Adam neden geri bacaklarını alabilirim?

Dördüncü Büyük Ninja Savaşı sonrasında, hem Naruto ve Sasuke bir kolunu kaybetti ve Adam Olabilir (8 gates uyanışından sonra) bacaklarını kaybetti. Tsunade ve ekibi daha sonra Hashirama hücreleri kullanarak Sasuke/Naruto için silah inşa.

Neden Adamın bacakları doğrayın etmediler ve de Hashirama bacaklar koydular? Hashirama hücreleri uyumlu değil diye mi?

+855
Kavasa Templates 21 Ara 2014 15:43:56
37 yanıtların

Yomi Yomi no Mi'yi nasıl çalıştığını iyi bir düşünce ama değil. İnsan dünyaya geri ruh getirebilir ama uygun bedeni bulmak gerekir. İki DF yemek bulmak için sol bir şey yok patlayabilir yapar. En azından iskelet du sağlam olmalı.

+1000
dmcnelis 03 февр. '09 в 4:24

Anime ve ayarı bir okul olduğu manga, genellikle okul Festivali bir olaydır. Bu tür olaylarda, birçok öğrenci hizmetçi bir cafe - örneğin, Hanasaku İroha çalışan özelliği olurdu.

Bu da genellikle gerçek hayatta oluyor mu? Japonya'da öğrenciler de okul şenlikleri için hizmetçi kafeler yapabilirim?

+990
RickR 21 Tem 2011 16:30:00

Şeytan Kral aynı mühür var ya İblis Kralın oğlu olduğu söylenebilir gibi Meliodas ve kardeşleri, yönetici sınıfın bu işareti anlamına gelir. Diğerlerini işaretleri emir onların temsil ediyor.

+868
carlosedb 17 Şub 2012 16:24:17

Üzerinde Anime ve Manga Meta biz bir listesi Yasal Streaming Siteleri. kendimi akışa yani bölüm orda varsa bilemem yok. bazı siteler ki, yaşadığınız yere bağlı olarak Geoblocking istihdam yapmak unutmayın yapmak, yerel bir siteye (Youtube Chanels gibi)yönlendirilir ya da hepsini bir arada kullanarak engellenebilir

Eğer Akışı için arıyor Bölümler orada yoksa diğer alternatif ve yasal yolu DVD'leri satın almak. 9 dublaj bilge Koleksiyon Bölüm 66-140 var. bu RightStuf Arama Sonucu olan bu Koleksiyon kullanılabilir için satın, onlar gemi uluslararası ama DVD olan Bölge 1, hangisi iyi ise ABD veya ekipman/programlar kullanmak Bölge 1 DVD (yani. Bölge Özgür bir Oyuncu).

eğer Avustralya sonra Deli listesinde bazı Bu koleksiyon ama hepsi (hiçbir fikrim neden onlar sadece durdurmak sonra Toplama 8)

+829
Cambria 26 Nis 2017 09:34:33

Kızak Vega doğrudur. Her şeyi yalnız yıldız olmak onun için. Kızak Beggy çok ilginç, Dağda bir ruhtur, ama bir ruha sahip değil, gerçek bir kız, bu yüzden Kızak Beggy çeviri tamamen yanlıştır.

+781
Thomas Arildsen 4 Nis 2014 15:38:11

(Bölüm 2) anime Mamimi zorbalık ve görünüşe göre onu elinden alınması ayakkabılarını sahip olduğu gösterilmiştir. Muhtemelen nedeniyle garip olmanın zorbalık olduğunu anlıyorum, ama neden her şeyi ayakkabılarını aldılar? bana tuhaf geliyor.

Anime kendisi görüldüğü gibi:

enter image description here Bullies

+725
Abdul Javed 17 Tem 2017 08:35:06

Bir sonraki düşünceler manga dayanmaktadır, yani bu her anime için geçerli olup olmadığından emin değilim.

Pokeballs üzerinde kuvvetle bağlı bu ilk değil. Pokeballs sonsuza kadar yok edildi, biliyorsunuz. Ve ortaya çıktı bile, demek ki, antrenör diğer pokemons esir olmadan onu yakalamak için yönetilen pokeball tarafından çekilen ilk pokemon oldu.

Bakın, ayrıca, belli bir insan doğru pokemon tutumuna bağlı olabilir. Eğer pokemon birini seviyorsa, isteyerek insan seviyor onu, ya da en azından itaat komutları yakalamak için izin verebilir. Son bir diğer eğitmenler kime ait pokemons için bile geçerlidir. Ayrıca, eğitmenler diğer insanlar için kendi pokemon ödünç alabilirler. Manga, birkaç ana karakter insanlar için (Kırmızı, Sarı, Rattata yakalamak için Pika verdi) bir yakaladı onlara yardım olmadan pokemon pokemons verdi, Ruby Wally için Ralts verdi.

Yani, durumları çözmek için, en azından mangada çok sayıda çözüm vardır.

Antrenör ruhsal durum açısından - bu ağır karakteri zihniyet bağlıdır, ve gerçek dünya durumlara çoğunlukla aynıdır. Yeni bir kedi AL, EĞER kedi ölürse olur mu?

+693
user182541 16 May 2018 22:58:15

(Bunu teyit etmek için Japon kadar bilmiyorum ama) hatırladığım kadarıyla kurbanın adı için mümkün olan her farklı yazım çalışıyordu.
Bu Ölüm Not wiki sayfasında ilk bölüm de belirtiliyor bu bir gerçek (bu altıncı paragrafta Özet.

Şimdi, bu zaten izlenen dizi ve şu anda yeniden izliyor, sen zaten tanımaya olan kurallar. Bu durumda önemli olan (bana göre vurgulama) #2 kural var:

Bu not onun adını yazarken yazar kendi zihninde kişinin yüzüne sürece yürürlüğe girmeyecek. Bu nedenle, insanlar paylaşım adı aynı olmayacak etkiledi.

Bu Işık en az biri isimleri yazdığında resimde yüzü ile eşleşir çünkü adı her olası yazım çalışıyordu demek. Hiçbir teminat kayıplar, belirli bir kişinin yüzünü zihninde tasvir ediliyordu olarak ortaya çıkar, ki bu da anlamına gelir.
Eğer ben doğru bu, ilk sütun farklı yazımlar için Shibuimaru, ikinci Takuo, ve üçüncü sütun başvurduğu ölüm ("kaza sonucu ölüm" (事故死) ne diyor).

Televizyondan her iki yüzü ve ismi var çünkü ilk kurbanı ile bu denemek zorunda değildi.

Uzun lafın kısası, o çalışıyor maç bir ad yüzünü geçiyor her olası yazım.


Biraz bilgi açıklamalarda aşağıdan düzenleme:
Bu 4 kat daha fazla, ilk dört yazımlar biri (vaka gibi görünüyor) doğru kullanıcı bir kişinin adı yanlış yazılmış eğer Death Note boşluğu oluşturma kuralı ihlal görünmüyor.

+679
user3766739 13 Ağu 2016 13:05:31

At başı Nisemonogatari önce açılması, biz Araragi zincirli ve kelepçeli olarak cram okulu ile Senjōgahara olmak fail. Daha fazla eğer Evangelion başvuru olmasaydı andan zevk olacağını bir noktada, Araragi söyledi.

Neden bahsediyordu başvurusu mu? Ben Evangelion bir referans ima eden bir şey görmedim.

+669
moorerj 14 Şub 2011 03:51:28

İkalgo ve Palm ona anlattım çünkü biliyordu ve meruem için geçiş için sordum.

+635
Liloulinx 7 Tem 2015 08:01:24

0 bölüm teknik olarak sezonun son bölümü. Bölüm kronolojik burada bulunabilir:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Melancholy_of_Haruhi_Suzumiya_episodes

E sekmesi altında, azalan veya artan ederek sipariş edebilirsiniz. Crunchyroll sıralama kullanarak, 2. Bölüm izle ilk bölüm olmalıdır.

+613
Jeffrey lee Jeff 13 Şub 2014 12:20:26

14 Saat 8:50 bölüm, Shinichi kırmızı üniformalı bir mahkeme Shimada konuşuyor yerde çalan bir piyano şarkı ve Shinichi Shimada onu öldürmek olduğunu düşünüyor. Temelde sadece bir piyano döngü var.

Ayrıca biri için farklı bir bölümde konuşurken de oturarak nerede Ryoko Tamiya ile başka bir sahne oynar.

Herkes eğer böyle demek istiyorsanız bu şarkıyı biliyor mu?

+607
thomas oliver 30 Haz 2015 09:13:13

Tanrı'nın cevabı yanlış ve subjektiftir.

Shirou Rin onun yanında çırak olarak katıldı. Tohsaka, tanınmış bir büyücü soyundan olmak ve (5 Element benzeşim)-doğuştan yetenek önemli olan , ve Saat Kulesi katılmak Lord El-Melloi II özel bir tavsiye almış olması. Bu özel öneriler almak isteyenler özel ayrıcalıklar, söz konusu Yurtta olarak verilir ve çırak getirmek için izin verilmesi:

"Bir büyücü güvenlikleri için takipçisi ya da bir öğrenci eşlik etmesi hakkı vardır. Burada takipçim olarak kayıtlı, o yüzden biraz daha ağırbaşlı hareket ediyorsun. Biliyorum. Sen, Tohsaka için minnettarım. Olmalısın. Seni almak kolay değildi. Peki, sadece üç yıl özel bir muafiyet var.."

"Tohsaka varisi olarak davet edildim. Eğer istersem benimle bir öğrenci getirebilirim söylüyorlar"

25. bölümünden alıntılar

Büyücü çırak o sınavları ile Saat Kulesi girmek için gitmek yok, ama Büyücüler Derneği üyeleri olarak görülmemeli.

Tohsaka ailenin mevcut mali Büyücüler Derneği tarafından yönetilen hesaplarına transfer ediliyor patent telif kapsadığı tarafından yapılıyor.

+567
Net Blue 5 Ara 2010 16:20:04

Ne buldum itibaren burada var:

火の神 2 雷の神 2 氷の神に触れずべからず yapmak.
されば 2 天地怒り世界は破滅に向かう yapmak.
海の神 2 破滅を救わんと現れん yapmak.
されど 2 世界の破滅を防ぐことならず yapmak.
すぐれたるあやつり人現れ 2 神々の怒り静めん限り...benAteş buz şimşek tanrısı ve Tanrı dokunulmaması gerekiyor.
Başka, cennet ve dünya çok sinirlenecek ve dünyanın yıkımı karşı karşıya gelecek.
Deniz tanrısı yıkımı durdurmak için görünür.
Ama, dünyanın yıkımı engellemez.
Tabii olağanüstü bir eğitmen, tanrıların gazabı sakin görünüyor....Eğer bu doğruysa, o zaman Kül bahsedilmez, ama bunun yerine genel bir eğitmen sadece bu.

+506
Jorgen Sjobom 25 Eki 2012 01:58:30

Kısacası:

 • Bishamon ise her ikisi de, Tanrı'nın Savaşı ve Tanrı'nın Servet.

 • Yato değil sadece verilen başlık Tanrı Savaş ve Tanrı'nın Felaket, ama aynı zamanda bir kendi kendini ilan eden Teslim Tanrım. Bunların yanı sıra:

  • Bölüm 40, Fujisaki Kouto ortaya Yato bir "Tanrı Fesat," yani Yato bilir nasıl çalmak için değil, vermek ve bu insanlar onu çok acı olacak.
  • O da karar haline bir Tanrı Servet şimdi.Kaynak


Ayrıntılı olarak:

İlki, Servet Tanrısı iyi şans getirir ya da kullanan bir Tanrı olarak adlandırılmaktadır/özel yetenekleri onu korumak için ya da günlük yaşam geliştirmek güçler/, ve, çoğunlukla, (söylemek istediğim) güçleri ile doğrudan ilgili, birisi gelmek iyi şans neden olan bir büyü değil. onun

Ne bir "doğan" Servet Tanrısı, ya da eğer varsa, Başlığı elimden olabilir (Benzer şekilde, diğer Tanrılar da şans Tanrısı unvanı verilebilir gibi rezil getirmelidir öyledir.

Olarak belirtilen üzerinde Bayanposta:

(七福神 Shichi Fukujin), genellikle İngilizce için Yedi Şanslı tanrı olarak adlandırılan, Servet Yedi Tanrılar, Japon mitolojisinde ve folklorunda iyi talihin yedi tanrılar vardır.

En yaygın bazı ibadet, dua ve modern zamanlarda Japon tanrıları üzerine diledi, biblolar ya da küçük işletmeler özellikle sıradan olmak onların maskeleri ile.

"Fortune" Tanrı, Yoksulluk Tanrıçası olduğunu vermiş olmak için Kofuku gibi, (Eğer tamamen imkansız değil) neredeyse imkansız.

Yoksulluk Tanrıçası olarak, Kofuku her zaman nefret ve hor görülmüş oldu. Hiç muhtemelen felaket güçlerini artırmak ve daha fazla yıkım ve kaos yaratacak bu yana kendi Shinki onu kendi için izin oldu.Kaynak


İkincisi, Tanrı, herhangi bir "işgal yok". Güçlerini ve bunu nasıl kullandıkları temel adı verilir. Örneğin, Yato teknik olarak sadece Savaş Tanrısı. Diğer başlıkları onun için onları kullandı nasıl dayanarak verildi. Geçmişte, acımasız ve zalim biriydi, savaşta diğer Tanrıları öldürme güçlerini kullanarak onu Felaket "Tanrı'nın ünvan vermek".

Benzer şekilde, bir Tanrı, iki veya daha fazla başlık verilemez hiçbir neden yoktur. Bu özellik, gerçek hayatta Tanrılar ve Tanrıçalar olarak görülebilir. Örneğin:

(Sanskritçe: सरस्वती, Sarasvatī) Saraswati bilgi, müzik, sanat, bilgelik ve öğrenme Hindu tanrıçası. Kaynak

(DÜN: Pārvatī) Parvati doğurganlık, aşk ve bağlılık Hindu tanrıçası ve ilahi güç ve güç. Kaynak

Bu ikisi sadece kendileri için birden fazla güçleri olduğuna inanılan birçok Tanrı ve Tanrıçaları arasında yer alıyor.

Bilmiyorum ne kadar Budizm, ancak bu yana Tanrıların Servet temel alan gerçek hayattaki örnekleri, hangisini okuyorsanız ayrıntı buradadeğil tüm Zoraki için Tanrılara ellerinde fazla bir güç ya da daha fazla iki ya da on Tanrılarına pay aynı başlık. Gerçek hayatta Budist meslektaşlarıyla tek bir güç veya yok, bu kavramı kullanmak bile Birden fazla başlığı olan tanrılar, yeni bir şey değil.

+435
user14983 29 Mar 2017 04:11:40

Bu mantıklı ya da doğru olmayabilir, ama hemen dönüştürmek için Gurur tarafından zorlandı Mustang elinden kılıç çıkarma Wrath aşağıdaki, yapılanması ve bu yapılanma sırasında, yaraların en azından, ya da muhtemelen tamamen iyileşmiş, alchemically parçalanmış ve tekrar bir araya getirilmiş olduğunu görünce kapatılmış olduğunu mümkün olduğunu varsayarsak.

+385
Andrew Murphy 25 Ağu 2011 18:07:45

Gelen anime teşvik etmek.

Görünüşe göre, Animeism (bir gece Japon anime programlama blokta MBS) ve ne ölçüde anime tarafından üretilen MBS var-bir rutin tamamen kesme/kısaltma Sonraki bölüm önizlemeleri ile 15 saniye için teşvik gelen anime zaman yaklaşıyor sonuna.

Bu durumda, beri Öldürmek la Öldürmek'nin bir sonraki bölüm önizlemeleri vardı 15 saniye uzun, bunlar tamamen kesilmiş ve yerine göre PVs için Bilmece Hikayenin Şeytan bu yana 19. Bölüm 24 (söz Wikipedia'nın liste blok B2). Ayrıca, bir sonraki bölüm önizlemeleri üzerinde çalıştı beri, eğer (örneğin resmi sitesi) onları bir yere gösterilen yapmasalardı boşa olacaktır.

Bir başka örnek Hozuki var Coolheadedness olan vardı 30 saniye Sonraki bölüm fragmanları. Bu durumda, onlar kısaltılmış 15 saniye sonra devam ile Knights of Sidonia'nın 15 saniye PV.

Son olarak, hatta olmayan Animeism anime, ama ürettiği MBS gibi Magi, ben de etkiledi. Onların 15 saniye Sonraki bölüm önizlemeleri var tamamen kesmek için Haritayı 15 saniye PV için Haikyu!!


önizlemeleri Sonraki bölüm yeniden başladı!

Ben bir sonuca yapmak için yeterli bilgiye sahip olmadığı için bu sadece bir teori, ama eğer başka bir zaman düzenleme konusunda daha fazla esneklik olan siteler akışı simulcasted ya da değilse, o zaman bir sonraki el önizleme resmi sitesinden eklenebilir.


Kaynak:

+351
Stanyslasse 18 Ağu 2016 21:45:07

Ben buldum ilginç bir cevap için bir benzer soru Reddit:

Bu Strawhats ilk CP9 savaşırken, büyük ölçüde karışık ve kararsız kalmışlar güç atlama onların arkasındaki temel fikir. Onların tek istediği geri Robin elde edildi ve önlerine döndüklerinde sadece CP9 saldırdı. Mutfakta-La mansion, Luffy Robin ilk ikna etmeye çalıştı, ve sadece iki kez Robin odasından çıkıp iken bir kez Paulie ve sonrasında savunmaya Lucci saldırdı: unutmayın. Sadece Robin de gidiyordu sonra Zoro Kaku saldırdı. Sanji ile deniz trende aynı; Blueno tekmelediği sırada, Sogeking Robin tutuyordu. Sanji o Blueno yenmek için, tek kart bırak onu çalışmıyordu. Demek üç onları yoktu hiç kalmamış mı? Bir anlamda, bu iddia Neden yenilgiyi kabul etmek gerekiyor bir rakip çıkar mısın? Robin onları yenerek geri aldık ki? Kesinlikle. Ama Strawhats genellikle sürece çatışmadan kaçınmak gerekir; Luffy de tek bir nedeni vardır o sonra birinin kıçına tekmeyi basar Devletleri olması gibi belirgin. Her zaman güç atlama arkasında iki sebep gördüm. İlk olarak, CP9 oldu en güçlü grup olsalardı, şimdiye kadar karşı karşıya, ve zorla Luffy, Zoro ve Sanji için güçlü olmak, ki eminim kesinlikle yardımcı oldu. Ancak, ikinci nedeni, Robin geri almak için, CP9 yaşamak zorunda olmaları. Ona bir konak gibi konuşamadılar, ne de tren gibi kart kapalı Blueno tekme olabilir. CP9 mağlup olmadan, geri Robin alamadılar ve bu yüzden başka bir alternatif yoktu çünkü savaşlar içine her şeyi koymak.

Kurallı bir referans şudur:

enter image description here

Luffy yeni yeni teknikler/hareket tarihinde ilk kez Aokiji savaştıktan sonra çalışıyordu çünkü Vites İkinci Vites Üçüncü mantıklı tekniklerini öğrendim ve Zoro Asura de günlük rutin üzerinde geçiriyor büyük eğitim temelinde açıklanabileceği dikkat edilmesi gereken başka bir nokta var. Nami'nin öğrenilen teknikleri çoğunlukla çeşitli bilimsel kullanır mükemmel Klima İnceliğini olduğunu verilen Usopp.

Sonra olaylar Skypiea, Usopp yükseltilen Klima-Tact içine Mükemmel Klima-İnceliğini, hangi ilk tanıştırdığında Nami ve mürettebat vardı çalışırken yetişmek için Şişirme Tom ile Roket Adam. Bir daha iyi bilgi Nami tercihleri ve bir avuç Çevirir yedek, o değişti Klima-İnceliğini bir parti oyuncak ile bir kaç dövüş yetenekleri içine cehennem silahı yetenekli inanılmaz hava güçleri tek Nami olabilir salmak. Bu, Nami kendi başına mücadele tamamen yetenekli ve sadece superhumanly güçlü oldu, bir anlamda, başka bir ekip üyesi olarak.

+306
Minhaj Mohamed 23 Ağu 2015 23:05:04

Aoi Bungaku iddialı bir anime ve yakından her romanı izler. Tımarhane her romanı aldı ve uyarlamalar sadece bir kaç bölüm sonra tam bir roman uygun olarak, yazarlar mesaj korurken bazı komplo unsurları dışarıda bırakarak ve tamamen bazı parçaları değiştirmek.

Kokoro aslında üç parçalı bir roman, ancak bu anime sadece üçüncü bölümü, "Sensei Vasiyetnamesi" odaklanır. Romanın aksine anlatıcı aldılar ve daha yakından orijinal romanı takip eden sensei, perspektifinden hikayeyi anlattı, ve aynı zamanda görüş K noktasından söylediği gibi yepyeni bir hikaye dahil. Ayrıca böyle K ve hayatımı, ojo arasındaki ilişkiye odaklanan bu kadar romanı olmayan sahneler var.

Örümcek İplik suçluların şiddet fiilleri daha ayrıntılı tasvir ve kötülük tam olarak nasıl olduğunu biraz göstermek için abartılı olduğunu, ancak sıralama hikayenin ana arsa anlamını korur.

Koş Melos ayrıca yazar yeni bir hikaye dahil olarak değiştirildi, ve yazarın kendi hayatı hakkında Melos hakkında birbirimize, hikaye ve hikaye iltifat eden paralel hikayeler anlattı.

Cehennem ekranda anime krallığını sahte bir görüntü olsa da bir güzel boyamak için efendisinin isteklerine meydan okuyor ve bunun yerine "çirkin gerçek" boyalar bir asi iken, cehennemi bir görüntü tasvir etmek için acımasız eylemler yapılıyor, bir ressam odaklanmış ayarı, orijinal Roman değiştirirler.

+247
akrishnamo 21 Haz 2012 22:37:10

Mangekyou bir mutasyon olarak görülüyor başından beri, mutasyonlar nadir mutasyonlar kendilerini şöyle ekledi olabilir.

Ayrıca Amaterasu ihtiyacı olsa bile ayrı her zaman Genjutsu ustalık biliniyordu yani Tsukuyomi ile daha iyi oldu. Bu yüzden gözlerini öyle bir uyum içindeler. Diğer yandan Sasuke Ateş Tarzı jutsu ile daha iyi oldu, böylece Amaterasu ile daha tanıştı. Bu yüzden gözlerini kontrol yangın bir uyum içindeler.

Madara, Mangekyou uyandırmak için ilk Uchiha olmanın hem kendi kendine de hakim. Çünkü.. Madara ediyor. Kardeşi Amaterasu kullanması için tanıdığı) ve her ikisi de üzerinde daha iyi kontrol kazandı kardeşinin gözlerini aldığında ateş için uydurulmuş iken Genjustsu için uydurulmuş olduğunu varsaymak doğrudur, ancak.

Sadece Tsukuyomi, Amaterasu ve susano'o norm ama nadir mutasyon var olduğunu varsayabiliriz var sınırlı kanıtlar verilmiştir.

Obito ve Shisui kendi özel yetenekleri var, diğer yeteneklerini kullanabilir hale geliyorlar ama kendine has olanlar ve kendi mutasyonlar var. Gözleri Kamui için kendi benzersiz bir acayiplik var çünkü Obito yabancı olduğu. Kakashi Obito kendini kullanılabilir iken kendisi dışındaki şeyleri teleport için kullanılabilir. Birlikte olmaları gerekiyordu, çünkü bu muhtemelen. Eğer Obito hem gözleri olsaydı daha güzel yenilmez oluruz. Yeteneklerini birbirlerini tamamlayacak şekilde yaratılmıştır.

+241
Sumon Toelay 9 Oca 2014 16:35:54

Unutmayın E çok öğrenci var sınıf ve yazarın odak dışında ve karakterleri döndürme eğilimi vardır. bu Ritsu, (ben derinlemesine cevap spoiler serbest tutmak için tartışmak değil, örneğin, Suikast Island Arc ve Ölüm Tanrısı Ark.) in kendine has anları Tutarlı bir odak daha var bu sadece öğrenciler Nagisa ve Karma vardır.

Onu sorunuzu yanıtlamak için, E bir bileşeni olarak sınıf başka destekleyen karakter daha fazla veya daha az eşit, örnek Ryouma Terasaka için zorunluluk.

+241
user115753 22 Şub 2014 06:52:53

As 4. sezon, anime kapsar manga boyunca bölüm 51, hangisi son bölüm hacmi 12 Japon tankouban (grafik Roman).

Bir fark oluştuğu bölüm 36, hangisi hacim 9.

Tarih, manga serisi olmuştur toplanan içine 19 birimler ama hala devam eden LaLa Dergisi. Orada da bir spin-off 4-panel gag manga web çizgi roman başlıklı "ニャンコ先生が行く!"(Nyanko-sensei ga Iku!) hangi olabilir okuma online için ücretsiz resmi web sitesi, ücretsiz online Roman, 1 yayınlanan roman, ve 3 drama CD (hangi furoku freebies sadece mevcut ile satın belirli konularda LaLa).

+239
Arturo Ignacio Corretjer 14 Haz 2019 12:15:23

Değişti o Vegeta Android 18 yumuyor birincil sebebi.

 • Eğlenmek için gezegenleri yok eden bir vahşiden daha fazla insan olmuştur. Onun bu değişiklik belirgindir ve (Dragon Ball Süper) DBS bunun daha birçok örneği vardır. Örneğin, 2 Bölüm, eğitimine bir gün aldı ve Bulma ve Şort ve üzerinde de kişiliği bu deniz değişikliği vurgulamak meydana gelen olaylarla birlikte lunaparka gitti.

 • Aslında, insan duyguları ile görüşüyor, bir örnek olmak ona tokat attı zaman Bulma tokat Beerus üzerine sinirlendi onun doğum günü partisi bozma ve oysa onunla savaşmak kararını bu noktaya kadar gururu yutuyor ve bir gibi davranıyor muydu (bölüm 7) Palyaço.

 • Ayrıca onlar gibi şimdi işler kabul ettiği söylenebilir. O orada güçlü olmadığını fark etti ve değişti onun en iyi olmaya odaklanın. Ayrıca intikam yoluyla elde edilecek hiçbir şey yok, artık intikam olmadığını fark etti.

Vegeta 18 Android tolere açıklıyor.

+234
Murali Krishnan 8 Ara 2010 13:25:27

Eşit takas kardeşine ve hukuk istediği için KG'DEN sonunda: Brotherhood (Fullmetal Alchemist) serisi, Edward simya kullanmaya çalıştı ve başarısız oldu açıkça belirtiyor

İnsanoğlu olamaz ilk karşılığında bir şey vermeden bir şey kazandırmadı. Elde etmek için eşit değerde bir şey kaybetmiş olmalı.

Bu nedenle Alphonse simyası Edward simya eşit bir değer olacaktır. benim sorum ise Edward Elric simya ile kardeşinin (Alphonse Elric) beden ve ruh ticareti ise, neden Edward'ın için simya simya ticaret Alphonse olabilir mi?

Daha önce bunu sordu Neden olabilir ama Edward geri onun güç için simya? Bu soruyu (benim görüşüme göre) Ed bir felsefe taşı eşit takas Kanunu yok sayıyor çünkü simya yapmak için bir felsefe taşı kullanmalısınız diyordu. Benim sorum Ed için simya vazgeçmesi Al bir dönüşüm eşit takas Kanunu takip etmek iyi bir örnek olması gereken gözlem odaklanır.

+210
WinstonTheBlackCheetah 18 Nis 2010 06:38:18
"Higurashi no Naku Koro ni" 7 Genişleme tarafından "Onlar Ağlamaya Zaman" cinayet gizem serisinin ilk oyunu. Tüm "Higurashi" oyun ve anime serisi için bu etiketi kullanın. Bu [umineko-no naku-koro-ni] serisi, bakalım üçüncü oyun için.
+197
Firuz Narzikulov 11 Eyl 2019 04:31:49

Tsunade ilk Hokage Hashirama Senju torunu. Gizli Yaprak beşinci Hokage olarak görev yaptı ama şimdi nerede Boruto mu? Öldü mü?

+176
Bhargav Mangipudi 14 Haz 2013 19:24:31

Urahara-San durumu bilinmiyor; düşünebiliriz ancak o öldü. Askin ile yaptığı mücadele sırasında, (Grimmjow küçük bir yardım ile) Askin yenilgiler olsa da, sonunda yığılır ve bıraktığım için özür diliyor diyor. Ichigo ve Rukia her şeyi.

Yoruichi de bilinmiyor; Askin Vollstandig onun harekete geçirir ve bunlardan her iki yaklaşımdan sonra, o sonra görünür değil. Uyuşturucu onu giyiyor ama Kubo onu geri ondan sonra başvuru değil. Onunla, Ölüm veya hayatta kalmasını varsaymak güvenli değildir.

+170
Bradley Reneer 2 Ağu 2017 07:58:52

Hayır, dönüşüm sırası sansürlü olmadı. Orijinal görseller aynı.

Sailor Moon Shoujo, yani aslında genç ve çocuk yaşta kızlar için hazırlanmış olurdu.

+131
WereWolfBoy 29 Ara 2011 16:58:12

Windaria DVD box

Windaria (veya Douwa Meita Senshi Windaira ya da bir Zamanlar), bir uzun metrajlı anime filmi 1986 o anlatıyor bir dünyada iki Krallık, Paro ve Itha, mücadele için elinde taze su. Film konusu: gizemli Kunihiko tarafından yönetildi. Film, aynı zamanda, bir senaryo yazar) Keisuke Fujikawa tarafından yazılmış aynı adlı romanına dayanıyor.

Ek bilgi:

+119
MarkTap 8 Ağu 2018 02:22:04

Hatsune Miku bir pırasa holding Leekspin meme'nin parodi bir video geliyor. Bu Leekspin memedir bir video Orihime gelen çamaşır suyu dönen bir pırasa bir bölüm ile Finlandiya halk şarkısı İevan Polkka oynarken arka plan.

Diğer taraftan, o düzenliyor sebze aslında "negi" veya yeşil soğan. Ancak, çamaşır suyu için İngilizce dub bir pırasa denir.

Kaynaklar:

+112
Duncan McDougall 23 Ara 2019 22:00:54

Göre Amazon, Adı ne olacak serbest Blu-Ray & DVD Amerika'ya Kasım 7, 2017.

Sen ön sipariş DVD + Blu-ray combo pack için 20$.

Amazon Listing

+97
Jeremi Stadler 10 Şub 2015 07:04:28

Sayılar sık sık hurafe ve ima içeren kültürel bir anlamı var. Anime gösterileri, Asyalı olduğu-(Japon değil) türetilmiş, daha çok yerel bir anlamı vardır. Çin temsil eder sadece bir örnek kültürel numarası meanins (ref: wiki, Çin.SE)

Karakterler Şövalyeler Sidonia sayıları onların kask, o yüzden ben merak ediyorum eğer onlar tüm bağlı talihin karakterler giyiyor onları.

Çifte şanslı bir sayı demek Wikipedia makaleyi basamak "2 ve 8" den basamağı "0" ederken aynı zamanda şanslı da. Nagate Tanikaze kaskı teftiş gösterir bu üç değerleri içerir.

028

(Kantonca), 6 haneli "" "bazı şanssız çağrışımları düşmek" demek oluyor.

enter image description here

Soru:

Giydikleri kaskları karakterlerin kaderi ve sayılar arasında doğrudan bir bağlantı var mı? Mümkün olduğunca ayrıntılar, açıklamalar ve referanslar veriniz.

Karakter isimleri ve kask numaraları kısmi listesi:

 • Pilot olarak Nagate Tanikaze, eğitim 028, 704
 • Pilot olarak Shizuka Hoshijiro , eğitim 336, 702
 • Pilot olarak İzana Shinatose, eğitim 291, 723
 • Eğitim Yuhata Midorikawa, 256, komut taşır.
 • Öğrenci olarak Eiko Yamano, 290, eylem öldürüldü
 • 002 Hinata Momose, birim atama, eylem öldürüldü
 • 003 Kashiwade Aoki, birim atama, eylem öldürüldü
 • 004 İzumo Midorikawa, birim atama, eylem öldürüldü
 • 005 İttan Samari, Birliğinin adı, sık sık saha Komutanı olarak hareket
 • 007 Koichi Tsuruuchi, birim atama, eylem öldürüldü
 • 005 Tonami, birim atama, eylem öldürüldü
 • 026 ıchiro Satmak, birim atama, üst düzey komutan
 • 139 yapmak Imada, birim atama, eylem ekibi ile öldürdü (011, 217, 312)
 • Pilot olarak En Honoka, öğrenci, 203, 301, eylem yaralandı
 • 705 Ho Honoka, birim atama, eylem öldürüldü
 • 706 Ren Honoka, birim atama, hayatta kalır.
 • Pilot, katil olarak Norio Kunato, eğitim 001, 701, Burayı tarafından öldürüldü
+93
Nathan Genetzky 23 Kas 2017 00:52:41

Soundtrack değil dahil orijinal soundtrack CD, bu yüzden çıkmamış, sen sakın arama o müzikler adı. Bu liste gösterir müzikleri dahil her bölüm. Bakın AP. 37 çünkü ep. 26 yok bir liste (çünkü bir dolgu, değil vardır ya da Blu-ray veya DVD).

+50
lamanue 28 Şub 2018 22:32:15

Eğer manga serisi şu anda bir etiket yoksa, bu dizi için bir etiket istemek için bu etiketi kullanın. Emin serisi ne soruyorsun hakkında soru açık olun lütfen.

Not: Lütfen kaldırmayın bu etiketten Ne yazılımı kullanılır hale anime? olsa bile bu soruyu retagging gerekmez. Bu etiket en az bir soru kalması gerekiyor yoksa imkansız yeni kullanıcılar için hangi günden güne çıkarılacaktır.

+34
Isuru 17 Şub 2017 20:27:59

Bu önemli ölçüde değiştirilmiş olarak bahsedilen yer Ne farkları arasında manga ve anime adaptasyon nerede anime sapmak?

Aşağıda ⚠ cevap Spoiler içerir.

Anime sonu dramatik bir şekilde değişti. Satoru yürüyebilir sonra manga, hikaye uzun bir süre biraz izler. Sonu böyle Satoru ve Kumi olarak kurtarmak tabi hastalar için bir tatil kampında yer alır. Orada, ölüm maçı yer Satoru ve Yashiro arasındadır ve anime kıyasla daha karmaşıktır. Sawada ve Kenya da büyük bir role sahip.

Son hesaplaşma sahnesi, Yashiro ateşe bir köprüde Satoru ve kendini öldürmek istiyor. Sadece mangada Satoru kaçar ve Kenya Sawada ve kaydedin Yashiro hayatı, bir olay mevcut

+31
pHeoz 5 Eyl 2010 05:58:36

Şimdi Hueco Mundo tutuyor. Soul Society kontrolünü kazanırsa, yine Quincy ırkını tehdit (zihninde) yeterince büyük kabul hiçbir güç olurdu. Bu benim varsayım gibi görünüyor.

Eminim, ancak henüz ABD de açıklanacak olan bir bağ var. Quincy soykırımların telef olabilirler sürece Masaki ailesi öldü ve verilen hiçbir açıklama olması nedeniyle bu bağlantı tahmin ediyorum.

+27
tkekesi 4 Eyl 2018 15:28:28

Bu soru Bir Parça için geçerlidir.

Skypians biliyorum, Birkans ve Shandorians ay'dan geldi. Ama teknolojik olarak gelişmiş değil mi gerekirdi? Ama Calgara gibi Shandorians vb poneglyphs sıfır bilgi ile küçük bir kabile gibi görünüyor. Ayrıca, bir kez Ay'da yaşayan gelişmiş bir uygarlık olsa bile, ritüeller vb batıl inanç/inanmak gibi görünüyor. Ayrıca, geriye dönük çok yönlü bilim ve teknolojide görünüyorlar. Bu nasıl oldu?

Poneglyphs ayrıca eğer bu doğruysa, o zaman dünya veya ay hakkında bir hikaye bulmak için bir yol var mı?

+10
lockheed 29 Nis 2010 04:07:05
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil