Rin'in ölümü Obito Dördüncü Büyük Savaş başlatmak için açan tek bir nedeni var mıydı?

Ben Mugen Tsukuyomi dikkate Obito için başka bir sebep değil gibi görünüyor.

Obito diğer motivasyon vardı, Rin'in ölüm hariç mi?

+696
Carl Woodhouse 21 Haz 2015 10:13:32
37 yanıtların

Hayır, Amestrians olmak zorunda değil.

Aslında, Fort Briggs de mücadele ederek kayıp olduğunu düzenledi. Kimblee sadece kan sorguç oluşturmak olduğunu Gururla söyledi. Briggs Drahmi daha güçlü olduğunu Kimblee biliyordu, bu yüzden Drachmans yalan söyledi ve Briggs savunmasız oldu, yok olmak, tüm Orduları sebep olduğunu söyledi.

Diğer savaşların çoğunda, aslında, Amestris galip geldi. Amestris yeşil alan olarak harita aşağıda başladığını hatırlamak zorunda.

Map of Amestris and the surrounding area

Onlar kolonize dinlenme alanı etrafında onları (çok sayıda mevcut yerlerde, bazı listelenen the Fullmetal Alchemist Wiki makalesi üzerinde Amestris) büyütmek için, ülke için Babasının nihai amaç için kazanç miktarı ruhlar gerekli. Bu zaferler genellikle çok daha masum insanlar ve Amestrians daha düşman askerlerinin ölümüyle sonuçlandı.

Yani, cevabınız soru doğrudan, hayır, o değil gerekli olduğunu Amestrians ölmek için dönüşüm çemberi. Aslında, Drachmans, İshvalans, ve diğerleri Söz verilen Gün önce yıl yüzlerce katliam kurbanı olmuştur.

+998
Alwx 03 февр. '09 в 4:24

Punk Hazard Arc, Zoro Monet adlı bir logia ile kavga etti. Kar kar hiç mi gücü yoktu. Bu savaşta Zoro Monet'i haki kullanarak değil ama bir hayvan ile ilgili korku bazı formunu kullanarak yendi.

Zoro Monet yenilgi tam olarak nasıl bu yeni yeteneğini kullanarak mı? Onun bu yeteneği ne? Başkası tarafından kullanılan bu gibi aynı yeteneği gördük mü?

+979
Varun SenthilKumar 11 May 2019 13:17:44

Bu denilen Mudazumo Naki Kaikaku. Karakterlerin hepsi George Bush, Kim Jong Il, Mao, Pol Pot, Putin, elbette gibi gerçek hayat politikacılar, pek çok Nazi Almanya'dan kapalı dayanır, ve birlikte bu mangada Mahjong oynamak. Ayrıca bir anime serisi içine adapte oldu.

enter image description here

+947
Olusola Omosola 25 May 2015 15:47:54

Punk Hazard arc sırasında, çocuk bir ejderha dönüştü Momonosuke. Bir ejderhaya dönüşen bir çocuğun hikayesi nedense bana çok tanıdık geliyor. Daha önce bir yerde masal ya da efsane bir parçası olarak bile bir tür olarak duymuş olabilir inanıyorum. Benzer bir şey bulmak için biraz aradım ama bir şey bulamadım.

Momonosuke, bir ejderhaya dönüşmüş olan çocuğun hikayesi, bir şeye dayanarak mı?

+945
blubberbo 23 Tem 2019 21:45:53

Özellikle manga/anime önceki günlerde oldukça karakterin her zamanki neşeli kendini daha farklı, daha ciddi bir durumu göstermek için kullanılan sadece sanatsal tarzı. Çok zaman ayırın ve bunu kabul binlerce yıldır ve herkes sanki bunu daha önce yaptılar. Evrim olarak daha az Anime var şimdi daha önceki çalışmalarında parodi amaçlı olanlar hariç bunu.

Şahsen 1 Sezon kızgın durumunu göstermek için kırmızı parlayan o zaman bunu tercih ederim. Ben daha bile mantıklı gelmedi ne parlayan durumuna şartları ile geldi) bu yana hitokiri tarafını bastırdı gerekiyordu Amakakeru ryu no hirameki (öğrendi sonra gerçekleşen Requiem film gitmiş oldu.

+921
Bird Person 4 Nis 2019 22:31:48

Belli ki amiraller logia-tipi meyve, bu kontrol:

Akainu meyve: Magu_Magu_no_Mi

Aokiji meyve: Hie_Hie_no_Mi

Kizaru meyve: Pika_Pika_no_Mi

Sorun buradaydı seviye güç haki, bu durumda Busoshoku haki.

Haki bu tip seviye farkı bir kullanıcı diğer isabet sağlayan görebileceğiniz farklı savaşlar bir çok örnek var. Net bir durum Zoro haki onun üstün olduğu için PİKA teşekkürler vurmak yöneten Roronoa Zoro vs PİKA, mücadeledir.

Rayleigh Kizaru durdurmak için kullanılan Haki ve Logia bedeni bile dokundu da bu amiraller haki için etkilenen olduğu çok açık.

+893
javey 16 Haz 2018 12:55:49

Nagumo gerçekten taş salgıları içerek hayatta kalmayı başardı. Bulana manga ilerleyen bölümlerinde aslında budur.

Ambrosia, bir sıvı tüm yaraları iyileştiriyor İlahiyat taştan salgılanan. (dışında parçalanmış uzuvlar)

-Canavar gibi kurt tüketimi vücudunun yıkım başladı. Kemiklerini kırıp, sürekli bir dış kaynak tarafından iyileşmiş yoksa her normal insan öldürebilecek bir organ yok.

Nagumo ayrıca, canavar gibi kurt tüketimi hayatta kalma olasılığı mümkün olan tek bir kişi vardır. Olurdu:

Anında onu buharlaştırmak değil tüm zarar yeniden yeteneği ile Yue, Bir vampir.

Tüm yenilenme onun sınırları henüz bilinmemektedir ve bu nedenle olsa da kullanmak mümkün olabilir.

+871
Saurav Jaiswal 5 Nis 2019 09:36:41

Hadi Ölüm bir Not vardı ki. Eğer kitapta birinin adını yazsam ve sonra ölüm detayları yazdı, ölüm nedeni ve gerçek ölüm bireysel bir Dur tamamen farklı bir şekilde olabilir ya da hala harekete ölümü olacak, ama?

+840
Rizwan Ul Haq 18 Eyl 2016 20:38:09

Wholecake ada yay, Reiju luffy'nin vücuttan zehir emmek başardı. Nasıl? O-Zehirli meyve Zehri yiyen var Macellan bir İtiyorlar Aşağı değil miydi? Reiju yetkileri nelerdir?

+823
Rebecca D Fox 25 May 2018 05:07:12

Koro sensei süper serin ve ultra güçlü. Ancak su, özel bıçaklar ve bombalar gibi birçok zaafı var. Ayrıca yanmaz olup olmadığını bilmek istiyorum?

+790
Wayne Phipps 19 Tem 2010 23:14:16

Hayır, tüm Lanetli Çocuk 10 yaşında değil, Lanetli Çocuk hala doğuyor olması çok muhtemeldir. Işık romanda Dış Bölgesinde Rentaro için rögar kapağını açan kız 7 yaşına etrafa belirtiliyor

Muhtemelen yedi yaşındaydı ve Rentaro yüzünde şaşkın bir bakışla baktı. Gözleri kırmızı parlıyordu.

Kesin değil ise, aşağıdaki pasaj da muhtemelen sebep olan Lanetli Çocuk hala doğuyor, ima etmek yeni Gastrea Kanun teklif ediliyor gibi görünüyor

Lanetli Çocuk gözleri açık bile önce gizli bir nehir yanında teslim, sonra öldürülmek için sadece kısa bir süre önce normaldi.

"Kısa bir süre önce" tespit etmek zor ise sadece 10 yıl önce başvurduğu şüpheliyim. Bu da çok az genç lanetli çocuk görüyoruz, çoğu doğumdan kısa bir süre sonra boğuldu sebebi olabilir. 10 yıl önce aileler çocuklarını Lanetli Çocuk olarak doğmuş olurdu ama son yıllarda belki de çocuklar büyük miktarda gözlerini açmak bile önce çoğu anne çocuklarını öldürmek neden muhtemelen açıklar bu şekilde doğmuş olması bekleniyordu olduğunu bilmiyordum.

Edit: İkinci ışık romanı tekrar Lanetli Çocuk 10 yaşında değil, aslında aynı zamanda daha genç olduğunu doğruluyor

On yıl önce Büyük Gastrea Savaş hemen hemen aynı zamanda doğmuş, Lanetli Çocuk 10 yaşında ya da daha gençti.

Şimdi, Lanetli Çocuk wiki sayfasını bildiren Matsuzaki bildiren tüm Lanetli Çocuk 10 yaşında ancak ben bulamıyor Bu ifadede de ışık Roman ya da anime bu yüzden almak ve bir tutam tuz.

+765
user118984 8 Tem 2017 21:53:15

Örneğin , Hello Kitty, bu "Aşk Elma" bölümü vardır:

Beş elma boyunda ve üç elma ağırlığında.

İçinde Kagerou Project, nerede Evlenmek ağırlığı vardır:

130 elma.

Japon Kaai Yuki elma cinsinden yüksekliği var Vocaloid.

Yükseklik: "10 Gibi uzun boylu olarak büyük elma"

Bazı karakterler neden elma ölçülen ağırlıkları var mı? Elma ağırlık ölçme trend Hello Kitty ile başladı? Ya bence bu kadar yaygın bir eğilim.

+716
Mitchell K Mortensen 4 Eyl 2011 07:41:27

Hiçbir kaynakları var çünkü bir kaç yanıt var, ne yazık ki biraz spekülatif ediyorlar.

 1. Sürrealist mizah olan gösteri, temel dayanak noktası olarak beslenir. İzleyicisi deja vu tetikler, çünkü anlam olmak zorunda değil, ve biraz sinir bozucu bir sonucu vardır.

 2. Aynı önerme için farklı yaklaşımlar deneyin onları sağlar. İlk bölümde de ikinci yarısında Fransız kesimi altyazısı onlar ses aktörleri değiştirmek için ek olarak. İkinci bölüm, film şeridi segmentinde farklı doğaçlama ve canlı aksiyon bölüm tamamen farklıydı.

 3. Relatedly, hedef kitle bulmalarına yardımcı olur. Gösterinin gariplik verilen, kesinlikle tekrar kapatın ve bu yarım bölüm izle insanlar görmek olacaktır. Ama izlerken şaka katılmak elde tutmak isteyen insanlar, ve bir ödül olarak görünen yeniden karma karışık yeni içeriğin birkaç nuggets olsun. Kırmızı ikinci sezon 8 Bölüm neredeyse aynı kapsayan "Sonsuz Sekiz" gerçekten seyirci bölünmüş şekilde her iki tekrarlı ve farklı olma yara onlar farklı şekilde yönlendirilmiş olan aynı zaman döngü ile bu karşılaştırabilirsiniz.

+707
Nana Samuel Olushola 1 Tem 2013 15:07:04

Disgaea (ya da "Eco Senki Disgaea") bir franchise dayalı bir dizi video oyunları tarafından Nippon İchi.

+666
user2000417 17 Nis 2012 05:32:37

hand gesture of Mai at episode 17

Bölüm 17 öğretmen Mai katılacak öğrencilere sorulduğunda bu gibi (fotoğrafta gösterilen) elini kaldırdı. Bu ne demek şaka bile?

+621
djc 10 Mar 2018 19:43:17

Trigun serisinin hepsini izledim ama nedense hiç Vash çok mutlu davranır nedenini anladım. Onun hikayesi gerçekten sıkıcı ama dizi onun mutluluğu için nedeni açıkladı sanmıyorum. Herhangi normal bir insan çok karanlık olacağını düşünürdüm ama Vash tersidir.

+598
ThooTHooot 9 Tem 2013 04:56:27

Anladığım kadarıyla, iki sebep görüyorum:

 1. Keçi ve ÇMG her iki çalışma birlikte son arc. Benzer ne @ani cevap bahseder, Keçi değil, bir anti-insan örgüt değil, bir organizasyon amaçlı bulma yolları için insanlar ve cinler için bir arada var. Eğer üyeleri tüm insanlar canavarlar olmasını ister, onların amacına aykırı düşer.
 2. Öyle ki onların etkiler besin kaynağı. Cinler insanlar yem. Eğer insanlar ghoul olmaya devam edeceğini, onların gıdası düşer. Tabii, cannibalize olabilir ama mangada görüldüğü kadarıyla, cinler insan veya yarı-ghouls kadar iyi tadı yok.
+541
zoul 7 Nis 2013 08:56:15

İlginçtir ki, bu TVTropes link verdim bağlantılı açıklamalarda vardı cevabı

Freeza Goku ile kavga sırasında cinnet getirdi. Freeza yok eder çekirdek ve patlamaya kadar gezegen beş dakika verir. On bölüm her sahne için screentime (üç saat o iletişim aynı anda oynamaya) ve üç yüz hatları iki savaşçıları için daha sonra gezegen sonunda çöker.

İşte.

 • 10 bölüm
 • Yaklaşık 3 saat
 • İletişim 100 satır

ancak, öyle görünüyor

Snarkily dub içinde Lampshaded. Gitmek için On bölüm ile, Frieza var muhtemelen olacak gezegen zor olanı "etkisi hat... son iki dakika daha."

+529
jdoggsc 4 Nis 2019 16:22:11

7 Bölüm Shichika savaşırken, Nanami Basiret bahsetmemiş, ama hiç daha önce (4 Bölüm olarak) Maniwani savaşırken, sanırım böyle bir şey söyledi.

Basiret onu Maniwani var Kempo kopyasını ona izin ne olduğunu, ama önceki bölümde ismi mi? Bu Maniwani ona saldırdığı zaman ya da adayı terk ettikten sonra Basiret başka bir yerde öğrenmiş yaptı, ve gibi hiç oldu mu? Ve eğer bunu öğrenmiş miydi nerede ikinci durumda, değil mi?

+440
Seoladh 28 Eyl 2018 06:04:17
 1. Edo Tensei ölüm zamanında olduğu gibi bir kişi geri yükler. Madara öldüğünde, kırışık ve yaşlıydı. Nasıl Edo Tensei Madara yeni marka mı?
 2. Rinnegan kekkei genkai/a tota değil. Edo Tensei Madara neden hala Rinnegan sahip olduğunda, ölümünün zamanda, o (Nagato üzerine yerleştirdi çünkü) Rinnegan sahip değil mi?
 3. Madara Izanagi kullanımı nedeniyle bir gözünde görme kaybı, ama Rinnegan uyanışından sonra, kaybettiği Ebedi Mangekyou onun geri topladı.
+437
Matteo Bani 20 Ağu 2018 18:48:10

İlki, Ayrı daha güçlü Obito ve bunu hepimiz biliyoruz! Pürüzsüz değil Kamui olan birini yenmek mümkün değil, zor Obito bile bir gözü yok, ayrı daha güçlü ve Kakashi Naruto içinde Ayrı daha güçlü ol! tabii ki, Ayrı ölümcül jutsu var ama uchiha hakkında her şeyi bilen Kakashi gibi birinin, ona karşı yararlı bir jutsu olur ızanagi sanmıyorum. Tek yapacağı şey hayata geri almasını ve başka bir zaman onu öldürmek için bekliyor! Her neyse, Obito Ayrı kullanılır ne demek istediğimi ve ondan hiç korkmadı. eğer bir şey yapmak için planlanan, onu öldürecek! Çocuklar, onları herhangi bir hayranı değilim ama, Obito Ayrı daha güçlüdür ve eğer Kakashi gözünü vermemiş olsaydı, kakashi listede olmayacağını bile! Eğer orochimaru bir şey yaptıysa, onunla bizzat ilgileneceğim bu yüzden, kullanılan ayrı Obito, bu kadar kolay Ağrı orochimaru mağlup etti ve ona katılmak zorunda kaldığı gibi ve Acı sasori söyler. Ama biraz ayrı daha güçlüdür, ancak kolayca onu alt edecek bir noktaya değil, çünkü kolay en azından obito ayrı farkında olduğunu obito aynı şeyi yaptı ise acı bir çocuk gibi orochimaru tedavi! Akatsuki katılmasını söyler o yüzden

+423
Kinghitz 12 May 2011 06:18:07

Bu poz normal için Gendo Ikari gelen Evangelion serisi. Bile bir sayfa knowyourmeme ve aynı zamanda kullanışlı bir örnek için 'Parmak Sol' üzerine tvtropes.

Gendo Ikari

Serinin Rei adlı bir çeşit Shinji adında bir oğlu ve kızı var. (Başvuru hemen akabinde de Evangelion var Kaworu)

+413
esabine 8 Kas 2019 16:09:36

Tabii ki çocuklar ve aileler için yapılan gösterileri izlemek sürece ülkesine de yaygın olarak kabul edilir ne bir sürpriz yapmak için gelebilir, ama genellikle izlediğiniz anime değil.

Aslında, "gece geç anime denilen şey, uluslararası toplumun tüketir bu anime çoğu." Bu dizilerde genel değerlendirme ortalama bir Japon insanı hiç görmemiş olma ihtimali çok düşük. Diğer bir deyişle, onlar çok niş. Düşük rating ve izleyici telafi etmek için, anime bu tür genellikle Blu-ray, DVD ve diğer mal satış para kazanmak.

İzleyici düşük olduğundan, anime oluşturmak için bütçesi de oldukça düşük. O hep bahsedilen tarafından Sanayi içerdekiler bu ortalama bir bütçe için 1-cour, 13 bölüm serisi yaklaşık $2 milyon dolar.

Bu anime düşük izleyici faktörler, kültürel olmanın en önemli biri bir dizi sonucudur. Eğer sen değilsin farkında nasıl çalışır Japonya, ofis çalışanları eğiliminde olması beklendiği için çalışma 12 saat vardiya düzenli olarak; öğrenciler de atanan büyük miktarda çalışma (üst kısmına herhangi bir kulüp taahhütleri) ve sadece tatillerde ve pazar günleri kapalı. Geç saatlere kadar gece anime izlemek için kalmak için kimin zamanı var bu kadar çalışma ile?

Muhtemelen haklısın, kesinlikle bu yapımları Yabancı Yatırımlar bu yapımları içine yeni bir soluk olabilir. Ne yazık ki, gerçek bir karmaşık bir parçasıdır. Olabilir veya farkında olmayabilir gibi, (örneğin, Noitamina bloğu gibi istisnalar dışında) tüm anime reklam tanıtmak için manga, oyunlar ve ışık romanı yayıncılar değil, aynı zamanda (bu OP ve Ed.) kapalı kar sence kim müzik prodüksiyon şirketleri yüceltti, ve bu Pizza Hut gibi genel ürün reklam verenler ve Lawsons. Bu gibi ürün reklamcılar satış umursamıyor, anime karşı kendilerini satmaya çalışıyorlar.

Bu tür tanıtım ve reklam anlaşmaları genellikle uluslararası pazarlara gelince sonuç yok. Eğer Code Geass Pizza Hut referansları hatırlayacak olursak, BİZE sürümleri onları bulanık çıkar. Bandai Pizza Hut ABD varlık ile görüşmekte olduğu zaman kesin nedeni hiçbir zaman açıkça ifade edilmiştir, ama Pizza Hut Japonya yurt (Japonya'daki gibi) böyle baskıcı bir sponsor olduğunu görmek mümkün görüşmeler suya düştü. İş yaparken kendi idealleri ile ayrı ve farklı varlıklar ABD'de aynı adı ve markası, Japonya'da Pizza Hut ve Pizza Hut paylaşımı rağmen.

Top bu, yerelleştirme hakları için bir lisans Haritayı don gel ucuz ve çoğu zaman bu don vardır bir mekanik lisans için müziği kullanması. En çok bu lisans ücreti peşin ödenen ve bir dizi başarılı yeterli, telif olmalı para için orijinal üretim komiteleri (hangi dizi 20 ila %30). Bu şeyler daha çok yerelleştirme şirketleri seçici olmak yani bir ürün çıkar ya da en azından Çek bile gereken her şeyi getirmek için yüksek maliyet getiriyor.

Satmak için gerçek bir ürün olmadan, yeni anime yatırım olanaklarını kar zayıf. 2013 yılında, anime endüstrisinde Japonya getirdi üzerinde $2.03 milyar ABD Doları , Japon ve uluslararası pazarlara birlikte. 2014, Japon manga endüstrisi yaptı fazla $2.3 milyar dolar sadece Japonya. Japonya'da, anime simbiyotik ilişki ve manga çünkü mevcut altyapı ve ilişkilerin çalışır. Ancak, ABD'de, her şey parçalanmış, daha da zor distribütörler arasında koordinasyon yapmak.

Stüdyoya gelince, artık dağıtım bir IP dağıtımı ve sergileme hakları yok. Neden ki? Bunu yaparsanız, aslında şirket ve ürünleri için saygılarını daha da azaltabilir bu ürün, terk ediyorsun hayranları söylüyorsun. Benzer şeyler oldu geçmiş gibi Macross ve Robotech. (Bu anime olarak bilinen animasyon türü BİZE seyirci farkında yapma gibi) böyle bir olayın çıkması için bazı iyi şeyler olurken, bazı olumsuzlukları da (Night resmen BİZİ tutun Harmony Gold sürece hakları serbest bırakılabilir) idi. Ne demek sahibinin IP olmaz yeniden serisi, daha sonra, onlar gibi değildi. - Sailor Moon Crystal, Dragonball Süperya Osomatsu-san? Kötü günde de iyi ve ilgili IP sahipleri kendi IP'leri kendi haklarına kendileri için serinin bütünlüğünü korumak için bekle, yaratıcıları ve hayranları için. Neden insanlar ay ve yıl için bazı yabancılarla onlar gibi yapmak yönetmektedir yapmak için çalışmış bir şey satmak? Ben IP hakkı satıyorsunuz bir kez söylemek zorunda değilsin. Amerikan şirketleri orijinal yaratıcıları ve hayranları vizyonları ve fikrine saygı duyacağız ki?

Ancak, tüm korkunç değil. Orada var olmuş müzakerelerin ortak girişimler ile Japon şirketlere yatırım anime için Uluslararası Pazar.

İki şirket, anime, üretim ve Uluslararası Pazar için yatırım yapacak bir ortak girişim kurulması olduğunu Streaming video dağıtıcı Crunchyroll ve Japon ticaret şirketi Sumitomo Corporation Perşembe günü duyurdu.

Yatırım boyutu adı varlık ortaya konmuştur olmayan ve bu ortak girişim, bir kısmı daha sonra Crunchyroll tarafından dağıtılacak olan anime başlıkları üretim komitelerde yer alacak.

Sumitomo Corporation (sougou shousha) Japonya'nın en büyük genel ticaret şirketlerinden biridir. Medya bölümü kablo TV, karasal yayın ve sinemalar için içerik dağıtır. Son yıllarda, yaratıcı içerik iş yatırımları artmıştır.

Şubat ayında, Japon medya şirketi İmagica Robot Holdings ve kamu-özel Serin Japonya Fonu ile altyazı, çeviri ve dil seslendirme hizmetleri sağlayıcısı tabanlı SDI Media, bir ABD elde etmek için ortak Sumitomo.

Basın açıklamasına göre, Crunchyroll 700.000 ödeyen aboneler ve 10 milyondan fazla aylık izleyiciler sahiptir. Bu Daisuki ve Crunchyroll, Çin şirketlerinin yanı sıra, uluslararası distribütörler giderek üretim komiteleri yer alıyor raporda.

Yurtdışı dağıtım için içerik lisansı yükselen maliyet ile, içerik sağlayıcılar üretim yerine rakip yatırım ve yüksek lisans ücreti ödeyerek dağıtım haklarını kazanmak emin olabilirsiniz. Ancak, Anime! Anime! Crunchyroll amacı sadece haklarını satın değil, Biz de notlar.

Crunchyroll kurucusu ve CEO'SU Gao Kun anime sektöründe yurtdışı piyasaların artan önemi bildiriliyor. Ortak girişim oluşturulması, şirket anime üretimine kurulduğu zaman hayranları bağlamayı amaçlıyor. Ortak girişim ile, Kuzey Amerika ve Avrupa'da geleneksel olarak güçlü olan Crunchyroll, aynı zamanda Asya'da geleneksel olarak güçlü olan Sumitomo ile dağıtım ağını genişletebilir.

Bu sadece Crunchyroll böyle bir mekan peşinde olduğunu söylemek mümkün değildir. Funimation ve Netflix yapıyor aynısını. Herhangi bir tahmin bu yeni girişimler olacak nasıl. Bu şirketler ne kadar iyi bu şirketler anime mevcut uluslararası pazarda anlamak nasıl ve hayranları istediği anime uluslararası hayranları, ulaşmak mümkün olacak? Sadece zaman gösterecek...

+369
imnoraa 22 Ağu 2013 14:53:08
 1. Fujiya (不二家) ve Ginza Rahat Köşe (銀座コージーコーナー), Japon pasta/Kek Dükkanı bayilikler
 2. Kenshiro, gelen Yumruk Kuzey Yıldızı, Büyük Ayı
 3. Shoko-tan, onu ağustosböceği tabanlı moda
+356
user25366 3 Oca 2013 13:57:30

Kagami fikirlilik arzu edilir bir şey olarak basit onu görür

Biraz daha açıklamak için, o sahnede son derece masumca bir evcil hayvan köpek için arzusunu dile getirdi Tsukasa ve o tarafı hava onun istediği doğrultuda kararlılıkla yürüttüğü sonra kovalanan bir köpek ve tek sahibi heyecanlandı başlı karakter ve aslında, çünkü mümkün düşünün aşağı bile yoktu.

Şimdi, seri boyunca Kagami karakteri iki kız kardeşten daha ileri düşünce olarak kurulmuştur, ama olmak istemiyor! Kız kardeşi gibi olmak istiyor nasıl ifade edilir bu şekilde tepki verir o zaman kız kardeşi gibi olduğunu ve çok masum bir köpek istediğini söyleyerek yürütmektedir hakkında yorum savmak için çalışıyor. Heyecanla ve masum bir şekilde onu düşünüyordum olmuştu çünkü sadece burada mantığın sesi oldu.

Boyunca Lucky Star, o bir çalışan gag kardeşler hem gıpta Diğerleri kişilik özellikleri, ve bu senaryo gibi bir örnek bu. (aynı zamanda Ya da daha fazla sorumlu Kagami gibiydi dilek gördüğünüz gibi)

+348
rakesh pradhan 17 Haz 2012 00:43:40

Bu biyoloji tipik kavramları ile karşılanır. (Bildiğim kadarıyla) için hiçbir tür ya da bunu söyleyerek uyku diğer kişiler gönderebilir, hemen hemen her tür diğerleri için ölümcül ya da hoş olmayan doğal ürünler çeşit üretir.

Düşünün, örneğin, tetrodotoxin olarak bilinen zehirli madde kirpi balığı balık veya fugu. Tetrodotoxin sinir sodyum kanallarını ve böylece engeller sinir sinyal transferi engelleyerek çalışır. Bu sinir sinyal kullanan tüm yüksek omurgalılar etkiler. Balık kendisi birçok bakteriyel symbiontic türler tarafından üretilen değildir. Onlar değil sadece türler için kullanın Bu zehir gibi bir savunma mekanizması; diğerleri arasında, çok mu sert derili newt.

Bu bakteri barındıran tüm türler tetrodotoxin bağışıklık gibi doğal, ilginç. Ancak, hatta daha ilginç olduğu gerçektir ortak jartiyer yılan, bir doğal yırtıcı sert derili newt, var da geliştirilen bazı dokunulmazlık. Tetrodotoxin karşı bağışıklık hale getirilmesinin sodyum kanalları bu geri değiştiği için takip edilebileceğini söyledi.

Benzer bir mekanizma olabilir ve jigglypuff şarkısını göre hareket edilmelidir. Potansiyel olarak, şarkı (uyuyan bir avcı jigglypuff saldırı olamaz) ya da saldırı (uyuyan bir kurban kaçmak mümkün değil) bir yöntem ya da kendine bir yöntem savunma olduğunu varsayalım olabilir. Herhangi bir durumda, eğer jigglypuff uyku için kendisi söylemek mümkün olsaydı, o kolay bir hedef mevcut, çünkü evrimsel olarak çok kötü olurdu. Bu nedenle, evrim muhtemelen kendi şarkıları başka jigglypuffs’ şarkı zevk (ve belki de bu,) dayanabilmesi olanlar jigglypuffs seçilmiş. Bu onları hayatta kalmak için bir avantaj sağladı.

Hangi jigglypuffs’ şarkı söyleyen uyumak için kendilerine söylemiyor tam mekanizması pokéworld pokémon araştırmacılar tarafından araştırılmış olması gerekir. Ancak, sinir sistemi uyarıldığında, diğer hayvanlar, insanlar ve pokémon, farklı muhtemelen nedeniyle, henüz molekül mutasyon sinyal keşfedilmeyi daha farklı bir şekilde tepki gösteren bir hipotez sunuyorum.

+338
Sophia Hava 14 Haz 2010 09:14:02
+327
Cecilia Jeruto 8 Eki 2013 08:38:14

Ben izledim ilk 3 Bölüm Higurashi Hayır Naku Koro Ni Kai (Evet, ikinci sezon) ve orada hiçbir korku, ne de kodlanmış olarak "korku" siteyi ben izlerken değil; aksine ilk sezon.

+294
mowwwalker 11 Eki 2012 07:46:42

Ben inanıyorum arıyorsun Rave Master.

Ben okuma manga, ama tarife çok benziyor hikaye ile anime uyarlaması.

Elli yıl önce, iki güçlü eserler) İblis Taş ve RAVE kırık ve dünyanın her tarafına dağılmıştır. Hikaye Haru Glory yolculuk izler; onun seyahatleri sırasında birçok yeni arkadaş ve müttefik tanışır ve ayrıca Daemon Kartı olarak bilinen düşman. Onu Daemon Kartı yenmek için PARTİ tarafından verilen yetkileri kullanmak ve RAVE diğer parçaları bulmak zorunda kalacak.

Babasının ölümüne gelince:

Ancak onlar durdurmak gibi Elie neredeyse ezilmiş bir blouder [sic!] ve kaçmalarına yardım eden İzin kurtardı. Sonunda, Gale [kahramanı babası] düşer bir delik ve Haru çalışır kurtarmasına ama ikisi de tutsak olmak, mahkum olmak ezilmiş tarafından kule. Ancak, bir adam ve bir baba olmanın anlamını Haru için açıkladıktan sonra, Gale Haru itirazlarına rağmen onu korumak için Haru vücut kapsar. Kule collapes sonra, Haru babası onu korurken öldü bulmak için dehşete. — Rave Master Wiki

Başvuru

+265
Karsus 27 Mar 2017 19:14:16

Başından bölüm 2 Fullmetal Alchemist: Brotherhood, biz bu çizim iki eliyle yazıtlar kullanın İbranice harfler. Daha büyük görüntü için tıklayın.)

still from episode 2

Bu görünür kaynaklanan Kabala: buldum benzer bir görüntü üzerinde Yahudi Sanal Kütüphane, nerde en azından, atama יה ve וה için farklı ellerini tutuyor.

image from JVL

Ancak, eğer gerçek hayatta bir şey için el tekabül avuç metni ve parmakları üzerinde harfler de Yahudi Sanal kütüphaneden bulduğum resim bu maç için görünmüyor eğer çözemiyorum. Olası yaptıklarını ve sadece onları okurken çok zorluk var (tabii.) Ben de hatırlıyorum görmeden bir yorum Reddit söyleyerek bazı İbranice metni Kader/sıfır yapılmış hiçbir anlamı tüm önce, ben değilim indirim imkanı anime yapımcıları sadece yapılan bir şey.

Biri B hayatın anlamı gerçek var-eller ayrıntıları MANİSA gösterildiği olup olmadığı sorunu:ışık tutacak yardımcı olabilir.

+250
Paul Larson 17 Eki 2015 08:12:45

Dokuz kuyrukları ikiye bölündü, bu yüzden Kuyruklu Canavar Moduna dönüştürmek için yeteneği olduğu için oldu sanırım. (Bir Naruto var) Yang Kurama (bir Minato var) olarak Yin Kurama düz Kuyruklu Canavar Moduna sahip olduğu Kuyruklu Canavar Moduna geçmeden önce Kurama Modu vardır. Kurama iki yarısı orijinal forma birleştirildiğinde (ya da düz Kurama Modu Dokuz Kuyrukları Çakra Modu veya) istiyorlar ancak, Kuyruklu Canavar Moduna edinirler.

+245
GKR 11 Kas 2015 06:38:35
+227
Jennifer Anglada 3 Eki 2010 03:48:33

Gösteriden anladım ne Gün Altın Deneyim Requiem sürekli tekrar tekrar sonsuza kadar tekrar ölüm deneyimi yaptığı bir devlet Diavolo koymak oldu. Belirli bir senaryoda ölmek, başka bir yerde uyanıyorum ve o yerde de ölümü tecrübe ve sonra devam etmek için başka bir yerde bu kadar uyan ve... ... ederdi. Gelen Diavolo sayfanın Jojo wiki altında bölüm Son Anlar olduğunu belirtti

Nedeniyle Altın Deneyim Requiem yeteneği, Diavolo tuzak olduğunu ölüm sonsuz bir döngü; aşkın ve ölümün yaşamaya devam Ediyor nedeniyle ölüyor daha sonra sıfır noktasına geri dönecek ve sonsuza kadar (ölümünden önce), yakındaki nehirde boğulan başlayarak, bıçaklanarak öldürülmüş olmasının ardından, canlı otopsi yapıldı ve bir araba çarptı. Beklentisiyle asla onun bir sonraki kaynağı bitmeyen nerede panikledim ölüm nereden olacak, Diavolo görülen son zararsız bir çocuk yalvarıyor ona yaklaşma ona.

+207
JackDewhurst 19 Ağu 2011 18:51:33

Her ikisi de zaman ayırın ve mangada ifade var. Her bir sinir bir zaman ÇELİK TELLER bağlantı kuruyorsun. Sonra sırayla için elektrik yükleri ve ısı büyük miktarda göndermek o zaten hasarlı sinirler prostat kontrolü için işlev. Bu otozırh bile sığdırmak için hasar daha fazla amputasyon ekleyebilirsin aslında ekleyin.

+144
Neil Patrao 7 Eyl 2010 12:29:12

Orochimaru'nun bilincin bir bölümü olan Herşey laneti mark, bu yüzden ne gördüğünü göremedi, ama bu diğer bilinç ile bağlantılıdır. Eğer gerçek bir Orochimaru jutsu öğrenir düşünüyorsa, Herşey içinde Orochimaru mu bunu öğrenmek? Canon herhangi bir açıklaması var mı?

+75
guilhermebr 22 Ağu 2016 18:38:34

İnsanlar Doflamingo bu saldırı tarafından öldürüldü nasıl birçok teori ile geldi. Youtube teorileri burada. Ya Hukuk "Oda", belki de bir şekilde bu Ito Ito no Mi gücünü çünkü kendisi yerine Doflamingo kullanılan bazıları söylüyor. Ama soru sorar "olarak Doflamingo gerçekten öldü mü?" Bu cevap vermeye çalışacağım.

Bir insanı öldürmek veya ağır bir darbe olduğunda, Oda her zaman panelinde kan gösterir. Bu durumda, açıkça kan döküldü görüyoruz. Alt panelde Doflamingo ifade ifade bakınca, ölmüş gibi görünmüyor. Bu yüzden ölmedi varsayabiliriz.

Bir dipnot düşmek, eğer Doflamingo sadece tek bir darbede öldü eğer iklim çok anti olacaktır.

+69
Edwar Fauzi Septian 27 Haz 2019 00:43:50

Son birim Son Günlüğü içerir sonu nereye ediyorlar birbirlerine. Ama anime OVA içeren son biten ve alınan Arama burada sona eriyor çok açıklayıcı. Bu olmadı Son Günlüğü. Manga okumak bahsettiğin gibi, yani üçüncü evrenin karşılayan ikinci evrenin Yukiteru Tanrı'dan anime finali ve manga nasıl Yuno Gasai arasındaki farkı biliyorsun.

OVA sadece Yuno Yukiteru ayrıca diğer kullanıcıların günlük hayatlarında değişiklikler hakkında karşılıyor ama nasıl bir hikaye içermiyor. Birbirleriyle tanıştılar bu anime son biten ipuçları. Eğer anime sonunu Hatırlarsanız, "Yuno bir şey kırma ve birbirleriyle tanıştılar bir sonuca yol açar Yukki arama Yuno" ve sesi beni görmeye geldi. öldü" Yuno "den günlük bir metin değiştirin Ben yetersiz olduğunu söyleyebiliriz.

Başlıca nedeni zaman yetersizliği olabilir. Böylece daha sonra Sakae Esuno serbest hem Mirai Nikki: Redial OVA ve orada bir mutlu son ve diğer ayrıntılar gibi o kısmı nasıl Mırıltısı ilk evren, ki asılı Yuno mobil için ona yardım etmeyi unutmayın hakkında Yukki ve Minene ikinci evren ve yardım onları karşılamak birbirlerine olan o değildi mümkün yapmak göster.

Diğer bir neden de, anime ve manga içeriğini aynı olması gerekmez. Manga anime yüzeyinde her detayı ile çok derin bir hikaye içerebilir. Manga ve anime hikayesi tamamen farklı olduğu diğer birçok anime/manga var. Çünkü anime manga serbest bırakılması gibi değil.

+65
Allen 5 Tem 2011 11:57:02

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil