Bakugou gerçek kahramanın adını biliyor muyuz?

Ben mangada son seçimini herhangi bir kavram bulamadım, ve her yerde söz etmez bence. Kahraman ismi için herhangi bir güvenilir kaynak var, yoksa / henüz açıklanmadı henüz karar verilmedi mi ?

+189
Lisa Estrada 28 Eyl 2012 06:57:31
28 yanıtların

Grev bir püf noktası bu, bir zarar olabilir, kendi kalıplanmış ya da etkili bir silah çakra. Ben çakra kaynağı zarar silaha unmoulded veya olmayan gördüğüm bir durum değil.

Çakra başlangıçta silah olmadığını not etmek önemlidir. Ninshu, öncü için ninjitsu, ... ... asıl demek yayılan enerjiler ve düşünceler arasında Diğerleri ve izin insanlar için canlı göreli barış.

Örnek olarak, Naruto Rasenshuriken zaman kullanılan bir normal Rasengan aktif olarak bozuk onun vücuda işaret eden Tsunade diledi bunu gizli olarak yasak bir jutsu için onarılamaz zarar önlemek için onu.

Başka bir örnek, tam Sekiz Kapıları açmak. Bu bağlamda çakra bir vücut önemli fiziksel hasar aldığını ölçüde ihraç ediliyor. Belki Adamın açtığı tüm sekiz, ve nedeniyle bu gerçeği (ve aslında normalde bir tane olur die ama o kurtardı tarafından Naruto), o tekerlekli sandalyeye bağlı ve mümkün olacak bir ninja. Daha az hasar daha az kapıları açıldı o zaman Rock Lee tarafından yapılan olmuştur, ve*yan etkileri nedeniyle hastanede son buldu.

Ana etkileri kullanarak Sekiz Gates olacağını da olabilir hasar için bir kemik, ama bunlar doğrudan bir sonucu taijutsu ve mutlaka çakra.

+939
Craig Houghton 03 февр. '09 в 4:24

3, Bölüm 95 "Lisanna sezonda bu arc sonu yaklaşıyor sonra cevabı buldum." Edolas ve tüm savaş oldu her şeyi kazandı sonra. Bu aşıyor Dünya'ya Arazi gönderilen ve evsiz kendilerini bulundu, onlardan alınan ve Toprak Arazi için "Ejder avcıları öldürmek için gönderildiğini yumurta konusunda doğruyu söyledi." Oluyorum sadece bir bahane olduğunu söyledi ve yumurta Earth Kara kraliçe gelecek ve testere Extalia Edolas düşen öngördüğü çünkü Aşması yarışı sürdürmek için gönderilen ve gerçek bir kapak oldu. Bu yarışı kazanmak için ve onların mirasını devam emin olmak için Toprak Arazi içine yumurta göndermeyi düşünürler.

+919
Peter Krieg 1 Oca 2012 18:18:11

Kısa cevap: Eğer sana zevk mi, sakın soru mantığı.

Açıklama uzun
Bu örnek bir Sanatsal Lisans, yani kendisine izin verildi görmezden mantık eğer yapar hikaye daha keyifli. Mecaz bir karakter yeteneğini genişletmek için kendi ekipman bilindiği gibi Benim Takım Da Süper üzerinde tvtropes.1

Naruto klonlama teknikleri genellikle kullanılan bu resim yüzünden kafasını karıştırmak, dikkatini dağıtmak ve rakibi aldatmak gerektirir. Temel teknikleri klonlama eğer rakip ayrı klonlar sadece elinde bir shuriken olan bakarak orijinal anlatabilirse işe yaramaz!2

Sanatsal Lisans gerektirir İstekli Süspansiyon İnançsızlık , seyirci. Hikaye eğlendirmek istiyorlar ve mutlaka mantıksal olarak doğru olmasını istiyorsanız bu yana bu kitleye kabul edilebilir. Yazar Sanatsal Lisans ve seyirci vermek için istekli olduğunu Güvensizlik İstekli Süspansiyon arasında bir denge sağlamak gerekir.

Eğer çok fazla Sanatsal Lisans kullanırsa, seyirci gerçekten artık onu alamaz. Örneğin, Naruto Mangekyou uyanmış ve bir Uzumaki sürekli Gölge Klonlar ve Rasengan" kullanarak Mangekyou uyandırabilir, sonra seyirci hikayeyi ilgi kaybedersiniz "ile açıklanmıştı.

Çok az kullanıyor, hikayeyi daha eğlenceli bir hale getirmek için bir fırsat kaybolur. Yazar çok sıkıcı olacak hikaye, teknikler ve bir sürü olaylar dışarıda bırakmak zorunda kalacaktı.


1 Resim klonlama tekniklerini uzanan kullanıcının kıyafet Sihirli Pantolon kullanılan başlıca için sansür sebep, aksi klonlar ki sonunda çıplak. Yazar her zaman ile ilgili tutmak için çok zahmet olur. Genellikle klonlama tekniklerini hikaye nasıl kullanıldığını göz önüne alındığında, bu seyirci için bir süre sonra sinir bozucu olur.

2 İlginçtir, bir çok sonraları savaş, Kishimoto oynar bu resim farklı. Naruto klonlarını bir klon orijinal olduğunu düşünerek içine rakibi aptallar belirli bir şey taşımak yapar. Ayrıntılar için spoiler bakınız.

Kaguya Otsutsuki karşı savaş sırasında, Naruto kasten klon orijinal olduğunu düşünerek içine Siyah Yu hileler hangi klonlarını birinin arkasından Gudodama yerler.

+913
ciberios 24 Kas 2014 20:56:39

Dediğin başında, oyuncular aşağıdaki gibi bulabilirsiniz:

 • Gantz Giysisi
  • İnanılmaz gücü çok yüksek atlama, hız, dayanıklılık ve yetenek ile takan sağlar, hem de sorunsuz arazi
  • Vücudu neredeyse aşılmaz bir koruma sağlar avcı, Başkanı da dahil olmak üzere
 • Denetleyici
  • Hedefleri izlemek için kullanılan, ekran ve hedeflerin yanı sıra diğer takım arkadaşları görüntüleniyor
 • X-Silah
  • Yangın bir şeyler oluncaya kadar, sonra hedef içinde bir gecikmeden sonra patlar
 • X-Pompalı
  • Yüksek doğruluk, ve bir keskin nişancı kapsamı daha uzun menzil için bir anlamı vardır
 • Y-Silah
  • -X yeteneklerini, Silah, ama yerine patlayıcı yük ateş aynı kilit var, onun yerine halatlar ile bağlı üç "lazer çapa" başlattı

Diğer non-100-nokta öğeler:

 • Gantz Kılıcı
  • Görülen kat arasında aynı odada Monobikes dağıldılar
  • Ama kulbundan dayanıklılık kaybı olmadan uzanan inanılmaz derecede keskin bir bıçak vardır
 • Gantz Bisiklet
  • Dinozor göreve başlamadan önce ilk ortaya çıktı
  • Stealth moduna monowheel bir tür, bir sürücü için bir koltuk ve bir binici ile, kendi radar ve yetenek

100 puanlık öğeler:

 • Z-Silah (bazen sevk için hayranları olarak H-Silah)
  • Dairesel bir bölgede şiddetli çekim kuvveti uygular ve basık yere çarpmak atış menzili içinde her şeyi kuvvetleri veya
 • Zor takım
  • Normal Gantz takım çok daha güçlü ve çok daha dayanıklı
  • Dirsek arkasından dışarı çıkık-avuç içi dışına atan ray Tarayıcı, ışın silahı ve keskin X yerleşik bir kılıç var
  • Tamamen takan vücut gizler
 • Uçan Gantz Bisiklet
  • Eklenen uçan bir yüzükle Gantz Bisiklete benzer
 • Gantz Mech
  • Bir avcı tarafından modifiye edilen bir bina büyüklüğünde bir robot Gantz bisiklet uçan
+900
NeverResting 3 Nis 2016 03:41:40

enter image description here

Dans Vampir Bund bir manga serisi tarafından Nozomu Tamaki çalışmasını 2005-2013. SHAFT tarafından 2010 12 bölüm anime uyarlaması vardır.

Daha fazla bilgi için Vikipedi.

+810
StackOverflowNewbie 17 Kas 2011 10:40:41

Ben merak ediyorum, anime ending ve manga sonu aynı Boku mana ga Kına Machi? Orada ya da anime versiyonu için bir devamı olacak mı?

+796
bbb 4 Oca 2018 02:15:27

Bir çocuk olarak, Lelouch Britannia falan yok etmeye yemin etmişti, ama nasıl Suzaku ve Ashford ailesinin yanında Geass ya da zengin ya da güçlü müttefikler olmadan bunu yapmak için gidiyordu? Japonlar kullanarak veya Nunnally çift taraflı ajan ya da öyle bir şey olarak onu kullanmak ya da planladıklarını, ya da onlar gibi değil mi?

Önceden her zaman Geass, aslında çocukluk intikamını aldığını şansı verdi mi?

+789
Siamabi Sianjuwa Charles 8 Eki 2014 22:38:59

(Tomo-chan wa Onna no Ko) トモちゃんは女の子 729 bölümde iki karakter diğer iki aşağıdaki resimde tasvir eden el hareketleri yaparken pazarlık vardır:

Carol and Tomo gesturing

Burada kullanılan (Yansıma) bu Giseigo tarafından (コンコン - Kon Kon) (Tilki Japon kültüründe çok zeki ve kurnaz olarak tarif edilen) tilki ile bir ilgisi yoktur sonucu çıkıyor. Daha önce birkaç defa işaret ederek aynı şeyi gördüm (ben yaklaşık aynı durumda burun ile başka bir (bir karakter lider) nerede hatırlamıyorum).

Ne işaret ederek dedi ki anlam o zaman, değil mi? Güvenilir bir kaynak veya referans mutluluk duyacağız.

+763
dashxdr 13 Nis 2016 14:40:42

Uzaylılar fethetmek edo yaptı ve kuralları ve düzenlemeleri zorunlu olduğu doğru olmakla birlikte, yabancı hükümet için uygun olsa da, bakufu konularına kural hakkı saklıdır. Koruyarak mevcut edo insanlar gibi görünmek için deneyebilirler geçerli çağın teknoloji toprakları üzerinde bazı kontrole sahip olabilir.

Aynı zamanda bir direnme şekli gibi görünebilir. Bu Dango dükkancı o civarı tek kişi olmasına rağmen dükkanını satın alamadı ve tüm diğer mağazalar var ya yeni uzaylı tatlı teknolojiye adapte ya da kapalı ve geçti bölüm görülebilir.

Çok karmaşık olmayan bir hikaye hattı oluşturmak istediklerini ve dizi Gintoki aslında bir AC yatırım için çok ucuz çünkü eski bir fan satın almak istediği bölüm gibi tasasız tuttu aklıma gelen diğer bir açıklama. Bu benim yorumum, eğer bu konuda bir şey aslında mangada belirtildi emin değilim.

+731
BobbitTheDog 11 May 2011 03:31:10

Yine Tek Parça izlemeye başlamak istiyorum ama baştan başlamak istemiyorum. Mürettebat ve dövüş Arlong, Buggy, Crocodile toplanıyorlar başında çoğunu biliyorum.

Ace ve Beyazsakal gibi tüm büyük badass karakterler neler hala bilerek dahil olduğu bir noktada başlamak istiyorum. Hangi başından beri en iyi bölüm var mı?

+728
Yining Wang 28 Kas 2013 08:46:56
(Japonca: ノブナガン) Nobunagun Masato Hisa tarafından eylem manga serisi, Köprü tarafından bir anime uyarlaması ile. Oda Nobunaga E-Gen Sahibi olduğunu Tayvan okul gezisi sırasında bir uzaylı istilası sonra bulacak olan Sio Ogura adlı sakar bir lise kız odaklanır ve geri Evrimsel İşgal Nesneleri mücadele AU apaçık bir silah gücü var.
+725
Olalekan Olawuwo 8 Ağu 2014 05:27:59

Yayıcılar oluşturabilir varlıklar yapılmış olan nen; edilmemiş gösterilen Yayıcılar içinde yakartop oyunu. Jilet 14 devils kendi yaratır ve Goreinu goriller kendi yaratır. Bu yaratıklar değildir yaptilar ama sadece fiziksel olarak şekilli nen yapılan bir görev. Bu nen hayvanlar vardır görünmez insanlar olmadan nen eğitim ve kontrol ile manipülasyon olan benzer emisyon için bu amaç.

Yaratıklar da yetenekleri onlara veren, birbirimize ve Goreinu bu goriller teleport olmak ile birleştirmek için güçlü olmak Ustura şeytan gibi olabilir. Knuckle güçlerle NİSAN yaratır. Özellikle manipülasyon küçük bir bit ile oluşturulan olduğunda NİS sipariş vermek için emisyon var. Bu yeteneklerin conjuration gibi görünüyor ama aslında karmaşık emisyon teknikler vardır.

+665
SupBrah 13 Mar 2013 05:52:20

Bir Shichibukai olma Mihawk için canon belirtilen hiçbir motivasyon olduğuna göre, Hükümet ile müttefik olma nedeni sadece Dünya Hükümeti üyeleri, bu Tarai Mevcut veya cennetten Yeni Dünyaya Mariejois üzerinden geçen, böylece daha fazla hareket özgürlüğü sağlayan. olarak ayrılacak varlıklar erişmek mümkün olacaktı sanırım Mihawk gezgin silahşör hatırlatıyor, bu yüzden daha fazla hareket özgürlüğü ile ilgilenen olabilir bir şey gibi geliyor

+636
memoht 5 Eyl 2010 21:19:27

Teknik olarak, Minato Namikaze hala başlıklı olarak en hızlı ninja. Al bir göz at imzayı Ninjutsu Minato, bu Uçan Yıldırım Tanrısı Tekniği. Bunu gizli olarak bir Uzay-Zaman Ninjutsuolan teknikleri izin kullanıcılar için teleport için başka bir yere anında. Sadece fiziksel güç kullanarak hızını geçemez kimse.

Eğer neden bahsettiğini karşılaştırma ham fiziksel hız, Dördüncü Raikage alır yol. Naruto Uzumaki hala oldukça hızlı, ama o sadece aşan Dördüncü Raikage zaman onun içinde Dokuz Kuyrukları Çakra Modu.

+631
user67806 26 Ağu 2018 05:20:09

Bu çok eski bir soru ama cevap vereyim. OP artık bu bilgiye ihtiyacınız olmayabilir, ama bu web sitesi tarafından gelenler olacaktır.

İki bağlantı var.

İlk olarak, karakter başvuruları için gerçek hayat. Bu makalede İngilizce ve Shirobako karakterler gerçek hayattaki karşılıklarını gösterir. Sadece hızlı bir bakış olduğunu.

İkinci bir Japon, ama ekran görüntüleri ve görüntüleri bir sürü var, bu yüzden muhtemelen bunu görebilirsiniz. Burada oldu. Bu anime Shirobako tüm anlamıyla, tüm başvuruları kapsar. Bina ve personel ile çok basit başlıyor ve sonra çok detaylı oluyor, üzerinde, Miyamori masanın üstüne Madoka Barcelona bebek, araba/bisiklet markaları, gıda markaları ve araba köşesinde kola şişesi gibi. Bu makale için 30 sayfa var.

Masa üzerindeki küçük kırmızı şey Kola Kiraz için bir referans olduğunu bilmiyordum. enter image description here

Shirobako için çok fazla başvuru eklemek için hurra! Shirobako Staff

+577
Scott Qi 13 Ara 2014 13:44:04

O kesinlikle içine taşınan oyununaksine, SAO, tüm oyun özellikleri gitti ederseniz hatırladığım ilk birkaç bölüm, o ayarlamak için onun yetkilerini ve nasıl kullanılması onları. Tam dalış oldukları halde derebeyi daha fazla, bu gerçekten gerçekçi bir video oyunu gerçek hayat değil iken SAO içinde" hala bunu bir oyun gibi oynadılar.

+547
Cathy Harbeson 1 Eki 2011 13:50:15

enter image description here

Görüntü kredi Saji D Ahsan gider

+490
William Burket 4 Eyl 2014 05:51:38
(Ya da, "Toshokan Sensou") kütüphane Savaşları Hiro Arikawa tarafından hafif bir roman serisi.
+484
Markus Ueberall 27 Ara 2015 15:15:38

Amazon Japonya gemiler için ABD ve sanıyorum en diğer yerlerde Amazon yaptığı iş. Eğer Japonca bilmiyorsanız bile, Amazon Japonya'dan şeyler satın almak için web sitesine gittiğinizde, İngilizce "yazan bir link göreceksiniz çok kolay.

Üzerine tıklayın ve (hiç sanmıyorum ama) arayüzü çoğu İngilizce üzerine değiştirildi alır. Ürün açıklamaları falan yapma ama.

Bir kez, bir hesap yapmak gerekiyor, eğer BİZE Amazon veya Amazon veya her hangi bir hesabınız varsa bile olursun. İşlemi diğer Amazon sitesinde bir hesap yapma aynıdır.

Ürün istediğiniz satın alma ya da bu bir BD, ya da bu bir DVD. Her iki durumda da, önceden sipariş edebilirsiniz. Eğer ön sipariş yaparsanız, ürünün serbest gün Amazon'un Japon depo bırakın ve daha sonra bir haftadan daha az almak gerekir.

Bildiğim kadarıyla, Amazon Japonya'dan küresel nakliye için kullanılabilir tek bir seçenek var. $10-12 muhtemelen ABD tarafından tahsil edilecektir. Diğer ülkeler hakkında bilgim yok. Eğer ABD'de iseniz, bu yüzden kredi kartı yabancı işlem ücretleri önlemek için ABD doları ödemek için seçmelisiniz.

Bu arada, sen de ön sipariş ikinci film (BD, DVD) için zaman serbest 2 Nisan 2016.


Yukarıdaki tavsiyeler çok Amazon Japonya'dan herhangi bir BD ve DVD satın almak için genellikle geçerlidir. Amazon Japonya her zaman en ucuz seçenek değil, ama kesinlikle en uygundur, en azından ABD merkezli alıcılar için. Ancak, eğer planlama satın alma üzerinde çok sayıda öğe bir kısa dönem zaman, sen olabilir olmak için kaydetmek nakliye kullanarak bir proxy servisi gibi Tenso. (Benzeri hizmetler olduğunu varsayıyorum, ama gerçekten bakmadım.)

+403
user330342 6 Eki 2019 03:00:26

Göre Bayanposta

 1. Yavrular genellikle Saiyan aynı güce sahip ve Dünyalılar çok daha kolay kazanabiliyor.
 2. Birçok Saiyan bir melez atası kaldırıldı nesiller dönüşümü onları kullanılamaz hale gelmeden önce ne kadar melez Saiyan Süper Saiyan olma potansiyeline sahip, ancak belirsizdir.

 3. Eğer bu melez Saiyan ebeveynlerinden daha doğal olarak büyük bir potansiyele sahip olup olmadığı belli değildir. Gohan tekrar tekrar ne zaman ele geçirilmiş, Goku yada Vegeta bile daha güçlü yaptı ve Cep savaş için eğitilmiş Goku o zaman, gizli bir güç olduğunu gösterdi.

 4. Melez Saiyan saf kanlı Saiyan daha hızlı Süper Saiyan olabilir belirsizdir. Manga (9) 11 yaşında Süper Saiyan haline Gohan. Trunks ve Goten Süper Saiyan babaları daha çok genç yaşta dönüşüm yapmak için, sırasıyla 8 ve 7 yaşında başardık.

 5. Eğer çeyrek Saiyan gibi Pan gibi yarı Saiyan veya saf kanlı Saiyan daha az bir potansiyel var ise daha bilinmiyor. Sadece kadın dönüştürmek için daha zor, çünkü en önemli, Pan Süper Saiyan haline dönüştürmek değil, ya da sadece.


Bilgime göre

 1. Dizi, unutmuştum ya Goku, Gohan ya da Gelecek Trunks dedi yarım kanlı Saiyan olabilir dönüşme Süper Saiyan önce daha saf kanlı Saiyan çünkü onlar sahip Dünyalı zengin duygu ve duygular. Süper Saiyan haline son derece duygusal gerektirdiğinden, bu çok genç yaşta dönüşüm yarısı kanlı Saiyan yapar.
 2. Yarım kanlı yüzünden olduğunu sanmıyorum, çok saf daha zayıf kanlı. Örneğin, Goku, o geçirmeden onun yükselen gen Gohan, hangi yapar Gohan olan potansiyel aşmak için Goku. Eğitimler alır, Cep Oyun Saga, Hiperbolik Zaman Gohan Goku ile birlikte trenler Odası, ve sonuçta Goku aşmak istiyor. Eğer dolgusu Goku gibi tren olsaydı, Süper Saiyan Tanrı olmak için seçilmiş olabilir.
 3. Vücudunda belli ki, daha çok üretim, daha az Saiyan kanı var. Ben Saiyan ile bu iş bilmiyorum, ama gerçek hayatta değil. 10. nesil, ya da 300 yıl sonra kabaca, Melez Saiyan Saiyan 1/1024-1023/1024 İnsan olacaktır. Gördüğünüz gibi, Melez Saiyan Süper Saiyan haline dönüştürmek olası değildir, ama yine de gelişmiş bir güce sahip olurlar.
 4. Belki bir gün, ya da Bulma ya da Bulla gizli potansiyeli dışarı kurşun, daha kolay Süper Saiyan haline gelmesine yapmak için bir cihaz icat eder.
+386
Lilly Villarreal 8 Ara 2010 23:06:04

Bir hayat Rinne yeniden Doğuş için gerekli olduğu yaygın bir yanılgıdır.İlk açıkça ifade edeyim.

Naruto ile Acı kavga sırasında Acıyı iyi olduğunda,öldürdüğü herkes canlandırmak için Rinne yeniden Doğuş kullanıyor.Bu kadar güçlü bir jutsu döküm için yeterli çakra yok bu noktada Konan söyler.

Bu yüzden sık sık bir insanın hayatı karışık olan Rinne yeniden Doğuş-çekip çakra büyük miktarda gerekir.Yorgunluğun yine de ölebilirsin.

Şimdi soru geliyor.

Eğer jutsu dökme olmak için ruhunu çıkardı buldum olan kişinin yaşam gücü yeterli ise Evet,mümkündür.

Örnek:ben bir 5 yaşındaki çocuğun yaşam gücü Rinne yeniden Doğuş için yeterli olmasını bekleyebilirsiniz.

+372
D BC 10 Ağu 2013 22:17:12

Bu erkeksi yüzleri sağdaki (özellikle) internet üzerinden birkaç yerde gördüm & manga gibi olduğundan oldukça eminim.

Herkes bu yüzü nereden kaynaklandığını biliyor mu?

enter image description here

+359
lolinux 28 May 2012 21:43:22

Sınav hakkında "konuşmak" Gizli Sınav "" tavsiye ediyorsun inanıyoruz. Bu tamamen doğru olduğundan emin değilim.

Gizli Sınav için çok sıkı bir yapı olduğu için, en azından Ortak Sınava göre görünmüyor. Bunun gibi, gerçekten gibi "sınav" gibi görünüyor. Avcılar sadece toplu olarak kendi başlarına bir şeyler olduğunu öğrendiğinde ... ... geçen katılımcılar sekmeleri görmeye devam ediyor. Bazı aslında bu insanların Nen öğretmek, ama hiçbiri tam olarak bunu yapmak zorunda gibi görünüyor.

Gerçekten bu noktada herhangi bir "sınav değil" çünkü yani, Kısacası, muhtemelen o söz, gereklilik değil. Gördüğümüz tüm öğretmenler lessions onların daha fazla veya daha az özgür iradeleri dışında veren, oldukça yükümlülüğü herhangi bir tür daha var gibi görünüyor. Coures olan, Nen öğretme yeteneğine sahip hemen hemen herkes zaten bir avcı (Nen biliyorum ama mutlaka olmayan Hayalet avcıları Topluluğu gibi bazı istisnalar ile), bu yüzden hazır görünüyorlar ne zaman öğrettiler, o verebilir olacaklardır. Kamu Sınavı geçerlerse, tantana olmadan an Sınav Sırrı başarılı olan zaten Nen bilen insanlar, ama unutma.

Temel ve basitleştirilmiş için aşırı, ben teklif bunun yerine herhangi bir tür sınav, herhangi bir avcı olabilir sadece temas Avcı Derneği ve de ki: "Evet, onlar biliyor Nen şimdi. Gerçek Avcılar iyiler." Tabii ki, Gizli Sınavın detayları oldukça belirsiz, bu yüzden cevap oldukça spekülatiftir.

Bir yan not olarak, biri Ortak Sınavı geçmek için teorik olarak mümkün olmayan bir Nen öğrenin avcı olacağını daha sonra diğer Avcılar bu konuda bilgi Gizli Sınavını düşünüyorum. Ama gerçek hiç böyle bir şey bir örnek değil.

+334
wkearney99 8 Ara 2011 05:58:44

Eh, Böylece (Great Ape) formu enerjisi belli bir eşik gerektirecek, bebekler yetenekli savaşçı düşük sınıf olarak tasvir edilir. Vegeta sahte ay yapılan Heck, Gohan bile yaptı.
Ve SSJ4 kesinlikle gizli yeteneği güç çeken bir şey var: kuyruk ve saç büyük maymun Böylece güç çekiyor.

+323
Hossain Yousof 5 Ağu 2019 07:02:14

Namekian füzyon çok zayıf. Boost ile (ben disk kabaca ~ x 400 olur.-> ~1,210,000 PL) e ~3,500 PL.

Oysa Potara füzyon en az x(400 + bilinmeyen sabit) destek almaktadır.

+260
Monib Sediqi 21 Ara 2012 20:06:54

Hangi şarkı ya da 22. Sezon 2. Bölüm OST ismi, 36 20 20:26 bitiş:başlangıç?

+105
Jonathan Wakely 3 Eki 2016 07:20:01

Vahiy 17 sonunda kurşun bölümde olaylar

Kokoro Mitsuru çocuğuna hamile

Bu tanı öncelikle hormon düzeyleri ile ilgili eski dünya bilgi elde Bölüm 22 Yeni Nana Devletleri. Yeni Nana sonra hamilelik için bir Franxx pilot olmak, eylem iki ders ile Dişilik organı yeteneğini engeller devlet devam ediyor:

 • Çocuk doğana kadar sahalardan uzak kalmak, ya da
 • Kürtaj cenin

Bu da akla şu soruyu getiriyor, hamile olma Dişiorgan kaydedilmiş ilk örneği oldu. 18 bölüm Orijinal Nana gözümün önüne gelen biliyoruz.

Ne Kokoro ve Mitsuru, ne de Hiro ve Sıfır ilk İki Parazit eşleştirme aşık olan

Ama nasıl bilinmektedir eğer etkilenecek türünün ilk örneği ise bir Franxx pilot yeteneği ile gebelik uğratır?

+98
user55686 4 Ara 2019 22:37:18

Ağır Spoiler!!

Duvar geçilemedi. Titanlar-duvarı dışından geldi ama duvarın içinde yaratılmış yoktu. Bu Sonraki bölüm birini cevaplanması gereken ve 38'de gösterilmiştir. manga bölüm.

+25
D Rogers 5 Eyl 2013 14:55:57

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil