Kagami neden bir basit fikirli bir insan olduğunu vurgulamak için gerekli hissediyorsun?

Bu bir süredir aklımda olmuştur. 18 Lucky Star Bölümde, Tsukasa O hafif evcil bir köpek olması için arzusunu dile getirdi. Ama hızlı bir köpek sahibi tarafından karşı karşıya olacak her türlü sorunu konusunda uyarmıştır olan kız kardeşi Kagami tarafından ezilmiş rüya gördü. Bu noktada, Tsukasa Kagami ile anlaşmaya vardı ve "çizgisinde bir şey gerçekten bu konuda pek bir bilgim yok, kardeşim!" dedi. Bunu duyunca, Kagami aniden utangaç oldu, başını başka tarafa çevirdi ve aynı zamanda bir basit fikirli kişi, o şeye baktım bu yüzden"ben sonunda dedi ki: ".

Bana mantıklı gelmiyor Kagami bu bir tepkidir. Kagami kişinin Tsundere bir tür olduğunu biliyorum, ama hala utanıyorum ya burada basit fikirlilik vurgulamak için bir sebep göremiyorum. Sonuçta, Kagami yavru ve Yetişkin Köpek vb arasında (yürüyüş, beslenme, fark bahsedilen köpek yetiştirme zorlukları.) yok gibi bir şey olan bir lise öğrencisi olmalı bakmak için biliyorum, Ve hiç kimse bunu bilerek bu işleri bırak seni basit fikirli.

Burada derin bir şey kaçırıyorum, ya da sadece öyle olmak için tasarlanmış Kagami değil mi?

Lucky Star Ep. 18

+615
user53221 27 Şub 2015 22:02:12
26 yanıtların

Eğer zaten sistemde değil anime/manga için bir etiket oluşturmak için, bu etiketi kullanın lütfen izin yoksa ve biri sizin için oluşturur. Sorunuzu serinin adı devlet emin olun.

Lütfen kullanmayın bu etiket zaten var yeteneği için etiketler oluşturun. Ayrıca, retagged sonra herhangi bir soru bunu kaldırın lütfen.

+894
Barbie94 03 февр. '09 в 4:24

İkoku Meiro no Croisée manga ilk birkaç bölüm okudum. Bu bölümlerde, Yune annesi hakkında biraz duymak ve ablası hakkında bir küçük, ama babası hakkında konuşulmaya şey hatırlamıyorum. Hiç onun hakkında bir şey duymak mı?

+894
Ruto Collins 23 Nis 2011 13:41:32

Filmi Ponyo, arka (bulutlar, aşağıdaki resim) değil yapılan tipik bir anime tarzı. Bunun yerine, çok daha gerçekçi ve 3D vardır.

enter image description here

Ne bunu yapmak için kullanılan tekniktir? Bu diğer film veya dizi kullanılır?

+881
ShadowN96 4 Mar 2015 12:15:04

Disk üzerinde henüz piyasaya sürülmedi gibi yapamazsın, şu anda görebileceğiniz tek yer bir tiyatro yer almaktadır. Disk üzerinde serbest bırakır. sonra orada serbest bırakılırsa, ya da bir dükkandan satın almak ya da Netflix gibi yasal bir akış hizmeti kullanabilirsiniz. TV Kanal bazen anime oyun, çok yakında da bulmak mümkün olabilir.

+868
castarco 22 Kas 2019 20:01:27

Birkaç ay önce okumuştum, adını unuttum ve bazı kısımları şimdi bana oldukça bulanık. Biri yardımcı olabilir. Bir süredir aklımda olan ve umutsuzca onu bulmaya çalışıyorum.

  • Manga babası olan genç yüksek öğrencisi bir kız vardı borç. Babası temelde kendisi ödemek için bırakır? Ya bir tekne üzerinde çalışarak o çizgisinde bir şey ama bir şey sırtına manga, planın bir parçası gibi olur.

  • Sonra, bir yazar/Yazar evin içinde o kadar canlı olur ona biri tavsiye alır. Ona yardım etmek için yaptı borç ile baba. Ayrıca bir olarak part-time bir iş çalıştı bir yerde hostes/garson. Ancak, sözde reşit değil ama yaşı hakkında yalan.

  • Çalışıyor bazı tanıştığı ve mücadele kim bu çocuk tanır küçükken bakkal gıda ürünleri/pirinç gibi. Dükkanda onu tuttu kişinin oğlu bulur.

  • Beklenmedik bir şekilde, yazar/Yazar kişi ile gelen onun için onu tavsiye edildi. Yazar/Yazar onun için deli olur orada çalışan ve yaşı tutmuyor. Eğer ona ödediği para olmadığını soruyor yeterli değil.

  • Reşit olmayan kız annesine söylememesi için çocuk yalvarıyor? Bu bu bölümde de bir yerde iç çamaşırını çalıntı olduğu mangada garip bir adamı ve yazar, sonra onu külot alır. Ayrıca ben bunun için gelişmekte olan duyguları olduğunu fark etmiştir sanırım yazar/Yazar.

Manga da şu anda hatırladığım kadarıyla oluyor.

3 önceden xoxo teşekkür ederim :) <

+810
Chris Chand 26 Eyl 2017 18:59:19

Eğer biri yarı Senju ya da Uzumaki ve Uchiha yarım yarım doğmuş bir kazanç pseudo-sonsuz mangekyou mümkündür. 6 yolları çakra da aynı şekilde bazı etkisi vardır.

Sage vücut Senju veya Uzumaki =

= Sage gözleri Uchiha

Adaçayı gözleri artı Vücut ya da soy aşan görsel ve fiziksel cesaret artı bir çakra rezervleri bir denge=.

Bu durumda birkaç OC yaptım.

canon kanıt olarak.

Obito Uchiha, yarım bedeni Senju DNA eklendi ve onun çakra zaten mangekyou onun uyanmış o zaman noktasına karıştırıldı ahşap çok ölümcül olduğunu kanıtlıyor stil ve kamui bir combo gerçekleştirebilir. o gözü Kakashi için sürekli bir on yıl kullandıktan sonra bile aksine hiçbir kötü yan etkileri uğrar kenara sonra. Göz içinde kullanılan çakra hızlı olarak sadece hasar daha hızlı değilse gözünün iyileştiği Senju ve Uchiha çakrası açılan olmasıdır.

Onun üzerine Senju dna ile aşılanmış oldu sağ göz hala vücudunda ve sağ tarafı vardır. Obito Uchiha bu durumda sadece kurallı bir kanıt.

6 yolları çakra ayrıca Indra Otsutsuki davası ve Kakashi gözlerinde Obito elinde güç ile hem mangekyou kazandıktan sonra açıklandığı gibi mangekyou aşırı yan etkileri inkar etmek ve iyileşmek bilinmektedir. Kakashi o gözü gerçekten isnt yan etkileri onun kullandığı her zaman, bu KO olur ya da onu öldürdü, ağrıları yay gibi. daha az şiddetli artı çünkü kör değil

En aksine, tüm anime izledim ve tüm manga okudum.

+785
InFort 13 Eyl 2014 04:44:44

Kum Köyü ve Yaprak Köyü farklı ülkelerde iken, Shinobi mümkün bırakın ve farklı köylere önceki köylerinde görevlerini terk etmezler gibi. Aksi takdirde, onlar olurdu kabul Missing-Nin

2. Büyük Ninja Savaşı sonrasında, Tsunade Shinobi hayattan emekli ve Konoha bıraktı.

Köyden ayrılırken mutlaka otomatik olarak eksik-nin biri yapmaz. Konoha bir ninja olarak hayattan Tsunade çeker ve hareket İkinci Shinobi Dünya Savaşı sonrasında

Temari ve Shikamaru farklı köylerden Shinobi evlilikler görüyoruz ilk kez değil. Naruto'nun Annesi Kushinaoldu aslen Uzushiogakure (Arazi Gizli Dönen Tides)

Uzushiogakure var kökenli Kushina Uzumaki Konohagakure'de bir kunoichi olduğunu Uzumaki klan

...

Uzushiogakure ünlü Uzumaki klanı içine doğmuş, Kushina gençlerin çoğu savaş yakalanmadan yaşadı, bir günlük barış için arama yapma. Genç yaşta Konoha için Akademiye gönderdi ve kayıtlı olduğunu

Ancak Uzushiogakure oldu da ayrı Arazi Yangını, onlar farklı köylerden.

Ayrıca, biz var bakın diğer örnekleri nerede Shinobi göç etmiş, diğer milletler. Bir örnek olduğunda Jiraiya ilk kullanılan Rasengan karşı bazı gansters

Patron kullanımı, Taş Gizli Köyden bir Chuunin olmak

Bu Gizli Köyünün Taş bulunduğu Arazinin Toprak

+781
Eleni 9 Şub 2011 18:36:00

Öldü spike inanıyorum ve finnaly rüyasından uyandı. Hayalini julia onunla birlikte olduğu bir yerdi kısır sendika dışındaki insanlarla birlikte bir hayat olurdu bir yerde ölüp oldugu bir hayat. Julia biraz daha kırıtarak spike olurdu ne Faye temsil eder. Jet kısır yerine çeşit ve ed küçük bir çocuk ya da spike kardeşim gibidir. Ama ne yazık ki spike rüyasından uyanmak zorunda ve ölüm olduğu gerçeği gördü. Ben dizi bir rüya olduğunu ama büyürken bir rüya ya da metafor olduğunu sanmıyorum. Çocukken senin gibi diğerleri arasında yaşayan bebop ekibi ama rüya hala özlem gibisin uyandığında hayal ediyorsun. Rüya çalıştığınızda yine eşek yapmanız gereken tüm bilmek rüya bir eğlence rüya sonu üzerine asmak ve dışarı çalışırken kendi bölümleri Arası gibisin. Jet Alicia ile onun sorunu tamir etmek ve eski ortağını öldürerek yaptı. Faye sadece bir gelecek için neden bu kadar rüyasını kaçtığı için onun geçmişini bularak çözüldü. Ne yazık ki her zaman başlı eğlenceli ve seviyeli gibiydi düşünüldüğünde ironik uyandırmak olamazdı spike. Ve ed bebop mürettebat olmak istediği o beri bütün anne bir top oyunu. Ben geleceğe doğru gittiğini kimse yoktu beri geçmiş umursamadı ve bebop onu terk edene bebop bıraktı. O kovboy bebop uzun eşek krizimi eksi kısır Lin shin ve Julia'dir

+726
Ussamah Habib 15 Oca 2017 03:33:03

6 4 Bölüm ve Utaha ve Tomoya arasındaki geçmişi olduğunu öğrendik. Tomoya Utaha kitap serisi hayranları ve kendi blogunda bunun için övgü bir sürü yazdı. Onun bitmemiş taslak ona vermeye çalıştı Utaha kapsamlı kitap hakkında onun nasıl etkilendiğini ve onun fikirlerine büyük saygım geliştirilen noktasına. O reddetti ilke, led onun için Başlat diyor "Rinri-kun".

Tomoya için saygı geliştirdi olarak, Utaha duygularını da aşk gibi bir şey içine derinleşti. Sık sık kendini onu seviyor olsun, ve muhtemelen geri bildirim için kısmen Roman bitmiş ona sorduğunda olduğu gibi reddedilmekten korkuyor, bu yüzden her zaman ışık yapıyor emin görünüyor ve onunla flört şakacı eğer ihtiyacı varsa, o geri gelecek. Bu gelecek devamı olacak muhtemelen genişletmek üzerinde Utaha ve Tomoya ilişkisi.

+606
Jennydaman 8 Kas 2015 12:38:31

Uygun bir basın açıklaması Disney tarihli 11 Eylül 2013:

Film Şubat tarihinde Kuzey Amerika Sinemalarda sınırlı serbest hedefleniyor. 21, 2014, ve 15 Şubat tarihinde açıklaması genişletti. 28, 2014, Touchstone Pictures başlığı altında. Rüzgar Yükselir aynı zamanda New York ve Los Angeles Kasım ayında Akademi Ödülü yeterlilik nişan için açılır. 8-14, 2013, İngilizce altyazı ile Japonca orijinal film vitrine.

+547
Genius 26 Kas 2010 02:04:50

Peki, ortaya çıkan B-side Kirika karakter şarkı albüm için Symphogear G bir şarkı adı 手紙 "Mektup". Bana göster, en azından G sırasında savaş bir şarkı olarak bir anlamı yok kullanılan değildi, ve ben Kirika rağmen 5 Bölüm (ORBİTAL BEAT cover) şarkı söylemek dışında hiçbir savaş yapmadı.

Şarkı sözleri için şarkı vardır üç kesimleri bu enquoted ("in") ve bölüm yapısının bir resmi Japon harfi ile başlayan selamlama haikei. Sanırım bu makul yorumluyorsun bu enquoted kesimleri olarak içeriğinin mektup ortaya çıktı özel bölüm (zoid9000, Symphogear fan extraordinaire, kabul eder).

Ne yazık ki, bu nightmarishly zor hale bölümler İngilizce, nedenleri zoid9000 işaret olarak onun çeviri şarkı (tl;dr bu gerçekten Kirika-esque). Çok daha iyisini yapabileceğimi onun çeviri Kirika sesiyle söylenen bir şarkı için biraz vurdumduymaz, ama sanmıyorum, sadece sen çalış nasıl iyi bir fikir vermelidir buraya enquoted kesimleri ayna için gidiyorum:

"sevgili herkes, ne demeliyim?
Bana soğuk kazanılmış olan bu el ile tutunacak bir yer verdiğiniz için teşekkürler. cep^(o≧∀≦)o
Bir gün bütün dünya mutlu olsun diye dua ediyorum, sonra güleceğiz! "

"Tanıştığımıza memnun oldum Daer Tanrım, Alo.
Eğer yok olursam, senin elinde herkes bırakıyorum.ヽ(>14<)ノ
Kelimeleri heceleyerek flowurs ile büyük bir bahçe bitki lütfen "teşekkür ederim"...."

"Sevgili Herkes, böyle bir şey de var...
Bu bir şey ben hiç iyi, ama ben sadece pas üzerine
Gökkuşağı, rüzgar, zaman, güneş, bütün sıcaklığını kapsayan
Onu gerçekten çok seviyorum.gerçekten çok (p〃Д〃q)sevdim
Bir gün bütün dünya mutlu olsun diye dua ediyorum, sonra güleceğiz! "zoid9000 açıklar onun çeviri seçimler başka bir yazı, ama sanırım o hala için zor olacak olmayan Japon okuyucuya tam olarak anlamak her şey oluyor burada.


Her neyse, Kirika eğer Shirabe bu okuma olsaydı utanmış olabilir bu yüzden görmek zor değil.

+539
Burnoutlive2 28 Kas 2016 06:06:04

Kahraman ölür ve Kahraman Tahtına Kahraman bir Ruh haline yükselir, daha fazla şöhret gibi efsane onların ibadet dayanarak güç kazanmak ve daha güçlü hale gelmesi için bir ünlü olacak. ne zaman çağrılır, gücü fazla ne göre Kahraman Tahtından olduklarını belirleyen faktörler

  • Kültürel Kürenin içinde olan Hizmetçi çağırdı ve Tanıma almak onlar orada iki faktör bu bir rol yapma oyunu, kendi gücü. Bu onların efsane, coğrafi bir destek aşamasına ve daha "sert" yapar bilinen, efsane onların sahip oldukları güç onları yaklaştırıyor ve efsane görüntülenir ekipmanlarını daha sağlayarak onlar daha yakın.

  • Sihirli enerji Efendisi - daha güçlü büyülü enerji Efendisi, büyük Hizmetkarı olacak mümkün ulaşma gücü de değiştirir onların efsane.

  • Konteyner Parametreleri: Değiştirilmemiş tarafından güçlü ve zayıf yönleri belirli bir Kahraman Ruhları, kapların yedi standart Kulu sınıfların Fuyuki Kase Savaşı sahip bilinen temel parametreleri.

Kaynak: - Hizmetkar - Güç - Faktörler

Bu örneğin, Cú Chulainn, Herakles ve Arturia Avrupa'da daha güçlü olur. Arturia Gücü farklı Ustalar ondan Rin Rin olan Shirou ya da Kiritsugu göre mükemmel bir Mecusi olması nedeniyle güçlü olması ile değişir.

Cú Chulainn, mükemmel bir savaşçı olmak, yani bir Lancer ve bir Büyücü olarak Kahramanı tarafından çağrılır o zaman Kader/Grand sırada görülen bir Büyücü olarak çağrıldığında daha az olurdu

 Lancer | Pudra
Güç: B | E 
Mana: C | B
Dayanıklılık: C | D
Şans: E | D
Çeviklik: | C
N. Phantasm: B | B

Kaynaklar: Uşak İstatistikler için Kahramanı Lancer (Fate/stay Gece) | Caster (Fate/Grand Sipariş - Cú Chulainn)

Seni görmek ne zaman Çağırdı bir Pudra Cú Chulainn kaybeder Kuvvet, Dayanıklılık ve Çeviklik kazanır ama Mana ve Şans o yapar onun gibi çoğu Tekerlekler ve uygun bir kafa Savaşı

Yukarıdaki Alıntı olan kelime "Efsane" kullanır

tarihsel olarak bazen halk kabul ama geleneksel bir hikaye doğrulandı.

Kahraman bir Ruh gerçek hayatta efsanelerini daha fazla güç onların argüman çok güçlü olmayabilir, ancak yükselişten sonra çok daha büyük bir güç kazanmaya varsayalım ki;

Başka bir örnek bir Kul olmaktan daha güçlü olan onlar aslında gerçek hayat çünkü onların "efsane" ile Angra aydınlanmış Sufiler kimdi sıradan bir köylü ve rastgele seçilmiş gibi "kaynak tüm kötü dünya" arkadaşları tarafından köy ve işkence görmüş ve feda aşağıdaki ritüeller, yani bir efsane bildiren o kötülüğü Tanrı'nın Zerdüştlük o aslında öyle değil


Tanımlamış olduğunuz şeylerin hepsi Asil Phantasms vardır

Bunlar

Kahraman Ruhlar tarafından sahip "kristalize gizemleri", temel olarak insanların hayal gücü kullanılarak yapılan güçlü silah ve silah ya da yetenekleri.

Kaynak - Noble Phantasm

bu temel ve bağımsız efsanelerini tarafından değiştirilmiş, Ea bunu gerçek gücü Excalibur seviyesi civarında örneğin, etkisi tartışmasız dünyanın en müthiş ""efsane olan orijinal silahları olmanın bir efsane en çok etkisi altında olacak

ile Cú Chulainn var Gae Bolg oldu aslında 2 Noble Phantasm, ilk (Dikenli Mızrak Deler ile Ölüm) Bir tek Anti-Birim efsane bir lanetli mızrak ama ikinci (Soaring Mızrak Grevlerle Ölüm) Anti-Ordu olmadan bu laneti ters neden ve sonuç olan onun Efsane

Düşmanın üzerine dökün sayısız mızrak uçları böler eylem "goblen" oluşturmak için boşluk deforme eder. Numarasını Cú Chulainn Kahraman bir Ruh oldu sonra arttı otuz efsanesi bölünmüş söylenir, ama görünüyor.

bu yüzden Yükselen Mızrak Grevlerle Ölüm olduğu gerçeği daha güçlü daha orijinal efsane, muhtemelen çünkü onun efsane olmak süslenmiş üzerinden yıllar

Kral Arthur'un Excalibur gibi ışın gerçekten yetenekli miydi?

aslında bir ışın değil, Bayanposta Sayfasında yazıyor

Işığın büyük bir ışın gibi görünüyor sonuç ne ise ışın saldırı yoluna çıkan her şeyi yok eder "çıkık" sonuç olarak, Toprak yüzeyi üzerinden biçmek ışık dalgası olan saldırı, sadece ucu zarar yeteneğine sahiptir. Eğer kaçamak olsa bile, yakın o hala geçici olarak şiddeti dalıp olabilir.

ayrıca Arturia kullanmak gördüğümüzde yerine nokta salıncak kılıç onu görüyoruz

Excalibur Usage

ama önce de belirttiğim gibi bu yana Nobel Hayal tanrılar tarafından dövülmüş bir kılıç kullanmak tek olan bir kral olma Kral Arthur Efsanesi olduğunu büyük olasılıkla daha fazla insanın hayal gücü ile ve insanlar tanrılar tarafından çok düşünüyorlar sahte silah düşündüğümüz zaman, çok yıkıcı (yani Thor'un çekici, Odin'in Mızrağı)etkilenir


1: Kader/Sıfır malzeme - Hizmetçi Durumu: Saber, s.012-013 (Alıntı) bildiren Excalibur: Kılıç Söz verdi Zafer Anti-Birim ise tüm diğer yerlerde devlet, Anti-Kale, am emin eğer bu bir çeviri hatası ya da değil

+524
Bengerman 19 Haz 2014 10:25:59
Seul Oğlu Jae Ho ve Lee Gwang Su tarafından online bir manhwa var.
+484
Colby Foley 30 Mar 2013 08:16:00
Hayalet AVI paranormal olaylar araştıran bir ajans ışık Roman dizisidir. Ayrıca bir anime uyarlaması.
+468
BartG 2 Mar 2015 08:18:41

Arka planlar ve karakterler genellikle film ve dizi için farklı insanlar ve şirketler tarafından yapılır, ama cevabını da anlaşılacağı gibi başka bir aktivite daha az yaratıcı.

Örneğin, Kusanagi bir şirket özel arka planlar için birçok anime üretilen farklı stüdyolar gibi Bekleyen Yaz (J. C. Staff) ve Mobile Suit Gundam 00 (Sabah). Bu ANN makale hakkında Bekleyen Yaz show şirketler ve insanlar dahil bu süreç, Sanat Yönetmeni dan Kusanagi (arka) ve J. C. Staff (animasyon yapımı).

Değişen bakış açısıyla şirketlerine yazarlar bu görüşme ile NHK gösterir nasıl Ahmet T. uygun ve onun personel arka planlar ve film şeridi (12:09~13:40). Bir kamera ile çekim yaptı ve yardımcıları için bu malzeme geçirir. Bu durumda bu görev Müdürün kendisi tarafından alınan, takım şeridine göre verilen malzeme üzerinde çalışmaya gidiyor.

Ancak, Ahmet T. uygun başladı kariyerine animatör olarak bağımsız olan Hoshi no Kep, nerede o yapmak animasyon, arka planlar ve karakterler yalnız, o yüzden bu kural yok mutlaka uygulamak için bağımsız yapımlar personelin kısıtlı.

İçinde bu cevabı kapsayan tüm önemli rolleri bir animasyon üretimi, inbetweening olduğunu gösterdi gibi bir "nispeten yaratıcı olmayan" iş, ne zaman sizden bir (nispeten) yaratıcı olmayan iş yok ön-arka (a görüntüleyici) ikiliği ama bir yaratıcı-tekrarlayan (iş) ayrılması.

+461
noobdev 16 May 2019 16:11:24

Bölüm 135 aslında, burada (bölüm sonuna Alınan kötü kalite için üzgünüm)görülebilir:

enter image description here enter image description here

Önceki bölümlerde, aslında Acı görmedik hatırlamak buldum, sadece Akatsuki üyelerinin bu görüntüleri gördük. Ama rinnegan zaten o zamanlar görüldü.

+458
jroman 15 Haz 2019 20:33:37

Manga bir sürü anime bir uyum ve çok sık anime hikayesi mangada anlatılan hikaye kısmen ya da çok sapma. Bu genellikle aynı adı taşıyan manga göre bilgi, ya da vermek bile fazla bilgiye sahip olmadığımız farklı sonlara yol açar.

Ama bunu da merak ettim: ayrıca (sözde esas alındığı) bir manga olarak aynı adı paylaşan ama mangada söylediği gibi bu hikaye 100% sapan bir anime mi? Yani anime hikaye manga farklıdır, ama hala aynı adı paylaşıyor.

+445
Kompisar 29 Oca 2014 03:33:41

Ben okumaya devam Fanpop adı Titania gelen bir Shakespeare oyunu Bir Yaz Gecesi Rüyası.

Bu oyunda, periler Kraliçesi Titania olan oluyor. Yaptığı yaratıcıların Fairy Tail ne olsun ilham Shakespeare'in oyunlarının ve nasıl Erza var takma 'Titania'? Ayrıca yaptıkları kullanın Bu oyun için bir ilham kaynağı adının anime Fairy Tail.

Not: Erza takma ad Titania vardı, nedenini bulmaya çalışıyordum bu ne zaman geldi? Google bir arama yaptım ama başka sağlam bir cevap bulamadık.

Takma ad Titania kazandı nasıl loncadaki en güçlü mage, ve bu.

Özetle, bu lakabı nasıl aldığını sormuyorum, ama nasıl yapımcılar takma adı ile geldi. Ne takma ad Titania için ilham kaynağı oldu.

Demek kaçınalım lütfen:

  1. En güçlü olmak loncadaki gelen lakabı aldı
  2. O güçlüdür, çünkü yapımcılar bu takma ad ile geldi
+438
Septime44 9 Nis 2014 02:35:14

Çok gençken Madara Nagato Rinnegan üzerine yerleştirilmiş. Ve bu Nagato bilgisi olmadan yapıldı. Sonra İkinci Ninja Savaşı başladı bir süre sonra.

Gözleri yerleştirilmesi sonra, Madara yıl için bir araç olarak kullanılmış olabilecek bir kişi bulmak için bekledi. Bu "aracı" Nagato düzgün doğru zamanda Rinnegan kullanmak için, canlı olarak geri getirmek Madara, Başbakan devlet onun rehberi gerekiyordu.

Bu yüzden uygun bir "aracı" bulmak için, Madara Gedo Heykeli ile kendini bağlı ve hortumlandığını hayatın özü. Çok doğal ölümü geçmişte olduğu gibi kesildi o an ölmek istiyorum.

Sonra Madara Obito bulduktan sonra öldü, onun eğitim ve onun adını teslim.

+323
JonC PH 27 Oca 2013 20:33:33

En başından beri Madara plandı. Siyah Yu tarafından manipüle etti.

"Onları görünce, Madara kendisinden rüyalar gök ile gerçeklik hells değiştirerek dünyayı kurtaran kendini dünyanın kurtarıcısı, bir duyurdu. Vaazlara iken, Siyah Yu onu sırtından bıçakladı. Hiç Madara hizmet verdiği siyah Yu ortaya çıkarır, ama Kaguya Ōtsutsuki yerine, ve onun canlanması getirmek için yıllardır onu manipüle olduğunu." --- Alıntı Kaguya Ōtsutsuki Vurur.
Siyah Yu plan gecikmiş kişidir.

+275
Cadence 3 Tem 2015 08:17:28

(Bertholdt) Colossus Titan ikisi de, Zırhlı Titan (Reiner) boyundaki Eren Titan formu biraz düştü sonra. Titan form onun Eren çıktı nasıl oldu.

+194
Bedri Ozgur Guler 4 Tem 2015 14:12:42

Eminim "Lawrence" soyadı/Soyadı ve "Kraft" kişisel adı olarak düşünülmüştür. Bazen kişisel bir isim için izin verilen süre söylediği kadar sıradışı olurdu Lawrence-san, "denir" o anime hatırladığım kadarıyla.

Ayrıca, sık sık Bay Lawrence "olarak onu Bay Kişisel-adı gibi şirin bir şey aramak için hiçbir nedenim kalmaz insanlar tarafından sevk ediyor. Örneğin, Vol. 1 ışık Roman (Yen Basın çeviri), Marheit (baş Milone Ticaret, özellikleri Gümüş trenni arc) çağırır ona "Bay Lawrence" üzerinde s. 238, 243, 248, 260... hemen hemen tamamında kendi etkileşimleri.

+191
Brainwallet 17 Oca 2013 14:06:56

Son zamanlarda hayata önce Kardeşler'in bir bölümü izlemeye başladı Fullmetal Alchemist izlerken bitirdim, Kardeşlik aslında ilk serinin devamı değil. Sonra ilk dizi sonunda gevşek uçları bağlanmış bir film olduğunu keşfettim. Şimdi, aslında Kardeşliğin ne olduğunu bilmek istiyorum? Sadece daha yakından manga aşağıdaki Haritayı bir versiyonu olduğunu okumuştum ama hiç manga okumadım ve gerçekten ilk serisi hoşuma gitti. Kardeşler hayal kırıklığına uğrattın beni izliyor olacak ya da son görüşlerim değişti? Kardeşlik önce (veya en azından) ilk serisini izledim kalmadan izledim alabilir miyim? Ölü biriyle engel olabilecek ilk serisi gibi bir şeyler oluyor ayarlanmış herhangi bir büyük (özel) olarak değiştirir.

Bir çok soru var biliyorum ama birinin çoğu cevap verebilir umarım. Çok teşekkür ederim!

-Junebug

+167
Josh Ogle 7 Ara 2019 19:53:13

Boğuluyordu Luffy ve Sea King ona saldırır, onu kurtarmak için suya atlamış ve Shanks Haki kullanarak Deniz Kral kaçırır o Luffy, 10 gün içinde gördük ki, bu süreçte bir kolunu kaybediyor. Neden Haki Deniz Kral kovalamaya başlamak için, ve böylece, kolunu kaybetmemek kullanmak değil mi?

+127
Shivakumar Dcs 8 May 2014 05:09:35

TheGamer007 belirtildiği gibi, Kuchikamizake 'bir tür pirinç tabanlı alkol üretilen bir süreci kapsayan insan tükürük gibi bir fermantasyon başlangıç.'

Cevabım farklıdır burada mevcut.

Mitsuha yüzü neden Na Wa Kimi No kuchikamizake onu içti o Taki söyledim kırmızı gitti? Bu izah ile Ahmet T. uygun, kendisi burada. Makaleden alıntı:

'Filmin en garip an erken geliyor, Mitsuha, Şinto Ayini, saki ilkel bir form yapmak için bir kavanoza çiğniyor ve tükürür pirinç parçası olarak, insan tükürük kullanarak fermente zaman. Daha sonra, Taki iyiliği içecekler. T. uygun aynı kapsayıcı bir aşık olarak hangisini içecekler teen anime ortak bir fikir, “dolaylı öpücük,” temsil etmek için sahne planladığını söyledi. Ama dudaklarından sütlü sıvı top sürme bir genç görüntüsü-yaş kız kaşlarını kaldırdı. Tükürük genç çocuklar bir sürü için bir Fetiş unsuru olduğunu “Aralık TV bir görünüm sırasında basıldığında, itiraf etti.'

Eğer görülen diğer anime veya manga okumak başka romantizm ile ilgili, bir ortak geçtiği için kızlar telaşlı ya da bir büyük anlaşma dışında çocuklar içme bardak veya cam onlar sadece kullanılan ile onların tükürük içinde, örneğin, olarak görmek gibi bir dolaylı öpücük. Bu soru da sormuş başka bir forum sitesi, bu yüzden ben öğrendim hakkında haberler makale.

+104
Patrick Jeon 3 Ara 2017 00:45:57

Bir Müteahhit ücret ödemek için başarısız olduğunda ne olur? Ne yeteneği ya da kaybeder?

+45
user149181 22 Mar 2016 11:44:57

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil