Gintoki ahşap kılıç tekrar nasıl kırık bir çok kez aldıktan sonra düzelir gibi

Gintoki kılıcı kırık birden çok kez gördük ve kılıç woord, ahşap özel bir tür yapılır.

Nasıl normale döndü tekrar ve tekrar geri geliyor?

+945
Musqi 9 May 2011 06:06:41
35 yanıtların

One Piece wiki, pek birini yiyor nasıl fark etmez o ifade var.

Tek bir ısırık kullanıcı hangi Şeytan Meyvesi basit, işe yaramaz, meyve iğrenç olduktan sonra Şeytan Meyvesi gücü elde etmek için gereklidir. Adamcağız yaptığı gibi, meyve bütün yutma aynı etkiyi,[8] yanı sıra kapalı cilt soyma ve bu parça da çalışır parça yemek vardır.

Ancak, bu hiç manga/anime belirtilmiştir.

Kaynak

+982
Erica Mark 03 февр. '09 в 4:24

Yok uyuşturucu olduğunu depo anahtarı elde Ciel nerede bölüm 2, içinde?

+849
beknar 2 Ara 2010 08:02:58

Tanımı Birlikte Baskın olduğunu

İki Maç birlikte, doğada benzer Sihirli iki tür birleştirmek, böylece daha güçlü bir saldırı bile oluşturma sağlayan son derece güçlü bir yetenek.

Bayanposta sayfası serisi gerçekleştirilmiş olan Uyum Raıd listelenmiştir. Var:

 • Lucy (Aquarius) + Juvia = Su + Su
 • Gri + Juvia = Buz + Su
 • Wendy + Lucy (Akrep) = Rüzgar + Kum
 • Dize + Rogue = Işık + Gölge

Kullandıkları tüm öğeleri başka bir karşı gitmez. Video oyunları genellikle Işık ve Karanlık/Gölge zıt unsurlardır, ama doğada ışığı olduğunda, karanlık/gölge. Bu yüzden doğa değildir zıt ve aslında oldukça benzer.

Şimdi, sorunuzu belirtilen ne ile ilgili bir sorun vardır. Mirajane değil şarkı sihirli. Büyüsü (dönüşüm) Üzerinde bir büyü. Mira şarkı söylediğinde, normalde şarkı söylüyor, bir büyü değil, bu yüzden Baskın Uyum sağlayabilirsiniz.

Ağızdan mümkündür 2 şarkı büyüleri Baskın? Evet, öyle. Ama hem büyücülere ihtiyacı için maç frekansı kendi şarkı böylece ortaya çıkan ses dalgası gelmiyor iptal birbirlerini. Bu yüzden ilk mage (sinüs dalgası) aşağıdaki ses dalgasının sonuçları bu şarkıyı bir büyü varsa,

Sine wave

Sonra ikinci mage şarkısı büyülü tepeler ve vadiler (aynı pozisyon) aynı frekansta bir ses dalgası oluşturmak gerekir. Tepeler ve vadiler (yükseklik ve derinlik) farklı bir genlik olabilir, farketmez.

Ancak, ikinci mage aynı frekansta ses dalgası yapmak için başarısız olursa, kosinüs ses dalgası yarattı diyelim, o zaman ortaya çıkan Uyum Baskını o kadar güçlü ol, eğer Ağızdan Baskın çağrılabilir eğer bunu yapmaz. Eğer sinüs dalgası yarattı ise o daha da kötü. Birbirlerini iptal ederler.

Karşılaştırma için:

Çok senkronize Not very synced

Bir tane iptal eder Cancel

Mükemmel senkronize Perfectly synced

+846
stephen lizcano 21 Kas 2012 09:38:09

Meyve Sepeti Çin Zodyak sahip olması nedeniyle gerçekleşen ablam. Not: Çin. Ama bu sadece basit bir tahmin.

+798
Alisha Kakkad 27 May 2016 07:44:18

Eğer güçlerini almaktan bu yüzden şeytan meyvesi yiyen insanlar kairoseki (deniz taşı) kairoseki deniz buz lik aynı yüzebilir ama erimiyor bu yüzden yüzebilir miyiz onlar bizim gibi denizin gücü var çünkü yüzmekten biz yedik, biz şeytan meyve deniz şeytanın vücut çünkü bu fikir benim... bence şeytan meyvesi kullanıcı yüzemez işte bu yüzden!!!

+790
The Puzzlemaker 11 Mar 2019 20:39:06

Ben izlenen Tek Parça film hakkında Zephyr ( Z ) hocam. O kimse ailesini öldürdüğünü açıklar ve kolunu kesti, sonra bir diktatör olma. Online aradım, ama diktatör olan ortaya başka bir film ya da bölüm bulamadı mı? Sadece ilgili becerileri kesim var çünkü Doflamingo şüpheleniyorum ya da Mihawk olsa.

+764
Shi Sen 21 Şub 2017 05:42:18

Gotenks bir zaman sınırı var ayrıca erimiş characteres izin verilirse bilmiyoruz. Muhtemelen, füzyon turnuvadan önce son olacağından ve 10 üye izin verildiğinde arenada 11 üye olurdu.

Dondurucu yolu Gotenks çok daha güçlüdür. SSJ3 Gotenks olduğunu daha güçlü daha yinelenen Vegeta temel formu https://www.youtube.com/watch?v=L1Jxo4gDdzs . Vegeta ve Goku benzer bir düzeyde. Dondurucu Beerus tarafından SSB Goku daha aynı seviyede olduğu söyleniyor.

Roshi şimdi uzak Raditz yenebilir. Birçok Dondurucu askerler kaldıramadı, 45000 (muhtemelen 40000 arasında) o zaman Vegeta 30000 güç seviyesi üzerinde olan Burter ve Jeice mağlup etmeyi başardı kim Tien yener . Tien de ikinci form Hücre tutun, Majin Buu Gohan emilen bir saldırıyı karşılamak, mystic Gohan mideye bir yumruk direnen ve kendinden değil, vb olabilir. Ayrıca Roshi, Krilin ve Tien deneyim dikkate alınır. Antrenman maçında, Krilin arena dışında onu zorlayan, onu atlatmak Gohan tarafından mağlup etti. Neredeyse çok antrenman maçında Goku altedemez o, onları sadece Tien ve Roshi gibi çok daha zayıf olmasına rağmen.

+764
jvargh7 27 Oca 2016 13:57:10

Ben buldum web orada bazı farklılıklar hikayeyi manga ve anime (İngilizce) Beyblade (orijinal seri). (Yasal) manga online bulmaya çalıştım farkları bilmek görevimi, ama daha çok (manga)/bölüm birimler orijinal Beyblade serisi için kullanılabilir olduğunu kesin olarak bilmek var. Wikipedia gösterir bu durumda 14 konular mevcut. Ama Vol hakkında açıklama. 14 burada olduğunu kaynağı karışıklık için beni. Diyor ki:

Hangi takım görmek için nihai test Beyblade dünya şampiyonu unvanını kazanacak G. B. C.-son savaş kaldı! Tyson dedesi ve arkadaşları son savaş yer alır bile önce zaferi kutlamak ama BBA Devrimi aslında kazanacak?


Ben sadece tamamlanmış serisi ve söz konusu açıklama sığar Bölüm 30 Bu Sezon 3 G-Devrim nerede BBA takım galip duruyor son turu Beyblade Dünya Şampiyonası. 30. Bölüm BEGA adlı bir meydan okuma ile başa sonra da, 3. Sezon 52 bölüm ve bölüm için koştu.

Bu tam olarak benim karışıklık var. Daha sonra açıklama düşünürsek ben neredeyse 40 p demektir.c. anime son sorun, Vol mevcut değil. Manga serisi 14, ve bu büyük bir fark gibi görünüyor.

Şimdi, aşağıdaki puan aşağı gelir:

 • Dedi ki serinin manga ile ilgili bir şey mi kaçırdım?
 • Dedi açıklama eksik ya da yanlış olabilir mi?
 • Manga son son konu nereye gidiyor?
 • Ki anime tam hikayesi yansıtmak için yeterli bir manga? Anlam, mini-Dizi de var mı?
 • İsteğe bağlı: nerede/tam manga al dedi seriyi satın alabilirim?
+716
artkoenig 12 Ara 2016 03:27:05

Ben henüz okuma ya, ama merak ediyorum eğer manga Emma aynı gibi romanı Jane Austen altında aynı isim.

Birçok benzerlikler var:

 • Hem Viktorya İngiltere'de hazırlar.
 • İkisi de aynı başlık var
 • Onlar her iki hikaye romantizm

Birisi yeni bir grafik biçimi haline romanı adapte olabilecek Jane Austen ünlü bir yazar ve böyle bir şey düşünülebilir. Ancak, açıklamaları hiçbiri manga söz Bayan Austen okudum.

İlgili dizi?

+699
Cowgirl911 8 Eki 2013 11:21:22

Bölüm 1 Bu Zindan Meshi, canavar alabilir formun her parti üyelerinin algı Diğerleri.

enter image description here

(İlk panel) Laius için bir örnek almak, (soldan) tahmin edebiliyorum:

 • İlk Senshi var
 • Farlyn gibi 2 görünümlü olabilir Marcille var
 • 3. kesinlikle Chilchack var
 • 4. muhtemelen gerçek olan

Ancak, biraz daha geri kalanı için mücadele ediyorum. Kim ve neden ait hangisi sonucuna olan herhangi bir algısal okuyucular?

+694
Safia Nuzhath 14 Kas 2010 14:37:14

Manga "Reenkarnasyon yok Kaben" okuyorum: ana karakterlerin önceki hayatlarını bazı güçler ve dolayısıyla tarihin ünlü insanların adını veriyor.

Ana antagonisti olması gereken dışında hepsini gördüm: "Kouu zalim Kral" adını verdi. Birisi başvuruyorsunuz tarihi karakter kim olduğunu biliyor mu? (Ya da bir karakter uydurmuş değil mi?)

+685
Daniel Korpai 4 Eki 2018 19:29:09

Rapçi anime birkaç yıl önce Parappa izledim, favori video oyunlarından biri olduğunu düşünürsek. Ancak, hızlı bir şekilde ölümcül bir kusur keşfettim: gerçek bir rap oldu! Yapımcılar bunun yerine çocuk bir gösteri yapmaya karar verdi. Ne kadar gerçek rap ile rap bir köpek hakkında bir anime yapmak mı?!

Atmadan önce sadece bir kaç bölüm izledim. Ama eğer gerçekten bir yere gösteride bazı rap ise, en azından izlemek için zamanım değerli olurdu. Yok Parappa (veya başkası) serisi herhangi bir noktada rap?

+676
Mandingo 27 Ara 2014 20:36:06

Oda zaten ne benzer bir şey yaptı ama mantıksal bir kusur olabilir mi? Benzer bir soru sordu ama kimse anlamak istediğim şeyle alakalı bir şey cevap olduğunu da biliyorum.

+612
Yaal 14 Şub 2019 21:02:57

Ben henüz kanıt için bu cevap ancak, sanırım bu kadar göstermek için hem de devletler Avatar Aang:

 • Aang gibi bir insan
 • Avatar durumu Aang.
+601
Swapnil 22 Kas 2014 14:52:51
"WorldEnd: Ne dünyanın sonu ne yapıyorsun? Bizi kurtaracak mı?" ("Shūmatsu Nani Shitemasu ka? İsogashii Desu ka? Sukutte İi Desu ka Moratte?" genellikle "SukaSuka") Akira Kareno ile hafif bir roman serisi. Karşılıklı kamera açmak ve Satelight tarafından 2017 bir anime içine adapte oldu. Tek bir insan kaldı bir fantezi serisi ve yeni dünya kurtarabilir kim fairie çocukları kurtarmak için çalışıyor.
+596
Devin Pathavi 30 Eki 2018 10:17:39

Hunter x Hunter "" "x" ne anlama geldiğini merak ediyorum. Netleştirmek için: aynı zamanda birçok diğer anime/manga da başlıklarının sahip olarak "x" genel olarak ne anlama geldiğini bahsediyorum.

Hızlı bir Google Arama için bu soruya bir cevap verir Yahoo neden olan iddia "x" sadece stil ve hiçbir anlam olursa olsun. Bu doğru mu? Bu da diğer anime için de geçerli mi?

+579
Alex Brausewetter 12 Nis 2018 03:06:32

Sonra son bölüm Naruto nerede Naruto ve Hinata başlarken hazır olsun evli ve biter orada, ne oldu sonra?

Orada bir film ya mı gitmek Boruto?

+578
Brandon Liu 7 Kas 2011 05:40:35

Öyle görünüyor gibi oradaydı beklentileri için bir tam ikinci sezonun Dostum Karmaşık, örneğin burada Mart 2014:

... resmi Twitter hesabı ve web sitesi için anime doğruladı serisi olacak hala devam ediyor.

Ama sonra, sadece üç ay sonra, bir iki bölümlük finali olduğunu açıkladı yerine, görünüşte için sürpriz (bir reaksiyon karışıklık ortak diğer forumlar gibi olan Ben paylaşım) çoğu. Finali 2014 Eylül ayında serbest bırakıldı. Finale duyuru madde de "hikaye hala devam edecek" aynı not ile sona eriyor ama bu aynı eski Twitter sonrası geri bağlantı) gerçek bir duyuru daha ilk duyurusu yapıştırılan daha fazla kopya gibi görünüyor.

Dostum Karmaşık neden tam ikinci sezon neler oldu? Planlanan ikinci bir sezon oldu ve daha sonra iki bölüm kötü satış ya da böyle bir şey azalır. Yine de planlanan başka bir mevsim var mı? Ben Japon ve kaynakları için zordu arıyor bilmiyorum. Öncelikle resmi haberler ve duyurular, röportajlar, vs. arıyorum.

+504
Cosmin Doroftei 23 Ara 2016 19:56:53

Zaman makinesi kazası meydana geldiğinde John Titor doğru koordinatları hesaplamak, bu yüzden zamanda yolculuk olabilir mi, çünkü, zaman makinesi bozuk, ergo, Okabe onunla gidebilir ve böylece çığlık atıyor. Okabe zamanda geri gitti ama çığlık halinde olduğunu, bu yüzden zaman makinesi doğru indi, ergo, kaza oldu.

Buna rağmen, ilk bölümden ikisini de oluyor aynı gün gösterir.

Birbirleriyle çelişen bu iki olay değil mi?

+491
Awrelii2 10 Ara 2017 11:16:52

İyi bir çeviri değil, aynı zamanda doğru çeviri.

Logan zaten açıkladı inşaatın kelime

けだるげ teknik açıdan bir arada けだるい ve 気 kullanarak bu biraz alışılmadık bir yapım.

Temel olarak bu kullanarak, けだるい döndürür tanımı aranıyor:

Sonuç, yankılanan Senshin yorumu:

İngilizce adı Japonca başlık bir edebi çeviri; burada okumak için bir şey yok.

+480
Aditi Narware 8 Eki 2016 01:14:03

Eğer biri 4 piyano şarkısı "02 Başka bir Yan Parça"adını bulabilir miyim diye merak ettim.

+463
gsey 20 Eyl 2013 06:36:18

Tarih

Tezuka sonrası babası savaş anime olarak kabul edilir. Kavramının anime bulunduğu erken XX yüzyıl ama orada gerçek bir standardizasyon. Sanırım Tezuka olduğunu ilk tanımlamak bazı kural ve yukarıdaki kural, ilk sahip olabilme bir seri üretim belirtildiği gibi burada (Fetih televizyon)

Ayrıca, aynı zamanda senin en sevdiğin tür başına öğrenmek ilginç olurdu sanırım. Örneğin, eğer mecha gibi, açıkça Tezuka alıntı bir isim. Eğer daha romantik misin, şey... bir kez odak bulduysanız, bazı ustalar ve kendi yapımları vurgulayın. Daha sonra bu üretimleri arasındaki ilişkiyi yapabilirsiniz ve tarihin var :)

Ama anime babasını arıyor bana bilim-kurgu babası arıyor gibi: neredeyse objektif olarak tanımlamak oldukça zor olduğu gibi ne istersen söyleyebilirsin.

Kompozisyon

Ben öğrenciyken deneme için kendim yaptım. En sevdiğim konular şunlardı:

 1. Anime ve Japon tarihi karşılaştırılması. İyi bir örnek, neden anime, 90'lardan bir şekilde apokaliptik (Evangelion, Ghost in the Shell). Olmadan giren ayrıntı, ben yapılan paralel olan ekonomik kriz. (2000), bu ekseni takip et, ve doğru hatırlıyorsam, büyük döneme ayırabilirsiniz: (80-90) (70, 80'lerin başında) (50), erken savaş sonrası, Altın Çağ, demokratikleşme
 2. Mecha ve Japonya'nın son karşılaştırılması. Seni bulmak çok sembolü içinde mecha görgü ve bunu bir şekilde hatırlatıyor eskiden muhteşem samurai (örneğin Lancelot başlatma prosedürü Kod Geass). Sen-ebilmek geliştirmek ya da doğru "Japon aradığınız altın geçmiş" (bir kez daha Code Geass iyi bir örnek ama Lost dizisi gibi bir altın madeni) noktası ya da "İnsan her zaman istediğini aşmak için durum onların sayesinde teknoloji" (Evangelion, çocuklar duymasın...). Peki, mecha bir uzman değilim ._.
 3. Japon kültürü anime anime ve etkisi Japon kültürünün etkisi. Batı'da aksine, anime tamamen Japon kültürünün bir parçası olduğunu, ne olursa olsun onunla ya da mutlu olup olmadıklarını. Ve bağımlılık iki yol üzerinde. Benim için iyi bir örnek bazen cosplay ve giyim arasındaki sınır çok ince olduğu moda.
+416
Jyoti Singh 2 Eyl 2018 16:05:51

Stiyl Magnus-dövme gibi gözünün arkasında barkod var. Neden bu oldu? Büyücüler ile ilgili özel bir anlamı var mı?

+392
nicolem993 12 Tem 2019 03:39:19

Benim cevap evet, herkes olabilir bir Shinobi.

Tüm insanların çakra var. Bu tam olarak ya da olmadan doğarlar bir şey değil. Altı yolları Sage "çakra kullanmak için" ilk kişi oldu bu son bölüm biraz kafa karıştırıcı, ama Madara özellikle belirtmiştir. Yetenek, doğuştan gelen ilk kişi ile kullanabilmek için ilk kişi olduğu anlamına gelir.

Çakra vücudun her hücrede de var http://naruto.wikia.com/wiki/Chakra

Herkes kendi çakra kullanmayı öğretti eğer bir shinobi olabilir. Ve dışarıdan ninjutsu ve genjutsu çakra kullanabilen Lee gibi insanlar için, hala başka yollar, su üzerinde yürümek gibi çakra kullanabiliyor.

Bunu değiştirmek için" yeteneği olmadan Sorunuzun son kısmı "gibi bir shinobi tanımı tartışılabilir bu kısmı muhtemelen tartışılabilir olduğunu düşünüyorum. Tam olarak nasıl shinobi tanımlamak istiyoruz. Benim tanımı için, bir shinobi sadece bir ninja. Naruto Shinobi normalde kiralama ve ellerinde çakra için görev alacak.

Ancak, Naruto, hiçbir doğuştan çakra olan insanlar var olmamalı ve böylece herkes bir shinobi olabilir. Nasıl insanlar çakra işleme yeteneği ile doğmuyor; öğreniyorlar.

Son bölüm (ek yorumum) DÜZENLEME:

Bu nedenle, ben anlatayım. Nasıl herkes çakra içerir, ama kimse bilmiyordu. Kaguya meyve tüketildiğinde, çakra aşırı miktarda tanrısal oldu. O zaman onu nasıl kullanacağını bilmek dünyanın içine doğmuş bir çocuk doğurdu. Bunu nasýl o andan itibaren, Altı yolları Sage öğretti.

Madara Çakra sadece başlangıçta Shinju ait "ve bu çakra insan nasıl geldiğini sadece efsanevi bir açıklama olduğunu düşünüyorum. bir şey olduğunu söyledi" Kaguya önce, hiç kimse tek Shinju ait çakra ve bu nedenle çakra manipüle etmeyi başardı. "Madara dediği gibi zorla çakra alarak" tarafından, AKA meyve tüketen insanlar işlemek için nasıl anlamaya olabilir. Bu Shinju geri çakra alıyor Bu yüzden daha da açıklıyor. Eğer gerçek tarih olarak Uchiha Tabletlerini Madara yorumu kullanmaya karar verir Kishimoto nedense, Kişi geçmişte çakra tanımlı nasıl çelişki olacaktır.

Asya tarihi, doğaüstü/mistik hikayeler, Çin için 3 serüveni gibi özellikler eklemek için yaygın bir eğilim vardır. Bazı bazı tarihsel gerçekler, ancak kaydedilen her şeye inanacak olursak, sihir gibi şeyler bulunan ve çılgın her türlü alır.

+379
Japheth Obala 25 Kas 2014 23:23:19

Öleceğini ama onun casusluk için doğrudan bağlı olduğunu biliyordu.
Ölümü en olası nedeni kaçırılan Fuyutsuki azat 21 bölüm diyaloğa göre.

Misato: Merhaba, hemen geldim. Lütfen mesaj bırakın bip sesinden sonra.
Ryouji: son işim...
...
Fuyutsuki: sensin.
Ryouji: bir süre oldu.
Fuyutsuki: Bu eylem sonun ölüm olur.
Ryouji: keşke Tüm gerçeğe daha yakın elde etmektir. beni içinde.
Script


+371
Wazery 30 Oca 2016 13:13:08

Şarkıları genellikle anime ve sanatçı bir kısmını anime kullanılan şarkılar da yayın zaman uygun bahsetmiyorum olmak için ödenmiştir önce geliştirilen orijinaller olduğu gibi Açılış ve Bitiş parçaları normalde anime için daha kısa sürer. Diğer taraftan, orada da Açılış ve Bitiş hangi parçaları olduğunu bilerek yaptı anime (veya tam tersi gibi davanın Black Rock Shooter).

Bazı şarkılar anime gruplar veya şarkıcılar tarafından tam albümlerinden bile, ama aynı zamanda anime de görünür değillerdi.

Bu muhtemelen yukarıda, bazen bir sanatçı sadece bir kısmı için ödenen dediğim gibi, ALİ PROJECT album bir sürü gibi, gel parça Açılış ve Bitiş nerede şarkıları var. Tabii ki, şarkı olarak bir albüm binanın bir sanatçı hiçbir şey durduramaz.

Bazı BGMs bazen aslında bazen orada eksik bazı şarkılar gibi görünüyor neden olan split olan bir anime BGMs vardır.

Orada da Karakter CD'leri, hangi ses dizileri bir karakter vardı tanımlanabilir bir tema anime, artı ekstra şarkılar. Bunlar normalde albüm yalnız karakterler üzerine odaklanma ile tespit edilebilir.

Sonra orada Ses Bölüm, ben hiç duymadım çok (ve Tek bildiğim Kod Geass olanlar). Anime bazı parçaları kullanıyorlar, ama aynı zamanda ses bölüm için eşsiz müziği kullanıyorlar.

+343
Okabe Okabe 25 Haz 2019 00:21:05

enter image description here

İlk önce, sanırım onun belli ne Naruto'nun en sevdiğim renktir. Genin Kage için imza portakal rengi tutar.

Haşhaşlı portakal rengi, okuyucular/izleyiciler için Naruto görünümünü pop yapmak için odaklanmış değildi. Diğer bazı faktörler vardı:

 • Naruto görünüm oldu bir haraç için Dragon Ball serisi ile Akira Toriyama. Masashi Kishimoto (Naruto'nun yaratıcısı/mangaka) olduğunu derinden esinlenerek Toriyama çalışıyor. Naruto renk düzeni Goku'nun için saygı ile tasarlanmıştır.

 • Gelen Naruto Bayanposta:

  Naruto'nun annesi babası "Sarı Flaş" olarak isim iken "Kırmızı Sıcak Kanlı Habanero" lakaplı oldu. Naruto'nun uygun alaylı başlık "Konoha'nın Turuncu Hokage (木ノ葉のオレンジ火影, Konoha no Orenji Hokage, kelimenin tam Anlamıyla anlamı: Ağaç Yaprakları' Turuncu Yangın Gölge)" anlamına gelir aslında rengi turuncu bir karışım kırmızı ve sarı.

Naruto imza renk ailesi imza renklerin karışımı sonucu olduğunu, bunun uygulanması için önemli bir nedenidir.

 • Naruto'nun çocukluk çok kayalık biriydi. Köylüler onu izole etmek ve onu görmezden kullandı. Hangi nedeniyle, Naruto eylemleri koymak çok fark yoksa takdir edilmesi ya da bakım çıkaracağını. Afyon portakal burada çok önemli bir rol oynar. İki mantığı birleştirerek, yani portakal dışarı çıkar ve Naruto dikkat çekmek istiyordu, onun kıyafet mantıklı.

Bazı diğer faktör(ler):

 • Nedeniyle Kyuubi rengi turuncu olmak. Kishimoto kasıtlı Naruto ve Kurama renk düzeni benzer yapılmış çok daha ilgili olabilirler. Bu bir süre önce okuduğum bir şey. Mantıklı, ama sadece aşırı yüklenen bir bilgi var.

 • Burada başka bir faktör ben bulurken geçiyor sonrası, Neden Kakashi Hatake her zaman bir maske giymek? @İnfantPro'Aravind için (kredi):

@user1526, ekleme için çok var, rengi turuncu anlamına gelir ENERJİ, bir irade için sportif ve her zaman hazır .. bu karakterin Naruto .. – İnfantPro'Aravind' Mar 17 '13, 13:23

Soyunma hakkında-evren görüşmelere gelince, başvuruları sorgulama herhangi bir mantık ya da bulamadım.

+325
DavyJonesFootLocker 7 Kas 2010 16:26:09

Hayır, burada benim varsayım : Alluka doğduğunda, annesi ona dikkat etmedi, Hizmetçiler ona (onu banyo gibi) ve her çocuk onun erkek olması gerektiğini anneleri hep düşündüm, çünkü, bu yüzden özellikle onun için ve asla onu yıkar soğuk olduğunu, bu yüzden Alluka aslında kadın olduğunu bilmiyor çünkü Alluka de erkek olduğunu düşünüyor ve uşak Alluka kadın olan anneleri söylemek için çok korkuyor almak için izin verdi. Killua gerçekten ona değer veren biri, ve en çok onu bilir. Doğum bu kadar düşünce bile biodata ve her yerde, Alluka bir erkek olarak ifade edilir, ama Killua gerçeği, ve hiç banyo için Alluka kaçıran uşak da da bunu biliyor. Lol, anime izledikten sonra sadece benim hipotezim var. Eğer bu hipotez doğruysa, bu hikaye daha sonra hikayenin yazarı Bile Alluka cinsiyet haberi yok "dedi olacak çünkü çok güzel bir sahne olacak sanırım,ama kardeşi her zaman ona göz kulak ayarlamak için"bunu biliyor

+263
theunamedguy 29 Şub 2012 21:19:40

Kenshin nişanlısının katil olduğunu Tomoe biliyordu. Kyoto'ya taşındı, onu bulmak için umutsuz. Yani ailenin geri kalanı Kenshin hakkında da bildiğini varsayabiliriz.

Kenshin öldürdüğünde, cinayetlerden sorumlu hizip tanıtan suçları için "Tenshu", imza dağıtıyor. İshin Shishi ve düşmanları arasında Kenshin ünü Shinsen Gumi aslında Kenshin toplantıdan önce onu fiziksel bir açıklaması vardır (unutma) artıyordu.

Kızının nişanlısı bu İshin Shishi var suikastçi tarafından öldürüldü, ve daha sonra, suikastçı ünlü bilinen kızıl saçlı ve sol yanağının üzerinde 2 yara izi olan bir adam olan Bay Yukishiro bilir. Eğer Kenshin adını en bilinmeyen olsa bile, görünüm ve yeteneklerini bir efsane haline geldi.

Şimdi, nasıl Tomoe düğün nereden bilebilir? Enishi yazdığı, bir kez Ootsu yakın taşındılar. Enishi dağ Kenshin nişanlısının ölümünden sorumlu olan (ve zaten biliyor) onları karşılar bu yüzden. Enishi düğün hakkında o Tomoe babası öğrenmiş varsayabiliriz.

Kaynak: Manga + OVA Rurouni Kenshin Tsuioku Hen

+247
chinmaya vijay 21 Kas 2010 08:16:46

Dragon Ball Heroes-Bölüm 10 Jiren saldırıları dev bir enerji topu ile Zamasu birleştirilmiş ve Zamasu bundan zarar görmemiş olur birleştirilmiş, ölümsüz olduğunu iddia etti. Bir ölümlü ile ölümsüz bir vücut füzyon oldu, sağ tarafı yok Goku, Trunks ve Vegito saldırıları ile zarar kabul ettim çünkü Dragon Ball Süper, birleştirilmiş Zamasu yarı ölümsüz oldu. Zamasu tamamen ölümsüz Dragon Ball Heroes birleştirilir?

+234
Kyle MacFarlane 17 Tem 2017 11:13:42

V. V Marianne de Charles planını kabul etti beri, onu neden öldürdü? Sadece "Charles planı Marianne yakınlık yüzünden kaydırılacak düşündüğü için oldu.

+200
link13 18 Şub 2019 07:18:53

Dünya Bülteni: Dünya Spear (Doton: Domu) hangi kullanılan Kakuzu olabilir görüldüğü gibi bir toprak çeşidi.

Kullanıcı vücut veya parçaları ile çakra huylu, elmas kadar sert olmak için savunma güçlerini artırırken daha karanlık olması, tüm dünya neden akar. Bu kullanıcının kolayca herhangi bir hasar için en az saldırılarına karşı koymak için, Yıldırım Serbest ninjutsu dışında mümkün olmasını sağlar. Ayrıca, fiziksel saldırıların yıkıcı gücü arttı, bu büyük bir çok amaçlı tekniği yapıyor.

+168
szboardstretcher 20 Eki 2018 17:14:26

Hapse girmeden önce, Noperabbo bir flashback oldukça normal görünüyor, ortalama bir İnsan gibi gösterir. enter image description here Ancak, şu anda eski haline tam anlamıyla hiçbir benzerliği ile Uzaylı formu gibi görünüyor.

enter image description here Tam olarak ne yüz görünümü bu büyük ölçüde esrarengiz bir değişime yol açtı?

+156
user50179 20 Kas 2017 20:28:42

Ay iki kez yıkıldı ve iki kez yeniden.

İlk kez, Jackie Chun tarafından yok edildi, 21 Tenkaichi Turnuvasında MAX Güç Kamehameha kullanarak oldu.

Daha sonra Formumuza Goku'nun kuyruğu kaldırıldı sonra Formumuza ile Goku eğitim sırasında yeniden oldu. Bu 23. Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası sırasında ortaya çıktı.

Sonra Piccolo tarafından Gohan ile eğitimi sırasında yok edildi.

Gelen Dragon Ball Bayanposta

Bundan sonra, ay'dan daha asla Trunks Saga kadar gösterildi.

Şimdi forumdan sorulara geçelim:

Goku benzeyen(adını şu anda hatırlayamıyorum) bir adam bira-sex filmi Belki Ağacı havaya uçurdu

Burada bahsedilen "tek adam" Turles var. Ve havaya uçurdu ne ay, ama Güç bir Top değildi. Büyük Maymun formu haline dönüştürmek Gohan yapmak için Güç Topu yarattı. Eğer yaparsa aklını kaybedeceğini söylüyor gibi Büyük bir Maymuna dönüşüyor, kendini önlemek için Güç Topu yok eder.

ve hiç bir Bebek dünyaya geldiğinde DBGT içinde yok olsun?

Hiç mümkün değil, çünkü ben hatırlamak için mücadele arasında Goku ve Bebek Yeni Gezegen, Goku dönüşüyor Altın Büyük Maymun yüzünden yansıması, Dünya ve

ay nerede olduğunu sorguladı savaş, yıkanmış Bulma ve bir Bebek kendisi de dahil olmak üzere, ay nerede bir elusion veren insanlar mevcut.

kaynak: Dragon Ball Bayanposta

Ama Bayanposta kendisinden,

118 Dragon Ball Z bölüm, "Frieza var Kontratak", ay Dünya'ya kısaca Kral Soğuk uzay gemisinden görülürken görülebilir. Ay da gökyüzünde Ejderha filmi Dragon Ball Z bir sahne: Wrath görünür. Artık kötü Saiyan/Büyük Maymunlardan tehdit olacağı belli oldu ay geri yüklendi mümkündür

Bu Dragon Ball GT tutarsızlıkları hatırlatıyor. Yine de, yıkılmış kez resmi sayısı 2 oldu.

+95
goodjonx 28 Mar 2013 03:48:28

Kesinlikle tüm mümkün olan en az 4 olasılık vardır konuşma:

 • Luffy eylemleri riskli davranışları nedeniyle Fishman Island kıyameti getirebilir. Örneğin: kendi olarak iddia etti ve bunun için Büyük Anne meydan böylece onu yok edebilir ve Luffy suçu olurdu.
 • Biri ona karşı müttefik hızla büyüyen grubu açmak için Luffy taklit yok.
 • Luffy yıkım gibi görünüyor olabilir o kadar çok ada değiştirebilir. Kendisine, örneğin, yüzeye ulaşmak ya da dünyanın desegragation teşvik sadece Fishmen/Merfolk yaşadığı bir ada artık bir şey.
 • Son olarak, Luffy gibi gerekli olabilir stratejik nedenlerle yok etme "Kırmızı Hat değiştirmek bu yüzden sadece Dev Okyanus ve dünya kolayca fan teorileri transversed" olabilir zorlanmış olabilir.

Gerçi Ulitmately, ama ne olur bilmiyoruz ve herhangi bir teori spekülasyon var. Fishman Adası sakinleri Luffy Shyarly öngörü bildiriliyor asla yanlış olarak bu aptalca olsa bile, hiçbir zarar vermek, emin olmuştur. Kasıtlı olarak uygun bir karşılık olmadan Fishman Island zarar verecek bir şey yapmayacağına dair karakterini düşünün, ancak edebiliriz. Ayrıca bu önemli arsa noktası unutulmayacak varsayalım, ancak, ve Oda daha sonraki bir tarihte arsa içinde bir açıklama sağlayacaktır.

+79
Kumari Manisha 12 Eki 2013 18:21:44

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil