Kim Charlotte'un OP görünen bu adam?

Merak ediyorum kim bu adam göründüğü Charlotte OP. Kısa siyah saçları var, ve o şu anda bir göletin ortasında duruyor, kan dolu?

Ben hiç görmedim bu adamın Charlotte serisi, ya da ben eksik bir şeyler ?

a short-black-hair-looking man in the middle of a pond

+76
arxiv 8 Haz 2012 20:43:32
30 yanıtların

Japon, hem de Franky ve Mr. 2 Bon Clay seslendiren Kazuki Yao.[1][2]

Hem 4kids İngilizce dub ve Funimation İngilizce dub, farklı insanlar tarafından dile getirdi onlar.

+990
monshq 03 февр. '09 в 4:24

Birkaç ay önce Goku'nun yeni form resmi önizleme bir resim ortaya çıktı. Sadece migate hayır gokui gibi görünüyordu, ama gri auralı kırmızı da. Bu resim üzerine Goku kaioken ile migate hiçbir gokui kullanıyor?

enter image description here

+979
user1306140 30 Ara 2019 09:28:44
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

O kadar kimse böyle bir liste ile çıkageldi kadar Zoro tırnak ayrıntılı bir liste yok, bu sorun googling bulabildiğim olanları vereceğim. Bu çeviriler ve olabileceğini unutmayın Japonca farklı olduğunu söyledi. Eğlenceli okuma var.

Dressrosa en son bir astar, onun:

9 dağlar ve dünyanın kendisi Boyunca 8 denizler üzerinde...... kesik edemeyeceğim hiçbir şey yoktur.

Monet savaşırken aradığın alıntı:

Beni, kar kadını hafife aldın. Beni yenemeyeceğini düşündüğün zaman, kaçmalıydın. Tabii ki, ben kesmek istemiyorum şeyler vardır. Ama... sana bir şey soracağım. Şimdiye kadar hiç ısıracak olduğunu yırtıcı bir hayvan gördünüz mü? Çünkü ben unutmadım.

Sen-ebilmek bulmak 29 tırnak üzerinde daha az gerçek. Ama bunları söylerken söylemiyorlar.

 • Eğer burada ölürsem, sadece buraya kadar yapabilen bir adamım.
 • En iyi değilsin ve yüzünü herkesten daha iyi olmak için çabalamak hepimizin iradeye sahip olduğunu kabul etmek gerekir.
 • Sıkıntı getirin. Katliam bir yolu tercih ediliyor.
 • Ya inanç veya şüphe içinde, eğer bu Taraflardan biri yalın olsam, tepki süresi benim kalbimi seçiyorum şeyin tersini düşünüyorsa aşınabilir.
 • Ben toplumun ne dediği umurumda değil. Bir şey yapıyor pişman olmadım. İstediğim hayatta kalmak ve yapacağım.
 • Beni öldürmek mi istiyorsun? Sıkıntıdan öldürmek bile!
 • Emin konuşmak konuşabilirsiniz, ama yürümek için hazır değilsin. Vakit doldu, sıram geldi.
 • Dünyada seni itip kakmaya zaman, sadece ayağa kalk ve geri sok. Eğer bahaneler gevezelik başlar eğer birisi seni kurtarmak gibi bir şey değil.
 • Yani, böyle aptal insanlar kurmak gibi aptalca bir tuzağa düşecek kadar aptal mısın?
 • Korsan avcısıyım.
 • Sıradan bir adam bilinçsiz olur bir yara... onu kaybetmek istemiyorum. Sıradan bir kişiyi öldürecek bir yara... onu kaybetmeyeceğim! Olağanüstü olan bir yüz, Şahin Gözü... sıradan olmama izin veremem!
 • Benzer bir çift gibi görünüyor nasıl bir sınır olmalı.
 • Rüyamı takip etmeye karar verdiğimde, zaten hayatımı atılır vardı.
 • Eğer kendini öldürürsen, seni öldürürüm.
 • Peki, buna ne dersin. "Şans" ve bu şey "benim lanetim". Ne kadar, ne kadar güçlü ... bir şey gördün mü? Eğer kaybedersem, o zaman adam zaten sadece o kadar değilim...
 • Tekrar görüşmek zorunda olduğum biri. Ve o güne kadar...hayatımı benden alamaz Ölüm bile kendisi!
 • Bilmiyorum. Neden kendimden emin değilim. Şimdi tüm bu önemli yeminler, vaatler ve diğer birçok fırsatlar kadar, ve senden önce dönmek için, daha güçlü olacağım boşa gidecek ama geri bir adım bile alacak olsam, inanıyorum.
 • Eğer bir kız olursan ne.
 • Eğer kaptan benim hayal bile koruyamıyorum, sonra ben hırs her şey ama konuşmak...
 • Denize gitmek için karar verdiğinde, kendi karar oldu. Size denizde ne olursa olsun, ne yaptığını bağlıdır. Başkalarını suçlama!
 • Asla anlayamazsın...kılıçlarınızı asla benimki kadar ağır olacak!
 • Eğer hevesim terk etmeme neden olacak bir şey yaparsan... kılıcımı kendi hayatını bitireceksin!
 • Güzel! Burada ölmeyi daha bir korsan olacağım!
 • Her zaman ciddiyim.
 • Kendi kafama göre yaparım! Bu yüzden bana numara yapma!
 • Dünyanın en iyi kılıç ustası olacağım! Sahip olduğum tüm benim kaderim! Benim adım rezil olabilir...ama dünyayı sallamak değil!!!
 • Eğer ölürsen, seni öldürürüm!
 • Sıkıntı getirin. Katliam bir yolu tercih ediliyor.

Daha fazla tırnak olabilir okumaya devam animequotes.

 • Tekrar görüşmek zorunda olduğum biri. Ve o güne kadar... hayatımı benden alamaz Ölüm bile kendini!
 • Peki, buna ne dersin. Daha güçlü bir “şans” versus bu şey “benim lanetim”... ister misin? Eğer kaybedersem, o zaman adam zaten sadece o kadar değilim...

Orada da vikisözolan bir derleme tırnak, ifadeler, diyaloglar Bir Parça. Zoro için ondan daha fazla diyalog için sayfa içinde arama yapabilir, ama burada tek tırnak onun için devam edeceğim.

 • Ben... bir DAHA asla kaybetmeyeceğim! [Mihawk] onu yenmek ve dünyanın en iyi kılıç ustası olana kadar, hiç kimse tarafından mağlup olacağım.
 • Bu bir kaptan yükü, kendinden şüphe edebilirsin. Böyle zamanlarda eğer güveninizi kaybederseniz, o zaman kim iman edebiliriz?
 • Dünyada seni itip kakmaya başladığında, gerek ayağa kalk ve geri kıpırdamak buldum. Sadece bahaneler vererek bir şey yapamazsın gibi değil. Eğer ölürsem, sadece buraya kadar yapabilen bir insanım.
 • Hiç oldu[Kuina] ondan daha güçlü, daha güçlü alacağım, beni duyuyor musun! Benim adım ulaşır gökyüzüne o kadar güçlü! Dünyanın en iyi kılıç ustası olacağım. Ona söz verdim... yaptım.. söz verdim...

Çiftlerde ot çıkarmaya çalıştım, ama birden fazla kez aynı teklifi koyarsam beni affet.


Sen-ebilmek okumak daha bir gömlekleri Bir Parça reddit, ama onlar değil bütün Zoro.

+968
LKemp 18 Nis 2013 06:37:05

Orochimaru bu seride bahsedilen ama Orochimaru onları yaşayan tüm o lanet işaretleri çoğu gibi görünüyor işaretleri laneti emin değilim ... pek çok kişi verdi.

Bu ne demek, Orochimaru (Itachi ile Sasuke savaş sırasında) gel Sasuke laneti mark yapabiliyor oluşu. Ve ayrıca, Sasuke Orochimaru canlandırmak için Jutsu sızdırmazlık ters bir lanet gerçekleştirmek için Herşey laneti işareti kullanılır.

Yani orochimaru biraz Voldermoth Harry potter yaptım, o da aynı şeyi yaptı mı? (Tüm lanet mühürler onun içine kendini mühür bit gibi?) diğer birçok insan kendini parçalar mühürlü o zamandan beri bazı güçler ya da bir şeyleri kaybetmiş gelmesi anlamına ama o zaman değil mi? Ancak, Orochimaru damarlarını onu içeren couldnn çünkü zayıf almak gibiydi. *Bir açıklama nasıl onun laneti mühürler iş şimdiye kadar verilmiş? *

Zor iş kullanılan Orochimaru tam olarak nasıl Lanetli mühürler kavrama onu buluyorum. Lanetli mühürler kullanarak canlanan biri olabileceğini özellikle. Kimseye açıklamak miyim?

+942
Mounir Ahmina 26 Haz 2019 11:37:59

İlk yarı Bölüm 9 Tamayura: Hitotose bir kısa masal gibi hikayemiz Olan "Melankoli Momoneko-sama" ("Momoneko-sama hayır Yūutsu, na hiç de"). Bir domuz ile Momoneko, serinin garip pembe kedi ve savaşını anlatıyor.

enter image description here

Birçok anime masal gerçek Japon efsaneleri dayanmaktadır. Bunun için böyle bir dayanak var mıdır?

+891
oltw she 9 May 2011 22:14:28
+869
Dave Lowe 6 Eyl 2013 15:59:45

Eminim birden fazla dil karışımı bir şey. Ana bir Urudu olmak. Urudu İçinde "Croitzal ronzell gungnir" kabaca Calamity için, Rönesans ve Silah çevirir. Başka bir şey çok daha mantıklı. Aslında farkında olduğumuz Dovahzul, Tengwar, D'ni, atlantislilerin hazırladığı veya başka Tolkien-vari bir dil kullanıyorlar tabii.

+807
ovrwngtvity 28 Haz 2016 21:58:49

Görünüşe göre, her iki başlık Mili tarafından üretilmektedir. Madoka Barcelona İsyan film sinema salonlarında davranmaya izleyiciler sormak Monogatari karakterleri kullanan bir animasyon kısa olması. Eğer ikisi arasında herhangi bir diğer önemli bağlantıları vardır merak ediyorum.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-10-07/madoka-magica-monogatari-casts-teach-manners-in-crossover-shorts

+804
chernayaSmertt 17 May 2010 03:47:19

Okuyucu kullanılmıştır bilmek için her zaman Busoshoku Haki kullandığı andan itibaren, durum uzayında Haki gerçekte ne olduğunu (ve bize) Luffy açıkladı, inanıyorum, Oda görsel yardımlar çekiyor, ama aslında OP evrende değiştirmiyor. Özellikle bizim açımızdan çok fazla spekülasyon önlemek için.

Bu Busoshoku Haki wiki sayfasını bir şekilde doğruluyor bu açıklama Busoshoku Haki gibi bir görünmez zırh.

Busoshoku Haki sağlar kullanıcı oluşturmak için bir kuvvet benzer bir görünmez zırh kendisini.

Busoshoku Haki kullanıldığında, nesne gerçekten OP dünyanın renklerini değiştirmez bu nedenle inanıyorum. Pek gerçek kanıtı belki de Zoro ve Monet arasındaki mücadele dışında Busoshoku Haki görsel değişiklikler bulunamadı. Zoro Monet kesmiş, her iki Monet ve Tashigi bölü bunlar değildi ki Haki kaplı olduğunu düşündüm. Karakterler gibi görsel ipuçları ile Busoshoku Haki kullanımını ayırt edebilir bu yüzden benim için bu demek. Sadece sonra etkisini ayırt edebilirler.

enter image description here!

Edit: Aslında bu konuda Oda siyah zaman önce Busoshoku çekmemek için biraz daha, aslında düşündükten sonra-skip aslında Tek Parça evrendeki kara döneceği konusunda kanıt olur. Eğer ki, değil o çizilmiş mi başlıyor? Kimse iddia eden Koju kabile Haki değildi o kadar güçlü olması için yeterince açık Siyah, ama ben şüphe birinden katılmıyorum bu Karanlık Kral , durum uzayında. An tekme engellemek için bazı güçlü Haki ihtiyacı olmalı Kizaru bloke etti ve hala Kara teslim olmadı. Diğer örnekler Marco Marineford arc, Beyazsakal, Shanks, vb sırasında görülebilir.

enter image description here!


Daha önce de söylediğim ve bu canon kabul olacağını emin değilim ne Contra, ama yine de bahsedeceğim. İçinde Birim 1000, Zephyr var lakabı "Kara Kol" için onun üstün B. Haki kullanımı. Takma adlar genellikle OP dünyasında OP bir karakter olarak elde edilir, Yani eğer Tek Parça Film Z katılımcılara dağıtılan ücretsiz bir birim olan Birim 1000, düşünecek olursanız bir şey var, canon, cevabın siyah renk gerçekten OP evreni insanlar için görünür olacaktır.

enter image description here!

PS: Japonca bilmiyorum ve bu wiki belirtilen resim olduğunu düşünüyorum, ama birisi orada yazılanları teyit edebilir?

+754
VITORHAN 17 Tem 2018 03:53:01

Sinir bozucu ya da çok aptal bir şey olduğunda Nichijou karakter bazen yüzü bu tür yapmak:

Bu başka bir popüler çizgi film karakteri için bir başvuru ya da Nichijou bir duygu ifade etmek için eşsiz bir yoldur.

+724
Mashmagar 11 Ara 2015 11:11:00

Aslında onlardan bol miktarda var. Bunlar bilindiği gibi Saberface gibi MHX dedi, Arturia Türler.

Saberface Chibichuki gelen! 8 4 Saber~. Sağ Kırmızı, Saber Alter, Usta Arturia tanımı: Kılıç Aslan, Saber Lily, Saber, Kırmızı Saber, Sakura Saber, Saber kaldı.

Arasında onları orada sadece yedi Arturia içinde Nasuverse. Saber, Saber Alter, Saber Lily, Lancer, Lancer Alter, Gizemli Kahraman X ve Berserker Alter vardır.

Arturia Pendragon

 • Kılıç ve Okçu

  Blue Saber Archer

  Tüm Saberface kılıç : ana kaynak. Kader/üç ana kahramanlarından her zamanki mavi Saber, bir Gece görsel Roman Kal. Şövalyeler Kralı olarak bilinen, İngiltere'nin efsanevi bir kahraman. Taş, Caliburn kılıcı savurdu, ama yıkılmış ve onun silah şimdi Excalibur ve Avalon vardır.

  Mayo Archer : Saber. Saber plajın yolunu bulmuş ve su tabancası ile oynamak ve sınıf hizmetkarı Archer olmaya karar verdi.

 • Saber Alter ve Santa Alter (Rider)

  Saber Alter Santa Alter

  Ayrıca Siyah Saber olarak da bilinir Saber Alter. Arturia Pendragon karanlık kahraman sürüm olduğunu. Angra aydınlanmış Sufiler tarafından bozulmuş oldu.

  Santa Alter : Tatil-Saber Alter temalı, Süvari sınıfı. Kızak yaptı ve Noel Baba hediye dolu bir çanta ile tamamlamak kıyafeti giydi, özel bir kendi yapıyor.

 • Saber Lily

  Saber Lily Saber Lily

  Saber Lily ya da Beyaz Saber. Excalibur ve Avalon elde etmeden önce Saber küçük bir versiyonu olduğunu. Bu durumda, Şövalye Prenses olarak bilinir. Mavi Saber daha benzer ama farklı kılıç kullanmak olduğunu dikkat edin. Seçim Caliburn kılıcı çekti sonra gelen Arturia vardı ve sadece bir kral yolunda yürümeye başladı.

 • Lancer ve Lancer Alter

  Lancer Saber Lancer Alter

  Ayrıca Tanrıça Rhongomyniad "olarak bilinen Lancer. Bunun yerine Excalibur kutsal mızrak Rhongomyniad eskiden çalıştığı Arturia başka versiyonu.

  Kutsal Kase laneti tarafından İhlal Lancer Değiştirebilir. Rhongomyniad İlahi Ruh dönüşüm sürecini reddetti. Yerine Tanrıça Rhongomyniad "olarak bilinen Artoria Pendragon "olarak bilinen kalır"

 • Gizemli Kahraman X (Katil), Ultra Kahraman Z, Berserker Değiştirmekve MHXX

  Mysterious Heroine X Ultra Heroine Z

  Berserker Alter MHXX

  Gizemli Kahraman X : Arturia Suikastçi olarak kimliğini gizlemek için çalıştı ve tüm Saberface kahramanlarından ortadan kaldırarak kendini görevli. Kapağı çıkar, ancak cap kimlik ve ahoge onu gizlemek için giydi.

  "Saber Savaşları" olayın antagonisti olarak hareket eden Gizemli Kahraman X Kahraman Ultra Z : Alter sürümü.

  Anti Berserker Alter : Anti-Saber. Gizemli Kahraman X. yenmek için Altereactor kullanın O Gizemli Kahraman X. başka bir alter sürüm o

  Gelecekte çok Gizemli Kahraman X gizemli Kahraman XX : BİR sürüm. Sınıf Hizmetçi bir Yabancı olduğunu ve Yabancı avlamaya içeren Kul Evrende bir iş aldı. Rhongomyniad, bir çift varyantı kullanıyor o-lance Rhongomyniad LR sona erdi

Arturia birbirine benziyor

 • Kırmızı Saber, Nero Gelinve Saber Venüs

  Red SaberBride Nero Saber Venus

  Kırmızı Saber : Arturia ile Tamamen alakasız, Kırmızı Saber Nero Claudius Caesar Augustus Germanicus ise, Beşinci Roma İmparatoru oldu. Olarak da bilinen İmparator Güller, o görünüyor çok benzer Arturia.

  Kader/Grand sırada Kırmızı Saber Nero Gelin : Alternatif versiyonu. Farklı Noble Phantasm kullanmak istiyor. Lily bu beyaz gelinlik ile Saber benzer görünüyor.

  Kader/Extella Kahramanlık Ruhu Apotheosis ile Saber Venüs : Alternatif versiyonu. Kader/Extella oyunda en güçlü Hizmetçi kız. Foton Işını kullanıyor o.

 • Saber Kırmızı ve Binici

  Saber of Red Rider

  Kırmızı kılıç : Arturia "oğlu", Mordred, ama aslında gizli erkek varisi olarak tahta kaldırdı olmasına rağmen kadın

  Binici : Arturia Aksine, babasının Hazine, "Prydwen" adlı birini almaya karar verdi. Her iki gemi ve Kalkan. Ve sörf tahtası olarak kullanmaya karar verdi

 • Sakura Saber ve Şeytan Kılıç

  Sakura Saber Sakura Saber Devil Saber

  Sakura Saber : Okita Souji. Geç şogunluğu döneminde Shinsengumi, Kyoto'da özel bir polis gücü ilk ünitenin kaptanı oldu. Shinsengumi en iyi kılıçlı biriydi. Ama tarihi Sürüm aksine, bu Okita Souji bir kadın. Bir çok yönden benzer Arturia etti.

  Şeytan Kılıç : Sakura, Kılıç, manevi yönden Yedi Görevlileri ile dolu Kutsal bir Kase alarak ile oluşan bir Karşı Koruyucu olduğunu.

 • Cetvel, Avenger, ve Joan Alter Lily (Lancer)

  Ruler Avenger Joan Lily (Lancer)

  Onun için cetvel : Gilles de Rais sandı Saber. Jeanne d'Arc, aynı zamanda Joan of Arc, Orleans Aziz olarak bilinir. Yüz Yıl savaşlarının Lancaster aşamasında rol onun için Fransa'da bir kahraman olarak kabul ediyor.

  Avenger : Gilles de Rais isteklerine kısa bir süre 1431 yılında Joan yürütülmesini sonra doğan Kutsal Kase'nin bir yaratılış olduğunu.

  Gılgamış gençlik İksiri içti çünkü Joan Lily : genç oldu. Arc Alter Lily "Joan" adlı Noel Baba kıyafeti giyiyor.

  Gri

  Gray Gray Gray

  Gri Saber ile çarpıcı benzerlik yüzünden Arturia uzak soyundan olduğuna inanılıyor.

 • Usta Arturia

  Master Arturia

  Tüm diğer Saber aksine, kahraman bir ruh değil, Kapsül Kulu dünyasından bir usta o. Bir katana kullanmak istiyor.

Diğerleri

 • (Kılıç), Kral Arthur

  King Arthur

  Tam olarak Saberface değil. Ama Arturia erkek versiyonu o. Kader/Prototip bir ana karakter.

 • Kılıç Aslan

  Saber Lion

  Bir hizmetçi, ne de Efendi. Fate/tiger colosseum serisinin maskotu gibi davranan Saber parodi bir versiyonu. Ya da evcil hayvan, eğer olacak. Ayrıca Karnaval Phantasm görünen o.

  Saber Sınıf Kartı

  Install Miyu Install Illya

  Fate/kaleid liner PRİSMA☆ANDA gelen. Arturia güç mavi Saber kıyafet ve Saber Lily kıyafet Anda ile Miyu için kuruldu. Ne zaman tecelli, Saber Saber Alter olarak şeklini alır.

  Artoria Pendragon

  Saber Trap

  Geldiği Tsukihime spin-off Erimiş Kan, Hana hiçbir Miyako, Artoria bu dizi bir tuzak.

+688
smg smg 5 May 2019 23:16:40

Efsane Davy Jones ise seçme PoC sırasında onun ismi başvurulan üzerine Davy karşılık OP.

Bir Korsan Kral kavramı (Elizabeth Swan ve Gol D Roger) iki hikayede de görünür.

Her iki dünyada da () Kraken anılmayı hak ediyor denizkızları, yürüyen iskelet, vs. var ben bu efsanevi yaratıklar arasında.

+680
shinto mathew 3 Ağu 2016 06:36:41

Benim sorum, eğer kekkei tota soyunu bir sınırı varsa, o zaman nasıl (Mu) 2. tsuchikage (aynı nesilden olan) 3. tsuchikage Ohnoki bunu öğretmedi mi? Kekkei tota ya da kekkei genkai daha farklı bir şekilde çalışıyor mu?

+675
Morkedai 6 Nis 2014 15:23:06

44 anime bölümde açıklandığı gibi (bu bölümde yaşlı kadın bu kendini kül söyledi) çok düşük yerle bir olduğu için, bunu yapma küle itaatsiz oldu. anda tüm salona sadece birkaç rozet yoktu. 46 bölüm, bunu yapma gelişti ama hala charizard şimdi yerle daha fazladır çünkü kül dinlemiyor. charizard ama vermiyor onu daha sonra dinleme kül dinledim zaman charizard vs magmar olduğu son spor salonunda, charizard magmar değerli bir rakip olarak bulundu ve bu. sonra kül orada Charizard tren sol charizard dağa gittiler ve o carizard hikayesi. Umarım bu yardımcı olur

+670
Jacob Valenta 22 Tem 2013 18:57:47
(Ya da, "Kuragehime") Prenses Denizanası Akiko Higashimura tarafından hayat manga serisi-komedi bir dilim var.
+655
ilkirk 16 Şub 2019 00:03:14

Aniden B. D. Kirino ile yakın bir ilişkisi vardır, çünkü yaklaşık yarım ikinci sezon boyunca, aileleri şüpheleri var gibi.

Ve sonunda ikinci sezon Cevheri hayır Onu ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai, onlar sonunda çıkıyor, hatta eğer sadece bir kaç ay.

Aileleri bunu biliyor muydu?

+638
IER 9 Şub 2012 11:54:43

Misa Misa yararlı bir araç oldu ama, Rem her zaman onu korumak isteyen ve gerçekten Işık onun bakımı için onu aldı ilk fırsatta öldürür Rem için onu tehlikeye sokacak her neyse onu kullanamadığını başladı. Misa kullanmak ve Misa tehlikeye ve "" o da yaptı o L suçlamaya tuttu O L öldürmek için. Bunu ve bu kuşlar için Işık "işini iyi bir şekilde elde tutulur bir taşla öldürme işi olduğunu ben l'in gerçek ismini görebilen tek yaratıktı bu yana Misa kurtarmak için onu öldürmek Rem kenar."

+539
brad p 21 Eki 2014 05:19:50

Babası çok büyük bir burnu vardı, eğer oraya gitmek istiyorsak. Hiçbir şey Bayanposta dedi. Ve bu soru pek de önemli değil. ama insanların olduğunu bilmek istiyorum! Japon Miyazono yarım kalmış? O ne işaretler var?

+520
Ankulet Darleng 3 Ağu 2017 09:29:38

enter image description here

Hikaye Şehir Z. dünya hayali Japon Metropol gizemli bir şekilde görünür ve felaketlere neden olan garip yaratıklarla dolu olduğu yer alır. Saitama, kahramanı, kolayca tek bir yumruk ile, canavarlar ve diğer kötü adamlar yenen inanılmaz güçlü bir kahraman. Ancak, nedeniyle ezici gücünü için, Saitama güçleri ile sıkılmış oldu ve sürekli onunla mücadele edebilecek güçlü rakipler bulmaya çalışıyor.


İlgili çalışır :

 • Özgün webcomic oluşturulmuş, tasarlanmış ve BİRİ tarafından yazılmış. 2009 yılında yayın başladı ve hala havalandırma olduğunu.

 • Bir manga uyarlaması yapıldı. Hikaye webcomic gibi, aynı zamanda BİR Yusuke Murata tarafından yazılmış ve tasarlanmıştır

 • 12 bölüm anime bir sezon Tımarhane tarafından 5 Ekim 2015 ve 21 Aralık 2015 yılları arasında yayınlandı. Shingo Natsume, Tomohiro Suzuki tarafından yazılmış tarafından yönetildi. Müzikleri Makoto Miyazaki tarafından yapılmıştır. Birden fazla YUMURTA var da yayımladı.


Dış bağlantılar :

Bir Yumruk Adamın Wikipedia sayfası

Bir Yumruk Adam Wiki

Webcomic resmi sitesi

+476
Daphosta 19 May 2016 10:42:41

Açıklamak çok kolay. Ben eplamation bu mantıklı değil. Sanki nagato sonra jiraiya Eğitimli Minato eğer manga çok Portre var. Bu hiç mantıklı değil ama bu tasvir buydu. Eğitim nagatos hala İKİNCİ shinobi savaşında oldu çünkü manga ve databooks var kanıtlardan çok daha fazla, çok açıktır.

Kakashi 13/14 elbette Ama nagato genç bir çocuk olarak tanıklık etmek için on yıldır bkz gereken önce öfkeleniyor olabilir iken üçüncüsü oldu çünkü olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Başka sakumo nefret bildiğimiz kadarıyla değil mi bu savaşta mücadele etmiş anlamına gelir.

Dan ikinci savaşta ölen ve das ölüm tsunade Köyü terk ettikten sonra da biliyoruz. Jiraiya İlk Ame Çocuklar bir araya geldiğinde hala Orada sadece o, Ama hala Çocuk öldü mesaj aldıklarında sonra üç yıl daha Orada pislik olduğunu. Yani bu noktada hala ikinci savaş içindeyiz. Onu anlamak için Nagato ve Minato çağda çok yakın. Çok az biliyoruz çünkü Direk başka bir çocuk eğitimi gitmemiş.

Belki Minato İlk Ama İlk nagato gibi görünüyordu tasvir edilir gibi geldi mantıklı olur. Bütün birlikte politik bir bakış açısıyla bakıldığında daha az jiraiyas zaman çizgisi koyarak bile sevmiyorum bile. Eğer jiraiya Düz bir Öğrenci diğerine giderse biraz mantıklı tek yolu vardı. Sadece üç yıl boyunca yetimleri yetiştirmek asılı bıraktı ki hala çok genç bir Takım vardı demek Ki.

Daha çok yansımaları olmadan üç yıl boyunca Savaş zamanında konoha bile bırakmış ve hala herkesin tarafından hokage için en İyi aday olarak kabul edilir.

+455
Chris Rees 9 Şub 2017 12:32:49

Bu yanlış olabilir, ama önceki bilgilere dayalı bir teorim var.

Unutma Videl ve ilk zar zor enerji katabilir o nasıl bir enerji topu oluştu o zaman. Aynı şey burada da geçerli, herkes yırtık olması dışında. Ne kadar enerji Ki içine saldırılara dayanan koydular, ama kolay kullanım, en az onlar kadar enerji olacağını varsayabiliriz kimse ölçer. Ne kadar ölçmek için, güçlü herkes, Videl göre nasıl değerlendirmeliyiz. Eğer ölçeği altına yerleştirin, Hercule Şeytan olsalar bile, o zaman herkesin geçerli güç seviyesine bağlı olsaydı, her ne kadar enerji ölçebiliriz.

Fazla enerji herhangi bir Ki içine tabanlı saldırıları dökülüyor, eğer Z savaşçıları 1 yerde kullanıyorlar saldırıların dayalı saldırıları tabanlı Ki kendi gücünü kontrol her miktarda farklı ve belirleyici ise, bu nedenle tanımlama olduğunu belirlemek için temel bir ölçek olarak Videl saldırı kullanmak gerekir, en zayıf yukarıdaki Hercule olduğunu farz ediyoruz. Ağırlıklı gücüne dayalı bir ölçüm sistemi gerektirir, ama doğru saldırılar' güç, özellikle kime ne kadar zarar neye göre ölçmek yardımcı olacaktır.

+309
Enigman 17 Ağu 2019 03:19:45

Başkanı olduğum ve yaklaşık 20 kişi var, ve çok başarılı olduğunu şahsen benim okulda bir anime kulübü var. Kulüpte yaptığımız etkinlikler oyunları yapmak, anime izlemek, bazı Japon öğrenme ve farklı anime için favori gıf'ler göstermektedir.

+278
vieplivee 16 Haz 2018 00:36:39

Junon öncelikle genç kız ve kadınlara yönelik aylık Japon moda Dergisi. 1973 Haziran ayında dolaşımı başladı.

Kaynak: Wikipedia

Verilen Junon super boy Yarışması tahmin ediyorum, Güzellik Yarışması, "Junon Çocuk" temelde güzel çocuk "anlamına gelir.

Dergi umut sayfasında bulabilirsiniz: http://www.junon-boy.jp/

Başka biri bunu onaylayabilir bu yüzden belki de araştırma cevabım dayandırarak ben de yalnız maganize adının anlamı herhangi bir bilgi bulamadım, bu yüzden tekrar koşullara dayalı duyuyorum.

+276
Vivek Viswanathan 18 Eki 2012 11:04:22

Bu etiketi (VN) görsel Roman üretimi ile ilgili sorularınız için kullanılmalıdır. Görsel Roman tarzı grafikler genellikle anime özelliği olan oyunları söylüyorum-etkileşimli hikaye. Diğer yakın akraba türler, eroge, galge dahil dating sims de dahildir.

Not aynı kuralları uygulamak için hala etkisi burada; belirli sorular hakkında ellerinle kendi VN vardır konu dışı ve aşırı teknik bir soru, hangisi daha uygun, üreticilerin daha hayranları büyük olasılıkla olacak kapalı. Sorular hakkında nasıl anime tarzı ANS Japonya'da üretilmektedir.

Eğer soru hakkında yapmak bir görsel Roman olabilir konuyla ilgili Oyun Geliştirme.SE. Ayrıca, Yazarlar.SE belki iyi bir başlangıç noktası olmak isterseniz isteyin bir soru hakkında yazılı bir görsel Roman.

Diğer ilgili bağlantılar:

+214
traal 17 Haz 2010 12:55:35

Göre Ryo Fui bu sırada biyografi Shiji, hem de Kraliçe Anne ve Ei Sei vardı iade için Qin Zhao bile önce Sei babası kral oldu, ama sanırım çelişkili olduğunu, verilen diğer biyografiler içinde Shiji olarak ne zaman ve nasıl onlar var geri Qin, bırak diğer tarihi kayıtlar. Bu mangaka o (cehennem bu Hou Ken dostum olan) kurallı tarihini yakından takip etmedi? ne şimdi bu hikayeler gibi mantıklı, bu yüzden hikayenin manga Krallık gerekmiyor bunu ciddiye almış.

Uygun tarih ne olursa olsun,

Ana Kraliçe Zhao bir kadın olduğunu ve Ei Sei, taht için bir varis kaçış sonra, gerçekten bir rehine olarak tutmak anlamı olduğunu unutmayın, ve Ruo Fui rüşvet veya Zhao yetkilileri ikna neyse sevgilisi Kraliçe Anne geri göndermek olabilir. Her durumda, Sei hala ününü yoksulluk içinde* Zhao Kraliçe Anne ekmeye için norm ve kötü karşı olurdu çünkü onu kurtarmış olurdu. Kraliçe Annesini öldürerek, Zhao hiçbir şey elde ama Zhao işgal ahlaki yüksek zemin Qin vermek istiyorum. Eğer bu paragrafta açıklama kafa karıştırıcı veya yanıltıcı ise, onu unutun ve sadece ilk paragrafta sözlerimi al.

* Sanırım bu mangaka berbat burada, çünkü Kraliçe Anne oldu kızım tanınmış aile, böylece olası gerek yaşadığı durum.

+173
Mirko G 24 Mar 2013 08:21:36

Emin değilim gerçek bir şarkı ve sadece 4-5 piyano tuşları var oldukça eminim. Listede bulamadım her yerde sadece basit GETİRİN sanırım.

+160
ultravail 8 Nis 2017 03:43:18

"Matoi Anime Creed" olması gerekiyordu ne hiçbir fikrim yok bana kaldı.

Şu Tonitrus ve Flors gibi kızlar Creed "Anti". Bu yüzden "İnanç" karşı çıktığı bir şey vardır. Bu bir Gece "İnanç"olduğunu ifade ediyor.

Sakat Flors "Creed Katil" ama-vodoo-bu Gece dostum. Bilezik bir ton var bu yana, pek çok kız öldürdü, ve "İnanç" Fatima ilahi Birliği kızların olduğu sonucuna bu kabul edilebilir.

Ama sonra her ikisi de tanımlar yakınsama. Her biri farklı hizip işaret ediyor.

Ne demek "İnanç" nedir?

+120
ytxmobile 26 Eki 2016 12:20:56

Orada çok yakın bir tahmin vardı.

Bir kılavuz olarak Noland defterime kullanarak, Bir Parça mevcut hikaye Kaienreki başvurusu ile 16. yüzyılda gerçekleşen çalışmak mümkündür.

Bir çok doğru dünya zaman çizgisi var, ayrıca üzerine Bir parça wiki rağmen sadece güncelleştirilmiş kadar geçen Kasım'da (13). Daha fazla bilgi ve kaynakları yılları bahsettiğiniz olabilir kontrol onların sohbet/değişim günlükleri burada

+88
compulover 11 Mar 2012 06:30:51

Bu Konoha saldırısından önce bilmeliydi. Yıllar önce, birlikte Nagato tarafından Rinnegan kullanarak saldırıya uğrayan Hanzo ile çalıştı. Sonra tekrar hakim önüne gelecek büyük ihtimalle adamları öldürüldü sebebi hakkında bilmek geldi.

Kaynak: Bölüm 447

+65
Lampephysics 31 Ağu 2015 00:20:44

Deyim Sonsuz Mangekyo ile ilgili bir şey var sanırım, ama tek sebep değil. Eğer Sasuke ve Madara Sonsuz Mangekyo bakarsanız, içlerinde (düz virgül) düz çizgiler ile sadece olanlardır. Normal çünkü şu an onların normal virgül gibi konuşuyor, onlar ne olduğunu düşünüyorum.

+48
Elias Moreo 5 Oca 2014 03:02:07
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil