İmkansız Goku ve Vegeta Efsanevi Süper Saiyan çevirmek için mi?

Dragon Ball Süper Artışı olan Spoiler yani, görünüşe göre,

bir ikinci Vegeta saç için yeşil renkte

İmkansız Goku ve Vegeta Efsanevi Süper Saiyan çevirmek için mi? (Orijinal film) olmayan canon filmde olduğu anlaşılan yapıldı, ama Dragon Ball Süper dizi/ Dragon Ball Süper Artışı ile Goku ve Vegeta o Efsanevi Süper Saiyan dönüşebilir kanıtlayan bir şey var mı?

+996
IMakeIce 13 Şub 2017 21:15:48
25 yanıtların

Levi ve izci nerede titanlar ilk duvarı kırıp 1 Bölüm orijinal saldırı sırasında mıydı?

+996
user4979 03 февр. '09 в 4:24

Olduğu bölüm 66 doğru son Sezon II. Akihisa Ikeda göre, bu bölüm son bölüm olacak ve üç ay sonra başka sayfa bulamadım. Ancak, hala bu sayfada belirtilen devam etti "olacak" gibi görünüyor.

"The last of the three great dark lords."

Bu son sayfa/bölüm?

+996
AmyLouWho 7 Oca 2019 15:19:51

Ben bir süredir aşağıdaki High School DxD'nin anime ve manga. Ancak, orada olan hiçbir açıklama ne DxD başlık demek şimdiye kadar.

Herkes ne demek olduğunu biliyor mu?

+962
almagest 17 Eyl 2012 15:20:20

Sadece Mirai Nikki anime izlemeyi şimdi bitirdim. Ben manga görmedim.

Son ayakta oyuncu tanrısı olur. Sonunda, ya Yukiteru ya da Yuno ölmek zorunda. Yuno ölür ve Yukiteru oyunun galibi ilan edilir.

Ama nasıl oldu, Dokuzuncu hayatta olsaydı?

Bazı varsayımlar vardı:

 • Belki, bu noktada, hiç kimse oyunun kuralları umursamıyor.
  • Ama o zaman ben de Yukiteru ya da Yuno öldürmek için gerekli olmazdı. Yani kural gibi görünüyor ne olursa olsun takip edilmelidir.
 • Herkesin düşünce bu Dokuzuncu öldü. Belki de "sistem" yanıldı.
  • Ama bu Dokuzuncu hala hayatta olup olmadığını söylemekten aciz oldukları gibi oyunun kuralları "aşkın/tanrısal" otorite var, bunu ispat etti. Eğer durum buysa, kuralları bükülmüş olabilir. Ama eğer kurallar varsa, o zaman ben de Yukiteru ya da Yuno öldürmek için gerekli olmazdı.
 • Bu Deus kaydedilen Dokuzuncu, belki o oyundan onu diskalifiye olunca, artık bir oyuncu değil ve ölmek zorunda değil.
  • Eğer bu söz ya da ima etti, hatırlamıyorum. Oldu?

Oyunu nasıl kazandın Yukiteru, Dokuzuncu hala yaşıyor olsaydı?

+853
user195194 16 Eyl 2015 19:59:22

Bu cevap ilk bölgeler bakmalıyız. Kuzey, Güney, Doğu ve Batı Mavi var. Grand Line ve Yeni Dünya sonra.

Donanma bir ölçüde bu alanların hepsinde kapsama alanı vardır ama her yerde olabilir. Ordu sonsuz değil ne de korsanlar kaynaklanan sorun toplu olur.

Orada (sağ fishman Adası sonra) Sabody adasında ark hatırlarsan donanma daha ağır bir görünüm değil sadece, aynı zamanda bölgede bulunan güçlü üyeleri vardı.

Neden? Yeni Dünya (the tenryubito, 4 yonkou, vb.) çeşitli işler nedeniyle daha yüksek bir öncelik olduğu için.

Doğal olarak sadece tek bir yerde çadır kurup onlar üzerinde denizciler hep ama öyle olmak zorunda. Dağınık olmaları gerekiyor, ama en çok ihtiyaç duydukları güç toplu bir şekilde. Grand line'ın aslında uncamped ediliyor.

Dağ tarafına satırı çoğu gemi de kaza Kızıl Haç, hatta deniz kralları tarafından yemiş almak ya hemen önce ya da hemen geçtikten sonra büyük beceri gerektiriyor. son olarak, hatırlama. Risk büyük ödül daha ağır basar sanırım

+843
PercyN 5 Eyl 2012 05:22:32

Eğer gitmek içinden Kuyruklu Canavar Modu bölüm Jinchūriki Formlar, sen-ebilmek görmek o (vurgu benim)

Naruto tam Kurama formu yeniden oluşturmak mümkün değil. Tilki onunla işbirliği içine çok uzun süre muhafaza edilebilir olmayan canavarın minyatür, komik sürümünde yol açmak için yapılan tüm girişimler neden olmaz çünkü ilk başta, bu oldu. O zamandan bu yana, o zaman mümkün kazanmak için Kurama işbirliği, ama Kuyruklu Canavar Modu o girer, ama doğru boyutu, benzersiz olarak o değil yakından benzer canavar olarak diğer jinchūriki yapmak kendi.

Daha fazla bakarak bu Kuyruklu Canavar Modu bölümünde Dokuz Kuyrukları Çakra Modu, sen-ebilmek görmek (vurgu benim)

Tüm jinchūriki onlara karşılık gelen kuyruklu canavara kendi gücü ve yetenekleri verir Kuyruklu Canavar Moduna girebilirsiniz. Ancak, diğer jinchūriki olmak tam ölçekli kopyaları onların kuyruklu canavar, Naruto ve Minato girin formu görsel olarak çok benzer Dokuz Kuyrukları Çakra Modu. Naruto için, kefen ortasında (cüppe) tam uzunlukta bir pelerin açılıyor parça ve yüksek yaka, her tarafta üç magatama ile siyah bir iç çamaşırı ortaya. Vücudunun her yerinde bulunan olan mührü, onun sayısız girdap-desenler, tam, koyu halkaları içine açık. Gözleri kırmızı olur ve parlaktı ve erken dönüşümleri onun yaptıkları gibi-işaretler çok kalın olmasına, bıyık onun.

Naruto Tobi karşı savaşırken Kurama, birlikte ilk defa getirdiği zaman gördüğünüz şey bu.

+839
carlos19 31 Mar 2016 05:40:36

Lego her zaman sevmişimdir, ama Gunpla için sabır veya resim yeteneği yok, bu yüzden anime temalı lego için etrafa oldum.

Sadece lego insanlar kendilerini yaptıkları gayri resmi olanlar bulamıyorum ayarlar.

enter image description here

(Danboard & Akira Bisiklet)

Kendim için alabilirim herhangi bir anime var temalı lego setleri?

Tercihen resmi LEGO bir ürün.

+770
Eljt 15 Eki 2015 04:17:25

(Yeni dünyadan) Shinsekai Yori anime üretim izlemeyi bitirdim, ama insanların telekinetik güçler ilk etapta elde edilmiştir nasıl biraz emin oldu. Nedeniyle doğal mutasyonlar elde ediyorlardı? Ya da bilim ve modern teknolojinin suçu muydu? Ya da savaş nedeniyle savaş ve nükleer radyoaktivite miydi?

Bu "kamisama" güç elde ettiler nasıl oldu?

+686
Rugay78 18 Tem 2011 23:01:21

Hukuk hiç Mi Ope Ope onun kullandınız. 729 bölümde, Yasa odası var ve Doflamingo kesmek için çalışır, ama aslında bir hit alabilirsiniz sürece, oda ona çok faydası yok.

the manga panel showing Law using ROOM in the fight with Doflamingo

(Bölüm 724) ikinci kez bu Yasa Doflamingo yeteneğini kullandı, gizlice bir saldırı almaya çalışmış olabilir, ama bu delilik olurdu. Eğer bu noktada kesmiş olurdu, muhtemelen bir intihar olurdu. Potansiyel olarak artık hareket edemiyordu beri Sanji vurdu ki, okyanusa düşen bitirebilir ve Doflamingo hala slash bunu yaparken onu durduramazdı çünkü whip ile Sanji saldırı mümkün olmazdı.

the manga panel showing Law using ROOM the second time

Yani, Yasa temelde odasına kurmak ve kılıcıyla temiz bir çizgi almak için iyi bir fırsat yoktu. Ayrıca, Kanun eğik çizgi tek vücut dilim, ama aslında zarar vereceğini unutmayın ve Doflamingo dizeleri kullanır beri, sadece tekrar geri takın gövde üzerine düşeni alabilir mi.

Önümüzdeki hafta yapılacak mücadele ya da sonraki hafta, hala Doflamingo Dilimleme sonuçlanabilir.

+555
Tanara Petrova 22 Nis 2010 01:05:29

Eğer orada ölürse, sonra yeniden canlandırılan shinobi denetleyicisi olmadan mevcut devam edecektir.

Başlamadan önce, kontrol Edo Tensei nasıl çalıştığını bilmek önemlidir. "Orada bir shinobi yerleştirebilirsiniz kontrol için 3 yol vardır:

 1. Shinobi kendilerini kontrol etmek için izin verilir
 2. Shinobi bir amaç verilir ve tamamlamak gerekiyor
 3. Haberci tam Shinobi kontrolleri

Kabuto kontrol katmanı her iddia etmek istiyor karar verebilir.

Hayatta ne zaman, Kabuto serbestçe Komutası altındaki tüm shinobi kontrol türünü değiştirebilirsiniz. O öldüğü zaman, onun ordusu ölmeden önce son emri yerine getirmekten devam edecek.

Kendilerini kontrol eden insanlar hala kendilerini kontrol anlamına gelir. (S) bir görev verilmiş olanlar hala Madara üzerinde kaldıraç kazanmak için muhtemelen çok detaylı görevleri bir arada olduğu(ler) () bu görevi bitirmek zorunda. Son grup için, 1 ve 2 arasında en son seçenek geri dönerler. Daha önce tam kontrole sahip oldukları, yine tam yeniden ele alırlar.

NOT: Süre Kabuto belirler onun kontrolü onun ordusu, orada birden fazla yolu da patlak o bölümde benim cevap burada.

+425
Miss Lee 15 Haz 2013 18:11:12

Boşver, sadece Digimon Tri müzikleri yok resmen piyasaya listesi, tekler hariç Reddit den öğrendim. OST yakında çıkacağını umuyoruz.

+399
Summer Sun 13 Eyl 2014 05:10:36

Eğer takım sıfır üyelerinden biri eski soul reapers biri olan Yamamoto altında bir kaptan olduktan sonra Zanpakuto yarattıysa, o Quincy doğal olarak daha güçlü olduğu anlamına gelmiyor mu?

Savaşta, Quincy orakçı büyü olan Kido, hado'nun kullanılması ve Bakuto veya Bakugo kullanın ruhun onları ve bazı ezici sonra Zanpakuto dediler. Bu özgün güçleri olduğunu varsayabiliriz, ama birçok Soul Reapers kullanabilirsiniz.

+375
Kingsley Stephen 25 Haz 2013 07:29:43

Sword Art Online 1: Aincrad söyler hikaye başlangıç SAO sonuna kadar:

sonra Kirito Heathcliff yendi ve hastanede uyanır.

Özellikle, onu dışlar aşağıdaki yaylar o vardı dahil anime:

 • Sachi ve Mehtaplı Kara Kediler,
 • Silis ve Pina,
 • Demirci lizbeth'in ve
 • Yui.

Bu yaylar hariç, ve, hatırladığım kadarıyla, hiçbir yeni İçerik Ekleme olmadı. (Belki de anime daha ayrıntılı bir şekilde meydana gelen olayları tarif etti.)

Bunun yerine, kemerler yukarıda listelenen her ayrıntılı olarak aşağıdaki kitap, Sword Art Online 2: Aincrad.

Anime gibi zaman bakımından, kitapları kronolojik sıraya göre değil, mevcut bilgiler. Geçtiği sırada biliyoruz, "yan" yaylar aşağıdaki gibi düzenlenir:

Sachi arc -> Silika arc -> Lizbeth'in arc -> Yui ark

nerede Sachi karıştığı olayları kronolojik olarak ilk ve Yui oldu, son.

Bu yaylar hiçbiri 1 kitap yok, ama aşağıdaki sırayla kronolojik sırada değil, ikinci kitap, sunulmuştur. Buralarda yaptıkları gibi Sırasını Değiştirme(ler), yazar/yapımcı nedenini bilmiyorum ama:

Silis -> Lizbeth'in -> Yui -> Sachi

Tam olarak anime onları nasıl tasvir aslında olayları açıklamak hikayeler kendilerini. Çoğunlukla, onları okuma çıkamazsın tek şey, aynı olayların/açıklama anlatımın farklı olsa da iyice ışık Roman okurken keyif aldım. Akla gelen bir istisnadır

vardır Kirito Healthcliff yendi ve son olarak SAO serbest olacak o zaman tepkisi ayrıntılı Lizbeth'in arc sonunda biraz. Çok uzun en fazla bir iki sayfa değil.

Kuşkusuz, bunun dışında yeni bir şey kalmazdım düşündüm çünkü Sachi ark okumadım.

Ben (onlara) Peri Dans için Sipariş bilmiyorum ama henüz onları okumadım, ama (ALO) için benzer bir fikri takip olabilir. Burada bağlantılar için Kılıç Sanat Çevrimiçi 3: Peri Dans ("1") ve Kılıç Sanatı Online 4: Peri Dans ("2").

Ben ilericiler okumadım, bu yüzden nereye ait olduklarını bilmiyorum.


tl;dr:

Sachi arc bir flashback olsa da Anime-kronolojik yakın olayları canlandırıyor.

1 SAO LN birkaç yaylar bırakır ama SAO başından sonuna kadar ana hikaye anlatıyor.

SAO 2 LN anime değil SAO 1 LN ama bu 4 Bölüm, her biri bir yay vardır. Bu bölümler tamamen ne kronolojik ne de anime oldu sırada bulunmaktadır.

+369
theCreator 21 Kas 2010 22:39:38

Birçok Sky Sihirbazlar Akademi BD/DVD Japonya'da satıldığını söyleyebilir misin? Ben bu seriyi sevdim ve eğer 2. sezonu olacak bilmek istiyorum.

+345
Charbel Bouery 3 Ağu 2016 06:45:39

İlk Tobi buluştuğumuzda hakkında kafam karıştı. Deidara ortağı olur ve çaresiz görür. Eğer başından beri Madara olsaydı, neden Akatsuki kabul alma sürecinde gitmek zorunda mıydı?

Örnek: 3 kuyrukları çekerken ve Sasuke dövüşürken

+328
LesM 30 Ara 2019 01:52:14

Overpowered bir shikai ile muhteşem bir piç olmanın kısa cevap.

Daha genel cevap biraz her Espada arasında değişir. Bu form-zayıf ve arzularını üzerine banner onun için onları cezbetmek için Espada ve av bulur. Ya (Grimmjow gibi) bunun için tek bir şehvet vardı çünkü, ya da bazı uçları için kullanmak istediler, çünkü bazen daha fazla güç istiyorlar.

Örneğin, Halibel diğer boşluklar bu saldırıların gelen fraccion/arkadaşlarını korumak istedi.

Ve Starrk

Sadece arkadaşlık istedi. 375. bölüm, 7 Sayfa, Form bulur ve askerler Starrk: Chapter 375, Page 7

Ama bazen kaba kuvvet devreye giriyor.

Bu Form birlikte Espada işleyişi Böyle güçlü bir grup tutabilir sebebi sırf onun ezici gücü ile tek bir noktada, biri açıklar. Barragan tuttu nasıl 371 Bölümde, örneğin, görüyoruz. Temelde onu aşağılayarak oldu. Bu sayfaların işte birkaçı: Sayfa 4 Chapter 371 Page 4 Sayfa 7 Chapter 371 Page 7 Sayfa 8 Chapter 371 Page 8 Sayfa 11 Chapter 371 Page 11 Sayfa 12 Chapter 371 Page 12 13 sayfa enter image description here

Burada kayda değer olabilir bir şey:

Rukia gelen Hogyouku çıkarılan var önce kötü adam olarak, ve böylece belli etti önce Form işe Barragan gördüğümüzde, "soul society" saç kesimi var, bu da öyle. Starrk işe onu gördüğümüzde Rukia gelen Hogyouku var sonra olsa da, "post ihanet" saç kesimi, yani bu olay ortaya var.

+315
Jay Merrifield 20 Nis 2015 16:44:21

Bu (eğer yanılmıyorsam: Kaos, İris, Loki, Fenris Fenrir vb.) eski Ragnarok online sunucuları hakkında 7 Bölüm ya da kitap ile bir manga olduğunu hatırlıyorum.

Satın almak, ya da aksi takdirde teklif bu manga serisi alabilirim nerede hakkında herhangi bir öneriniz var mı?

+236
mina nageh 23 Haz 2011 05:11:21

Mümtaz kınkanatlılar uzmanı zaten cevap kabul edildiği gibi, ben de hangi Ono açıkça fikir için bir ilham kaynağı tanımlayan bir yazı veya bir röportaj var olmadan imkansız olurdu kesin yazarın ilham, bilmiyorum. Ama düşündüren şu, ve kayda değer Budizm mümtaz kınkanatlılar uzmanı ile ilgili bilgi ek olarak düşünüyorum. Bazı bu olabilir belki ne olduğunu hatırlattı dönem bebekleri büyüyen yumurta (olmasa da ağaçlar; diğer taraftan, Prenses Kaguya Japon efsanesi olduğunu söyledi sahip oldu doğuştan gelen bir bambu sapı, ama bir yumurta):

Silla düşünün ...T'arhae aşağıdaki son derece müstehcen efsanesi, dördüncü Kral. Efsane olarak anlatılan bu Samguk sagi (Üç Krallık Tarihi Kayıtları), en eski tarihi kronolojisi Kore krallıkları, aşağıdaki gibidir:

T'arhae Dokunun'ana ülkede doğdu. Bu ülke Yamato bin ri kuzeydoğusunda. Eski, o ülkenin Kralı, kadınların bir ülkenin Kraliçesi ile evlendi. Yedi yıldır hamile kaldı ve hangi zaman Kral büyük bir yumurta doğurdu:

“Bir yumurtadan doğmuş bir insan kötü bir alamettir. At gitsin.” Ama kraliçe sadece onu atmaya cesaret edemeyecek, ve ipek bir bez içinde sarılı yumurta ve bir kutu içinde bazı hazineleri ile birlikte yerleştirdi ve onu Gözden kaybetti deniz üzerinde yüzen ayarlayın. ... Bunun üzerine yaşlı bir kadın onu aldı yere Ajinp unutmuş ... kıyılarına süzülüyor. Kutuyu açtığında, küçük bir çocuk vardı içeride.61

Mishina Shōei ve diğerleri bu efsaneye Kore krallıklarının efsane “bir yumurta yumurtadan” kim güneş bir çocuk neyin kurucu ona vaat edilmiş bir krallık ulaşana kadar denizde yüzen gönderilir milletin ortak bir motif göstermektedir göstermiştir. Güneş tanrısı Akaru O, görünüşe göre kızı, Silla “hayır Hiboko mecazi bir akşam için geçerlidir vardır Ame bir taş çıkıyor” sonra Yamato için kesişiyor olarak Ame bu motif, en azından bir kısmı buluyoruz hayır Hiboko/Akaru O efsane çevrimi.62

--Como, Michael I. (2008) Shotoku: Etnik kökeni, Ritüel ve Şiddetin Japon Budist Geleneği, Oxford University Press.

Benzer şekilde, 16. yüzyıl Çin romanı Fengshen Bang/Fengshen Yanyi/Üniforma Tanrıları/Yaratılış Tanrılar,

Nezha annesi, Bayan Yin, etten bir top için üç yıl ve altı ay için onu hamile kaldıktan sonra doğum yaptı. Karısı bir şeytan doğurmuş ve kılıcı ile topa saldıran Li Jing düşündüm.

-- https://en.wikipedia.org/wiki/Nezha

Yukarıdaki açıklamaları Kral veya lord düşünen bir çocuk doğmuş bir yumurta kötü ya da şeytani ilginç bir kontrast için Kral Kou tekrar tekrar iddia ettiği gibi bir kaikyaku doğmuş bir kadın değil bu ranka, Yōko olur getir berbat ve hatta şeytanların arazi. Yumurta şüphesi-bu mecaz bu Kou Kral ters doğdu ama... (aşağıdaki Ay, Gölge Deniz: Ch Gölge için bir spoiler. 12)

Kei olma, En gibi, Kou daha müreffeh, taika yöneticileri ve refah arasında bir bağlantı hayal dolayı endişe ettiğini gerçekten aslında ... tam tersi inandığı şey değil: eninde sonunda ortaya çıkıyor.

Son olarak, Çin Taocu efsaneler yaratma, "Pan Gu, ilk adama verdi için gelip ileri gelen kaos (yumurta) ile iki boynuzlu, iki kocaman ve kıllı vücut."
(Gibi bir açıklama, o değil yumurtadan olan o doğdu vardı boynuzları, dişleri ve vücut saç.)

+219
RUDRANATH 24 Ağu 2015 06:46:01

enter image description here

Kısaltma için başlık asimov büyü yapan Optimum Hız" için "Doğruluk Sistemi Resim Modülü var, ama anime yapımcıları eğer logo kendisi için herhangi bir gerçek önemi ise altındaki logo sadece bir saygı olduğunu ortaya çıkardı acaba?

+189
Choxx 17 Haz 2013 22:46:35

İlk, Tek gözlü Baykuş tükürmek Yoshimura gördüğümüz ve daha sonra söz konusu belirttiği gibi kızı o büyük ortaya çıkarmak için kajuka kagune bırakın nerede sonra kredi bir sahne.

Bundan sonra, Kök A. 3. Sezon bir kaç yıl sonra hikaye devam ediyor ve yakından mangas kapsamlı hikaye şöyle onu bir daha görmeyiz. Rize gibi yeni Kagune bir çiftlik oldu o sadece olan ne oldu ona bazı bulacağız. Bu en iyi YENİDEN tanıttı: Baykuş Yoshimura var Kagune olması için de adında yeni bir Gulyabani ile gösterilir. Ben 3 Sezon görmedim olanlar için, Spoiler, ama bu yeni Baykuş gerçek kimliğini asla gizli ve

Noro tarafından 2 Sezon, ve Akira'nın arkadaşı ve sınıf arkadaşı sonunda yenen Seidou Takizawa, yan karakter.

Birkaç diğerleri de onun Kagune verildi ve kaçtı ama isimsiz ve 3 Sezon içinde gizli bir görüyoruz. Çoğu kişi zaten biliyor ya da kim olduğunu iyi bir tahmin olsa kod-CCG tarafından adı Disket ve yamyam gulyabani bir katil.

Yoshimura ancak asla 3 Sezon içinde görüldü. Şimdi sona erdi manga kaderini ve 4 sezon bu ortaya çıkarsa ne zaman/Spoiler,

bir daha görüldü. Sıvı genellikle deney için kullanılan insan boy fıçılar birinde asılı bir resim var, ancak Bilinci yerinde değil, muhtemelen 3. Sezon sona erdi ile olan Gül imha civarında ölü. Gerçekten ondan sonra hiç görmedim ya da tekrar etmedi ve öldü.

+148
user97408 21 Mar 2013 18:51:30

TAMAM sanırım ben eminim anime misin arıyor Daigunder

enter image description here

NOKTA 1: ana karakter Akira Akebono ve büyükbabası, Hajime Akebono, bir ünlü bilim adamı kim yarattı robotlar. Bunun yerine pokemon robotlar hariç Ash Ketchum gibi. Diyor ki ,"içimde çok etiket var? hangi robot" Ryugu adlı zeki bir robot gibi Daigunder birimlerin insan, robot savaşçı flaming.

NOKTA 2: Geldiğiniz için örümcek ağı şey, orada bir bölüm robot arıza ve çalışır zarar Ryugu sonra savaş bitti. Akira atlar (Ash Pikachu tasarruf veya ölümüne sarılıp gibi ) Ryugu korumaya çalışır. Bir turnuva için diskalifiye olsun bence. Ama Akira Ryugu güvenini kazanır.

NOKTA 3: Ve robot kesim ahşap olmalı Bulion, mavi dövenleri. Eğitim sadece küçük bir sahne. Açıkça hangi bölüm hatırlamıyorum.

NOKTA 4: kız soru Haruka, o ilk düşünüyor Akira aptal bir çocuk olarak o gerçekten). Ama sonunda bir yönetici olarak bu takıma katılır.Bunun yerine sanırım ama rüya onu şirket bir iş oluyor, bu takım katıldı.

bölüm listesi için şuna bak. Ama puan serisi 4 5 bölüm içinde. Umarım bu yardımcı olur :D https://www.google.com/search?q=daigunder+bölüm&ie=utf-8&oe=utf-8#q=daigunder+bölüm

+122
RichCode 14 Eyl 2017 17:57:59

Rock Lee çakra kanalize aciz olduğunu benim anlayış. ya da sadece ninjutsu veya genjutsu hiçbir doğal yetenek var. Ninjutsu show Şekil manipülasyon ve Doğa manipülasyon bir birleşimi olarak tanımlandı.

bu Rasengan tamamlanmamış bir teknik olarak kabul edilir bu yüzden.

Bir genjutsu bir ninja hedef beyin sinir sistemi, çakra akışı, böylece beş duyularını etkileyen kontroller oluşturulur. Diğer bir deyişle tekerin doğrudan hedef zihin etkilemek için, etkili bir şekilde hayal etmeye zorlayan chakra kullanır.

Suda yürümek başlı başına bir teknik, ancak bunun yerine çakra sadece bir manipülasyon değil, Lee yapabilir.

Eğer RESMİ cevap için ancak isteyen varsa, şimdi PES öneririm. Hiçbir neden yokken verildi.

+61
Graphi 5 Mar 2013 19:19:29

Seriye saygı ile İsyan filmi kesin yeri hala tam olarak belli değil. Şunu biliyoruz ama:

 • Film - yani, hangisi Madoka var 12 bölüm, doğanın bir gücü olarak tanımlanan bütün Cadılar ortadan kaldıran son zaman çizelgesi yer almaktadır.
 • Film son öncesi sonrası, hangi büyülü kızlar Kyuubey daha düşmanca bir ilişki vardı Homura hangi cadı var bir önceki zaman çizelgeleri, ilgili Kyuubey söylenen yere (bir) 12. bölüm sahne krediler bir süre oluşur. Kyouko, Mami, Homura ve tüm aslında bir veya iki yıl geçti daha düşüktür daha çok aynı görünüyor, bu yüzden olsa film bu sahneden sonra belirsiz bir süre başlar.
 • Film için çekilmiş gibi kurallı devam TV Serisi (ve, çünkü ilk iki film), bu yüzden bu son seri (şimdilik), bir alternatif son ya da bir spin-off.

Ne olduğu belli değil:

 • Biz bilmiyorum nasıl olayların film ilişki sonrası kredi sahne bölüm 12 (果てしなき戦い / "Sonsuz Savaş" olarak tartışılan bu soru, hangi Homura lahanası cadı görünümlü kanat olarak o savaşlar bir dizi hayaletler bir çöl. Bu sahneden sonra filmin olayları önce veya meydana gelebilir - sadece bu noktada söylemek için yeterli bilgi yok.
+40
Yasser Mostafa 14 Şub 2018 09:23:00

Ayrıca birkaç kez değişen sonra giysilerinizi hasar kontrol etmenin mümkün olduğunu belirtti bir yerde olduğunu düşünüyorum. Bu söyleniyor, Dişi Titan birkaç kez zorundaydı, bu yüzden bunu yaparken önlem alabilir etti.

+39
AV Huynh 7 May 2012 16:25:12

Eski trenni Gümüş teknik olarak yüzünde hala ortalama bilmeyenler için aynı değer olsa bile Gümüş değeri daha fazla değer olacaktır. Aynı fiat değeri kalma Trenni güvenini korumak için çalışırken Trenni Krallığı siyah bir hazine tutmak maddi sıkıntılar yaşıyordu ve bu yüzden temelde Gümüş değer paralarını devalüe ettiler.

Mümkün olduğunca basit hale getirmek için Trenni Hükümetine mali eksiklikleri telafi etmek için para basmaya çalışıyordu. Milone Ticaret Şirketi bu eski Trenni paraları stoklama tarafından büyük harfle yazılmış, ama onun yüzünde büyük bir kar yapmak için yeterli alamadılar ama Krallık tarafından sonra erimeye ve gümüş miktarını azaltmak olabilir ekstra değer eski paralar karşılığında tavizler aldılar.

100 eski Trenni sikke 120 yeni Trenni paraları içine ( ne örnek olarak) hiç kimseyi devalüasyon farkında olmak ile döndü. Bu arada, kar (Lawrence gibi), Trenni Krallığı için ihtiyaçları ne olursa olsun kendi kasasına doldurmak için var ve insanların %99'u bir ekonomik çöküşü engelledi Trenni silvers değeri olan güvenlerini muhafaza (vergi gibi) bazı imtiyazlar elde Milone.

Işık Roman serisinin sonuna benzer bir sorun çıkıyor. Bir Gümüş sahibi bir soylu, Altın ve Bakır madeni ve rafineriler çok saftı, kendi para için, ve daha az saf olan mevcut sikkeleri karşı serbest bırakma kararı aldı. Bu nedenle para onun söz konusu bölgede ekonomik hold yerini almasına izin vererek, ona büyük bir güç verdi ve temelde Kingpin kendisi yaptı. İnsanlar kar, saf gümüş ve altın için mevcut Trenni tam anlamıyla sesleri atıyorduk. Kısa vadede daha az saf mevcut olanlar için saf paraları ticaret tarafından isabet alarak kendini bölgede para birimi olarak güven tutuş verdi. Eğer herkes güvenilir paraları kullanıyor ve bu paralar tüm üretimi kontrol edersen bütün güce sahipsiniz. Ve daha az ve daha az eski para olduğu için kendi değerleme güven yoktu. BİZİ saf Gümüş sikkeler (çoğunlukla bakır) çeyrek ticaret gibi olurdu. Para Gümüş için odanıza alışverişi yapmak istiyorum ama sonunda jeton yapılır ve istiyor ve onun küçük maliyet için bir şeyler satın almak daha fazla herhangi bir zamanda kontrol için onları sattın kalmadı çeyrek ve adam olur.

Bu mantıklı umuyoruz.

+16
WaterWood 1 Şub 2018 12:28:12

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil