AGV ilaç kalıcı veya geçici insanüstü şifa habilities veriyor mu?

Rentaro ölmek üzereyken Kagetane, bir savaşta, insanüstü habilities, iyileştir kendini, ve sonunda Kagetane kazanabilir AGV uyuşturucu kullanıyor. Bu insanüstü şifa hability mu aldı sürer ya da bir kerelik bir şey mi?

+37
Avinash Tribhuvan 9 Haz 2014 18:14:57
38 yanıtların

Alınan Garo bayanposta

Duygularını işlemek için bir zulme karşı kendini, gerekli Düzen-rahipleri daha (güçlü))) dövüş sanatlarında çok becerikli olan yeterli/bağımsız savaşçı ve büyük savaş gücü, güçlü zihinsel ve duygusal disiplin (potansiyel karanlık enerjilere karşı yönetmek ve yanılsamalar aracılığıyla görmek, ve Ruh Metal üzerinde tehlikeli doğası gereği tam teşekküllü oluşturma Eco Şövalye eğitimi, ömür boyu hakimiyet (;. Erkeklerin kadınlara oranla fiziksel olarak daha güçlü olduğundan, düzeni hiç bir şövalye olma kadınları dışlamak için karar verdi.

Diğer zırhlar, ama Altın Şövalye durumda, her ay bir gün, şövalye Zaruba şövalye bütün gün alıyor gibi kavga etmediğinden emin değilim. Ayrıca, kadın için yüz adet her ay, ve bu adet yoktu dün sadece bir gün ve yarın yok. Kadın Eco Şövalye tamamen kötü bir fikir olduğu günden fazla bir ay için kullanılamaz olacak. Bu nedenle, teknik olarak bir olabilir iken, istenmeyen bir davranıştır.

+987
Peter John Mellalieu 03 февр. '09 в 4:24

Hokage hokage onu önce karar almak. Hiruzen bir halef aramaya başladılar

Hokage olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra, Hiruzen başlık için bir halef aramaya başladılar. Orochimaru pozisyon vermek umut ederken sadece teklif güç peşinde olduğunu gördü. Jiraiya döndü olsa, yerine Jiraiya öğrencisi Minato Namikaze halefi olarak adlandırılmış Hiruzen.

Jiraiya gibi aslında 3. hokage tarafından seçilmiş. bir kez daha bir teklifi geri çevirdi, kendisine yeni bir seçim yapabilmek için önce ölen dördüncü, köy Jiraiya yerine bu durumda tsunade onu yerini buldu döndü.

Tsunade hiçbir efsanevi sannin doldurmak için bu boş köy dident sol nerede komaya girdiğinde ne yapacağını biliyor. Hakim önüne gelecek ayağa kalktı ve bu umutsuz zamanlarda onaylanan var 6. hokage olmak offerd burada.

kaynaklarım jiraiya hiruzen hakim önüne gelecek

+975
BAM 2 May 2015 20:25:19

Bu merakla bana yardım edecek misin? Griffith eylemleri farklı Cesaretin peşinden gitmeye karar verdi. Diyor ki, "ona benim" diyorsun.

Cesaretin için eşcinsel olduğunu ima etmek bu muydu? İlk tanıştıkları günden beri, kafamı karıştırıyor.

+972
aleksa001 7 Şub 2012 22:13:14

Bu soru Spoiler içerir

Tobi Nagato ve Konan için Madara olarak tanıttı kendini. Yu bilir onun gerçek kimliğini. Kisame gerçek yüzünü gösterdi. Ayrı en azından Tobi (eğer gerçek kimliğini) bir mankafa olduğunu söylüyor. Neden Sasori, Deidara, Kakuzu ve Hidan için salak bir cephe kurmak var mıydı? Gerçek kimliğini gizli tutmak için nedenleri vardı, ama neden tüm gruba Madara olarak kendini tanıtmak değil mi?

+969
stillen75 7 Ağu 2017 13:22:05

Ebedi Mangekyou sadece boş gözler gerektirir. Obito hiç kör yüzden Kakashi perfect sussano kullanmayı başardı ancak, neden birine bağlı, eş/yakın arkadaş gibi olmak gerekir Mangekyou elde etmek için (açıklıyor).

Ayrı sadece o istemedi çünkü ebedi mangekyou alamadım. Belki çok suçlu hissettim çünkü babasının/başkasının gözleri almak istemedi.

+935
Clystian 17 Tem 2013 17:54:23

Olarak söz Aki Tanaka oldu muhtemelen bir parodi bir anime Dergisi. Vana izin verilmez ve asla başka biri tarafından üretilen orijinal sanat, kapakları veya diğer çizimler kullanır.

Bu Buhar Atölye sadece platform diğer insanlar upload fikirlerin bir cilt, ama önce onlar-ebilmek upload etmişler vermek Vana tüm hakları dedi sanat, teyit cilt kendi iş.

Bu Hotel Ueno Kabul edilmez bir işten atölye ve bu nedenle bu yana yapılan Valf.

Yayınlanmıştır gibi açıklamaları:

Anime dergi kapağı ısı transferi vinil ile dekore edilmiştir.

sadece cildin oluşması çok kabaca göstermek için vardır. Bu benzer Formumuza deri olan bir manga sayfası boyalı üzerinde.

Japon manga desen bir hidrografik kullanarak boyalı.

+931
Junap 18 Ara 2013 21:51:42
Kapı: Jieitai Kano Chi nite, Kaku Tatakaeri iki anime serisi uyarlaması 2015 ve 2016 yayınlanan ile Takumi Yanai tarafından yazılmış Roman serisi
+828
jason todd 5 Şub 2010 01:50:22

Bu Katsuhiro Otomo-tasarlanmış Özgürlük LİTVANYA serisi özellikle eğlence deneyimi sunmak için Ürün yerleştirme, beri geldi içine varlık olarak bir Nissin Kupası Erişte tanıtım kampanyası. O, insanlığın kalıntıları ... bu arada açıklanamaz ... Nissin Kupası Erişte birincil besin kaynağı olduğu bir ay kolonisi yaşıyor.

+825
user309426 8 Eki 2017 20:35:00

Büyük olasılıkla:

  • Eğitim. Örneğin, eğitimini Killua emlak kapıyı açmak için
  • Kendini veya nesneleri güçlendirmek için mümkün olan Nen türü, Geliştirme
+782
Abdulrahman Alhomayany 19 Haz 2018 13:59:57

5 Bölüm olduğuna göre, bu Spoiler olacak.

Sırada "yanlış Yönlendirme" hangi yapar onu görünmez muhtemelen en az köklü gerçeklik, sanmıyorum o aldığı kadar TV dizisi yapar gibi. Savunan birini yanlış yönlendirmek için, ama kendini görünmez kalabalıktan izlemek insanlar için bir şey olurdu ya da tezgah biraz öfkelenir.

Bu "Görünmez Pass" bir şey olduğunu açıklandığı gibi daha fazla "dokunun pass" ve kullanır yanlış yönlendirme. Muhtemelen insanların gerçek yaşamda yaptıkları, yine de, belki dizide görmek harika sonuçlar için bir şey var.

Bu "Tutuşturmak Pass"/"Tutuşturmak Pass Kai"/"Cyclone Pass" muhtemelen şeyler olabilir görmek basketbolcular yapmak, ama onlar hareketli ve hızlı olan sensin gösterilen şov yapar imkansız gerçek hayat.

Bu "Ufuk Sürücü" başka bir yanıltma ve sanki ilk görünmezlik yanlış yönlendirme, muhtemelen bir şey insanlar bunu gerçek yaşama karşı bir defans, ama herkes arenada ki belli ki hala mümkün görmek oyuncusu. Gösteride, Kuroko doğru defans ile herkes, sadece defans için gidiyor gibi gösteriyor.

Bu "yanlış Yönlendirme Taşması" açıkça bir şey olamaz bitti gerçek hayat verilen nasıl muhteşem bir etkisi olabilir. Bu hileyi nasıl çalıştığını açıklama ... oyuncu "yok" ve herkes hile yapmak yeterli değil. Bu Kuroko gibi şeyler daha bir mahkeme 10 oyuncu arasında 1 yerine bir illüzyonist gibi görünüyor.

Bu "Hayalet Vuruş" gerçekten sadece bir tek yolu ateş topu. Normalde vurabiliyorlarsa insanlar kesinlikle gerçek hayatta yapabileceği bir şey, ama neden? Kuroko vuramaz çünkü şov hikaye benzersiz.

Şu ana kadar anime aldılar kadar sanırım.

+747
Sanjay Naidu 11 Oca 2017 12:22:48

İntihal bir yasal suç ve böylece onun tanımı ve nasıl ele farklı bir ulus (ayrıca, intihal ve telif hakkı ihlali olan iki farklı şeyler). Örneğin, ABD'DE, önceki çalışmaları üzerine başkaları tarafından çeken bir örnek, belirli bir kaynak tespit edilemez ve birden fazla Olası kaynakları (eserlerinin bir kaç up/mash-ya da poz biraz telif hakkı ihlali teşkil etmez, yeterli değiştirmek için) ibraz edilemeyecek kadar farklı olmalıdır. Vardır yukarıda bazı çizimler açıkça tanımı bu tür altında saymak için yeterince benzer değildir.

Ancak, Japonya değil bir ülke bu kadar endişe intihal gibi diğer birçok ülke. İntihal genellikle düşünce olarak kötü davranış olarak akademik içerik ve zaman rezil durumda içeri girip, uluslararası alanda, bir özür ve muhtemelen bir geri çekilme ile akademik kağıt olabilir yaptı: bir son örnek ise kök hücre araştırmalarına tez bu alan hemen hemen aynı bölümler için metin yazan bir ABD Ulusal Sağlık Enstitüleri web sitesi; yazar "araştırma etrafındaki çember medya tarafından 'çok acı' olduğunu söyledi" üniversite "özür bildiri yayınladı yazarları onu Dr. Obokata ve iki tarafından imzalanmış olduğunu söyledi. "Secde kağıt' bizim kusurları hakkında yapılan çeşitli önerileri kabul söylediler ve tekzip konuşuyorduk . . ." Bazı üniversitelerde intihal bir politika hazırlamak ve dağıtmak bile, Profesör tarafından fark (geçen gün bir prof ki öğrenciler İngilizce pratik bir şekilde konuşmaları fakülte için iyi olduğunu diğer öğretmenler ve öğrenciler bir odada duydum) sesli geldiniz intihal ve istenmeyen intihal sık bildirilen değil (bunun yerine, iş kalitesine göre sınıflandırılır veya öğrenci, o dersten başarısız olur Profesör. Aynı öğrenci aynı sınıfta dönem gelecek ve aynı prof onunla tekrar onunla başa çıkmak için, böylece öğrenci sessizce başarısız veya [genellikle yüksek kalite] kendi liyakat üzerine çalışma sınıflandırma tercih edilmeden geri olabilir anlamına gelir eğer intihal bildirdi, prof sürü evrak doldurmak gerekir ve öğrenci zaten ders başarısız olur. Bir kez dilekçemi, okul yönetiminin devam et lütfen ve öğrenci pasosu) prof söyleyebilir ya da öğrenci herhangi bir sonuç vermek için karar verebilirsiniz, çünkü bu özellikle doğrudur.

Standart yayıncılık, intihal genellikle ele tarafından sadece yapma bir kamu özür, ya da bir ifadenin pişmanlık (dikkatle kaçınır teknik olarak özür dileyerek), ve muhtemelen geri çekilmesi daha fazla satış yayın ve/veya plagiarist derhal emekli (kültürel açıdan iyi düşünülmüş-araç gösteren bu sana değildi nitelikli gereken rol; bir Japon firması yapıyor büyük bir gaf, sık sık patron olacak duyurmak emeklilik için suçu): bakın örneklerde Japon Wikipedia sayfasında intihal. Listelenen durumlarda sadece iki orada kurban basın suçlamalar yaptı ve bir dava.

Japon genellikle faydalı olur veya gerçekten tek şey onlar istedi onların şikayeti, bir özür. Japon kültüründe, eğer derse geç kalırsanız, sadece geç kaldığım için özür dilemek şeyi (yani oldu neden bir özür açıklamak için kaba; bahsetme annen hastaneye koştu var olup olmadığını ya da Tren bir intihar rayların üzerine ertelendi ya da uyuya kalmışsın. Sadece özür istiyorlar ve mümkün olduğunca kısa) yapmak daha kibar olur.

İntihal (aşırma eser aşırma işi, ya da muhtemelen yazarın sahibi olan yayıncılık şirketi) dava için bir arzu sahip olmalıdır yanlış olan kurban konusunda dava; sonra bir savcı önce gelip sonra muhtemelen mahkeme (sanığın suçlu olmadığını bazen savcı belirler, ya da mahkemeye gitmek için iyi olmaz başka bir nedenden dolayı, savcılığa ölüyor. o devam edecek. Kurgusal örnekler bu olabilir görülen Japon live-action TV drama KAHRAMANI). Japon kültürü, dava olmadığı gibi yaygın bir görüş olarak saygıdeğer bir davranış olarak bazı diğer ülkeler. Yaklaşık bir yıl önce Japon benim Üniversitede, bir öğrenci başka bir öğrenciyi fiziksel olarak istismar ettiğini ve danışmanına rapor eden Amerikan Uluslararası bir öğrenci tarafından tespit edilmiştir. Danışman kızgın olduğunu bu rapor ile uluslararası öğrenci çünkü o olabilir bak kötü departmanı ve polis geldi kampüse araştırmak olmadığı için yapmak mümkün bir şey çünkü kurban reddetti itiraf istismar, madem o yaptı, onun şansı elde tutmuş bir Japon şirketi sonra mezun olur keskin düşüş: bir kişi raporları, kabahat olarak kabul edilen bir baş belası bir şirket değil istemek işe; bu batterer gitti sağ salim. Mağdur polis raporu ya da bir davada yer almak değil, toplumdaki konumlarını korumak için bu Japonya'da her suç talihsiz bir durum değildir, ama yaygın.

Bazı karakter tasarımları ve savaş pozlar, ortak kadar çok manga/anime başlıkları hiç kimse sue onları (örneğin, saç stilleri gibi uzun, siyah düz saçları dalgalar dibe görülen Tomoyo içinde Cardcaptor Sakura ve Tsubasa Chronicleveya yüksek at kuyruğu ile bir geniş ribon ya da kanat görülen Kaoru içinde Rurouni Kenshin, ya da ateş-düz kadar sivri saç gibi Gon içinde HUNTER x HUNTER).

O da kabul intihal için haraç ödemek için bir karakter/kostüm tasarımı senin gibi bir parodi bir tür yol. Sahip karakterler cosplay sizin için en kolay yol gibi Hyouka's İbara Mayaka'In kopyası Frolbericheri Frol modası klasik shoujo sci-fi 11 Nin İru! (11) İdi, ama dışarı bir not veriyorsun izleyenler için büyük bir ipucu verirken özgünlük içeren bir tasarım uyarlama da özgün bir karakter yaratan sanatçıdan kötü duygular toplamak pek mümkün değildir. Örnek olarak, Sailor Moon taklitleri çıktı Crayon Shin-chan ve tam tersibile olsa manga başlıkları değildi aittir aynı yayıncılık şirketi ne de anime aittir aynı animasyon stüdyosu (gerçi ikisi de yayınlanan aynı TV kanalı), ve burada bir liste diğer dizi olan Sailor Moon verilen bir cameo görünüm.

Costume Comparison in Shin-chan in Sailor Moon Shinnousuke character in Sailor Moon

Sonuçta, 1) intihal değil kabul büyük bir skandal gerektiren eylem için alınan ve 2) bir yayıncılık şirketi veya sanatçı olması bir arzu dava için intihal, hangisi değil pek yaygın olarak Japonya. Ne zaman Kamiya Yuu resimlerinin olduğunu sanığın intihal üzerine Twitter hesabı rotiflride (hangi yana askıya alındı), hiç hareket alınır. Ne zaman bir öğe anime adaptasyonu onun Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat dizi olduğunu fark etmek aşırma göre başka bir Twitter hesabı, üretim Komitesi kabul etti ve bu yayınlanan bir özür ve karar için yerine görüntü için DVD ve Blue-Ray bırakın. Belirli bir sanatçı kim işlenen intihal yazdığı bir yanıtı olan belli belirsiz bir özür gibi görünüyor ama değil teknik olarak özür dilemek.

+695
Doppp 28 Oca 2014 00:43:37

Bir şekilde erza görevi de ileriye baktığımızda biliyordu , mato n 100 canavarlar almak için seçti zaman kazanabilir, D sınıfı canavar gücünü gösteren, açıklayan.

Güç gösteriş onunla ilgili değildi ama kendi sınırlarını test etmek için. bu Pendemonium meydan okudu....meydan ona. Takım onun için uzun süre bekledi o zaman ayırdığınız için özür diledi kısmı unutmamak için.

Akılda canlı bir plan canavarlar aldı. Sadece (sıcak başlı Natsu) herhangi bir plan olmadan acele etmemiş . Herkes tarafından saygı duyulur o yüzden her canavarlar aldı yolu bize gerçek Titania gösterdi bize gösterdi.

Fairy tail için bir dönüm noktası oldu. Fairy tail ciddi bir rekabet oldu. Gözyaşları (dökülüverdi yanaklarımı koşarak geldi.... Hala ben yeniden ne zaman bu dizi izlemek ağlamamı) yapar.

"Sayısız yaraları rağmen...peri o düşmüştü....yükseldi....Titania zafer ve ruhumuzu yeni" aşk u erza doğmuş.... Perilerin gerçek Kraliçesi....

+690
Murshid Ahmed 22 Oca 2011 09:38:36

Bölüm 5 - Ami Kawashima, sonra Tayga bu karşılaşma ile Amı sonra okul, Ryuji gider Tayga dairesinde akşama bulmak neden mi gelmene gerek çay. Tayga battaniye onu kısa olmaktan şikayet edip kıvrılmış bulur.

Bir nokta o bahsettiği Sailor Mercury adına ama ben pek anlama bu. Sailor Moon American English dub ile büyüdüm ve Sailor Mercury'nin gerçek adı Amy olduğundan olabilir.

Yani ben merak ediyorum, ne Tayga söz Sailor Merkür ve Amı isimleri ve neden iyi bir şey, onlar benzer? (Diğer avantajları ona göre söz, uzun boylu ve Kitamura çocukluk arkadaşı olmak.)

+650
Launo 6 Ara 2012 16:11:41

Terminoloji muhtemelen geldiği programlama. En görsel Roman oyunları ile terminoloji "bayrak" ve "karşı" el ele gider.

Bir oyun arka planda, çeşitli değişkenler vardır, en önemli olanlar "küresel" ve "yerel" değişkenlerdir. Genellikle sayaçları ve bayraklar oluşur ne bu değişkenler.

Yerel değişkenler genellikle yeni bir oyuna başlamak her zaman sıfırlar nokta sayacı. Yani bu karakter var, Eğer mevcut Y verirsen, Y "sevgi" karşı 2 puan artacağını Y diyelim. Oyunun sonunda, eğer bu sayaç 12 puan veya daha fazla nokta toplamları, bu karakterin "iyi" sonu olacaktır.

Global değişken genellikle oyun bazı şeyleri hatırlamak için oluşturulan bayrakları. Eğer aktif "işaretli ocağı" bayrağı sen sobayı kontrol etmeden evi terk etmek isterseniz, eğer bir oyun varsa yani. Oyun daha sonra, bayrağı kontrol edilir ve eğer aktif, eğer evinin yanıp kül olduğu olay tetikleyecek eğer varsa ve bir arkadaşının yanına taşınmak zorunda.

Bu yüzden yerel değişkenler gibi sıfırlanır değil yeni bir oyun başlattığınızda global bir değişken bayrakları kalıcıdır. Genellikle yer imleri olarak ilerleme işaretlemek ve kaydetmek noktaları olarak kullanılmak kullanılır, bu yüzden her şeye rağmen tekrar tekrar gerek yok.

Z. Y iyi sonunda birini alırsanız, Y iyi bir son global değişken bayrağı aktif olacak adında başka bir karakter olduğunu söyleyebiliriz. Oyun dring bir noktada bir sonraki şartı sırasında, bu bayrak için oyun kontrolleri aktive edildi ve eğer varsa, Z yolu erişmenize olanak sağlayan yeni bir seçim olsun. Bu genellikle Z yolu Y rota hikaye unsurları kirlenecek gibi oyunda oyuncu ilerleme kontrol etmek için yapılır.

+615
Noah MIller 14 May 2011 08:00:41

Cevap yorum kendine: "kage" kısmı gölge klonlar...şey, bir gölge var demektir demiştin. Düzenli klonlar madde eksikliği ve gölge klonlar temel olarak kişinin kopya ise çakra taşımak değil. Gölge klonunu taşımak ve özgün aldıkları, gerçek madde onlara bu çakra kendi bit kullanırlar. Bu toplama, ninja yolu yanılsamalar gölge etmeyin "demek gibi görünüyor, ama madde ile nesneleri yapmak."

Genellikle bu gibi görünüyor sanki bir adlandırma açısından, bir öneki bunshin verir klonlar bazı fiziksel madde, olsun be su (水分身) veya kağıt (紙分身) veya başka bir şey. Benim kişisel görüşüm gölge var sadece yarı-fiziksel anlamda bu onlar bir eksikliği ışığında ortasındaki bir daha aydınlık yüzey, böylece daha iyi hissediyor eğer gölge kopya ve normal bunshin vardı ortalık. Ama hey, kelime "gölge" ses soğutucu yapar çok güçlü bir büyü olmalı ekleme sanırım.

+582
user49701 27 Şub 2017 09:15:17

Ben tahmin ediyorum çünkü o kültürel Çin.

Göre Bayanposta, Yalan Ren dayalı Hua Mulan, tarihi bir Çinli.

Ren Hua Mulan ima eder.

  • JNPR ima her üye kendi hikayesi içinde crossdressed birisi olan Monty Oum belirtti. Mulan Çin ordusu içine gizlice bir adam olarak kendini gizlemek zorunda kaldı.
  • Gerçek dünya ülkelerinden RWBY bulunmayan belirten Monty rağmen, Ren hala giysileri geleneksel Çin kıyafetleri ve yerine onun daha sık Doğu kültürlerinde görülen, Doğu kolu olarak, bir stil elinde avucundaki kupa dinlenme alışkanlığı andırır gibi Çin kültürüne dayanmaktadır tarzı kupalar tutacak yer var.

Göre Wikipedia Çince adı, adı emir soyadı verilen ad.

Modern Çin isimleri [...] ilk gelen [ ... ]] bir soyadı, kişisel adından [...oluşur.

Ayrıca, Wikipedia'da Verilen ad devletleri arasında Batı ve Doğu farklı sipariş sipariş sipariş.

Sipariş verilen ad – soyadı, bilindiği gibi Batı düzeni, kullanılan boyunca en çok Avrupa ülkeleri ve ülkeler bu kültürleri ağırlıklı olarak etkilenmiş Batı Avrupa (Kuzey ve Güney Amerika, Kuzey, Doğu, Merkez ve Batı Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda ve Filipinler).

Emir soyadı – adı verilen, yaygın olarak bilinen Doğu düzeniolduğunu, öncelikle kullanılan Doğu Asya (örneğin, Çin, Japonya, Kore, Malezya, Çin, Singapur, Tayvan ve Vietnam gibi Güney ve Kuzey-Doğu kesimlerinde Hindistan, aynı zamanda Macaristan. [...].

Bu yüzden, eğer onun ismi yazılmış ilk soyadı sipariş et olacak RTR Yalan.


Yeni bir soru ortaya çıkacaktır, çünkü ne yazık ki, o kadar basit değil:

Bunun yerine X sonra Yang Xiao Long ilk Y neden?

Mantıksal olarak, bu karşı-argüman karşı zor olduğunu kabul ediyorum. Onun Bayanposta madde de söz edilen bir oyun üzerinde onun adı:

Çinli bir isim olmasına rağmen, Yang adı ve soyadı tersine çevrilir. "Yang" soyadı olur ve onun ismi verilen "Xiao Long" olurdu. Ayrıca, Çin soyadı genellikle tek bir karakteri vardır. Bu Kalıntı değil, gerçek dünya gümrük açıklanabilir.

Bir iddia çünkü onun ailesi değil tam bir Çinli aile (ipucu: onun annesi), adı bu olabilir değil olacak Doğu düzeni, ancak bunun yerine aşağıdaki Batı düzeni.

+570
Aziza MohmEd 23 Nis 2018 12:14:18

Oyun daha önce stratego belirtildiği gibi shogi, othello, Dama, satranç, ve bir karışımı gibi görünüyor. Amaç mat içine Kral yakalayarak rakibin koymaktır. Hareketi satranç gibi iken kurmak Dama en yakın olan ve parçaları evrimi Dama "Kral" yaratmaya benzer. Shogi kurulu adet güç ile ilgili değişiklikler ve yapılan genel şekilleri ve oluşumlar yer almaktadır.

Bazı yerleşimler sonra alınan bazı parçalar anime maçlar daha karmaşık manevraları birkaç sırasında gösterildi. Bu gerçek oyun gerçek bir etkiye sahip olsa Othello düşünmeme yol budur.

+549
PintsizedSix40 18 Kas 2017 14:12:34

(En azından Alucard ve Seras) Hellsing serisindeki vampirler üçüncü bir göz var anladığım kadarıyla, var. Bu bir insan daha şey çok daha iyi görmelerini sağlar. Belki Alucard her yerden gelen saldırıları görmek mümkün onu yapmak çok "üçüncü göz" vardır.

Annemin kafalarının arkasından görebilen insanlar ne kadar benziyor.

+531
schad 23 Tem 2019 15:38:56

Zoro karar için kullanın Usopp gibi kılıç bölüm 289: eğer bahsettiğin için bu anı müzik denilen luffy'nin Vahşi Saldırı!.

enter image description here

+516
Basu Somannavar 29 Kas 2013 05:47:41

Luffy öldürür birincil antagonisti film One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island hangisi Tek Parça Film 6. Bu film, ancak bir kaç non-canon filmler gibi daha yeni Kalp Altın ve Altın. Bu çok karanlık ve garip Bir Parça. Eğer Hitler gibi görünen iyi adam görmezden bile var.

Aslında sonunda "Gidiyor Mutlu öldürür" kim o Reddit bahseder ilginç bir yorum. (Bir ruh olsa) gerçekten hayatta değil giden Mutlu kendisi ve zaten ölüyor çünkü ne demek istediğini biraz daha farklı.

+478
Amir Raza 7 Ağu 2013 09:09:26

Bu yüzden yeni bölüm, Eren gerçek Titan form görüyoruz. Eğer Titan birinin yaşı ve boyutunu devre girerdi arasında herhangi bir ilişki varsa, küçük bir titan olduğunu çok merak ettim?

+462
Igroup 25 Oca 2017 11:03:44

"Heian Hyakudan" teknik resim kata Chatan Yara Kusanku gerçek bir tekniğe benzer. Bir tesadüf olduğuna eminim ama ilginç. Sen-ebilmek izlemek bir video bu işte.

Dördüncü ve beşinci yönde göreceksiniz. Böyle bir chop ile bükülmüş bir duruş ve yere tükürdükten sonra bir düşüş ile takip edilir. Eğer bir 100 Dan ulaştığında kasırga vurmuş gibi, ama belki de birden fazla kişi havada uçan göndermek istiyorsunuz şüpheliyim.

+461
MD JAMAL PATWARY 4 Şub 2010 07:45:39

Heathcliff bunu yapabilen nedeni NerveGear beyin dalgası tarayarak çalışır yatıyor bence. Bunu donatılması kişi bir şey hakkında düşünüyor gibi beyin dalgası okuyarak giriş alır. Örneğin, konuşurken kelimeleri zihnimizde oluşur ve beyin, ağız ve kelimelerin oluşturduğu eşleşen bir ses üretmek için ses kablosu darbeleri gönderir. Sinir dişli giriş olarak aldığı bu darbeler, ve aynı zamanda, onu almaktan gerçek organ engeller.

Onun hesabı için, oyun özelliğini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için sadece aklını kullanarak edebileceği bir özelliği var olabilir. Yani, bunu düşünerek sistemi komut olabilir. Elleri hareket düşünmek ve kontrol paneli erişimi ona gerek yok.

+404
Exorcit 26 May 2012 08:22:52

Raye Penber gizlice soruşturmaya yardım etmek için FBI vurdu ilk sırayı dikkate alarak L Işık KİMLİĞİNİ göster neden daha uygun olan soru. Orada gizli olduklarını yüzden ben Japon polis sürtünme neden çünkü onları araştırdığını bilmek istemiyordu, ve FBI bunun farkındaydı. Böylece, FBI ajanı Japonya'da kendi varlığını bir sır olarak kaldı emin olun YARDIMCISI BAŞKOMİSER OĞLU her ne pahasına KİMLİĞİNİ gösteren önlenmiş olurdu.

Bu hiç mantıklı değil bu dizide gördüğüm tek plothole var. Onun dışında mükemmel bir hikaye gibi görünüyor.

+403
Keuka Jerry 21 May 2019 15:45:28

Ben sadece bulunan bir doodle hakkında nasıl Charmander ve Squirtle vardı kafayı bulmak, ve Squirtle Charmander yanlışlıkla söndürür Alevi ve Charmander ölür. Bu doğru mu? Charmander ve neden eğer ateşi çıkarsa ölecek? Anime bu konuda herhangi bir açıklama var mı?

Ben mi bulmak bir Bulbapedia sayfa söyledi:

Eğer alev söner eğer Charmander ölür.

Ama daha fazla açıklama gelmedi.

+295
otuzbesli 2 Oca 2010 16:07:16

Tarihsel olarak, Koordinat bellek devralma güç sadece Reiss kraliyet ailesinin soyu için çalışacak.

Sadece Reiss soyunu Eren eline geçtikten yıllar sonra Frieda bazı belli belirsiz anılar görmek için sadece mümkün iken Uri ve Frieda Reiss hemen Koordinat elde ettikten sonra bu bilginin farkında olma belirtileri gösterdi, başından beri bu yeteneği etkinleştirebilirsiniz yine de, öyle görünüyor.

Etkileri kan bağı bağlı olan Koordinat özelliklerinden biridir.

Hafıza manipülasyonu duvar içinde halk arasında çeşitli kan bağları işe yaramadı,

(...) Ackerman soyunu, Asya klanı en azından, ve soylu aileler duvarları içinde çoğunluğu yarışı ile ortak bir soyun paylaşımı nedeniyle bu zihinsel manipülasyon için bağışıklık bilinmektedir.

Yani doğuştan bir Reiss olmayarak, koordinat Eren hakkında daha fazla veya daha az yapabilir.

Kaynak: http://attackontitan.wikia.com/wiki/Coordinate

+249
arnpry 26 Kas 2016 17:19:28

Hangi Yu izlemek için-doğru sırada Gi ne merak ediyorum! mevsimler var.

+225
Nezir Memmedov 9 Tem 2011 19:56:05

Hayır, Lavanta Kasabası Sendromu (LT) değil gerçek. Bir şehir efsanesi vardır. Ne yazık ki, internet sever kendisi iyi bir şehir efsanesive belirlenmesi gerçekle kurgu (özellikle bir olay 1996) olmak çok zor. Bu olay hiç anime kendisi söz edildi, ve gerçekten 2010 etrafında kadar iyi bilinir hale vermedi.

Gerçekten ne oldu?

Orijinal Lavanta Town tema müziği oldu bir MIDI bu kaçak iki kanal (bu adlı bir stereofonik etki), böylece çocukların giyen kulaklık olacağını duymak bir şey, bir kulak ve bir diğeri. Bu iki teorik olarak beyinde benzersiz bir ses oluşturmak üzere bir araya gelirdi. Bu şekilde temanın birden fazla kanal koştu birlikte, birçok çocuk aralığı 7-12 alınan migren baş ağrısı.

Ancak, bu toplu intihar değildi. Wikipedia gelmez alıntı herhangi bir olağandışı intiharlarda 1990 (dışında bir artış yetişkinler nedeniyle ekonomik durgunluk).

Müziğin gerçek sonuçları kayıtlı değildir. Ben tek bir kaynaktan birçok çocuk nöbet geçirdi Devletleri buldu ve iki hastaneye kaldırıldı. Başka bir çocuk düşme veya baş ağrısı yoğunluğunu göğüs ağrısı girmesini dört ölümler olduğunu söyledi. Ama bu olay sonucunda çocuk intihar büyük bir dalgalanma hiçbir kanıt, ne raporlar, ne de bu diğer raporları için önemli bir kanıtıdır.

1997'de, bir bölüm Pokémon anime (YouTube) neden olduğu birçok nöbetler, hangi körüklediği yangın, ama bu iki olay vardır değil karıştı.

Bu Amerikan versiyonu, MİDİ değiştirildi tek sesi (sanırım kullanarak crossfeed, ya da belki de titreme ve ses vardı terbiye biraz.

MIDI Frekansı

Bir efsane ((1) (2) (3)) başlamıştım, orada bir Paskalya Yumurta içinde bir MIDI dosyası için bu frekansı takip etmek şeklinde bir hayalet gibi Unowns yazım kelime "Bırak Artık". Ancak, Unown 1999 yılına kadar görülmedi. Ayrıca sadece 6:22 uzun olan (Japonca adı) orijinal Shion Şehir tema şarkısı, çektim ve anomali frekans grafiğinde hiçbir garip hayalet olduğunu doğruladı:

The frequency graph for "Shion Town"

Özet

Özetleyecek olursak: Lavender Town Sendromu değil, gerçek bir şey, ve değil kurşun için toplu intiharlar. (AB için sürümleri NA değiştirdi ve önce), özgün müzik stereofonik kulaklık etkisi baş ağrısı ve potansiyel olarak diğer sorunlara neden olabilir doğrudur, ancak.

+194
philikent 11 Tem 2015 20:42:58

Eğer insan ömrünün geri kalanını alacak olan bir shinigami insan kurtarırsa, Rem göz baş yarıya sonra Misa alır biliyoruz. Sonra Rem Misa Misa ve Rem kalan ömrü alır kaydeder ve sonra Ryuk tarafından ikiye bölünmüş olur. Bu yüzden hala oldukça uzun bir ömrü var. Ve sadece benim gözlem olarak sonunda kız daha önce tekrar serisi Misa bakarsanız bölüm birini aynı kıyafeti giyer aslında Misa sadece benim gözlem, ama dediğim gibi.

+171
Ant Kutschera 31 Mar 2010 08:25:54

Ufuk Rasengan aslında Film Naruto Boruto: görüldüğü gibi Boruto tarafından geliştirilen minyatür bir Rasengan var. O filmde, Boruto Sasuke önünde Rasengan öğrenmeye çalışırken, Rasengan onun genellikle havaya karışıyor ama Rasengan etkisi hala görülmektedir.

Boruto nasıl Rasengan yok yapabilmiş? Nasıl Rasengan iş Ufuk mu?

+156
GraemeS 8 May 2010 23:09:30

Kapalı Kartın saldırı ve Syaoran en önemli duygu toplamak başardı önce, Umut Kart içeriyor.

İsimsiz kart Syaoran duygularını elde etmek için kapalı kartın güç geçersiz çünkü daha net bir şekilde açıklamak oldu. Bu konu ile ilgili olarak, Li doğru Sakura güçlü duygular olabilir. Kapalı kart ve isimsiz kart sürecinde birleştirilmiş, Umut Kart oluşturma. (İngilizce dub olarak isimlendirilen) Umut Kart veya Aşk Kartı Van'ın kart muadili olmayan bir kart vardı, Li Syaoran doğru Sakura duygularını tarafından oluşturulduğu için sadece Sakura Kartı var, yani bu yüzden.

+131
Nicho 5 Eki 2015 04:04:58

İçinde Final Fantasy VIII, Fujin görüşmeler kullanarak tek kelimelik cümleler boyunca çoğu oyunu.

Fujin expressing anger

Seifer ile ne yaptığını durdurmak için yalvaran o zaman ancak, oyunun sonuna yakın, çok daha uzun cümleler kullanır.

Fujin pleading with Seifer

İlk ekran görüntüsü, konuşma gibi onun parçası üzerinde bir karar olduğunu şimdi açıktır, ve sanırım sadece "küçük bir konuşma" yapıyor, tümü büyük harf bağırmak () olarak okunabilecek, çoğu zaman tek bir kelime kullanıyor neden açıklanmıştır? Japonca sürümünde böyle midir?

+117
Harish Chandra Rajpoot 24 Eki 2019 02:41:11

Kyle mohr, her şeyi de (Kader VN, kader boş ve anime =P) okudum

Son yazımın başında dediğim gibi, VN çok az açıklar. Böylece (önceki yazımın ben hangi) benim bakış savunmak için bazı kanıtlar bile var. Daha önce söz ama bilmediğim bir şey Rin subsconciously ya da conciously (Shirou) Saber üzerinde Archer seçtiği oldukça uygun. Kabul etmezse o zaman bu dünya ve çığlıklar içinde kalmasını Archer diye soruyor. Bu durumda hem iyi biten önce iyi ve doğru biten (okçu sahne gelir) olur. Eğer Archer Rin önerisini kabul etmiş olsaydı, her ikisi de doğru ve mutlu sonlar (Rin - Shirou - Shirou ile aynı olacağını düşünüyorum. İyi biten inanıyorum, Rin Saber kurtarmak için ona verilen (en az 4 puan onun için ne kadar Shirou umursamadığı için çalışır. Daha sonra kalmak Archer sorarak bile Saber bu dünya Archer kabul etmiş olacaktı. (Her ikisi için yeterli mana yok ve Rin bunu biliyor. Ayrıca Saber böyle kalmak bencil olmadığını biliyor. "Bunu soruyor olsa sor", biliyorum yanlış düşünüyor neden Saber ihanet durumda Archer sorarak ve Okçu "eğer Kılıç ile sözleşme tutacak olursa bilmiyorum diyor, ama bunun için yeterli değilim.")

Daha sonra, eğer çok zorlarsan, o da bencil nedenlerle yapıyor söylenebilir sanırım. (Ayrıca bir tanıdık olarak bir Pseudo-İlahi bir ruha sahip prestij için Saber tuttu söylenebilir bahsettiğiniz ".") Eh, bu da bir ihtimal: belki de güçlü bir hizmetçi istiyor ve sadece onun ihtiyaçları için yeterli daha fazla Okçu bulmak için geliyor. Ayrıca bir harem isteyebilir ve 2 Shirous bir daha iyidir yani Saber için gerçekten çok Okçu ve ikinci şans verirdim Shirou içine ediyorsun (çünkü...) her hareketini izlemek zorunda kalırım hayat bu yana, ancak ikinci bir şans vermek istedim 2 çocuk bana sırılsıklam aşık olduğunu söylüyor.

Rin ve Archer Shirou ön planda tutan sadece bildiğim tek bir şey var. (Neredeyse bir noktada onu öldüren ihaneti, sonra bile, fikrini %100 çok VN puan Shirou atanmış o nasıl olursa olsun onunla Archer yapmak yer almaktadır. Nasıl Shirou için ne kadar üzülüyor göstermektedir. VN bir noktada diyor sonuçta: "eğer Shirou olduğunu Okçu bana ihanet ederse, önemli değil.")

+105
user46345 15 May 2014 06:17:54
Maison İkkoku 1980-1987 kaçtı Rumiko Takahashi tarafından romantik komedi bir manga var.
+76
echomoon 7 Tem 2011 09:54:24

Tüm bu yüzler doğrudan taklitleri olan Fujiya var sonsuza kadar 6 yaşındaki maskot, Peko-chan:

It's Peko-chan!

Peko-chan 1950'lerde oluşturuldu muhtemelen Japon şekerleme dünyanın en tanınan karakter.

Japonya'da gösteren bir dili bir hata yapıyor da mahcup bir duyguyu ifade etmek için kullanılır. Bazen güzel gibi çocukça ve kabul olacağı zamanlar. Fujiya maskotu davranışı birbirine sağlam referansları var, ama bazı inanıyorum davranış Peko-chan taklit çocuklar tarafından popülarize oldu.

Nyaru References

+54
meganelle 6 May 2011 23:54:32

Diğer karakterler ve hikayenin kilit noktaları çok sayıda Yunan mitolojisine dayanır gibi görünüyor. Tüm bu olsa yazar tarafından henüz onaylanmamıştır.

Orada hiçbir gerçek rakam Yunan mitolojisi adlı Edermask/Ethermask/Nenomius, antagonist Janus yaptığı gibi bir Yunan tezgahın bir parçası. janus, başlangıçların tanrısı ve pasajlar. 2 yüzlü bir tanrı olduğu söylenir. Geçmişle yüzleşmek, geleceğe dönük bir.

Bu Tanrı görünüşleri aynıdır ve bu özellikle Tanrı'nın eşleşen davranışları hem de karakter imajına uygun olur. Geçmişin gitmesine izin veremem bir ileri (çok kabaca deşifre) hareket etmek istiyor.

+42
genaray 21 Ağu 2014 20:49:49

Naruto, Uchiha klanı gösteride birçok Uchihas görmüyorum neden mantıklı olan Ayrı tarafından katledildi. Ancak, neden pek Senju soyadını ile dizide kimse kimseyi görüyor muyum? Hatırladım son kez, hiçbir şey tarafından yok değillerdi. Ne oldu?

Not: ben bu Narutopedia sayfa için Senju Klanı verir kısa bir açıklama, ama benim gibi daha fazla ayrıntı.

+27
ShoooRiK 5 Haz 2012 20:59:34

İçinde Saldırı üzerinde Titan'In son manga bölümü, Zeke söyler Eren o onun babası ona yalan söyledi ve o oldu haberi gerçeği. Titans kontrolü ve bir dönüşebilir o zaman neden Eren Zeke ilgileniyor?

+13
Kolten Moore 29 Kas 2014 11:18:36

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil