Ranma kaybetmek (onun) mi? bekaret Ranma 1/2 anime serisi?

Cinsel şakalar Ranma 1/2 hakkında konuşmak oldu biz eski anime serisi ve miktarı hatırlamak zorunda. Gösteri İspanya'da tartışmalara çok ile yayılan olduğunu hatırladım, ve sonra gösteri ve yayan kanala karşı tahsil 90'lardan gelen bir madde, önemli bir gazetede yayınlanan rastladım.

İçinde makale (İspanyolca) sen-ebilmek okumak aşağıdaki (benim çeviri):

Hangi Ranma duşta bekaretini kaybettiği bölümde (çocuk üzerinde açma, şok içinde çıkıyor), [...].

İçtenlikle böyle bir anı hatırlamıyorum. Makaleyi yazan kişi sadece daha önce kimsenin görmediği bir şey gördü neredeyse eminim. Böyle bir şey ana karakter olarak gençlerle bir anime serisi olarak tasvir edilmiştir ilk kez oldu, çünkü birkaç yıl sonra, Karekano Japonya'da yayılan zaman, tartışmalara ve şiirsel iki ana karakterlerin birbirleriyle virginities kaybetmesi, önerilen olduğu sahne hakkında bir tartışma çok şey olduğunu biliyorum sanırım. Benzer bir sahne gerçekten Ranma 1/2 olduğunu sanmıyorum.

Ama tam bir anime serisi izlemedim gibi, Ranma Saotome filmleri serisi veya herhangi bir bölümde bekaret (ya da onu) kendi kaybetti mi? " diye soruyorum. Ya da en azından makalesinde belirttiği gibi algılanacak herhangi bir sahne mi?

+372
user10926715 19 Nis 2017 21:30:54
28 yanıtların

Bu etiketler bu Tenchi Muyo ile ilgili sorularınız için kullanılmalıdır. Tenchi Masaki aşağıdaki serisi çok sayıda içeren çoklu evrenler, çok. Bireysel Tenchi serisi hakkında sorular için, karşılık gelen etiketi kullanın.

Bir açıklaması nasıl farklı dizi ile ilgili bakın Nasıl Tenchi zaman çizelgeleri ile ilgili? Hakkında daha fazla bilgi için Tenchi çokluevren, bakın onun Wikipedia sayfası.

+982
himbeerrot86 03 февр. '09 в 4:24

Bu narutoverse içinde bu mücadele bir takım tek bir maça daha büyük bir fark yarattı birkaç örneklerinden biridir . Hagoromo ve Hamura ay kaguya yenilgi aldı . Diğer yandan Naruto ve Sasuke Naruto sahnesinde en saygı shinobi sakura , obito ve kakashi ( tek) ile yapıldı. ayrıca mağlup oldu diğer önemli nedenlerinden biri kuyruklu hayvanlar kendilerini çünkü .

Sasuke doğruluyor gibi binlerce yıl sonra savaşıyordu kendini Kaguya , madara bile daha büyük bir çakra vardı . Sürekli ondan çakra büyük miktarda alıcı olan Boyutlar arasındaki teleporting olduğunu . Siyah Yu rağmen onları ayıran bir plan yaptı ve çok başarılı bir şekilde yaptı . Obito başarıyla geri sakura yardımı ile onu satın aldı . Sakura sadece bir yumruk attı ki, ancak hem kakashi tarafından bazı kamui'nin vardı ve kesinlikle çok önemli anlarda geldiler nasıl oldu unuttuklarını obito . Obito Tüm her ikisini de kurtarmak için Kaguya kül kemikleri öldürerek hayatını feda etti .

Bu kaguya Naruto Rasenshuriken tarafından vurulduğunda savaş içinde büyük dönüm noktası geldi . [Naruto] Bayanposta Alınan:

 Naruto kuyruklu canavar güç Rasenshuriken, On tarafından dayak yedikten sonra-
 Onun içinde Tails' çakra şiddetle diğer çakra tepki gösterdi 
 kuyruklu hayvanlar, tavşan, onu dönüştürme-çakra canavar gibi 
 Siyah Yu göre kontrol edemiyordu bir form oldu. 

Hagoromo ve hamura ayrı olmak kuyruklu canavarları kavramı yok oldu kaguya savaşırken şimdi savaş bundan sonra yokuş aşağı gitti , ama bu iki bin yıl içinde 10 kuyruklu canavar kökenli vardı ve deneyim kazanmış ve savaş vardı . naruto rasenshuriken ile onu vurduğunda hem dış hem de iç [ kuyruklu canavarları orada yakalama direnmeye başladı] gelen saldırıya uğramış ve onu mühürlemek için başardık yakında bu zayıflamış andan sonra oldu onda o yüzden kararsız durumdaydı . Kaçmaya çalıştı , ancak bu onu durdurmak için sakura opportune yumruk geldi ve başarıyla onu kapattılar .

Dikkatli olmak gerekir başka bir şey, sadece iki gün içinde aldı kendisi savaştır .

+965
Jose Roubert 9 Eyl 2011 01:32:37
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bazı aramaları, forum ve burada yazan cevaplar tartışmadan sonra, 692 bölümde manga içeriğine göre ve spoiler içeren aşağıdaki sonuç geldi.

Başlayalım terimi Jinchūriki. Dönem Jinchūriki (人柱力 (Hitobashira-ryoku); kelimenin tam Anlamıyla anlam "Güç" İnsan Kurban") anlamına gelir, insan kurban ne zaman Biju olduğunu implante veya kapalı içine. Diğer bir deyişle, bir insan Jinchūriki olduğunda, vücut Biju için kurban edilir.

Biju da bilinir Çakra Canavarlar, bir yaşam formu çakra. Büyük miktarda çakra da kapalı, ama kullanılabilir yüksek düzeyde eğitim gibi nasıl Katil B (Hachibi) yapar. Vücut ya da vücudun çakra bir parçası olarak ve tüm çakra kişinin ölmesine kaybetti, bu yüzden şifa ve çakra Jinchūriki canlı tutar geri yüklüyor Biju görür. Ancak, bu durum farklı zaman Biju olduğunu çıkarılan temel parçası canlı, yaşam gücü, aynı zamanda kayıp. Eklemek argüman, bu soruyu açıklayan bir yaşam gücü, temel için hayatta ve neden Juubi var Jinchūriki değil öldükten sonra çıkarıldığı Biju. Kıyamet Gaara sonra tahliye Shukaku tarafından Chiyo kullanarak "kendi yaşam reenkarnasyon" jutsu gösteren yaşam gücü, temel için canlı tut.

Hatta Hagoromo dedi Madara oldu bir kere, bir Jinchūriki. Artık ona bir Biju var şimdi, onu kurtarmanın hiçbir yolu yok.691-11


Ya da başka yolları da yukarıda belirtildiği gibi yaşam gücü sağlamak için yolu olmadığı Biju kaybı sonrası Jinchūriki ölüm kaçınılmazdır. Eğer orada herhangi bir güvenli Biju çıkarma yöntemi, o zaman neden elit shinobi farklı köy, Uzumaki klan, Üçüncü Hokage kim biliyordu neredeyse tüm jutsu Konoha, bilmiyordum bu tip jutsu ya da çalıştı icat mi? Güçlü ve olağanüstü olan yasak Jutsu var. Ne kadar yetenekli bir icat olduğunu bu mümkün olabilir mi? Uzumaki klanı da ölmek, ama onlar direniyor ve uzun yaşamak dışında Jinchūriki .

Naruto vardı aşamada ölüm ve kaydedilen sonra koyarak Kyuubi. Aksi takdirde, Naruto ölüm kaçınılmazdı.662-14

+957
Alex Pliutau 27 Eki 2012 21:12:13

Saç ayrıntı miktarına göre kendi gördüğüm kadarıyla yani. Saç için çok daha fazla detay var ve SSJB biraz daha kısa görünüyor gibi süper Saiyan Tanrı görünüyor. Ayrıca saç SSJB daha fazla parlaklık var. Umarım bu yardımcı olur! ![Bir tarafta Süper Saiyan Tanrı diğer tarafta Süper Saiyan Mavi] https://imgur.com/a/0UqhTOy !

+951
user317427 16 Şub 2015 00:58:28

Gildarts Sihirbazı bir aziz olabilir. Mümkündür. Eğer bir aziz olsaydı belki manga okuyan insanlar biliyor. Asla diğer Azizler ya da bilinmeyen o da ortadan kayboldu 7 yıl sonra geri dönmek onlar s sınıf arc sonra anime çünkü biliyorsun.

+921
user12767 10 Eki 2016 16:24:32

NervGear yerel hafızası içinde Kirito kurtardı Yui veri. Program Alfheim Online olarak kullanılabilir, ama belki de (eşyaları gibi) SAO Kaydet veri olmadığı için yok, olmadı. Eğer ALO SAO dayalı ise, o zaman birçok arayüz programları da aynıdır. Bu Kirito ALO başlar ve ilk (orada olan, aksine SAO) Çıkış düğmesine kontrolleri gösterilir.

Belki de stok gösterdi hem öğelerden SAO ve Yui Kalbine gelen yerel bellek. Ne zaman o sildi stok, Yui Kalp kaldı çünkü değil bir önbelleğe alınan öğe.

+884
Dabro23rus 1 Oca 2014 06:12:56

Önce olayların Siyah Kedi, Chronos görünüşe göre sildi tüm Taocular. Shiki bir Taocu olduğunu ve Chronos bile bütün bir kabile yok edebilir iddia ediyor dönerse.

Creed iltica ettikten sonra Yıldız Havarileri Taocular ancak Flamberg ve Kyoko Kirisaki içmek isteyenler için Tao Güç verir bir iksir veriyor dolaşarak olmuştu Charden oluşur.

Merak ediyorum, bu Yıldızların Havariler tüm Taocular Chronos karşı savaştan kurtulanlar ya da bazıları iksir içer miydi? yani hangisi olursa?

+789
pmsoltani 27 May 2018 16:45:37

Chitanda bastırır o Oreki var, kilidini açmak için yardımcı olan saf ve neredeyse çocuksu bir merak oluşuyor.

+781
Ase Pervez 24 Eki 2017 09:17:11

Çoğu anime 3 ay boyunca yayınlanır ve bir zaman aralığı içeren daha Tome(çoğu Okul Anime bütün bir okul Yılı içerdikleri gibi), ama sezon boyunca Türlerin eğilimleri vardır, örneğin, en 'Harem' Anime kış/bahar başladı ve çoğu spor anime yaz yayınlanır sanırım.bu yana en Yayıncılar saptırmayın bence

+763
esnafga 5 Nis 2016 21:48:40

enter image description hereenter image description here

Ne kadar ve nasıl katliamdan sonra Ayrı Uchihaa kişiliğini değiştirebilir mi?

+665
Josh Jolly 10 Eyl 2016 06:18:22

Göre bu sayfa, Dorj gibi büyük bir mühür.

enter image description here

İçinde bu resim, o görünür olması için yaklaşık iki katı büyüklüğünde çocukları. Bu sayfa da açıklar onun gibi olmak gibi bir mühür gibi yapar Bu sayfa.

Onu çeşitli resimler farklı boyutlarda onu gösteriyor, bu yüzden her zaman büyük olarak tarif edilse de, bir set boyutu olması gibi görünmüyor. (Ex. 1, Eski. 2, Eski. 3)

Bu göreli boyutunu bir sürümünü veren karakter aksiyon figürleri vardır:

enter image description here

Resimde, Dorj Rin vücudunun yarısı kadardır, ama kafası orantısız büyük ve bu oranlar açısından canon olmayabilir, bu yüzden söylemek zor.

Bir bütün olarak, Rin yarısı kadar makul bir tahmin gibi görünüyor, ama "bir mühür gibi büyük" ve bazen "büyük" ötesinde resmi bir boyutu yok gibi görünüyor.

+663
Jeffery Barber 29 Ara 2019 00:21:22

ZAR hakkında %100 emin olsa alıyor olabilirler.

Eğer sadece bir oyun gibi farklı bir ayar ile hayatını yeniden başlatırsanız ZAR Ne=? DONG TAE her zaman sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğrar, ama TAE BİN, yanına oturur, okulda yakışıklı ve popüler, ve şimdi, TAE BİN DONG TAE küçük bir oyun oynamayı önerir.

Teşekkürler Pyrotek

+659
valverij 19 Eyl 2010 17:01:03

Pokémon anime aslında bu biraz tutarsız. Bölüm 11: Charmander – Sokak Pokémon, Damian hakkında övündü onun koleksiyonu Pokémon ve orada çok sayıda Pokéballs (en fazla altı) ön onu. Bölüm 13: Gizemli Feneri nerede Kül yakaladı onun Krabby, Misty söyledi Ash o olabilir sadece altı Pokémon ve artık o yakalandı sonra olur geri yolladı için kim verdi ona onun Pokédex.

Spekülasyon: Yani, eğer bir Pokedex varsa o kurallara uymak zorunda olmadan sadece altı Pokemon ve insanları tutmak için zorlar.

Pokémon neden Altı Pokémon bir sınırı var Mı?

Erken bölüm, Pokémon Ligi ayarlayın Pokémon savaş kuralları hakkında Kül görüşmelerde. Örneğin, aynı anda iki Pokémon kullanmak kurallara aykırıdır Takım Roket söylüyor. Tahminen altı Pokémon sınırı bu kurallardan biridir. Kötü adamlar kurallara en eğitici muhtemelen Pokémon Ligi kuralları nedeniyle altı Pokémon sınırını takip edecek, ama açık değildir. Damian kanıtladığı gibi bu kurala uyuyorlar mı olup olmadığını, anime, açık değildir.

Edit: İçinde Pokémon: Siyah ve Beyaz, alıcı yedinci Pokémon işleri daha farklı şekilde yaptığında Kül yakaladı onun Krabby. Yerine bir profesör için geri getiriliyordu daha, Poké Topu küçülür ve açık ve Ash bir Pokémon Merkezi Pokémon onun transferi için almak zorunda kalmayacak. Bu tutarsızlık, ilk görüldüğünde Kül yakalar bir Sewaddle içinde Sewaddle ve şehirdeki Fırıldak Orman! ve Kül sonraki bir bölümde bir Palpitoad yakalar görülmedi.

+635
Bucky Wilson 21 Tem 2010 12:58:43

Sanırım Horimiya ne arıyorsun.

Söz konusu açıklamaları en manga birinci bölümde ayrıntıları ile eşleşir.

Sinopsis (Gelen MangaHelpers)

Hori normal bir genç kız gibi görünebilir, ama okuldan sonra bambaşka bir insandır. Onu işkolik ebeveynlerin yokluğu, Hori olmuştur gibi bir ebeveyn için onu küçük kardeşi beri o genç kendini. Arasında bakımı kardeşi, beslenme ikisini de, ve ev, o yok çok kez her zamanki genç sosyal hayat. Bir gün, okul: sessiz de gerçek benliğini mevcut olmayan bir başkasıyla karşılaşıyor, gözlükleri galip gelmeyi basardi adlı çocuk giyiyor. Diye düşündü kitap vardı, ve muhtemelen bir otaku, ama Hori olamaz mı sahip olması daha da yanlış. Dışarıda okul, galip gelmeyi basardi bir dost adam ile birçok piercing, ve o çok iyi değil de akademisyenler. Şimdi bunların ikisi hayatlarının yarısını paylaşabilirler olan biri var!

"Okul modda her iki karakter gösteren" ilk cildi, kapak burada. (Kadın karakter) Hori çok şık görünüyor ise (erkek karakter) galip gelmeyi basardi uzun saçları yaprakları ve asosyal bir göz var, nasıl not:

Volume 1 Cover

1. Bölüm bir panel burada, okul modu sonra uzun saçları bırakarak saklıyor ki piercing bol onun galip gelmeyi basardi gösteren"":

Chapter 1 - Page 14

Bölüm 2 bir panel işte, hep PE sırasında göstermek ile dövme önlemek için giysi fazladan bir katman giyiyor sebebi olan galip gelmeyi basardi dövmeler, gösterilen:

Chapter 2

Belki de istediğiniz kontrol Hori-san için galip gelmeyi basardi-kun yazılı ve resimli KAHRAMAN beri bu özgün çalışma Horimiya uyum gelen. Sanat olarak iyi olsa da, gibi durumda olan Bir Yumruk Adam'ın ilk iş BİR (ki görünüşe göre çizilmiş resim) ve onun harika uyum.

+611
brotherol 13 May 2010 04:14:10

İngilizce manga türlerin çeşitli listeler gördüm, ama benim durumumda ben Japon kitapçılarda okudum yazıyı dizilmiş değiller.

Not, bu yüzden soru çok geniş değil, Japonya'da bir kitapçı etiketleme düzeni bulur türler için bu sorunun kapsamını sınırlamak istiyorum. Açıkçası sonsuza kadar tanımlanabilir alt türleri.

Koridorlarda temelde, (Kinokuniya gibi) Japon bir kitapçıda, ne adı?

İngilizce konuşan otaku için tür algı Japonya'da kabul edilir farklı olabilir düşünün çünkü ben soruyorum.

 • Örneğin fikrim bölümleri BL olarak işaretlenmiş görüyorum
 • Genç kızlar için bir bölüm gibi görünüyor, ama kanji okuyamıyorum
 • Belki scifi? Ama yine kanji okuyamıyorum.
 • Japonya'da bir tür olarak dev robot, bir koridor için bir kitapçı görmek istiyorum bir şey?

Ne cümleler Japonya'da olurdu?

+603
King Jim 21 Mar 2014 15:48:00

Kılıç menteşeler tarafından düzenlenen değil, ama bir halka içine kolu yakınlarındaki kılıç gider üstünde bir kanca, kılıç ucu sonunda bir bucak olan ve uzun bir deri kemer ile.

Aslında ejderha avcısı ile Gatsu ayrıntılı/hareketli bir heykel var ve kılıç kaldırabilirim.

Kılıcı sırtına tutunarak ne kadar büyük ayrıntıları gösterir. Kanca, aslında daha çok bir iğne gibi ve çok kolay kılıcını kaldırmak için yapar.

Ayrıca yazar her zaman her şeyi çizmek değil. Sağdaki resimdeki gibi, kılıca tutan deri kemeri görmüyoruz. henüz kılıcı hafifçe yana gösterilmektedir. Yazar zaman bastırdı biraz tembel bir varlık olduğunu tahmin ediyorum.

Eğer boy gerçek/insan olsaydı, yolu aslında çok kolay çıkarmak için, ama döngü içinde kürek kemikleri arasındaki çengel koymak ve sonra ucu deri kemer sonunda beşiğinde kadar/kılıç asansör hareket etmelisiniz beri geri koymak için yapar hale getiriyor.

+555
Gorn456700081 22 Ağu 2010 18:31:14

Anime, manga yinelenen bir tasarım fark ettim, ve diğer Japon sanat ve nereden geldiğini merak ediyorum. Temelde-makine veya sivri kafalı yaratık gibi, bir geri bağlı tüylü "kulaklar", uzun boyunlu, keskin kanatları ağır bir vücut jeti. Burada bazı örnekler var:

Yedi Eureka gelen Gekko:

enter image description here

Gelen Pokémon Latias Latios/:

enter image description here

Shakugan no Shana dan Chiara Toscana silah/araç:

enter image description here

Bu sadece tesadüf ya da tasarım bir resim, mecha gibi bir şeye benzer mi? Orada bu şekil arkasında daha fazla geçmişi var mı? Eğer başka örnekler biliyorsanız, bunları bilmek isterim.

+506
Isabea Kelso 22 Mar 2019 22:31:15

(İnceleme üzerine verilen kaynak cevabımı desteklemek için yetersiz olduğunu tespit ettik. Şu anda daha uygun bir cevap kaynakları araştırıyorum.)

Bedeni çok şehirde (shady sanırım'') ortamlarına harmanlıyor seri üretim "zevk modeli" dir. Bu yüzden sık sık seksi kıyafetler giyer, kapak uysun diye.

Joseph Christopher Schaub ile kaynak: Masamune Shirow

http://schaublog.com/Writing/KusanagisBody.pdf (pg.94) [son alınan 10/24/17]

Onun parçası için, Shirow için çok pratik bir açıklama sağlar Manga onun eşlik eden yazarın notları Kusanagi vücut. Yazıyor:

Binbaşı Kusanagi kasten seri üretim bir model gibi görünmek için çok dikkat çekici olmayacak tasarlanmıştır. Gerçekte, elektrik ve mekanik sistem onu sivil piyasada sağlanamaz ultra-sofistike malzemelerden yapılmış. Eğer çok pahalı göründü o anda karanlık bir sokakta bir gece önüm kesildi, paramparça olmuş ve satılacak götürülenler olabilir. (1995: 103)

Bir kitle olarak 'Kusanagi vücudunun söz-üretim modeli' şüphesiz filmde emtia durumu Oshii var Adnan Oktar: Türkiye için tohum sağlar, ama eleştiri kesinlikle Oshii tarafından bir çentik Yukarı amped olduğunu.

Ayrıca yazarın alıntı ekledim:

Kabuk Hayalet Shirow versiyonu tüm başvurular, takip ediyorum kaynak grafik Roman. Kabuk, trans Masamune Shirow, Hayalet. Frederik Schodt ve Toren Smith, (Milwaukie, or: Dark Horse Comics, 1995)

+465
buhman 5 May 2012 15:17:17

Ichigo Hiyori Sarugaki egzersiz makinesi kullanarak iken, bu Kensei Muguruma olarak Visored Lisa Yadoumaru yerine Ichigo izlerken Mayo dergi okuma şikayetçi olan bazı şaka.

Bir nokta, Roujuurou Ootoribashi sorar Aşk Aikawa diye duydum yeni Prince of Darkness CD var sadece gel, kim cevap verirse bozuldu en son sorun Shounen Jump.

Şimdi Shounen Jump Bleach manga içinde seri olduğu için özellikli gelmesini anlıyorum, ama merak ediyorum, Karanlık gerçek hayatta bir grup Prensi? Eğer öyleyse, o zaman ne çamaşır suyu bağlantısı var mıdır? Bu sadece ürün yerleştirme?

NOT: Bu İngilizce Dublaj var.

+445
gucko 6 Oca 2011 23:56:41

Aslında daha tam olarak mangada 3, Bölüm 18 birim olarak açıklanmıştı.

"Oyun"sözcüğünün kökeni

Origin of game

Evet, aynı karakter kazanmak yazma çoğu insan, ve evet, teorik olarak herhangi bir kanji karakter yazma, yarışı daha heyecanlı kanji temsil ettiği fikir ile yapmak nasıl açıklayacaksın sürece.

Hijiri ve Raimu hem kazandı, ama Hijiri özellikle çünkü mangada heyecanlıydı,

15 dakika okul festivalinde ne yapılacağına karar vermek için oyunu oynamak için kız aldı, ve Hijiri oy ilk turda farklı bir kanji karakter yazdı yani yalnızlığı sevdiğini hissediyordu olan tek kişi oydu.

Ve Red Cliff Savaşı, sadece Zhou Yu Wu daha fazla askeri güç vardı çünkü yangın saldırılardan sorumlu olduğunu ve sadece Hijiri Raimu karşılaştırılır gibi hayatta kalmak için bastırdı, daha zordu.

Son olarak, aslında (鈴) "çan" yazdığı zaman Rin (銀) "Gümüş" olarak yazdıklarını çevirmek için alt grubunun bir parçası üzerinde bir hata olduğunu düşünüyorum.

What everyone wrote

+339
Tom Wang 8 Haz 2013 16:55:48

Bir dolgu var! Bu yüzden manga kaplı değil.

+332
David Morin 30 Nis 2012 09:49:16

Ben yönetilen için parça şarkı aşağı parça 6 1 OST disk, adında "sekushii ga kita!" geldi Seksi (kabaca "!" ya da "Burada seksi!"). Söyleyebileceğim kadarıyla, sadece Yukari Hashimoto, dizi müziği besteci, ve bu gösteride Ekle şarkıların çoğu gibi kapak veya doğrudan bir başvuru görünmüyor atfedilen olduğunu.

Hiç bir telif hakkı ihlali değil eminim bu şarkının bir önizleme bulamıyorum, ama tek başına bulmak zor olmamalı.

+254
Michal Chudy 16 Kas 2014 13:54:10
 • Böylece görüyoruz: ay
 • Sinirleniyor, yüksek bir güç düzeyinde olması yanlış bir Süper Saiyan:
 • Sinirleniyor , yüksek bir güç düzeyinde olan süper Saiyan : (dizi)açıklanıyor
 • Süper Saiyan 2: gettind deli (dizi görmedim)zaten , eğitim süper saiyan ustalaşmak
 • (Goku'nun kelimeler)içinde 3 süper Saiyan: eğitim ve görünümlü enerji derin
 • 4 süper Saiyan: yüksek bir güç seviyesi için saiyan bir hikayesi olan eğitim ve altın Böylece olmak ve consciouness kazanmak
 • Yüksek bir güç düzeyinde olması, 2 süper saiyan hakim olmak, çok sinirleniyor, muhtemelen Tanrı ki bazı bilgilere sahip süper Saiyan Öfke:
 • Ve sinirleniyor edebilecek saiyan özel bir tür süper Saiyan Berserker.
 • Süper Saiyan Berserker olduktan sonra consciouness yeniden kazanmak için mümkün olan efsanevi Süper Saiyan:
 • Süper Saiyan Tanrı: bir saiyan ya da içselleştirmek çevresindeki 5 ritüel saf kalpli Saiyan bu güç
 • Süper Saiyan Mavi: süper saiyan Tanrı becomig sonra süper saiyan olma
 • Süper Saiyan süper saiyan olma bir tanrı olduktan sonra Rose:
 • Süper Saiyan Mavi ötesi: süper saiyan bir mavi olduktan sonra duygusal olarak, güç bir kabuk kırma
 • Ultra İçgüdüsü: güç bir kabuk kırma, güçlü bir rakibe karşı uzun süreli stres
 • Böylece olduktan sonra süper saiyan dönüm altın Böylece.
 • Mystic form: güç elder kai tarafından serbest bırakılan
+177
ethaning 12 Eki 2012 19:08:42

Bölüm 36 Tsukihime manga, Akiha iki büklüm acı olsa Shiki ise çöken sitenin olaydan sekiz yıl önce. Shiki için Akiha gösteren endişe pacing ve bir açıklama gelmez bu Shiki çöküşüyle ilgili.

Akiha still

Akiha neden Shiki çöküşü fiziksel bir tepki olurdu? Fiziksel ya da zihinsel ve Shiki SHİKİ şekilde bağlı iki belirtisi gördüğümü hatırlamıyorum. (Shiki SHİKİ sonunda gözlerinden cinayet görür. Ben Akiha bu maner içinde Shiki aynı deneyimleri geçmesi görmüyoruz.) Alternatif olarak, burada ne yanlış anlıyorum?

+170
Dan Wolfgang 21 Şub 2010 02:57:35

Reenkarnasyon için gönderilmişti. Neden bu kadar düşünüyorum? Sağ kapalı sonra asansör üzerinde reenkarnasyon işareti görmek alabiliriz çünkü.

Daha sonra, oldu, yapılan Decim sahte bence gösterilen manken hakkında. Bu konuda biraz kafam karıştı, ama eğer boşluğa, sonra da asansörün oradaki yazıyı göndermiş olduğunu düşünürsek biraz anlamsız olduğu ortaya olurdu.

+151
Emran Hussain 10 Haz 2011 17:06:22

Özellikle sadece isimsiz bir kedi.

Bu 66 birimde önceki "karakter ve hayvan" birim kapak serisi takip ediyor:

 • 17 hacim: Killua (kurt)

  Killua & Wolf

 • 18 birim: Kurapika (baykuş)

  Kurapika & Owl

 • 19 hacim: Leorio (Japon balığı)

  Leorio & Goldfish

+47
Urizev 9 Nis 2017 16:53:54

Ben bu saldırıların arkasındaki gerçek nedeni çok basit. Saf komedi amaçlı oynanır. Tsunderes hareket ezer yakınlarındaki bir karakter dışında - ortak bir mecaz anime buldum. Temelde, Ben Touma gibi 0 bir düzeyde saldırılar onu saptırmak nasıl merak etti. Bir şey eksik olmalı, ve aynı taktiği ona karşı suçlular tarafından kullanılan olabileceğini düşündü. Tekrar tekrar Touma saldıran muhtemelen asla başlangıçta gerçeği ifşa beri) kullanıyor Olası 'zayıflığı' ve stratejisi her neyse fark ona yardımcı olacaktır. Yakın oldu bu yana, Touma kime Ben duygusal hayal kırıklığı onu delik olur üzerine oldu, ve onunla kavga biter. Touma sürecinde onu kızdırdığı zaman daha çok yardım, daha güvensiz hissettirdiğini değil. Son nedeni, Touma bakış açısıyla, kötü şans. Yanlış anlaşılmak DOĞDUĞU için Aru Majutsu hiçbir Dizin doğruladı.

+28
Ren Ding 9 Haz 2017 16:49:59

Itachi Uchiha
Sasuke Uchiha

Spoiler:

Uchiha Madara - obito flashback sırasında hayatta Eğer hala klan katliamından sonra hayatta olsaydı emin değildi ama. Uchiha Obito - Tobi gerçekten Obito olduğu ortaya çıktı.

+23
Deaillsy 21 Tem 2010 19:51:53
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil