Sıfır İki önceki kadar anılarını yeniden mi? [spoiler uyarısı]

Gizli ayrıntıları öğrenmek için, Sembolizm vb. şu anda hızlı bir rewatch yapıyorum

Sıfır-İki Hiiro çok daha önce anılarını yeniden olabilecek bir olasılık olduğunu fark ettim. Önce bile ziyaret "Bahçe".

Anılar tekrar kavuştu, ama onu sadece ilk toplantıdan sonra onu tanımak, ya da eğer çok uzun süre o muydu, yoksa hala bir İblis olduğu için ret korkuyor olabilir şüphelerim var mümkün olurdu.

Bu düşüncenin ardından, diğer tayları ve son tanıştığı kişi sadece bir klonu gibi "eski sevgilim ona" bir savaşta uzun zaman önce öldü inanamıyordu bile. (Eski 13. takım ya da Nana gibi)

Yaklaşık 1-2 Bölüm sonra olabilir gibi (yeni zaman çizgisi) ilk görüşmede onu tanımıyor gibi görünüyor ama açıkça görünüyor.

Lütfen benzer soruşturma için bazı kaynaklar bulmama yardım eder misiniz?

Ya da belki de ben denemek devlet benim sorum doğrudan: Yaptı yeniden onun hatıraları önce Hiiro? Evet ise, yaklaşık olarak ne zaman?

+284
Francesco Vadicamo 16 Eyl 2014 23:04:04
34 yanıtların

(Görünmez zırh) bu haki yoğun kullandıkları bağlıdır. Garp kullanın haki luffy zarar zaman gerçekten acımıyor ya da ciddi yaralanmalara neden olabilir, sadece küçük bir miktar uygulanır. Bu çok doğru açıklar? Siyah .. dönecek.. bir haki yoğunluğu nedeniyle vücuduna haki büyük bir miktar uygulandığında üzerinde uygulanmış. eğer küçük bir miktar ise görünmez..gibi

+934
phanviethanh 03 февр. '09 в 4:24

Bir şampiyonluk Dressrosa arc Luffy başında geç kardeşinin şeytan meyve olan Mera Mera no Mi'yi kazanmak için girer. B Blok Savaşı sırasında bile, Elizabello II hemen hemen (Bartolomeo hariç) herkes aşağı çekmek Kral yumruğu kullanır.

Ne Elizabello güç kaynağı nedir? Şeytan meyvesi kullanıyor mu ya (Pluton, Poseidon veya aka gibi eski bir silah olarak doğmuş biri o. Shirahoshi? Ya da sadece fiziksel güç nedir?

+902
Karan Chadha 22 Şub 2011 09:29:21
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Sadece ek bilgi için, serbest ve hikayesi) çizim durumunda genellikle, ben önümüzdeki 3-4 bölüm planlıyorlar.e:

 • 1 Bölüm yayınlandı sağlar gerekiyordu bu hafta ki
 • Bölüm 2 basılı, vb sevk önümüzdeki Hafta olması gerekiyor
 • Bölüm 3 düzenleme olması gerekiyordu, Kurtuluş, vb
 • Bölüm 4 Son olması gerekiyordu Düzenleme
 • Sonra 5 Bölüm 1 Bölüm serbest hafta üzerinde çalışmak için bir mangaka olması gerekiyordu.

Genellikle denilen bu önümüzdeki 3-4 hafta veya bölüm 'yazdırma programı'var

Ama bu mangaka şartlarına bağlı olarak tüm değişiklikleri (aradan, yeni yıl, tatil, altın hafta, vb)

+896
delueg 10 Nis 2014 15:31:03

Klein maddenin verdikten sonra, hiç madde ne oldu açıklandı. Bunun nedeni, SAO yazıldı yolu var. Detaya giderdim, ama basit hale getirmeye çalışacağım.

Yazar 2009 yılında yayınlamak istendi önce SAO Web aslen bir Roman, 2002 ve 2008 yılları arasında yazılmıştır. Yer "Aincrad Arc" yer aldı tarafının en hikayeleri, (ilk "Ses" zaten yazıldıktan Sonra) 2002-2004 çevresinde yazılı, diğer büyük yay, Peri Dans ve Hayalet Mermi arasında idi. "Kızıl Geyik (3 Bölüm uyarlanmış bir hikaye) farklıdır Burunlu". Kawahara henüz hiç anime henüz bile olmayan SAO final arc yazmaya başladı vardı sonra 2005 yılına kadar bu hikaye yazmadım)

Etkili, ilk SAO yazdığında, Taş aklımda vardı bir kavram değildi. Yayın başladı, ama başka bir hikaye içine taş yazmak ya da (ikinci kitapta bir tarafı olarak "Kırmızı Burunlu ren Geyiği"-hikayeye dahil olmasına rağmen)rahatsız etmedi

Taş Klein Guildmates birini kurtarmak için, romanda Loncası asla tek bir kaza geçirdi denildiği düşünülürse kullanıldığını farz ediyorum.

+878
David Wise 4 Eyl 2011 11:46:17

(Sadece Bir Kon AMV odada) küçük bir kısmını gördüm bir video tanımlamaya çalışıyorum. Gördüm videoyu parçası bir oğlan ve bir kız ve iki piyano özellikli. Bu videoyu tanımlamak için yeterli olabilir sanırım, ama yararı olacaksa AMV Lady Antebellum şarkı, Sadece bir Öpücük için vardı. YouTube'da kredileri bulamadım ama videonun adı verilmekte nerede göremiyorum.

+857
oszkar 31 Oca 2018 00:04:08

Evet, tüm Uchiha Yangına karşı doğal bir yakınlık var. Varsayılan ayar gibi, daha basit terimlerle ifade etmek. Verdiğiniz makalede, ayrıca bu maddeye göre:

Genel olarak, her insanın çakra beş temel doğa dönüşümlerden birine karşı bir yakınlık vardır.

Olmak torunları Indra Ōtsutsuki bu mantıklı düşünmek her Uchiha klanı içinde ki bir doğal yakınlığa karşı Ateş elementi:

[Indra] olabilir kullanın Yin Release, ve, anime, oldu gösterilen yetenekli içinde kullanımı Yangın ve Yıldırım çıktığından beri onun çocukluk.

Ayrıca, gelen wiki makalesi üzerinde Uchiha Klanı olan olabileceğini gösteren tek gerçek Uchiha olan yakınlığına karşı ateş:

Ayrıca yangın doğanın dönüşümü için özellikle güçlü bir çakra kalite gibi doğal bir yakınlık var; Uchiha başarıyla Yangın açıklaması: Büyük ateş topu Tekniği gerçekleştirebilecekleri kadar gerçekten yetişkin olarak kabul edilmez.

+845
Jaya Krishnan 8 Kas 2011 06:18:32

Ben hatırladığımı tam olarak bu olduğunu söyledi esnasında serisi, ama WİKİ diyor burada, kullanıcı ölür, meyveyi o yedi sadece yeniler içinde en uygun meyve aynı yerde, kullanıcının öldü ve onların yeteneğidir yeniden doğmuş içine başka bir meyve aynı tür yerine büyüyen bir bitki.

Sadece benim varsayım ama belki CP9 çok nadir oldukları için yeni meyve özellikleri ne olduğunu bilmiyordum.

Ne zaman ve nerede Karasakal Karanlık Meyve kullanıcısı ilerlemesini takip düşünüyorum, bu yüzden biliyordu.

+778
Joseph Francis 20 Nis 2018 07:24:37

Değil bildiği gibi yeni bir dönüşüm ve Süper Saiyan Mavi Evrim yeni bir dönüşüm. Hakim Vegeta Super Saiyan Mavi formu içinde olduğunu ve(SSJB Goku Karşılaştırılabilir 122 Bölüm güç Jiren karşı) ham güç açısından formun daha yüksek bir hal aldı. Süper Saiyan Mavi bir Evrim anime-özel form olarak kabul edildi çünkü aynı belirttiğin için bir başka nedendir.

Ancak, Toyataro aynı ile ilgili herhangi bir yorum yapmadan bir soru kesin cevabını bilemeyiz dikkat etmek önemlidir.

+762
Frank Cox 19 Ara 2010 22:35:32

Birçok silah karakterler tarafından kullanılmış olduğu gösterilmiştir nasıl acaba?
Ve bu gerçek silah mı? Bu sadece bazı yapılmış-ya da silah var mı?

+747
Rene scott 12 Şub 2011 08:37:37

Ana karakterler arasında garip biyolojik ilişkiler çok uzun zaman önce Kamichama Karin izledim ve hatırlıyorum. Klonlama dahil olduğunu biliyorum. Wikipeda onu aramaya çalıştım ama kafası karışmış gibiydi. Biri bana ana karakter ile ilgili nasıl derlenmiş/net bir açıklama yapabilir?

+725
rholovakha 5 Eki 2019 06:39:10

Tüm Akademi büyücü tarafından yönetiliyordu çünkü büyük olasılıkla, bilerek, ve eğer bu davaların hepsi değilse çoğu bilirler. Ayrıca 10 yaşındaki dahi mage özellikle o dersi verildi olmasıdır.

Olur, ama böyle bir şey manga serisi daha önce de belirttiğimiz gibi spekülasyon kalır.

+656
Edogawa Conan 13 Eyl 2015 05:27:22

Leonard Testarossa gerçekten Fısıldadı olur.

Özel Kolunu Köle tasarımı. Alastor birimleri ve Şeytan GİBİ kendi kişisel OLARAK minyatür tasarlanmış biridir. Açıkça belirtilmemiş olsa (aka Venom), Dev ve Eligor de Codarl tasarladığı çok olasıdır. Onun nihai hedefi ağrı ve acı olmadan kendi ideal dünyası, bir dünya yaratmak için geçmişi değiştirmek için. Bu ideal dünyada, Fısıldadı mevcut değildir. Onun gibi fısıldadı çocuk yakalanan ve Siyah Teknoloji yok gibi işkence olmazdı, savaşlar olmazdı, ölmüş olurdu tüm insanlar şimdi yaşıyor olacaktı. Oluşturmak istiyor dünyada mevcut değildir oraya girmek neden olduğu tüm acılar önemli değildir inanıyor.

Amalgam ana hedefi Fısıldadı gücünü pekiştirmektir. Amalgam güç hiyerarşi yapısı bir web benzer, imkansız devirmek için, ama kolay yıkmak için yapıyor.

Leonard sonuçta kuruluş amacı Bir hain ve onun hedefi için daha fazla kaynak kullanır. Bu yüzden tüm kaynakları kontrol altında olması gelecek Amalgam yüksek rütbeli üyeleri alarak, bu konuda yapmaya gidiyor. (Kalinin gibi) onun tarafına çok kazanmak için karizma kullanabiliyor. Hedefleri arasında, bu ideal bir dünya yaratma alınmıştır olabilirler şu anda, kötü amaçlı bir organizasyon haline gelmesine izin veren Amalgam, olanlar dahil tüm kişilerin listesini istiyor.

+648
user476401 26 Ağu 2012 00:36:56

This is a subliminal message. Primary school girls are great.

Ro-Kyu-Bu! (ロウきゅーぶ!) Sagu Aoyama yazdığı hafif Roman serisi. 2 Sezon anime uyarlaması ve bir manga uyarlaması gibi birçok video oyunları vardır. Hasegawa Subaru, bir İlköğretim Okulu kız Basketbol Takımı antrenör olan bir lise öğrencisi etrafında merkezli.

Daha fazla bilgi için, bkz.

+584
WolfgangS 24 Haz 2019 14:37:06

Golden Time image

Altın Zaman Yuyuko Takemiya ve Eiju Komatsu tarafından resimli tarafından yazılmış, J. C. Staff tarafından bir anime uyarlaması ile hafif bir roman. Hafızasını ve ardından gelen Romantik zorluklara kaybetmiş (Tada Banri) bir öğrenci hakkında romantik komedi/dram var.

+471
Neil Steiner 14 Tem 2011 10:16:06

Kuvvet tarafından çalınan, örneğin cilvesi zihin kontrolü kullanarak olamadığım için bir sınırlama kurtulmak için yollar vardır. Zaten Deku Hitoshi Shinso tarafından kontrol edilir, bu sayede gelecekte gördüm, yeni Bir kullanıcı için güçlü bir Zihin kontrol Cilvesi ile her kullanıcı için Bir sollamak ve gücünü zorla vazgeçmesini, yıkım çağında yardımcı olabilir. Gerçekten kontrol "ama vücut Zihin kontrolü değil" bu Hitoshi Shinso güç sorunu var. Gerçek zihin kontrolü bir cilvesi tetikleyici koşul sonra yapmak zorunda, yani temelde imkansız olurdu direnmeye çalışıyorlar şeyler yapmak istiyorlar aslında kontrollü kişinin inanması gibi bir şey. Bu son savaşta, herkes için Bir zihin kontrolü durumu tetikler o zaman kozlar onun elinde, ve güç vermesi için, muhtemelen tüm Ülke çapında televizyonda zorunda olduğunu düşündüğü biri için en Kötü versiyonu için yapar.

+450
John Frum 25 Mar 2019 18:52:59

Gösteri arıyorsun denir "Kedi Boku Bir"

enter image description here

Bu temel bir manga aynı adı (ve de adı Apocalypse Meow ABD). Bildiğim kadarıyla, sadece bir bölüm oldu ve çoğunlukla CG animasyon var. Teröristlerin tüm develer vardır.

+391
canadmos 5 Eyl 2018 07:06:47

Yok yapım şirketi Manga Video, hala üretmek filmleri? Örneğin onlar üretilen Hayalet Kabuk film. Daha başka filmler üretmek değil. Eğer öyleyse, ne oldu?

+371
samyb8 10 Tem 2019 05:56:23

Bunun yerine her iki anime ve manga aynı anda çalışmak zorunda, neden sadece bir odaklanmak yazarlar mı?

+337
Alexandr Perfilov 22 Kas 2013 23:36:50

Kesinlikle saf değil.

Arka plan karakteri Spike Spiegel vardır:

Spike Spiegel, silhouetted

Spike Spiegel

Cümle biten kredileri biri alınır:

"SEE YOU SPACE COWBOY..."

Ancak, bu şarkı üzerinde bu web sitesi değil maç şarkı başlıklı "gördüğünüz Uzay Kovboyu" Orijinal Soundtrack, ama aslında "Boşluk " Aslan".

+328
Obaid Ansari 21 Eyl 2014 12:18:46

Gelen Nadia Comăneci's makalede bahsedilen soru, sanırım bunun için aşağıdaki sebep: Comăneci oldu ilk sporcu için mükemmel bir puan (10.00) o zaman 14 oldu, bir lise öğrencisi. Yani, kendi ülkesinde okul tarihinin bir parçası olduğunu düşünüyorum.

Ben başka bir şey düşünemiyorum.

+327
sensulous 10 Oca 2017 20:04:19

Bu özel bir kanun olan Mitsuha bahseder adlı 酒税法 verdiğim しゅぜいほう bulunmalıdır(shuzeihou) Japon. Bakanlığın Adalet değil kendinden bir çevrilmiş versiyonu olan bu yasa (muhtemelen çünkü onlar henüz yapılan çeviriler kadar geri olarak 1953), ama ben yaptım, oldu olacak yer burası.

İçinde bir makale (Japonca) hakkında bu belirli bir sahne, bir avukat (NİSHİGUCHİ Ryuuji) sordu hakkında yasal satış kuchikamizake. Makalenin bir kısmını tercüme ettim:

Bay Nishiguchi göre:

"%1'den fazla ABV alkol içerikli içecekler 'alkollü'kabul edilir.

"Alkollü içki üretmek için, yargı üretim yeri düşen içinde Vergi Dairesi müdüründen bir lisans almak gerekir. Ruhsatı olmadan alkollü içki üreten İçki Vergi Yasası ihlalidir.

İçki Vergi Yasası 1 "Madde 54, Paragraf alkollü içecek, Maya marş, ya da fermente püre üreten herhangi bir kişi gerekli işçi ile 10 yıldan fazla hapis, 1.000.000 fazla yen ya da güzel bir konu olduğunu'belirtiyor: '.

"Eğer bir üretim kuchikamizake ile etanol içeriği en fazla %1, mümkün olan biri olurdu konu için ceza."

İçki Vergi Hukuku çalışan bir şeye takılmış olmadan %1 veya daha az bir alkol içeriği ile bir şey üretmek gibi görünüyor. Ama bazı insanlar üretmek umeshu [erik şarap] kendilerini evlerinde. Hiç bir alkollü içecek imal etmiş olmazlar mı?

"İstisnalar vardır.

"Eğer sana ev yapımı umeshu ekleyerek ume [Japon eriği] için shochu, sen gerçekten de kabul etmek zorunda 'kaynaştı' alkollü içecek ile diğer maddeler ve 'üretilen' yeni bir alkollü içecek.

"Ancak, kendi kişisel tüketimlerine için bu içecek hazırlamak tüketiciler '11 (7 Madde; Madde 43, Paragraf) Likör Vergi Hukuku bakımından içecek üretilen' yok sayılır.

"O dedi, üretimin kuchikamizake tarafından fermente pirinç olmaz korunmuş olacaksınız altında bu durum."

+257
maksvel41 8 Haz 2012 22:29:52

Dizi yalnızca kurgusal bir çalışma olduğu birden fazla kitap siteleri üzerinden inceledikten sonra da sadece yazar yazmak gibi görünüyor. Okuma karakter bio için Punitto Moe devletler:

"Hedef oyuncu Herkes Kolayca Oyuncu Öldürür yaparken mümkün olduğunca hedef oyuncu hakkında fazla bilgi öğrenmek için sert önlemler almayı içeren Ainz Ooal Elbise için PK" Olabilir, hem de korumak gibi sürekli takdir temellerini oluşturdu.

+217
Nigho 5 Ara 2017 10:46:34

Beni ilgilendiren şey olduğunu sanmıyorum, ama yine de yasal anime streaming siteleri ne olarak merak ediyorum. AnimeUltima olan popüler bir site, oradan muhtemelen 300+ farklı anime izledim. Ancak, kullandığım site yasaldır, genellikle cevap verirsem, "Evet" cevabını bilmeden rağmen sorulduğunda; bu başlı başına rahatsız edici sayılır.

AnimeUltima bir örnek olarak, yasal olarak anime anlatacağız ve yükleme bu site var mı?

+213
hamzachaudhury2000 16 Ağu 2014 12:40:18

son zamanlarda NİSA bu Prinny Bomba var

502 Prinny Bomba Vol

altında Nyaruko Sürünen Aşk resim orada bir söz ön sipariş için Genshiken İkinci Nesil.

Şimdi ben oldum görünce nisa'nın Prinny Bombalar hakkında konuşmak Genshiken havalandırma üzerinde Çıtır Rulo ve güzel görmek NİSA olurdu bırakın bu DVD ancak ben merak Genshiken İkinci Nesil bir versiyonu için DVD/Blu-ray ya da bir ikinci sezon? asla (ve NİSA RightStuf anime için deposunda ne daha önce NİSA deposunda Genshiken gördüm gibi

+196
Epari shalini 25 Tem 2015 10:17:54

Bu kısa bir çekim Ölüm Bilardo, yaşlı adam şöyle bir barmen sonunda ne zaman onlar seçmek hangi asansöre binin içine (muhtemelen, bir gider, cehennem ve Cennet). Yaşlı adam ne dedi? Sonunda 6 yaşıma kadar 4 kez o istedi ya da bir şekilde genç adam kandırıyordu bir şey var gibi görünüyordu. Barmen ne olduğunu söylemedi. Bir şeyler eksik ya da sona eren bu tamamen geniş açık mıyım?

+169
LifeSaver ForAll 14 Eyl 2013 02:13:28

Aşağıdaki bölüm eğer dolgu ile ilgilenen değilseniz atlayın hangi anime-özgün içerik. Diğer bölüm biraz filler bölüm orijinal öğeleri veya referans olaylar vardır, ama bu hikayeyi uzun vadede çok güvenli bir şekilde gözardı edebilirsiniz etkilemez. Manga omake dayalı olanlar gibi belirtilmiştir.

Kompakt, dolgu maddeleri vardır: 33, 50, 64-109, 128-137, 147-149, 168-189, 204-205, 213-214, 227-266, 287, 298-299, 303-305, 311-342, 355. Daha ayrıntılı olarak:

 • Bölüm 33 Mucize! Gizemli Yeni Kahraman (奇跡!(Temel 謎の新ヒーロー) "Karakura Kahramanlar" Omake 1)
 • Bölüm 50 Canlanmasının Aslan (よみがえる獅子) (temel "Karakura Kahramanlar" Omake 2)
 • Bölüm 64-109 Bount Arc
 • Bölüm 128-137 Stolen Hogyoku ark
 • Bölüm 147-149 Orman Menos Subarc
 • Bölüm 168-189 Kaptan Amagai Shuusuke Ark
 • Bölüm 204 Ichigo'nun Mide-kesme İkna Stratejisi (一護の切腹説得大作戦 sistemi)
 • Bölüm 205 Güm! Kemari bir Turnuva Hollow (ドキ!ile Dolu 虚だらけの蹴鞠大会)
 • Bölüm 213-214 Karakuraizer Mini-arc (temel çizimler hacmi 29)
 • Bölüm 227 Muhteşem Hata (ワンダフル・エラー) (temel Omake 0.8 "Muhteşem Hata", 0.yan Bir "Kum", ve 0.Rotator yan-B "")
 • Bölüm 228 Yaz! Deniz! Mayo Festivali! (夏だ!海だ!水着祭!!) (Omake çamaşır suyu SAHİLDE dayalı!)
 • Bölüm 229 Ağlamak Ruhu mu? Halı Shinigami Doğdu! (魂の叫び?ヅラ死神誕生!)
 • Bölüm 230-265 Zanpakutou Bilinmeyen Hikayeleri ark
 • Bölüm 266 Ichigo vs Ulquiorra, Özgeçmiş (一護VSウルキオラ 2 再開!) (özet bölüm)
 • Bölüm 287 Yan Hikaye...Ichigo ve Sihirli Lambası (外伝!一護と魔法のランプ)
 • Bölüm 298 Film! Festivali! Shinigami Film Festivali! (映画だ!祭りだ!死神映画祭!)
 • Bölüm 299 Tiyatro Açılış Anma! (劇場公開記念!Cehennem Ayet: Prologue 01 地獄編・序章) (uyarlar "Hayali Numarası: Unforgivens" Omake)
 • Bölüm 303 Gerçek Dünya ve Shinigami! Özel Yeni Yıl! (現世も死神も!お正月スペシャル!)
 • Bölüm 304 Başka Bir Yan Hikaye. Bu Kez Düşman bir Canavar!? (外伝再び!今度の敵はモンスター!?)
 • Bölüm 305 Kuruntu Kükrüyor! Hisagi, Hot Springs Inn Doğru! (妄想爆走!檜佐木 2 温泉旅館へ!)
 • Bölüm 311-316 Çeşitli Dolgu maddeleri (yok bu temel alan manga bölümü bu yüzden ben onları gruplandırılır birlikte)
 • Bölüm 317-342 On Üç Koruyucu 13 Ark
 • Bölüm 355 Shinigami Savaş! Yeni Yıl Seireitei Özel! (死神参戦!瀞霊廷もお正月SP!)

Serinin hangi noktada bunu seçerseniz 480 manga bölüm almak isterseniz 366 bölüm ile sona eriyor.

Kaynaklar için bu yayılmış bir numaralı site, ama özellikle dikkat edilir Bleach Wiki, Wikipedia listesinde Ağartıcı bölümlerive bu MAL forum sonrası. Ancak, en azından bazı hataları vardı çok çeşitli diğer web siteleri de kontrol ettim.

+159
Manuvasquez1 24 Ağu 2018 00:11:59

99 bölümde, Chimera Ant bat diyor, "Su önemli ölçüde ses gücünü zayıflatır."

"Water significantly weakens the power of sound!"

Ama su iyi bir iletken ses. Neden böyle diyor?

+141
ArishaPlays 16 Kas 2018 08:16:29

Ninja Naruto çalışma ile onların ellerinde arka (ki çok farklı normal anime karakteri çalışan). Neden? Çok fazla koşu hızları ve kollarını sırtlarına başta olmak üzere rüzgar gücü için mi? Böyle çalıştıklarında dengeyi kaybetmek istemiyorlar? Bunun için herhangi bir açıklama var mı?

+136
shells 8 Haz 2012 04:39:52

Final turnuvası Dragon Ball Süper olaylarından SONRA gerçekleşir. DB Süper hemen (Çocuk formu) Majin Buu yenilgisinden sonra alır.

Bu Uub, Pan ve Bulla bu karakterler henüz DB Süper gösterilmeye vardır.

Dragon Ball Süre: Tüm Olayları Bu ilginç bir okuma olabilir.

İlgili bölüm:

Bira-sex
Yaş 774, Eylül 7 : Shenron siler herkesin anıları Majin Buu.

Dragon Ball Süper
Yaş 778: Gohan ve Videl evli ve Videl olur hamile onu ve Gohan kızı, Pan.
Yaş 778, Ağustos 18: olayların Dragon Ball Z: Savaş tanrısı ve Savaş tanrısı Saga gerçekleşecek.
Yaş 779: olayların Dragon Ball Z: Diriliş ‘F’ Kıyamet ‘F’ Destan gerçekleşecek.
Pan doğdu.
Yaş 780: olayların Champa Saga gerçekleşecek. Altıncı evrenin Yıkım Tanrısı, Champa Dünya için Yedi evren arasında bir turnuva yapmak istiyor.
Potaufeu Destan olaylar gerçekleşir.
Gelecek Gövdeleri olaylar gerçekleşir Saga.

Bira-sex
Yaş 784, Mayıs-7 : 28 Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası yer alır. Goku Uub ile tren bırakır onu
+127
Jason Iwinski 25 Mar 2018 13:20:56

Çünkü Archer ile yaptığı bir Önceki bölüm son anlar onu hatırlatır.

Note the sunset Thumbs up

+99
lucie jansen 20 Eki 2018 19:20:39

Bu konuyu bir daha düşünme üzerine bu olaya biraz araştırma yapmaya karar verdim. Blu bulunmayan TV Yayın anime Ray bültenleri sahneleri alışılmadık bir karartma olduğunu doğru tespit. Anlaşılan sen de bu doğru olan bir şey yapmak ile ilgili kanun1 gerektiren yayıncılar önlemek için havalandırma içerik olabilir neden nöbet ve insanlar muzdarip ışığa duyarlı epilepsi (gerçi sanmıyorum misin makul yorumluyorsun bu gibi "sansür").

Bildiğiniz gibi, ışığa duyarlı epilepsi konusuna geri 1997 yılında Pokemon bölüm Elektrikli Asker Porygon havalandırma aşağıdaki önemli oldu. Daha bu konuda, bu madde üzerinde Bulbagarden: Japonca Bölüm 038.

O zaman; günümüzde, tüm büyük yayın şirketleri epilepsi için önlem bir tür olarak televizyon yayını ile ilgili kısıtlamalar empoze.2 örneğin, bir sayfada TV Tokyo web sitesi diyor şu:

Anime/etc üretimi rehberi. video etkilerine ilişkin

İzleyiciler tehlikeli uyaranlara maruz kalmaması için mümkün olan her şeyi yapmak için TV Tokyo çabalarının bir parçası olarak, aşağıdaki kurallar geliştirdik. Üreten ve bu kurallar, televizyon izleme ile ilişkili risk gereğince anime yayın tarafından neredeyse tamamen ortadan kaldırılabilir.

 1. -Üçüncü (film 8 kare, televizyonda 10 kare) bir başına ışık birden fazla flash görüntülemekten kaçının.

 2. Ani sahne değişiklikleri ve hızlı hareket [(1)] Aynı etkiler üretmek beri, saniyenin üçte biri başına birden fazla kez bu teknikleri kullanmaktan kaçının.

 3. Kırmızı çoğunlukla veya tamamen ışık yanıp söner ve sahne değişiklikleri tehlikeli. Kırmızı dışındaki renkler kullanarak eşit parlaklık sahneleri kabul edilebilir.

 4. (Örneğin çizgiler, Spiraller) farklı parlaklıkta bölgeler ile desenler gerekir, genel olarak kaçınılmalıdır.

Bunun yerine, bu kuralları karşılayan anime üretilmesi, anime stüdyosu, sonra da TV yayını için parlak çekim kararması ve (geçici olarak) yanıp bulaşması ile işlenmiş post-istiyor ancak üretilen durum gibi görünüyor.

Ben Blu-ray üzerinde aynı değişiklikleri görmüyorsun neden: Blu-ray yayın orta ve televizyon yayını doğasına ilişkin kanunları geçerli değildir. Eğer düşünürsen, mantıklı - gerçekten kesinlikle yanlışlıkla televizyon yayını izlemek mümkün, ve bu yüzden hükümet, eski ikinci durumda ancak izleyiciler korumak için gereken adımları ise yanlışlıkla Ray Blu görüntülemek için, mümkün değil.


1 ben değilim aslında emin olup uygulamalar var tarif burada desteklenen güç Hukuk, ya da onlar sadece gönüllü olarak üstlenmiş tarafından yayın kuruluşlarının.

2 Bu kısıtlamalar en çok ilgili için animasyon televizyon, beri live-action televizyon genellikle olmaz içeren bir çeşit yanıp sönen desenler tetiği nöbet (beri gerçek dünya kendisi tipik değil ya).

+95
amol 4 Eyl 2010 04:51:04

İlki, Altria. ne biz bakın Kader/Stay Gece değil aslında ne Kinoko Nasu ilk yazdı, orijinal versiyonu olarak adlandırılan Eski Kader (旧Fate) veya Kader Kökeni olan oldu yeniden hayal içine Fate/Prototype, bu Altria karakteri olurdu bir adam (Arthur) ve Shirou karakteri olurdu kadın (Ayaka Sajyou). Elbette bu ama aslında Altria bir adam olacağını işaret düşündüğüm Nasuverse olan Canon artık bir parçası olduğunu.

Kadın olmak Altria kendisi gibi, Merlin'in kehanet gelecekteki Kral cinsiyeti belirtilmiş, bir Kral; (ya da Caliburn, ama hangi film olduğunu hatırlamıyorum) Excalibur üzerinde de kitabesi adam kılıcı çıkarın için olduğunu bilmiyordum bir insan olacak Sadece ortak bir görüş oldu.

Altria gibi davrandı bölümü Kralı, o giyinmiş ve hareket gibi bir tane bile nokta Merlin yaptı onu sahte erkek ve Mordred kimliği gizli, bu yüzden çünkü O, onların cinsiyet vardır normalde gizli ve düşünülen adam. Bazı efsanelere göre, Ben daha çok onu çağırdı, o) Arthur "bir kadın olduğunu" şaşırmadım o yüzden insanların "Arthur" gibi bir kadın veya bir grup, tasvir de Görsel Romanı gibi Arthur Efsanesi ile belirsizlik var, Shirou diyor.

Ayrıca, "Kral Arthur" başka bir şey daha bir sembolü oldu. Eğer yaptıysa artık insan değil o kılıcı taştan çekti önce Altria uyardı zaman Merlin açıkça bunun farkındaydı.

Altria en kahraman ruhlar gibi Kahramanlar Tahtı olmayan kaçırmış olabilir bir şey var. Kahraman olmak bu kadar fiyat bu onların gücünü almak için dünya ile bir anlaşma yaptı, çünkü Kahramanlar Tahta olanlar orada. Altria oldu bir kahraman kendi başına, ama Onu ölüm. Kılıç çekme Töreni tekrar yapmak ve ondan bir kral olmanın daha yetenekli olduğuna inanılan verdiği birini bul Holy Grail isterdi. O yapılan bir sözleşme ile dünyanın haline bir kahramanlık ruhu varsa o var. Bu nedenle, orijinal hala Kahramanlar Tahta at kopya olan İskender ya da Gılgamış gibi Kullar varken, Altria, her zaman kendisi. Normalde eğer kahraman bir ruh çağırmış olsa bile, yine onların başka savaşlar hatırlamayacaklar zaman savaşlar arasındaki olayları hatırlamıyor bu yüzden.


Şimdi, bir Karşı Koruyucu olan Kahramanlık Ruhu anime var mı, geçelim. Başlamadan önce, Altria Karşı bir Vasi olmadığını belirtmeliyim. Sayaç Veliler bir özel grup içinde Kahraman Ruhları kim yapılan bir sözleşme ile alaya'yı da ve gibi onlar dahil olarak insanlığın Karşı Kuvvet çağırıldı zaman faktörü yok insanlık olduğunu tespit etti.

Bir anime var mı yok çağırma konusunda, Kutsal Kase için tamamen mümkün olan başka bir gerçeklikten davet ediyor. Bir anahtar şeyler Nasuverse orada alternatif zaman çizgileri olan tüm hala Canon çünkü bu İkinci Büyü olan Operasyonun Paralel Dünyalar. 5 Büyü Etki bilinmiyor ama yetenekleri Zaman Yolculuğu ile ilgili. Ancak, Aozaki Touko zaman yolculuğu da İkinci Büyü tarafından yönetilir çünkü daha fazla olması gerektiğini iddia ediyor. Kutsal Kase Sistem ilk oluşturulduğunda 2. Büyü gerçekten var olduğunu egemen olan Kischur Zelretch Schweinorg, böylece elde edememek Kahramanlar ve diğer zamanlarda ve gerçeklerden bu böyle sonra (sırayla Nobel Phantasm şeklinde bir Uşak kristalize kahramanlık yapayım ki) 2. Büyü dahil prensipler ise mümkün olabilir.

Şimdi anime var mı zaman çizelgesi içinde, 5. Kutsal Kase savaşı bir felaketti:

Angra aydınlanmış Sufiler gösterildi nasıl görsel romanı Cennetin Hissediyorum yolu, Archer Sakura Gölgesi tanınan ve. Angra aydınlanmış Sufiler ve Daha Kutsal Kase büyük bir felaket gerçekleşmeden önce/kapat yok olmadı 5. Kutsal Kase Savaşı sırasında hareket olup olmadığı bilinmiyor ama açıktır.

Eğer bir anime var mı Kader/Stay Gece aynı gerçeklikten geldi, sonra kendini öldürmek mümkün olmamıştır edeceğini biliyordu ve kendini öldürerek daha fazla yıkıma neden olabilir. Rin'in Sız hangi hala duruyordu çünkü neredeyse, Kader/Stay Gece bir anime var mı var olmamış biri için ayrı zaman çizelgesi/bir gerçeklik oluşur ve Kase onu çağırdı. Eğer bir anime var mı gücü popüler efsane onun nasıl gelirse, o zaman onun Efsanesi hala bilinen ayrı bir gerçeklik olduğundan etkilenmemiş olacak.

Ayrıca Rin 2. Sihirli bir implantasyon kullanarak Cennet Hissediyorum diğer gerçeklerden Mana çizebilmek gösterilir


Şimdi pek çok İskender oku yani onun efsanesi ile farkı kefilim yok. Ancak, bu Kutsal Kase Sistemi bozuk olduğundan açıklanabilir. Bunun gibi ne neden oldu, çünkü bu olabilir Spoiler, sen okuma 3. ve 4. Paragrafları buraya kadar üzerinde tutarsızlıkları ile Hizmetçi çağırma ya bak Yukarı wiki nasıl bir sistem yaratılmıştır. Ancak, Mordred efsane Kader/Apocrypha ve zaman çizelgesinde yerine Avenger daha Einzbern var çağırdı Cetvel değiştirilmemiş olduğundan, güvenli bir şekilde Altria ben edildiğimi zaman değişmiş olmadığını söyleyebiliriz.

+93
jsimonss 2 Şub 2019 12:48:53

Ben tavsiye edildi izle Full Metal Alchemist. Ancak, bana bu diziyi tavsiye eden kişi doğru sırasını hatırlamıyorum. Birçok kişi farklı bir emir yayınlanmıştır. bu googling sonra, kafam karıştı.

Fullmetal Alchemist doğru izlerken emri nedir?

+22
eylemyap 29 Tem 2015 10:59:52

TPA çocuk kızıyor bu İzuku, ne ost 9 Hero Academia Benim S3E19 etrafında:35 - 10:30?

+21
Chelsea Ramirez 21 Şub 2015 14:35:48
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil