Zayıflar Vurmak ya da Süper Saiyan Goku Mavi mi daha güçlü hale geldi?

Vurdu ve ilk savaştı Goku, vurduğunda * 10 Goku Süper Saiyan Mavi + Kaioken kenar başardı. Ancak, bir rövanş vardı, Süper Saiyan Goku Mavi Vurmak korkutur ve Beraberlik olarak Maç sonuna kadar güçlüydü. Bu mu yani Süper Saiyan Goku Goku Mavi siyah arc sonra 10 kat daha güçlü oldu ya da zayıf olsun Vurdu mu?

+16
Mattia Lobascio 24 Tem 2013 09:33:15
40 yanıtların

Yachiru Zaraki güç fiziksel bir tezahürü olduğunu düşünüyorum. "Hayal gücü olmadan" bir dünya hayal edin ki Gremmy demişti, Yachiru da kayboldu.

+916
Matt Klosak 03 февр. '09 в 4:24

Esper çocuk oyuncakları şeklinde Tetsuo saldırı neden sadece ana hikayeyi takip Akira ve ben izledim ama bana belli değildi.

Ben takılmak için bunu yaptıklarına inanamıyorum. Özellikle filmde çok olgun sonra ilk durmaya çalışarak hareket ediyorlar, ve bu Tetsuo ile gittikten sonra yana.

Neden oyuncaklarla Tetsuo saldırdılar?

+867
Preuk 3 Eki 2019 13:16:26
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bölüm manga okudum dayalı anime bölümlerini izlerken zevk alıyorum. Ben olamaz bulmak herhangi bir kaynak üzerinde tam olarak hangi Cardcaptors bölüm dayalı hangi bölüm? Sadece orijinal serisi ve yayınlanmakta Açık Kart Arc hakkında soruyorum

Olabilir birine söyle beni seviyorlar mı ile Aria Manga?

+853
Jacob Njuba 30 Kas 2019 10:33:21

Çok ONAs almak serbest ya da üzerinden Bandai Kanal veya Nico Nico Douga. Sürümler üzerinde Bandai Kanal genellikle bölge kilitli ve bazen, onlar re-release onlara kendi Youtube kanalı (hangi, bazen de bölge kilitli). Nico çok daha fazla erişilebilir yapar sitenin İngilizce versiyonu var.

Her iki site ücretsiz, Nico en videoları görüntülemek için kayıt gerektirir ve aynı zamanda "Premium" üyesi bir erişim var.

+824
regnirpsj 22 Eki 2017 09:09:34

En büyük ihtimalle ilk olarak 1974 yılında ortaya çıktı Getter Robo oldu. Git Nagai birlikte tek dev bir robot yapmak için birleştirme makineleri yeni bir fikir geldi hikayeye. Anlatıyordu bu fikir onun arkadaşı mangaka Ken Ishikawa, kim gitti oluştur Getter Robo serisi (bu yüzden Nagai genellikle alacak gibi bir co-yaratıcısı değilse tek yaratıcısı).

Diğer taraftan, (ilk Süper Changzhou okyanus Motor show) Himitsu Changzhou okyanus motor Gorenger 1975 yılında yayınlanan ve herhangi bir dev robotlar var, aksi takdirde birleştirerek ya da yoktu.

+798
user5335316 25 Oca 2011 10:13:42

İkisi (üçüncü hokage) Hiruzen ile birlikte (Hashirama ve Tobirama) birinci ve ikinci Hokage tarafından yetiştirilmiş İlk Shinobi savaşında da görev aldığı göz önüne alındığında oldukça güçlü olmalarını kabul edebiliriz edildi. Artık, kim değil, Acı Köyü ne zaman ortadan Kyubi köye saldırdı ne zaman ya da savaşta gösterileceğini, değillerdi. Yılda kazandıkları teknik beceri ve deneyime sahip, ama Bayan Chiyo aksine yana, savaşta onlara yardım etmek için kuklalar veya başka bir araç kullanma varsaymak güvenli olacağını düşünüyorum, yerden çok güzeller.

+793
NeilBlue 8 Eki 2016 20:44:05

Evet, Madara 10 Kuyruklu Jinchuriki Modu tamamlandı.

Gedo Heykeli tüm hayvanlar çekti.

Kuyruklu Canavar ana bilgisayardan kaldırıldığında, ana ölür. Bu durumu önlemek için, jinchuriki içinde sol Kuyruklu Canavar yeterince çakra olmalıdır. Gyuki kaldırıldığı zaman, dokunaçları bir kesit o, çakra olması, Arı. Bu kadar emin olun Bee hayatta olmadan çoğunluğun Gyuki.

Ayıklanmış ve diğer kuyruklu canavarlar ile birlikte heykelin içinde, ama dokunaçlarını biri, B çakra ile hayatta izin kesmeden önce mühürlü olduğu gibi kendi sınırları karşı mücadele, Gyūki B için özür diledi.

Bu nedenle, Gyuki çoğunluğu Heykeli doğru genişledi ve bunun sadece bir kısmını Arı ile kendini koruyordu. Bu bölümü Arı için bir yaşam kaynağı olarak hizmet ve heykelin içine Sekiz Kuyrukları çakra alımı ile karşılaştırıldığında önemsiz olduğunu.

Bu nedenle, heykel Sekiz Kuyrukları çakra en içermediği Madara dönüşüme başardı.

+785
Reza Irani 19 Oca 2018 19:37:57

-Dışarıdan tatlı olan iki tür yüzlü karakteri tsundere-ters (Japonca) kültürel bir terimdir, ama içerideki insanlar. Kanako gibi gelen Oreimo ve Akira gelen Şanslı Yıldız?

Two-faced!

...and Another one!

+765
Zim Ali 12 Kas 2011 13:08:17

Resmen, High School DxD var sona ile hacmi 25, ama olacak, arkasından bir doğrudan devamı başlıklı Shin Lise DxD (Kaynak: sonsöz Hacmi 25).

Seri gerçekten sona erdi, doğrudan bir devamı değil, Shin DxD Azazel Kupası yayın ikinci yarısını kapsayan olacak. 1 Hacmi özellikle 26 Birim, sadece farklı bir etiket olacak.

+749
silvein 14 Tem 2016 01:44:33

Orada tabii ki Amazon bağlantılar için bir müzikleri arama getirir Anime OSTs............ve nedense oyunlar.

Orada cdJapan

O kullanmış olanlar.

+746
Ginger Badger 31 Ağu 2017 17:27:30

Değil gibi düşündüm o anime olabilir bir şey bir grup insan olabilir kolayca karar bir gün, ama maliyeti ciddi şekilde daha büyük bu ben olabilir hiç hayal gösterildiği gibi burada mesela, ne kötü yapma basit bir bölüm bile daha pahalı daha gösterildiği gibi burada, bu bile gitmek için 300 bin dolar bölüm başına.

Tam anlamıyla söylüyor.

Anime bir bölüm üretmek için 100.000$ve BİZE 300 bin dolar arasında mal olabilir.

Maksimum etrafında bir anime izle, Film ... ne üst bir dizi, üst animasyon, top animasyon programları, üst ses aktörleri vb.) birlikte düşünüldüğünde en çok maliyet (düşündüm ne daha büyük 6 kat daha fazladır.

İlk bağlantı üzerinde gösterilen tüm masrafları beklerdim o zamanlar 10 3 civarında büyümüş, bu yüzden genel bir açıklama, prefarably ilk bağlantı bir üs olarak gösterilen maliyetleri kullanarak yapmak için bu kadar pahalı neden istiyorum.

Teşekkürler.

+653
Ben Greenfield 3 Haz 2014 15:04:52

Mürettebat giriş için ödemedikleri zaman Skypia gemide buluyorum, Gardiyanlar her biri için 10 milyar xtals ödemem gerektiğini söylüyorlar ve tüm karın başına xtals 70 milyar ve 1 karın için 10000 xtals oranı var olacak, tüm mürettebat için 7 millons belley ödemek zorunda anlamına gelir. Bu fiyata pirinç 1 ton 17156 ~ 1$ Karnını hesaplayabiliriz bundan 19/03/2019 408 USD civarında olduğu an oranda pirinç 1 ton satın alabileceği Sanji söylüyorlar. Karın USD 100 milyon ~582 ölü$ ya da diri olacak bu gemi Luffys ödül son anda.

+653
Tharon 6 Oca 2017 00:23:54
Touhou Proje güzel kız bir sürü ile mermi cehennem oyunlar bir dizi.
+630
Sandwich Heat 3 Şub 2015 14:09:14

Diğer cevaplara ek olarak...

İlk bölümde yeni Hayalet Shell: ARİSE serisi özellikleri çeşitli çekimlerin, çeşitli reklamlar için Yüzey tablet ve cihazın kendisi.

Surface-desu

Bu Evangelion Yeniden film vardı uzun kalan çekim Lawson market. Ayrıca, Misato var buzdolabı Kirin bira ile doludur.

Bi-ruuuuuu

İçinde Night Frontier film, Ranka ve Alto gidip içine bir FamilyMart market gibi bir arsa noktası...

Why are there ads in my plot?!

+628
Suzanne Kensington 31 Eki 2018 04:15:39

Magi: Labirent Sihirli bir manga serisi ile Shinobu Ohtaka. Ayrıca bir anime uyarlaması vardır.

Ayrıca Bkz:

+587
user277332 1 Kas 2010 04:22:01

Eğer benim anlayış doğru olsaydı, böyle Gram Yıkım olarak gerçekten overpowered ve nadir görülen büyü bazı kullanmasına izin vardı (son derece yüksek psion sayısı) benzersiz anayasa keşfetmek olacağını korkuyordu. Bu özel anayasa olduğunu bilerek bu anayasa gerektiren büyüleri olduğunda onu şüpheli hale getirecektir.

Bu bazı aile üyeleri gizli kalması için (nedeniyle Donanımlı Tabur JSDF 101 Bağımsız Büyü özel bir üyesi olması için) ve Yotsuba ve Miyuki kimliğini istedi ulusal sır gibi Tatsuya (ve sefil başarısız) düşük bir profil tutmak ve güçleri hakkında herhangi bir bilgi ifşa etmesini önlemek çalıştı.

+573
Thomas Guillory 16 Eyl 2016 19:43:03

Grisaia no Kajitsu içinde, Kazami Yuuji İchigaya ve Japon hükümeti ile ilgili bir şirket için çalışıyor.

Japon şubenin Amerika'da ana şirketin bir şubesi var ama çok sık belirtiyor.

Bu yüzden bazı istihbarat ve Özel Harekat Dairesi, ama dünya çapında bir yönü gibi görünüyor.

Bu şirket tam olarak nedir? Asahi Temizleme LLC soruyorum ne olmadığını cephesi vardır.

VN bu sorunun cevabını arıyor, anime ilk sezonundan beri bu çok derine dalmak değil.

+561
ffm 8 Haz 2017 16:56:02

Evet, 1. Sezon son bölümde belli oldu. Sonunda, Aşağı kızı başka bir kız olduğunu görebilirsiniz.

+497
orhankutlu 13 Ağu 2019 13:29:23

Bildiğimiz ilk şey: Kül var ve geç kaldı seç rezerv Pokemon Pikachu. Diğer 3 starter Pokemon çoktan aldı, hanginiz aldı tarafından Gary. Sonunda serisi olabilir görmek Gary seçtim Squirtle.

enter image description here

Diğer 2 başlangıç olarak seçen ve söz ediyorlardı nereye sakladı?

Soruya gerçekten bir cevap bulmak için bana ilham verdi. Birden fazla sitede cevap buldum.

Reddit

Dizi, Kül ve işbirliği içinde. bu karşılaşma bir Charmander terk sahibi tarafından. Orijinal sahibi biri olduğunu tahmin edebiliriz diğer iki Palet Town eğitmenler. Buna ek olarak, Bulbasaur Ash ve co. karşınıza Gizli Köyde büyümüş, hangi madde bağlantılı devletler, diğer şeyler arasında, terk edilmiş bir Pokemon için bir sığınak oldu. Yani diğer Palet Şehir eğitmenler de terk edilmiş bu mümkün görünüyor starter Pokemon onun.

Serebiiforums üzerinde

Yani Kül 3 standart starter Pokemon kaçırmak ve Pikachu alacağı anime bu iki gizemli eğitmenlerin tek amacı bir kurgu olacaktı.

Gary (ve şu an tepkiler çok sonuna kadar 1 tanesi var Bölüm) ve pazarlama amacıyla, Kül gibi çok Pikachu olmalı ilk Pokemon...

Böylece kalan Pokemon almak için 2 diğer eğitmenler icat ettiler ve... Kül sonra Dünya rozetin kadar birkaç kez başvurulan olduklarını ve şehir Palet geri döndü. Meşe bu "öteki" demişti o oldu iki" vazgeçmedi ve sınıfta kalan. Böylece gösteri onları yazma kalıcı olarak... bir daha asla başvurulacak.

Bu iki gizemli eğitmenler kısa bir süre sonra starter Pokemon kaybetmek için orada olduğunu çok Kül onları bulmak ve her çocuk, 4 en sevdiğiniz Pokemon serisi sırasında tren olabilir gibi görünüyor. (Squirtle ona itfaiyeci geldi)

2 eğiticilerin ben bu dizinin büyük bir parçası olması gerekiyordu sanırım. Sadece nadir Pokemon herkesin sahip olmak istediği Kül vermeye ihtiyacı vardı.

Ama bu sadece benim kişisel görüşüm.

+478
sergvsv 19 Oca 2014 19:24:19

Bu Übel Blatt.

Übel Blatt hikayesi bir ortaçağ, peyzaj gibi fantezi gerçekleşir. Sol gözünün üzerinde yara izi için en ayırt sadece yarı insan bir çocuk daha hiçbir şey gibi görünen Koinzell adımları izler. İhanet etti ve onu öldürdü ve şimdi toprağın yedi kahramanları kendilerini çağrı insanlardan intikam almak için bir arayış olduğunu.

Manga başlamadan önce yirmi yıl başlayan hikaye Koinzell, sonra adlı Ascheriit, beceri ona (gerçekten Blade Master) Blatt Meister efsanevi adı verilen genç, müthiş bir kılıç ustası olduğunu nasıl anlatıyor. Yaptığı işler Szaalenden İmparatorluğu'nun iktidar İmparator tarafından tehlikeli bir arayış içine kime yıkım ve karanlık sorceries çok güçlü motorlar tehlikeli bir düşman yapılmış Wischtech en kötü ülke olarak bilinen güçlü bir işgalci düşman, yenmek için girişim için seçilen on dört biri yaptılar. Kalan on yedi görevlerini ceza için karar nerede bir orman içine onlar gelene kadar her İmparatorun kendisi tarafından kutsanmış bir mızrak ile silahlı ve böylece on Dört Mızrak olarak bilinen, seçilmiş kadar düşman boşa manzara içine Seyahat, arazi tehlikelerini saflarını üç kaybetme, can korkusu. Yine de, Ascheriit ve İmparatorun ne kadar devam edeceği, aşağıdaki hala bükük ve inanılmaz tapusunu kendi başardı, galip dönen bu üç. Geride kalan yedi arkadaşlarını pusuya düşürüp onları katletti o zaman oldu. Öldürdükleri onlara karşı dört ve yedi görev tamamlandı onları sevk sonra hainler döndü eve, İmparator söylediler. Böylece, kahraman olarak nitelendirildi ve öldürülen dört ihanetin sembolü haline gelmiş olsa Yedi Kahramanları olarak nitelendirilen ve İhanet Mızrak spregiative takma adını aldı.

Böylece, hikaye gerçekten katliamdan kurtuldular ve hain arkadaşları onun kafasını koparmak için söz verdi Ascheriit, voyage söyler, şimdi güçlü soylular ve diktatörler halk tarafından kurtarıcı olarak karşılandı.

A Nice Übel Blatt Pic

+455
Barry Aucoin 25 Ara 2018 07:55:00

Bir kişi MS ve Rinnegan olmadan Susanoo kullanabilir neden Naruto bir açıklama olmasa da, geçmişte de yapıldı.

Birinin kullandığı Susanoo sonra tekrar Mangekyou Sharingan olmadan kullanabilecekleri tek mantıklı sonuç. Manga asla açıkça belirtildiği gibi Susanoo gerekli kullanımı olan BAYAN Tercih ettiğini belirtti Susanoo 3 tekniği MS kullanıcıları elde sonra Tsukuyomi ve Amaterasu.

Denkleme Japon Mitolojisinde birleştiren zaman, Susanoo (ve aşağıdaki resimde bir kaza değildi) herhangi bir göz tekniği gerektiren sebep olabiliriz. Bu alınan doğrudan Susanoo Wikipedia Sayfası:

Her üç Yomi, yeraltı kirletici temiz yüzünü yıkadı zaman Izanagi, doğmuş. Amaterasu Izanagi sol gözü yıkanmış, Tsukuyomi sağ göz yıkama, burun yıkama ve Susanoo doğdu ne zaman doğdu.

Tsukuyomi ve Amaterasu gözleri geliyor, oysa Susanoo burnundan geliyor, bu yüzden bir göz Susanoo kullanmaya gerek yok.

Kaynak: Ch 577
Not: Ayrı MS aktif değil. Bunu kullanmaya ihtiyacı olduğunda 578 Bölüm, Ayrı MS etkinleştirir. Böylece MS Susanoo kullanmak için gerekli değildir. Ayrıca, Madara 5 Kages kavgalar ve her iki Rinnegan varsa, o da Susanoo kullanabiliyor.

enter image description here

+447
Harsha pps 8 Kas 2012 19:50:01

Onlara boyun eğdirmek istiyorlar

Ainz Ooal Elbise güçlerini genişletmek için çalışıyor, bu yüzden ekstra arazi kazanma ve (veya onları yok etme) kontrol altında erkekler ekstra güvenlik ve Ooal Elbise Ainz güç küçük bir ölçüde insanlar kertenkele getiriyor. Kuşkusuz erkekler çok belirgin bir şekilde aşağı (kertenkele) aslında hiçbir ödül için çaba büyük bir miktar. Ama aynı zamanda Cocytus için deney/eğitim bir egzersiz olarak kullanılıyor.

+410
jaime 16 Ağu 2015 12:10:55

Gantz manga art

Gantz bir shounen manga yazan Hiroya Oku hakkında bir "oyun" olduğunu oynadığı kişi öldü. Ayrıca Stüdyo Gonzo tarafından üretilen TV anime uyarlamasıdır.

Manga 2000 Temmuz 2013-Ağustos sıralanmış. TV dizisi Nisan 2004 yılının Haziran yayılmış iki 13 bölüm sezon oluşuyordu.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+405
dcusan 5 Tem 2019 07:59:15

Sora Iro no Tane vardı bir TV reklamı için yapılmış Nippon TV 1993 anmak için onun 40. yıldönümü.

Yaratık denilen "Nandarou" (lit. Ne oldu?) ve Hayao Miyazaki kendisi tarafından tasarlandı.

+382
Counthchrisdo 16 Ağu 2011 12:38:09

Hashirama Altı Yolları Adaçayı soyundan geliyor, ama çakra seviyesi her iki anime ve manga görülen normal önemli çakra seviyeleri ötesinde. Bu (Ahşap Release) Mokuton kullanmak mirası ve yeteneğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Benzer şekilde Madara durumda belirtildiği gibi, bu iki son derece güçlü çakra ile doğan, klan kendi standartları için bile vardı.

+327
Muawia Seid 13 Tem 2010 16:20:27

Hayır, Dişi titan ve titan Canavar yok bu koordinat yeteneği. Eren tam bir titan kontrol edebilirsiniz, Kadın ve Hayvan titanlar bunu, ama daha tam olarak her şeyi yapabilir büyük fark var. Hayvan ve Kadın titanlar gibi bir çocuk için bir ebeveyn gibi ne yapacağımı söylüyorum eğer kılavuz ve genel bir kontrol alabilir. Zeke Yeager yeteneği ona özel ve sadece Canavar titan var o mangada dikkat çekildi. Zeke gelişmiş yeteneği nedeni onun kanı, doğrudan Annie için de doğrudan ilgili olduğuna inanılmaktadır orijinal titan ile ilgili, ama henüz kanıtlanmış değil.

+312
user52964 4 Tem 2014 23:27:54

Fotoğrafçı resim çekerken, lensin hala kamerayı kapatıyordu ve bulanık geldi çünkü, o yüzden duval resmi olan bir ilaç kullandılar.

+299
Amarendra Kumar 19 Tem 2012 16:30:15

Onun günlük izin ona sadece kontrol köpekler de biliyor onların geleceği. Günlük oyunun oyuncularından biri olabilir o yüzden. Şu yazılı olarak wiki:

Günlüğü genelde kızı tarafından kullanılan Damızlık Günlüğü vardır Hinata. İçerir buna rağmen kullanımları açık, tahmin etmek hedefleri onun köpeklerini ve bu hareketleri.

+295
David Jennings 10 Eyl 2013 18:14:08

Kızlar Kyubey ile anlaşmalar yapmak - yeni güçlerini kullanarak Cadılar mücadele karşılığında verilen bir dileğim olacak.

Ama, sadece ne yaptığını değil, sonucudur. Eğer sihirli kızlar sadece Kyubey göz ardı ederse?

Nedense Kyubey onları öldürmeye gücü var gibi görünüyor, aksi takdirde sadece Madoka ile bir anlaşma yapma girişiminde bozmamı tutan Homura öldürmek olabilir.

Eğer hiç Cadılar kavga ederlerse hiç onların sihirli tüketmek olduklarını sihirleri mesai tüketmek ve şarj etmek için Cadıları öldürmek için ihtiyaç duydukları benim aklıma gelen tek şey - ama sonra tekrar düşünüyorum.

+290
tobimensch 26 Ağu 2010 11:36:32

İçinde Dragon Ball Z, biz de haberdardır Androidler 16, 17 ve 18. Buna ek olarak, 16-18 önce (Dr. Gero) 19 ve 20 Androidler tanıştık. Başkalarının söz olabilir, ama gelişmiş veya çok hafızam ölçüde söz değillerdi.

Ben de düşünüyorum kalmıştık tanıtılan Android 8 Dragon Ball (bölüm nerede Goku ise artan Kas Kulesi ile yeni bir düşman, her katta biri olan Ninja Murasaki kim bulup kendisine kazanma şansı emretti Android 8 için mücadele Goku, eğer doğru hatırlıyorum).

Ancak, varsa 1-7 Androidler, 249, 21+, herhangi bir söz hatırlamıyorum. Varlar mı? Hiç öğrenmek ya da onlara ne olduğunu biliyor muyuz? Daha mangada tartıştı mı?

+272
inijabim 10 Ara 2013 21:51:03

Tobi Uchiha klan katliamında Ayrı yardım etti ve ölü Uchiha klan üyeleri çeşitli Yapmış gözleri topladı. Sol göz çukuru onun bu başına bela gözlerin bir tane yerleştirmiş olmalı.

Konan ile savaş sırasında, iki Evren gözleri var. Bu Izanagi, Konan konuşuyor gibi (kapanış) ışığı" kaybetme görülen "olabilir ama sol göz için orijinal sağ gözünün kullanmamıştır. (510 Bölüm alınan) aşağıdaki resimlere bakın.

Tobi has two Sharingan eyes

Left eye loses its light

+264
Arsalan T 17 May 2017 18:16:08

Bu soru oldukça karmaşık görünüyor ve bir sürü şey istiyor, bu yüzden parça bu parça kırarım.

Altı Yolları Sage Rinnegan onun nasıl elde ettin?

Gerçekten bu konu ile doğan ya da doğumdan sonra elde olup olmadığını bilmiyoruz. Bilmek önemli olan ilk kişiydi o.

Aşamaları bir Uchiha gözleri evrimi/

Normal - (1->2->3 Tomoe) > Evren -> Mangekyou -> Ebedi MS -> Rinnegan

Sorduğunuzda ilerlemesi konusunda haklısın, ancak yanılıyorsunuz

Şimdi aynı mantık Yapmış Mangekyo kendi için almış olan Altı Yolları Adaçayı, sonra uygulanacak olsaydı?

Altı Yolları Adaçayı Mangekyou Sharingan yoktu ne de birinden Mangekyou başına bela aldı. Göz : Rinnegan en güçlü ve son form vardı.

Altı Yolları Sage iki oğlu vardı, güçleri onları ikiye bölündü. Bir Senju ve Altı Yolun beden gücü Adaçayı miras. Diğer oğlu Uchiha ve Altı Yolun oküler güçlerin Sage aldı.

İkisi de erkek sadece Altı Yolları Sage vardı ne bir kısmını aldı unutmayın. Tüm Uchiha her zaman bir Uchiha için daha genç bir göz şeklidir ve Rinnegan gücünün bir kısmını olan Evren, delik neden olur.

Böylece bir kişi Rinnegan uyanık istediğinde, gereksinimleri vücut ve göz vardır. Bunun bir örneği Senju Hashirama DNA elde Sharingan ve Uchiha Madara olduğunu. Uchiha ve Senju hem DNA ile, nihayet Altı Yolları Sage olmak ve Rinnegan elde edebilir. Ve Rinnegan kullanırken bile, Uchiha Madara hala Rinnegan gözleri son evrimsel durumu doğrulayan Susanoo gibi Mangekyou teknikleri kullanabilir.

+215
Ahmed1234 7 Ara 2017 18:36:18

Evet, bu resim rune var adı: burgu.

Bu resimsel rune var kaynaklanan Forceville bu kategorizasyon, çoğunlukla açıklar konum/yönlendirme.

enter image description here

Bu sık kullanılan bir tasvir hareketi gibi karmaşa olarak tanımlanan tarafından samcyb enter image description here

Forcevile Görüntü kaynağı: kaynak

+214
user9393931 27 Şub 2010 18:41:50

Hachibi karşı mücadele ederken kullanmak Sasuke Tsukuyomi yaptığını düşünüyorum. Arı vardı immobilize için bir an

Tsukuyomi Effect on Hachibi

Wiki Tsukuyomi tanımına göre bu maddeye göre:

Tsukuyomi var olan en güçlü genjutsu biri olduğunu belirtti.Uchiha klanı için benzersiz ve Mangekyo Sharingan uyanmış olanlar sadece bunu gerçekleştirebilir. Benzer güç (精神界と闇, o adamı vuracaktım için Seishinkai) "Manevi Dünya ve Karanlık", Amaterasu için antipode — bir ninjutsu temsil etmek için söylenir.

Wiki de dezavantajları belirtilmiştir:

Bu kadar güçlü bir teknik, ancak dezavantajları olmadan değildir. Nedeniyle illüzyon yürütüldüğü ile karmaşıklığı ve hız için, çakra büyük bir miktar gereklidir ve stres ekledi miktarda sol göze takılan, Ayrı görüş daha bulanık çıkıyor. Tsukuyomi sadece onunla aynı kanı paylaşan Yapmış bir kullanıcı tarafından kırılmış olabilir o Kısmı ben Kakashi üzerinde kullanmadan önce, Ayrı Ayrı Sasuke yendi bu savaşta Tsukuyomi gibi gösterdiğini belirtti.

Ayrı Kakashi üzerinde Tsukuyomi döküm

Itachi casting Tsukuyomi on Kakashi

Hem Sasuke ve İtachi bu döküm sırasında çok acı katlanmak zorunda. Çakra onların çok tüketilen. Belirgin dezavantajları kullanım sonrası bulanık görme vardı.

Ve son ama en azından, wiki de bildiren:

Sasuke de gerçekleştirmek Tsukuyomi ile onun sağ gözü, ama onun yanılsama olduğunu kabul inferior için Itachi Tsukuyomi beri değil alter rakibin algı zaman işaret etti henüz master

Wiki sayfasını, o da bildiren kullanıcılar kim dökme Tsukuyomi var:

  1. Uchiha Itachi
  2. Uchiha Sasuke
  3. Uchiha Madara
  4. [Film]Uchiha Obito

Başvuru

+201
Todd Sparling 29 Eyl 2014 06:35:18

Görünüşe göre Naruto sage modunu etkinleştir onun için doğal enerji toplama 5 sadece gölge klonlar olabilir. Neden aşağıdaki yaklaşımı kullanın.

  1. (Şu anda)hiçbir şey yapmadan enerji ve bir gölge kopya depolama için 4 gölge klonunu oluşturmak
  2. Bir gölge klon serbest bırakıldığında, boşta gölge klonu bir tane oluşturmak zorunda.
  3. Tekrarlayın sürece gerekli

Bu şekilde her zaman doğal enerji toplama 4 gölge klonunu olacak ve Naruto sage moduna geçebilir kez sınır olmayacak.

Manga okumadım ve 264 kadar anime bölüm gördük unutmayın.

Teşekkürler

+195
The Tentacle 9 Ağu 2011 20:58:54

Başka bir yerde uzak menzili dışında savaşıyordu gibi değildi. Nunnaly saf irade dışı geass kırdı. Bazı bireyler bir geass parçası direnmek, ya da üstesinden gelebilir.

Susaku herkes unutur ise Geass etkisi altında ne yaptığını anıları korumak, bu örneğin göstermiş oldu.

Olay olduğunda neler hissettiğini düşün. Anahtarı bulmak değil yanından yenilgi olurdu inanmak için bir nedeni vardı ve her şeyi sevgili tuttu.

Bu gözler onun üzerinde geass kırmak için yeterli olacaktır. Ayrıca annesinin ölümü sırasında implante sahte anılar hakkında geass sonu o kadar etkili olmadığını unutmayın.

Ayrıca, Turuncu düşünmek BİLE-kun (kilometre) büyük, ayrıca Lelouch askerler üzerinde geass dispell olacağını dispell bir balon yapabilir. Bu yüzden sadece savaş sırasında kokpit onu açıyor sonra (Anya üzerinde Ruprecht (ya da Marianne) geass sanılıyor), ortadan kaldırmak için kullandı.

(Alışveriş Merkezi olaydan sonra kullandı gösterilen değil sanırım).

+147
sotrh 10 Tem 2016 16:33:14

Açıkçası eğer Naruto oğlu olarak biliniyorsa, shinobi dünyasında çok büyük bir tehdit sahip olduğunu minato tarafından ifade edildi. Üçüncü Naruto korur ve başka köy veya kimsenin bilmesini hakkında Naruto'nun doğum anne izin vermiyor

+112
Travel agency 16 Şub 2012 15:54:28

B. D. Dungeons and Dragons oturumunda DM benzer. Tüm arkadaşları bilinçaltında bir "birleştirme" neredeyse her şeyi yapabilir. Riki ve Rin yeterince diğer kızlar (ayrı kalmak için yeterince güçlü olduğunu, böyle yolları) gitti-özellikle 1 (Rin rota) üzerinden yapmak, B. D. varsayar.

Rin duygusal ve B. D., başkalarına çok bağımlı neredeyse dünya yeniden (değil mi) devam etmek güç değil, ayrı kurgusal bir okul oluşturur ve orada onu test etmek için Rin gönderdiği düşünme olduğunu hatırlayın. Ne yazık ki, Rin bunu B. D. düşünüyordu kadar güçlü değil. Bu Rin başlangıçta hafta sonları gelebilir bile değil, ama Riki ile ikna sonra, o ve hatta Rin bağımsız büyümesi için yeterli değildi izin verdiğini B. D. Kur.

Yabancıların aşırı utangaçlık ve korku onun temel selamlar cevap yönetemez bile diğer okul onun yabancılaşmış olmak için neden olur. Bu daha iyi onun için itecektir, ama bunun yerine Rin sadece yıkıldı B. D. düşünüyor. Ondan sonra, bildiğiniz gibi, Riki Rin ile kaçar, Rin hiç Riki bağımlı olduğu sürece daha iyi olacağını düşünen B. D. kızdırdı. B. D. onları sonra polis gönderir ve onlara travma sonları tamamen Rin zorla aldılar? Başarısız oldu ve bir kez daha dünya sıfırlar, karamsar olma B. D. B. D. görüyor.

+105
Gregg G 12 Kas 2017 15:08:53

Risk gerçekten o kadar da iyi değildi. Geass gücü olmadan, hiç Lelouch Lelouch (Clovas, Euphy, vb.) tanınan diğerlerinin bir araya geldi Cornelia ya da Kirihara veya herhangi bir ederdi. Clovas Vali olmak onun için hiç gerek kalmazdı bu kadar canlı kalamazdı çünkü Cornelia. 6 kafa aileleri ile tanışmak, sadece Kirihara/Kara Şövalyeler için destek sağlamak için kimliğini ortaya koyuyor tanışır unutma ihtiyacı olmazdı çünkü Kirihara.

Genişletmek için:

Brittanians için bir okulda yaşadıkları süre içinde, 23 kast çok dayanır, ve sınıflarımız çok karışık, kraliyet ailesi halkın arasına karışmak değil Euphy gibi birkaç aykırı hem değil. Transfer ettiklerinde Yuvarlak arama Ashford Akademisi Şövalyeleri budur. Bu yüzden hiçbir gerçek şans çalışan birisi olacağını kim tanıyor onları orada.

Birkaç o - ve çok az oldu - sırrı biliyordu, İmparatorluğu ve Japonya başta sürgün edilmişti neden nefret ediyor bunu da biliyorlardı Japon. Yani onlar çok daha muhtemeldir, eğer onunla karşılaşırsak, onu desteklemek ve Brittanians sonra onu dışarı onu gizlemek. Sıfır Lelouch olduğunu öğrenince Kirihara hemen Sıfır destek vermesi atarak görülebilir.

Lelouch geass gelmeden önce 7 yıl boyunca bu kadar güvende olduklarını açıklıyor beri sonunda: (Bu blok aslında o sırada pek bilinmez bu yana kamu olmak Lelouch kararı etkilemez, ama bizi izleyiciler için dikkat çekici bir noktadır.)

Lelouch kardeş hiçbiri küçükken onu ve kız kardeşini ve annesini sonra aslında 2 Sezon sonunda öğreniriz. Tepkilerin aslında hepsi aslında onları kaçırmak gibi görünüyor. İmparator onları sonra aslında Japonya'ya kardeşim VV onun "onları güvende tutmak" onları sürgün de değildi-o da öğreniyoruz. Ve bildiğimiz kadarıyla VV CC hayatın içine girdi ve Lelouch geass için verdiği kadar onları tekrar av değildi. Böylece İmparatorluk içinde aslında kimse onları avlıyordu.

+23
MatBee 6 May 2019 03:42:38

Öyle Duruyor nefes olan Dalga Enerjisi, bağlanır anlamıyorum. Üçüncü bölüm JoJo ilk iki bölümüne bağlı görünmüyor.

+20
Dilum Ranatunga 21 Ara 2011 21:17:28

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil