Füzyon bir Karakter Jiren mi?

Bildiğimiz gibi Jiren Üzerinde güçlü bir karakter. Bu gerçekten enerji olsun Ki onun sadece bir savaşçıdan sorgulama yayınladı Beerus bile zihin uçuruldu? Eğer Jiren Füzyon bir Karakter içinde deli gücü kontrol etmek için ne ve meditasyon yapıyor?

+30
user56080 11 Şub 2012 16:52:32
35 yanıtların

Bu resmi Pokedex, diyor Lugia olmayan cinsiyet. Birçok oyun, sadece bir Lugia olduğunu.

Ama EP221 bir Lugia var pup gösterilen ve Roket takımı tarafından yakalanır ve Lugia, şimdiye kadar cinsiyetsiz, oğlu için savaşan anne "olarak kabul edilir."

Eğer Lugia efsanevi ve cinsiyetsiz bir türü ise, muhtemelen, benzersiz, nasıl bir köpek olabilir mi? Efsanevi hiçbir cinsiyete sahip olsalar bile yeniden?

+935
Tushar Garg 03 февр. '09 в 4:24

Bu biraz değiştirilmiş versiyonu Sephirothic Ağacın Hayat olarak tanımlanmıştır Robert Flood, kim olduğunu bir doktor ile çıkarları Kabala ve diğer dini tasavvufu. (Sephiroths denir) küre evren insanlık için gerçekleri gösterir yolu olarak düşünülmektedir. Ayrıca Tanrı, Yaratılış, evrenin yaratılmasında kullanılan kelimeler ile baskı yapıyorlar.

The tree is a different view of the Kabbalist Tree of Life

Sen-ebilmek okumak daha burada, ama temel fikir arkasında olan bir mistik sembol temsil eden evrensel doğruyu ve Gerçeği olduğu diğer yan kapı KG'DEN.

İçinde GARİP, ancak simge görünür sonra seri Üretim birimleri oluşturarak, içe ağacın hayatı simgeleyen tersi oluşturulması ... yıkım, ölüm ... ... sonra çarmıha gerilişi Eva 01. Bu, tüm insanlığı neredeyse LCL azalır Üçüncü Etki, bir parçasıdır. GARİP mistik Sembolizm var olduğunu göreceksiniz.

+877
James Box 4 Kas 2019 16:17:20

Sorunuza kesin bir cevap yoktur, ancak burada soru, ikisi arasında cevap olabilecek iki nokta vardır.

1) söz konusu insanlar kapılarını kilitlemeden bırakmak yeterince güvenli yaşadıkları, bir anahtar basit olurdu olmadan, bu nedenle içeri alan görüyoruz. Mesela bunu bir ortak oyun ile bizim çocuklar nerede yaşadığını açık bir kişi kapı ve kaçmak. (Gençken aptalca şeyler yaptık. Yanı sıra ben ve ailem eve geldiğimizde kapıları kilitlemeyi gerçeği gibi.

2) kilitlemeyi unuttular. Ayrıca olur ama bu kadar sık değil. Eğer bir kişi tam bir güvenlik kendi güvenliğini sağlamak için yapmam gereken şeylerin bir listesini ile bir meraklısı, bir kez ya da başka bir kilitle olmaya mahkumdur.

+846
ElPresidente 13 Mar 2017 15:00:30

Bir ortak resim bir sürü süper kahraman kurgu. İçin güvensizlik askıya kitlelere sormak yaratıcıları şeylerden biri. Ama öyle değil aslında ... bir açıklama, birçok karakterleri nasıl da alay çeşitli gözcüler, kağıt-ince gizleyen evren, söylediğim şeylere etkisi "O olamaz Sailor Moon; Sailor Moon çok güzel olacak bu köfte kafa." (Tacı olmalı.)

+843
Luke Farrugia 25 Eki 2015 01:52:10

Dünya Yıldızı Eğlence hakkında bilgi bulmak oldukça zor, ama anladığım kadarıyla, herhangi bir benzerlik göremiyorum. Göre onun web sitesi, bu kurulmuş 2006 ve mevcut yönetmeni Masashi Kikuta ve Başkan K. Makuuchi. Masashi bir erkek adıdır, yani tahminen, Masashi Kikuta bir adam. Anime için büyük bağlı yetenekli bir kadındır, ama bahsettiğiniz şey, herhangi bir bağlantı yok.

+837
Jago 20 May 2013 05:26:55

Bu Köşe Dünya (veya Kono Sekai no Katasumi ni) olduğunu duyurdu son zamanlarda için finanse edilen bir anime uyarlaması.

Ancak, crowdfunding kampanyasının orijinal kaynağını bulamıyorum. Muhtemel potansiyel fon sağlanan bu vizyon, bütçe ve diğer ilginç bilgileri görmek istiyorum.

Resmi web sitesi değil gibi söz ya.

Finanse anime neredeydi?

+768
BMacedo 14 Eyl 2013 19:42:58

Vegeta ve Nappa de görünüşte uzayda onlar henüz bir gezegenin yanında bir sahneyi paylaşmak. Hem mekikleri dışarıda duruyor, sonra gezegen yok ve terk ediyorlar. Benzer olaylar Bardock gezegen Vegeta ve Goku mücadele Dünya'ya yakın Beerus yakın Frieza saldırması ile oluşur.

Eğer yaratıcıları bunun anlamı eğer 100% emin olduğum sürece (gezegenler yakın yukarıda belirtilen karakter olan) aslında bilimsel olarak doğru yapıyorlar. Aynı Pan boşluk "" Hercule ve işbirliği ile uçuyor söylenmesi bile. Dragon Ball Süper bir bölüm boyunca.

Her zaman yakın olduklarını gezegenin üst atmosferinde vardır. Hava çok soğuk olsa da, daha ince ve daha sonra zemin seviyesinin koşulları, hala nefes olurdu. Sayians için ortalama çok daha dayanıklı sonra ne oldukları insan, kolayca üst atmosfer içinde yaşayamazlar.

+713
user11258 29 May 2012 23:05:03

Temel Danmachi var lore mümkün değildir (istiyorum demek neredeyse eminim ama kanıtlar burada) o canavarlar bir şey yapacağımı tanrılar. Eğer bu durumda, belki de tanrılar vardı o kim adlı yere patronlar.
Ayrıca daha fazla olasılık vardır. Bu canavarlar, Grimgar aksine, temel RPG monters gibi yeniden doğma olasılığı daha yüksektir. Eğer maceracılar zaten katta bir patron kavga ediyor, bir adı vardır bana sadıktır. Belki de olanların ilk yenilgi bir tür patron verilen büyük bir onur adı. Ne yazık ki, Danmachi bizi bu konuda fazla bir şey söylemedi yani sadece spekülasyon değil. Belki bu konuda daha fazla hikaye daha sonra öğreneceğiz.

Umut oldu.

+679
Bryan King 25 Eki 2017 20:04:00

Sasuke ve Naruto Altı Yolları Chakara yarısı Sage aldıktan sonra Dördüncü Büyük Ninja Savaşı Naruto, doğrudan onunla yarısında Chakara ve kesme Madara Dört Kuyrukları kullanarak tek elle Rasenshuriken lav stil: yaptığı sonra mükemmel Sage Modu korumak için yeteneğine sahiptir. Yani ilk tek elle Rasenshuriken adaçayı sanat lav tarzı kullandı. Çok açıktır ki, bir eliyle Altı Yolları güç kazandıktan sonra Resengan yapabilir.

+675
Trefor Evans 21 Tem 2010 14:15:38

Eğer anime veya bir TV şovu ise çok üretim daha çok bağlıdır düşünüyorum. Anime bazen mevsim arasındaki süre bir yıldan fazla olduğunu ama gerçek. Bazı anime değil manga ulaşmaması için durdurulması gerekir manga ve anime daha hızlı olduğu için.

Nedeni sadece iş modeli manga hakkında BİZE BM olabilir, ama yorum ben bu nedenle olduğunu düşünüyorum. Emin olmak için Japonya'da sezon arasındaki zaman başvurabilirsiniz.

+673
Pauleuh 3 Mar 2017 15:36:54

Genellikle online okuyucular, özellikle MangaPanda dan manga okudum.

Bir mangaka gelir bu sitelerden okuyarak katkıda mıyım? Çevrimiçi dağıtmak için lisanslı?

+672
Anandu Nandu 28 Mar 2016 23:07:16

Jiraiya çok güçlü bir ninja vardı ve gizli görevlerde özellikle yeterli. Akatsuki hakkında tüm bilgiler hemen hemen tek kaynağı olduğunu ve Amegakure girmek ve Acı bedenlerinin çeşitli yenmek başardı.

Özellikle kötü bir kez onu dövdü sonra Jiraiya, Tsunade korkulan, ama eğer görev ölüm riski hazır kendini gösterdi kadar önemliymiş.

Dikkatli bir planlama ve yürütme ile, Jiraiya olabilir ve bunu yapmış olduğuna inanıyorum.

+636
anxiousprospetive 16 Nis 2012 00:50:16

Ne zaman Kazuha ilk ortaya çıktığı Dedektif Conan serisi, onun fark etmediği için Koştu ve Heiji giymek aynı kıyafetleri her zaman onlar bir araya geldi.

Ne bu fikri? Aşık değiller. İlgili Shinichi ile güçlü ilişkileri var?

+573
AngelTC 13 Eyl 2014 16:07:39

Ölürler.

Ben manga takip edenler için aşağıda ama Spoiler sadece Anime görmedim.

Tüm Titanlar aslında (şu anda bilinmeyen yöntemleri) Titanlar dönüştürülmüş insanlar, bu bahsettiğiniz gibi. Tüm Titans Titan Değiştirenler olabilir bu bir olasılık yatıyor beri insanlar yemek zorunda bırakılıyor. Eğer Titan önce geri dönmek için şimdi olduğundan da öldü, kim olduğunu insan ölürse ve vücut özelliğine sahiptirler.

Daha fazla Spoiler ve geçmişi hakkında Titanlar: http://attackontitan.wikia.com/wiki/Titans

+557
Eduardo medina 18 Ağu 2011 23:51:28

Tüm homunculuslar ile MANİSA, giyim, onların bir parçası gibi görünüyor. Daha fazla koyabilirler, ama temel forma bir parçası olarak (eksi Kıskançlık ve Gurur kabul edebiliriz) giyim var. Giysileri ile onlara küçük bir "düğüm" gibi görünüyor; özellikle Hırs ile lenf bezleri tarafın omuzlarına büyük bir yük vardır. Şehvet, kollarına aldı.

Şimdi bu o işaretler söylendi gibi iş ortamına uygun olmayan bir tad olabilir, düğümlerle hatları, özellikle eşcinsel yetişkin filmleri olmak başka şeyler ortaya çıktı. Bu konuda bir arkadaşımla konuştum, ve BDSM dünyasında popüler bir dövme olduğunu söyledi. Bu sıfır kanıt bulamıyorum. Sadece dövme olarak onlarla bir insan görmedim, onun adı Shawn Morales; TV'YE çıktı, o bir anime olduğunu bile Bilmiyormuş gibi görünüyor.

Bu yüzden herkes homunculuslar birkaç işaretler menşe/anlamını biliyor? Babasına bağlı bir dereceye kadar onlar gibi esaret bağlantı mantıklı, ama bu başka bir şey olup olmadığını merak ediyordum.

+518
Hansi 8 Tem 2010 14:05:22

Rus daha fazla gibi görünüyor. Bayanposta hakkında: bu makale burada

Daha sonra ona ne oldu bilinmiyor ama Franky ile kısa bir konuşma sırasında, Senor Pink Rus vefat ettiğini ima etti.

Sen-ebilmek okumak her şey hakkında Rus onu bayanposta

Senor Pink geç karısı olduğunu açıkça yazıyor.

+482
fork2execve 9 May 2011 05:21:30

Göre Wikipedia:

Yaşlı bir adamın yüzünde şişlik veya bir tümör var. Dağlarda tengu mutlu yapmak için bir grup karşılaşır ve dansları katıldı. Ertesi gece onlara katılmak istiyor, böylece ona bir hediye sunmak onları çok mutlu etti. Buna ek olarak, yumru alıp yüzünü kestiler, geri istiyor ve bu nedenle bir sonraki gece onlara katılmak zorunda kalacak düşünüyor. Ayrıca bir yumru var hoş olmayan bir komşu, yaşlı adamın iyi bir servet ve tekrar ve hediye çalmaya teşebbüs duyar. Hediye çalmaya çalıştığı için kötü dans onun tarafından, ve bıkkın oldukları için tengu, ancak, sadece onunla birlikte ilk yumru verin.

Yani yaşlı adam çalmak istemiyor, kahramanı gibi ondan kurtulmak istiyor.

+480
Jeffrey Mortensen 5 Haz 2015 10:28:14

Madara o Obito Uchiha var Mangekyou yeteneği, Kakashi tarafından (bölüm sonra ben) nakilden sonra da Kamui kullanabilir. Sadece Kakashi başına bela aldı ve Rinnegan almak için Obito cep Boyutlar erişmek için kullanılan çünkü bunu kullanırdı.

  • Ayrı - Tsukuyomi, Amaterasu, Susanoo
  • Sasuke - Blaze Release: Kagutsuchi, Amaterasu, Susanoo
  • Obito - Kamui, Susanoo
  • Madara - Susanoo
  • Seride bahsedilmeyen İzuna -
  • Shisui - Kotoamatsukami, Susanoo
  • Indra - Susanoo, Amaterasu

Madara benim görüşüme göre, sadece Sasuke ve Itachi aileden, serinin bu yeteneğini göstermek için sadece onlar gibi görerek, bu bir yetenek çünkü Amaterasu kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar Yapmış tüm Mangekyou Izanagi ve Izanami yeteneği kullanabilir.

+477
jonqrandom 6 Haz 2016 07:06:24

Hiç sanmam.

Beerus Zamasu 7 gelecek Evren değiştirecektim öldürme ve hiç değişmedi emin olandı. Eğer yıkım Gelecek Zeno tarafından öyle görünmüyor yapmış olsa bile, bazı şeyler değişir, Zenos tüm zaman çizelgesi meslektaşları onu bu kadar güçlü olması gerektiği gibi oluşturulan bir zaman çizelgesi "her şeye gücü yeten, onu daha az" yapar, özel olarak düşünürsek olur.

+459
Vitalik Kudryavtsev 7 Eyl 2010 00:59:28

Onu eğitmek için Mihawk der, sonra kokujo o tatsumaki sonra kullandığı humandrills savaşır.

İşte klip https://m.youtube.com/watch?v=z-M8fD8m0To

+435
CRIS 20 Şub 2019 03:42:29

Tamam ben bu soruyu uzun zamandır beni rahatsız ediyor: neden Goku Siyah/Zamasu mücadele Buu yardım Goku ve Vegeta Majin mi? Siyah Goku en azından bazı ciddi hasar yapabileceği gibi gerçekten hissediyorum, ya da onu emerek öldürmek veya hemen hemen imkansız olan pembe damla olarak. Goku Siyah sadece onu ezici dışında onu öldürmek için hemen hemen hiçbir yolu yoktur, ama Goku, Vegeta ve Trunks yardım etmek için orada olacaktır. Bunun bir anlamı yok. Sadece anime kaçırdım arsa delik falan olabilir.

Eğer birisi benim için bu cevap için biraz zaman alabilir eğer harika olurdu.

+409
79101425296 11 Mar 2012 04:37:33

Japonca Vikipedi iddia şu:


Wagatsuma-san wa Ore no Yome başladı serileştirme Dergisi ÖZELve koşarak o dergisinden 10 konu 2011 yılına kadar 8 sorun 2012. Sonra, oldu geçiş için Haftalık Shounen Dergisi, başlangıç ile 42. sorun 2012. Bu yazı gibi, bu manga hala Haftalık Shounen Dergisinde tefrika ediliyor.


Dergi ÖZEL gerçekten bir aylık ve Haftalık Shounen Dergisi (şaşırtıcı) bir haftalık. İki dergi yayıncı Kodansha tarafından sahip olunan, bu yüzden manga gibi görünmüyor "boot" var denemez. Daha Kodansha gibi değer amiral gemisi Dergisi onların yerine nispeten düşük tirajlı Dergisi ÖZEL daha aday olduğunu düşündüm görünüyor. Anahtarı da başına gelmiş, ya da bir şey tarafından o kadar popüler oldu sanırım.

+399
user12479 29 Eyl 2018 06:00:22

Aslında, Onii-chan haklısın ağabey gibi san Onii ile hemen hemen aynı demek. -San "bir resmi bir süre" ikincisi,- chan "gayri resmi bir saygı ifadesi olarak", daha resmi OLSA FARK eski resmi olmayan ya da "güzel" dir.

Göre bu kısa Japon Japon göçmen toplulukları dersi:

–chan

Bu sevimli kadın bir yüceltici yoktur. Bunu yaparken en sık kullanılan çocuklar için, bu da kullanılan oldukça yaygın arasında aile ve arkadaşlar

+391
Cosix 4 Ara 2011 00:13:19

Çünkü eğer Biba başka bir noktada ayrılmış olsaydı garip olurdu. Devam ederken yakından takip ve açıktı. Eğer komik bir şey denedim eğer bir alarm yükseltmek olacaktır.

Ve eğer onun yokluğunu dikkat çekmişti bile... şahitler de Biba tarafından öldürülmüş ya da kaçırılmış olabilirdi.

Nokta kapılarının açılmasına kadar dikkat çekmek değildi. Eğer Biba gibi birisi sadece dolaşıyor olsaydı kesinlikle alarm yükseltmek olacaktır. Mumei gibi birinin kolayca etrafında gizli ve onu gören herkes şok olabilir. Ayrıca onu rahatsız edici "Vali" ile kalmak Biba ekledi fayda var.

Ve sadece kadınlar ve çocuklar kadınlar ve çocuklar askerler için bir tehdit olmayacak inandıkları için onu içeri takip etmek (sanırım) izin verildi çünkü, Mumei ve diğer kadın açık seçenek vardı.

+375
user30234 1 Eyl 2017 14:03:11

Bu klip çok sayıda film vardır.
10-21;30-36s : Ağaç Olabilir
21-30;36s-tane 38'lik taşırdı;41s 10-45 : Dünyanın en Güçlü
Tane 38'lik taşırdı-41s : Ölü Bölge


+315
Byval 2 May 2013 08:33:44
Ayrıca Bkz. be an anamorphic birkaç Manga ve Anime uyarlamaları olan Yaprak tarafından geliştirilen 2002 yetişkin görsel bir roman olduğunu.
+278
andrewc2 14 Oca 2012 20:26:47

Olgun çok daha özgün Goku olması gerekiyordu.ancak wikipedia ve tesadüfen var olan bir bilgiye göre, alternatif bir zaman çizgisi geliyor ama hepimiz ana serisinden biliyorum Goku oldukça benzer.

Ana hat Goku aksine SSJB dönüşüm yaşadı, o en önemli farklar bulunur. Peki onun hakkında biraz daha fazla bilgi resmi wiki sayfasında bulabilirsiniz: http://dragonball.wikia.com/wiki/Goku:_Xeno

+275
GofraUA 25 Haz 2012 07:45:51

Son Makoto zaten geri sıçramaları var ve Chiaka bekleyen' olacağım 'diyor. Bu, Makoto koşarak gelip " ben cevap. Bu beyzbol sahnesi/bölüm muhtemelen birbirleri ile daha fazla vakit geçirmek için sıçrayan bir tanesi gerçektir.

+261
Steve Lautenschlager 7 Nis 2016 18:10:33

Eğer fark etmediysen, Kül hep dizi ne olursa olsun. Hiç yaşlanmıyor. Fiziksel olarak, Pokemon ilk bölümde gördüğümüz Kanto yaşındaki çocuk aynı 10 olduğunu.

+190
Sriram Puligadda 23 Tem 2016 09:15:54

Sonra reserching içinde EXA.PİCO Bayanposta hakkında İnfel, bu gibi görünüyor bu yüzden şans şarkıydı idam düzgün, hiç kimse öldü. Sürece İnfel bu hesapları doğruydu. İnfel METHOD_METAFALİCA/ geliştirdi. için EXEC_METAFALİCA da/ patch. güçlü gereksinimleri vardı, ve hangi şarkıyı, şarkıyı söyleyen herhangi bir Revaitail ölümüyle sona erdi.

Yani, büyük olasılıkla Metafalica sonra tekrar çalıştı, eğer İnfel kalbi kapalı olmasaydı ve şarkı başarısız olmasına neden olabilir.

Neden İnfel eğer Luca ve Cloche başarıyla METHOD_METFALİCA/ şarkı söylersen ölür. şimdi İnfel Phira sunucusu yaşayan yüceltilmiş bir bilinç var olduğu ve İnfel Phira hicret sunucunun bellek birleştirmek ve verileri silmek istiyorsunuz.

+189
anned20 4 Oca 2014 17:43:27

Onlar izlerken Kelly'nin Kahramanları. Uzak düşman hattı arkasında bir banka soymaya çalışan Amerikalı asker bir grup hakkında 1970 yılında eski bir savaş filmi.

A DVD poster from anime

Orijinal poster farklı görünüyor olsa da, Japon posteri ile filmin eşleşmesi

Kelly's Heroes official poster Japanese version of Kelly's Heroes official poster

İzledikleri Sahne 1 civarında:Oddball ve Kelly, ana karakter, Kuromorimine tank ile Kaplan, aynı bir tank ateş ettiğinde 56:00.

Oddball and Kelly shoot down a Tiger in animeOddball and Kelly shoot down a Tiger in movie


Notlar:

  • Kızlar Best karşı aynı taktiği kullanmak gibi görünüyor, Best üstünlük sağlamak için, ve arkasında dar bir yolda aşağı çekmek onlar yönetir. Başlangıçta, diye bağırdılar, "Operasyon: Kelly'nin Kahramanları".
  • Yukari Saunders infiltre olduğunda, kendini "Çavuş Antika, üçüncü" 6. Zırhlı Bölümü sınıf "" dedi. Tuhaf gelen Kelly'nin Kahramanlar geldi inanıyorum
+124
Matt Stephens 1 Eki 2011 02:22:54

Mangekyou Sharingan normal yetenekleri Amaterasu ve Tsukuyomi var. Ancak, birçok Mangekyou sharigan kullanıcılar değildir. Kullanıcı genjutsu yetenekli kullanıcı, sonunda daha iyi Tsukuyomi kullanmak mümkün olacak. Bu kadar iyi kullanamaz o yüzden, örneğin Ayrı Tsukuyomi yetenekli oldu. Shisui genjutsu Mangekyou yapmış ulaşmak için önce iyi oldu yani MS alınca, genjutsu geliştirdi, Kotoamatsukami oluştururlar. Sasuke olamaz Ayrı olarak Tsukuyomi kullanmak, ama Ayrı Sasuke Amaterasu zaten yetenekli kullanımı implante, bu yüzden Sasuke çok iyi Amaterasu kullanmak neden olabilir.

Obito Mangekyou onun kazandığı bir şekilde Kamui adlı kendi özel gücünü kazandı. Kakashi ne sol gözü ve uzun menzilli bir güç var, Obito sol gözünü kısa mesafe ise.

Mangekyou kullanıcı 2 gözlerin güçleri kullanamazsınız Susanno kilidini olabilir. Ayrıca Susanno kullanamaz neden Shisui var Kotoamatsukami iki gözlerini kullanılır; bu.

Umut bu yardımcı oldu!

+100
Indika K 24 Şub 2015 03:47:44

Yalnız duruma göre birinin gerçek gücünü göstermek için gidemezsin.

Aşağı İtiyorlar büyük kaçıştan sonra, Yardımcısı Müdüre rütbesi düşürüldü. Muhtemelen gururu yüzünden. Hannyabal olmadığını biliyoruz Macellan, daha güçlü olmayı düşünürdüm yalnız durumuna göre yani.
Vice-Warden !
Ben timeskip önce değildi. Ondan sonra operaya biz, şimdi nerede olduklarını söylemek zor.

Faktörler çok bağlıdır, karşı karşıya olduğun kişiden memnun beri Bir Parça güç sistemi, aslında genel olarak kimin daha güçlü olduğunu söylemek zor. Örneğin, Crocodile Luffy daha güçlüydü, ama Luffy hala su hile kullanarak onu yendi. Bence O sadece bir su krizi ile Karasakal adamları dövdü beri çok amiral seviyesi olmayacak zaten bence. Aslında Macellan'ın güç ve yeteneği onu bu iş için mükemmel adam yapar ve iyi bir amiral olmaz. Ölümcül onu zehirlenmesi olmadan birini tutuklamak zor bir zaman olurdu.

+86
Telastyn 13 Eki 2011 05:45:08

Bu bir klasik Gainax Biten, yani biten bir sürü şeyler olan belirsiz ya da sadece düz değil ama mantıklı. Mecaz adlı sonra stüdyo Gainax, ünlü için bu tür sonlar (bkz. ayrıca "Neon Genesis Evangelion" veya "Panty & Stocking with Garterbelt"), aynı stüdyo üretilen Mahoromatic. Basitçe, bir şeyler anime olmasına koymak, ama tam olarak ne olduğunu hiçbir açıklaması yok.

Mahoromatic durumunda, bu anlaşılabilir. Manga 2004 yılına kadar devam etti, yani bir noktada anime studio ya beklemek başka anime bitirmeden başka bir sezon oluşturmak için ya da kendi sonunu kendi ile gelmek zorunda kaldı (ikinci seçtiler) ise anime ikinci sezonu 2003 yılında sona erdi. Anime-orijinal sonları manga uyarlamaları arasında nadir değildir.

Her neyse, burada bunu toplamak için başardım her şey:

(Suguru şimdi Saint-Dünya kolonisi üzerinde bir ödül avcısı. Bir yoldaş ile çalışıyor, ama o yoldaş daha sonra başına konan ödülü almak için bir girişim (Suguru backstabs. Ölen ya da yaralı ciddi olduğu gibi, yine Mahoro görüyor. Matthew da Mahoro için bir referans olabilir gibi görünüyor daha fazla hayat için, Dünya için arama çıkarken geride "bırakarak bir şey" ile ilgili vauge ilgili bir yorum yapar. Ne formu tamamen başka (insan, android, ya da bir şey), ya da sadece bir halüsinasyon olmadığını yeniden doğdu o belli değil. Yaşıyorsa bile, (Suguru kesinlikle ciddi bir şekilde yaralandı ve hayatta nasıl olup açıklanmış değil.

Eğer bir forum ve bloglar taradığında, bu spekülatif yorumların ton ve hiçbiri onları destekleyen herhangi bir resmi kaynaklara sahip gibi görünüyor. Sonu belirsiz, yani kasten belki de o noktaya çıkardığım tek sonuç var. Bu sorulara standart cevaplar görünmüyor.

Buna değer ne için, manga sonunu anlamak için biraz daha kolay, ama sizin söylediğiniz noktaları açısından son anime oldukça farklı. Benzer bazı detaylar var, bu yüzden ne yapmak istediğini yazar bazı fikir vardı ama anime bittiği zaman detayları kesinleşmiş değil olabilir.

Aziz (lideri) Matthew Mahoro ve (suguru dedesi için aslında ona teklif eden biri için orijinal olarak vardı. 20 yıldır ana hikayenin olaylardan sonra (Suguru şimdi Vesper bir ajandır ve yorulmadan düşmanlarını yenmek için çalışır. Matthew bu arada yeni bir hayat için başka bir yer aramak Dünya'yı terk ediyor, ama Mahoro en yeniden doğmuş versiyonu olan bir insan kıza doğum yapmaya karar verir. Mahoro yaş olarak (Suguru hakkında hatırlamaya başlar. Bir görevden sonra (Suguru evine Yeryüzünde verir, sadece yeniden doğmuş ve yeni insan Mahoro ile karşılaşacaksınız. Sonsuza dek mutlu yaşadıklarını ima ediyor. Mahoro yeniden doğdu nasıl bu biten açıktır, ve o (Suguru ölmedi ve hayal değildi.

+53
Nathalie Baldisseri 14 Tem 2012 05:52:14

Hayır o değil, "deniz suyu nedeniyle" boğulmak vermiyorlar. Deniz gücü temelde bütün şeytan meyvesi güçlerini emiyor ve küvette su miktarı göz önüne alındığında, eğer deniz suyu ile dolu olsa bile boğulmak vermiyorlar.

+33
Time Bomb 21 Ara 2014 19:37:33
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil