Bu defterin kural ne görme keskinliği demek hakkında mı?

Bu söz konusu kural, (Ölüm Notu Wiki altında Kullanma gibi "21 sıraladı:") vardır:

"Ölüm tanrısı göz gücü ile o insan ölçümünde üzerinde 3.6 görme yeteneği, özgün görme yetenekleri ne olursa olsun."

Sayıları ne başvuruyorsunuz? 3.6 ne? Görme Keskinliği araştırdım ve ölüm Tanrı'nın gözleri olanlar sanırım 3 buçuk kat normal insanlardan daha görebilir miyim? 3.6 kez tam olarak.

Hiç manga okudum, ya da Japon versiyonunu gördüm, bu yüzden birini oku belki bir şey onaylamak için bu soruyu soruyorum.

+248
user3224164 11 Şub 2018 01:35:35
39 yanıtların

Gerçekten Sıfır Aldnoah içinde mizuki şarkı söylediği diğer şarkılar arıyorum/ekleme şarkılar biten, çok denedim açılış[nZk] SawanoHiroyuki olan "Mizuki" tarafından söylenen şarkıları sevdim.

Ancak, ona bir şey bulamıyorum. Ana konu, bir kelime, bir isim, çok belirsiz ve bu yüzden googling "Mizuki" veya "Mizuki şarkıcı" Nana Mizuki ve adlarını Mizuki ile diğer şarkıcılar için sonuçlar çok getirir.

Sadece zaten çok iyi biliyorum ki Sıfır Aldnoah için ürettiği tüm şarkıları, ben biraz benim sorgu parkı olan sıfır "Mizuki aldnoah", "google" I, O zaman sorun.

Söz konusu Mizuki çok durumda, diğer şarkıcılar dan adlarında "Mizuki" ile onu ayırt için herhangi bir ipucu? adı "Mizuki" ile mi

Ya SawanoHiroyuki[nZk]:mizuki ya da tamamen farklı bir ihmal var tam bir isim değil mi?

Veya[nZk] adı SawanoHiroyuki altında sadece üreten müzik:mizuki mi? [NZk]) SawanoHiroyuki olarak Hiroyuki Sawano ile işbirliği yapmış olmasına rağmen Nişancı hala kendi ismiyle bir şarkı vardır çünkü bu soruyorum:Nişancı

+998
Salty 03 февр. '09 в 4:24

Aşk, Chunibyo ve Diğer Sanrılar izlemek istiyorum, ama nereden başlayacağınızı emin değilim.

Ne dizi izlerken sırası mı?

+934
Samuele Giraudo 12 Eyl 2018 11:57:24
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Eğer Satoru ve Shun arasındaki ilişki orijinal kaynak ise emin değilim, ama anime bir manga mutlaka eşcinsel bir çift olması için yaoi/shounen ai bir olmak zorunda değildir. Arsa yerine, bütün hikayenin odak noktası olmaktan takviyesi için Shinsekai Yori bu ilişki olsa fikrim ve shonen ai hikayenin özünde bu ilişki, romantizm anime/manga yapma.

+883
user185010 14 Kas 2018 05:14:25

"秋葉少女ストリッピスム" (Akiba Shoujo Stripism) içinde Akiba Gezisi: Undead & Çıplak bir parodi Oldukça Tedavi özellikle. Çok ilaca yerine yeni franchise başladığını 2004, kendisi çizer, mahou shoujo serisi kalma 1990.

Akiba Shoujo Stripism kullanır karakterleri Kodomo hayır Jikan için pervasızca parodi en Güzel Ritmi franchiseolarak üç Stripism karakter isimleri ピンクリズム (Pembe Ritim), ブルーリズム (Blue Ritim) ve イエローリズム (Sarı Ritim). Güzel Ritim en erken enkarnasyon, Aurora Dream serisi 2011, öne çıkan üç kız canlı renkli kostümleri; Güzel Ritim değil mahou shoujo ama yerine bir idol Yarışması serisi.

Akiba Shoujo Stripism da taklitleri türün mahou shoujo-karışık-ile-Changzhou okyanus motor (canlı-aksiyon söndürme ekibi) başlayan 1991 ile Sailor Moon: bu açık, çünkü karakter savaş oyunu, oysa Güzel Ritim değil içeren herhangi bir kavga ve bunun gibi karakterler saldırı kullanarak büyü.

Akiba Shoujo Stripism değil bir parodi çoğunluğunun mahou shoujo serisi. Önce Bishoujo Senshi Sailor Moon, uzun tarihi mahou shoujo serisi vardı, genellikle DE bir kız kim olabilir dönüşüm içine büyülü bir sürümü kendini (Himitsu no Akko-chan, Mahou no Yousei Persia) YA da sihirli bir kızdan başka bir dünya kim geçici olarak yaşayan bizim dünya ve kullandığı bir Dünyalı kılık dışında ne zaman o ihtiyacı için bir dönüşüm içine onun gerçek kendini için kullanmasına güçler (Majokko Meg-chan, Mahoutsukai Sally, Mahou hiçbir Melek Tatlı Nane). Her iki durumda, o bir parçası bir grup giymiş ve canlı renkli kostümler ücretsiz. (Sihirli kızlar yaşayan sadece büyülü dünyalar gibi Kero Kero Chime veya Akazukin ChaCha, yok teknik olarak düşüş içinde türün mahou shoujo çünkü herkes kendi dünya büyülü; bir mahou shoujo olduğu bir kız ile sihirli gücü genellikle olmayan büyülü bir dünya.) Bazı durumlarda, bir sihirli kız kimliği yasak onun için çalışmak gibi bir idol (Mahou no Star Magical Emi, Mahou no Tenshi Kremalı Mami, Siber Idol Vizon, Dolunay wo Sagashite), hangi çekti mahou shoujo yaklaşırken sıradan bir kız-birden-olur-bir-idol alt tür olarak shoujo (Idol Densetsu Eriko, İdol Tenshi Youkoso Youko, Chou Kuse ni Narisou ve, tabii ki, şimdi Güzel Ritim ve onun spin-off, PriPara).

Çoğu günler için olan pre-Sailor Moon sihirli kızlar dönüştürüldü için günlük etkinlikler için mücadele ya da denerken için dünyayı korumak. Aynı zamanda, orada bir uzun tarihin canlı aksiyon Changzhou okyanus motor (söndürme ekibi) serisi, hangi oluşturulan grup giyimli-in-canlı-renk düzeni (bir ünlü örneği Power Rangers hangisi adapte Kyouryu Changzhou okyanus motor Zyuranger). Sailor Moon ilk serisi hiç birleştirin mahou shoujo ile Changzhou okyanus motor: renkli bir takım büyülü kızlar çalışıyor dünyayı korumak. İzleyen mahou shoujo-karışık-ile-Changzhou okyanus motor serisigibi Oldukça Tedavi, Tokyo Mew Mew, Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach ve Şirin Bal F, ve oldukça açıkçası Sailor Moon esinlenen bir knock-off).

Akiba Shoujo Stripism içinde Akiba var Trip: Undead & Çıplak bir tür parodi hedeflenen yetişkin erkek izleyiciler (oysa gerçek mahou shoujo bir alt kümesi içinde shoujo, anlamı onlar hedeflenen bir izleyici genç kızlar ve eğer orada bir manga kökeni veya uyum, çalışır bir shoujo manga Dergisi). Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona ise şu anda iyi bilinen örnek, bu gerginlik parodi için yetişkin erkeklerin (ki, ne yazık ki, alır anılacaktır olarak "mahou shoujo" doğru, kafa karıştırıcı insanlar üzerinde ne mahou shoujo ve ben değil). Ama Madoka Barcelona var açıkça vurdu akor için demografik, değil ilk serisi-için-erkek-izleyici uyum mahou shoujo tür. Tatlı Bal oldu başarılı bir erkek versiyonu mahou shoujo tür (bir striptiz tema), ama şaşırtıcı bir şekilde sona erdi tam bir dönüş yapmak neredeyse adapte içine aslında shoujo serisi Cutie Bal Flash, ki pazarlanan kız. Project A-ko parodisini mahou shoujo geri 80'lerin ve orada oldu bir sürü diğer shounen taklitleri beri (Mahou Shoujo Pretty Sammy, Mahoutsukai Tai!, Mahou Shoujo Lirik Nanoha, vb.).

+881
asdfqwert 21 Kas 2019 11:24:47

SSJB Goku ve Vegeta ve SSJR G/Siyah Tanrısal Ki Maruz kalmaya bağlı olduğunu düşünüyorum, ki bu kavga çok uzun süre maruz kalmanın "bazı emmek için" Şort neden olabilir.

O bir tanrı yap Goku için ayin yaparken, diğer Saiyan yanında, Tanrı ki bazı seçimler olduğunu düşünmeme neden olan Vegeta benzer; tek başına bir tanrı gücünü ele geçirdi.

Sadece tanrı ki bir şey beslemek ve doğru koşullarda olma meselesi.

+880
user6780477 6 May 2012 21:01:53

Ousama Oyunun sonu hakkında birkaç sorum var:

Senin ikiz kardeşin var Chiemi değil mi?
Varlığını oynamasına nasıl bu manga sona mı?
Oyuna gelmek ikiz kız kardeşlerin varlığı, eğer isteğini geri Chiemi var ise, o zaman olmaz.
Ne Chiemi Babası? Ben de 1 Ousama Oyun kurtulan tek kişi oydu.


+870
Umer Tahir 4 Oca 2012 01:53:00

Ben inanıyorum gönüllü ordusu kolye olabilir benzetti için Köpek etiketleri bizim dünya gibi bir kanıt kimlik diye ölüm.

Dünyamızda, köpek etiketleri cesedin kime ait olduğunu belirlemek için kullanılır ve bunlar iki set alırsınız. İki tabak bizim ayak bilekleri üzerinde boyunları ve 1 Tabak bizim her bekle. Ailelerimize geri cesedin elde edemiyoruz bu senaryoda, boynumuza etiketleri birini koparıp gerekirse arkadaşlarımızı eline emir aldık. Ayrıca parçalanmış cesetleri tanımlamak için kullanılır.

Grimgar durumunda, aynı etkiyi yapar büyük olasılıkla. Öldüklerinde zombi haline geldikleri için öldüler takım arkadaşları bilgilendirmek için diğer yöntemleri kullanmak gerekir. Sadece etiketleri birini bırakıp oraya tercih ettikleri yöntem gibi görünüyor. Başka bir nedenle karşılaştıkları zombiler ve mümkün olan söyle lütfen purifed onları almak büyük olasılıkla.

+854
Bosco 12 Haz 2011 21:19:04

Silah kullanılması ile Tanrı Yiyenler, bu Tanrı Ark(Jin-ki) split içine yeni tip ve eski tip. Bir silah ve bir kılıç arasında dönüştürme yeteneğine sahip yeni türleri daha çok kurşun için enerjiye içten içe Aragami dönüştürebilirsiniz. Eski tip tek bir form olan Jin sadece-ki vardır, bir silah, bir silah, bir kılıç bir kılıç.

 1. Yeni tip yeni tip yeni tip bir Jin-ki kullanıyorlar denir. Normal Tanrı biyolojik olarak hiçbir şekilde üzerinde değişiklikler Yiyiciler olarak aynıdır. Tanrı Yiyenler içlerine Oracle hücreleri, eski tip olarak aynı tarafından yapılır. .Sadece yeni bir silah kullanıyorlar onun

 2. Yeni Jin-ki kullanması Tanrı Yiyenler yeni türleri nadirdir bu kadar çok olması ve yeni tip Jin-ki yüksek savaş maharetleri için değerli onlar ile uyumlu bir Jin-ki bunu kullanmak ve bunlarla uyumlu olması gereken silahı kullanmak kadar değerli.

+816
CryptoPassion222 24 Ağu 2017 07:03:11

Dürüst olmak gerekirse belki de yere yakıp malikane görmek o Sirk arc Sonunda kız olabilir garip bir titreşim olarak farkında değilim. Bunun için manga sonunda kız Öldü ve bir sonraki Hayatın devam ettiğini göstermek ark doğrudur. Ancak, ben, yani, belki eski çocuk kendini onu görünce ne ki belki hala ancak eski benliğine uzun Öldü ve çete bırakıldı Hayatta olabilir bir sembol olduğunu biliyorsanız gerçekten onun öldüğünü görüyoruz.

Bu yanlış olabilir biliyorum ama sadece bir teori

+805
des4maisons 12 Mar 2015 20:52:58

Fark Shirou sevgi noktalarını dağıtır şekilde yatıyor.
Gerçek bitiş Shirou sadece Rin istiyor, oysa iyi biten Shirou onları belli bir sayı verir Kılıç ve Kılıç dikkat etmez.

Rin sadece iyi biten onu getiriyor neden anlamanın en iyi yolu her yol ne yaptığını biliyor sanırım. Shirou aşkına yapıldı sonuç olarak. Eğer Shirou seviyor yolları ile Saber başlarsak var

 • Kader güzergah: başlangıç Rin De o Shirou ve Saber birlikte olmak istemiyor. Saber magi bitti ve Rin hiç bir mana ona verir gibi yok olacak Shirou söyledi ölmek üzereyken. Kasten ölmesine izin verdi. Sonra ise bir Anda Shirou tarafından alınır. Rin onu kurtarmaya gider. Rin gitmek için çok zayıf o Saber terk etmek Shirou söylediği bazı zamanlar vardır, ama o bilmiyor, onu taşıyor. Bütün Rin eğer deneyimsiz iseniz bile master ile meni sihirli bir sürü içerir olarak onunla seks yapabilirsiniz-hizmetçi Paktı mana aktarabilirsiniz Mmm diyor o ölecek kadar değil.

Bir kez Saber aşık, Rin onu almasına yardımcı olur. Rin Shirou planı Saber ve Shirou tarih yardımcı olur. Orada son Rin de öyle bir anime var mı evde yakın ağır yaraları nedeniyle ölmek üzere olduğu için Saber kurtarmak için değildi. Neyse ki "son bölümde" Saber ve Shirou gerçek mutlu son olsun.

 • Sonu İyi sınırsız Bıçak İşleri: Shirou Saber şefkat puan verir ve Rin getirdi. Hepsi sonsuza dek mutlu yaşamak. Rin malzemeleri deneyimli bir büyücü olarak Efendi-uşak bağlantı ile mana. Shirou sihirli tedarik edebileceği tek yol olduğu için onlar seks yapıyor.

 • 6 ay bazı rota Rin Kılıç canlandırıyor ve ona ihtiyacı olduğu Shirou ona verdikten sonra Fate Hollow Ataraxia. Shirou çok mutlu oldu gözleri sulanmış ve zar zor görebiliyor. Farklı sebeplerden dolayı mana vermesi gerek yoktur mana vermek gerekli değil gibi bu sefer Rin Shirou Saber master yapar. Oyunun sonuna kadar yine de Kılıç ustası.

Hangi Shirou ben Saber sevmiyor yolları

 • Sınırsız Bıçak İşleri gerçek bitiş: Shirou deliberatey Rin üzerinde duruluyor ve Saber dikkat etmez. Rin onu eve getirmez.

 • Cennetin Hissediyorum: Shirou Sakura istiyor. Saber bir engel olur. Rin kurtarmak için ölen ve Shirou almak Sakura Saber neden olan Saber/Karanlık Sakura Sakura, karşı Shirou destekler.

Yani, Rin ile ilgili her rota yaptıklarını karşılaştırarak Saber sonuç Rin tek/diriltir kaydeder geldim... Shirou onu ve çoğu kez Rin gerektiğinde Saber onlarla olmayacak bile. Shirou ama aynı zamanda Saber ihtiyacı Rin seviyor çünkü Saber alır en yakın Rin 3 mutlu bir şekilde yaşadığı UBW mutlu son değil. UBW içinde Kılıç ustası olur nedeni ölen bir bağlantı ile mana ona verebilir ve güçlendirir hala ihtiyaç olmasına rağmen) düzgün onu sürdürmek için yeterli mana olan tek kişi o iyi biten sonu ve saniye olan Shirou kurtarmaktır.

Kat Rin de kalan eller (Ataraxia onu) alamaz veya sadece kendi iyiliği için onu almaya çalışmaz halde Shirou için Saber.

+787
Stewart Bovis 3 Eyl 2017 19:17:35

Her bin yılda bir Şeytan Meyvesi yetişen bazı sihirli ağaç olduğunu erken bir iddiaydı. Benzer şekilde, güçlerin kaynağı olan "Deniz Şeytan" hakkında hikayeler vardır. Bunlar için gerçek bir neden yoktur ve hikaye mitlere alınabilir. Aslında bunun doğru olup olmadığını bilmiyoruz.

Bildiğimiz Şeytan Meyve kullanıcısı öldüğünde, onun yetenek yakın normal bir meyve aktarılıyor olmasıdır. Bu ölmüş gibi Gülen tarafından yenilen Semender Meyve bir elma içine yeniden gösterilir. Tüm bu meyveler her yere dağılmış neden ve var olmaya devam ediyorlar nasıl bu yenilenme döngüsü açıklar.

Bu meyve ancak nereden geldiğini açıklamıyor. -Of-Vegapunk yakında (zaten mangada güncel değilim değilse) meyve kökeni açıklayan Oda tarafından evren tablolarından çıkmış görünüyor. Daha kökeni ve doğası hakkında derinlemesine bilgi sahibi Yeni Dünya bilimsel elit arasında bilinen yapay Şeytan Meyveleri ve varlığını gösteriyor. Bu bilgiye sahip değilim, ancak, okuyucu açıklandı.

Ace öldüğünde Yangın özel durum-Yangın Şeytan Meyvesi: için, Deniz KARARGAHI yakınlarında bir yerde aynı tür meyve başka bir parça Ateş-Ateş Şeytan Meyvesi oldu. Bu sonuçta Doflamingo tarafından elde edilen ve Luffy çıkarmak için bir araç olarak Dressrosa getirildi. Askeri savaş alanı kontrol olarak, güçlerini emmek için kullanılabilir meyve vardı ve planın bir parçası olarak Doflamingo için bir verdi beklerdim. Alternatif olarak Doflamingo ya da başka biri ile kendilerini yetkileri toplamak için savaş sırasında meyve taşıyabilir.

+785
Yurii Polishchuk 15 Şub 2017 23:25:02

Gerçekten Vampir Knight anime seviyorum ve birkaç kez rewatched var. Şimdi manga okumak istiyorum ama anime kaplı bir bölüm okumak istemiyorum.

+758
user84546 20 May 2012 21:55:05

Dragonball Z anime serisi, hatırladığım kadarıyla, (bir film) sadece Goku ve Soğutucu anlık iletim tekniği gerçekleştirebilir. Namek gelen Frieza ile destansı bir savaş sonrasında kaçtığında Goku bir uzaylı ırk öğrendim.

Harika bir tekniği vardı ama kimse bunu öğrendim ya da öğrenmeye çalıştı. Kimse / onu öğrenme zahmetine neden istediğini gösteren manga anime veya herhangi bir referans var mı?

+753
Syl20 1 Ağu 2013 16:26:15

Bu Genki Dama (元気玉, Ruhsal Enerji Küresi) oluşturulamıyor tarafından biriyle saf bir kalp ve zihin. Kötülüğe karşı kullanmak anlamına gelir. Dünya zehirleyen kötülük kurtulmak için kullandığınız pozitif enerji.

Yine de, bu Genki Dama bir gezegeni yok edebilecek kadar güçlü değildir. Sonuçta, Kral Kai diyor ki:

Eğer bu küçük gezegen üzerinde yapılan bir topu Dünya üzerinde oluşmuş bir Ruh Topu ile neler yapabileceğini Düşünün... ...yıkıcı gücü çok çekerseniz [ ... ]. Ayrıca İyi bir Güneş gibi muazzam güçleri girmeleri öğrenebilirsiniz eğer. Sadece dikkatli ol. Ya da korumaya çalıştığını çok gezegeni yok edebilir!"

Yani sanırım bu demektir ki Goku alır sadece gerekli enerjiyi ölür Frieza (ya da her kimse yoktu orada) ve gezegenin kendisi. Sonuçta Goku o sözde enerjisini kontrol edemiyor.

Piccolo böyle bir sınır yok. Kasıtlı olarak saf, akılsız güç ile Ay yok eder.

+709
Mahendra Singh Bhati 13 Ağu 2010 20:29:33

enter image description here

Bu uzun bir süre beni merak var. İlk bölümde, Zeira yerde hareketsiz yatarken görüyoruz. Henüz sonraki bölümlerde, onu sağlıklı ve iyi görüyoruz.

Mavis çok güçlü bir illüzyon yaratmak için mümkün olduğu kadar ve hiç Zeira ile bugüne kadar kimseyle etkileşime gördük düşünürsek, Zeira gerçekten öldüğünü söylemek için güvenli olduğunu ve sadece bir yanılsamaydı ya da burada çok fazla düşünüyorum?

+690
Donna Turner 27 Haz 2013 07:56:19

Kavga ediyorlardı vampir (geriye dönük olarak bir önceki olaydan yara almadan durumuna geri içinde "" oynamak "sanırım") hızlı bir şekilde ("double-time") yenileyici oldu.

Daha önce ciddi bir gökdelen içine çökmesini Klaus saldırı ve yaralı olmuştu. Yaklaşık 30 saniye önce (video zaman, ille-gösteri zamanı), bu gibi görünüyordu unutmayın:

injured vampire

Burada bir cinas bir çekirdek olduğunu düşünüyorum. Zapp diyor 逆再生の早回しかよ gyaku-saisei no hayamawashi ka yo. Kelime 再生 saisei iki anlamı vardır. Bir video oynatmak için "gibi bir" oyun". İki, "yeniden" ya da "geri". Bu prefixal 逆 gyaku anlamı "ters" veya "ters". Öyle ise normal bir yaratık yenileyici olabilir "gelecek hayat", bir çirkin zombi gibi iğrenç bir vampir olabilir bunun yerine "geliyor hayat geriye doğru" - gyaku-saisei, hangi kelime olur kullanmak için "play video geriye doğru".

Buraya ulaşan gibiyim, ama o niyeti olup olmadığını emin değilim.

+677
rachel2gan 29 Tem 2014 10:14:11

L ışık sadece bir oyundu bilinç düzeyinde sanırım bir arkadaş gibi görüyordu itiraf edince, ama aslında empati çıraya oldu. Ayrıca L kabul etse bile, " eğer ihanet etmiş olsaydı o kadar Hafif gülümsemeyi görmekten geniş gözlü bir ifade vardı öldüğünde Kira ‘olmak istedim sanırım. Işık gelince, ben Yine de Işık nefret ettiğini varsaymak yanlış olur bence L. için çok yakınlık göstermeye görünüyordu. Bölüm yakınlarındaki 36 L bir maske takıyor ve Işık dikkate ölümünden çizilen gerçekten garip olan L aşağıladığın ne kadar Işık düşündüğünü duyabiliyorum. Ben L ve Işık gerçekten arkadaş olduğumuzu sanmıyorum, ama bilinçaltında olabilirler farklı koşullar altında, Işık ilk olarak yağmurdan L getirdiğinde ve o parladı bence bu ikisi de biliyordu bence. Ayrıca o ölüyor zaman son anları ışıklar, insanlar geçerken, vefat eden aşık olmamışlar o hayalleri eğilimi olarak babasını görmesini beklediğiniz L. görüyor. Bunun yerine L görüyor, gerçekten onun için bakım yaptığını düşünüyorum.

+668
user5207497 16 Ağu 2014 07:50:54

Gördüğüm bir yazı bu Japon öğretmen kim vardı çizilmiş bir sahne Kimi no Na wa üzerinde Yazı Tahtası. Bu çok harika oldu. Çok çizimler üfleme başka bir zihni vardı. Ama yorumlarda bir kişi bu adam Neden vermez/manga göstermek yazma yazılı: "oldu mu?" Bu biri Manga sanatçıları Japonya'da düşük maaşla çalışıyor ve birincil gelir kaynağı olarak mangas yazmayı tercih etmektedirler: "diyerek yanıt verdi."

Manga sanatçıları Japonya'da para büyük meblağlar ödendiği doğru mudur? Manga onların yayınlanmış olduğu dergilerden çok para alıyorlar diye düşündüm. Ve ayrıca bu manga ya da anime sürümü ile ilgili mal satın almak gibi çeşitli kaynaklardan...

+656
Ming Xue 29 Eyl 2013 19:38:27

Gibi 23/03/2018 orada hiçbir resmi çeviri Tokyo Ravens's Işık Roman.

Bakan Manga Güncelleme giriş altında Lisanslı (İngilizce) listeler Yok ve wikipedia ve Anime News Network yok ilgili İngilizce yayıncılar.

Bunun dışında bir şey resmi olmayan bir çeviri ve bu sitenin amacı için desteklenmiyor

+629
ov2k 20 Ara 2018 10:00:00

Hızlandırıcı yeteneğini iki parça: Yeniden Yönlendirme ve Vektör kontrol bölünebilir.

Yönlendirme bedeni yaklaşan herhangi bir vektör yansıtan savunma, pasif duruşu var.

Vektör kontrol hem büyüklük ve yön ile özel vektörler işlemek için seçim aktif yeteneği var. Bu yetenek Hızlandırıcı sürekli olarak kullanmayı planlıyor vektörler kombinasyonu hesaplama gerektirir.

Kız ark Hızlandırıcı vektör kontrol birkaç farklı türleri gösterdi.

 1. Vektör Çekim
 2. Rüzgar Kontrolü
 3. Plazma Fırtınası
 4. Dünya Stomp

Touma Kaya tekmelediği sırada vektör çekim oldu. Kaya hızını artırmak ve normalden daha önemli ölçüde daha hızlı yapmak mümkün oldu.

Savaşın sonlarına doğru, aynı zamanda bu büyük plazma alan yaratmayı başardı. Bu belirli bir yerde rüzgar onu toplamak için, ve sonra daha fazla (rüzgar kontrol ve plazma fırtına) rüzgar sıkıştırmak gerekli.

Ayrıca zemin üzerinde Hızlandırıcı sadece ezmeden ve düşman üzerine küçük bir kaya saldırı oluşturmak için vektör kontrol Dünya Stomp oldu. Bununla birlikte, Hızlandırıcı ileri diğer durumlarda kendini itmek için Dünya kullanır.

Hikaye ilerledikçe, Hızlandırıcı büyüklük manipülasyon gerektirir hamle yeni bir cephanelik vardır, ancak bu Anime henüz kapalı değildi. Her iki Dizin ve Railgun kardeş yayın olarak, bu teşhir edilmiş vektör kontrolü farklı türleri vardır.

+612
Mjhges 3 Eyl 2016 03:27:05

Evet, sadece bir düşün bence,Naruto(Ağrı) Yahiko savaştı,sadece Dokuz kavgayı büyüklüğü baktığınızda-kuyrukları neredeyse onunla kavga! tam güç,ama o direndi...Ağrı vardı tamamen ezilmiş bir yüksek güç,henüz o dayanmış, ve sonra o çarptı o devasa Kaya ve o sorguladı Naruto olsun o acıyı hissettim şimdi.

**Pain Crushed By Kyuubi**

Yani sanırım,çünkü Nagato Yahiko o kadar çok sevdi ki,o yaptı onu daha güçlü,daha hızlı ve dayanıklı hasar[tarafından gönderiliyor onu daha fazla çakra]...

Ve ikinci bir düşünce olarak, diğerlerinden daha fazla çakra çubukları vardı diye, onun vücuduna zarar yüksek düzeyde başa, Nagato iş daha kolay hale.Bu şekilde daha az sorun ile kontrol Yahiko ve güçlü aynı zamanda onu yapma

+611
beako 3 May 2015 21:55:12

6 (Bölüm) üçüncü dünya ülkelerinde, (2 kristal uyanış bu dünya Edea öldüğünü Dark Knight Alternis Dim, Templar Braev Lee ve eşi/Edea onun annesi Mahzer Lee öğrenin sonra) Hokkabaz Yıldız almak için Adaçayı Yulyana var sidequest içinde.

Ancak, bu bölümün başında, herhangi bir Kristal uyanış önce bir yan quest, Black Mage Ominas Crowe Edea komutası altında hizmet vermeye gelmesi bekleniyor. Edea o Crowe ile değildi neden Knight Argent Heinkel ile mücadele önce sorguladı.

Braev Lee yendikten sonra, Edea kılıcı geri ölümünden sonra gönderildiğini söyledi. Öyle ya da henüz üçüncü dünya Edea kılıç, hakim Edea aslında (Braev veya Mahzer aksine) hayatta olduğuna dair hiçbir sürpriz gösteri değil, onlar kadar bile Ominas veya Argent sadece Edea savaştılar düşünürsek yanlış bir rapor vermiş ve kaybedecekti neden düşünemiyorum.

Yani Edea üçüncü dünya ölmek ne zaman merak ediyorum? Haberdar değil Caldisla içinde Eternia Gökyüzü Şövalyeleri zorlar mıydı?

+593
Artemination 16 Oca 2014 08:19:09

Kullanıcıya gerçek görünmezlik işlemez aslında büyük bir zayıflık olduğunu düşünüyorum. Bir bölümde, Chelsea kaplıcalar tatsumi varlığını bulur. Hatalı olan bir yetenek ile bir savaşa girmek aslında Murasame kadar büyük bir zayıflık. Anime izledim çünkü görünmezlik yanılabilir doğa bana hiç nihai tekniği kullanmak için bir zayıflık çok fazla görünüyordu. Bu soyut bir mantık gibi görünüyor. Yani murasame için Dur açıklayayım.

Murasame ölümcül bir zehir ile kesilmiş olan kişiye bulaştı ve ne dosta ne düşmanı bilir. Akame kullanabilir aslında kılıcını işlemek için yeteneği bağlıdır. Benzer şekilde , İncursio var invisibilty da kullanıcının bilgi ve becerisine ve gücüne ve yeteneğine bağlıdır. Bir yanlış adım, her iki durumda da sizi öldürebilir. Bu incursio zayıflığı oluşturma süreci olduğuna inanmak istiyorum. Ayrıca her teigu zayıf ve güçlü kendi seti var. Her bir kullanıcı öldürmeye bekleyemezsiniz. Örneğin her şeye kadir Beş Manzaraları teigu kullanıcı mutlaka kullanıcı öldürmek olmayan kafasından sesler duyuyor olurdu. Ya yanılıyorsam(afaık,bana doğru) öyle bir zayıflığı olan Mastema. İncursio kozu yeteneği sınırlı değil demek yanlış olur yani. Tatsumi sadece invisble kendini inanmak için güçlü nihai ve ilgili bir güçsüz kahramanı da ilgi olduğunu düşünüyorum.(Başka bir anime için bu ilişki, çamaşır suyu zaraki kenpachi bankai yok ve hala daha çok cehennem, bu anlamda benzer , incursio gücü uyum ve gelişmeye oldukça ultimate yeteneği daha neredeyse sınırsız bir güce sahip yeteneği yatıyor. Umarım bu yardımcı olur :D

+592
JDelhaRD 17 Tem 2017 13:46:46

Çamaşır suyu oldukça bariz ve açık olan kısım payına sahip, ama burada benim açımdan bu soru için iki mantıklı nedeni vardır:

 1. İlk Ichigo obliviously kazanma en iyi şansı olacağını düşünüyor gibi Form bir isabet öldürmek bitirmek için planları ile devam ediyor. O ilk girişimleri bu (Bakın bölüm 388) ne zaman Form meşgul mücadele Shinji ve diğerleri Ichigo gözyaşlarına dünya ile düşüncelerini yarış için onu aşağı belirterek, bunun tek yolu yenmek onsuz görmek shikai Form var. Kör nokta onun için ilk saldırıdan Form ensesine hedef olma farkındadır ve bunu düşünmeden an kötü bir karar verdi ki Ichigo ortaya çıkarır gibi kido ile engellendi.

  Aslında sadece bir an Form (son hangi kolunu kaybetmiş olan) Yamamoto Genryusai son saldırısından kaçıyor gibi Form boynu ile bir bölü kalmayı beceriyor nerede işe yaramış görünüyor. Bakın manga chapter 397 nerede olur ve başlangıçta zamanlama ve yürütme saldırı gibi örnek, tek varlık ile son bulacak Form yeni bulunan güçler sonra birleştirme ile hogyoku. Ichigo çok fazla bir hit öldür planı yolda dayanıyordu ve şeylerin kalın başarısız ihtimaline karşı bir B planı cihaz olmadığını özetlenmiş olabilir.

 2. Form olarak Kyoka Suigetsu onun film birçok faktöre bağlanabilir ile yanılsama içine Ichigo yem girişiminde bulunmadı, neden, ama öncelikle

  • Form mağlup olmak istedim. (Belki de intihar) form iç kapsamlı olarak, kendisi de bir o kadar güçlü birini bulamadı o inanılmaz gücünü neden Form yalnızlığı öznitelikleri Ichigo ki onu alt edebilecek bir kişi bulmak için eğilim. Bakın manga bölüm 422 nerede Ichigo anlatılır ile urahara-San nasıl hissetti Form yalnızlığı geldiğiniz için kişi ile onu zaman Ichigo oldu mücadele aynı seviye olarak Form.

  • Önceki cevap belirtildiği gibi, başka bir yönü hoguoku haline gelen o kısa bir süre sonra görüntülenen Form görünür gibi kibirli ve megaloman eğilim vardır. Shinigami veya Vizards hiçbiri görünür bir tehdit vardır ve birçok durumda dodge düşman saldırıları Kisuke ve Yoroichi uzaklaştırıyor örnek gibi savaş sırasında rahatsız etmez hissediyor.

+573
rienafairefr 25 Eki 2012 16:54:52

Gerçekten anime gösterdi nasıl hatırlamıyorum, ama ışık romanda Hachiman ve Zaimokuza de aralarında Twitter hesapları ayrıldı. Sonra gece Hachiman çıktılar İrohasu gösterdiği gün önce, aslında Zaimokuza için "İsshiki İroha Hesap Tabandan hesapları' görüntü adı ve görüntüleri değiştirmek için" aramıştı. Anlaşılır Zaimokuza bu konuda çok hevesli değildi, ve bundan sorumlu olmayacağını düşünüyordu sonra kabul etti.

Bu telefon 8 birim 8 bölümün başında yer almaktadır. Yani 'geçiş' kısmı evet ben Hachiman kendisi tarafından yapılmadı. Daha sonra yine çıktılar aldı.

+537
VSB 30 Ağu 2019 22:06:07

Zoro Luffy neden saygı yok? İlk tanıştıkları zaman, Luffy hakkında gerçekten mutlu değildi. Zoro her zaman çok yalnızdı, şimdi mürettebat bile. Rüyasını çünkü kaptan olarak Luffy kabul etmez mi? Ya da onu daha güçlü olduğu için mi? (güçlerine benzer olmasına rağmen, hala güçlü Luffy bence)

Tüm acıları çekerken kaptan onun için büyük bir destek olduğunu nasıl Gerilim Adada, gördük, hepsini kurtarmak için!

enter image description here

+493
jhrabi 6 Nis 2013 15:58:33

Arkadaşım, ben Spoiler oluşturacak şeyler sorulmaz. Ve eğer gerçekten bilmek istiyorsanız, aşağıdaki spoiler ortaya bahsediyorsan o arc biliyorum. Ama izlemeye devam et tavsiye ederim.

Jellal evli değil, bu ışık daha sonra getirilir. - Duygularını kontrol altında tutmak onun için o kadar göreve odaklan edebileceğini söyledi.

+479
Theodora Demetriou 27 Mar 2017 01:57:32

Planları için antik silah Pluton değildi tarafından yapılan Tom, ama geçti ona göre Wiki Antik Silahlar:

Pluton hala doğru düzgün hikaye görünmesine rağmen, büyük hasar ve yıkım yeteneğine sahip eski bir gemi olarak ifade edilmiştir. Bir ara Boşluk. Yüzyıl boyunca 7 Su adada inşa edilmiş ve yat yapım ustası bir güvenlik önlemi olarak planları tuttu, Pluton yanlış ellere düştü olay; neyse ki, gemi bundan önce geçmiş kayboldu. Planları vardı aşağı geçti üzerinden nesillerve on yıl önce ana hikaye vardı yapılacak Fishman marangoz, Tom, Tom'un İşçileri.

Bu nedenle planları vardı oluşturulmuş sırasında Void century yaklaşık 800-900 yıl önce ve geçen nesiller boyunca. Tom kendi kuşağının en iyi yazar olduğunu, ama gençken, muhtemelen Tom'dan planları miras kaldı kimden Tom, daha iyi ya da belki daha iyi bir yazar oldu. Planları, toplum için gerçek bir tehlike olabilir ve daha önce yok edilmeliydi, ama Tom belirtildiği gibi, günah yapan bir gemi değil, kaptanı var. Yat yapım ustası sadece gemiyi yap. Bu yüzden etrafında planları tuttular, kendilerini savunmak edebilmek için, özgün gemi hiç yanlış ellere geçerse ya da diğer antik silahları karşı kendilerini savunmak için. Bir kopyasını yapmış olsun ya da planları ezberlemişti olmadığı belli değil ancak Enies Lobide Franky planları yok. Sonuçta bir robot olduğunu. Hala konuştuğumuz gibi Pluton sonu olmayabilir.

+471
Dickson Odari 5 Eki 2016 17:17:46
İlk Takım ortaklaşa Japonya'nın Studio 4°C ve Rusya'nın Molot Entertainment tarafından üretilen bir film.
+437
Rudi Ahlers 10 Oca 2015 14:23:41

Eski Shotokan Karate uygulayıcısı olarak kendimi, Heian Kata serisi oldukça aşinayım. Ancak hiç Heian Hyakudan daha önce duydum.

enter image description here

Birincisi ve en önemlisi, bu gerçek bir teknik veya kata mı? Google aramaları ile Heian Hyakudan hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyorum, ama hiçbir şey olsun.

Eğer terbiye tutumunu incelemek, bir sonuca yaklaşmak mümkün olabilir. Alt kısmına, bacak ve kalça oluşumu atlama veya sıçrayan sonra düzenlenen bir duruşu var. Aynı zamanda bir atlama nedeniyle ileri omzunun (aynı zamanda görsel iniş etkisi) arka omuz daha yüksek olduğu için iniş olduğunu biliyoruz.

Atar beni en çok o kısmı üst duruşu var. Normalde atlama tekniği çalıştırıldığında, her iki kol birlikte çalışma ve öğretileri: Heian Godan ve Bassai Dai) bağlı. Onun tekniği, belirli bir kalça hareketi gerektirir yani bu resimde, sol kolunu geri döndü. Üst duruş gördüğümü hatırlıyorum tek kez Chinte gibi bir Kata, ama sonra, bacak duruşu, ayakların açık ya da ters kalça ile yayılmış olmasını gerektirir.

Üst sadece alt ile uyuşmuyor. Böyle bir teknik gördüm, ne de duydum.

Bu özel bir teknik ya da Heian Hyakudan tanımlamak bana yardım edin.

+406
Ryan M 8 Nis 2018 22:34:06

Chihiro olduğunu seyahat ederek tren altıncı istasyonda Spirited Away (YouTube video). Trenin ikinci durağı geçti zaman, istasyonda bekleyen küçük bir kız vardı.

the girl waiting at the train station

Dışarı merakı, ben ziyaret edilen Google için bazı ipuçları ve sürpriz görmek bazı insanlar bu küçük kızın adı Setsuko gelen Mezarın Ateşböcekleri. Ağabeyi onu bekliyordu.

Kız bekleyen tren istasyonunda gizlice bir yere götürülmüştü, Setsuko gelen Mezarın Ateşböcekleri?

+400
Dhafer Harrathi 23 Eki 2016 13:58:35

Aşağıdaki gibi benim anlayışıma göre, chimera ant da "sexs" vardır:

 • Bir Kraliçe (bitkiler hariç olmak gibi) herhangi bir hayvanı yemek ve üretebilir çiftleşme olmadan çocuklar.
 • Bir Kral bir Kraliçe üretmek için dostum.
 • Diğer üreme genellikle olmayan vardır. Eğer Kraliçe veya Kral başka bir karınca ölür sadık olduğunu, ancak, çiftleşme gibi gidemezler Kral bir Kraliçe üretmek için yapar.

Genellikle non-üreme bir karınca bu büyük olasılıkla bir besin kaynağı olabilir, geleneksel olarak, erkek veya kadın, kimlik ve bir görünüm ama olabilir. Orijinal Kraliçe o bir anne düşünün. ayrıca insan erkek aksine) insan dişi özelliklerine sahip değil.

Bu desen kadın görünen kimera karıncalar farklı olduğunu göstermek için bir şey var mı? Wiki bilmez. En azından kısmen diğer "kadın" karıncalar yapabileceği bir şey aksine Nen yeteneğini görünüyor üreme-gelenek anlamı olmayan olan "yeniden" kraliçe ayrıca tek kadın Zazan oldu.

Kaçıp bir kraliçe olmak gideceğini söylüyordu ama herhangi bir bilgi verilmedi sanmıyorum başka bir karınca hatırlıyorum. Büyük ölçüde kadın sayısı dışında olanlar görünen erkek ama bu bir bütün olarak göstermek ile tutarlı görünüyor.

+336
Just Me 25 Ağu 2013 01:04:29

Takeshi adlandırma ilginç bir anlamı olduğunu Katekyo Hitman yeniden Doğmuş olarak, Haru bahseder.

Sadece adı 'Ko' karakter ekledi çünkü şimdi merak ediyorum, Bu nedir? Orada ya da yapılan daha derin, altında yatan espri/başvuru var mı?

enter image description here

+295
Peter Rosin 14 Kas 2015 15:26:16

K K proje açılımı König hangisi aprecciated olmak kazınmış on sayfa. Bu König proje, İngilizce Tercüme Kral projesi olan Adolf K Weismann tarafından ikinci savaşta yapılan ana proje için.

+272
Mukunda Modell 4 Şub 2013 00:48:59

Ejderhalar gittiğinde Natsu iddia 7 (kadar) olduğunu biliyorum. Böyle olunca zaman içinde ileriye gönderildi biliyorum. Ancak neden bu dünyaya 400 yıl önce nasıl olduğunu hatırlıyor Natsu değil mi? Eğer sadece 7 olsa bile bir fark yapardı bence. Hafızası değiştirilmiş falan mıydı?

+251
Ben Howell 20 Ara 2016 05:24:59

Ben merak ediyorum eğer birileri biliyorsa adları için iki müzikleri o oynadığı bu mücadele Dragon Ball Süper

+195
Milan Kanurski 24 May 2011 02:22:11

İlk bölüm giriş

Genellikle bir manga temel amacı, ilk bölümde açıkladığımız, tam hikayeye giriş yapılıyor. Bu anlamda hem Natsu ve Lucy ana kahramanları olurdu. (Ve Mutlu) hem Natsu, Lucy ilk bölümde tanıtıldı. Lucy Fairytail katılmak ve büyük bir Gök mage olmak isterken İgneel ararken, kim Natsu.

Natsu giriş (ve Mutlu)

enter image description here!

Lucy tanıtımı

enter image description here!

Hem Natsu ve Lucy hikaye amaçları söz

enter image description here!

Başlık

Diğer taraftan, Başlığı genellikle puan doğru ana hikaye de, sanki Tek Parça, Luffy nerede aramak için Bir Parça. Bu anlamda Lucy olması daha kabul olarak, ana karakter olarak, onun hikayesi aslında etrafında döndüğü Fairytail beri mi ben sadece olmak istiyorum sadece herhangi bir mage, o istediği için bir FairyTail mage. Natsu sadece Fairytail olur, ama onun hikayesi gerçekten lonca onun etrafında dönmüyor. Sadece babasını bulmak istiyor.

Vikipedi

Fairy Tail Wikipedia sayfası bu konuda hemfikiriz, diyerek:

Peri Kuyruk Lucy Heartfilia (魔導士 madōshi?) genç bir büyücünün maceralarını izler,1 kim katılırsa itibari büyücüler loncası ve ekipleri ile arkadaş lonca üyesi Natsu Dragneel olarak o arar ejderha İgneel.

Natsu hikaye için önemli bir kişi olduğunu ve aynı zamanda ilk olarak tanıtılan, Lucy önce bile, ama bu Wikipedia'dan Alıntı ile Lucy (ve sadece) ana olacağını söyleyebilirim gidiyor? kahramanı.

+96
Muhammad Bukhari Muslim 24 Nis 2011 06:38:05
+78
kcruz 14 Şub 2014 22:58:56

Yüzüklerin nedense çok değerli olan Akatsuki düşünüyor. Yu ölü üyelerinin yüzük almak konusunda ısrar ediyor nasıl işaret ediyorsunuz. Bu da söylüyorum o zaman Orochimaru aslında yönetilen bir halka uzak Akatsuki, mi ne bir yeni halka ve onlar vermedi yerine Orochimaru. Yüzüğü o pozisyonda kişi daha önemli sanki.

Ama şu an itibariyle, Akatsuki yüzükleri çok önem veriyor nedenini bilmiyoruz. Yetenekleri bir tür olabilir, ama eğer onlar yapmak, onlarla görüşmedik.

+28
aBottleOfPills 8 Eyl 2014 07:02:26

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil