yardımcı olmaları gerekir.

mavis

+545
user3527599 15 Haz 2012 06:58:09
36 yanıtların

Tamam, merak ediyorum . Eğer Uchiha ve Uzumaki birlikte bir çocuk var, çocuk Yapmış hakkı miras olasılığı var mı? Çocuk Uzumaki Senju sonra ile ilişkileri olduğundan, Rinnegan uyandırabilir?

+995
Logan fox 03 февр. '09 в 4:24

Japon Wikipedia sayfasından kelimesini kullanmak olsa adını bulmak biraz zor, bu: 名札 gibi görünüyor.

İçin özetle Japon Wikipedia sayfasında spor kıyafetleri:

Bu isim etiketleri için iki sebep var gibi görünüyor. İlk sebebi acil müdahale için kimlik için. Eğer bir öğrenci yüzerken bir sorun egzersiz ya da, bu durumda, olsa da yaralanırsa, hızlı ve kolayca tespit edebilirler. Ayrıca, her ikisi de insanların doğrudan kendi giyim tutmak için ve sınıftaki diğer öğrenciler/öğretmenler için kimlik için kimlik için izin verir.

Bu ihtimalleri de Almanca Wikipedia sayfasında mizugi, ya da Japon yüzmek giyim, nereye bildiren isim etiketleri yardımcı öğretmen öğrenci kimlik tespit onların çünkü aksi takdirde zor nedeniyle yüzmek kapaklar.

Otaku altkültürü ile bu kadar popüler olmasının sebebi büyük olasılıkla genel olarak popüler Mayo sadece, ve bu sadece bir yönü. Ayrıca, okullarda öncelikle kullanılır, bu yüzden onlar büyük olasılıkla da popüler olan masum bir yönünü göstermek.

+993
JSydiE 8 Tem 2019 20:18:12

Kesinlikle Yamsk kenti yakınlarında uzak bir yerin Sovyet döneminden kalma "posta kodu", ama askeri bir yapı aslında bu konumda var olup olmadığı bilinmiyor. Açıkçası, google maps iddia edilen koordinatlarda bir şey ama tayga gösterir.

Ancak, yazarın kesinlikle ödevini believeable ve gerçekçi bir konuma geliyor yaptı.

Yamsk-11" 3, ("Rus Ağaçkakan" google) - bu büyük yükleme kalıcı teorileri vardı, Avrupa çapında radyo sinyalleri bozmak için mümkün derecede güçlü çıkışı ile, büyük OTH Radar sistemi zihin kontrol deneyleri için kullanılmıştır. Duga adlı gerçek hayat, muhteşem ve son derece gizemli, Soğuk Savaş dönemi yükleme-esinlenilmiş büyük ihtimalle" Çok SİD ruhu ile uyumlu.

Sonuç olarak, gerçek bir yer, ama yine de gerçek hayatta Soğuk Savaş sırlarını esinlenerek ağır embellishement ile).

+955
Swarnadeep Nandy 23 Kas 2017 21:42:41

Androidler/Cep Destan, Trunks zamanda geriye yolculuk ne zaman, tarihi değiştirdi ve paralel bir evren yaratmış.

Ama Hücre zamanda geriye gitti ve Sandıklar tarih değişiklikleri için sorumlu olduğunu ve de daha önce gelmiş anlaşılan.

Trunks paralel bir evrende onun tam olarak aynı olduğunu (aslında bir)gelecek bir Hücre olmadan gelmesi kadar geldiği noktaya kadar düşünürdüm.

Sandıklar neden aynı paralel evrende Hücre gibi geldi?

+940
Harley NewFountain 12 Oca 2020 22:09:06

Seras Victoria deneyimleri tekrarlanan vizyon Baron Vladimir Harkonnen gelen David Lynch filmi "Dune" iddia etmek için ruh silah.

Bildiğim kadarıyla ben söyleyeyim, hiç bir canon [sic] açıklama için neden seçer tezahür kendisi bu belirli bir şekilde, bir kenara aslında bu silah aslında denilen Harkonnen (ki kendisi bir daralma resmi adı silah; örneğin

 • Hellsing Birrms Biranti-Midian Cannon" olur "HAA Top" olur "Harkonnen").

Seras Chased by Harkonnen

Ancak o, başlangıçta korkmuş tarafından Baron'un 'ruh' ve çalışan birkaç aylık bile değil sonuçta sağlamak, bir başarılı (ve tamamen doğru) uyarı mı olmayı hedefleyen bir Rio S. W. A. T. ekibi, bu olur gibi gösteren orada daha onunla hayaller daha sadece içgözlem getirdi üzerinde aşırı psikolojik baskı.

+875
Eric Fledderman 7 Tem 2014 17:03:39

(Şimdiki genç Gövde Gohan alternatif zaman çizelgesinde öldükten sonra gelecek Trunks devlet doldurduğu süper saiyan çok genç çevirmek mümkün.. (spoiler)var) aynı Gövdeleri için farklı hikayeler ile 2 Alternatif zaman çizgisi, eski yazı önce söyledi, ne olduğunu bir kenara bırakırsak , şimdi Dragon Ball Süper görürüz

gerçekten de gelecek Trunks Super Saiyan 2 konumuna ulaşmak mümkün. Dönüşüm Kai Majin Buu ile yeniden doğmuş durdurmak için eğitimden sonra ve bu devlet ile öldürür Dabura o alıyor . Ve bunun ötesinde gidiyor sonra dizi ve yeni bir dönüşüm, bir çift altın ve mavi aura alıyor

+873
sharlin 13 Eyl 2014 09:08:48

Ace Beyazsakal tayfası 2. tümen Komutanı oldu, ama unvanını güç yakışır görüntülenen yoktu. Mera-Mera No Mi için yangın kontrol gücü Logia bir kullanıcı olduğu gerçeğini yanı sıra, Haki gibi güçler başka tür göstermiştir değil.

Örneğin:

 • Alabasta Arc, sigara İçen karşı savaştı, ama iyi mücadele edemedi, hem Logia kullanıcıları ve mücadele hiçbir sonuç ile biteceğini iddia ederek.

  Bu da Sigara Haki yetenek ve Sigara bile o anda Haki kullanmak mümkün olmadığı gerçeği ile ilgili soruları gündeme getiriyor.

 • Karasakal Logia gücünü kullanıldığında o Karasakal vurmak mümkün değildi.
 • Akainu onu vurmak, zayıf Haki bile hiçbir direniş gösterdi ve vurdu kafa kafaya aldı.

Hiç Haki ile Logia kullanıcıları savaştı, ne de olağanüstü Kenbunshoku Haki gösterdi.

Haki zaman atlayın sonra ortaya çıktı, ama orada sabit sıcaklıkta ve Roger zamanlardan beri olmuştur. Vardı Ace yetenekleri sadece Şeytan Meyvesi gücü sınırlı mı?

+873
user25096 18 Mar 2012 00:37:38

Bir bölümde, Shino poposunu bakıyordu gibi Kirito kucağına yatıyordu. Eğer onları böyle görmek istemezdi orada kimse yoksa bu sahnede soruyor. Kirito gergin bir gülümsemeyle dışında yanıt vermiyor.

Sanki erkek arkadaşı olsaydı da okulundan Shino aldı. Sanki bir kız arkadaşı olduğu gibi özel değilse, o Shino onu tanıştığı kız arkadaşı olarak Asuna tanıtmadı, Asuna önünde Shino ile flört eder ve Asuna davranıyor. Bu Kirito taşındı ve Asuna bu ilişki için bir holding gibi duruyor.

+863
xjtan 17 Eki 2017 20:28:17

Kurama aslında Yıldırım, Ateş ve Rüzgar Olabilir. Diğer kuyruklu canavar isimleri hatırlamıyorum...

Kum kullanır beri bir kuyruk: Mıknatıs, ben rüzgar ve kristal/stil dünya arasında bir kombinasyonudur

Saldıran iki Yazı: ateşten yapılmış gibi Mavi Ateş, vücudu görünüyor ve ateş kullanıyor.

Üç yazı: Su, Sis köyden ve dev bir kaplumbağa... o kadar belli xD gibi

Dört Yazı(Son Goku): Lav Tarzı,

Beş Yazı:Kaynatmak ya da Buhar tarzı, Su ve Ateş

Altı Yazı:Su tarzı, (erkek olduğunu düşünüyorum) kabarcık stili kullanıyor

Arka uç >onun bağlı yedi kanatlı bir Böcek gibi görünüyor gerçekten biliyorum(Chomei) yedi Kuyruklu: Hepsi bu.>

(Gyuki) sekiz Tails: Mürekkep ve bir ahtapot olduğuna göre, muhtemelen suya düşünce de değilim

+807
Alexanda198 14 Tem 2018 04:10:07

Konu: bir köylü için ninjutsu öğretti Naruto, 467 Bölümde bir sahne vardı.

Ama Kaguya sadece torunları (aslında Kaguya çakrayı kökeni yüzünden) jutsu kullanabilen anlamak neden olmuştur.

Eğer Kaguya soyundan değillerse jutsu kullanabilirler mi?

+803
Havrl 22 Şub 2013 16:19:24

Hayatımda yapacak daha iyi şeyler var beri her bölümünü kontrol rahatsız ettiğim için gitmiyorum.

Ancak, Pikachu bu %90 bir kesinlikle söyleyebilirim. Zayıf olduğu için değil, ama çünkü Kül ile bütün zaman kaldı, Ash'in pokemon diğerlerinden çok daha uzun süre var. Böylece daha fazla kayıp olması daha muhtemel mücadele ediyor.

+759
boolean 26 Eyl 2012 20:23:19
"Toradora!" Yuyuko Takemiya tarafından hafif bir roman serisi. Birbirimizi kazanmak sevgi çıkarlarını dikkatine yardım, ama bunu yaparken daha yakın olmak iki lise öğrencisi hikayesini anlatıyor.
+744
Suraj Pokhrel 17 Haz 2011 20:33:46

Black Jack 2004 Serisi şimdiye kadar en doğrusudur.

Şimdiye kadar Mangada 5 Birim okudum ve gördüm (BUNLARIN HEPSİNİ gördüm) 2004 bir Osamu Tezuka tarafından bestelenen orijinal hikaye daha öğeleri vardır.

Özellikle ne gibi her bölüm (giriş) Anime dayanarak orijinal Manga bölüm adını gösterir hatta 2004 21 (&Black Jack) hakkında.

2004 TV Dizisi tavsiye ederim o zaman en yakından ilgili bir şeyler izlemek istiyorsanız.

Ancak, başka bir Anime Uyarlaması gibi bazı değişiklikler olacak.

+702
Darshan Rai 10 Haz 2018 00:00:42

Hayır, hiç anime veya OVA ve manga (bu cevap süresi)gösterilmiştir

Naruto ilk chuunin sınavı chuunin olmadım, Jiraiya ile eğitim nedeniyle ikinci chuunin sınavı kaçırdı.

Bir OVA belirtilen üçüncü chuunin sınavı:

Chuunin Sınavı yanıyor! Konohamaru vs Naruto!

Naruto sadece bir sage modu kullanmak için diskalifiye alma nedeniyle vurdu ama kayboldu nerede. Ama aynı OVA da çok nitelikli onu gösterir:-

Sonunda, Kakashi, Gaara ve diğerleri izin vererek Naruto konfor ona zaten bildiği gibi, istediği zaman bir chuunin olabilir mi çağdaşlarının, Kakashi kendisi de dahil olmak üzere aştı.

+659
Caio Marquezini 22 Haz 2014 00:54:45

Gerçekten Bir Parça bir fan Naruto bir hayranı değilim. İzlemek istiyorum, ama bir maraton yapmaya vaktim yok.

Sadece küçük bir özet iyi olurdu.

+638
Clever Almeida 10 Oca 2018 08:05:58

Sezon 1 Dragonball Z Süper Savaş Tanrıları ve Sezon 2 Diriliş F, aynı isim olarak 2 Dragonball Z Film.. şimdi farz edersek 20 dakika yayın süresi her bir bölüm için iki seri (- OP ve Ed ve olası reklam aralarında) anlamına gelir

iki sezon orijinal film daha fazla görüntülerine sahip olduğunu göstermektedir. Arasında herhangi bir büyük fark var Sezon 1 ve 2 Dragon Ball Süper ve ilk 2 Sezon izle 2 film olmuş birinin emri gelen isimleri Dragonball Z film.

+588
optimuscoprime 16 Kas 2016 09:28:16

Tekrar ortaya çıktı, onu hayalet bir genç iken çocukken Ano Hana, Menma öldü, ama birkaç sene sonra. Burada tam olarak ne oldu?

+580
Looty 1 Tem 2014 03:48:06

Ayrıca Yeryüzünde doğmuş olan Diana. İlk anime (İngilizce ve Japonca sırasıyla dub) 126 veya 133 bölüm görünüyor ve Artemis ve Luna kızı olduğu ortaya çıktı. Manga, ilk 18 perdede görünüyor. Gelecekten geliyor ve Luma ilk (anime) onu görünce Diana Artemis Baba olarak ifade eder, çünkü bu kadar kafası karışık. Artemis ve Luna Usagi danışmanlarının gibi Chibiusa için danışman olduğunu.

+552
Ronald jackson 8 Ağu 2017 14:54:39

Emin değilim hakkında Steins;Gate, ancak, ekran üzerinde, Keşke başvurduğu bir animasyon şirketi.

Bu ekran görüntüsü yukarıda, şirket alacak için Bitirmek Animasyon (仕上 shiage) ve insanların listesi vardır [伊藤 良樹]{Itou. Yoshiki}, [加藤 里恵]{Katou Rie}, [熊田 真子]{Kumada Masako}, [加藤 明美]{Katou Akemi}, [斎藤 知津江]{Saitou Chizue}, [江草 大樹]{Egusa Daiki}, [角野 江美]{Kadono Emi}, [三上 幸恵]{Mikami Yukie}.

Dilek değil, özellikle en büyük animasyon şirketi. ANN listeden, çoğunlukla Bitirmek Animasyon başındalar,-Animasyon, 2. Key Animasyon, Dijital Boya, vb Arasında. Şimdiye kadar, onlar sadece üretilen bir tek anime adı Elit Jack!! (LİTVANYA) 2014.

+548
sunil gaurav 21 Ara 2011 18:37:38

Hyuuga ailesi baş aileye şube aile üyelerinin beyinleri yok etmek için izin veren lanet bir işareti vardır. Orochimaru Sasuke, vücut çok daha güçlü olacak üzerinde olan kişi yapar hem de diğer insanlar koyar, o lanet bir işareti vardır. Bu iki lanet işaretleri arasında herhangi bir bağlantı var mı?

+499
Patrick Younes 21 Nis 2014 04:24:35

Onun açıkça ifade edilmemiş ama Shisui Uchiha madde oldugunu belirten hakim önüne gelecek var çalıntı bir göz. Kagami onu öldürme olasılığı olarak hakim önüne gelecek Kagami birçok kez hayatını borçlu çok ince.

Tekliften Naruto Wiki:

"Daha sonra, sadece Shisui Uchiha lideri manipüle çatışmaları sona ermeyecek hamlesini, Danzō Shimura, inanarak yapmaya hazır olarak, kendi yolunu kendisi köy korumak arzusu içinde Shisui gözünü almak için seçti. Shisui zahmetsizce ilk başta Danzō bastırılmış olsa da, acımasız yaşlı gafil zaten kurtulacağını ve Shisui sağ gözü çalmak onun elinde başka bir Evren ile yasak Izanagi kullanarak Shisui yakaladı. Danzō ve adamları sol göze almak Shisui çevrili olarak, Shisui kaçmayı başardı."

Hakim önüne gelecek mangada hiçbir shisui ve hakim önüne gelecek kutsal mücadele olduğu için başka bir yerden göze almak olduğunu söyleyebilirim. Daha shipudden içinde dolgu doğru gerçekleşti. Hepimiz sadece hakim önüne gelecek Shisui gözünü çalan ve Sasuke ile kavga ettiğinde hakim önüne gelecek bu evren kaynağı olan manga sadece biliyoruz çünkü spekülasyon olabilir. Bölüm hakim önüne gelecek Shisui gözün elde nerede ve nasıl anlatmadık.

+481
ateijelo 11 Eki 2011 00:46:26

Jilet ve onu öldürür o Hisoka diğer yanıt Devletleri olarak gördükleri için oldukça benzer olduğunu düşünüyorum. Öte yandan, Hisoka kendini gerçekten dolu ve savaşta kurnaz, daha yüksek temel güç ile kendini daha rakiplerini yenmek için yeteneği var demek oluyor o. Netero savaşmak için, güç bariz farkı olmasına rağmen istedi ve biz de inanılmaz derecede güçlü, belki de Jilet mücadele ederdi normal şartlar altında bilen Chrollo dövüşmek istiyor. Ne yazık ki Gon yardımcı olmak ve bu süreçte, Jilet de biraz Nen kullandı, bu yüzden tam güçte birbirlerine girmezlerdi, oysa Nen çok kullanılan ve yaralı gibiydi. Bulmak ve sonra ona meydan denedim çözebilirdi, ama Chrollo daha onu çıkarları nedeniyle Chrollo bulmak için çalışıyordu. Sanıyorum 1) tek derdi olan ölümüne Bir dövüş gerçekten kendini beğenmiş biri hakkında bir şey söylüyor onun için yeterince güçlü değiller, 2 Chrollo mücadele) şansını mahveder çünkü diğer Hayalet Topluluğu üyelerinden herhangi savaşmak istemiyordu.

Bisküvi gibi... o ve Netero aynı numara yaptığını düşünüyorum. Tamamen kana susamışlığı bordürler hangi onun için bir tehdit olmanın bir aura çıkardılar.

+437
Jayaneeth 5 May 2013 14:28:56

Benim-O (veya Mai-O) bir 2004-05 anime serisi üretti gün doğana kadar. Onun yan Benim-Otomebkz: .

+408
ialexs 25 Ağu 2014 09:08:52

Gibi gözüken bir yazar sevdim Bonta'nın-kun tasarımı çok, o yüzden yeniden (Shiki ile Douji var appoval) bu dizi.

LN Vol sonsöz bir özet. 1:

İkincil ana karakter "Mofuru" olarak, SİD in-kun borçlanma Bonta'nın sona erdi. Sadece kafamda iki karakteri ayrı gelmedi, ben Bonta'nın kullanma fikri vardı-doğrudan kun. Onun onayı vermek için Shiki Douji teşekkür ediyorum.

+382
Moises Zaragoza 10 Ağu 2013 07:06:31

Ne yazık ki, bunun için bir terim olduğunu sanmıyorum. Akılda Japonya ve İngilizce konuşan ülkeler arasında çok büyük bir kültürel boşluk tutmak, yani bizim terminoloji tam olarak üst üste gelmiyor.

Eğer neden bahsettiğini filmleri, kız filmi gelebilir oldukça yakın. Demografik ne kadar mükemmel bir maç değil, ve shōjo medyada görülen her zaman açık saçık film beklediğiniz bazı unsurlar vardır, ama ortalama bir İngilizce hoparlör alabilirsiniz yakın olduğunu.

Benim en iyi öneri gitmek ile açıklayıcı rota: (Japonca) komik hedeflenen kadın, çoğunlukla ergenlik çağında veya daha genç.

Vikipedi'nin madde üzerinde shōjo manga önerir şunlardır:

Olarak shōjo gerçek anlamda "kız" Japon, eşdeğer Batı kullanım olur genellikle bulunur terim: kızların manga (少女漫画 shōjo manga), ya da anime kız (少女向けアニメ shōjo-muke anime).

+378
Fish N Chips 20 Nis 2016 08:43:31

(Sam Neill) ile Merlin fikri burada yardımcı olur orada Simya = -İleri Teknoloji Yeterince=: el-sihirli kelime-sihir = Büyü ( = ) farklı olduğunu düşünüyorum: ve sihirli düşündüm. Jestler ya da sözcükler aslında büyü eylemi gerçekleştiren gerekli düşünce-formu ikna etmek için kullanılır. Sessiz okuma yeteneği nispeten yeni bir satın alma olduğunu unutmayın. Tarihsel olarak, St. Augustine bu işi yapan ilk insan.

Burada bir açıklama kavramının logolar içinde tılsım sihirli Sihirli Mısır.

+293
Parovik89 27 Ağu 2012 01:19:28

(Gurren-hen ya da Çocukluğun Sonu) ilk film aslında tv Serisi ilk yarısında bir özet, benzer şekilde (Gökyüzünde Lagann-hen veya Işıkları Yıldız) ikinci filmin ikinci yarısını kapsar.

Orada yaklaşık 20 dakika yeni malzeme ilk film ve biraz daha ikinci film - öncelikle eklenen son savaş

Arsa içinde tek bir değişiklik olduğunu

Makken ölmez

&

Bu Gurren Lagann daha yüksek bir aşamaya geliştikçe, galaksiler bile daha büyük olan Dai Tengen Toppa Gurren Lagann olma!

Animasyon kalitesi genel bir gelişme, büyük ölçüde savaş sahneleri daha heyecanlı yapmak.

simon looking awesome

ayrıca görünüşte Yoko'nun göğüsler biraz daha büyük filmler ref.

+255
Aidiakapi 6 Ara 2018 19:31:06

Olarak söz senshin onun cevabın sorusu Ne olduğunu inceleyen sipariş Kaderi ile ilgili çalışır?

 • Kader/stay gece bir görsel Roman aslında yayınlandı 2004 yılında. Hikaye üç yolları vardır: Kader, Unlimited Blade Worksve heaven's Hissediyorum.

 • İlk TV anime serisi tarafından DEEN 2006, başlıklı Kader/stay gece, çoğunlukla uyarlanmış Kader rota.

  Ancak, Caster planı için erken çağırmak Kase gibiydi alınan Sınırsız Bıçak İşleri yol ve Sakura ve Rin'in kavga çıktı alınan Cennetin Hissediyorum rota

 • Film DEEN 2010, başlıklı Fate/stay night: Unlimited Blade Works, adapte oldukça yoğun form Sınırsız Bıçak İşleri yol.

 • İkinci TV anime serisi tarafından Ufotable olarak 2014 Sonbahar ve İlkbahar 2015de başlıklı Fate/stay night: Unlimited Blade Works, başka bir adaptasyon Sınırsız Bıçak İşleri yol.

 • Orada planları için bir film/dizi filmler tarafından Ufotable olan uyum Cennetin Hissediyorum yolu.

+237
vvs14 4 Kas 2018 20:05:03

4 popülerlik anketler var

 1. Ünlü tırnak
 2. Nedeniyle şeyler onun ünlü "rezil" tırnak ()
 3. Favori ürünleri
 4. En sevdiğim karakter

Kaynak: Ameba Blog (Japonca)


Ünlü Tırnak

 1. 1275 "...もうゴール 2 してもいいよね"(...mou Hedefi, shitemo iiyo ne)
 2. 1926 "...この町と 2 住人に幸あれ" (...kono machi için, jyuunin ni kou vardır)
 3. 1029 "起きないから 2 奇跡って言うんですよ" (okinai kara, kiseki-tte iu-n desuyo)
 4. 1105 "俺のほうが 2 ずっとずっとおまえたちのことが好きなんだよ!!" (cevher hiçbir hou ga, zutto zutto omae-tachi no koto ga suki nandayo!!)
 5. 988 "ゴールっ..." (Hedef...)
 6. 949 "...ボクのこと 2 忘れてください..." (...boku no koto, wasurete kudasai...)
 7. 819 "さあ 2 いこう 世界は美しく そして 人生はかくも素晴らしい Harika bir Hayat!" (saa, ikou soshite sekai wa utsukushii jinsei wa kaku mo subarasashii It's a Wonderful Life!)
 8. 650 "夢を叶えろ 2 渚ああぁーーーーーーーーっ! 子の夢が親の夢なんだよっ!" (yume wo kanaero, nagisaaa. ko no yume ga oya no yume nandayo!)
 9. 624 "ふざけるな... 茶番だあぁぁぁーーーーーーーーーっ!! 恭介ぇぇーーー!!" (fuzakeruna... chaban daaa----!! Kyousukee---!!)
 10. 585 "もし 2 よろしければ... あなたを... あなたを 2 お連れしましょうか この町の願いが叶う場所に" (moshi, yoroshikereba...... anata wo anata wo, otsureshimashouka kono machi no negai ga kanau basho ni)
 11. "...さなえさんが 2 ないていいのは......おトイレか...パパのむねだって..." (...sanae'yi-san ga, çalışıyoruz ıı no wa... otoire ka... babam hiçbir mune datte...)
 12. "...飛べない翼に意味はあるんでしょうか" (...tobenai ımı ni tsubasa wa aru-n deshouka)
 13. "コールドゲームだ" (Soğuk Oyunu da)
 14. "春がきて...ずっと春だったらいいのに" (haru ga uçurtma... zutto haru dattara ıı noni)
 15. "チーム名は...リトルバスターズだ" (Takım na wa... Küçük Busters da)
 16. "リトルバスターズは不滅だ..." (Little Busters wa fumetsu da...)
 17. "この学校は 2 好きですか" (kono gakkou wa suki desuka)
 18. "人生の宝物を探しにいこう---" (jinsei no takaramono wo sagashi ni ikou)
 19. "永遠に続いていく愛はある 2 絶対に" (eien ni tsuzuite ıku ai wa aru, zettai ni)
 20. "Evet, iri boy 町も人も 2 みんな家族です だんご大家族です" (hai, machi mo mo hito minna kazoku desu dango daikazoku desu)

Rezil Tırnak

 1. Otomatik "それと便座カバー" (boğaz benza kapak)
 2. 1594 "うぐぅ" (ugu)
 3. 1600 "筋肉筋肉ー!!" (kinniku kinniku!!)
 4. 1040 "いやっほーぅ! 国崎最高ー!" (iyahho-u! kuzaki saikou!)
 5. 637 "んまっ つぁ ちょぎ!" (n-ma tsu-bir chogi!)

Favori Ürünleri

 1. 17147 CLANNAD
 2. 11739 Küçük Busters!: ESKİ
 3. 4797 HAVA
 4. 4069 Küçük Busters!
 5. 2743 Kanon

En Sevdiğim Karakter

 1. (CLANNAD)4160 Tomoyo Sakagami
 2. (CLANNAD)594 Nagisa Furukawa
 3. 3315 Saya Tokido (Küçük Busters!: EX)
 4. (HAVA)2938 Misuzu Kamio
 5. (CLANNAD)2782 Kyou Fujibayashi
 6. 2652 Noumi Kudryavka (Küçük Busters!)
 7. 3008 B. D. Natsume (Küçük Busters!)
 8. (CLANNAD)1833 Fuko İbuki
 9. 1703 Rin Natsume (Küçük Busters!)
 10. 2306 Futaki Kanata (Küçük Busters!)

Orada hiçbir tam online resmi kaynak, ama görünen "TUŞUNA 10 MEMORİAL KUTUSU RESMİ KİTAP" içinde Anahtar 10 Hatıra KUTUSU.

character popularity ranking

Görüntü kaynağı

Ancak, Jun Maeda açıkça belirtildiği Tokido Saya kazandığı üçüncü sırada popülerlik anketi ve verdiği ipuçları için üst 2 resmi blog ANAHTAR (Japonca).

Gao'nun yorum için teşekkürler

+219
mbpakalin 18 Haz 2018 22:51:12

Soru basit. Ne bu vampir hikayesi nedir? Nereden geldiler? Nasıl oldu da ilk SAF vampir haline geliyor varlığı?

+211
david richter 4 Mar 2011 01:48:05

Bazı kadınlar sadece baş ve ilk çocukları reddetmek cant başka bir yanıt. Bir bebek sahibi olmak stresli olmak, zihni ve bedeni için ne kadar acı ve stres yaratıcı bir şey gitmişti gerçeği ile baş edemiyoruz ALMA'nın durumda,muhtemelen sadece ilk etapta bir Reiss olma umuduyla Historia vardı, hiç başında kullanmak için bir araç daha fazla bir şey olarak kızını görmek de bu işin içine oynar. Daha sonra uzak yerine istediğini elde gönderdi. Onu neden doğru olan bu bulandıran olaylar, A. K. Historia nedeniyle stres nesne reddetmek.

Kısacası, kadın firstplace çocuklar gereken tam bir orospu ve 1 0 y r eski suçlamaktan çok daha iyi olabilecek.

+204
NECing 2 Tem 2019 04:21:28

ÖNDEN SPOİLER!!!
Titan yetenekleri olan insanlar vücudun hangi bir titan içine ne derece döndü ve üzerinde bazı kontrole sahip. Bu sadece kendini Eren, Mikasa ve Armin isabet gelen topu durdurmak için tek bir kol, bazı gövde ve baş oluşturduğunda ilk sezonunda gösterilir.
Bir ölçüde bu yetenek olabilir genişletilmiş yapılanması parçaları farklı fiyatlar. Bu devasa titan sadece geri ayakları üzerinde almak için gövde ve bacaklar analiz etmen olabilir. Bu pratik gerektirir ama kesinlikle makul.

+176
Lakheshwar Bhaskar 15 Tem 2012 07:36:56
Oscar Spirited Away ("Chihiro Sen no Kamikakushi") 2001 film, Hayao Miyazaki tarafından yönetilen kazanıyor.
+172
Love Ariet 18 Şub 2010 02:04:24

Jiraiya belirtti Tsunade oppai boyutu 106cm.

Dan Tsunade makale:

Rağmen bilindiği gibi düz göğüslü onun çocukluk, o şimdi oldukça büyük bir büstü; 106 santimetre olarak çevresi, göre Jiraiya.

Gelen Jiraiya makale:

Tsunade genç yıllarında casusluk yakaladı, kollarını, kaburga kemiği altı, iki Ara ilerledi ve ceza olarak organları bir dizi yırtılmış.

Göz önüne alındığında miktar korku ve saygı Jiraiya sonra geliştirilen ona doğru, ne yaptı biliyor ölçüm yetişkin Tsunade?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=ny7Fni193Jk

(Video kalitesi için çok üzgünüm)

Aşağıdaki resim 9 (406 bölüm, sayfa) mangada ilgili sahne var:

+147
Bea Trice 24 Haz 2014 00:35:19

Orta Doğu ülkeleri Yahudilik ya da Hıristiyan ülkeler veya ülke iken Magi yer İslam öncesi Ortadoğu'da al.

Ben tahmin Magi alır yerde Irak'ın kullanılan bir Hıristiyan ülke.

+139
traburova 27 May 2014 04:08:56

İçinde Joshiraku, Marii girer oda giyinmiş olarak bir Yankee, ilan ederler kıracağını bir yük windows bu yana bir dolunay. Tetora verir:

Tetora, with motorcycle in the background; subtitled "Marii, it might be a full moon night, but it's not the fifteenth."

15 nesi ve neden windows bir yük kırardı?

+127
judson silva 28 Haz 2018 14:54:35

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil