Geleneksel romantizm için Japon kültürü içinde iyi Uyum Dino ve Maika arasındaki yaş farkı nedir?

Bir Amerikalı olarak, 16 yaşında bir romantik ilgileniyormuş 26 yaşında biri için çok garip görünüyor.

http://blend-s.wikia.com/wiki/Dino

http://blend-s.wikia.com/wiki/Maika_Sakuranomiya

+461
Abraham Rivera 23 Eki 2010 18:45:49
28 yanıtların

1: Ulquiorra zekidir. Son savaşta daha güçlü soul reapers güçlü Espada Arrancars mücadele edeceğini biliyordu inanıyorum. Daha sonra hayatta daha düşük bir şans olurdu çünkü o sırada olmak istemiyordu bu yüzden.

2: Daha önce de söylediğim Gibi, Ulquiorra akıllı yani Ulquiorra gibi tembel ya da zeki olan diğerlerinden daha ikinci serbest/Bankai yakalamak için daha fazla muhtemeldir. Ayrıca soul reapers' Zanpakutos kişilikleri benzer olması gerektiği gibi Ulquiorra soğuk ve çıkarcı kişilik bir parçası olduğunu düşünüyorum. Bu Arrancars için geçerliyse o zaman Zanpakuto onun Bankai göstermek için daha istekli olacaktır.

3: soul reapers için Shikai ve Bankai arasındaki fark çok büyük, bu kesinlikle Arrancars için de geçerli çünkü bir numara olurdu.

+973
Lance Barbour 03 февр. '09 в 4:24

İsimleri rastgele sırayla toplanır ve bölüm için hiçbir bağlantısı var. Adını tahtaya yazdı biri anlamına gelir.

+937
user194698 19 May 2015 13:57:24

Manga açıkça Mayuri ne yaptı devlet değil, ve Uryuu aynı açıklama yapar.

Uryuu's reaction

Ancak, bu gibi büyük olasılıkla bu Mayuri ile oynuyordu Nemu var "reset düğmesi"1, esas onu inilti (aşağıdaki ekran bakınız), ve yaptığı açıklama:

Buna bakarak basit bir şey anlayamıyorsunuz?

Nemu moaning

Daha sonra yanlış sonuçlara ulaşmak için Uryuu ve Renji alay etti, ve onun teknolojisini anlamayan insanlara onları çağırır. Bu gösteriyor ki, o olabilir, verilen Nemu bir şey gibi bir Tantrik Masaj. Rahip olmayan kimse dünyamızı izlerken aynı yanlış sonuca ulaşır.

Mayuri annoyed at Ishida and Renji

Yukarıdaki teorik bir spekülasyon olduğunu biliyorum, ama bu destek sağlayabilir gibi pek çok kanıt vardır. O nedenle Uryuu bahsettiği için yaptıklarından daha fazla bilemeyeceğiz sanırım.


1 Üzgünüm, bundan daha açık olamam. Ne demek istediğimi biliyorsun umarım.

+921
Chacho MoreBass 2 Eyl 2015 12:08:38

2014 yılında bu manganın ilk bölümünü okudum. Okuduğumda manga sadece 1 Bölüm oldu.

Ana kahraman, ortalama bir kızın kendini kabul, ve çok güzel bir kız ve mükemmel bir kahraman olarak kabul ettiği bir bayan arkadaş vardı. MC tanıştığında henüz arkadaşı bir portal emilir, ancak, gördü.

Uyandıklarında haberci (sanırım) Yaratılış Tanrıçası çağırmak gerekiyor gibiydi. Aslında Tanrıça olduğunu kendini bu karmaşanın içinde, güzel kız (MC ortalama olduğu için) Tanrıça olarak yanlış oldu, ama MC öğrendim. MC planı bu yüzden onun arkasından mucize yaptı MC kendini sadece Tanrıça olarak oyun arkadaşına destek oldu.

+905
CodePaster 9 Ara 2019 10:50:57

Bölüm 24 JoJo Tuhaf Macera: Stardust Haçlılar, Polnareff alır avantaj tehlikeli bir durumu göstermek onun bilgisi el işaretleri. Bir video bu bulabilirsiniz burada.

Kakyoin iç çamaşırı büyük Polnareff hoşnut gösteren "anlam" olarak el işaretini tanır. İkisi ciddiyet, hem de karakterlerin gözleri (ki, anladığım kadarıyla,) karanlık olma genellikle gösterir vesilesiyle ayrıntılı sıkışması falan paylaşın.

Ne oluyor burada? Kakyoin ve Polnareff bu neden biliyor musunuz, Polnareff neden bu kadar mutlusun neden ayrıntılı bir el sallamak sonra paylaşım yapıyorlar mı?

+831
Ad60 27 Nis 2011 02:30:46

Okudum çok manga bu çok şey fark ettim. (Genellikle kahramanın), karakter annelerinin soyadı sonra ve babalarının adı verilir. Şu bulduğum bazı örnekler var:

 • Özel Bir yer, Kei Takashima değil, babasının, annesinin aile adı verilir. Anne kuzenleri olmadığı sürece, baba Takashima için ismini değiştirmiş gibi görünüyor da.
 • Naruto, Uzumaki Naruto annesi Kushina Uzumaki almıştır. Bu Naruto babasının başında, ama hala neden isim annesi sonra kim saklayacak bir kurgu olabilir mi? Neden Namikaze adlı miydi?
 • Shokugeki no Soma, Saiba Jouichiro karısının: Yukihira adını değiştirir. Neden adını saklamıyor? Gözden uzak kalmak istiyor, ama ortak adam karısının adını almak için mümkün mü?
 • Yukarıda, Azami Nakamura ile aynı manga bir başka örnek. Nakiri için Erina annesinin aile içine evlendikten sonra adını değiştirdi. Prestij için olabilir, ama normalde adı ve koca değiştiren karısı değil mi? Ve Erina annesinin ailesi de adlandırılır.

Tüm örnekler için üzgünüm, ama birinin anlamama yardım etmek istiyorum. Güzel bir cihaz olabilir biliyorum, ama bir süre bana şaşkın vardır.

+831
BornCoder 28 Eki 2011 06:24:33

İlginçtir, web sitesi için Hakusensha var LaLa (dergide hangi Akagami no Shirayuki-o ise seri) sahip bir küçük ve kullanışlı bir şey nereye sen-ebilmek girmek senin doğum tarihini ve adını ve bu icat bir hayat için size bir yerde dünyanın Akagami. (Örneğin, görünüşe göre Yurikana silah turnuvası "nın başlangıç başlangıç bekleyen"gergin bir çocuğum.)

Bir bonus olarak, aynı zamanda Clarines komut adını görüntüler. Clarines harf ayıklamak için bu kullanılır. İşte onlar:

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Gerçek bir yazı içine bu dönüm okuyucu için bir egzersiz olarak bırakılmıştır.

Eğer bunun için bir isim arıyorsanız, o gerçekten değil; Japon siteleri sadece クラリネス文字 arayın, "Clarines harf"anlamına gelir.

+820
Nightmareflower 31 Mar 2016 12:27:46

Rüzgar onun çakra doğal olarak doğru eğilir doğasıdır. Pek çok kişinin Çakra en kolay belirli bir doğa dönüştürülür ve Naurto durumda, rüzgar oldu. Sonra klonlar etkili zaman değerinde rüzgar çakra kullanmayı yıl geçirmek ve sonra rasengan eklendiğinden kullandı.

Doğal olarak belirli bir doğa kullanmak daha kolay olabilir iken, sadece doğa ile sınırlı değildir Kakashi kaydetti. Sasuke örneğin Yangın bir doğa, ama aynı zamanda Yıldırım Doğa Chidori öğrendi. Kakashi herhangi bir birincil doğa kopyalamak için doğal yetenek ve Evren onun kullanmak mümkün olduğunu ve bu kopyalanmış teknikleri, kullanımı tüm 5 İlköğretim doğa kullanabilir.

Genellikle öğrenme gerçekten çok kötü. çünkü Naruto olsa da özeldi. Klonlar yüzlerce kullanmanın dışında, işe yıl olmadan yeni teknikler öğrenebilir. Kullandı, Mini Rasenshuriken gibi diğer rasengan temelli teknikleri uzatmak başardı (Büyük rasengan, Rasenshuriken) birkaç farklı şekillerde rasengan değiştirme bir kez öğrendi.

Gerçi yorumlarda belirtildiği gibi, Naruto Birincil doğanın tüm erişim kazandı, Yin, Yang ve Yin-Yang, yanı sıra çeşitli Kekei Genkai Arada Doğa. Bu 2 şey Altı Yolları Adaçayı, İlk, sınırda 10 kuyruklu Jinchuriki host durumu ve kural 1: bilge tekniği sayesinde oldu. Bu SOSP bu kural 1: bilge tekniği verildi o zaman kural 1: bilge tekniği kendi içinde olan tüm 9 kuyruklu hayvanlar doğa için, ve daha tam erişim kazandı. Şimdi 9 kuyruklu canavarları kullanabilir herhangi bir doğa Rasengan oluşturmak mümkün olduğunu, ve bu kural 1: bilge tekniği onu Kakashi yeni bir göz vermek için kullandığı-Yang release () Yin erişim izni verdi.

Yani, bu konuda, 10 üzerinden doğa, birkaç Kekei Genkai Doğa da dahil olmak üzere erişim var, ama sadece Rasengan doğası dönüştürmek için onları kullanabilir. Bu yüzden, sadece tahmin yürütebiliriz. Etkili Rüzgar çakra kullanarak Rasengan doğası dönüştürmek için nasıl ustalaşmak uzun yıllar geçirmek klonlarını kullandı, yani teorik olarak erişim kazandı diğer doğa ile aynı şeyi yapmak onun için çok kolay olmalı. Ancak, yeni teknikler öğrenme zaman harcamak değil. Savaş başladığı zaman, sadece Rasenshuriken, yani en azından Sonsuz Tsukuyomi savaş ve sürüm tam sonuna kadar vardı, doğrudan rasengan türetilen diğer teknikleri kullanarak ona çok büyük boşluklar olacaktır. Rasengan ve Rasengan Doğa manipüle dışında bir şey yapmak için hiçbir zaman vardı. Bundan sonra, sadece Kötü öğrenme Durumu onun, bunun sadece rasengan dışında diğer teknikleri öğrenmek için zaman harcadı.

Şimdi, Teorik olarak, bunu yapmak olabilir. Kurama İşbirliği olması, muhtemelen birkaç gün için bin klonlar ve bir tren oluşturun ve orada öğrenecek yeni tekniklerle olabilir ama bu yazı olarak bildiğimiz kadarıyla, değil mi? Herkesin tahmin değil o yüzden ama. gerek yok, çünkü onun muhtemelen Zaten güçlü olarak Sasuke ile ilk sırada, ve herkesten çok ilerisinde arkadaş olduklarını ve o zamandan beri, tren onu kimse bağlı olduğunu söyledi. Birinin gelip yaptığında bile, çok hızlı ya da zaten bir tehdit değillerdi yeterince güçlü olan o.

+813
user267280 2 Nis 2010 17:31:18

İlk 'sihirli kız' anime olduğunu Sally Cadı, kim dönüştürdü bir değnek içine başka bir kostüm - Bu basit bir animasyon olsa ve yapılan aynı kesim olarak kalan sahne. Sally Cadı 1966'da çıktı ve siyah beyazdı.

enter image description here

Düşük kaliteli gif [özür dilerim]


Ancak, bunun nasıl bir his biraz bir kaçamak cevap, anime Tatlım Tatlım olan oldu yayınladığı 1973 çok daha odaklanmış dönüşümü sahne ve özellikli birçok mecazları bu tür bu hangi sahne var sürdü bu gün sihirli mücevher, aktivasyon kelimeler ("BAL FLASH"), Çıplaklık iken dönüşüm, kayan ekranın süre dönüştürme, vb.

Ama şaşırtıcı bir şekilde, Şirin bir Bal shoujo değildi, bir erkek-hedef göstermek ve karakterleri oldukça büyüleyici kızlar daha süper kahramanlar anda düşünüldü. Ancak, Tatlım Tatlım o andan itibaren dönüşüm sahneleri üzerinde önemli bir etkisi oldu ve şovu geri bakarak, aslında sihirli kız olmadığını düşünmek şaşırtıcı. Onlar bile sloganı "Yıldızlar göklerde! Yeryüzünde çiçekler! İnsanlara aşk! Aşk savaşçı, Tatlım, Tatlım benim!"

enter image description here (kısmi sıra hızlandırdı)

Cutie Bal BİZE daha Japonya'da büyük bir meseledir. Bu öncelikle, Kuzey Amerika ve diğer İngilizce Discotek 2013 yılında piyasaya sürdü kadar konuşulan ülkelerde mevcut olmamaktan kaynaklanmaktadır.

Tatlım Tatlım dönüşümlerin bazı


Gibi oldu geri gün, orada böyle bir yüksek hacimli seri yayınlanacak bir zaman. Arasındaki Sally Cadı ve Tatlım Tatlım, orada sadece bir diğer sihirli kız anime - Himitsu no Akko-chan, kim dönüştürdü benzer Sally Cadı da olsa bir ayna yerine bir değnek.

Eğer sen ilgilenen dönüştürme robotlar da kontrol dışarı bu soru.

+708
ndbrccc 11 Ağu 2017 15:07:59
Eğer zaten sistemde değil anime/manga için bir etiket oluşturmak için, bu etiketi kullanın lütfen izin yoksa ve biri sizin için oluşturur. Sorunuzu serinin adı devlet emin olun.
+695
pyb 25 Haz 2018 14:22:32

Byakugan aslında Otsutsuki klanından geldi. Kaguya o klandan olduğu için Byakugan vardır. Sonsuz Tsukuyomi çıkabilmesi için Kaguya Rinne Yapmış onu aktif.

Kaguya Indra, bir Torun, bu Evren ile doğdu. Ondan, Uchiha klanı var ve hepsi uyandırmak Yapmış olabilir.

Kaguya bu Hagoromo, bir evlat, Rinnegan vardı. Hagoromo ona verdi çünkü Sasuke Rinnegan bir parçası olmayı başardı.

Bu arada, dikkate Naruto dolgu almıyorum.

+676
Selo FR 13 Ağu 2012 16:56:08

Tüm insanlar farklı, ve tüm sihnobi farklıdır. Bazı insanlar şiir matematik ve yetenekli olduğunu biliyoruz. Bazı iyi hafızam vardır, bazıları diğerlerinden daha güçlüdür. Nasıl "bu" elde ediyorlar? Evet, genelde olmaz. Sadece onlar var.

Aynı şeyi ben de shinobi için geçerlidir. Bazı genjitsu, ninjitsu bazı doğal olarak daha iyi. Bazı Kekkei Genkai, bazıları diğerlerinden daha fazla çakra var. Tabii ki, bir tren, daha yeteneğini artırır ve birisi genjitsu ile çok iyi olmasa bile, geliştirmek için çok çalışıyoruz, çok kimse gibi, örneğin, bir müzik sınıfı katılmak ve bir enstrüman çalmayı öğrenebilir.

Yani Evet, eğer böyle Kisame kılıcı gibi herhangi bir "özel şeyler" saymazsan, doğuştan sahip oldukları bir şey olduğunu söyleyebilirim.

+666
nile318 27 Eyl 2013 02:20:12

Ayrıca ekstra olarak tankobon belirtilen Frosteeze cevabı, orada da bir resmi tarif kitabı başlıklı Tōtsuki Akademisi Meydan Plaka: Shokugeki no Soma Resmi Tarif Kitabı hangisi şu anda yalnızca Japonca.

cover page

Göre Bayanposta, içeren 27 yemek tarifleri

manga gibi yeni olanlar olduğunu da öne çıkan ATLA dergi ya da ilham Shokugeki karakterlerin pişirme tarzı.

Bunun dışında, başka bir yerde yayınlanan herhangi bir resmi yemek tarifleri görünmüyor.

+655
sunflower 29 Oca 2010 18:13:11

Ya oynar 7:38 ile başlar ya da gerçekten güzel bir şarkı ama şarkının adı ne bulamıyorum. Hangi şarkı bu?

+504
HOsseiNSA 24 Kas 2010 05:19:04

Kelebekler gerçek doğasını asla mangada ortaya çıktı. 59 bölüm bu sayfaya bir göz atın:

enter image description here

Burada Rikichi uçup çalışırken, aynı zamanda dişi bir kelebek ile cezbetmek için çalışıyor bir kelebek yakalamak sorunları görebilirsiniz. Kelebekler "canlı" olarak Soul Society 198 tarif ettiğiniz gibi (kadar), ve "robotlar" en azından canlılar vardır, çünkü bu bize gösteriyor:

 • Denemek için dişi bir robot ile bir robot çekmek için işe yaramaz
 • Bir robot daha iyi davranabilir ve idare ile hiçbir sorun olmalıdır.

Soul Society yetiştirilen ve bir şekilde görevleri gerçekleştirmek için eğitilmiş olan gerçek kelebekler olduklarını sanıyorum. Belki de (örneğin 12 Bölümü tarafından değiştirilmiş olabilir) normal kelebekler arasında bir şekilde farklı olan, ama hiçbir yerde ifade değildi bu yana, sadece bir spekülasyon.

+499
seeberg 30 Eyl 2019 03:51:54

Dungeons and Dragons hizalama bir matris içinde, Hisoka en kaotik "kötü" olarak tanımlanabilir. Kana susamış bir hedonist olarak Hisoka olan Gary nitelemesi de bu uyumun bir açıklama olarak uyuyor. (Kana susamış olmadan kötü olabilir; ama Hisoka kesinlikle yoktur.)

Bu kaotik kısmı onun doğası gösterildiği şekilde o ne istiyor zaman istiyor. İncelik ya da yalan gerek yok hissediyor. Zihninde, dünya ona değil, buna uyum sağlamak zorundadır. Amaca hizmet ettiklerinde kurallarına uygun olacak. Aksi takdirde, kurallar çiğnenmek içindir. Gon ekibi katıldı ve Açgözlülük Adada yakan top oyunda onlara yardım nasıl görülen bir onur anlayışı var. Herhangi bir noktada takıma ihanet edebilirdi, ya da o yorgun ve artık umurumda değil. Bu onursuz oldu, ancak olurdu. Artı, eğleniyordu.

Onun kötü olduğunu gösterildiği şekilde olan o düşmanları yendi. Ben geçici olarak etkisiz hale getirmek değil, ama onları aşağılıyor, genellikle ağrılı ölümle sonuçlanan. Umutsuzluk bir noktaya onları kırmak için, onların gözünde yenilgi görmek, sonunda onları çöpe atmadan önce tahrik ediyor. Aynı zamanda, Gon ve şirket eğitmeye devam etmek ve geliştirmek için izin verir, o yüzden bir meydan okuma istiyor. "Ham meyve" ve etli kadar yiyip olmayacaktır.

+491
Petre Mgebrishvili 6 Ağu 2019 09:13:34

Orochimaru'nun edo-tensei bu jutsu bilmiyordu? Neden gizli ses ve kum kullandı. Sadece üçüncü raikage çağırdı ve herkes kaza geçirdi mi?

+489
Norbert Wall 9 Tem 2019 04:00:28

Süper Saiyan Mavi olacak sanmıyorum ama başka bir boyutta ve 3 Süper Saiyan elde edecek düşünmem gerekiyor.

En son DBS bölüm olarak SSJ2 Süper Saiyan iş formları nasıl bir polis yapıyorlar inanmama neden olan SSJ elde etti aynı şekilde elde etti.

Aslında yoğun hissettim öfke dayanır. Eğer öfke tüm Saiyan dönüşümler için tetikleyici ise yoğun kızgın, onlar ve karıncalanma geri şey olur.

Yüksek stres altında insanlar sırt ağrısı almak eğilimindedir ne kadar gibi.

Sadece SSJ1 tutun formu daha kolay hale eğitim spekülasyonlar olabilir. SSJ1 eğitim eğer Caulifla sadece 100 bölümde ne oldu SSJ2 dönüşmesi kei/chi enerji ile gelişir geri şey "... yapacak olursanız size gerekli bas verecek süre sonra daha fazla güç kazanıyor.

Bu yüzden sadece Goku SSJ3 Gotenks ve diğer Boyutlar için gitmek ya da değil Caulifla SSJ3 ulaşmak için ama SSG/SSB ulaşmak için yeterli güce sahip olacak olması kuvvetle muhtemel görünüyor.. sahip. Eğer Goku / Vegeta ritüel ancak bunları söyler ve yalnızca diğer Saiyan sıkı çalışmam için ilham kaynağı olacak olursa bir süre sonra veya eğitim bypass merak ediyorum.

+313
maxdebiguy 22 Şub 2016 17:36:11

Kısa cevap hayır. Bulmak en manga okuyucu fan scanlations yaptı alıp kendi sitelerinde onları barındıran (bu nedenle herhangi bir biçimde manga dağıtmak için lisanslı değil) tüm üçüncü taraf toplayıcılar vardır. Trafik diğer siteler aldıkları reklam gelirleri ile para kazanıyorlar. Diğer bir deyişle, kar herhangi bir çalışma kendilerini yapmadan (özellikle, özgün yazar ve sanatçı, scanlators gönüllü çabaları ile birlikte) başkalarının zor işi alır ve.

Bu tür yeniden boyutlandırma değil, alt örnekleme, diğer scanlators veya sitelerden scanlations, veya kazımak içerik filigran olarak belirli bir kalite standardı korumak Batoto gibi orada toplayıcılar vardır. Ayrıca toplayıcılar izin veya gecikmeli bültenleri kuralları yok scanlators isteklerine saygı duyuyorlar. Böylece kaliteli bir standardı korumaya çalışırken, içerik sunmak için lisanslı, onlar değil resmen bile, bunların hiçbiri manga yazarları faydaları.

Ancak, İngilizce Tercüme manga için çeşitli resmen lisanslı distribütör. Çok ünlü olanları bir çift vardır:

Bu doğrudan manga yazar için gelir etkisi olmayabilir ancak. Yapma manga daha yaygın olarak erişilebilir için ortak olabilir yardımcı bazı Şöhret için belirli bir dizi. Belirli bir dizi hakkında yutturmaca ve dolaylı olarak ün serisinin satışlarını artırmak olabilir. Ancak manga bir yazar için gelir artırmak için scanlators ve hayranları çabaları geliyor.

Örneğin, kullanıcıların 4chan yardım destek satış WataMote ve kaydetmek imkan olarak iptal edildi. Yazarın bizzat teşekkür etti 4chan Twitter için kendi çabaları ve o scanlators.

Hatta eğer manga okumaktan bu online toplamalar, sen hala destek yazarları tarafından satın alma manga olduğunda, toplanan ses formu, bu tür siteleri gibi Amazon Japonya veya Honto.jp.

+308
user74207 11 Oca 2017 21:44:07

Aslında Orochimaru Shinigami mide içine kapalı iken ruhlarını "Saf Dünya", diğer bir deyişle değildi ise Hokages canlandırmak olamazdı.

Ama bölüm 618, Orochimaru çağırdı ve kontrollü Shinigami ile yardım Shinigami maskesi:

enter image description here

O başardı Kaldır mührü o keser onun mide, kullanma tekniği: Ölü Şeytan Tüketen Mühür: Serbest bırakın.

enter image description here

Hokage ruhunu relesead ile, onları canlandırmak olabilir.

De Naruto Wiki, bu tekniği iyi anlatıyor:

Bu teknik Shinigami çağıran bir maske kullanarak içerir Uzumaki Klan Maskesi Depolama Tapınağı. Oradan, haberci değildir Shinigami tarafından kontrol izin vererek sahip olabilirler sonra serbest kendi midenin çıkan kesim zorlamak ruhlar içinde mühürlü. Bulundurma nedeniyle ancak aynı zarar bu ınvoker kendi vücut üzerinde yansıtır.

Ruhları serbest bırakıldıktan sonra, ancak, kişi olarak yapmakta özgürdür ruhları lütfen. Orochimaru kullanılan bu teknik için ücretsiz ruhların Hokage ile birlikte, onun kollarını ve sonra yeniden doğmak onlara.

+248
express elevator 4 Oca 2011 20:53:47
Sengoku Basara Capcom tarafından video oyunları bir dizi, iki TV anime uyarlamaları ile.
+219
GrotesqueX 10 Eyl 2011 04:54:54

Benzer bir ruh için benim önceki soru, Ben kim olduğunu merak ettin ilk sanatçı özelliğini bir burun kanaması ne zaman düşünme, olur mu ki, "kışkırtıcı düşünceler"? Anime/manga Japon folklorunda yaygın bir inançtır çünkü sanatçının çalışmaları popülaritesi nedeniyle ya da popüler oldu?

+178
Minecraft Gamer 9 Oca 2017 15:04:23

Olarak belirtilen Wiki, the Steins;Gate dünya hattı içinde

Beta cazibe alanı. Beta çekicinin alanında, son yakınsak noktası 3. Dünya Savaşı.

Ancak, engeller

WW3 sağlayarak tezi yok olacak.

Asıl soru, Eğer Steins Gate içinde

Beta cazibe alanı, o WW3 neden olmasın? Eğer WW3 olmazsa, hiç gerekmez Steins;Gate başka bir cazibe alanı olacak.

+141
Felix Brakel 14 Eyl 2015 06:33:24

Başına bu soru ve bayanposta Naruto, Naruto 12 de başlangıç gösteriyor. Naruto bayanposta de listeler Sasuke ve Sakura olarak 12 başlangıç, belirten onlar aynı yaşta. Bu da doğrulanmıştır tarafından bu, hangi diyor oldu gelen Resmi Karakter İstatistikleri Kitabı.

Sizin nasıl işlediğini, gerçekten net değil, sınav (soran, oldukça Chuunin sınavı daha, dikkate alındığında istediğini sanıyorum) birden çok kez bir genin olmak için başarısız olduğunu ifade vermiş. Bunun için olasılıkları ya da genç başlamış ya da hiç uğraşmak rahatsız oldukları zaman çizelgesi bir karışıklık olduğunu. İkincisi tahmin ediyorum.

+140
Arsalan Ahmad 15 Ağu 2012 08:35:33

Büyük Büyü Oyunları Pandemonium yarışma sırasında,

Erza anda 100 canavarlar zorluklar, ama zorlu ve kadınlara dayak "" tam 10 puan kazandı olabilir.

Sence bunu neden yaptı?

+86
Josephzzz 25 Oca 2010 03:47:07

Karakterler ve Yuma eşsiz kişilik eylemleri dayalı, bir çaydanlık takma kafana, ya da daha doğrusu neden anlamadan sıcak olduğunu anlamak gibi "nedenini anlıyorum ama mantığı değil," daha çok inanıyorum.

Dünya bizim için de bir çocuk olabilir gelince Tamakoma küçük bir çocuk aynı yüz, Yuma gibi geliyor. ayrıca sık sık ve kabaca "şimdi anladım tercüme olan" naru hodo "" ama gerçekte değil söylüyor.

+82
Gavin Howard 29 Mar 2011 22:47:33

Kimse gerçekten bilmiyor. Çamaşır suyu içinde gizemli bir karakter ve muhteşem hayal gücü ve sonsuz olanaklar ve olasılıklar için yapar! :)

 1. Süper güçleri olan normal çocuklar vardır.

Ururu ve Jinta urahara - San nazikçe kabul etti sadece normal çocuklar yetim, belki de, bu mümkün sanırım. Süper güçlere sahip insanlar pek çok örneği yok gibi yaş ne de olsa, ama değil. Hala süper güçleri var nasıl bir soru, tabii ki olacaktı ve muhtemelen urahara-San yapacak bir şeyler vardı.

 1. Yapıları vardır.

Ururu ve Jinta urahara-San tarafından oluşturulan yapay çocuklar çok daha büyük olasılıkla, bence olur. Bu Ururu urahara-San saç neden geldikleri süper güçleri, açıklayacaktır. Ayrıca urahara-San var. Çılgın bir bilim adamının bir şey olduğunu biliyoruz.

 1. Jinta normal; Ururu bir yapıdır.

Sadece bir inşa Ururu ve Jinta normal(ish) insan bir çocuk olan üçüncü bir olasılık. Ururu daha çok Ichigo hayatı için koştu o kadar güç ile mücadele etmesi gibi ilgili şüpheli yaptı. Ya da sabit bir Arrancar vurdu o kadar kanını akıt için. Jinta oldukça sert salıncak o bir yarasa var, ama Ururu kadar olağanüstü bir şey yapmadı. Belki de sadece inşa ediyor.

 1. Hollows savaşmak için yaratıldılar.

Tabii ki, Ururu ve Jinta yapıları olup güçlere sahip insanlar olup, soru hala urahara-San olmak / neden onları güçlendirmek mi kalır? Hollows karşı bir silah olarak oluşturulmuş bir fikir. Bu Yylfordt çıktı ve “Soykırım Moduna geçti, Ururu kaybetti neden, örneğin, açıklar.” Bir Hollow etrafında olması onu yaptı çünkü devreler tepki.

 1. Quincy savaşmak için yaratıldılar.

Bu durumda bir gösterge olmuştur. Sadece çünkü, şimdi Bleach son arc olduğumuz Quincy bir bağlamda gerçekleşmesi gerekiyor ne olacak ki, tüm ortaya koymaktadır sordum. Belki de Tite Kubo aslında Quincy karşı bir tür silah olarak yaratılmıştır çünkü Ururu ve Jinta gerçek doğa ortaya kurtardı. Urahara-San planlamak için seven bir adam.

 1. Mağaza savunma mekanizması vardır.

Ya da belki de Ururu ve Jinta, belirli bir düşmanla savaşmak için oluşturulan değildi; belki de sadece mağaza savunma oluşturuyorlar. Sonuçta, Yylfordt geldiğinde Ururu tepki ya düşman davetsiz misafirlere karşı korumak için dükkan varsa o mantıklı alışılmadık bir manevi baskı yaptığı bir tepkiydi. Ve urahara-San gibi bir adam, tehlikeli (ve sadece kuşkuyla yasal) öğeleri dolu bir dükkan ile Soul Society kaçmak için bir savunma takımı olması mantıklı. Neden onları çocuklara açık bir sorudur yapmaya karar verdi.

 1. Çocuklar Yoruichi ve urahara-San değişiklik olamaz onlar.

Bu, en azından, anon isteği ile birlikte bana gönderdiği teori. Yoruichi ya düşük yapmış ya da sadece çocuğu olmuyordu ve bu yüzden urahara-San bu değişimleri yaratan görünüşe göre bir teori. Eğer iki karakteri de yaşayan ile (canon bir kaç Bleach için tehlikeli shippy göründüğü gibi bu konuda şüphelerim var? Ne? ve ayrıca Yoruichi iki çocuk için özel bir sevgi gösterdi. Ama bu bir olasılık.

 1. Mod ruhlar onlar.

Ururu ve Jinta yaşlandı artık, bu ihtimal ama hey olabilir. Yaş şimdi bir şey olduğunu belki Gigais. Sonuçta, şimdiye kadar canon - Kon tek mod ruhu vardı. Mod ruhlar hakkında bildiklerimizi mücadele için oluşturulan, ve (Kon var “tekme” gibi) belirli bir saldırgan güçler verildi. Urahara - San dükkanından, “kusurlu” mal bir kutu geldi Kon kendini. Bu yüzden urahara-San bir mod ruhu varsa Eğer, neden daha fazla değil? Belki Ururu ve Jinta urahara-San kurtaran, ve Boşluklar savaşmak için güçlerini açıklayan iki mod ruhlardır.

 1. Bu Hogyoku tarafından yaratıldılar.

Çamaşır suyu içinde birkaç şekilde oluşturulan yeni bir hayat gördük. Kurotsuchi her neyse bağlı gibi görünüyor Nemu, bu Kurotsuchi yaratmıştır ve Wonderweiss bu Form yaratmış oldu Hogyoku ile. Bu Hogyoku arzularını tezahür urahara-San da bir süre Hogyoku olduğunu biliyoruz, biliyoruz. Bu yüzden belki de urahara-San kendi kendine, “Adam” ve Hogyoku kalanları Hollow mücadele harika olan birkaç çocuk vardı keşke söyledi.

 1. Tessai yarattı.

Ya da belki de üsten urahara-San onları yarattığını düşünüyorum ben. Dükkanda başka bir adam, tüm sonra, ve Tessai yetenekleri geçmişi o kadar da gizemli. Kido ile bir deha olduğunu bildiğimiz ve urahara-San ile çalışıyor. Belki Ururu ve Jinta oluşturulan, Kido tecrübesini kullanarak adam. Bu şekilde kullanılmasına Kido bile olabilir. Muhtemelen....

Ve Ururu ve Jinta Rukia ve Renji göre mod ruhlardır güzel bir teori gördüm, ve sonra yavaş yavaş içindeki ruhu ile bağları olan bir * gigai yer. Rukia var * Gigai yeterince uzun, Ururu ve Jinta insanlar gibi yaş açıklıyor duruyordu eğer o bir insan haline gidiyordu. Renji ve Rukia tamamen farklı kişiliklere sahip garip ama Mayuri ve Nemu bak.

+73
CobianuA 29 Eyl 2011 20:59:47

Göre wiki Inuyasha olan toplam 193 bölüm. İlk serisi 167 bölüm vardır ve "Son perde" adlı ikinci serisi, 26 bölüm var.

Sunrise tarafından üretilen iki anime televizyon serisine adapte oldu. İlk 16 Ekim 2000'de Japonya'da Yomiuri TV'de 167 bölüm 13 Eylül, 2004 yılına kadar yayınlandı. İkinci serisi, Inuyasha: "Son perde" denilen, beş yıl sonra, 3 Ekim 2009 tarihinde 29 Mart 2010 tarihinde 26 bölüm sonra sona erdi manga serisi ve geri kalanını kapsayacak şekilde yayınlanmaya başlandı.

Her iki dizi için bölüm listesi aşağıdadır.

Inuyasha

Inuyasha Nihai Senedi

+10
Lori Elizabeth 23 Eki 2012 01:06:52
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil