Gerçekten su tarzı kullanmak Boruto olabilir?

Anime şu ana kadar Boruto aslında kendi başına su tarzı kullanmış görünmüyor. Bunu yaptığı tek kez o bilim adamı dostum ninja aracı olmuştur.

Bile olsa Bayanposta belirtti Boruto doğa türleri vardır Su Bırakın, ama sanırım bu konuda, o var rüzgardan Naruto ve muhtemelen kalıtsal şimşek Minato (belki bir uyuyan özelliği), su tarzı değil, ona göre.

Daha az tartışılabilir bir şekilde soruyu düzeltmek, aslında su doğa türü var Boruto?

+842
HowieH 16 Eyl 2018 15:43:53
28 yanıtların

One Piece image

Tek Parça bir shounen manga serisi yazılı ve resimli Eiichiro Oda hakkında maceralarını Monkey D. Luffy, bir genç adam olan vücut kazanır özelliklerini lastik sonra yanlışlıkla yiyen bir Şeytan Meyvesi ve onun çeşitli mürettebat korsanlar adlı Hasır Şapka Korsanları. Bir sonraki Korsan Kral olmak için Luffy dünyanın en büyük Hazine, Tek Parça olarak bilinen arayışı içinde okyanus araştırıyor.

Bu etiketi olmalıdır Kullanılan sorular hakkında Bir Parça, onun arsa, veya kendi karakterleri ya manga ya da anime.

Hakkında daha fazla bilgi için , Bir Parça, bir bakın aşağıdaki siteleri:

+932
Megan 03 февр. '09 в 4:24

E. N. D. ile bağlı bir şey olduğunu düşünüyorum, ancak (Sihirli İblis Avcısı kullanırken Gri olanları gibi) şeytan işareti başka bir şeydir ama sanmıyorum. Ne bakıyorsun bu biz bakın bu son Dragon Festivali (Sivil Savaş) bir adam geldi ve kesildi festivaller ve öldürülen birçok ejderha ve düşman aynı. Bu insan Acnologia ve Zeref bir ejderha olma onu lanetli, Ejderha Tarihçesi ile ilgili bir kitapta ifade bile söyleniyor. Tüm Acnologia insan biçiminde gördük, bu yüzden bu ifade tam olarak doğru olmayan bir şey.

Tüm ejderhalar bir zamanlar bir Ejderha Öldürmek, büyü öğrenen insanlar olduğunu, ve o yaptığı gibi aynı hatayı yapmayın emin olmak için proteges kendi içlerinde neden olduğunu İgneel de ağır gelir. Yani asıl soru, kim bu resimdeki insan mı? Ve cevap Natsu var.

Ayrıca 400 yıl önce E. N. D. hakkında ve Ejderha gibi oldu E. N. D kendini o kadar çok ejderha nasıl öldürdüğünü (Şımarık Geer veya Atlas Alev inanıyorum) birisi konuştuğunda bir zaman.

Şimdi fotoğrafa bir kez daha bak, Natsu atkısı bunu nasıl fark ettin mi? İgneel iyi bir şans tılsımı olarak eşarp bu Natsu verdiği çok duyduk hepsi vardı ama Natsu sözleri kendisi oldu. Açıkçası ona verdiği E. N. D. belki de İgneel sadece onu söylemiş gibi onun zamanı hatırlamıyor.

O kadar emin Diğerleri işaretleme çeşit şeytan fark etmediği yapmak olduğuna inanıyorum, Gri olanların sanki şüpheliyim. Hala onları gizlemek için var olmadığından.

+874
someone755 8 Ara 2011 16:37:08

Bilinen birkaç aşıyor ve hatırladığım kadarıyla, Pantherlily sadece ve Samuel insan şekline dönüşmesi gösterilir.

enter image description here

Başka neden Mutlu ve Carla insan formuna da değiştirmek gibi, aşıyor.

+849
Marcos Curvello 10 Ağu 2014 18:12:09

Boyutlar W açıklayan zaman, X ekseninin negatif tarafı olarak gösterilir. Boyutlar neden negatif X W mı? Gerçekten kendi boyut değil mi?

Picture from Dimension W anime

+847
Manpreet Didwal 7 Kas 2015 10:01:45

Kiba evlenen mu?

image of Kiba

Evlenmek Tenten kim yapıyor?

Bir çok kez aradım ve hala bu konuda kafam karıştı.

+839
Arunkumaar 30 Eki 2011 12:49:43

Vay, sonunda büyük bir cevap olacak. Şimdiye kadar burada çok daha fazlası var, ama geri dönüp yeniden başvuruları zaman birkaç bölüm rewatch ihtiyacım var. Show rewatch ben sık sık bu cevabı güncellemeye devam edeceğim.

Değil ve asla Japon medyası gerçek başvuru yapmana etrafında eğilimindedir nasıl hayat insanlar/medya/etc. çünkü böyle bir şey olacağını hiç (aslında) "resmi güvenilir bir referans" olduğunu bilmiyorum, sanırım, eğer başvuran kim olduklarını biliyor ama gerçek hayatta insanlar için başvurular bazıları inanılmaz derecede şeffaf.

Miyamori ve dört arkadaşları gerçek hayattaki örnekleri yok, ama diğer pek çok karakter kesinlikle yapın. Farkındayım bazılarını burada.


Yani, öncelikle, Shirobako Müdürü Kinoshita Seiichi görünüyor bir çok şey gibi, gerçek hayatta yönetmen Seiji Mizushima (ve onların verdiği isimleri ürkütücü benzer). (Tesadüfen adlı Mizushima Tsutomu) Shirobako Müdürü onun yönetmen olarak dizide görünen Mizushima Seiji ile arkadaşları, bu yüzden olduğunu söylediler.

Director

Üç Göç yolu ses aktörleri - Nakaharu Mei (Akane), Kayana Mui (Alp) ve Itou. Suzuka (Aya) - var seslendiren gerçek hayat ses aktörleri Nakahara Mai, Kayano Aive Shizuka Itou..

Exodus lead VAs

Ve, tabii ki, usta yönetmen Kanno Mitsuaki, adamın arkasında Avangelion, hiçbiri diğerinden daha usta, Anno Hideaki.

*vangelion

+791
jeanpi 18 Haz 2012 10:18:59

Comiket denilen Japonya'da bir mahkum. Bu con yılda iki kez yapılır. Kendi mal satmak/yüz çevrelerin kabinleri gibi.

Kendi fan üretimi için çok maliyet-manga ve artbook/illustatrion kitap nasıl kazandığını merak ediyorum.

  • Fiyat için bir doujinshi manga ise yaklaşık $20 - $40 tabanlı bu site
  • Buna dayanarak resimde kitap fiyatı yaklaşık 15 $ - 50 $ site

buna göre, nasıl üretim maliyeti ne kadar ?

+774
Chhotu Murmu 12 Mar 2017 01:00:34
Bu etiketi herhangi bir serinin karakter yetenekleri konuda sorular kullanılmalıdır.
+765
user2862788 3 Mar 2012 00:02:10

İzuku olsa hiç Bir alırken tuhaflıklar yoktu, ama en azından eski kullanıcıların bazı özgün bir tuhaflık vardı.

Başka bir kullanıcı için Bir geçiş yaptıklarında bu kullanıcılar için Bir birlikte tuhaflıkları kaybetti?

+745
BugKiller 18 Ara 2012 04:40:06

Nichijou hayranları! Sakamoto hakkında bir Nano robot olmaya bilir olabileceğini tahmin ettik, ama Sakamoto gerçeği kabul(lar) açık diyalog arıyordum. Yani, (yay) eğlenceli Nichijou araştırma bir sürü sonra, nihayet resmi/"canon" kanıt buldum!!!

Orada bu harika "Nichijou web radyo" albümü, iki üç karakter, yani Sucharaka ve Shinonome ev şarkı hakkında onların aptal günlük yaşıyor. Anladım ama sözleri ilginç bir şey fark ettim ediyorlar!

İşte sözleri de 2 dakika ve 19 saniye:

Koro halinde: だって ben ben ben 家族{かぞく}なんだもん? | datte... kazoku nandamon?

Koro: こども 2 ロボットと黒い{くろい}猫{ねこ}! | kodomo, kuroi neko için robotto!

Ne bu aile çevirir? Bir çocuk, bir robot ve siyah bir kedi!".

Şarkı boyunca Sakamoto duyabilirsin.


İkinci olarak, Sakamoto diyor "Yorum yok" (kelimenin tam anlamıyla) ne zaman Nano yükseltir sorunun wind-up anahtarını ona geri! Eğlenceli buluyor ama Hakase ya da Nano kırmak istemiyor sanırım. Belki. :P

İşte sözleri de 2 dakika 4 saniye:

{まわし} Nano: とれないかなぁ 背中{せなか}の ネジ回し? | torenaikanaa senaka hiçbir neji mawashi?

Hakase: かわいいのに! | kawaiinoni!

Sakamoto: "ノー コメント" | "Hayır lütfen yorum"

Nano hattı için "hiç kaldırılacak sırtımdaki anahtar teslim etmiyor? çevirir". Hakase güven veriyor demek "şirin..." iken Sakamoto diyor "Yorum Yok."!


Bu arada, hiç bir sene sonra kendi soruma cevap verirdim tahmin etmezdim! Güzel bir atama ve japonca'yı iyi bir uygulamaydı. Okuduğunuz için teşekkür ederim, ve bu güzel bir anime 2. sezonu için dua edelim! :D

P. S şarkı: Shinonome Kenkyuujo hayır, kyou mo heiwa desu.

ヾ (sür) Jaa, ne~

+732
Ste Hill 9 Tem 2011 23:08:46

(Naruto rasen öğrenme zaman-shuriken jutsu) diğer klonlar arasında deneyim ve bilgi kazanmak, bu iki jutsu arasındaki farktır. Bu klonlar aslında (ninja Savaşı sırasında naruto onları dağıldığı zaman her klon kendi başına hareket ettiğini görebilirsiniz) bir kişilik ve farklı aynı duruma tepki verebilir onun dışında büyük bir fark yoktur. Bu Tajuu (veri alma) gizli amaçlar için icat edilmiştir. Bir ninja olarak bilgi bulmak ve daha sonra güvenli bir mesafeden jutsu bırakın ve Klon öğrenilen bilgileri korumak klon gönderebilir. Kapalı olması için bir sebep, benim tahminim çakra tükenmiş ve serbest olamazdı sahte klonlar var.

+714
Ashley Rowena 16 Haz 2014 22:21:37

Bu sahne Mio için patladı, ya da (utanç P:) bir bomba çarptı ve battı tekne olarak sevk ediliyor. Görüntü kombinasyonu dayalı görsel bir oyun olarak verilmiş:

(patlama) mantar bulutu + Mio Başkanı/imza mavi saç enter image description here

Zamanı ifade eder ve konumu Mio battı iken gemi bir zaman ve yer hakkında konuşmak olabilir benzer bir şekilde batırıldı olarak ekranda metin, bu destekler.

+665
PickleMikk 4 Nis 2014 05:48:41

Ne Ayrı gizemli hastalık mıydı? Onu iyileştirebilirdi Tsunade düşünüyorsun? Ölümcül bir hastalık olduğunu biliyorum. Ve bu hastalık aldın Ayrı?

+664
stevenvw 7 Haz 2012 09:43:53

Ynt:Sıfır oldu lisanslı Yen Press tarafından resmi olarak İngilizce ve şu anda (27/07/2017) onlar da yapmış , hem de birimleri olan Bölüm 1: Bir Gün içinde Başkent ve ilk birim olan Bölüm 2: Bir Hafta Konak

göre wikipedia sonraki birimin Bölüm 2 Manga bekleniyor çıkacak üzerinde Ağustos 22, 2017 ile Bölüm 2 olmak tamamen bitti tarafından son bir yıl süre 3. Bölüm: Gerçek Sıfır bekleniyor başlatmak bırakıldı sonunda Ekim 2017 ile Birim 3 tahmin Nisan 2018.

wikipedia quote screenshot

bağlantıyı görüyor ve ekran görüntüsü gibi 3 Bölüm 5 Birim Japonca sürümü 2017 Mart ayında oldu ama önceki birimleri ayrı bir kaç ay arasında olmuştur. hala (ve aynı zamanda Yen Press tarafından lisanslı ve 5 Birim (27/07/2017) şu anda planlanan Yukarı 2017 Haziran ayında yayınlanan 13 son sürüm Birim ile devam eden Işık Romanı kapalı dayanır ancak)

Yani hayır, böyle bir boşluk yok gibi görünüyor ama oldukça Yen bunları istemem çünkü onların zaman, muhtemelen iyi bir şey almaya koştu Basın

+644
Flinze 8 May 2010 22:16:30

Bölüm evrenin en iyi kılıç arayan 29 amanto kılıç koleksiyoncusu Gintoki kılıcı çalmaya çalışır.

Dinledikten sonra Kagura çalmak ve mermi inmune Kagura ve Gintoki Kagura blok kılıcı ile saldırı saldırılara daha sert olması gereken (Gintoki dan çalmıştır)) bu kılıç ile bir köprü amanto (kırdı. Sonra amanto Gintoki kılıç, aradığımız "Youtou bu Hoshikudaki" özel bir kılıç olduğunu iddia ediyor. Sonra Shinpachi bu amanto evrendeki en güçlü kılıç için "arıyor Gintoki söyler". Sonra Shinpachi kılıcını başka bir kılıç daha güçlü ve her şeyi bozabilir beri amanto amacı olabileceğini Gintoki diyor. Sonra amanto kılıç olabilir görmediğini söylüyor, ama Gintoki kılıcı eşsizdir. Sonra Gintoki satışı üzerinde kılıç gibi gösteren bir tv reklamında gördüğümüz, aslında "Youtou Hoshikudaki" denir, "kayalar, göktaşları ve kasları yok etmek mümkün olduğunu iddia etti" o zaman...

Kagura kılıcını kırıyor. Bir Yato çünkü o emin Kagura çok güçlü. Ama daha sonra dizi kılıcı kırık birkaç kez görüyoruz. Bir kez kılıç benizakura mücadelede bozuldu ve Gintoki bu benizakura var hükümdarıyım mücadele edebilmek için Tetsuko tarafından güçlü bir kılıç verdi. Ve sonra Gintoki etmez artık Youtou bu Hoshikudaki" daha özel " daha güçlü kullanarak, ve tahta kılıcı tekrar bozuldu Jirochou ile yaptığı savaş ve kaybeder, ve Jirochou ile rövanş başka bir görünüşte sıradan çalmak kılıç kullanan kazanır gibi görünüyor.

(Ya da Kagura vardı o zaman) güçlü görünüyor ne yapar Gintoki bu gücü, en güçlü kılıçtan biri Gintoki ahşap kılıç değil mi?

+638
Dionis 30 Mar 2018 16:14:50

Naruto bölüm 408 lanetli kukla, sakura çakra sorunları var ve sonra bir çocuk gibi Karin buldu ve 15 tekrar Segway:28 hakkında bazı pislikler bunu gizli Anaforlar bir klan bir kalıntısı olarak onu satmak olduğunu daha sonra oluşan ekip taka önce hakkında bir Segway vardır. Bir çocuk bahseder gibi drooling büyük adam görmeden yapamazdım kişisel bir not kendi sıradışı güçlere sahip

+629
Eugene Kuzmitsky 25 Nis 2014 01:59:23

Bu backstories çok da doldurma bölüm veya Naruto oyunları ile kaplıdır. Mutlaka canon, ya da yasal değildir. Manga sadece bir şeyler serisi için doğrudur.

Elbette tüm wiki bilgi manga ya da anime geliyor. Eğer Narutopedia görebiliyorsanız, ya da bölüm veya bir bölüm var.

Hakim önüne gelecek bir şey Yapmış kol aslında şaşırtıcı manga ile kaplıdır yan not:. Read Naruto bölüm 700 Özel 2.

+618
Eduardo Toledo 17 Eyl 2019 00:29:37

Göre wiki içinde Çağırma Tekniği mi yazılmış:

Unutulmamalıdır herkes summon bir sözleşmeli hayvan gibi uzun gibi onlar kan biri var yapılmış bir sözleşme, mühür bu yeterli çakra çağırdı yaratık ve bir kaynak summon kabul edecek

Herkes bir sözleşme yapmış birinin kan alarak anlaşmalı bir hayvan çağırmak anlamına gelir. Yani benim soru:

Bu tür çağırma gösteren anime veya manga bahsedilen olay nedir ?

+593
Mark johnson 9 Eki 2014 08:51:15

Ben tam bir yıl hatırlamıyorum, ama dizi modern olarak gerçekleştiği, 2007 ve 2018 arasında kanıt var.

Kanıt en güçlü parça Roman geliyor. İçinde Kabukimonogatari Bölüm 7, sonra Koyomi seyahat geri zaman 11 yıl, o notlar paradır farklı ve Natsume Souseki üzerinde. Bu olurdu serisi D faturaları verilmiş 1984 2007 ve askıya Nisan 2007. Bu 2007 veya en geç 2018'den sonra serinin en fazla 11 yıl koyar. Roman versiyonu Otorimonogatari var Nadeko başvuru yapın K-Onda koyarak sonra Mayıs 2007, zaman K-On manga başladı.

Tarihler daha iyi 2006 için paralel Maroon yorum notları. Souseki notları dışarı aşamalı 2004 yılında başladı, bu yüzden 2006 da makul bir yıldır. Roman başladı onların vadede Ağustos 2005, o halde bu Nisio Işın baktım Mart 2006 olarak başlangıç noktası için serisi.

Hitagi telefonunu kırdı sonra, yeni bir tane satın almak için gitti ve sadece sevmediği hangi akıllı telefonlar, bulabildiğim akıllı telefonlar Monogatari dünyasında var; Nisemonogatari 7 Bölüm önizleme, Kaiki yakınıyor. Bir sabit burada gösteren televizyon ekranı benim bakın resme:var

enter image description here

Flip telefonları vardır aslında hala oldukça yaygın olarak Japonya; bakın bu Answerman sütun.

Bir yan not olarak, odasında porno kitaplar saklanıyor erkek kahramanı Monogatari, harem ve okul eylem çizer bu tür bir gelenek yoktur. Suruga da ucuz BL kitaplar yerine İnternet üzerinden gidiyor ve çizgi roman okuyorsun oda onu doldurur. Monogatari gerçek ve hiper bir karışımıdır-gerçek, bazen sadece kurgu kurallarına göre oynamalıyız.

+439
basky 12 Eyl 2010 10:06:13

Altın Zaman karakteri (Rusça) wiki hastanede iken Tada Banri NANA manga okumak söylenir çünkü NANA kopyalama gibi görünüyor.

+371
user65763 29 Eki 2019 21:50:23

İlk Izanagi kullanan ile ilgili anlamak için görünmüyor ben bir soru soruldu. Buna cevap verdiğim zaman yanlış olduğumu ilk Rai Uchiha olduğunu düşündüm, ama birçok belirtti.

Kim ilk Izanagi kullanılır?

+355
Desserie Lledo 5 Şub 2011 01:05:53

Sen-ebil tabanı üzerinde bu.

Eğer doğru hatırlıyorsam, ben herhangi bir İNSAN BÜYÜLÜ değişim, Chacha farklı değiller.

Riiya bir KÖPEK gibi bazen yanlış olan güçlü bir kurt dönüşür. Hiçbir insan büyülü bir dönüşüm yok.

l

Bakalım, büyü ve engellerin yanı sıra dönüşümleri casting usta olan Adam büyücü çırak için, gücünü Chacha daha iyidir. Ama Chacha büyülü insan formu, Büyülü Prenses gibi biri haline dönüştüğünü onu hatırlamıyorum.

T

+352
Paul Connolly 14 Haz 2016 18:02:37

Parmak M sembolü Mary Magdalene ve bir çocukları olmuş teorisini ifade eder önerilmiştir. Tapınak Şövalyeleri sipariş falan. Christopher Columbus (ölümünden sonra) ünlü portre bu düzenleme parmaklarını gösterir, çeşitli heykeller ve tablolar da bu şekilde düzenlenmiş ellerini göster. Parmaklarını tutmak için doğal bir yol değil gibi oldukça ilginç. Bazı insanlar Özgürlük, tablet tutan el Heykeli de bu düzenleme gösteriyor. Masonlar bu işler çok karıştı ve Tapınakçılar kalır ne oldukları söylenir.

+240
Skidserega 25 May 2018 02:57:59

Film Kurt Çocuklar, Yuki bir iki kurt çocuklar çok kaprisli ve nazik bir erkek Fatma. Dışarı kırsal köy Hana için hareket ettiklerinde, anne, çocukları bir kurt içine diğer insanların önünde değiştirmek için söz verir. Ama kısa bir sahne sonra köyden misafir vardı ve Yuki küçük bir kız ve misafirler önünde bir köpek arasında değişiyor:

enter image description here

enter image description here

Bu iki Misafirlerin önünde oldu ama hiçbir şey söylemediler. Kasaba halkı Yuki ve Amı Kurtlar vardı ama güzel bir şey söylemedi zaten biliyor muydu?

Okuldan Souhei anlamaya başardı. Bir hayvanın kokusu aldığını söyledi.

+234
LorikMalorik 4 Kas 2019 05:29:10

Felaket ben Kouichi katıldığında başlamadı bu anime daha büyüktür, daha ziyade Misaki, ikiz kardeşi lösemiden öldüğünde Nisan ayında.

Facianın neden benim soru. Mei Misaki ve gizlice birbirleriyle konuşuyorlar mı vardı? Öğrenciler Misaki ile karışık ve karışık Mei vardı çünkü yoksa değil miydi?

+134
cepal 15 Ara 2013 06:36:21

Ben sadece aramak için teoriler için neden insanlar inanmak Lelouch hala hayatta, ben buldum bir teori diyor ki Lelouch aldığı Geass onun baba, ne zaman o öldürüldü aslında ölümsüz oldu. Ama tekrar dizi izlemek babasından Kodu alarak Lelouch görürüz böyle bir sahne bulamıyorum. Yoksa bir şey mi kaçırdım?

İlk defa anime izlerken, Lelouch gibi ekstra sahneler yeniden zaman mevcut değildi Araba, Araba vardı serilerini izledim hatırlıyorum. Daha sonra kaldırıldığını okudum.

Yazarlar hangi Lelouch babasından Kodu alır sahne kaldırdınız mı? Yazarlar Lelouch canlı tutmak, başlangıçta üzerinde planları vardı bir izlenim alıyorum. Onlar geldi ve sonunu istedikleri gibi okuyucu yorumlamak için belirsiz sol, ve sahne ve ilan Lelouch öldü sonra kaldırdılar olduğunu söyledi.

+128
user3183426 15 Haz 2012 04:45:04

Biri 23 gün içinde ölümünden önce/normal davranışlar içinde ama tek olacağını her şeyi yapmak mümkündür. Bu sefer ne de başka bir kişi öldürmek gerekir.

Eğer ilk ölüm cuase ve şartlar yazarsanız ve (Kural VIII) adından ölüm eylemleri ve durumları belirtmek için doğru zaman 19 gündür.

Eğer Palyaço/ acrobat bir doğum günü partisinde, yani bu ve bu numarayı gösteren ve istiyorsanız, erken birkaç gün yazmak ve bu kısa bir süre sonra ölmesine yapmak sürece hiç sorun değil - diğer düzenlemeler cancle ve partine gelecek. Bir monkh ile aynı deneyin ve beacause ha böyle uyduruk oynarken yüksek bir tel üzerinde tek tekerlekli bisiklet binmek kalp krizi geçirdi.

Ya da yüz bazı işçiler adına isyan onları yazmak ve polis tarafından vurularak alabilirsiniz. Başka kimse yok çünkü ölmek kalibresinde gibi ince çok uzun olmalıdır.

+65
RusJhon 6 Ağu 2013 01:46:28

Evet, Setsuna Haruki çok, herkesten daha çok seviyor. Kötü bir kız onun yüzünden dönüyor Haruki ve bunu yapmaya devam edeceğini görsel Roman Setsuna anlatır. Gerçek bir alıntı:

Hey, ne yapmalıyım? Şimdiye kadar, Haruki-kun seninle çıkmaya başladığımdan beri... yavaş yavaş... Eğer senin içinse, Haruki-kun, kötü bir kız daha olabilir, ben böyle hissediyorum, biliyor musun kötü bir kız oluyorum.

Sonra anime Haruki sırtında birkaç yıl boyunca ona döner biter. Bir noktada eve gitmek istemiyor ve gece geç saatlerde yalnız kalmaktan tutar. Herkes onu arıyor ve Setsuna ailesi Haruki görüşmeleri onun için de bakmaya karar verdi. Bir kez Haruki onu bütün gün onunla kalmış ve anne baba ve kardeşleri etmeyin zaman kavramını kaybettiğini söylemek söyler buluyor.

Setsuna o kadar anne ve babası hemen fark edecek kadar ağlardı çünkü bu wonderdul mutlu bir yalan söyler diyor. Ayrıca onunla birlikte olmak için ona yalvarıyor. Her şey gayet iyi. Kelimenin tam anlamıyla onu dövmek eğer o çok mutlu olacağını söylüyor. Onunla temas bir çeşit göre süper onu mutlu etmek (Haruki son 3 yıl içinde onu kaçınarak olmuştu):onu

Haruki: "Ezberlemek ne yaptığımı hakkında söyle. Öğlen..."Ve gallary kapalı, yakınlardaki bir restoranda yemek yedik"..."ben tren saatlerine hafta sonu olduğunu fark ettik o istasyona varana kadar değildi değildi." bir Tren bir sanat galerisi"ziyaret Hakone tüm yol aldık ..."Sonuç olarak planladığımız gibi geri gelemediğimiz" "son tren kaybettik. O"gibi bir şey

Setsuna: "düşünce için bahane beni..." ... "ben yalan size olabildiğince sakin olabilir, Haruki-kun..." " Hayır, Ben Kimseye böyle bir mutlu ve harika görünen bir yalan..." ... "Benim karşı karşıya gelecek vermek uzağa için emin. Sadece beni mutsuz edecek gibi bir yalan da söylenmez ki... benim gözyaşlarım durdurmak mümkün olmaz." ... "Sorun değil, benim gibi biri hakkında endişelenmenize gerek yok. Her zaman yaptığın şey bu, değil mi?"..."Eğer bana kızgın alırsanız çok mutlu olurum. Eğer kaybederseniz ve bana vurdu daha mutlu bile olabilirim!" "Neden ulaşmak değil mi? Bu çabalar boşa neden olmalı..."

+43
abaitakov 6 Tem 2019 20:21:31
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil