Bu kadar rahat bir uşak ve bir şeytan değilim" kullan "Sebastian nasıl olabilir?

Kulağıma, Japon anlamına gelir:

(Uşak) (şeytan) bir akuma ve shitsuji ediyorum.

Cinas bir anlamı var sanırım. Bir keresinde, kötü bir adam akuma a-a -?" bağırdı ", ama bu bir istisna: herkesi dinledikten sonra iyi birine benziyor. Sebastian nasıl bu kadar rahat böyle bir şey söyleyebilir?

+288
Dmitrii S 14 Ara 2019 22:36:57
32 yanıtların

Dış dünya ile iletişim kurabilmesi SAO oyuncuları vardı? Dış dünyadan herhangi bir bilgi var mı?

Eğer doğru hatırlıyorsam, hayır, dış dünya ile iletişim kuramazlar ne de mümkün olduğunu belirtilmişti. Bilgi broker ile ilgili olarak, sadece SAO dünyasında değil, gerçek dünyada bilgileri ile anlaşmayı düşünüyorum. Görüldüğü gibi burada, Argo satılan bilgiler arasında oyuncu ama bilgileri satıldı kısıtlı bilgi buldum oyun dünya.

+914
mVChr 03 февр. '09 в 4:24
Angel Beats! P. A. Works tarafından doğaüstü drama olan bir anime. Kahramanı ölü olduğunu bulmak için uyanır. Neler olduğunu anlamaya çalışırken, silahlı bir öğrenci bu "Araf" dünya alışılmadık okul hayatı onu tanıttı.
+914
Rikendly 23 Mar 2019 05:02:50
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

En muhtemel olduğunu düşünüyorum nedenlerinden derlerdi:

 1. Her ikisi de savaş deneyimi var. Mücadele ve onların vücut verdiği için mücadele onlara izin için bu formu olarak adapte nasıl öğrendiler.

 2. İnsan dünyaya geldi ve Edolas Arc sırasında Fairy Tail katılan tek aşmak olduğu için Lily özel olmasını istediler.(Samuel canon değil)

 3. İkisi de Edolas göre Earthland savaş formunu korumak için zor olduğu gibi lily belirtilen tüm diğer aşacak göre daha iyi büyü yetenekleri/güç/miktarda son nokta benim. Her iki yana fiziksel şartları ve büyülü açıdan daha güçlü olacaklarını bir asker gibi yetiştirildim.

+900
Gini Maddocks 24 Şub 2017 14:02:11

Gretel Kaya konuşurken teknede iken hep birlikte oldukları için Hansel ölü olduğunu sorun olmadığını söylüyor. Alt Hansel ses içine peruk ve ses değişiklikleri çıkarmaz, sonra peruk koyar ve Gretel sesi geri döndü. Bu yüzden görünüm ve sesleri ayırt edilemez.

Rock kabin Gretel kalkıyor önce elimizdeki tek ipucu haklı:

enter image description here

Gretel alıyor iç çamaşırını çıkar ve "bir hediye olarak Rock "bir görünüm veren"" eteğini Yukarı kaldırdı. Kaya şok ve tiksinti oda bırakır.

Bu yüzden:

 1. Gerçekten "Hansel" ve Rock Gretel aslında bir çocuk olduğu için şok olur. Gretel ölmeden önce
 2. Gerçekten "Gretel" ve Rock küçük bir kız tarafından parladı davranıyor çünkü şok olur. Hansel ölmeden önce
 3. Rock erkek ya da kız olsun şok değil ama onu yanıp düşünüyor/o bir "hediye" olması gerekiyordu. Sonuçsuz

Diğer kesin olasılık olabilir bu onun cinsel organı vardı parçalanmış tüm snuff filmler, hatta o bir hermafrodit. Ama önce öldürülen bilemeyiz görünüyor. Her zaman/takas değişiminin onlar, ikisi de artık Hansel ya da Gretel olup olmadığını, bu yüzden onların karakter olan tarafı ise kimin kim olduğunu olsaydık zarar olacağını bilir olasıdır.

+877
Ajith Pandian 25 Nis 2011 01:44:23

Eğer inançlarına karşı çıkıyor, çünkü herhangi bir manga/anime yasaklanmış olan herhangi bir şehir, ülke veya kültür olup olmadığını bilmek istiyorum?
Pokemon Hıristiyanlığa karşı olduğunu söyleyen yazılar okudum; ancak, başka var mı?

+856
Alanoud Just 5 May 2011 18:32:28

Ancak Peter Raeves var verilen oldukça iyi bir açıklama olarak neden onlar basitçe, her ikisi de ölüyor, orada da olasılık kuralı XXVI mu ima eden başka insanlar ölecek çünkü kişinin ölümü. Uygulamada, bu (uçan, işletim, yapışık ikiz... iken ölen doktor iken ölen pilotlar), ama kurgu dünyası için, elbette olmaz takip etmek zor bir kural.

Her zaman başka insanlar ölecek bir senaryo düşünebilirsiniz. Peter cevap bomba senaryo, örneğin, basit teknoloji arıza ile çürütüldü olabilir. Her zaman Ryuk bir isim yazıyor, o kişi üzerinde bomba sebepsiz gibi görünüyor ne için devre dışı bırakan aşırı tesadüf.

Yapışık İkizler için, kalp krizi, Evet olabilir. Ancak, olabilir canlandı sonra. Bu yüzden insanlar onları canlandırmaya çalışın her ikisi de, ama yalnızca Bay B hayatta kalacak, diğeri ölür.

Aklınıza gelebilecek her senaryo, kurgu dünyasında çürütüldü olabilir :)

+856
N Noman 25 Nis 2019 21:35:42

Film Aoki Hagane no Arpej: Ars Nova Kadans, 38:30 mark, Iona var çekici bir kolye dükkanı.

pendant

Iona bir araya geldi Musashi başka bir olaya neden olan.

Musashi

Bu olaylar çok bağlı hissediyorum kendimi. Kasabaya gidiyorum, kolye, Musashi. Ancak, neden hiçbir fikrim yok.

Herkes sağlam argüman ve kanıtları ile bana sağlayabilir?

+823
kslostagain 11 Tem 2015 09:08:34

Gall Force: Eternal Story promotional art

Gall Force bir macera/sci-fi anime serisinin oluşan birkaç OVAs ve filmler. Orijinal hikaye Bobinleri ve Paranoyaklar arasında bir savaş sırasında başlar. Yedi Solenoid gezegen "Kaos", yeni gezegenlerinde için kurs ayarlamak, ama bir arıza tabi ki onları alır.

 • Gall Force: Eternal Story (anime film), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Temmuz 1986
 • Gall Force: Destruction (anime film, bazen olarak anılacaktır "Gall Force 2"), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Kasım 1987
 • On Küçük Gall Force (OVA, bölüm 1 SD parodi), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Temmuz 1988
 • Gall Force: Stardust War (anime film, bazen olarak anılacaktır "Gall Force 3"), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Kasım 1988
 • Rhea Gall Force (YUMURTA, 1 Bölüm), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Mart 1989
 • Gall Force: Toprak Bölüm (OVA, 3 Bölüm), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Aralık 1989
 • Gall Force: Yeni Dönem (OVA, 2 Bölüm), yönetmen Katsuhito Akiyama ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Aralık 1991
 • Gall Force: Devrim (OVA, 4 Bölüm dizi versiyonu), yönetmen Hiroshi Fukishima ve ürettiği GÜÇLÜ ve ARTMİC, Mart 1996

Daha fazla bilgi için, bkz: Gall Force'nın Wikipedia sayfası veya ANN Ansiklopedi.

+804
xZwop 16 Mar 2014 09:17:16

Bunu açıklamak için en iyi yolu bilgi, ama özgürlük değildir. Mars'a gönderdiği insan tüm "bilimsel zeka" değildi. (Geçerli Mars kolonizasyon çabaları görüldüğü gibi) bazı normal insanlar vardı, ama bu insanlar Aldnoah karşılığında, ve böylece "şövalye" yemin sadakat kitlelerin bastırılmış nasıl görüldüğü gibi kolayca manipüle edildi.

İnsanlar özgür değil. Açlıktan ölen, hayatta kalmak için (burada Saymak Saazbaum yiyor tavuk ilk kez sahneye bakın), bu yüzden 1980'lerden bu yana son bilimsel gelişme "öğrendim", ne de "öğretilen", ya da bu insanlar tarafından yapılmamıştır. krill yiyorlar Bunun yerine, gizli şövalyeler ve "Kral" tarafından tutulmuştur. Bu yüzden her ikisi için de bir ticaret yolu elde edilebilir ve böylece insanları mutlu olarak "insanların artık bilgiye veya özgürlük olmadan acı, Prenses Asseylum Dünya ve Hizmetler arasında barış istiyor, bu yüzden.

Soru cevap: Ver bilgisi çok iyidir, ama düşünce yeni düşünce veya özgürlük olarak etkin bir şekilde kullanılan değil. Eğer "bilgi = güç" varsa, o kişi de var.

+772
Orisativa Kokasih 2 Eki 2013 11:58:35

Avcılar eğitim yoluyla uzmanlık değiştirebilir mi? Hayır, onlar değil, basit olarak bu. Manga da (yukarı Arkaya Yarışması arc'a okudum) olduklarını göstermiyor. Ben de henüz bir Nen kullanıcısı olan bir yakınlık bir aura o değiştirdi yoluyla eğitim, gösteren şu anda bu imkansız değiştirin Nen benzeşme yoluyla eğitim. Nen kullanıcılar sadece altı aura türlerinden biri doğru tek bir yakınlığı var.

enter image description here

Olarak açıklandığı tarafından Kurapika içinde Birim 12, Bölüm 108, eğer, örneğin, bir Hokkabaz çalışır öğrenmek yetenekleri dışında, onun kendi benzeşme ya da kendi türü, en yüksek düzeyde beceri ya da ustalık o/o-ebilmek ulaşmak bu diğer becerileri (Emisyon, Manipülasyon, vb) olabilir daha düşük oranla zaman kullanma becerileri gibi bir Büyücü. Bu demektir Nen kullanıcı kim bir Büyücü hala kullanma yetenekleri dışında Conjuration ama daha az güç ve etkinliği. Tüm aura çeşitleri üzerinde ustalık Kurapika maksimum düzeyde aşağıda gösterilmiştir.

enter image description here

Kurapika, ancak istisnalar biridir. O yaşadığı değişimi benzeşme zaman gözleri kırmızı olur gösterildiği üzere Birim Bölüm 9 83, o da olur bir Uzman olmak aslında bir Büyücü, onu yapmak mümkün erişim altı Nen aura türleri. Böylece, biri kırmızı gözleri olan bir Kurta olarak doğmuş olmak yakınlık değiştirebilir. Sonra tekrar olması gibi bir yakınlık doğru bir belirli Nen türü, bu başarılabilir yoluyla eğitim yoluyla veya başka yollarla ama doğumu ile. Yanlış hatırlamıyorsam, Kurapika bu gibi mangada gösterilen tek kişiydi. enter image description here

Nasıl oluyor da Franklin insan eliyle doğduğunda elinden aura vurabilir mi? Elleri insan vardır. Elleri insan başka bir şey olduğu varsayımına nereden bulduğunu bilmiyorum. Onun parmak uçlarını tek şeydi o kesim (Birim Bölüm 9 76) için distal falanks. Bu, belirtildiği gibi bu wiki,

...gerekli değil...ama kendini bu yana getirdiği sınırlamalar büyük ölçüde Nen yeteneklerini geliştirmek, her merminin gücü önemli ölçüde arttı

Sadece parmak uçlarından aura ateş ediyor. Elini mekanik ya da içi boş değildir ve bu aura vücudun, elin değil, bir depodan olduğundan anlamsız olurdu. Frank sadece parmak uçlarıyla onun yerine vücudun diğer bölgelerinde bunu yaymak için seçti.

Chrollo elde büyü nasıl çorak şehrine tren ile hiç bir zaman hırsızlık yaptı? Yine, kimse Meteor Şehirde yaşıyor bu bilgileri nereden aldığını bilmiyorum. Orada insanlar orada, o nerede Phantom Troupe kökenli, ama onlar sadece yok öyle biri herhangi bir resmi kayıtları. Bu da demek fiziksel olarak yok etmez. Olarak nasıl Chrollo edinilen onun yeteneği, o asla ele manga.

+770
Mark W 7 Ağu 2019 08:56:30

Bu çamaşır suyu bir karakter değil. Bu gibi tahmin, Yıldırım Final Fantasy XIII, en azından göre bu sayfa üzerinde TheAnimeGallery.

+668
nancy kim camm 5 Kas 2012 18:34:57

Hiçbir yerde anime bahsetmiyordu sanırım. Ben sadece bu sınav için çalışıyor "canlı normal bir hayat, yoksun hayaller ve böylece kaçınarak karşılaşmalar ile diğer Chuuni uygulayıcıları" tarafından değiştirmesini görüntü, oluşturma gibi bir yeni self - yani söyle. Ayrıca-bir şekilde daha fazla bir kadın saçlarını ayarladı buna ek olarak, uzun bir etek uyarlanmış ve (gasp!) beyaz için normal siyah çorap değiştirdi gerçekten bir resim değiştirme spor.

The difference: I definitely love the old Shinka more :>

Shinka batıl ve bana sorarsanız, ne yaptığını hala aslında Chuuni bir şeyler oldu, geliyor. Ve meğerse ben çoğunlukla doğru söylüyor bu Bayanposta ki:

İkinci sezonda, Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Diğer öğrenciler tarafından tanınmak istemiyor gibi Ren, ilk bölüm, Shinka saçını siyaha boyuyor.

EDİT: Özür dilerim hakkında, mi ne oldu yazma. Ben anime açıkladı, belki de içeri hatırlama (kadarıyla değildi, ama hikaye zaten çok farklı) ediyorlar. Yine bu benim saf spekülasyon, ama zaten ya da sadece geri değiştirdi diğer karakterler bir şekilde bağlı olduğunu bu beyhude girişimi onu ve gerçeği fark sonra sanırım.

+656
Veronica M Vasquez 28 Haz 2013 09:01:38

Anne kanı ile doğmuş ve ailesi Mayo ile yerçekimi gemi ile Vegeta ile tren var ve aynı zamanda uçmayı öğrenme iken Gohan eğitim ile birlikte Goten.

+653
BTnotworking 19 Eyl 2018 16:55:07

Digimon Tri 1 Bölüm başında-Davis, Yolei, Cody ve Ken mukadder (; dil anlatım gibi görünen bir şey yok sadece İngilizce dublajlı isimlerini biliyorum) özür dilerim.ikinci nesil Digi işaretleri görüyoruz

Kimse birkaç (evrende) gün geçmiş bu olay bu yana, bu yüzden onlar için ne sordu var? Eksik olacak ve her biri fark olacağını tahmin ediyorum.

2. Nesil Digi hayatta yenilgi sonrasında bile gidecek?

+644
Stijn Hoop 31 Tem 2010 17:45:12

Biri bana Deku ve Todoroki 6. sezon 2. Bölüm konuşurken çalan şarkıyı söyleyebilir mi? Koş diyorsun 'gibi geldi ama değil.

+636
Mike Earley 18 Haz 2018 13:00:00

yeniden izlerken bölüm oldu ve kül püskü bir top attı ise, püskü bir geri pirinç topu fırlattı ve pirinç topu sadece bir Pokemon gibi yakalandı ama ash'in elinde indiğinde açılan orijinal Pokemon serisinin 25. bildiğim kadarıyla, poke topları yok ama Pokemon yakalayabilir ve hiçbir şey ama Pokemon tepki yok. bu iş nasıl olacak?

+603
Igor D 2 Şub 2010 06:25:24

Manga endüstrisi Sanayi ve normal bir endüstri durumlarda ne olduğunu anlamak gerekir.

Vizyona girecek bir manga arkasındaki nedenleri bazı dükkan veya şirket belli dönemler de çalışmıyor aynı sebep olabilir, ama daha spesifik olarak şunları gördüm:

 • (Örneğin Altın Hafta) yayınlandığı ülkede o dönem için resmi tatil.
 • Manga yazar-bir iki bölüm yayınlandıktan sonra bir ara veriyor. (Yazar, zaten geçen hafta bu hafta iş yaptı demek)
 • Yazar tatilde.
 • Yazar onun endişe nedenlerle ödenmemiş bir ayrıldı.
 • Yazar nedeniyle hasta ve çalışamaz olur. (Çok hasta, meslekten olmayan açısından).

Normal bir insan bir işte çalışmak mümkün olabilir başka bir sebep için de geçerlidir. Bu hafta "o" görünür, ancak eğer bir ihtimal resmi tatil ama bir bölüm hala çıkarsa, muhtemelen yazarın önceden bölüm hazırlanmış ve herkes gibi tatilin keyfini çıkarıyor.

EDİT:

Miharu tarafından aşağıdaki yorum işaret ettiği gibi, aynı zamanda yayınlanmakta bir anime dayanan bir manga bu nedenle anime yakaladı ve anime biraz daha fazla ilerleme için bir mola olabilir nadir bir durum olabilir. (Şahsen ama bu olgu görmedim.)

+563
Dwaun Marshall 21 Mar 2011 05:21:07

Son zamanlarda luffy'nin yeni hareket,Kırmızı Şahin, yangın yakaladı. Haki bağışıklık kovması mı? Sanji bacağı bile Diamble Jamble onun ateşi yakalamak istiyorsunuz.

+513
juanita Lozano 23 Tem 2012 14:04:40

Yeni Dragon Ball Süper açılış (sen-ebilmek görmek burada https://www.youtube.com/watch?v=FN57gmQlmLU)

temel formunda ki onun Yetiştirme ve elektrik kıvılcım Gohan görülür. Mystic formu iyileşti ya (insan, namekian, vb) saiyan veya başka bir ırk baz formunda ki onun yetiştirme zaman elektrik kıvılcımı bunun kanıtıdır.

+504
joniblau 16 Ara 2011 16:49:11

Cilvesi evrim ne benim görüşüme göre, bir Evet. 'Cilvesi evrim için farklı bir yorumlama olasılığı vardır, çünkü ancak, aynı zamanda manga okumayı düşünün.

Benim düşünceme göre, her ikisi de pro kahramanlar ve öğrencilerin bazı vardır. En büyük cilvesi evrim olur inanıyorum

Kirishima ve Çaba.

Anime, zaten görüyoruz

Todoroki ve Midoriya kültürlerinden

gerçekten son bölümlerde daha fazla gelişmeye bile olmadığını hatırlamak biraz gelişmeye ve ben.

Ama bunu sana söyleyemem, karakter muhtemelen daha mangada gösterilen cilvesi ya da kişilik değişiklikleri, onları gelişmeye yol açacak pek çok karakter geliştirme ve olaylar var.

+488
Walton Jones 30 May 2013 07:34:55

Peki, Saitama henüz Garou mücadele etmedi. Anime açısından, Saitama henüz Garou mücadele etmedi. Gerçek bir kavga. Evet Saitama sadece onu okşadı sonra bile birbirimizi yollar geçti, var. Aslında kavga etmediler. Sorunuzun cevabı için, Boros Saitama var yumruklar karşı koymak mümkün olan tek kişi gibi olurdu.

+433
user666053 13 Ara 2010 20:09:49

Çakra olarak B bijuu, Gyuki Katil gibi Naruto, bijuu kuyruklu (9) Kurama görünür.

Initial form

Killer B

Diğer bijuu, ancak pek öyle görünmüyor. İkisinin arasında farklı mıdır?

Gaara

Isobu

+414
alihankuzucuk 5 Eyl 2014 05:21:49

Çünkü sen görünüşte ihtiyacımız olduğunu biliyor ve gerçekleştirmek tekniği kendisi kendini.

Tobirama Orochimaru hareketleri engellenmiş, mühürler gerekli teknik etkinleştirmek için el onu gerçekleştirmek için izin vermiyor.

+366
Onosa 10 Oca 2016 17:19:16

(なのだよ) Nanodayo 'In-n-böyle "" İngilizce eşdeğerdir Yani Orenji o hirou nanodayo "bir cümle "gibi portakal'-n-"Almak anlamına gelir.

"N-stuff" da iyi bir eşdeğerdir. Gibi "-n-stuff okula gitmek zorundayım."

Ayrıca benzeri demek "ve" olabilir .

Kaynak

+343
splayd 15 Haz 2018 18:01:47

Lütfen dikkat, Bu soru içinde büyük Spoiler var o yüzden onları sakladım. Eğer en az 83 Bölüm okumadım varsa, ve daha sonra 94 bu soru, bu soru 83-94 meydana gelen olaylar bozulacak.

Titan manga Saldırı 21 Ses, 83. Bölüm, Sayfa 14-19

Zeke ilk kez Eren karşılar, konuşmalarını kısa kesilir ama bırakın döndükçe, Eren yaklaştı ve şöyle diyor: enter image description here

Zeke bu ifade ne demek olduğunu anlamaya çalışıyorum. Şimdiye kadar topladım ne olduğunu

Zeke ve Eren aynı biyolojik babası paylaşın ama Zeke babaları kesinlikle Eren babası olarak ifade eder. Eren babası "ikisi de yıkanmış ve temiz Eren şu anda yaşadıklarını anladı o Zeke yapılan" Zeke inanıyor.

Ancak, verilen bu

için trafik eldia vs Marley çatışma savaşan herkesin tarihsel olaylara çok önyargılı bir görüş var gibi görünüyor,

Ben Zeke'in tabloların gerçeği ölçüde söyleyebilirim. 94 Bölüm sonra, Zeke hakkında bazı açıklamalar yapar

insan teknolojisi, ya zaten ne zaman titans değerdir, onları aşarak. Ve artık dünya için yararlı olacak Eldians hayatta kalma endişesini dile getirdi.

Zeke bir gün Eren kaydetmek için gidiyor sanıyor bu nasıl oldu

Zeke az ya da hiçbir askeri değeri kanıtlamak gerekir titanlar kurtulmak en çok ilgi görünüyor bir ulus için mi çalışıyor?

Sayfa 19 daha az belirgin bir şey söz 14-18 sayfalarında belirtilen Zeke 83 Bölüm Eren yaptığı açıklama mı?

+303
user11902391 23 Oca 2012 20:23:23

Kendi yorumunu yani genel fikir olduğunu düşünüyorum. Çocuk çizimleri gibi yapıldı ama aslında personel tarafından tahrip köpek ve balık Kovası gibi) oluşturulan gerçek çocuk çizimler ve bazı karışımı vardır.

Orada yorum bu kısmının "Eva Tomo no Kai" (Eva Fan Club) haber bültenleri bu sözde bahsedilen bu çizimler tarafından oluşturulan çocuk kim geçti istismarı ve travmatik deneyimler ve çizilmiş bir parçası olarak bir çeşit terapi. Gerçek kaynak veya tarama sağlamak olsa da, bu nedenle kuşku ile o şey alamam.

Yani sırası (pilot) travmatik deneyimler yaşadı, mücadele, serinin olaylardan genel psikolojik mücadeleler ve onlarla başa çıkmak için çalışıyor kim (ya da çocuk, Evangelion pilotlar gibi) bir çocuk olduğunu ima etmeye çalışıyor olabilir. Terapi çocuk çizimleri arkasındaki fikir gibi.

+217
Nitzankin 12 Kas 2019 11:16:56

Güçlü Havalı Kural öneririm. Hikaye, ne anime ne de manga yok dinozorlar veya diğer tarih öncesi hayvanlar. Ama dinozorlar lanet serin.

Eğer seri bir bağlantı bulmak için denemek zorunda kalırsam, tema nesli olacaktır. Eğer tüm duvarlarını aşan olsaydı, o zaman insanlık titans ile kaybolmaya yüz, değil mi?

Manga spoiler (ben dizi daha fazla zevk için okumaz): manga daha fazla bilgi İle, yukarıdaki cevap formüle ederim

Duvarların içinde insanlık yakın gelecekte yok olma ile karşı karşıya kalabilir.

+210
Maria Albertina 21 Şub 2012 00:45:58

Mıknatıs Serbest Toprak ve Rüzgar bir arada. Gaara babası Rüzgar, Su ve Toprak doğa vardır. Rüzgar ve Su Buz oluşturur. Su ve Toprak Ağaç oluşturur. Bu nedenle, Mıknatıs Serbest kalan tek Olası kombinasyon Rüzgar ve topraktır.

Blaze Release Yangın ve Yıldırım bir arada değil. Sadece Ateş. Sasuke sol gözüyle Amaterasu siyah alevler oluşturur ve sağ gözü ile onları kontrol, ama sadece bir Mangekyo yeteneği doğa bir arada gelmiyor.

Hem kuantum hızını artırmak için kullanılan bu yana, hızlı Bırakın Rüzgar ve Yıldırım kombinasyonudur.

+110
Viju 22 Eki 2011 14:22:13

Adları-noktalı virgül kullanımı için kendim yapabilirim en iyi cevap:

Adları noktalı virgül ile ilgili bir form olarak kullanılan "ancak" değil sahibi." "Steins" örneğin anlam için "Kapı" ancak "Kapı "sahip değil Steins"." ilgili (Bunun, diğer iki isim için de geçerlidir.) Steins "bulundurma çağrıştıran bir kesme işareti kullanmak için" görebiliriz.

Ayrıca anime başlıkları yeniden bu görebiliriz:

Steins kapısı

Kaos baş

Robotik notları

Eğer, "bu," orijinal başlıkları yerine noktalı virgül kullanmış olsaydık-Steins, "" Kaos "ve" Robot "tüm sonucu elde edilen başlıkları, aynı önceki sözleri ile ilgili" bu durumda görüyoruz.

+107
Sonrisa 5 Tem 2019 20:41:12

Sonsuz Vearth Özlem Ay gitti :3

+88
pakapakapakapaka 14 Ağu 2010 18:33:47

Evet öncelikle Devrimci Ordusu biri, Ordu ve onların iyiliği için her şeyi yapmaya istekli, gönüllü bir Pacifista "tek başına (tekrar, ordunun iyiliği için her şeyi yapmaya istekli mi? bu WG'NİN tam güvenini kazanmak için gönüllü bir eylem" olabilir?) içine kendini dönüm diyorum ve anlayış üzerine, Ejderha çok iyi bir lider ve Kuma gibi nakama onun ordusu için sadece bir cyborg olmak için zorlamayın finale değişiklik onun için Vegapunk için istek, Vegapunk bu ÇG altında da Luffy bir korsan olduğunu bildiği için buna izin neden hala belli değil, gerçekten bir meslektaş olarak çok isteğini yerine o Kuma saygı olmalı ya da geçmişte elbette ÇG ideallerine karşı olan bu tür bir talebin vermek için Ejderha ya da Garp biliyordu.

+24
Dmitriy Eroshenko 3 Ara 2018 16:43:14

SAO olayları sırasında, o ve ön-gömlekleri kendi karargahında lonca Laughing Coffin karşı karşıya (sezon 2) Sword Art Online 6 Bölüm, Kirito ortaya koymaktadır.

Gülmekten Tabuttan 20+ üyesinin+ 10 ile birlikte öldürüldü bunun sonucu. Kirito SAO olayları sırasında 3 kişi toplam öldüren de öğrendik. Bu savaş sırasında (2)

enter image description here enter image description here

Bu savaş ama tam olarak ne zaman oldu? Bu sahne ilk sezon tamamen yok olur. Bu savaş Kirito Kan Şövalyeleri katıldı önce mi, yoksa sonra mı oldu?

Bu savaş kronolojik olarak, Sezon 1, Bölüm arasında ne oldu?

+23
williamhair 27 Tem 2011 14:26:16

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil