Goku kötü Dünyaya gelmeden önce neydi?

Eğer Goku bizi aydınlatabilir nasıl Dünya'ya gelmeden önce ya da kötü diye bir tartışma var, Arkadaşlarım ve ben.

+386
user90299 16 Haz 2018 18:20:11
35 yanıtların

Ben Orochimaru onları kontrol çünkü tam güçlerini mücadele etmediler sanırım.

Ninjalar (daha fazla veya daha az) kendilerini mücadele edelim Kabuto, daha başka.

Gerçekten onları kontrol ediyor çünkü Orochimaru yapmalarına izin daha iyi savaşabilirler.

+962
user47688 03 февр. '09 в 4:24

Aurica boynunun arkasında olduğunu biliyorum, Misha sadece göğüslerinin üstüne ve Shurelia var (sözleri)poposunun üstünde

Metafalse Luca Gathnode Kristalleri daha Yüklemek için kullanılan Duelithnode Kristalleri rağmen ve Cloche hala Ajanlar Uzanan, aynı şekilde Claire 3. Nesil bir Reyvateil olmak Hayat için bir Yükleme Noktası olurdu. ve Shurelia beri Frelia ve Mir sanıyorum tek bir yanı var

Yani Claire, Luca, Cloche var, Frelia ve Mir Yükleme Noktaları nerede merak ediyorum?

+961
Frk 4 Oca 2015 02:17:53

Son zamanlarda izliyor İkiz Yıldız Exorcists fark ettim ana karakter kullanarak bir Sanskritçe büyü. Bu neden böyle? Neden bunun yerine yerli Japon büyü kullanmıyorlar?

+946
Arend Rosyid Venema 16 Mar 2017 12:24:36

Yılanlar ile Sasuke sözleşme Deidra ile yaptığı mücadele sona erdi ve Hawks ile imzaladı inanıyorum.

Göründüğü gibi değil gidin. nasıl bilmiyorum ama öyle.

İçinde Boruto Serisi, biz devam etmek görmek onun çağırma jutsu tekrar çünkü şu anda o Boruto öğretmeni şimdi.

Çağırma jutsu ve diğer şeyler yapmak için nasıl Boruto öğretmek onu izliyor olacağız. Bu yüzden yapabileceğimiz tek şey beklemek.

+918
Mizzicrazi 2 Oca 2018 03:44:33

Yakuza kız

Senguu Fumihiro ölen büyükannesinin kendisi için iyi bir eş bulmak için bir söz verdim, o genç bir çocuk. Bu niyet ile prestijli bir okul bütün öğrenciler bir canavara dönüşür hatta onları birbirlerine ve öldürmeye başladığında dünyası alt üst olur ilk gün ama kaydolur. "Akari", okulu yöneten gruplar tarafından onu korumak için gönderilen adında bir kız tarafından kurtarılıyor.

+910
user76434 11 Şub 2019 13:05:28

Avatar image

Avatar: Son hava bükücü bir Amerikan animasyon serisi tarafından oluşturulan Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko. Nickelodeon'da 61 bölüm için koştu, ve yüksek kaliteli üretimi için çok sayıda ödül kazandı. Gösteri anime ve Amerikan çizgi film stilleri kombine. Nedeniyle bu stil, serisi düzenli olarak anime bir iş olarak husus ile ilgili konuşma girer.

Kahramanı, Aang, veya "bükme", dört element yetecek Avatar, tek kişi olan 12 yaşındaki bir keşiş. Yoldaşları ile birlikte, dünyanın çeşitli ülkeler keşfetmek ve kötü Fire Lord Ozai mücadele.

Ayrıca, gösteri, orada korkunç bir film uyarlaması tarafından M. Night Shymalan (Son hava bükücü) olmayan kötü netice (Legend of Korra), ve birçok video oyunları ve çizgi roman.

Sorular hakkında James Cameron Avatar (ki alakasız), baş üstünde için Film ve TV - onlar bir [avatar] etiket için bu film.

Daha fazla bilgi için:

+894
bernard44980 26 Kas 2010 21:58:45

Ben fark, örneğin, o bu Akagi ve bu Kaga hem de inşaat başladı 1920, ve onlar tasvir olarak daha üst düzey daha da Fubuki, bu Mutsuki, ve bu Yuudachi, hangi sadece inşaat başladı sonra.

Bu diğer filo kızlar arasında oldukça tutarlı bir model var mı? Daha fazla veya daha az kızlar diğer üst düzey varlık olarak betimlenir ya da keyfi mi? (Ya da değil, keyfi, ama tamamen başka bir şey, gemi gibi sınıf temelli?)

+870
user97264 9 Şub 2016 23:47:15

Verdiğiniz teklif 19 Temmuz'da meydana gelen ışık Roman, ilk gelen.

19 Temmuz oldu. Suçu tarih yatıyordu. Yaz tatili ertesi gün başlayacaktı çünkü...

Railgun sürüm Rahibeler ark uzanır Ağustos 10 Ağustos 22, göre wiki.

Ben de bu yüzden hafta boyunca kız Kardeşler hakkında söylentiler duydum, en azından gelecek önce yüz yüze bir şey vardı.

Alıntı tam sürüm gider:

“Hah. Güldürme beni. Ne Tanrı'nın beyni bu ya? DNA haritasını analizine dayanarak oluşturulmuş sözde askeri Kardeşler hakkında haber var mı? Bana bu karlı yan etkileri objektif daha önemli görünüyor.”

Eğer bu karşılaşma Railgun manga versiyonu okursanız, Ben Gerçekten gibi yüzünde bir ifade olduğunu görürsünüz. İnsanlar buna gerçekten inanıyor."

Sıkıntılı kız Kardeş gerçek olduğunu öğrenince nasıl olduğunu göz önüne alındığında, bu duymuş ama bu kadar saçma görevden dair bir söylenti olduğunu varsaymak güvenli olduğunu düşünüyorum.

Rahibeler dışında bir süre çalışma olduğunu düşünürsek, onların varlığını söylentiler filizlenmiş olduğu pek düşünülemez.

EDİT: üçüncü romanı yeniden okumaya bu teklif açtı bana:

Ancak, son zamanlarda DNA göster ona askeri Kız oluşturmak için kullanılan Akademisi Şehir boyunca yayılan bir söylenti olmuştu. Bu ender bir olay değildi. Yeni prestijli güçleri geliştirme okulda yedinci Seviye 5'ler biri ve burslu bir öğrenciydi Tokiwadai Orta Okulu. Onun hakkında böyle sayısız asılsız söylentiler vardı. Söylenti iman etmişti o yüzden oldu.

Ya da belki de sadece inanmak istemişti değil.

+867
jaxarroyo 16 Haz 2019 21:38:14

Çoğu durumda: Hayır. O taraftarlar hakkında bakım ve kar umurlarında değil. En streaming sitelerine Netflix veya Amazon Prime ile yeterince sık imtiyazı olan bu gösteri, akış lisansları var. Bu programların lisans seri yanıt eksikliği nedeniyle, maliyet ya da değer için rekabet ya da çok pahalı. Eski durumda, dilekçe sensin izle sitesi, bu konuda bir şey yapmaya, başka bir yerde büyük olasılıkla zaten lisansı var, ve ikinci durumda, yeterince kar ondan ne hale geldiğini görebiliyor düşünüyor olabilir.

+848
maxmitch 22 Ara 2011 01:20:11

Ben sadece izledim "Higurashi no Naku Koro Ni". Henüz bir netice görmedim.

İlk hikaye ark, zaman Rena ve Detay tuzak Anime olarak kendi evi, konuşmak çeşit geliyor "yönetmen" (ya da belki de asılbağlı olarak çeviri). Başka isteyen var ona, ama onlar sadece ısrar ile "yönetmen yönetmen!".

Yönetmen kim?

+819
Zsolt Fekete 30 Ara 2016 20:49:29

2014 Fate Stay Night anime, Saber Pudra kontrolü altında olduğunu ve bu gibi bir poz vermişti:

Orada bunun için herhangi bir gerçek nedeni ya da sadece fanservice miydi? Bu nasıl özgün Görsel Romanda açıklandı.

+725
MaD 10 Oca 2014 05:54:17

Bazı insanlar tahmin

filmde daha sonra ailesi onu teşhis yardımcı olur. Onun macera oldu filmin sonunda göz kamaştırıcı mı, bu sadece gösterir.

Hiç Zeniba kendini koruyacak ötesinde "en az filmin kendisi ifade değil.". Yani hayır, (olacağını mümkündür, ama gösteren hurdaya olabilir) yararlı bir rol hizmet vermektedir. Belki de "oh saç kravatımı ötesinde? Bazı arkadaşlar bu tür bir şey.." var...

+722
Jacob Akkerboom 20 Haz 2015 03:26:42

Gölge clone jutsu Tobirama senju tarafından icat edilmiştir. Kullanıcının çakra alıyor çünkü yasak bir jutsu nedenidir. Kakashi PAİN ile dövüşürken klon çakra iyi bir miktar kaybetti.

Çok gölge clone jutsu neden yasak bir jutsu

+699
Irfan434 7 Mar 2019 06:29:02

Wrath amacı, daha fazla insan olmak için, diğer homunculuslar gibi oldu. Wrath ile ancak, Ed canını almaya, Ed kendi sahibi olan her şeyi yapmaktan başka bir deyişle istedi. Zaten bu yüzden dinlen neden Ed "PES" iki kol vardı.

Tembellik ve Öfke (Ed ilk keşfeden Sloth annesinin nerede ve Öfke zayıflık öğreneceğiz) görünür kavga sırasında Liore altında ed'den "her şeyi" almak istediğini söyler bile oldukça eminim.

Bu da silah fabrikasında Sloth mücadele sırasında görülebilir. Wrath olan Ed annesinin kemik saklanan ve kendini içine erimiş kutuyu alır, Ed kendisine ait bir şeyi almak.

+699
acnghm 25 Eyl 2011 09:49:16

Eğer sana sahip izledim 12 bölüm ilk sezon, sonra da bilmeniz gerekiyor bu savaşı Saazbaum'nın Açılış Kale ile sona erdi Dünya güçlerinin zafer. Bu kale üzerinde bulunan tüm kale tesisleri ve tüm bilgileri elde ettikleri anlamına gelir. İnaho Aldnoah Sürücü kullanmak mümkün olmakla birlikte, kalenin yeniden ve bu bilgileri alınmış olabilir, ya da sadece sabit diskleri çıkardılar ve veri için onları taradı. Ancak, yargılamak aslında bu İnaho kullanmak, onun Sürücü Deucalion, onlar büyük olasılıkla sadece kurtarılabilir bilgi yerine yeniden aktive olur.

enter image description here

+666
Willdorf 11 Eyl 2016 16:14:41

Ne zaman Tosen kavgalar Kenpachi içinde Kurtarma Rukia arc, Tosen kullanır onun bankai için mücadele Kenpachi.

Tosen bankaisi ve gülümsüyor yenmek için ne kadar bir süre sonra, Kenpachi rakamlar. Gülümsedi o Tosen bir şekilde (düşüncelerini duyduk Çünkü: "gülümsüyor?")biliyordu

Ancak, Tosen kör. Nasıl bilebilirdi?

+630
LHristov 12 Kas 2017 21:44:26

Eğer %100 demek, o zaman cevap hayır.

Anime ikinci sezon sonunda:

Gücünün %5'ini kullanabilir. Kahraman katil Leke mücadele için kullandı. (Ep. 14-18)

Manga 156 bölüm olarak:

Chisaki mücadelede, gücünü %20'ye kadar kontrol edemez.

+621
Archonscious 23 Oca 2018 02:02:06

Sen kontrol dışarı bu YesAsia web sitesi.

9 (€) için yaklaşık 12 $satış için istenen manga çeşitli birimler vardır. Bu sürümler, sadece Geleneksel Çince ve Japonca. İngilizce kopya olarak, Şimdi satın almak için iyi kaynaklardır inanmıyorum.

+537
kevork 26 Kas 2018 16:30:26

İçinde Uçurtma, bu sadece bir parodi başvuru ile "Häagen Kazs" adı.

İçinde Uçurtma Kurtarıcı, bu da bir parodi ile "Hëegen-Gezs" adı (Vanilya aroması bu durumda).

Ice cream belirgin bir şekilde ifade etmek Haagen-Dazs hem de Kara no Kyoukai filmleri ve özgün bir roman.

Shiki ve onu buzdolabına de görülen birkaç şişe olan Volvic su.

Bu dünyaca ünlü markalar muhtemelen böylece izleyiciler daha iyi (muhtemelen geçmişte bunları yaşadım gibi) onlarla teşhis edebilir.

Dondurma ana karakteri için bir folyo olarak kullanılan, aynı zamanda saf, çocuksu (küçük, konteynırlar gibi) ve soğuk olmalarını vurgulayarak olma olasılığı yüksek. Su, çok, Shiki (hafif eritilmiş) değişti, ama hala soğuk kalır nasıl bir folyo olabilir.

+489
lucasjb 29 Ağu 2018 21:57:35

Nunnally mi DEĞİL görmek herhangi bir anıları veya kod vizyonları, bu açıkça inkar ederek yaratanların göster.

(Şudur alınan derleme sonrası hangi toplar tüm resmi açıklamalara ilişkin Code Geass ve

Lelouch resmen ölüm onaylandı.)

Tam bir genel bakış için bağlantıyı takip edin.

İçinde Mook Animedia (28 Ocak 2009, s.89-90) açıkça bu Nunnally yalanladı aşağıda 2 resimler hayaller görüyordum ya da o resimleri kodları veya geasses ile alakası yoktur (bkz.) bir röportaj vardı.

S: "Nasıl Nunnally yönetilen için fark Lelouch gerçek niyeti, ne zaman o dokundu elini sonunda?"

Personel K: "yol Nunnally olabilir söyleyen biri yalan söylüyor, tıpkı o başardı söyle Lohmeyer oldu yalan söylemek onun için, öyle düşünüyorum elin kişi o konuşmak için terleme ya da hafifçe titriyor. Böyle Geass gibi bir şey ya da özel bir yeteneği var."

Personel Y: "Evet. Bu yüzden, sadece sonuç [Lelouch] tek başına yatıyordu, bu özelliği nedeniyle geldi."

Personel K: "O Marianne kızı ve Lelouch kardeşim. İki ay Schneizel bu yenilgiyi sürekli ne oldu, ne oldu? neden bu kadar "gibi ve ne olduğunu merak ediyordu bu iki aydan beri geçti. Bu kadar sakin olduğunu hissediyordu sonunda Lelouch el dokunduğunda, iki ve iki birlikte koydu ve gerçeği anladı. Anime, bunun gibi şeyler, ama evet, lütfen vardı romantik bir fikir bu tür gibi kabul açıklaması zor olduğunu elbette biliyoruz."

Mook Animedia p.89 Mook Animedia p.90

Açık Nunnally bir şey görmedim de yapar anime kendisi:
İçinde R1 Bölüm 11, C. C. besleme şok görüntüler için Suzaku söyledi:

C. C.: "ben sadece besleme onu biraz şok görüntüler, yapamayacağım ne yapıyor baksanıza."

İçinde R2 bölüm 21 C. C. ve Suzaku aşağıdaki konuşma:

Suzaku: "ne gördüm, ne zaman biz bir araya geldi at Narita?"

C. C: "işte, oldu karma ile kişisel bilinç. Gördüğün ne olduğunu bilmiyorum sadece tahmin ediyorum."

Böylece, anime C. C. görüştüğünü Suzaku ne hiç bir fikrim yoktu iki kez söyler. O gönderiyordu resimleri seçmedi demek. Eğer kod taşıyıcıları ben vizyonlarını alıcı ne Lelouch daha görmek, böylece Nunnally tam olarak BU görüntüleri gördüğünü seçebilirsiniz eğer çok şüpheli.

Tam olarak rastgele şok görüntüleri ile karışık bu hayaller: alıcının kendi anıları sırasında gösterilen ama bu tartışmanın tabutun içinde gerçek bir tırnak var.

Sadece resimleri olan Nunnally iddia görür içeren herhangi bir şok görüntüler ve sesi ve istikrar onun görüntüleri tamamen farklı ne Suzaku görür (hiçbir parlak ışıklar, hiçbir sinir tünel görüşü), ama resimleri hangi o iddia görür DEĞİL onun anıları, çünkü o değildi takdim sırasında gösterilen sahneler. Bu görüntüler kod vizyonları dolayısıyla tamamen imkansızdır.

C. C. bu sözleri doğruladı Lelouch ona dokunduğu zaman o besleme vizyonları için Suzaku, o kontrolü kaybeder ve shortcircuits, yapma üç kişi, alıcılar ve bunun sonucunda her üç görmek karışımı şok görüntüler ve anılar Suzaku, Lelouch ve C. C. Bu kanıtlandığı tarafından aşağıdakileri görüntüler: biz görmek Lelouch içinde görmeve bir kısmını bir saniye sonra biz de Lelouch ve Suzaku birlikte içinde aynı görüş. Lelouch orada, Suzaku ile paylaşılan bir vizyon. Neyse ki Lelouch için, Suzaku hayatından bir şey farkında olmak manyağı yapmakla çok meşgul. (Ya da belki bu Sıfır kimliğini Suzaku ilk ipucuydu. Kim bilir?)

C. C. sözleri üzerine de ses ve görsel ipuçları var. Nunnally iddia edilen görüş imgelemleri C. C. hedefler ona verdi gibi geliyor, ve animasyon stili de tamamen farklı.

Son olarak, olayların kronolojisi sadece resimlere tepki verecek bir vizyonu olması için izin vermez. Alıyoruz: kronolojik sırayla olayları koyarak Nunnally ölen bir Lelouch dokunur, Nunnally sesli, görüntü gösterilir şok ve soluk soluğa görür, Nunnally ağlamaya başlıyor. Görüntüleri gösterilmeden ÖNCE Nunnally tepkisi başladı açıktır. Nasıl hiç görmediği bir tepki verebilir mi? Belli ki yapamıyor. Ve şok tepkisi ve gasp ondan önce görüntüleri görürse, o zaman neden sonra görüntüleri koydular? Tam ilk görüntüleri göstermek için Google' güç içinde, ama yapmamayı TERCİH ettiler. Nunnally gerçekleşme ve şok görüntülerden kaynaklanmayan, varabileceğimiz tek sonuç budur.

Ne Nunnally Lelouch dokunduğunda görüyor mu?

Cevap basit, bir şey görüyor. Eğer gerçekten aniden birisi onun görüşleri yüzünden halüsinasyon görmeye başlayacak eğer o, (C. C. onları vizyonlar verdiğinde insanların yaptığı gibi), çılgına döner, ama hiç tepki vermedi. Eğer karakterler bilgilerini tepki vermez ise, bu bilgiler anlatılan olmayan anlamına gelir.

Teklif Vikipedi: "Anlatılan unsurların bir parçası olan kurgusal dünya ("bölüm hikayesi"), aksine olmayan anlatılan unsurları olan stilistik öğelerin nasıl anlatıcı anlatır hikaye ("kısmının hikaye").

Basitçe söylemek gerekirse, olmayan anlatılan bilgileri izleyicilere bilgiler sadece, kurgusal evrende mevcut değil. Tüm kurgu bu tekniğin liberal kullanımı, örnekler, fre vardır. Olmayan anlatılan bilgi ya da görsel (seyirciler yalan olduğunu bildiği bir yalan zaman örneğin insanların aşırı sırıtarak, ama kurban değil)bir sahne hüzünlü/Romantik/ zaman seyirci söyler (örneğin arka plan müziği...) auditive olabilir

Code Geass de olmayan anlatılan bilgileri yükleri kullanır. Örnekler sembolik olarak hangi Rolo "zaman durur geass onun, kırmızı küre" vb kullanıyor gösteren geassed, Rolo madalyonunu sallanan zaman insanların gözlerinin etrafında kırmızı halkalar vardır.

Anlatılan Nunnally var "vizyon" olmayan aynı şekilde olur. Bir şey görür, yaratıcıları sonunda kardeşinin niyetini anladığını net anlıyoruz yapmak istiyorum.

Nunnally elini dokunduğunda bu "vizyon" gösteriyorlar tesadüf değil, tematik insanların ellerine dokunarak ne zaman yalan söylediğini bilmek Nunnally yeteneği ile uyuyor. Gösteride bu birkaç kez yapıyor, Suzaku ve Alicia Lohmeyer ile örneğin. 7 R2 bölüm yine 15, R2 bölüm (2 ekran) 15 ve R2 bölüm bu sahneleri ekran görüntüleri burada.

R2 episode 7 Suzaku R2 episode 15 Alicia R2 episode 15 Alicia R2 episode 15 Suzaku

Aktörler kendilerinden yorum ekle takip bile edemiyoruz. Nunnally kardeşi anlayış hakkında konuşuyorlardı, ama hiç görme veya bellek transferi herhangi bir şekilde bahsettiler.

Kısacası, tam o Lelouch şov bu görüntüler hakkında bize söylediği her şeyi ihlal ediyor, çünkü kız kardeşi kodu gördüğü gönderme olduğu yorumu çelişiyor anime kendisi.

+489
Paul Doherty 20 Oca 2017 04:58:13

Annie titan dönüşümü ana silahı oldu. Eğer gerçekten Dişi Titan olsaydı, o (düzgün bu kadar küçük bir alanda dönüşümü mümkün olmazdı) büyük bir dezavantaja sahip olması lazım çünkü yeraltı gitmek istemezdi.

+469
user73231 20 Oca 2010 06:48:24

Animasyon nedir studios, Tokyo alanının dışında yer almaktadır.

Japonca Vikipedi makale アニメ制作会社 (Animasyon stüdyoları) diyor ki:

92%[1]の制作会社が東京都内 2 特に大手制作会社の所在地付近に集中しており 2 地方には少ない yapmak.

Tercüme

92%[1] stüdyoları bulunan Tokyo Metropolü. Özellikle en büyük stüdyoları etrafında küme. Birkaç kırsal alanlarda bulunur.

Aşağıdaki studios (yorum, <url> konuğu) Tokyo Metropolis'te bulunan daha aşağı Wikipedia sayfasında verilen liste ile baktığımızda, görürüz:

"Yabancı" ve "etkin olmayan/dahil Studios yazma zaman yukarıdaki listede yer almayan Wikipedia makale/etc" bölümleri iflas etmiş. Programlı yarı bu liste oluşturulur. bu da Not - Yukarıdaki listedeki her giriş olmayan Tokyo studio olduğuna garanti veririm, ama mümkündür-cevapsız Tokyo stüdyoları başka olmayan vardır. Raporu olmayan 14 Vikipedi tanımlar üzerinde 92% şekil-Tokyo (2010) yazma zaman studios, bu yüzden yukarıda belirtilen 18 muhtemelen oldukça bu stüdyolar kapağı gösterdi.

Tokyo konsantre çoğunluğu neden?

Rapor içinde atıf Vikipedi makale değil, ne yazık ki, spekülasyon gibi neden orada bu kadar çok stüdyolarında Tokyo. Çoğunlukla Tokyo Japonya'nın ekonomik merkezi olma basit bir sorun olduğunu tahmin ediyorum, ama bu benim için sadece bir spekülasyon ve bunu destekleyen kaynaklar var.

Kenara: rapor daha kırsal alanlara teknolojideki gelişmeler sonucunda hareketli, dijital animasyon ve veri alışverişi daha kolay hale stüdyoları bir eğilim söz.

+461
dan7geo 17 Oca 2013 11:43:53

[spoiler]

Zaten zaman Nishinosono tarafından bıçaklanmış ve Profesör Saikawa Müdürü ve Miki karşıladı. Yönetmen zaten yaptığı bıçakladı bir bıçak var ve hiçbir şey Nishinosono konuşurken oluyor gibi davranıyor. Bu anime ikinci bölüm gösterildi.

+459
marina00000000000 23 Ara 2013 01:54:06

Bir Maestro olmak bir bebek orta olmak ayrıdır.

Bir maestro oluşturma ve bebekleri tamir özel yetenekleri olan biri. (Bu son Rozen Maiden manga serisi özellikle belirgin hale gelir.)

Eğer manga okumak yeterli anime yeterince ya da izlerseniz, göreceksiniz sadece bir kaç insan (Rozen, Jun) bir maestro, ve hiç (sadece kıyafetler değil) bir bebek oluşturmak veya tamir görmüş olan sadece onlar olarak belirtilmiştir.

İsterseniz bir tam açıklaması ile tüm kanıtları ortaya koydu, check out AnimeSuki Rozen Maiden Q&A

+422
user19142 6 Ara 2016 22:43:38

İ[email protected] BU 21 bölümde, Chihaya bir konserde Nemurihime solo şarkı söylüyor. Başkan Kuroi müdahale sayesinde, teknisyenler müziği başlatın, böylece Chihaya hayır eşliğinde (yani) acapella şarkı söylemeye karar vermiyor. İlk başta koro eşliğinde başlangıç yapmak, böylece bir capella bütün yol boyunca değil, ve ayrıca şarkı kesilir (tam süresini 5).

Videodaki anime burada. Not Bu video içeren büyük Spoiler; aslında, bu sahne temelde orgazm anime. Durumda olmanı önlemek için herhangi bir Spoiler, tam sürüm şarkılarından bir CD (ile eşlik boyunca) var burada.

Hiç CD herhangi bir veya diğer herhangi bir şekilde yayımlanmış tam akapella versiyonu oldu?

enter image description here

+398
Rodolfo Estima Rodrigues 6 Şub 2017 02:34:34

Bu isimleri orijinal isimleri hiçbir ilgisi yoktu, ama bunun yerine adlandırma alfabetik bir sıra takip eden Karanlık manga "Code Geass: bu Renya" 40 bölüm sürümü ile, artık biliyoruz. Bu halefi veya "B. B." V. V. açılacağını C. C. diyor gösterilir
Renya of Darkness ch.40 p.179

+374
lspare 4 Oca 2014 16:35:08

Gerçekten çok güzel bir soru.

Evet, ama bir sınırı var. Dayalı wiki:

Bu Evren ikinci en önemli yetenek algı inanılmaz bir netlik kullanıcı verir. Bu kullanıcı, ince ayrıntıları almak için, taklit kalem hareketleri gibi bir şey dudak hareketlerini okumak ya da imkan sağlıyor.

Şimdi, Eğer bir şey Yapmış bir kullanıcı, bu inanılmaz netlik algısı, o kolayca kopya mühür. Diğer kullanım için onun anısına bu jutsu ve mağaza kopya edebilir sonucudur. Diğer taraftan, bu yana bir jutsu kopyalamış, değil mi bunu demek o usta bu jutsu. Sonuç olarak, Kakashi daha fazla çakra böylece onu sık sık onları kullanmak için bir sınırlama veren jutsu gerçekleştirmek için gerektirir.

Ayrıca, o tamamen kullanmak/kopyalama gerektirir bir jutsu Kekkei genkai (sadece el mühürleri).

+348
Russell Jamieson 10 Tem 2013 00:34:08

sıfır iki önce onu tanımak, olmadı hiro o bir araya geldi ve "gerçek sevgilim ona" bulması için bir yem olarak onu kullanıyordum ama hiro gerçek ona sevgilim olduğunu bilmiyordu. hiro ona sevgilim olduğunu daha sonra bir savaş sırasında, iki sıfır olmuştur. hiro ona sevgilim olduğunu ama küçükken hafızasını hatırlamıyor, sadece hatırladı

+291
Elizabeth Iglesias Rodeiro 6 Mar 2011 01:38:40

Titanların 4 boyutu sınıfları vardır.

Alınan Shingeki no Kyoujin Wiki

Bu neden böyle? Yedikleri zaman daha mı yapacaklar?

+273
Pradeep Rawat 10 Mar 2016 09:09:10

Eğer kitle varsa ışık hızında Seyahat, her zaman ışık hızında Seyahat (fotonlar gibi) hiçbir kitle varsa yapamazsınız. Kizarus vücut parçası ışık haline geri döner önce, ışık hızında hareket eder. Logia olarak birincil yeteneği oluşturmak ve ışık kontrolü. Işığın yarattığı zaman, enerji bırakır. Tekrar insan şekline ve saldırılar içine döner o zaman ımho, ekler o tekme onun için kinetik enerji şeklinde enerji serbest. Bağlandıktan sonra, bacağını kaybedecekti. Bunun yerine içgüdüsel olarak ışığa reformlar bacağını döner ve ikinci logia yeteneğini kullanıyor.

Bonus, eğer ışığın %99.999 gibi hızlı seyahat için bacağını yeterince enerji pompalar ederse, her tekme yaklaşık 100 megatonluk nükleer bomba enerji serbest, 20 kilometre 10 kilometre çapta yıkım fireball ile yarıçapı olur

+169
Ramin Darvishov 21 Nis 2013 03:38:24

Klasik Spectreman, Japon aksiyon dizi sonu jenerik ise büyük bir poster destansı bir mücadele arasında spectreman ve ejderha(?) rulo, harap bir şehrin ortasında Dr. Gori, Karas, gösteriyor.

Çalıştım, araştırdım ve yüksek çözünürlükte görüntü bulmaya çalışıyorum parmaklarım kırık, ama boşuna.

Japonca bazı aramaları bile denedim, ama hiçbir şey için çok geçti.

Bu youtube video gösterileri kapanış kredi: http://www.youtube.com/watch?v=kEBtjKNwZIE

Küçük bir alıntı resim burada bulabilirsiniz dedi:

ED image

Bu posteri duvarıma için epik olacak, çok teşekkürler.

+149
Umesh Ume 13 Haz 2011 02:52:43

Berbat bir şey, ama onun vücudu yeniden kolayca yük onun dükkanında gıda açıklanabilir yazan muhtemelen düşünce orada düşünce koymak istiyorum, kolayca duygularını hissettim ve yaşamak için daha iyi olacağına karar verdik olabilirdi, boyutu üzerinde farklı bir giysi vardı, o gerçek bir vücudu yeniden inşa etmek için bir çaba dışarı zaten olduğunu bize haber vermek yazarları yoluydu bahse girerim, böylece yemek ve kendini yeniden inşa edebilir sonuçta çok hızlı sadece bir yemekten sonra kan onu doldurmak, neden yapı olarak zayıf bir vücut oluşturmak mümkün olamaz mı savaştı ve onu? Bu kadar büyük arsa bir delik değil, karakter özelliklerini çözümlemek ve ipuçları oluşturmak mücadele içine koymak. Boyutta ona ekstra beslenme için daha fazla yeme ve farklı bir versiyonu daha sonra ne görülmemişti. Eğer ekmek en belirgin sonuca kırıntısı bulursan son derece iyi planlanmış.

+136
yunnysunny 23 Oca 2018 02:12:59

Olsun kişinin ölüm sebebi ya bir intihar ya da kaza. Ölüm amaçlanan daha ölümüne yol açarsa, kişi basitçe kalp krizinden ölür. Bu sağlamak için diğer hayatını etkilemiş değil.

Üzgünüm ama Dimitri doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu çalışmıyor L. ateş L korumaları demekle aynı görünüyor. Sadece bu iki kural daha biraz daha fazla.

+121
RobSeg 4 Tem 2017 04:07:33

(303 305) son bölüm gösterdiği gibi, bir savaş karakterin mindscape olduğunda, ne olacağı, tamamen iki savaşçı arasında en çok "inatçı" tarafından kontrol edilir.

Gowther bu İşgali büyü hadi onu özgürce dolaşmak en karakterlerin bilinçaltı, sürece onlar daha zayıf kendisi. Ancak, şeytan içinde Dreyfus (Fraudrin) ise oldukça güçlü tüm sayıları daha Gowther. Göre eser Balor Gözü, Gowther gücü will sayısal 1300, oysa Fraudrin bu numaralı bir kuyruklu 3000.

Fraudrin gerçek formunu görmek veya bu konularda herhangi bir bilgi öğrenme Gowther bar verebilecek güç tutarsızlık anlamına gelir. Anında onu bunalmış ve Gowther gücü (1000 olan) Dreyfus' mindscape zorla. Bir karakterin mindscape wills gerçek bir savaş var ; ve şekilli ve anlatı kolaylık sağlamak için anlaşılabilir bir şekilde çizilmiş çok soyut kavramlar ve ruhları olduğunu içinde herhangi bir olay gerçekleşiyor unutmayın.

+94
kitchengearpros 16 Tem 2012 13:15:32

Çünkü kendini bölünmüş ve fiziksel bir ruh olarak tezahür eden bir Zanpakuto o büyük olasılıkla olacaktır. Kenpachi ve Coyote Starrk Yachiru ve Lilynette sonucu bölünmüş güçler/ruhları gibi benzer.

Zaten bunu ifade eden birçok kişi gibi Yachiru yok olduğunda, büyük olasılıkla geri Kenpachi var Zanpakuto sadece Starrk gibi Lilynette ile kaynaşmış etti.

+39
trust512 19 Oca 2017 00:35:47

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil