Ne Izanagi tam formu nedir?

510 Bölümde Tobi Konan için Izanagi açıklar iken, hakim önüne gelecek söz ve Izanagi "tam bir form" kullanabilir (ya da başkası) olduğunu ima Izanagi ve "tamamlanmamış bir form", kim bu konuda açıklamalar yaptı. Ne Izanagi bu tam formu nedir?

Tobi's remark about incomplete form of Izanagi

+912
Rasta Rastta 22 Mar 2019 12:07:02
38 yanıtların

Hepimiz Maskeler takarız, çünkü onlar, her zaman aslında anonim olan Anbu sorun var. Hayır-beş isimsiz erkek bir tomurcuklanma kötü adam dövmek görmek istiyor, hiç biri herhangi bir kavga onlar kazanır çünkü çok güçlü olmak için, ama bir üne sahiptir, Sadece hiç mağlup, bazen onlarca, gerçekten güçlü bir isim olan başka bir ninja olduğunu göstermek için.

Anbu göre Naruto'nun takım gerçekten çok mantıklı, güçlerini temelde yaprak Köyü ilk jounin olan Kakashi, bir dizi başında ve tilki onun çakra çıktığında bazen çok yararlı olmak, Naruto değil. Sasuke çok yetenekli, ama hala sadece bir çocuk, ve adlandırılmış bir jounin daha zayıftır. Zaman geçtikçe, tüm Naruto Yaprak Köyü yapamaz oldu ve serinin sonuna kadar bir Tanrı temelde olma ki çok daha güçlü, ilk yendikten Nagato olur.

+976
LoranceChen 03 февр. '09 в 4:24

Androidlerin enerji kı ya da başka bir kaynak var mı? Eğer öyle ise, Android 16 tamamen mekanik ve tek canlılar kı beri var ki?

+904
dian wiranata 5 May 2010 15:39:08

Tamam, metin, duvar kadar okumak için zaman ayırın.

İlk olarak, bu gösterileri gençler hedefleniyor. Toplumumuzda çoğunlukla (değişen, ama hala kadınlar için çocuklar eğitim Yasası temsilciler beri öğretmen genç ile uzun temas söyleyen genç aile çemberin dışında yetişkin bir kadın olduğunu, var.

Anime/manga bu romantik/cinsel gerilim olduğunu araştırdı birkaç başlık gibi Onegai Sensei, KissXsis, ve diğerleri.

Bu yüzden yapabildiğimiz kadar anlaması birkaç genç erkek var hots için öğretmen. Genç kızlar DA erkek öğretmen için hots var, ama çocukların evrene cevap tutarım.

Bir alt-tür anime karakteri konusunda öğretmen olduğunu Sensei-chan:

Oldukça genç, çekici olan ortak Japon medya karakteri bir tür, kadın lise öğretmeni, sevimli ve öğrenciler onunla dostça ilişkiler.

Diğer taraftan, hala oluyor saygı, hem de olmaması, bu konuda bekar ve çok bilinçli olduğunu söyledi.

O zaman biz başka bir türün anime karakterleri, Token Mini Moe:

Token Mini Moe iki baskın demografik bir itiraz için tasarlanmış bir döküm genç ya da genç görünümlü bir üyesidir. İlk sadece gerçekten çok sevimli bir karakter ve/veya sevimli bulmak ve ona karşı koruyucu ya da onu düşünenler var. Karakter fan bu tür olarak hareket etmek ve (veya üst) idealize edilmiş eski bir erkek veya kız kardeşim tezahürat ve ortam çok önemli gördüğü ne olursa olsun hedeflere ulaşmak için ona yardım olarak rolü yaşamak sağlar. İkinci karakter erotik ya da romantik bir ilgi çekmek isteyen Lolicons/Shotacons vardır. Söylemeye gerek yok, bu iki grup genellikle karakter üzerinden birbirleriyle kavga ederler.

Ne zaman iki (Sensei-chan ve Token Mini-Moe) üst üste, seni öyle bir öğretmen misin soran hakkında.

Böylece aynı anda iki rolü doldurmak için tasarlanmış bir karakter. Bağlı ihtiyaçlarını, Lolita Öğretmen olabilir itiraz daha Moe yan veya Lolicon yan

+849
Corey Kearney 24 Kas 2018 02:29:40

Oldukça basit. Urahara-San ne zaman başlar eğitim onu, bu son bölüm 60,

Tessai Kaderin Ichigo'nun Zinciri kırar. Zincirinin bozulması başlamış olan urahara-San açıklar ve Ichigo'nun göğüs ulaştığında, bir boş olacak. Bunu durdurmanın tek yolu Shinigami güçlerini yeniden kazanmak için olacaktır. Sonra Ichigo çukura atarlar ve 99 bakudou ile kapatın.

Bu son bölüm 62,

zincir yolsuzluk Ichigo'nun göğsüne alır ve içi Boş dönüşürken başladı - açıkça maskesini (Ichigo dönüşüme direnen vücut şekillendirme önce maskeyi gösteren urahara-San yorum olsa) görünen görebilirsiniz. Ancak, Zangetsu'nun ortasında dönüşümü durdurmak ve Ichigo Shinigami güçlerini geri kazanmak yardımcı olur.

Yani Evet, nedeni sadece bu

Shinigami güçlerini geri kazandı ve dönüşümü durduğunda bir Çukur haline yarısı olmuştu.

+847
jmarlexus 6 Mar 2019 23:24:40

Death Note kuralları kullanıcıya ateş sonucu ölüm durumu "izni ölüm sebebi olarak"?

+844
Dj Funk 8 Şub 2016 10:03:29

enter image description here

Evet duvarlar elodia Kralı fritz Mare titans karşı savaşını kazandıktan sonra kaçmak zorunda paradi ada içinde inşa edilir. Bu duvar Mare karşı koruma olarak hizmet vermek ama bölüm sığınak henüz açıklanmış sanırım.

+844
Snifkes 27 Eki 2014 22:03:08

Bu rasengan tamamlanmamış bir jutsu olduğu için. Ve naruto için mükemmel biriydi. Babasının icat ettiği ama asla hakim

+836
Akash Goyal 30 Tem 2011 20:01:43

Parça Maviş "veya" Mavis'in Mezarı "ya da" Maviş no Haka bir "Mezar" olarak adlandırılmış. "Fairy Tail OST Vol CD1 12 şarkı. 4.

Kaynak: VGMdb, Gajeel x Levy Blogspot

+832
kait 2 Nis 2018 15:49:33

Ben anime görmedim, ama (anime dayalı olan oyunda, Jaeger 7 Ekip tarafından Takım 7 çalışır Randgriz geri almak için Bölüm 17 sırasında yenildi. Ama yolda, onlar bulalım birim Jaeger Jaeger şimdi geliştirilmiş Lupus Bölüm komutları ise Büyük Vasel Köprüyü korumaya aldı.

Yenilgisinden sonra, Maximilian dönmek yok ve nerede olduğu bilinmiyor. Ben okumak orada bir söz onu çıkan valkyria Günlükleri 3 ama ben henüz oynadığı için onaylayın. Ben İmparatorluğu (Empire kontrol altında) Fhirald gelecekteki bağımsızlık için savaşmak, bu yüzden sürekli olarak üstün olabilir İmparatorluğu'na karşı üstünlüğü ele almak ve İmparatorluğu Fhirald için bağımsızlık kazanmak, onun için yolu olmadığını gördü ve kendi bağımsızlığını elde etmek için Fhirald için mümkün olduğunu İmparatorluğu gibi yeni çıkan valkyria kullanarak Gallian Milis gören yok.

Anime sonunda sahne gelince, yazarlar oyun Jaeger kader unutmuş olması onu hatırlıyorum ve sonunda onun için bir cameo yapılmış olabilir. Ben anime vurulması öyle bir olasılık nasıl Maximilian öldüğünü sandılar çok emin değilim görmedim.

+828
Krishna Kanth Yenumula 3 Eki 2015 23:28:12
Hetalia: Powers Hetalia (ya da, "Eksen") Eksen Güçleri daha sonra bir manga ve anime serisi olarak adapte olduğunu Hidekaz Himaruya tarafından Japon bir webcomic olduğunu.
+815
HeyJerry 10 Nis 2017 22:39:17

Manga önden Spoiler:

Manga 40 bölüm, Rin annesi hakkında bilgi edinmek için belediyeden aile kaydını ister. Daikichi yanıt mektubu karşılar ve Rin bu konuda karşı karşıya sonra, annesi ile bir toplantı planlamak için kabul eder. Annesi Souichi evinde hizmetçi olduğunu onunla tanışmak, Rin öğrenir. 54 Rin annesi ortaya koymaktadır bölümde, bu Rin (sadece onu kabul etti) Souichi kızı değildir. Daikichi zaten Rin hala bir çocuk iken Souichi olacak okuduktan sonra bunu biliyordu.

Manga bu ve biten, doğrudan soruya cevap değil sonuçları hakkında daha fazla Spoiler. Eğer anime saf sonunu sevdim bilmek istemezsin:

Daikichi hoşlandığını Rin annesi söyledi. Babası olmamak Souichi anne tepki tetikleyen şey bu. Rin, Daikichi ile hiçbir kan bağları öğrendikten sonra, onunla evlenmeye karar verir. En azından beklemek (2 yıl sonra) mezuniyet için ona sorduktan sonra kabul etti.

+799
Hulk Smash 93 18 Kas 2018 09:44:17

(Arılar) ghoul kabin alıyorlar Sıfır Kaderin 19 Bölüm, Natalia Bagaj bölümünde bulunur.

Nasıl güvenli bir şekilde kokpit içine almak için yönetmek değil mi?

enter image description here

AFAIK, doğrudan kokpite kabin geçmeden almak için hiçbir yolu yoktur. Böylece kokpit içine arılar tarafından boğulmuş olmadan onun için imkansız olurdu.

enter image description here

Manga bu konuda herhangi bir ışık tutacak mı?

+789
yasenYankov 5 Şub 2016 17:29:42

Ne Çok Gölge Clone Jutsu yapar Naruto el işaretleri nelerdir?

+753
Tomura 9 Tem 2019 01:34:46

Yeni Super Dragon Ball Kahramanları anlaşılır kendi tarafından manga, ya da okumak ve/veya Dragon Ball Süper ve/veya önceki Dragon Ball Kahramanları izle hikaye anlamak için manga var mı?

+721
alex10 9 Tem 2013 13:57:32

Bölüm 119 Naruto, özellikle de 15:28, orada bir şarkı gibi "Yıldırım hızıyla" (Denkousekka) ama başka bir araç ve başka bir şarkıya geçti.

Ne o şarkı?

+697
Dariusz Mydlarz 3 May 2015 20:32:55

Anime Basketbol gibi Slam Dunk, Sevgili Çocuklar ve Kuroko Basketbol, en çok karakterleri ile gözlük, basketbol oynamak zorunda kalmadan kendi gözlük düşme veya kırık Oyun sırasında. Bu nasıl olabilir?

+655
Peutre 15 Eyl 2014 07:07:23

En son bildiğim, tüm PVs Pachinko oyunu vardı. Aslında bir anime çevirmek canınızı yakar? Herkes bunu yayımlamayı planlıyorlar ne zaman bilen var mı?

+618
user206880 1 Eki 2014 20:55:01

Bölüm Delilik X Aklı var. Şarkı Genthru onları yakalar ne zaman başlıyor çok tehlikeli ya da korkunç bir şey. Ayrıca karınca sahneleri daha sonra chimera birkaç için oynar. Menthuthuyoupi Sarayı merdivenlerde karşılaşıldığında da oynar bence. Bu farklı bir şarkı olabilir, rağmen.

+596
Bayhon Christian 15 Mar 2014 18:03:19

Hiç sanmıyorum. Unutmayın, yeni bir şey bu kadar uzun süre gücünü korumak için var ve kimseyi öldüremezsin. Yani Kale de başlatılan Kamehameha ben öldürmek istedim, en fazla değildi muhtemelen onu geri itmek ama işe yaramadı...

+580
Iain616 30 Tem 2016 15:06:00

Kase nasıl katılımcıları seçer?

 • Grail (Kotomine Sıfır Kaderi/başında Tohsaka sorduğunda) güçlü bir arzu var insanlar almaya çalışır olduğunu biliyoruz.
 • Mage bir nesilden inmeye gerek var mı? Sıfır Kaderi/Pudra içinde var olan bir katil adam sihirli kan var mıydı?
 • Kutsal Kase Savaşı varlığının bilincinde olmak (Shirou ve katil adam hem çok clueless edildi) ihtiyacın yok gibi görünüyor.
 • Kahraman bir kalıntı ihtiyacı var gibi görünüyor... ya da musunuz? Kotomine şaşırtıcı Sıfır Kaderi/seçilmiştir zaman, zaten bir tane var mıydı? Ne çağırma oluşmadan önce kalıntı kaybedersen? (Kaderi/Sıfır katılımcılar vardı zaten hazırlık yapmak için yıllar önce çağırma).
 • Bu Matou Kariya büyülü öğretileri geride, bu yüzden bir sonraki savaş için onu hazırlamak için Sakura evlat edinmeye karar verdiler hayal kırıklığına uğrattı. Kariya verir ve kavga etmeyi seçerse, başarılı bir Efendi olur. Giriş/(savaştan çıkmak için bir yol gösteriyor?)

Kaseyi al katılımcılar nasıl oluyor tam olarak?

+553
user157481 27 Ara 2016 16:52:02

2003 anime KG'DEN söz, ne bir Homunculus oluşturmak için süreç tam olarak nedir? Uzun ama anime izlemedim bu arada 2003 anime bir Homunculus dür malzemeleri arıyorum anladın mı?

Edward insan vücudu neyden yapıldığını bileşimi kullanılan hatırlıyorum ama tam olarak (eğer bu mantıklı ise) Homonkulusların ne maddeler yarattığı ne hatırlamıyorum bunun dışında.

Geri gelen bu nereden duyduğumu hatırlayamıyorum ama insan dönüşümü için getirmeye çalıştığınız kişilerin eti ihtiyacınız olduğunu hatırlıyorum nedense ve Edward annesini geri getirmek için çalıştı bu yapmadı eminim.

Soruma bir salata gibi maddeler içine eğer bu mantıklı bir salata yapmak için gitmek ne kadar istiyor olsam yaptı ve bunu düşünmek nasıl düşünmek alamazsanız.

Cevap takdir edilir. :)

+504
user462508 4 Şub 2014 11:18:50

Hikaye, Reiko genç öldü belirtilmiştir. Yani, Takashi babası/annesi olan ve ona eğer Reiko genç öldüyse onun doğum yapan?

+454
mceve print 21 Eki 2013 16:40:55

Neden bu kadar çok anime (örneğin Code Geass, Steins; Gate, Ano Hana) var Ağustos böcekleri arka planda?

+451
Angelo Valenzuela 25 Eki 2011 21:33:49

Hayır, Ölüm Not kesinlikle başka birini öldürmek için. John Zerto patronu öldürebilecek olasılık dahilinde olduğu için işe yarayabilir ve John Zerto ölümünden sonra kendini yanacak John Zerto gibi "bir yöntem kullanarak ölüme patronu öldürdükten sonra kendini yakar.".

6:40 kuralı için ise Ölüm Notu aşağı birinin adını yazmaya başladım, ancak öleceği zaman nasıl ya da belirtmemiş. geçerlidir Eğer 6 ayrıntıları belirtmediğinizde:yazdığınız adı olan 40 kişi kalp krizinden 40 saniye sonra ölür.

Ölüm Not başka birini öldürmesi için birini kullanarak karşı herhangi bir kural yoktur. Yani bu tamamen mümkün bir senaryodur. John silah almak için eğer ayrıntılara girmeden, örneğin John silahla patronu öldürürse, ama mümkün değil, John sadece kalp krizinden ölür.

+448
Ramisha 31 Oca 2015 23:11:46

Aslında her ses kalitesini sınıflandırmak onlar sanmıyorum. Neden bu kadar düşünüyorum?

En adlı programında da bazı kayıtları gönderirler veya vokal seçmeler yap sonra toplanır, ya da daha önce oyunculuk/ses eylemi yaptılar ve bu şekilde her yerde vardır.

Bir şirket bazı ses oyunculuk yapılmasını istediğinde, genellikle akılda dile getirdi gereken karakterleri tutuyorlar. Zaman karakterlerin çoğu belirli bir kişiliği ve sesi en iyi Bu kişiliğini temsil etmek istiyorlar. Örneğin, diyelim bakmak Mizuhara Kaoru, bu kim adlı programında dile getirdi Kusakabe Misao içinde Lucky Star. En iyilerinden biri olarak karakteri temsil edebilecek melodik ama eğlenceli bir sesi var. Bu kavramı daha iyi kavramak için, Kusakabe Misao sesi ile sesleniyor Naruto düşünün. Bu karakteri temsil edecek olan kişilik maç olmaz.

Eğer adlı programında bir sınıflandırma olsaydı, her karakter farklı olurdu. Adlı programında bilinen "standart sınıflandırmalar" vardır.

+374
Avril Samuel 19 Kas 2011 11:36:58

Neden Saitama, ana karakter Bir Yumruk Adam, çok normal, siz her şeyi onun dünyası çok şaşırtıcı bir şekilde çizilmiş. Gündelik şeyler bile onun tasarım çizmek için nasıl yetiştirmiş olmak gibi bir şey olsa inanılmaz boyalı bir başyapıt düşünün, biz bu konuya çok detaylı; yani...

+357
DMZ 29 Oca 2016 13:58:40

Kallen üzerinde geass işi neden ikinci kez Lelouch olur muydu?

https://www.youtube.com/watch?v=Bfgyr91rr9Y

+263
shalki 15 Oca 2014 08:14:47
Suikast Sınıf ya da Ansatsu Kyōshitsu, bilim kurgu manga serisi yazılı ve Yūsei Matsui tarafından gösterilen bir komedi. Dünya'nın yıkımı önlemek yaratık gibi onların sınıf öğretmeni, son derece güçlü bir ahtapot, suikast içinde görevli öğrenci günlük yaşamlarını takip ediyor.
+250
mpleonardo 4 Nis 2018 02:59:12

Serinin başlangıcı, Evren ve Byakugan sonra ortaya çıkması bu yana, Kurenai gözleri normal gözlerden farklı ve Doujutsu gibi daha fazla görünüyor.

enter image description here

Fox Konoha üzerinde Kuyruklu Dokuz saldırı sırasında, babasının hikayesini ilk kez ortaya çıktı. Çok gözlerinde benzer desenleri vardı.

Gözleri çok Doujutsu çeşit, Evren veya Byakugan, vb benzer özel yetenekleri var mı?

+200
Razvan Dalca 21 Tem 2018 19:18:19

Eğer Astroboy, ilk düzenli yayın tv geri uzunlukta animasyon serisi bakarsak, karakterleri hala bakıyor değil Asya olduğunu görebiliriz

Astroboy

Yalnız bu kar grev yapmaz Astroboy çoğunlukla Japon hedefleyen bir gösteri olarak başladı, ama yakında Tezuka fark etti. 52 bölüm sırayla Amerika'da çeşitli yerlerde gösteri dağıtılmış olan (NBC link) NBC İşletmeler satıldı.

Ve televizyonda yayın için kabul edilebilir değildir, bu BİZE farklı bakış açısı için birkaç bölüm Devletleri'nde yayın değildi - bu bir mesaj İsa heykelinin gözün içinde tutulduğu bir kurgu içerir. ABD katılımı Astroboy başarısı, Osamu Tezuka & company Tezuka Productions Ltd onun için önemliydi çünkü. dikkate ürettiler bundan sonraki bölümlerde bu almak zorunda.

Şimdi BİZE bir tanınan hedef kitlenin kim olduğunu göster etkiye sahip olduğu üretim, Tezuka tavsiye üretim yapmak gösteri denationalized - yani, onlar başladığı için işaretler vardır İngilizce, kaldırma 'açıkça Japon elemanların ve genel olarak, yapma gösterisi daha erişilebilir için yerli ve yabancı satış.


Ayrıca, anime ilk günlerinde, küçük Japon stüdyoları her zaman böyle Disney gibi büyük ABD devleri ile rekabet vardı. Sonuç olarak, Japon animasyon büyük ölçüde onlar tarafından etkilenmiştir - (bu dönemin diğer birçok mangaka ile birlikte) Tezuka tarzı oldukça Disney gibi, bilinçaltında stüdyo büyük başarılar etkilendi.

Kendilerini Disney yapımları oldukça denationalized vardı, diğerlerinden daha çok bazı dizi, ama Amerikalı izleyicileri Japon çizgi film izlerken büyük biçimsel bir değişim yaşamak zorunda değil - ve çoğunlukla, genellikle Amerikan olduklarını sandılar.

Amerika'da (Astroboy üzerinde)2009 Deneroff ile Ladd: 21

"Ben aslında bu serinin tanıtımı için planı yok Japonya'da animasyon ediliyor. Bunu inkar etmek, soran olursa gitmiyoruz, ama bunu duyurmak için de gitmiyoruz. Öncelikle, muhtemelen vardır alıcı istasyonlar orada kim hala yoksa unutmuş aslında Japonya İki Dünya Savaşında düşmanımız oldu. İkincisi, eğer bir alıcı duyarsa bu gösterinin Japon kökenli, ucuz olmalı bunu düşünecek...]"

(Amerikan gösterir çoğunlukla çok denationalized vardır)

Bu, ancak bu endişeleri sadece şov değildir. Japon animasyon stüdyoları her zaman yerel olarak üretmek daha almak için daha kaliteli ve daha ucuz olan Amerikan meslektaşları ile rekabet gibi Denationalization anime tarihinin önemli bir parçasıdır.


Bir kısa bakışta Scott McCloud bu Anlayış Comics:

enter link description here

Daha genel bir karakter, daha fazla onlarla beraber bir ve nötr renkli bir cilt tonu seçerek, seyircinin daha onunla ilişkilendirir.


Bir sayaç örneğin, bir animasyon filmi olan Doğu özellikleri vardı istenen masalı beyaz yılan. Aşağıda gördüğünüz gibi, karakter tasarımı daha oryantal vardı. Her neyse, denationalization dahil Doğu tasarımı vurgulamak için aramak hangi norm ve tek hale geldiğini gösteriyor.

enter image description here


Anime akılda bu özelliği ile gelişti, ve diğer insanları da belirttiği gibi - izleyiciler hep bu kitap, anime, film, vb olsun ilişkilendirmek için medya karakterleri ile çalışacağız. Ne olabilir bak Avrupa/Amerika için, olabilir bak eşit Asya için o orada yaşayan çünkü genel tasarım karakter.

Referanslar:

 • (P123)Jonathan Clements tarafından Anime: Bir Tarih,124
 • Anlayış Scott McCloud tarafından Görünmez Sanat Çizgi roman:
+166
JohnSmithPatel 23 Nis 2019 17:50:18

Anime manga ile yakaladı ve üreticileri ziyade hikayenin geri kalanı için beklemeye devam etmek istedim, çünkü bu basitçe.

+166
tianyeblack 14 May 2019 17:01:53

Benzer tuhaflıklar MHA dünya var, ve Belki de dünyanın en popüler kahramanı olduğunu dikkate alarak, sadece Tüm gücü, saldırı stilleri dahil olmak isteyen tuhaflıklar, güçlendirici güç ile insanları hayal etmek çok kolaydır. Bu çok güzel Midoriya ve Tüm bu güçler arasındaki benzerlikleri kapsar.

Midoriya sınıf arkadaşları geri kalanı aksine, Bakugo Midoriya özel durumlar için önemli bir bilgiye sahip - daha önce birbirlerini tanıyorlar ve Bakugo Midoriya daha önce hiç bir cilvesi olduğunu bilen tek kişidir. Bu, sizinle birlikte (bir çok kişi tarafından görüldü olmayan) bir sonraki" gerçeği fark ona yardımcı oldular.

+156
Lavanya Geetalavanya 14 May 2012 09:13:48

86 87 MANGA BÖLÜMLERİ OKUYUN VE ETMEYEN HERKES İÇİN DEVASA SPOİLER.

Dördüncü duvar bir tür var ve bir 87 bölüm okyanus kenarında gösterdi, yani bildiğimiz Duvarlardan çok uzakta olmalı. Denizden uzak ve muhtemelen Marleyan Hükümet tarafından inşa edilmiştir akılsız Titans tutar. Diğer üç Duvar daha kısa görünüyor ve yapısı (ben cristallized devasa Titanlar ile inşa görünmüyor) onlarınkinden farklı. Bu dördüncü duvar'ın ötesindeki okyanus ve denizin diğer kıyısında Marley olduğu kıta.

+120
alexxingplus 2 Mar 2015 20:37:02

Monet ile ilgili olarak, çok düzgün kendini savunmak için Zoro öldürme niyeti ile korkmuştu. Kesildi o zaman, onu tekrar bir araya intihar girişiminde taşımak için mücadele görebiliyordu. Yapamaz ve yüzünde korkmuş ve şaşkın bir ifade ile titriyor. Logia güçleri zihinsel düzeyde etkinleştirmek, çok Paramecia ve Zoan gibi, ancak Logias bilinçaltı kendilerine tehlike bile güç etkinleştirmek için kullanır. Hala kullanmadığınız zaman bir şeylere dokunmayı, onlar neden oldu. Monet olduğu gibi bir insan korkuyla felç olabilir durumlar vardır.

Monet's Fear

enter image description here

Şimdi, Hukuk için, aslında çok basit. Kanun gücü olan istediği gibi her konuda onun oynatabileceği bir alan oluşturur. Alanı içinde, Kanun kullanıcıdan kalpler ayrıldı ve kendi alanında onları kapalı iken yani. Etkisi nasıl gösterildiğini olan buz, donmuş gibiler neden oldu.

+105
Evan Goode 9 Eki 2011 21:54:08

Bir anime/manga başka bir kaynak başvurular, başvuru tanımlama isteyen sorular için. Bu etiketle birlikte başvuru yapan dizi temsil eden etiketi ile kullanılmalıdır.

Eğer soru hakkında tanımlayıcı belirli bir dizi dayalı görüntü veya bellek Serisi, Kullanım yerine. Bu etiketi başka bir kaynak için bir anime/manga evrende bir referans var, anime, manga, ya da asker başvurusu anlamak istediği durumlar içindir.

+91
irlandes viking 25 Ara 2010 19:29:22

enter image description here

Bakemonogatari bir dizi ışık romanlar yazan Nisio Işın hakkında, lise öğrencisi Koyomi Araragi ve onun doğaüstü karşılaşır. Serisi Studio MİLİ ile birkaç anime TV dizisi ve OVAs gibi PSP bir oyun uyarlanmıştır.

 • Bakemonogatari (ışık Roman) yazan Nisio Işın, Kasım 2006
 • Bakemonogatari (anime12 bölüm), yönetmen Akiyuki Shinbo ve ürettiği Studio MİLİ, Temmuz 2009
 • Bakemonogatari (OVA, 3 Bölüm), yönetmen Akiyuki Shinbo ve ürettiği Studio MİLİ, Kasım 2009
  TV Serisi (devam)
 • Nisemonogatari (anime, 11 bölüm), yönetmen Akiyuki Shinbo ve ürettiği Studio MİLİ, Ocak 2012
 • Nekomonogatari (Kuro) (anime, 4 Bölüm), yönetmen Akiyuki Shinbo ve Tomoyuki İtamura ve ürettiği Studio MİLİ, Aralık 2012
 • Monogatari Serisi İkinci Sezon (anime26 bölüm), Temmuz 2013
 • Kizumonogatari (anime film)

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi sayfası, ANN Encyclopedia, veya Bakemonogatari wiki.

+62
Mason Embry 4 Tem 2015 05:55:39

Bölüm 10 anime monster musume no ıru nichijou, bu insan olmayan kız belirir burada:

One

ve burada:

Two

Sonra yine çok kısa bir süre 11 bölüm görünüyor:

Three

Başka hiçbir söz bu karakter yapılır, ama o vardı varlığı bu sadece bir tesadüf olmak için çok büyük olmuştur. Kim o?

+49
Maurizio Franco 10 Ara 2015 09:37:57

(Sanırım) yetişkin yüzmek (7-10 yıl önce muhtemelen) bir zamanlar anime yarım bölüm izledim. Bu küçük gibi görünüyor olsa da, sadece başka bir gördüm ve kesinlikle bir fan var olmayan bir şans ver anime için beni ikna eden kişi. Zevk aldığımı şimdi birkaç onun gibi biri ne olduğunu bilmek istiyorum.

Ne izlediğimi, bazı bireysel 4 kılıçlı bir tripod bağlı mühimmat makineli tüfek takdim edildi. Diğer 3 suçluları bilinen iken bir (samuray inanıyorum) bir kahraman olduğuna inanıyorum. Ayarı Komodor Perry bir süre önce Japonya olduğu ortaya çıktı. Silah (sanırım) kendi üzerinde olurdu etkisi korkarak, 4 kılıçlı topçu karşı bir takım.

En çok hatırladığım şey, sona ererken; bir ceza bu önce kendisini feda ettiğini düşünüyorum. Düz topçu için büyük bir ücret. Öldürülür gibi, sırtını küçük bir atlar bağlı mühimmat arasında tohum falan atar ve derhal vurularak öldürüldü. Diğer 3 (yine aslında antagonist) son adam gunner koşuyor. Tohum geçici olarak silah tutukluk ve kılıç topçu katlediyor. Tek kurtulan olduğunu. O hatırladığım kadarıyla.

+38
ms michaele 20 Şub 2012 10:56:08
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil