Toaru Majutsu hiçbir Endeksi evrende canon gibi Toaru Kagaku olaylar hiçbir Akuserarēta sayılır mı?

/Toaru Majutsu Hiçbir Dizin okuma izliyorum. Aynı bazı karakterler ile bir spin off Toaru Kagaku no Akuserareta 2014 manga (şimdilik) 2019 Mart ayında yayın bitmiş olan Toaru Majutsu hiçbir Endeksi ile paralel olarak başladı aradı.

Toaru Majutsu hiçbir Endeksi evrende canon gibi Toaru Kagaku olaylar hiçbir Akuserarēta sayılır mı? eğer okumak veya Toaru Kakagu hayır Akuserareta dikkat etmezsek ben Toaru Majutsu Hiçbir Endeksi bir şey mi kaçırdım?

+400
Arnauld Akodjenou 4 Haz 2010 05:22:46
29 yanıtların

Yano tren girdiğinde cevap şöyle:

"Çünkü Takahashi tanıştım. Takahashi karşılamak için yaşadım."

Son Yano ben Nanami var çünkü artık yalnız hissetmiyor itiraf etti sonunda, olumlu tarafı.

Özgün iletişim burada Japonca

七美 "どこにいてもどんなにさみしくてもつらくても
ここで七美が想ってることを忘れないでね yapmak.
矢野は絶対 2 ひとりじゃないから"
矢野 "プラマイゼロ?"
七美 "え?"
七美 "矢野のすごくすごく好きな人はもういないのかもしれないけど
それはさみしいことなのかもしれないけど 2
でも矢野のことをすっごくすっごく好きな人間がいるってことはそれって
プラマイゼロじゃないかなあ yapmak.だからひとりだと思わないでね"
矢野 "そうじゃなかった"
矢野 "ゼロじゃなくてプラマイプラスだったよ"
矢野 "高橋と出遭ってから 2 俺は高橋と出遭うために生きてきた"


İletişim kaynak: Mutlu Cep Şanslı blog girişi (Japonca)

Orijinal Japon sahne, Nanami kullanılan terim "artı-eksi sıfır", hangi Yano cevap ile "artı-eksi artı".

Ayrıca, Nanami alıntı ana nokta hakkında daha fazla

yalnızlık, daha derin sadece "/seven birine başka bir tarafından çok seviliyor". Yano önceki kız arkadaşı onu terk ettikten sonra yalnız hissediyordum o Nanami hissettim, ama Nanami Yano sevdim, artık yalnız olmamalı, dolayısıyla "herkes eşittir dışarı". Ama Yano buna rağmen hareket edemedi.

Yanlış olduğunu ancak, tüm bunlar tamamlandıktan sonra, Yano sonunda fark etti, bu nedenle "pozitif tarafında sona erdi. [ ... ] o kadar".

+998
Techwolf123445 03 февр. '09 в 4:24

Fizik kimya erkek olduğunu ilk film ve anime serisi, fizik kimya sesini net bir şekilde ortaya koyuyor. 16 filmde, fizik kimya dişi gibi görünüyor. Olası erkek fizik kimya X iki Mewtwos, bu o kadar fizik kimya fizik kimya Y. bu gelişmeye mega olduğunu ortaya çıktı, ve kadın fizik kimya Y? Oyunda, fizik kimya bir cinsiyet olmadığını biliyorum, ama bu anime açısından.

+979
Mario 19 Şub 2018 22:46:15

Başlık muhtemelen değiştirilmesi gerekiyor biliyorum ama spoiler serbest koymak için nasıl emin değildim.
Bir blok olarak, Naruto görmeyen birisi için 'spoilery' doğada 290 bölüm bölüm izle için soru şu.

Bu bölüm Kabuto celp birkaç shinobi kullanarak Edo Tensei. Bir canlandırılıyor DNA priz olarak hareket için yaşayan bir beden ve bir parça gerekli olan bu jutsu için biliyoruz. Çağıran sonra çağrılan ruhun kişiliği kontrol için bir etiket kullanır.
Kabuto Naruto ve "Delik" su Orochimaru'nun çakrası ile gömülü bu tuhaf yılanlar ile hayat yaratmak için mümkün olduğu kadar zengin olduğunu Sakura açıklar. Sudan gelen bedeni kurban olarak hizmet veren canlı bedenini olduğu anlamına gelir sanırım. Hidan gözleri Edo Tensei ile çağırdı olanlara da bu sanırım. Ve daha sonra Kabuto bu Hidan bir etiketi ekler, kişiliğini kontrol etmek.
Hidan gerçekten Edo Tensei ile çağrıldı göz önüne alındığında, ancak, vücudu tam bak 'değil aslında. Ama sonra tekrar, hiç çıplak bir Edo Tensei beden çağırdı gördük sanmıyorum, yani bu normal olup olmadığına emin olamayız.

Yani:
Bu garip bir jutsu gerçekten benziyor Edo Tensei?
Ya da varsayalım Hidan öldü ve bu gerçekten Edo Tensei? (Bu ise mümkün olan Hidan öldü, eğer dikkat ne anlatıyor bu cevap)

+947
Mr Cattiman 15 Ağu 2011 16:06:08

Ne Hendrikson verir ve Howzer, Gilthunder ve Griamore gri şeytan kavgalar ne zaman 6. Sezon 2. Bölüm çalan şarkı nedir?(Savaş sonunda)

+873
Inyavic Sage 4 Eyl 2011 03:51:08

enter image description here

Olsa bile ben öğrendim bu kavramı Naruto serisi, gerçekten mantıklı:

 • (Rüzgar) darbe, yangın artacak. böylece yangın > rüzgar
 • Ateşe su atınca,... yani su > yangın azaltır
 • Buna karşı su parçaladığında, (toprak) katı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. o yüzden dünya > su
 • Ve diğerleri...

Bu mantık, neden (Son hava bükücü) Avatar yendi ateş bükücüler su bükücüler olabilir?

Havabükme becerilerinin ile ateşbükme karşı koruyabileceği bir hava bükücü olan Aang kendisi de fark ettim. (Sezon: 1, Bölüm: 1-5) sadece bir hava bükücü olduğunu o zaman Önceki bölüm bahsediyorum unutmayın

Avatar nasıl çalışır? Hangi unsurların birbirleri üzerinde hakimiyet?

Ek Bilgi:
bu soruyu aslında AVATAR değil NARUTO odaklanmıştır çünkü söz konusu dahil olarak görmediğim birkaç varsayımlar (Naruto) ninja dünyasında çalışmak,

 1. Element kullanıcının chakra akışını çakra hakimiyeti önemli. Örnek: Naruto vs Third Raikage
 2. Çakra elementlerin kombinasyonu. örnek: Su+ > Yangın Rüzgar
+864
Jignesh Darji 30 Ağu 2016 22:52:18

Bölüm 27 Ushio to Tora (2015-16 sürüm), biz gelip bunu öğrenmek Hakumen hiçbir Mono var kullanılan hafıza değiştiren hiyou yapmak neredeyse herkes unut Ushio ve Tora (Jie Mei, Saya, Hyou ve Tokisaka/Tokijun olan kurtulmuş için çeşitli nedenler).

Özellikle, 27 bölüm, özellikle Ushio ve Tora hafızasını kaybetmiş görmek Kirio ediyoruz. İkisi anılarını kavuştu o zaman, (ben 28 bölüm görünmüyor) 29. bölümde görürüz.

Bu nasıl oldu? (Anime bu cour içine hikayenin geri kalanını sığdırmak için ayrıntılardan bir demet eliding gibi görünüyor, ve bu kesim olurdu şeylerden biri gibi görünüyor.)

+830
sindre j 22 Kas 2013 11:56:29
Poyopoyo Kansatsu Nikki alışılmadık yuvarlak bir kedi hakkında Ruu Tatsuki tarafından manga serisi.
+829
spectator 24 Şub 2012 18:41:24
"Katanagatari", ya da "Kılıç Story", Keitaro Motonaga ve Stüdyo Beyaz Tilki tarafından Nisio Işın, ışık roman ve anime. "Swordless bir silahşör", Yasuri Shichika, seyahatler ve 12 Sapkın Kılıç toplamak için savaşır.
+686
Coty Lisenbe 22 Kas 2010 01:32:16

Bir patron mağlup olduğunda, tekrar kurtarma süre sonra görünecektir.

Patron henüz bu seviyenin teknik olarak bossless olduğunu ortaya çıkarmadı süre demek.

Bu sezon Danmachi 10 bölüm 1 görebilirsiniz

Bell ve arkadaşları geçiş töreni sonra Lili güvenli bir bölge olduğundan kat 18 gitmeyi önerdi çünkü çok zor bir dönem geçiriyorlar. Patron hala iyileşiyor "beri yapamazlar"bu Welf kat 17 patron hakkında endişeli ama Lili dedi

+670
Mosqueteiro 27 Şub 2016 17:12:59

Cardcaptor Sakura 3. ED "Meyve Şekeri" dir. Orada görünmek için çeşitli versiyonlarının şarkı, ama MAL listeleri tek kişi sung tarafından Megumi Kojima. Ancak, ben duydum en azından bir diğer versiyonu (bkz. http://www.youtube.com/watch?v=1uNALWuWJaove vermezler sürpriz beni orada daha fazla. Herkes bu şarkının diğer versiyonları var ve her şarkı söyleyen teyit edebilir?

+598
gyrips 22 Eki 2010 12:12:10
Ergo Proxy Dai Sato senaryo ile sci-fi TV anime serisi, diğerleri arasında yer alıyor.
+576
Gal ryan 30 Mar 2016 19:36:18

Nedir bu şarkı çalıyor sonunda bölüm 260 Tek Parça zaman Zoro duyu Gemi Slasher T-Bone? Bölüm sonuna doğru oynar.

+566
sweetrpea 10 Nis 2015 10:51:52

Rock Lee, Neji ve Tenten 9 Çaylak daha eski. Kakashi, Kurenai ve Asuma başkanlığında (takım 7,8 ve 10). Öte yandan takım Adam ilk Chuunin Sınavı için ortaya çıkmadan önce yapıldı, bu nedenle farklı yaş grupları vardı.

enter image description here

Birbirimizi bilmeyen sadece Naruto ve Rock Lee değil, ama Takım Adam diğer üyeleri de 9 Çaylak bilmiyorum. Sahip oldukları tek bilgi Çaylak Genins katılıyor bu zaman ve bu takımlardan biri ününü bilirler Kakashi tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Uchiha adı (in)hayatta kalan son kişi için köyde meşhur ve dolayısıyla bilgidir.

enter image description here

Naruto diğerleri tarafından dışlanmış kimse bir yalnız, o yüzden pek çok insan onunla ilişkilendirmek şaşırtıcı değil. Bu İnoShikaCho gibi klanlar varislerine daha yaygın olarak bilinen, bu noktada Naruto worldbuilding daha az ölçüde nedeniyle muhtemelen değildir dikkat çekicidir.

Naruto üç kez başarısız oldu ve açıkçası değil mi Sasuke beri bir uyarı, onu görevden kim Kiba gibi biri bile, Akademi gün onu biliyorsa Naruto onu hatırlar, daha ilginç kimse eski.

+470
S73417H 11 Oca 2016 06:25:50
"Osu! Karate Bu" çeşitli haydutlar ve Kangokou Lisesi rezil Karate Kulübü oluşturan suçlu öğrencilerin talihsizlikleri merkezleri olan Koji Takahashi tarafından manga serisi.
+433
Dennis Fogler 24 Kas 2013 20:32:27

Shichibukai denizciler ile katılan büyük ödüller ile ünlü korsan. Zor durumlarda denizciler Yardım ve zayıf korsanlar ortadan kaldırmak. Karşılığında Dünya Hükümetinin eylemleri, iş, vb görmezden.

Belirli kurallara gelince:

 • Dünya Hükümeti için düzenli olarak yaptıkları yanlarına kar (1) belirli bir miktar para ödemek zorundalar.
 • Bir ülkenin barış etkileyecek herhangi bir faaliyet memnun olmayacaklar.
 • Zor durumlarda denizciler çağrısına cevap vermek zorunda kalacaklar.

Her durumda yukarıdaki kuralların herhangi bir kırık varsa, sözleşme feshedilecek ve ödül onların olacak yeniden aktif.

İkinci soru için Shichibukai henüz bu kuralları çiğnedi sürece, Dünya Hükümeti ile bağlı kalır, böylece Denizciler onları mağlup eden grubun peşine düşecek.

Daha fazla bilgi olabilir elde burada.

+354
Greymeister 15 Haz 2013 04:09:34

Kılıç Sanat 7 Bölüm 2 Çevrimdışı, nadir erkeksi bir kadın oyuncu değil sadece ama aynı zamanda bir çocuk gibi konuşur yorum Yuuki Asuna.

Şimdi, İngilizce dublaj izledim ve o kadar çok Japonca ses ile alt izlerken sadece duymak istediğin bir şey var sanırım o seçmedi, ama hiç Japonca ses ile (sadece film) lakaplı olan Sword Art Offline olarak bile Yuuki bir çocuk gibi konuşuyordu bir izlenim almadım.

Yuuki görüşmeler bir çocuk gibi yani nasıl oluyor?

+350
Patty Wagoner 12 Eyl 2017 01:24:06

Re:Zero Official Art

Başka bir Dünya Re:Sıfır − Başlangıç Hayat Tappei Nagatsuki tarafından yazılmış ve Shinichirou Otsuka tarafından resimli Bir Japon hafif Roman serisi.

Bağlantılar

+339
BMW CLUB 14 Eyl 2016 06:12:40

Kronolojik sırası:

 1. Steins;Gate bölüm 2
 2. Steins;Gate bölüm 23β
 3. Steins;Gate 0
 4. Steins;Gate Bölüm 16
 5. Steins;Gate OVA
 6. Steins;Gate filmler
+315
TheBOOMbox 18 Nis 2015 20:13:43
(Oreİmo) cevher yok Onu ga Konnani Kawaii Wake ga Nai Fushimi Tsukasa ile yeni bir komedi ışıktır. Kız kardeşi, Kousaka Kirino, bir otaku gibi gizli bir hayatı olan Kousaka B. D., 17 yaşında bir çocuk bulur. Hobileri getir zorlukları aşmak için elinden geleni yapar.
+304
Squidgy123 20 Oca 2012 10:45:55

Özellikle sadece "canon" hikayesini arıyorsanız çekirdek anime ve manga Ayrı hikayesi, çok kapak. Ancak, diğer medyada görünmüyor.

Abhishek Mishra dediği gibi, OVA "Güneşli Tarafı Savaşta görünüyor!" Olmayan bir listesi çekirdekli anime/manga medya Ayrı görünür:

OVA:

 • Yaprak Köyü Büyük Spor Festivali Gizli! (bir cameo olarak)
 • Güneşli Tarafı Savaş!

Oyun:

 • OVAs oyun içinde Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Fırtına Devrimi--Ninja Maceralara ()

Roman:

 • Naruto Jinraiden: Gün Kurt Ayrı eylemlerine (daha Sasuke yansıma)Uluyordu
 • Ayrı Shinden: Kitabın Parlak Işık/ Ayrı Shinden: Kitap Karanlık Gece (ilgili Bölüm izle #SF--bu cevap yazıyor izler romanları, Naruto Bayanposta diyor gelmiyor, bilmiyorum yeter diyecek ya da böyle)
 • Tam Çiçeklenme Akatsuki Hiden: Kötülük Çiçekleri

Film:

 • Film Naruto Ninja yolu:

Naruto Bayanposta bir liste tüm video oyunları hangi o bir oynanabilir karakter.

+295
Bivash Barua 26 Nis 2013 19:13:24

Sachi üzerinde Suguha olabilir inanıyorum. eğer Suguha genç bir görüntü görüyoruz Mavi gibi saçları var.

enter image description here

ayrıca Sachi var sidebangs uzun çenesinin geçmiş olacak

enter image description here

süre Suguha ile, kulaklarının arkasında (önceki resim çiçek klibi önce patlama onlar) gençken bu yan kakül saç uzunluğu tahmin edebiliriz onlar feryat görüntüde rağmen ve muhtemelen Sachi bu kadar uzun değil

enter image description here

Ayrıca Kirito uyandırmaya çalışıyorlar aslında onlar kadar Kirito uyanmak, belki de gerçeklikten yem çeşit isteyen o Suguha bu daha mantıklı. ben Sachi, ya da hayalet onu, Suguha ile, sevdiği biri hala neredeyse uzak bir devlet gibi komada israf ederken Kirito çok uyan acilen istemek için çok neden yoktur.

+282
Richard Shepherd 16 Kas 2012 02:44:08

Bu ortaya üçüncü bölüm Grisaia no Rakuen şu:

Yuuji kardeş Kazuki Kazami uzak bodrumda kilitli, ama sol ve işleyişi olduğunu beyni oldu. İchigaya vücudu alınan ve beynine bir süper bilgisayar inşa etti.

Anime, ilgili sahne sonunda Bölüm 5 ve daha ayrıntılı olarak Bölüm 6 Grisaia no Rakuen.

+268
aditya sharma 9 Ara 2013 02:04:43

eğer Yayın tarihi sırasına göre onları okursanız bir şey olmaz. (Çok sanatçı antolojiler hariç) bugüne kadar manga tüm yayın tarihine göre sıralanmıştır:

(Ana hikaye) "STEİNS; GATE"11/2010~9/2013

"STEİNS;GATE 亡環のリベリオン"(İsyan Kayıp Yüzük) 2/2010~9/2011 (yan hikaye dinledik Suzuha içinde 0.000000, 0.337187 ve 0.409431% Dünya Hat)

"STEİNS;GATE 史上最強のスライトフィーバー" (Dünyanın en Güçlü Hafif Ateş) 2/2011~10/2011 (ana hikaye odaklı Kurisu)

"しゅたいんず・げーと!"(Steins・Gate!) Ana hikayeyi 5/2012 3/2011~(parodi)

"STEİNS;GATE DAMLA"8/2011~3/2012 (4-panel gag, komik olaylar dizisi komedi Radyo fandisc oyun"STEİNS;GATE 比翼恋理のだーりん"[Sevmeye Yemin' Hayatım], sette 3% Dünya Hattı)

"STEİNS;GATE 星屑のデュプレット"(Stardust Duplet) 8/2011~3/2012 (hikayeyi fandisc, odaklanmış Mayuri)

"STEİNS;GATE 比翼恋理のスイーツはにー" (Sevgi Sözü' Tatlılar Bal) 10/2011~3/2012 (hikayeyi fandisc, odaklanmış Kurisu)

"STEİNS;GATE 恩讐のブラウニアンモーション"(Braunian Hareket Sevgi ve Nefret) 4/2012~7/2012 (yan hikaye, odaklanmış geçmişin Bay Braun)

"STEİNS;GATE 比翼恋理のフューチャーはにー"(Sevgi Sözü' Gelecek Bal) 5/2012~? bu fandisc da (hikaye, Suzuha üzerinde duruldu)

"STEİNS;GATE もっと比翼恋理のスイーツはにー"(Hatta Daha fazla Sevmeye Yemin' Tatlılar Bal) 06/2012~12/2012 (spin-off hikayeyi fandisc, Laboratuvar hakkında Üyeleri olacak okul)

"STEİNS;GATE 変移空間のオクテット"(Değişken Alan Octet) 06/2012~1/2013 (hikayesi oyunun aynı adı olan bir non-canon crossover ile Kaos;Başkanı)

"STEİNS;GATE 比翼恋理の+ニャン2 くらいしす sistemi"(Sevgi Sözü + Meow2 Kriz) 06/2012~1/2013 (hikayeyi fandisc, odaklanmış Feris)

"STEİNS;GATE -哀心迷図のバベル-"(Babil Üzgün Labirent) 06/2012~2/2014 (hikayesi CD drama"STEİNS;GATEドラマCDα"哀心迷図のバベル"ダイバージェンス0.571046%"olan ana hikaye odaklı Kurisu)

"STEİNS;GATE 比翼恋理のスイーツはにーふぁいなる"(Sevgi Sözü' Tatlı Bal Final) 1/2013~6/2013 (devamı için fandisc hikayesi manga)

"STEİNS;GATE 閉時曲線のエピグラフ"(Kitabe ise Kapalı Eğri) 2/2013~12/2013 (yan hikaye, hikayenin ışığında romanın aynı adı, set kış 2010 Beta Cazibe Alanı çevresinde 1.129848 ve 1.130205% Dünya Hat)

"劇場版STEİNS;KAPI 負荷領域のデジャヴ"(Yükleme Alanı dejavu) 5/2013~12/2013 (hikayesi olan film aynı adı, ayarlanmış bir yıl sonra olayların TV dizisi)

"STEİNS;GATE -無限遠点のアークライト-"(Arc Işık Noktasının Sonsuz) 3/2014~şu anda (hikayesi CD drama "STEİNS;GATEドラマCDβ"無限遠点のアークライト"ダイバージェンス1.130205%", Mayuri üzerinde duruldu)

"STEİNS;GATE 永劫回帰のパンドラ"(Pandora Ebedi tekrar) 5/2014~mevcut (yan hikaye, devamı Kitabe olan Kapalı Eğri, kümesi Beta Cazibe alanında 2010)

+216
CromeX 4 Tem 2017 09:04:54

Bu da önemli Bir başlangıç Kitabı II İyi Huylu Clavier; ben başardı tespit ederek giren ilk birkaç vuruş parçası haline Musipedia. Benim sorum belirtildiği gibi, Bach yaygın olarak etüt "başlıklı çalışmaları ile ilişkili değil." Ancak, İyi Huylu Clavier oldu aslında yazılı olarak, pedagojik malzeme, hangi olabilir emri böyle rahat bir açıklama.

Ayrıca, bu Bach gibi "etüt" sık sık buluşlar ve sinfonias çok daha yaygın görünse de klavye öğrencileri atanmış olarak karakterize olabilir.

+191
user65509 11 May 2016 16:57:09

Vogel612 belirtildiği gibi Kakashi ninken konuşabilir nedeni yaratıklar çağrılır neden olur. Ancak, aslında konuşabilen Inuzuka klanı sadece ninken kısmı Kuromaru, en azından şimdilik.

Ayrıca, Inuzuka hepsi ile bağları çünkü ninken anlamak.

+183
Sergio Garcia 3 Ara 2013 00:33:28

Su havadan daha yoğun olduğu için, ses daha hızlı su yoluyla seyahat ediyor, havadan 4 kat daha hızlı sanırım. ama su da ihtiyacı yoğun olduğu için daha fazla enerji taşır su parçacıkları ! havada hafif bir ses duyabilirsiniz ama suda başlamadı bile o yüzden hiçbir şey duyamıyorum
sonunda bahsettiğiniz bağlantı okuduklarını daha hızlı gerçekten suda ses hızı, ve metal içinde daha hızlı hakkında konuşmak ! ama bu parçacıkların taşınması için gerekli olan ilk enerji gibi değişken vardır, o zaman duyarsın
Bu site de, su altında ses Seyahat açıklıyor
http://indianapublicmedia.org/amomentofscience/how-sound-travels-under-water/


+133
Khalil Ramos Espando 23 Nis 2012 07:35:05

Önümüzde küçük Spoiler.

Sanırım bir isim. Bir isim veya bir sıfat olarak kullanılan diğer adı da 'Sapkın' dir. Ayrıca, bu olduğunu kaydetti Bu wiki bu

Sapkın için kanji hem Şekil değiştiren ve Sapkın için (Dejenere veya Sapık)tercüme

hangi

cinas Rimuru bölüm sonunda manga komedi bir panel içinde Shizue ruhu kızdırdığı zaman geliyor nerede olduğunu.

Bu iki çeviriler, o da kullanılan bir isim.

Dejenere göre Wikipedia, birisi kim var düşmüş bir önceki durum ise sapkın bir yola gelen norm. Beceri bültenleri özellikleri doğal hedefi olan sessiz benzer ne durumda olur bir dejenere veya birileri olur bir sapkın.

+81
user53766 23 Ağu 2019 11:53:33

Bir harpy çevirdiler Hukuk oldu. Yuki Yuki no mi ile ilgisi yok. Değişim isteyerek Monet durumda oldu; sebepler de hatırladığım kadarıyla izah değildi, ama onu daha güçlü yapmak için büyük olasılıkla daha fazla kendi ayakları kullanımı centaurlar oldu kaybetmiş bir korsan gibi, bir harpy içine Monet ihanet eden Kanunu; tek fark.

+58
sanjaya sharma 10 Tem 2013 19:25:22

Cevapları bilmiyorum "3 farklı düzeyleri"vardır.

 1. Teknik olarak bilmiyoruz, demek ki biz, inanıyorum Büyük Annem muhtemelen yedi Anne Karamel ve diğer çocuklar. Süre bazı hayatta kalanlar olabilir, bu ağır sahne açıklıyordu söz konusu. Daha sonraki hayatında benzer şeyler gösterdi mi benzer durumlar altında. Ayrıca, Büyük bir spekülasyon yapabiliriz Çünkü o anne Anne Karamel fotoğrafı hakkında çok duygusal inkar. Aslında başka duymayı çok isterim yorumlara ama bir büyük yemek Anne dediğini "" eminim konfeksiyon anı oldu.

 2. Bilmiyoruz. Süre için gösterilir o Anne Karamel var yetenek yakında onu yedikten sonra, bu olay sırasında çok yedim. Bu o bölgede herhangi bir meyve olsaydı, gereken muhtemel olur o da (şeytan meyve ya da değil) yedim. Şeytan meyvesi biliyoruz transfer semender meyvesi ile yakın olduğu gösterildi yani zamanlama gayet mantıklı.

Düşünün bu soruları sorayım:

 • Bartolomeo, cannibal nasıl yaptı, şeytan meyve al?
 • Hiç başka bir yamyam ya da yaratık gördük şeytan bir meyve ile yemek yiyen birini? Eğer Sea King DF kullanıcı yemek istiyorsanız, hemen ölürdü.
 • Ne yiyorsun oluşturmaktadır? Luffy ısırıldı ve/veya üzerinde yuttu durumlarda sayısı.

Biz, tabii ki, eğer Luffy yerseniz, (Oda öyle dedi) gıda zehirlenmesi alacak biliyorum.

 1. Kesinlikle bilmiyoruz. Eninde sonunda olacak eminim Oda yazmaya devam ettiği sürece ne olduğunu öğrenin. Ne olursa olsun oldu sadece yamyamlık daha karmaşık ya da getirecek doğru meyve. Beyaz Sakalları delik göğüs not edeceğim kolay Siyah Sakal ya mideye ulaşması kolay olur ya onu aldı, biz farketmeden kalp.
+43
KelliGreen 9 Şub 2019 21:22:17
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil