Ne Hunter x Hunter (2011) ep şarkı var. 70 saat 19:00?

Orada bir şarkı oynamaya Hunter x Hunter (2011) ep. 70 saat 19:00. Bir gitar ve dizeleri var.

Tüm bu şarkı sürümlerini bulamıyorum tekrar baktım.

Bu şarkının adı ne?

+187
Myxa12 20 Ara 2013 22:25:37
33 yanıtların

Bu gelen Yonca Gün. Sarışın kız Takakura Anzu ve siyah saçlı kız Takakura Anri var.

enter image description here

+966
Michael Woodruff 03 февр. '09 в 4:24

Yukarı yapımında 256 bir avuç görebiliriz örneğin 2 Önceki saldırı: 2,4,8,16,32,64,128 multipling geçiyor benim teorim

+950
Chen Yang 22 Kas 2014 04:59:28

Esas senin yorum senin gibi olmak çizim çok fazla bir ayrım arasındaki kelimeler Britanya ve İngiltere gibi aslında her ikisi de demek aynı şey. Britannia İngiltere (Eski Yunan) kelimesi sadece Latince. Bu konuda Britannia Britannia (ya da Kutsal İmparatorluğu) hiç bir İmparatorluk iken, kesinlikle konuşma da hiçbir İngiliz İmparatorluğu vardı. Bu ne, yüksekliği de, daha doğrusu Büyük Britanya ve İrlanda Birleşik Krallığı ve çeşitli sömürgeleri, toprakları, protectorates ve kontrollü olduğunu çağrıldı sadece gayri resmi adıdır.

Eğer tarihi, ama gayri resmi İngiltere İmparatorluğu ve gerçek İmparator/İmparatoriçe ile gerçek bir imparatorluk haline çevirerek geçmişi değiştirmek ve Latince adı Britannia ile tarihi Kutsal Roma İmparatorluğu adını birleştirerek daha fantastik bir isim verin Code Geass ne demek istediğini yaparsın. Adı "Holy Britannian Empire", hem de İngiliz İmparatorluğu ve kültürü de açıkça tamamen başka bir şey olurken çağırır. Benzer şekilde, anime gerçek bir ülke ve İngiltere çağırmak amaçlı olarak manga olarak görmek için başka bir başvuru bekliyoruz, ama aslında İngiltere değilim.

Ben İngiltere'den farklı Britannia olarak, anime ve manga bir mecaz olmaktan çok kanıt bulabilir misiniz? Bahsettiğiniz iki dizi, Code Geass ve Yedi Ölümcül Günah, bir "Britannia görüyoruz" tek olanlardır. Daha sonra bu dizi, aynı zamanda Britannia siyasi bir varlık, hikaye ayarlandığı bölge için sadece bir isim olarak var gibi görünmüyor.

Aslında, ben istiyorum ki Code Geass aslında bir örnek Amerika devraldı Dünya mecaz olarak, rağmen adı, Holy Britannian Empire merkezli Amerika ve yok aslında kontrol İngiltere.

+937
user2914097 14 May 2015 15:32:34

Bu yeteneği sonraki bölümlerde açıklanmıştır, bu yüzden spoiler etiketleri içine alınmış olacak.

Obito Madara mağara üzerine düştüğünde, (Hashirama Senju hücreleri ile doymuş bir klon olan) beyaz bir Yu takarak onu kurtardı. Arazi üzerinde yayılmış birçok beyaz Yu klonlar var, ve birbirleri ile yeryüzünde ağaçların kökleri vasıtasıyla iletişim kurabilirler. (Avatar: Son hava bükücü tarzı). Bu Obito Yu farklı değildir bağlı. Bu şekilde hemen hemen her yerden anlık istihbarat almak, diğer insanların konumunu dahil edebilir.

Işınlanma normal onun uzay-zaman teknikleri kullanılarak yapılır.

+928
AsfK 12 May 2013 04:07:02

Bu ölçmek için zor biraz, ama shounen açıkça üst demografik gruptur. Popülerlik genellikle Dergisi dolaşımı ölçülür. Farklı demografik gruplar manga çok farklı miktarlarda okuyan okuyucuların üst üste bir çok şey var, ve aynı zamanda bu zorluk. Örneğin, shounen dergilerin hedef kitlesi genç bir okuyucu büyük okuyucu birçok abone olsa sadece bir veya iki dergilere abone olmak için muhtemeldir. Böylece, büyük demografik grup için toplam tiraj rakamları daha yüksek okuyucu sayısına göre olma eğilimindedir.

Burada bazı istatistikler 2010 için dolaşım numaraları çeşitli Japon dergideki Japon Manga Yayıncılar Birliği. Demografik tarafından sonuçlar şunlardır:

╔═════════════════╦══════════════╦═════════════╗
║ Demografik ║ Üst Dergi ║ Toplam ║
║ ║ Dolaşım ║ Dolaşım ║
╠═════════════════╬══════════════╬═════════════╣
8,344,534 ║ shounen (erkek) ║ 2,876,459 ║ ║
807,871 (erkek) ║ seinen ║ ║ 7,624,811 ║
745,455 (kız) ║ shoujo ║ ║ 2,803,230 ║
2,364,666 ║ josei (kadın) ║ 162,917 ║ ║
╚═════════════════╩══════════════╩═════════════╝

Bu shounen göre en popüler olduğu aşikar, seinen izledi. Seinen Shoujo daha az popüler, ama sayıları üst dergiler için benzer fanbases boyutu biraz benzer olduğunu gösteriyor. Josei diğerlerinden daha az popüler. Ancak, toplam satış açısından, seinen shounen neredeyse aynı seviyede, josei ve shoujo neredeyse aynı seviyede, eşit pazar payları hakkında düşündüren.

Kuşkusuz, dergi için listelenen demografik mükemmel değildir. Ancak, yukarıda kabaca boyutları dört ana demografik grupların her şeyin oldukça iyi bir temsil olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, bu veri 2010, Bu yüzden mevcut verileri biraz değişmiş olabilir, ama bu sonuçları değiştirmek için yeterli. Eğer yukarıdaki bağlantıyı takip ederseniz İngilizce olarak kolayca kullanılabilir ve kolay toplamları hesaplama yapılmış bir şekilde biçimlendirilmiş çünkü 2010 verileri kullandım ama daha yeni veriler JMPA web sitesi üzerinden kullanılabilir.

+925
Gabriella Contreras 16 Nis 2012 23:32:24

(Hepimiz adına.. o) gizli olması gereken birkaç gizli köyleri vardır. Ama, (en azından herkes önemli olan) herkes bu gizli köy nerede olduğunu biliyor gibi görünüyor. Ya da onların yerini kolayca bulmak için en az edebiliyoruz.

Neden gizli köyleri aradılar mı? Bu köyler için daha fazla 'başlık' ya da 'bir durum' değil mi?

+835
CFII 23 May 2016 04:53:00

Ben bu tür kişi kim anime dayalı sırada yer MyAnimeList ama şimdi ben alıyorum karıştı.

Örnek :

Canım bu FranXX anime yayınlandı Jan 13, 2018 Temmuz 7, 2018 ve anime gerçekten sinirli özellikle bu karakter. İlk bölüm bıraktım 5 ep kadar izledim yayınlandı. Hikaye, soru geliştirme karakter ve ben, neden bu anime çok klişe ama bu süre içinde yüksek rütbeli olsun?

Ve daha önce Sevgilim içinde FranXX yayınlanan bu anime göster Onu sae İreba Iı. 8 Ekim 2017'de 24 Aralık 2017 için yayınlandı. Hatta bu anime vardı başlık anlam Kardeşim Hepsi Sana İhtiyacım yok ama gerçekten ne ile Siscon tüm. Hikaye hakkında Yazar ve onların yaşam ve onlar bu özel karakter de tahmin edin ne? Bu anime anda sıralamada çok düşük.

Benim soru, değil MyAnimeList gerçekten iyi bir iş mi? Ya da ne gibi sadece izlemek gerekir?

+819
BRATAK 30 Haz 2018 13:08:44
Acımasız Kan dövüş oyunu, 2002 yılında Type-Moon ve Fransız Ekmek tarafından yayınlandı. Ayrıca [tsukihime]bakın
+807
KGBeast 21 Eyl 2016 19:57:58

Shichibukai, tam Başlığı (王下七武海 Ōka Shichibukai? Oka Shichibukai olmak kelimenin tam anlamıyla "Kraliyet Yedi Askeri Denizler") anlamı, Dünya Hükümeti ile müttefik olan yedi güçlü ve azılı korsan.

Yani cevap ikinci soru, Evet onlar ASLA fazla yedi. Ama çoğunlukla Korsanları doğal yapısı nedeniyle yedi daha azdır. Hukuk, Karasakal, Timsah vb. sadece kendi hedeflerini sürdürmek için katılan eski diktatörler vardır. Yedi ağaları mevcut üyeleri Mihawk, Kuma, Hancock, Buggy ve Edward Weevil vardır.

Law ve Doflamingo Dressrosa olayları sonrasında pozisyonlarını terk etti.

Belki üzerine baktı Shichibukai birkaç kriterleri olmak fakat kesin karar Gorosei tarafından, ama Gecko Moriah sona ermesi vb gerekli (Alıntı yapılmaz. bu yönde) puan.

  • Bir boşluk yeni bir Shichibukai seçili olması için boş olması gerekir. Eğer zaten varsa yedi yeni isimler olarak düşünülebilir.
  • Korsanlara karşı güç bir sergi bir zorunluluktur. Örnek. Karasakal Dünya hükümeti için 550 milyon Ödül Ace devretti. Hukuk korsanlar 100 kalpler verdi. Bu Dünya Hükümetine sadakat sözü veren bir işareti olarak görülüyor.
  • Shichibukai sindirme aracı olarak kullanıldığı, bu shichibukai genellikle yüksek nimetlerini ve potansiyel, Karasakal olmak önemli bir istisna ile bilinen korsanlar. Buggy zayıf bir korsan olmasına rağmen bir diktatör olarak adını Kral Roger ve Yonko Shanks Korsan ilişkili olarak ortaya çıkardı aşağıdakilerden çünkü tanındı.

Ancak, bir kez kabul Shichibukai bir Shichibukai olarak devam edebilmek için onlardan beklenen bazı görevleri var. Eğer bunu yapmazsan onlar nimetlerini kendi re-aktif.

  • Dünya Hükümetine açıkça karşı gösterebilir. Sadece diğer korsanlar saldırır ve hükümete bazı "vergi" ödemek için gerekli olabilir. Bunu diğer korsanların gözünü korkutmak için temel gereklilik olan itibarlarını kötü olacağından mağlup olmamalı.
  • Hükümet için bazı görevleri yapmak, Boa Hancock eğer Marineford Zirvesi Savaşta savaşmak için reddetti eğer o, vb Adaları özgürleştirici bir Shichibukai olarak koltuğunu kaybetmiş olabilir (Örnek:) savaşlarda mücadele gibi görevli olabilir. Fakat onların asıl amacı diğer Korsanlara karşı mücadele etmektir.

Shicibukai fayda var, daha fazla bilgi ve nasıl vb ilişiği kesilir. başvurmak için bayanposta, Tek Parça - Shichibukai. Bazı uncited iddiaları çok inanmayarak onları almak.

+792
Manoj Kengudelu 30 Nis 2014 12:26:08

Ne felsefe taşı Gerçek görünümü vardır? "Tanrı oyun" Gerçek gözünde bir günah olduğunu bir bölümde Baba bahsetti. Gerçek neden sadece oluşturmak ya da bir filozof taşı kullanarak simyacılar cezalandırmaz?

+774
fjc 25 Eki 2019 06:32:21

Gördüğünüz gibi, naruto tüm canlanan karakter ölmeden önce şeklinde canlandırıldı. Üçüncü hokage en verimli çağları canlandı değildi o yüzden eski bir yaşta öldü.

+750
Rangi Keen 23 Eki 2014 09:39:26

İçinde Yedi Ölümcül Günah: Diriliş Komut, orada bir sayı rastgele belirir sol üst köşe gibi:

6:48

6:48

6:49

6:49

6:54

6:54

(Görüntü kaynağı)

Üst yazılı numaralar ne için sol mu?

+734
Andrei Poehlmann 13 May 2014 02:15:23

Bölüm 34 Bakemonogatari manga, Kanbaru görüşmeler hakkında onun geçmiş. Ailesinin ölümünden sonra yaşamaya durumu anlatılır o zaman, diyor:

Transfer olduğum okulda, basitçe oldu. Hala bir aksanı var, ama o zamanlar çok daha kötüydü. Kendimi bir sürü sorun vardı, ama kafamı ailem ile doluydu.

Aksan ne kast ediyor? Kagenui Kansai aksanı olan bir söz bulamıyorum ederken, hiç Kanbaru için bir şey bulmak, açıkça aksanı konusunda gelince burada bazı bilgiler sağlayabilir, anne ve babası ölmeden önce onun yaşadığı yere, hem de olabilirim.

+696
Van Hung Truong 2 Mar 2017 20:00:45

Amacı canlandırmak için On-Kuyruk onun Başbakanı ve bu yüzden onlar istediği için mühür hem Kyuubi ve Gyuuki tamamen de. Ama sonra Edo Tensei oldu çıkış Ayrı, Obito kaybettikleri canlandı Jinchuuriki var diğer 7 kuyruklu hayvanlar. Onları kapalı olmasına rağmen, o, o savaşta artık onları kullanamadı ve yalnız, Naruto ve Killer B bakan onun için zor olurdu.

Böylece karar verdi canlandırmak için On-Tails ile sadece 7 hayvanlar ve küçük çakra örnekleri Kyuubi ve Gyuuki o zaten vardı(mühürlü Kinkaku, Ginkaku ve bir parça kuyruk Gyuuki) böylece o olabilir olmak onun Jinchuuriki ve tam Göz Moon planı.

Daha iyi her şeyi anlamana yardım edecek olan Manga, görüntüleri bir dizi işte. En çok o gelen Manga Bölüm 594, ve nihayet anime de Naruto Bölüm 341.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6

+656
Mohammad Thawabteh 22 Oca 2010 03:00:25

82 İnuyashiki manga bölüm

İnuyashiki meteor uzayda Dünya'dan uzak duruyorlardı zaman Hiro sesini duymak mümkün değildi. Yani Hiro İnuyashiki (bazı haberleşme mekanizması yoluyla) denir.

Daha sonra

Hiro kendini havaya uçuracağını zaman, Watanabe Shion sesini duydu. Kendi giderken ve aynı şeyi İnuyashiki için de aile ve köpeği seslerini duydu imha oldu.Nasıl dünyadan sesler duyuyorlar mı? İletişim kurmak için çok Hiro İnuyashiki aramak zorunda mümkün olmadığını verilen.

Anime hala devam ediyor ve bu parçalar gösteri yapacaklar bilmiyorum.

+581
Robby Gzo Robby Gzo 18 Nis 2015 18:06:17

enter image description here!

Onu geri itmeye çalışıyor Zoro olamaz kafes kestiğini sanmıyorum. Bölüm 270 oldu benzer bir durum, nerede o kapana tarafından Beyaz Kafes boyunca Çile Demir. O zaman kaçacak değil. çünkü onu tuzağa düşürmek için tamamen gereksiz olduğunu söylüyor. Şimdi, kuş kafesi, durum kaçmaya hiç niyeti yok o anlamda benzer. Kesim kuş kafesi ya da kaçmak olmaz fayda kimseyle Doflamingo hala buralarda. Adada mevcut kimseyi öldürmek, kuş kafesinin olmasa da çalışacaktır.

Zoro bunu biliyor ve Doflamingo yenecek kişi Luffy olduğunu bilir, ama daha fazla zaman Luffy gerekir nasıl bilmiyor. Bu nedenle satın Luffy kadar zaman o ve engeller kadar kayıp olarak o olabilir, o çalışır, blok kafes yerine kesme. Eğer kafes keser denerse ne olacağını hiçbir ipucu var ve muhtemelen hepimiz Doflamingo tekrar tekrar koyarak devam edecek biliyorum çünkü muhtemelen sadece atık defalarca ve kafesini keserek gidecek çok gerekli enerji gerektirir.

Şimdi gibi soru olsun kuş kafesi var yıkılmaz, o değil henüz ortaya çıkana kadar son bölüm 787. Birkaç bilinmeyen bir korsan ve Fujitora gelen meteor dışında, aslında kafese saldırmak için değil, şimdi değil, ne de flash-geri çalıştı tek bir kişi olmamıştır. Bu nedenle güçlü dizeleri aslında ne olduğunu söylemek zor.

+553
user232432 12 Kas 2014 14:38:11

Yeniden canlandırılan Nagato birini canlandırmak için Dış Yolunu kullanabilirsiniz. Kabuto Naruto ve Arı yakalamak için bu kullanmak için, Tobi haber vermeden planladığını bile.

Kabuto planı geçici olarak Ningendo (İnsan) Yolu ile ruhlarını çekerek Naruto ve Bee öldürecek, sonra (Naraka Yolu) Jigokudo ile ruhlarını ve vücutlarını gizlemek, Nagato sahip olduğunu gösterir bölüm 551 Dış Yolunu kullanarak onları canlandırmak olabilir nerede Kabuto hideout, gel Nagato var. (Aşağıdaki resimdeki gibi.)

Ben de belirttiğim gibi Eğer Edo Tensei ile canlandı eğer Madara kontrol edemez çünkü Madara üzerinde kullanmak istemiyor. Kabuto plans to capture Naruto and Bee using Nagato

+542
Odessit 12 Oca 2012 14:21:34

Basmakalıp ustaları tanımlamak için doğru kelime olmayabilir, ancak, hepsi orada mangas mücadele milyonlarca göre ortak kişilikleri var. Kimse Efendi başka dizi yok gerçekten eşsiz bir kişiliğe sahip olarak açıklamak için daha iyi olacağını düşünüyorum.

Şu klişe kişilikleri bazıları şunlardır:

(Kung Fu) Kensei Ma - Sapık, Pasif
(Muy Thai) Apachai Hopachai - Beyinsiz brawn, henüz içeride yumuşak
(Karate) Sakaki Shio - kendini Beğenmiş, sert, kavgacı
(Judo) Koetsuji Akisame - Cool, sakin, toplanan taktisyen
(Silah uzmanı) Shigure Kosaka - Sessiz, ölümcül, gizemli
(Furinji tarzı) Furinji Hayato - Superman
Gördüğünüz gibi, kişilikleri, diğer serinin diğer karakterler de oldukça yaygındır. Bir tür bu karakterleri biri yapan şey kişilik ve hikmet sahibidir.

Ekstra yan not: manga Jujutsu olarak Akisame tarzı açıklar nasıl Aksine, gerçekçi Judo oldu. Jutsu Karate-aksine Sakaki tarzı da teknik olarak Karate edilir.

+532
Gr8Scholar 26 Eki 2012 08:06:55

Olarak Narutopedia başına,

Orochimaru vücuduna sahip Shinigami çağrılan bir maske yok etti. Orochimaru aç Shinigami mide kesip, vücuduna yansıyan bir yara, Shinigami içinde sıkışıp içeriğini serbest bırakmak için

Orochimaru ölümden kaçmak için (Beyaz Yu) Ahşap klonlar kullandığını biliyoruz. Ne aynı yaraları almış Shinigami oldu? Shinigami demek 'Ölüm Tanrısı' olduğunu biliyorum, ama hiçbir yerde ölümsüz olduğu belirtilmişti.

+466
Romano Streel 19 Haz 2018 17:10:04

Harribel öldürdü, Harribel bir Vasto Lorde olduğunu söyleyerek yorum Apacci flashback sırasında olduğunda.

Vasto Lorde çok Form var Arrancar kim olduğunu merak ediyorum

+451
user15284 9 Nis 2019 15:13:55

1970'lerde başladı, ancak zaman içinde bu tanımı biraz bulutlu ve pedofili olmak bir saplantı daha değişti. Ayrıca şiddet için bir parti lolicon bir şey varsa insanlar manga/anime ile fantezilerini yaşamak sağlayarak şansı azalmış, diğer taraf korurken çocuklara yönelik cinsel suçlar yakıt olabileceğini söyledi gerçek hayat, bağlı video oyunları şiddete benzer bir tartışma vardı.

Orada çok başvurulan malzeme burada.

(ロリコン?) Lolicon, ayrıca lolikon veya rorikon olarak romanised,Lolita kompleksi "ifadesinin Japonca bir bileşik olan. Japonya'da, dönem reşit olmayan kızlar için (ergenlik öncesi ergenlik, ergenlik veya sonrası ya da böyle bir çekim ile bir birey olsun)bir cazibe açıklar. Ayrıca manga ya lolicon anime lolicon söz konusu olduğunda yaygın olarak kullanılır, manga ve çocuksu kadın karakterler neyin anime bir tarz da ero kawaii olarak da bilinir) "erotik-şirin" bir şekilde tasvir shōjo manga (kızların çizgi roman) tarzı sanat tarzı bir yapı vardır. Japonya dışında, "lolicon" daha az yaygın kullanımı ve genellikle bu tür ifade eder. İfade eden orta yaşlı bir adam cinsel-eski kız on iki yıllık bir saplantı haline Vladimir Nabokov'un Lolita kitabı, bir başvuru var. İlk olarak Japonya'da 1970'lerde kullanıldı ve hızlı bir şekilde genç kız erotik dojinshi (amatör comics) tasvirler tanımlamak için kullanılır oldu. Yasalar çocuk veya çocuksu karakterler içeren açık içeriği düzenleyen çeşitli ülkelerinde, Japonya'da dahil olmak üzere, yürürlüğe edilmiştir. Japonya'da üst ve vatandaş grupları daha güçlü kontrolleri ve lolicon manga ve benzerlerinin düzenleyen sıkı yasalar doğru iş için düzenledik. Bu iddianın hiçbir kanıt olduğunu söylerken Diğerleri lolicon tür katkı için çocuklara cinsel istismar fiili, eleştirmenler söylüyorlar. Lolicon hayranları oldukça karakterleri yaşından sevimlilik bir estetik ilgi olduğu lolicon hayranları çalışmaları devlet ve lolicon toplama toplum arasında bir kopukluk temsil eden

+442
HoldingMcNail 17 May 2011 19:29:59

Jintan hala ona karşı Romantik duygular vardır, diğer erkek işi karakterler. Ayrıca (en az bir ve daha fazla sanırım)bazı sahneler Menma Jintan kasık üzerinde oturan ve etrafında hareket ediyor, nerede hangi doğal olarak ona burun kanaması verir ve en az bir kez kendinden geçmesine neden olur. Etkisi hakkında hiçbir fikri yok bunun anlamı şudur; böyle şeyler öğrenmeden önce öldü çünkü onu.

Yaratıcıları bu tür göstermek istemiyordu anlaşılan. bir çocuk gibi bakıyor Menma ile sahne. Kodomo hayır Jikan sona erdi değil olmak ABD pazarı için bu tür içeriği uyarlanmış. Geç-teen böyle bir genç karşı Romantik hisler-erkek karakter arıyorum karakter de insanlar squick eğiliminde olur.

+424
Wayne Weeks 23 Kas 2012 23:20:18

Herhangi bir sayıda karakter Haoshoku var: Kral haki, liste lütfen. 2016 kadar lütfen

+398
tiagomagalhaes 15 Eyl 2015 21:37:01

Oldu son zamanlarda bildirilen Matsuki Miyu, bir ses oyuncu var, vefat etti, belki gelen zatürree veya ilgili komplikasyonlar (RİP). O ses hareket anahtar karakter henüz tamamlanmamış gösterir, dahil olmak üzere en az Prisma Anda (Sapphire).

Bu kesinlikle bu olay ilk defa olabilir. Ne genellikle bittiğinde bir ses aktör için devam eden bir dizi (devam eden ya da bu anlamda sürekli olarak yayınlanan programı gibi Bir Parçası veya bir gösteri ile gelecekte planlanan Mevsimler Gibi [şu anda] Prisma Anda) geçer.

(Yeni seslendirme sanatçısı karakter için üç ana seçenek görüyorum; göstermek; ya da, en kötü durum dışında karakter yazmak, tamamen şov iptal edin. Ama her üç seçeneği de Kusurlu. Tarihsel olarak, böyle bir durumda ne yapıldı?)

+343
dredkin 11 Nis 2015 18:55:29

Çok az. Genel olarak Yune ailesi hakkında çok az ya da Oscar onu bulduğunda Nagasaki ne yaptığını aslında, biliyoruz.

Manga 1 Bölüm, Oscar Yune babası toplantıdan bahsediyor, ama ayrıntılı değil. Sadece annesini erken Claude satmak için annesinin kimono verir o zaman duyduk. Annesinin öldüğünü ima ediyor. Yune ablası Shione en çok duyduğumuz ve Yune var flashback onu birkaç kez görmek bile. Anime, Yune hatırlar onun için şarkı söylüyor, bir hastalık onu eğilimi, ve elleriyle kapıdan gölge kuklalar yapıyor Shione.

Yune var flashback görürüz evin büyük bir köşk görünüyor, bu yüzden Yune ailesi, asalet ya da soyluluk ya da bir şekilde bağlı olduğunu Olası görünüyor. Annesinden miras Yune güzel kimono da zenginlik anlamına gelir.

Manga bize hiç Yune ailesi hakkında daha fazla şey söylemeden bitiyor, yani bunu hiç bilemeyiz hepimiz gibi görünüyor.

(Erken, Yune Japon bir kadınla yasak bir cilveleşme gelen Oscar'ın aşk çocuğu olduğunu bulurduk ama artık Olası bence şüpheli.)

+265
Xcecution 17 Şub 2012 12:29:43

Tamamen FBI sapığın kimliğini öğrendi içinde-kaza durumunda () otobüste hırsız manipüle Işık gördük. Sonunda soyguncu öldü, ama her şeyi kitabına ya da soyguncu tamamen manipüle edildi, diğer bir deyişle göre gitti.

Yani benim soru, onu öldürmeden kurban üzerinde mutlak itaat kazanmak için Işığın mümkün mü? Eğer öyleyse, neden bu gücünü kullanır mı?

Mutlak itaat kazanmak için olası bir yolu (elli yıl demek)uzun bir süre sonra kişi için bir görev yazmak ve kişinin ölümünün gerçekleşmesi olun

+202
user59817 19 Ara 2010 22:54:44

Kusma sahneleri, sıvı gökkuşağı, mozaik veya parlak ışık tarafından sansür. Neden kusmuk sansür yapıyorlar? Atma, öldürme, kavga, (genital göstermeden) alkol, kötü dil, Çıplaklık alarak kan, vandalizm, vb neredeyse hiç sansürleniyor. Neden böyle bir kusma mı?

Örnekler

Opera mozaik sansür.
enter image description here

Gökkuşağı Nichijou gelen sansür.
enter image description here

Başka bir diziden beyaz ışık sansür.
enter image description here

(Olanlar 2010 yılından önce yayınlanan) eski gösterileri genellikle kusma sansür yok.
Altın Çocuk (1995-1996)
enter image description here

+200
sergeng 26 Oca 2015 17:42:22

Bu oyunu "Naruto : Ultimate Ninja Fırtına Devrimi" ilgili Hikaye kısmına göre, eğer iyi hatırlıyorum :

Danzô Shisui kendi klanını karşı kullanmak istemedim çünkü oluyor sonunda hükümet darbesinin, önlemek için güçlerini kullanmak için Shisui gözünü çalmak istedi. Danzô Shisui gözleri birini çalmak başardı, ama Shisui hemen sonra kaçmayı başardı. Danzô diğer gözünü almak için her şeyi yapacağını biliyordu, bu yüzden Ayrı (ve çok Danzô neden 2 gözün nerede olduğunu) vermek, ve artık gözleri vardı, bu koşullar altında yaşayan anlamsız ve intihar olduğunu düşündü sanırım seçti.

+187
ayw ws 31 Mar 2011 00:46:20

Bu 3. Dünya Yuno gibi ben tarif burada, ilk paragraf.

Olarak I. Dünya Yuno kendini bıçaklama ölür. Bunu 1. Dünya Yuno değil, 2. Dünya Yuno çünkü o öldü olarak I. Dünya Yuno(doğru bana eğer ben yanlış)

+122
kyrintethron 24 Nis 2019 10:08:28
Suikast Sınıf dünyayı yok etmeden önce bir yıl içinde öğretmenleri öldürmek için misyonu olan bir sınıf hakkında Matsui Yuusei tarafından Shounen bir Manga var.
+120
simplycoding 25 Ara 2019 08:31:09

Evet, var.

Yeniden manga okuduktan sonra, bu iki defa oluyor. Bir kez Ichigo Las Noches ilk kez Ulquiorra kavgalar zaman

enter image description here

enter image description here

Ve yine onun mücadele karşı Grimmjow

enter image description here

enter image description here

+100
Jeremy Lindsay 20 Mar 2018 05:14:50

Son zamanlarda Death Note izlemeye başladım ve bölüm 17 sona ulaştı.

Işık ormanda notebook sakladı, ben o öldürmüş olamaz mı? L eğer (ÇOK ironik olan, gururlu L Sicili onun olduğu için yapar) Huntington gibi yavaş yavaş degentrative bir hastalık olarak ölüm nedenini yazarsa ne baş şüpheli ama Işık olacağını söyledi mi? Erken Ray Penber nişanlısı ile yaptığı gibi, onun ölüm tarihi belirterek öldüreceğim yapabilir. Ve ben vücut üzerinde kontrolünü kaybediyor gibi daha az ve daha az yararlı olur.

Bu yöntem henüz dizi gördüğüm kadarıyla (as) insanların ölüm nedenini belirlemek olduğunu keşfetti beri özellikle ikna edici olurdu.

+59
Basavaraj K Bukka 19 Kas 2012 00:34:40

Hayır. Ichigo bıçaklandığında, tek şey Rukia Ruhu Enerji transfer. Kılıç onu çağıralım ve her ikisi de Ruh Enerjisi bazı etkiye sahip etkili, Kido kullanma yeteneğini kaybetti. Ancak, Ichigo onun yeteneklerini herhangi bir cevap vermedi.

+20
J M I 6 Şub 2015 15:41:07
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil