Goku amnezi acı mı?

Goku daha Dünyaya gönderildi ve bırakıp ağlamaya yaşındayken ailesini görünce bir bebek daha bir çocuk gibi olduğunu görüyoruz yaklaşan film Dragon Ball Süper Artışı yeni fragmandan bu kadar. Goku amnezi acı ya da geç bu olayları hatırlamak için çok genç olduğunu?

+72
380966698157 17 Eyl 2015 14:41:11
34 yanıtların

Şimdiye kadar Saitama benim izlenimim gücünü tutan o.

Evrendeki "en Güçlü" Uzaylı ona saldırdığında bile, kolayca NORMAL yumruk ile onu bitirdi. Tam gücünü açığa çıkmadı ve neden bilmek istiyorum.

+919
linepisode 03 февр. '09 в 4:24

Hiç bir şeyi ne gördüm Naruto okudum YASAL UYARI:.

Bu soru bana oldukça basit görünüyor, bu yüzden belki de belirli bir açı arıyorsunuz? Orada iyi bir miktar bilgi üzerinde Jutsu üzerinde Narutopedia. Burada kısa özetleri makaleden alıntı yapmak için çalışacağız.

Ne Jutsu nedir?

Jutsu ... bir ninja savaşta kullanacak mistik sanat. Bir tekniği kullanmak, ninja çakra kullanmak gerekir. Bir tekniği gerçekleştirmek için, ninja çıkarmak ve çakra iki enerjileri serbest bırakır. Mühür oluşturarak, ninja istenen teknik tezahür edebilir. El mühürleri ve farklı kombinasyonlar geniş sayıda nedeniyle, keşfedilmeyi potansiyel binlerce teknik vardır. - Jutsu, Narutopedia

Ne Jutsu farklı türleri vardır?

Jutsu üç ana türü vardır:

 • Ninjutsu ...bir terim atıfta neredeyse tüm teknik imkan verir kullanıcı için bir şey aksi takdirde olurdu aciz yapıyor, dahil olmak üzere kullanımı silahları.
  Daha fazla bilgi: Ninjutsu, Narutopedia
 • Genjutsu tekniklerini, bu görevli aynı moda gibi ninjutsu... Ancak, birincil fark arasındaki iki olan etkileri genjutsu hayali vardır; yerine saldıran kurbanın cesedi, gibi taijutsu yada ninjutsu, genjutsu teknikleri işlemek akışı çakra kurbanın beyin, böylece neden bir bölünme içinde kendi duyuları.
  Daha fazla bilgi: Genjutsu, Narutopedia
 • Taijutsu bir temel form teknikleri ... ifade eder tekniklerden birini içeren dövüş sanatları veya optimizasyonu doğal insan yetenekleri. Taijutsu doğrudan kullanıcının fiziksel ve zihinsel enerjilerini erişme tarafından yürütülen, eğitim ile kazanılan dayanıklılık ve gücü güveniyor. Çakra teknikleri geliştirmek için kullanılabilir olsa da, genellikle çakra gerektirmez. Taijutsu genellikle hiçbir el gerçekleştirmek için, bazen belirli bir duruş ya da poz yararlanarak, mühürler gerektirir ve ninjutsu veya genjutsu kullanımı daha hızlı. Taijutsu: el-el mücadele için basitçe.
  Daha fazla bilgi: Taijutsu, Narutopedia

- Jutsu, Narutopedia

Dahil olmak üzere çeşitli alt türleri vardır:

 • Bariyer Ninjutsu ...şirketleşme bariyerlere teknikleri.
 • Bukijutsu ...tekniklerini beraberinde kullanılması herhangi bir el silah, savaş, ister kullanıcı olmak shinobi ya da samuray.
 • Çakra Emme Tekniği ...teknikleri izin kullanıcıya emmek başka bir kişinin çakra.
 • Çakra Akışını ...bu çakra akan bir nesne olarak herhangi bir teknik artırır güçte bir silah tarafından akan çakra aracılığıyla..
 • Klonlama Tekniklerini ...teknikleri oluşturmak bir kopyası kullanıcı veya nesneleri tarafından kullanılan onları.
 • İşbirliği Teknikleri ...teknikler gerektirir güçlü teknikleri vardır aslında oluşan en az iki veya daha önceden var olan teknikler.
 • Fūinjutsu ...bir tür jutsu o mühür nesneler, canlılar, çakra, birlikte bir çok çeşitli diğer şeyler içinde başka bir nesne.
 • Hiden ...teknikleri aşağı geçti sözlü nesile nesil bazı bölgeler veya klanlar.
 • Juinjutsu ...teknikleri getir birini kontrol altında kullanıcı.
 • Kenjutsu ...tekniklerini beraberinde kullanılması kılıç, ister kullanıcı olmak ninja veya samuray.
 • Kinjutsu ...tekniklerine sahip oldu yasak olmayı öğretti kullanılır.
 • Tıbbi Ninjutsu ...bir Şubesi ninjutsu ile ilişkili şifa...
 • Nintaijutsu ...bir arada ninjutsu ve taijutsu, Raikage kullanır nintaijutsu tarafından ilk çevreleyen kendisi ile yaptığı Yıldırım Serbest Zırh.
 • Reenkarnasyon Ninjutsu ...teknikleri genellikle gerektiren veya gerçekleştirmek transfer yaşam gücü arasındaki insanlar.
 • Kural 1: bilge tekniği ...bir uzmanlık alanının teknikleri sağlar kullanıcı için anlamlı ve toplama doğal enerji ... etrafında bir kişi.
 • Shurikenjutsu ...tekniklerini beraberinde atılması shuriken, kunai, senbon ya da başka bir dizi kanatlı, el silahları.
 • Uzay–Zaman Ninjutsu ...teknikleri izin kullanıcılar için manipüle uzay–zaman sürekliliği.
 • Kuyruklu Canavar Beceri benzersiz bir yetenek veya özellik tarafından kullanılan kuyruklu hayvanlar.

- Jutsu, Narutopedia

Bu yardım umut ettim! :)

+859
hernan43 29 Nis 2016 03:54:58
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bu konuda ilginç bir teorisi var.

 • Normal insan sadece Tek Parça olarak 140 yıldır yaşayan bir röportajda Oda söyledi.

 • Dr. Kureha kaç yaşında? 139 olduğunu timeskip önce bir sahnede söyledi. Zaman atlaması sonra, 141 olmalı anlamına gelir. Normal bir insan sınırını Oda ne dediğini ötesinde!

enter image description here

 • Şimdi "Ope Ope no Mi" meyvesi başlanan bu anı hatırlayalım. Burada doktorun hayatı karşılığında hastaya sonsuz yaşam sağlayacak olan "Ebedi hayat operasyonu", gerçekleştirebilir bu şeytan meyvesi güçlerine sahip olduğunu ifade edildi.

enter image description here

Yani, hipotez ortaya çıkıyor.

Ya biri geçmişte Dr. Kureha üzerinde "Sonsuz yaşam" operasyonu gerçekleştirdi varsa?

Görülen, birden fazla yerde manga sırasında gibi, gençliğimin sırrı bilmek ister Misin diye soruyor?"

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Bu her zaman öyle görünüyor ki daha bunun arkasında ne olduğunu yinelenen bir şaka, komik bir rahatlama, ancak... ... olduğu düşünülüyordu. Oda BİR SÜRÜ şeyler bu tür yapmak için kullanır.

Sadece zaman gösterecek... ;)

+853
fNek 3 Tem 2012 14:47:16

Aşağıda 545 (bölüm)] Fairy Tail manga sonu için potansiyel Spoiler.

Basitçe söylemek gerekirse, Wendy gösterilen ne dizi sonunda canon romantik bir ilişki ima değildir.

Yazar resmen kimseyle Wendy çifti için seçtim nedeni basitçe. Ancak, istediğimiz gibi headcanon tamamen ücretsizdir serinin hayranları olarak biz!

+840
Wilson Ngari 18 Ağu 2010 09:37:35

Hyouka manga hala devam ediyor mu? Anime son bölümü için Hyouka karşılık manga versiyonunun hangi bölüm?

+797
SheilaShakes 24 Kas 2017 07:07:52

Devilman hakkında birçok manga ve bazı romanlar buldu ve bu konuda kafası karışmış ve kimsenin bu yüzden bu konuda bana yardımcı başlatmak için bilmiyorum.

+793
Mohammad Jahangeer Ansari 15 Eyl 2019 16:09:48

Orada büyük farklılıklar arsa, nokta nerede makul bir cevap olabilir "Bölüm 1". Nitekim, ikinci anime sezonu bir arsa vardı hatta herhangi bir iddia alınmak olabilir. İronik olarak "aşırı ecchi öğeleri için arsa" demek istiyorsun. "" tabii. Anime son derece hiç mangada önemli bir odağı olan ecchi, odaklanmıştır.

Eğer hikaye ve karakter ilerleme görmek için, sürekli yüzüne göğüsleri ve külot onların savurma olmadan istiyorsanız, manga okumayı ve anime tamamen unutmak gerekir. Diğer taraftan, eğer böyle bir şey istiyorsunuz tam olarak şeyler gibi geliyor, manga görmezden ve anime keyfini çıkarın.

Sadece vazgeçmeden önce ikinci sezonun ilk birkaç bölüm izledim, ama bütünüyle manga okudum. Ben denemek için bu liste ve denemek işaret eden bu replik olurdu aslında oluştu manga.

1: Anime orijinal.

2: Kokoa mangada gerçek bir karakterdir. Giriş farklılaştı. Giriş hikaye hattı bitip de nasıl Moka ve Kokoa ilişkisi tanımı doğru olsa da, bu çok fazla.

3: ebeveyn ziyareti olacak. Şarkı değil.

4: Anime orijinal.

5: Anime orijinal.

6: Anime orijinal.

7: Anime orijinal.

Aslında hiç tekrar mangada Tsukune ailesi görüyoruz, son bölümlerde spectating cameo bir görünüm daha sonra ve görünen Lilith ayna şeyin ötesinde. Bir gerçeği ancak şimdi fark ettim.

8: Anime orijinal.

9: Anime orijinal.

Damızlık onun için nasıl çalıştığı hakkında Tsukune söyler sonra Mizore merkezli bir replik temelde mangada yok. Ben girmeyeceğim oldukça büyük bir istisna değildir, ama kesinlikle bu anime bölüm yer değil.

10: Anime orijinal. Eğer yarasa içeriyorsa, anime orijinal.

11: ayna da göründüğü manga (hikaye olur genelde "ilk sezon" manga; Lilith karakteri yapar bazı görüntüler "ikinci sezon"). Ama şu olmaz: serious karate move is serious Temelde, eğer göğüsler külot görüyorsanız, bu anime orijinal.

12-13: Anime orijinaller.

Bu "hakikat" bu tespihi çok farklı bir manga. Ve Moka babasının bir rolü o kadar büyük oynamaz.


tl;dr: ikisini karşılaştırmak zahmetine girme bile. Başından beri manga okuyun.

+781
Ginny M 25 May 2011 17:09:52
Rozen Maiden Şeftali-Pit tarafından manga serisi. Rozen Maiden toplumdan sınıf arkadaşları arasında zulüm acı sonra çekilmiş olan Sakurada Jun ortaokul öğrencisi izler. Shinku, Rozen tarafından oluşturulan canlı bir bebek Efendisi olmak için seçilmiştir. Shinku kazanan verilmiş dileği olacak Alice oyunu diğer bebek savaşmak gerekir.
+718
Anarach 6 Ağu 2010 22:31:33

Bölüm 1, Tankery, İşte Geliyor!

'Giriş Tankery için' sonra (17:17 05:10) 17 dakika film gösterildi. Miho Nishizumi, Saori Takebe & Hana Isuzu kafeteryada vardır. Bilinmeyen öğrencilerin arka planda sohbet, Tankery üzeresiniz.

Biri diyor ki, "kadınlar için mükemmel bir eğitim olduğunu söylüyorlar."

Başka bir öğrenci heyecanla diyor ki, "Asla Tankery yapıyor adamlar duydum. Çocuklar ve tanklar bana uyumsuz gibi görünüyor."

(Sadece 4 rewatch benim arka plan bilgi bu açığa bit fark ettim!)

+665
J Dizzle 29 Eyl 2019 07:29:53

Beyni yıkanmış ve zorla Millenium var minion dönüştü, ama sonra kendi isteğiyle Hellsing kalan saldırıyor belirten Walter Victoria söyler. İyi olanlarla kötü karakterler genellikle dağınık, çok net değil gerçekten onun için nasıl olduğunu.

İlgili: Mi Walter haline Millennium hizmetkarı tarafından seçim? @ SciFi & Fantasy

+661
tomisacat 17 Ara 2014 21:23:12
Dilekleri yerine bir dükkan işleten manga, Roman bir dizi, ve iki ana karakter içeren elemanı anime, ruhlar tarafından rahatsız Kimihiro Watanuki, bir lise öğrencisi ve Yūko Ichihara, bir kadın.
+645
UndergroundVault 28 Haz 2013 18:38:33

Herkes Avrupa'da Haftalık Shonen Jump aboneliği nasıl?

+638
Mary Ann Loggia 16 Ağu 2017 12:07:00

Kale önünde duran insanlar Chimera Arc, neden değildi enfekte

Shaiapouf çünkü Gülün öldüğünde Bomba? Felçli insanların yanında uzun bir süre yattı.

+617
Reyo 7 Tem 2011 17:33:24

Sanat kesinlikle aşk olan belli bir sanat yönetmeni. Dokunur gördüm birkaç bölüm ve gösterileri sayabilirim.

Shin Sekai Yori - Bölüm 5 ve 10 (bilmiyorum eğer başka).
Kimi no İru Machi - çoğunlukla başlangıçta, açılış, daha az sahneleri ikinci bölümü.
Belirtmek için yazdım Günahları - birçok sahneleri

Eserleri çok farklıdır ve birçok özellikleri var. Diğerleri arasında bunlar:

 • Açıları. Her yerde farklı açıları çok kullanıyor. Karakterler nadiren dik açı çizilir, fotoğraf makinesi, daha yüksek veya daha düşük bir noktadan bakıyor. Bazen de bir bit döndürülür.
 • Yüzleri üzerine odaklanmıştır o gözlere vurgu yapıyor. Bir karakter konuşuyor ve başka bir eylem olduğunda yüzleri ekranın en kapak. Ayrıca bu açılar bağımsız değişken uygulanır.
 • Bazı sahneler sadece belirli bir karaktere ait, ekranda plainish arka plan dışında başka onu sadece bir şey olması.
 • Vücut hareketleri üzerinde durularak, özellikle eller ve duruş.
 • Dinamik sahneleri bir parçası diğerine hareket, yan yana dönen karakterden oluşur. Karakter ekranda hareket ederken bazen arka planda hala.

Adı ne ve diğer işleri o ne yaptı?

+606
Fable 2 Eki 2018 08:58:03

Bir bijuu gerçekten ölmek, bir şekilde olabilir.

Bir bijuu olduğu tamamen uydurma olan çakra, bazı zamanlarda da referans olarak Çakra Canavarları. Aynı kurallar bijuu dünyadaki tüm normal insanlar için geçerli. Eğer çakra biterse ölürsün.

chuunin sınavı geçti ve kum yaprak saldıran 50-60 naruto bölüm alıntı, ya da hiç ne zaman oldu, sasuke ve kakashi kakashi sasuke "2 patlama" için iyi, chidori azından senin söylediğinde eğitim vardı. sonra sasuke dedi, "peki ya üçüncüsü?" bir kakashi sonra bir jutsu zorlamak için çalışın, yoksa tüm çakra kaybetmek istemiyorsanız sadece iş değil, tüm çakra tüketirsiniz, en kötü durum senaryosu, ölmeden "ölme açmak dedi" denersem olur. olarak alıntı

Eğer bir bijuu çakrası biterse ölür anlamına gelir. Eğer jinchuuriki bu bijuu ile hala onun içinde ölürse bijuu ölecek.

bu son durumda bir de belirtildiği gibi olmuştur eğer jinchuuriki bu bijuu ile onun içinde ölürse o dirilttik

503 bölüm. Sayfa 14 Kushina kendi içinde Kyuubi yeniden mühürlemek için ve daha sonra intihar planı Minato söyler. Kyuubi dirilişi gecikecek o olduğunu söylüyor.

böylece jinchuuriki ölümü üzerine kuyruklu canavar bir süre kaybolacaktır. Ancak bir süre sonra yeniden ortaya olacak. Ayrıca bu yeniden ortaya rastgele bir konumda olduğunu söyledi. Eğer bijuu korursa orijinal hafızasını da bilinmiyor.

+465
C Nick 28 Kas 2014 13:29:43

Bazı karakterler garip bir çocuk olarak hatırlıyorum bazı hikayeleri hatırlatıyor. Olsa benzerlikler olabilir kabul tamamen tesadüfi, üç kez bir grup yükseltir bazı şüphe. Bu yüzden soruyorum, eğer herhangi Bir Parça karakter türetilmiş veya Batı olanlara göre ise, devlet, herhangi bir güvenilir kaynak Var mı?

Burada biraz daha yakından ilgili olanlar, Hasır Şapka Korsanları.

Chopper - Rudolph Helikopter - Rudolph

Benzerlikler: ren Geyiği, garip renkli burunları, kaçtım tarafından kendi paketi vb


Usopp - Pinocchio Usopp - Pinokyo

Benzerlikler: Yalancılar, Uzun burunları


Franky - Popeye Franky - Popeye

Benzerlikler: Büyük kollar, temel gıda için enerji

+459
Daddy calderon 20 Ara 2018 08:06:08

Kral Kai gezegen, 10 kez yerçekimi altında eğitebilir, artı Kral Kai sihirli bir şekilde onu Hücre tarafından öldürüldükten sonra eğitim yaşındayken yaptığı gibi ona birkaç ton ağırlık ekleyebilirsiniz.

enter image description here

Böyle Kral Kai de büyük ağırlık halkaları görünür ve birçok şeyler

enter image description here

+400
Wiz 31 Ağu 2012 02:42:58

Bölüm 6 Avcılar Devrim, kim dile ihtiyar Rol village bu sizden yardım ile kazanan festivalin haftaki yarışma?

Bir yerlerden sesini tanıdım. Ben düşündüm de aynı ses aktör olarak Makarov Dreyar of Fairy Tail veya Gol D. Roger One Piece, ama ben bunu bulmak herhangi bir kanıt için destek ya da teori.

+384
John Adamson 28 Oca 2012 12:03:59

Celestial Spirit Magic kullanıcının Kutsal Ruh Kapısı Tuşlarını kullanarak kapıları açarak, Göksel Ruhlar çağırıyor Sihirli bir türüdür. Bu Anahtarlar iki sınıf: daha yaygın Gümüş Anahtarları ve nadir Altın Anahtarları ayrılır. Göksel Ruhlar için anahtarları Birimleri (toplu olarak Altın veya Gümüş bakılmaksızın) sayılır ve Kutsal Ruh bir Mage birçok Birimler elde ettikleri nasıl olduğunu kaydetti.

Mangada gösterilen kullanıcıların çoğunluğu kadın olmasına rağmen Kutsal Ruh Sihirli kadınlara özel değildir.

Örneğin Everlue ve Zoldio iki erkek karakter kim olurdu Celestial Spirit magic manga şimdiye kadar.

Tam liste kullanıcıları http://fairytail.wikia.com/wiki/Celestial_Spirit_Magic

+377
mack desmond 1 Nis 2010 19:37:22

Naruto Jiraya için adını söylemeye gerek yoktu.

Su üzerinde yürüme eğitimi sırasında, naruto giysilerini çıkardı ve mühür karnı çıktı o zamanlar vardı.

enter image description here

Şimdi, Jiraya mühür anahtarı için kaleci oldu. 4. Hokage oğlu içinde dokuz kuyrukları kapalı, Minato da Jiraya yazdığı romanından oğlu Naruto adını verdi. Bu yüzden bu iş parçacığı kullanarak, Jiraya adını Naruto gerekir değil, sadece gelir.

+372
polarfish 5 Ara 2016 03:35:29

Önce Eureka Yedi: Hi-Evrim 1 olduğunu duyurdu ve yayınladı, hatta önce Eureka 7: AO, orada bir Japon web sitesi için Proje Eureka ev sahipliğinde bir sanatçı olan içerdiği tüm kavramı sanat Eureka Yedi, ya da sanat eseri, diğer projeleri olan sanatçı. Düşündüm bir web sitesi oldu EurekaSeven.jp, ama geçmişi tekrar gösterir Bu Makine için yeni bir URL değil, eski web sitesinden 2006-2008.

Konsept sanat ile bir flaş yoktu, ya da öyle olsaydı tek başlık oldu. Bej dokulu arka plan vardı. Kenichi Yoshida eski web sitesi olduğunu düşündüm. Üstünkörü yer imleri üzerinden bir bakış ve onu bulamadım. Neden bahsettiğimi başka biri hatırlar diye umuyorum.

+334
GT Wu 20 Şub 2010 17:40:12

Israrla bu şekilde Pokemon savaşları tanıtmak tekrar çocuklarımla serisi Rewatching ve fark ettim:

"Bu Pokemon savaş Kül ve PersonChan arasında olacak. Her eğitmen 3 pokemon kullanacaktır. Orada olacak zaman sınırı yok."

Ben henüz bir savaş var bir zaman sınırı. Hiç olmaz mı?

+332
ronx 30 Tem 2015 02:36:07

4 Bölüm, doğru performans, Kaori headbutts Kousei önce ve sonra bazı GETİRİN çalmaya başlar. Bir sonraki bölüm, 5. Bölüm, Kousei gibi eve yağmur, aynı şarkı çalıyor tekrar çalışıyor, ve geriye dönüp, devam ediyor. Ne şarkının adı nedir?

Şarkının ilk bölümünü temize çektim, sonuna doğru çok yanlış olur ama yine de tanınabilir olmalıdır.

http://www.noteflight.com/scores/view/e958304d60b8f1a61108335f228623a5e0084cef

+284
Adam Pitchie 4 Nis 2010 21:45:49

Chuunin sınavı almadan önce, ve chuunin sınavı almadan önce misyonlar üstlendiler en az süre (Naruto takım 7 takım var. Uzun tam bir takım olarak sınavdan önce var olduklarını, ancak hatırlayamıyorum. Ne kadar sınav öncesi genin vardı? Normal uzunlukta mı? Sınava önce misyonlar bir dizi tamamlamak için sahip olduğu misyonu gereği var mı?

+276
Qeekay 9 Haz 2015 06:34:11

Her durumda bir bağ ruhu, kanı doğrudan yerleştirilen karşı zırh sağlayan demir hemoglobin için fiziksel etkileşim ile metal (ve muhtemelen başka bir malzeme mi olur bağ ile)[1]. Alchemic yordamı ruh metal ile etkileşim sağlayan bu temelde anlamına gelir.

Kan mührü yapıldığında, bir olmak için bağlı olduğu, ve sadece bu varlık kalmasına bağlı olmalı gibi olmalıdır. Eğer El kolunu kaybederse, onu hareket edemez anlamına gelir; ancak, demir bir boru alır ederse, ona başlangıçta bağlı olmadığı gibi özgür de olacak hareket edemez. (Bir noktada bile, vücudunun bir parçası transmutes ve artık manipüle edilebilir.)

Barry sees Alphonse's empty armor
(Not: Alphonse kask ayrılmış, çünkü gözleri yok kaskına küfelik oldu.)

Bu Fullmetal Alchemist evren, ruhlar, hangi içerir Bir insanın kişiliği, düşünceleri ve anıları olan görmedim daha sonra serisi:

Örneğin: Kimblee ruhunu Gururla içinden bağlanabiliyor; Hohenheim birçok ruhlar arazi etrafında yayılır ve düşünmek ve enerji ile hareket edebilir; ve Hohenheim konuşmak ve ruh tutan anılar içinde her ruh, duygu ve bağımsız değişkenleri ile etkileşim başardı.

Böylece, noktaları Birleştir olabiliriz: Alphonse ruhu zırhı kan mührü ile bağlanır ve anılarla dolu seti ile hareket edebilir; böylece, Alphonse de zırh taşımak için anılarını ve düşüncelerini kullanabilirsiniz.

Fiziksel güç ve çeviklik iç güçler tarafından kontrol edilmesi için yeteneği geliyor. (Çok daha hızlı vücudunuzun aynı çalıştıysa çalıştırabilir nasıl hayal, ama kemikleri ve kasları olmadan aşağı ağırlığında!) Ancak, tüm mücadele beceri ve yeteneği ruh hem beden almadan önce ve sonra) öğrendim (olan şeyler geliyor.

+274
user194255 23 Eki 2019 03:34:40

Bu bölümde büyük bir savaş olduğunu bilmeme rağmen Naruto online izliyorum, ve 301 sonra izlemek için kullanılabilecek bir bölüm vardır. Artık Naruto bölüm var mı? Tüm manga insanlar 700 bir bölüm olduğunu söylüyor ama?

+243
Lilly Villarreal 4 Mar 2016 17:24:56

Bu "Savaş tanrısı" ve Ressurection of Freiza" olduğunu hem de uygulanan anime, dolayısıyla onlar belli ki canon. Ancak film bazı yönlerini anime örneğin retconned olmuştur

 • Beerus kullanılarak %10 onun gücüne karşı öfkeli bir SSJ2 Vegeta.
 • SSJG Goku eşit olmak için %70 'in Beerus Güç.
 • Daha fazla vurgu anime zayıf olmak Gohan üzerine atılmıştır.
 • Piccolo Freiza tarafından anime öldürüldü.

Yeni film geliyor Aralık ayında olması gerekiyordu sonra sonu Turnuvası Güç verdim.e Dragon Ball Süper. Akira Toriyama son yorumlar dayanarak bunu biliyoruz. Yeni film büyük ihtimalle de canon olabilir bu nedenle açıktır. Ben bağlı bir kaynak ile ilgili olarak aynısını burada.

+242
kofi 5 Şub 2010 04:22:26

Orijinal tempo daha yavaş olduğunu Hakuōki ilk sezon açılışı olarak kullanılan orijinal şarkı dinliyordum, ve fark ettim. Ayrıca Knight açılış Vampir dinledim, HAZIR ol!, orijinal Fullmetal Alchemist anime için açıklık biri olarak kullanılan, ve de aslında düşündüğümden daha yavaş tempoları vardı.

Bir şarkı bir anime için bir açılış olarak kullanıldıĞında, yaklaşık 1 dakika için (çoğu durumda 1/3 orijinal ile ilgili) kısmak oluyor biliyorum. Şarkı aynı zamanda düzenlenmiş çok hızlı oynar, ya da bırakılan kalite hızında artış bir sonucu mu?

+223
Sadiq Inuwa 28 Oca 2018 10:30:47

Dragon Ball Süper Artışı, hem de Goku ve Vegeta birkaç saniye için yeşil bir ışık görüntülenir. Tanrı süper saiyan süper saiyan mavi verince süper saiyan süper saiyan Allah için verince yaptı Vegeta ve Goku (Goku da bir kaç saniye için de aura içgüdü beyaz hakim bir gösteriliyor) yaptı. Bu ne anlama geliyor? Ne Dragon Ball Süper Artışı içinde Goku ve Vegeta yeşil bir aura var?

enter image description here

enter image description here

enter image description here

+220
RWC 19 Nis 2018 19:06:49

Göre burada ve burada,

Bir vizyonu var o zaman Sakura garip güçleri olduğu ortaya çıkar hiç görmemiş gizemli sembol ve yerler.

Yani,

Bu tüyler Sakura ruhunu temsil ettiğinden, bu muazzam tutun büyülü güç miktarı. Her çevrelerini etkiler farklı.

Bu tüyler gerçek güç olan son ark öğreniyoruz

boyutları ve zaman geçmek.

+198
Pat Shelly Campbell 4 Nis 2015 06:39:30

İçinde Naruto bölüm 663, Orochimaru sözü

Karin tarafından ahşap Heykeli yenmek için kullanılan teknik (iki Uzumaki) Kushina dan benzer.
the manga panel in which Orochimaru stated that

Nedir bu teknik ve nasıl oluyor bu iş? (Uzumaki gibi) bu tekniği kullanmak Naruto olabilir?

+196
kard 24 Şub 2018 18:37:04

Gerçek bir soru gibi görünüyor-nasıl Potara göre Ultra İçgüdü çalışıyor mu?

Potara çarpın birkaç kere erimiş maksimum güç birleştirmek ve sonra.

Ultra içgüdü temel form normal form Jiren daha zayıftı. Bu kesinlikle temel formu katları için ima etti, sonra her Jiren güç. Şimdi, bir kez UI hakim oldu, süper jiren maxed yenmek için yeterince güçlü için-esas güç artışı, onu yakalamak için çarpılan bir yeterli olması.

Yani potara Toplam = * 2(veya daha fazla) 2x x+x = olur

UI X * X ^ X

UI büyük bir yükseltme olurdu, uzak Goku içine ulaştı

+141
Guardian Angel Morgan 17 Oca 2014 19:21:47

Bence ne Jigglypuff o şarkı kendisini duyuyor olmasıdır. Ben Jigglypuff gözlerinin içine bakamıyorlar ne zaman gözlerinin içine bakmak gerektiğini söyleyen kim, anime Neon City bölüm uyuya insanlar vardı. Belki de tüm farklı şarkı ve kulakların Jigglypuff, bu yüzden şarkı kullanıcı şarkı kendisi duyuyor.

+129
Paulo Silveira 10 Nis 2011 04:35:25

Karakter Yasumi bu Watahashi Haruhi Suzumiya bir "Ayrışma" ve şu kitapta, bir kaydırıcı olarak kabul edilebilir mi? (Anime değil çünkü başlık onun adlandırma değilim).

Aslında iki çizgisi arasında ziyaret etmesinden beri amaç buydu, yanlış hatırlamıyorsam, onları barıştırmak için. Birkaç yıl önce oldukça uzun inanıyordu iken (fan bir çeviri) ve bu kitapları okudum beklenen "kaymak" fan kitlesine en olmadı galiba. Bilmemeli yoksa ya da, aslında, ya da başka herhangi bir canon genellikle bir kaydırıcı nedir tanımı kabul edilir - her zaman alternatif zaman çizgileri arası yolculuk yapan biri olduğunu varsaydım yaramaması için hiçbir sebep bulamadım.

Bir kaydırıcı, ama henüz gelmediler var, doğal olarak gerçek bir birey değil, aradığımız "kaymak" olduğunu sonradan öğreniyoruz ki olsa bile ve, IMO bekliyoruz, belki bu arc ve ima Yasumi sonu habercisi gerektiğini bize hatırlatan şu an Ayrışma başlangıcı yeniden okuyorum ve Kyon bize hatırlatıyor.

Dizi bitmemiş ve asla büyük olasılıkla başka bir kaydırıcı planlandı olmadığını bileceğiz farkındayım.

+11
baxbear 25 Ağu 2014 14:14:26
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil