Shouko insanlar Setsugetsuka bebek yapmak için mi öldürdü?

Yasaklı bir bebek yapmak için, insan parçaları kullanmak zorunda olduğunu ima etti. Manga, Charlotte çok biyo parçaları Yaya var nasıl yakalanır.

Yaptığı Shouko aslında insanlar Setsugetsuka bebekleri yapmak için öldürmek mi?

+374
flootger 18 Mar 2010 12:47:19
37 yanıtların

Bildiğim kadarıyla (ve diğer ilgili Elderians) Anket Kuvvetleri (titan değiştiren, yaşamak için sadece 13 yıl var ve eğer yemiş değilse, titan gücünü tekrar rastgele bir Elderian ile doğan da Baykuşa öğrenen Grisha Jäger anıları, sahip ölecek) Ymir Laneti öğrendi. Marleyian ordu da elbette farkında gibi görünüyor. Baykuş muhtemelen ordu veya Taybar ailesinden bilgi aldı.

Şimdi merak ediyorum, bu bilginin doğru olduğunu garanti mi? Anlatı Bir POV yazarın sadece lanet "gerçekten var ellerini dalga ve inanıyoruz, özür dilerim!" yok, ama dünyanın içinde Bir POV, bu yanlış bilgilendirme, kasıtlı olarak Kral Fritz tarafından Cennet dışında Elderians korumak için verilen (yani kasıtlı olarak kullanılabilirler sürece öldürdüler olmayan) olduğunu mantıklı olur.

Eğer lanetin gerçek olduğuna dair sağlam bir kanıt olup olmadığını bilmek istiyorum? Bu olabilir tanık olduğu ana Dizi ya da pek çok katkıda (mi gerçekten takip Cuf - Sonra kriz) veya röportaj ile yaratıcıları.

Görüşmelerde İyi, karakterleri öyle dememiş gibi "kaçmak uğursuz bir şey, kasıtlı bir soru." çok ilginç olurdu. Sonuçta, karakterler de Cennet Elderians' vb şeytanlar olan bir titan tarafından yenir eğer ölürsen, bu devleri insanlığın düşmanı olduğunu söylediler. Bunca yıldan sonra bildiğimiz gibi Sizin karakter üzerinden verilen bilgiler güvenilir olamaz,: D

+975
MelB 03 февр. '09 в 4:24

Gerçekten çok garip bir ilişkileri var. Marineford Savaşı sonuna doğru, ve eğer nerede olduğunu Roger ona bile Raftel hiç ilgilenmedi Roger ile geçirdi bir süre için bir fashback vardı. Daha önceki Shanks Karasakal peşinde gelen Ace durdurma hakkında ona karşı karşıya kaldığında Roger'ın gemisi ile çok kavga ettikleri, itiraf etti o kadar sonra gel.

Doffy gibi birini Evet uygun herhangi bir ilişki yok korsanlar biliyoruz, ama hiç Timsah ile bir bardak çay olacaktı? Söz değil, büyük sır Roger bu kadar kayıtsızca hakkında ortaya çıkarmaktı.

+956
Cint 18 Mar 2019 22:29:21

(Veya seçin) seçtiğiniz kız senin evleneceğin ama tamamen sana aşık görünüşe göre diğer iki sonra, Linda, Routier veya Sayane olmak[civarında (belki başka bir şekilde) [EŞİ] ile "Serbest" KARIM] adlı bu "harekete dayalı" [EŞİ] Release "ve bir resim adlı bir film sunulur.

Şimdi, gerçekten, çünkü ifade kullanıyorlar anlamıyorum:

Linda, Routier ve Sayane Sieg ile İlk Nesil sonunda ölür.

Merak ediyorum: bu Japonların kötü bir çeviri çünkü, ya da var olan "serbest" ve "serbest" "fotoğraf ve film aslında neyi temsil ettiğini düşünen bir çocuk, gebe" anlamına gelebilir bazı imalar?

NOT: bunun bir oyun olduğunu biliyorum, ama bazı görsel bir roman gibi olan oyunlar, özellikle olanlar için sorular (örneğin, hikaye hakkında sorular gibi) oyun ile doğrudan ilgili değillerse oldukça Arqade göre burada cevap almak eğiliminde olduğunu öğrendim.

GÜNCELLEME: Oldum oyun Agarest: Savaş Nesiller; içinde Sıfır, ben Evlilik ve bir "Kapalı" görüntüden bir olay kahramanlarından ilk nesil Agarest: Nesil Savaş. Ben bu düşünceyi nasıl kullanılır "Kapalı" olduğunu aynı şekilde "Serbest" ve "Serbest"; ancak, bunu mu yapmak mantıklı kullanın "Kapalı" olarak Agarest: Savaş Nesiller.

İlk Nesil Yıldızlar (ve büyük olasılıkla diğer nesiller ama dün) Ayağı karı ile kapatmış bulunmaktadır.

Ancak bu mantıklı için kullanın "Kapalı" olarak Agarest: Savaş Nesiller, hala hiç mantıklı kullanmak "Serbest" ve "Serbest" olarak Agarest: Savaş Nesiller Sıfır çünkü onlar değil ben serbest veya serbest.

Tabii ki, Sınır Uçak girdiğinizde Linda, Routier, Sayane ve Sieg iade ederken, yalnızca Doğru Biten ve hala ölü olup olmadıklarını Sınır Uçağa alabilirsiniz.

+924
GAsplund 21 Nis 2010 07:00:41

Ken Akamatsu şu anda bu yıl yeni bir sürüm yeni bir dizi veya planlama başlayarak çalışıyor mu?

Ben anlamak Negima sona erdi Bir süre önce. Bir mangaka yemeli, tüm sonra.

+910
user265962 2 Eyl 2014 12:09:47

Anime ve Manga bir soru-cevap sitesi için hevesli anime ve manga hayranları. Bu yerleşik ve çalışma ile bir bölümü olarak Stack Exchange network Q&A siteleri. Yardım ile birlikte anime ve manga hakkında her soruya detaylı cevaplar bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz.

+885
mpribis 16 Eyl 2010 07:11:24

Mushoku Tensei manga romanı için bir kader. Tercüme web romanı okumayı tavsiye ederim. Web ve ışık Roman arasında çok fark var. Ama ışık romanı sadece ses şimdiye kadar 8 doğru yayınlandı.

+884
Bruno Rijsman 22 Haz 2012 21:16:30

Bir de aslında olmayan varlığını göstermek için zor, ama bu durumda olduğuna inanıyorum. Ben aradım uzunca bir süre ve hala, en hassas ölçüm miyim bulmaktı söz içinde Bayanposta diyor ki:

Süper Galaxy Gurren Lagann bu Dünya'nın yarısını altında boyutudur.

Katedral Terra için ilişki ile bu resim içinde dünyanın bilinen boyutu ve görünür arc kullanarak daha hassas bir boyutu hesaplamak mümkün olmalıdır:

Cathedral Terra unveiled

+852
RAKANISHCHE 15 Şub 2013 05:32:35

Kurtarma kızın tek bir vücut iyileşme faktörü artırabilir. Tüm gücü ile mücadele sırasında Bir akciğer, mide vb bir kısmını kaybetti.

+843
Grace Kdm 28 Ağu 2015 17:40:24

Eğer ilk çakra doğa bir ninja en güçlü saldırı olur diye yanıt verdi.

İLK Çakra Doğa diye bir şey yoktur. Her birey için bir yakınlık var bu çakra bir yapıya sahip olduğu ve diğerlerine göre çok daha kolay ... doğanın güçlü Jutsu usta olamaz.

Sasuke ilk çakra doğa modifikasyon ne demek istediğimi göstermek için? Yangın oldu. ama çaba çok sonra öğrendi ve Uchiha Yangın Jutsu doğru eğim var. Ama bireysel olarak onun çakra doğa Yıldırım ve böylece çakra taşır ve ustalık Yıldırım büyük bir çeşitlilik vardır onun için bir yakınlık vardı.

Böylece bir ninja master için daha kolay olacaktır hangi çakra eğilir onun doğru olan tek bir yapılanma olacaktır. Güç çaba daha fazla etkiye sahiptir. Benzer gücü için, daha başka bir çakra doğa ana için çalışmak zorunda kalırdı.

Aklıma bir istisna Soyunu Çakralar olurdu. O soyun bir parçası olarak devralınan farklı doğa gücü herhangi bir fark olduğunu düşünmüyorum. Yamato kullanarak Ahşap, hem de Toprak ve Su çakra ile benzer yeterliliğe sahip olmalıdır.

EDİT: kakuzo ile yaptığı savaş sırasında bu yönde bir şeyler söylüyor Kakashi hatırlıyorum. Ne dedi Kakuzo kullanıcı bu çakra doğa için doğal yakınlık olmadıkça kullanılabilecek kadar güçlü Lightinng ve ateş atakları olan oldu. Her çakra doğanın en güçlü saldırıları doğa için doğal bir yakınlık var sürece hakim olmak anlamına gelir.

Demek istediğim aynı seviye jutsu(güç) eşit güçte, ama doğal bir yakınlığı var olmasıdır. Ama yüksek seviye jutsu yalnızca çakra doğa için doğal bir yakınlık varsa ve eğer hakim olabilir. Diğer çakra doğa böylece mutlak hakimiyet mümkün değildir.

+827
user72863 18 May 2012 18:55:16

Teknik olarak Kakashi sonsuz mangekyou sharingan elde etmek mümkün olmalıdır. Ama bunun olma ihtimali çok zayıf

Sonsuz bir mangekyou elde etmek için bir şey yapmış bir mangekyou böyle bir kardeş gibi yakın birinden tercih yapmış nakli gerekiyor. Sadece normal bir organ nakli sadece görsel kahramanlık ile olanları göz görme geri.

Henüz Kakashi de bu durumda/olarak neredeyse görme yeteneğini herhangi bir şey yapmış onun kullanarak kaybedecek gibi görünmüyor bir istisna olabilir. Bu da ayrıca onun kullanım eksikliği ve güçlü göz güçler eksikliği nedeniyle olabilir Kamui

Zamanla, Mangekyo Sharingan teknikleri kullanmak körlüğü, tanıyor gücü ve görme keskinliği alışmış olanlar için sert bir kader noktasına kullanıcının görme bozulur. Sadece başka bir Uchiha gözleri yerini görme ve göz güçlerini yeniden kazanmak için umut olabilir. Eğer nakledilen gözler ne olacak Mangekyo Yapmış bir Uchiha ile güçlü kan bağı ile alıcı — ideal bir eş — olasılığını uyumluluk artar, sonuç olarak yaratmanın Sonsuz Mangekyo Yapmış kaynak

+822
dins2018 6 Eki 2016 03:11:43

Çocukken bu anime izledim. Çok eski bir anime oldu, muhtemelen 15 yıl önce. Bu konuda çok az şey hatırlıyorum ama burada gider:

 • Drama bir anime var. Çok üzücü bir hikaye olduğunu hatırlıyorum.
 • Bu çocuk bir çocuk olduğunu düşünüyorum. Yalnız yaşıyor, muhtemelen yetim.
 • Velisi, belki ana, baba veya amca bu konuda (emin değilim)onu korurken öldü
 • Bu çocuk bir köpek, ve büyük olasılıkla bir maymunu var, ve muhtemelen ama hatırlamıyorum başka bir hayvan vardır.
 • Daha sonra bu dizi, hayvan öldü ya da bir kaza var, muhtemelen köpeği biri bence.
 • Hatırladığım kadarıyla, TV dizisi değil de film oldu. Uzun Rorouni Kenshin önce yerel TV istasyonu benim içinde yayınlandı.

Şu anda hatırladığım tek şey bu.

+788
jxc 9 Ağu 2019 23:40:45

Luffy sürpriz Ah, Mingo hala hayatta bağırır "iken şimdi kesinlikle bu saldırı onu öldürmedi doğruluyor, başını astlarının sonraki bölümde emir veriyor!"

Ama nasıl hayatta hiçbir açıklama, sonunda bulmak gerekir.

+741
giygas73 14 Haz 2012 15:42:16

Sorunuza kötü nitelikli ve sınır verilirken, muhtemelen yanlıştır. Ancak, ilgi yanıtlama soru, biz kabul eder misin bahsettiğin alt Shounen/Aksiyon anime.

İstiyorum genişletmek @ToshinouKyouko noktaları Bütçe ve Tür içerir ve birçok diğer konular için soru.

 • Bu tür konunun varsayılan

  Shounen için varsayılan konu savaşıyor. Savaşırken, bir şey vermek bağlıdır. Patlamalar bu nedenle olağandır, programın ana konsepti bir süper güç, mecha, özellikle zaman, ya da sihirli, vb. Tüm bu güçlü güç bir tür kullanmak için ya da eğilimi rakibi yok etmek için silah.

 • Çözüm için eleme

  Bir rakip öldürmek için "temiz" bir çözümdür. Hayır kan/gore ve temizlemek için çok fazla. Unutmayın bu tür için varsayılan seyirci daha genç olma eğilimindedir. Hayır özellikle eğer daha az şüpheli yöntemleri olması ile sorun seyirci alıngan ya da sansür düşünüyorsanız olabilir sorunları. En basit ve temiz bir çözüm, her şekilde yapmak
  onları yok.

 • Güç Sürünme

  Hikaye ilerledikçe, düşmanları daha güçlü, ve bu yüzden bizim kahraman. Bunu göstermenin en kolay yolu kavga ettiklerinde giderek daha büyük patlamalar. O bizim kahraman daha güçlü olduğunu gösteriyor büyük bir ateş topu yapmak için, örneğin gerekir. Bir daha fireball nedenle duruyor gibi büyük bir patlama yapar mı değil mi? Daha güçlü düşman da böyle yeteneklere sahip olacak tabii ki aynı ölçekte ve onlarla çatışan bir patlama verim bunun en az iki katı kadar büyük. Bu kolayca anime görülebilir nerede kavga dünyaları yok.

 • Anime olarak bir orta

  Anime serbest anlatım var. Daha fazla şeyler elde edebiliyoruz çünkü onlar geleneksel bir film daha olur. Anime sadece bir şey canlandır ve var. Filmler gittikçe ilerliyor CG sahneleri bu doğru. Patlamalar bile elde CG çok daha sık yapılır. Yani ücretsiz, yani ilişkisiz olduğundan, istedikleri her şeyi yapabilirler. Shounen durumunda, bu sonuçlar patlama, evren ölçeğinde bile, eğer isterlerse, içinde.

 • Patlamalar popülerlik

  Elbette bir hedef kitlesi olabilir gerçeğini ortadan sadece bir patlama görmeyi seviyorum. Havai fişek sadece popüler, bazı gerçek hayatta bir şeyler patlamak görmek bile. Aynı zamanda popüler film. Eğer bu kadar popüler ise, neden anime dahil değil, gelen önceki nokta, daha iyi yaparlar. Bak onlar kontrol edebilirsiniz ancak seyirci boyutu ve yapmak gibi olabilir. Eminim shounen bir anime izleyicisi, belki de hiçbir şey onları lütfen daha fazla olan "kötü adam" darbe yok.

+719
rellik232 6 Mar 2013 09:23:02

Hakim önüne gelecek, kendi yolunda, Gizli Yaprak koruyor.

Hakim önüne gelecek normalde Gizli Yaprak "black ops" ile "kirli iş" yapmak ve işlemek, böylece köy yetkilileri temiz tutmak istiyorum.

Köyün en iyi, bu yüzden görmezden onun için yapıyor tüm bu anlaşmazlıklar vardı, ve evet hakim önüne gelecek sırayla Üçüncü elden ve Gizli Yaprak üzerinde kontrol sahibi hareket yaptı, ama Hiruzen her zaman inandı.

+699
garima 2 May 2018 04:27:59

Tamam, belki de biraz kafam karıştı, ama sonunda ne olduğunu biliyorum. Böylece Pion ve Oyage Yeryüzünde yerine uzaya geri dönmek kalabileceğini, (Watashi) ana karakteri güç elektrik jeneratörü, sadece kendi kaynak yok. Sonuna yakın, Pion ve Oyage yaklaşık %15 güç var. Yani, Watashi rüzgara piller elektrik sorunu geçmiş olsun pillerinin dönüştürür. Gibi işaret,= 1 dakika sarma 1 saat dedi. Hala iyiler. :)

Ve eğer yardımcı olur, Chris Seibenmann üzerinde https://cks.mef.org/space/rtblog/anime/JinruiChronologicalOrder sağlanan bir açıklama zaman çizelgesini 2006 wa Suitai Shimashita ve bölüm git: 12, 7-8, 5-6, 1-2, 9, ve son 3-4. Daha sonra bölüm flashback çünkü onları görüyor, 9 Bölüm de olsa etme nedenini açıklıyor.

+686
Summitch 31 Tem 2017 19:59:13

Dünyanın Edolas gibi paralel olarak aynı değil ama inanıyorum. Sadece Edolas bazı insanlar toprak arazi var nasıl rave insanlar fairy tail gelmesi muhtemelen yanlışlıkla oldu. İki anime/ manga aynı adam tarafından yazılmış, ama onlara bağlı olmasıydı bazı ya da hiç yumurta var topu gibi bir Paskalya yumurtası olarak görülen, ancak kişisel görüşüm hava benim aslında paralel olduğunu bana yeterince açıktır bağlantılı oldukları OVA ya da değil, bir gerçek olabilir. Ancak birçok şeyi salla ama çete gibi ayırın ve her ikisi de aynı, yine paralel ve karakterler bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. bir zamanlar bana gösteren. :) Nyaaaa~

+628
Debanshu Kundu 24 Tem 2015 21:22:58

Ben ararken internette buldum ve bu makale Anime News Network,

Bir sayfada Shonen Jump+ internet sitesinden duyuruldu bu Yoshihiro Togashi olduğunu sürdürme onun Hunter × Hunter manga içinde Ankoku Tairiku (Karanlık Kıta) yay. Bu yıl 16. sorun yok Shueisha'nın Haftalık Shounen Jump Dergisi olur ortaya daha fazla ayrıntı Cumartesi.

Orada kimse kim bilir bu gerçek ve orada başka herhangi bir haber hakkında dönüş Hunter x Hunter?

+622
joseluisq 6 Şub 2013 19:27:19

Ay Menfez içine Reisha ile giden parti Laude sonra gittiğinde Gaea'nın başka bir Kalp karşıya geliyorlar. Luca sonra Gaea Kalbi vücudu olduğunu söyleyerek onunla Nenesha geçmek gibi görünüyor.

Bu Nenesha düşünürsek yani Gaea bu Nenesha Kalbi ne Metafalss arazi oluşturmak için yapılmış olabilir bu Gaea'nın Frelia bir Kalp olmaz demek ki o olduğunu söyledi. ve neden İlahi Messenger Nenesha öldüren yazdı İnfel günlüğü yarattığı gibi oldu

+604
user92825 1 May 2012 07:31:33

(Bilmeden) içinde rüzgar çakra küçük bir miktar koyar ve bir şekilde doğa enerji emer çünkü. Ufuk Rasengan işte böyle çalışır. Yine de bir sır değil.

+591
newmarylandjersey 16 Tem 2015 11:16:02

7:50'de çıkarın ulaştığı. 8:52 etkiledi. Işık romanda, çok geç olana kadar herkes huşu içinde durdu yazılmıştı.

+475
William Darbinyan 5 Mar 2012 11:03:16

Aksine Pokemon League kavramı oyunları burada savaş elite dört sonra toplama 8 rozetler, anime, eğitmenleri sonra toplama 8 rozetleri, ilk yarıştığı bir Turnuva olarak adlandırılan Pokemon Ligi ve kazanan alır götür kısmında Ligi Şampiyonu, nerede onlar rekabet karşı Elit dört ve sonra challenge geçerli Pokemon Şampiyonu unvanını.

Bu nedenle söz aynı olduğu için, buna sahip olmak vurguladı zorlu Elite dört ve hatta Şampiyon, çok daha karmaşık bir anime. Başka bir eğitmen daha dolayısıyla, çok yetenekli ve çok daha etkisiz hale getirdi.

Tobias Anime en güçlü eğitmen değildir. Bu kolayca Üç Sebep ile çürüttü olabilir

 1. Cynthia "Bu Sinnoh Şampiyonu"yapar yükümlülüğünde bulunan Unova Dizi sonra Tobias kazandı Sinnoh Pokemon Ligi. Cynthia hala Sinnoh şampiyonu olduğu belirtildi. Bu demektir ki bence, Tobias savaşta onu yenmek değildi.
 2. Tobias en güçlü pokemon en çok kullandığı göz önüne alındığında büyük olasılıkla Darkrai oldu. Yakın bir Elitin gücü/ Şampiyonlar Pokemon Ayak bu hiç şüphesiz yüksek tesviye pokemon olan Kül Sceptile tarafından yenildi ama. Aynı seride, Kül deneyimi aynı seviyede( antrenör) Cynthia kavga Paul izliyoruz. Onun " Torterra ", marş pokemon o kullanılan ve onun en Dikkate aldı Bölüm 3 Pokemon Fersah ile). Cynthia Garchomp tek bir darbe ile yere yığıldı. Aynı Garchomp, aynı zamanda zahmetsizce Kül İnfernape ve Pikachu sorun olan Flint'in İnfernape yendi. Sceptile certaintly Flint'in İnfernape ve Paul Torterra kadar deneyimli olmadığını söylemek adil olur, ama Tobias'ın Darkrai çıkarmak mümkün olduğunu düşünüyorum. Bu tür gösteren Tobias'ın Darkrai hiçbir yerde yakın Elit Dört katmanlı
 3. Draco Meteor Ash Gible gelen Darkrai pokemon onun dışında herhangi bir aldım ki bu savaş sırasında, Tobias belirtti. Ash Gible nerede Elit Dört katmanlı bir pokemon yakın hayır. Bu tekrar Tobias kesinlikle en güçlü eğitmen olmadığını kanıtlıyor.

Eğer bir Anime bazı Kötü Takım almak, dikkate Efsanevi bir Pokemon kontrol kazanıyor olsaydı, aynı cevabı zorlaştıran sona erecek. Bu yüzden göz ardı ederek onları (Düşününce aslında o Pokemon değil teknik olarak sahibi tarafından onlara ve onların sonunda kaybetmek pokemon nedeni arsa), ki bırakın Elite Four ve Şampiyonu.

 • Şampiyon Elite dört Üyesi daha güçlü olduğu kabul edilebilir, ancak birkaç elit dört bir üye başka bir Bölge Şampiyonu daha güçlü olmak için, kesinlikle mümkündür.
 • Ancak, sonuçta, en güçlü tren Şampiyonlar listesinin altında olması, önümüzdeki görev tüm bölgelerde tüm Pokemon Şampiyon çıktı, en güçlü olduğunu belirlemek için olurdu.

Cevap aynı olacaktır Başta olmak görüşe dayalı olarak mıydık gerçekten görmüş Pokemon Şampiyonlar Değişik Bölgelerinde Mücadele et. Aynı zamanda, Tür avantajları yok o kadar önemli bir anime, dolayısıyla ortadan kaldırır faktör arasında bir karşılaştırma.

Dolayısıyla, cevap için soru olurdu bir Hayır. Güçlü eğitmen Şampiyonları arasında bir anime olduğunu biliyoruz bu yana en güçlü eğitmen aşağıdaki listeden birini olurdu:

+465
Nelson henry 6 Haz 2010 17:10:57

O Natsuno Himiko, one-shot Dangan Tenshi Fan Club, aynı yazarın ve sanatçının Bir Yumruk Adam.

Yani, ne yazık ki, tek Bir Yumruk Adam görünür kazandı.

+399
Krishna Gupta 13 Nis 2016 13:15:18

Bunu bir Harisen, bir kağıt fan kullanılan yaygın olarak manzai komedisi ile tsukkomi için tam bokke'In komik seyredin. Sadece anime komedi faktörü için bleeded sanırım.

+373
Fatem 21 Şub 2015 07:48:12

Eğer çok Saiyan hasar zırh emebilir hakkında özel bir detay var mı diye merak ediyorum?

+373
Naj Allen 24 Ara 2015 17:04:07

Madara duyusal bir türüdür. Bir kıtanın uzak sage modu bile önce bir kişinin çakrasını hissedebiliyor. İkinci Karin klan söylemek kırmızı saçlarıyla çakra türü onu da başardı. Yani Madara duyusal bir tür, bir kez canlandı, olmak çoğu zaman zamansız gidişi hakkında haklıymış gibi klanının enerji/çakra ve anlam veremedi neden kendi sonuca geldi.

+342
Chendy 27 Haz 2019 05:27:03

Olarak belirtildiği açıklamalarda, ilk iki yılında özellikle büyük olasılıkla olacak animasyon zamanlamaları — özellikle ilk ikisi (etiketli 1-7 ve 7-1, ama sayıları ikincisi aslında çalışma 8-12 ile aynı sayıda iç işaretler olarak ilk) göstermek ilkelerin kolaylığı-out ve kolay olarak ; hareketleri olmalıdır yavaş başlamak ve bitirmek daha ortada. İyi bir kısa öğretici bu, örneğin, bkz. http://blog.digitaltutors.com/animation-body-mechanics-ease-in-and-ease-out/ — bu bir klasik ilkeleri animasyon ve gittiği için çok erken gün tür.

+336
Brad W 28 Oca 2019 09:56:21

Birkaç YouTube videoları, Retz adlı bir kız. Ortada Gon için duygularını yarık var mı, çok merak ediyorum, Retz için duygularını Gon mu?

+334
Maheen Ali 31 Mar 2017 09:01:22

Kız yeşil saçlı. Anime müzik aleti bir tür, Flüt gibi bir şey. Bir çiftlikte yaşıyor ve sonra da savaş için bağlar olarak kullanılan bu hayvanların ilgilenir.

Bu anime uzun zaman önce izlemeye başladım ama yarıda durdu, şimdi geri kalanını bitirmek istiyorum. Eğer burada birisi bana yardımcı olabilir eğer çok minnettar olacağım :)

+320
Marandil 5 Haz 2013 22:30:46

Bölüm senin bahsettiğin zaman Jiraya oldu teleported için Mount Myōboku, Tales of a Gutsy Ninja ~Jiraiya Ninja Scroll~ Part 1 aslında bir dolgu bölüm, bu yüzden emin değilim eğer teleporting hayvanın eve sonra sahne Çağırma Tekniği olmadan bir kan sözleşme olması kabul canon.

Anime, bir kullanıcı ilk bir sözleşme imzalama olmadan bir hayvan çağırmak için çalışırsa, kullanıcı için doğal bir yakınlık var hayvanın eve ışınlanacak olduğunu göstermiştir

Boruto çünkü, sadece kan bir sözleşme var değil mi, ayrıca bir summon gerçekleştirmek için gereken el işaretlerini kullanmamıştır Çağırma Tekniği yapıldığında, diğer tarafta, hiçbir şey olmadı

Ancak Boruto bu durumda, ne kan feda ederdi, ne de gerekli el mühürleri yaptı.

El işaretleri veya kan kurban, Boruto biraz olmadan yere elini tokatladı.

+284
shaunc 24 Ara 2016 19:33:26

Büyük olasılıkla (veya ultra) sevgiyle lakaplı Süper dönüşüm oldu. Wiki çağırdığı İkinci Sınıf ve Üçüncü Sınıf. Sadece büyük ölçüde gücünü artırır Kas kütlesi, güç dönüyor, ama toplu hızını düşürür. Vegeta, Trunks, Goku ve öğrendim ve Hücre Destan bu dönüşümü kullanılır. Vegeta ve Trunks özellikle Vegeta 18 edinmek onu ve onun mükemmel bir form almasına yardım önce ikinci formu içinde Hücre yenmek için kullandı.

+244
taty34 26 Ara 2014 19:20:58

İki Adam ve Lee Kakashi gibi bunu zaten biliyorum, ama daha kimse elde gördüm. Bu teknik için herhangi bir özel gereksinimleri vardır?

+243
Luis Orduz 30 Haz 2018 23:43:44

Olarak geçerli yazı (Haziran 2019), hayır, Kino no Tabi (2017) yok o serbest onun OST henüz.

Gelen anime resmi sitesi (Japonca), tek ürün listelenmiştir Müzik kategori OP&ED CD ve sınırlı sayıda DVD (hangi içerir MV için burada ve orada).

+199
Sara Pruneddu 12 Haz 2015 23:38:06

İlk olarak, nasıl Hakase dedi, Sibyl devre dışı bırakma işleminin son derece zor olacaktır ve eğer doğru yapılmazsa, birçok kişi zarar görüyor veya ölüyor neden olur.

Ama diğer sorun : sistem ne değiştirmek gerekir? Akane ve Sybil arasındaki konuşmalarda yeterince stresli olduğunu düşünüyorum. Akane şu anki sistem gibi gelmiyor olsa bile, çok daha iyi olmak "ise Sybil gibi aynı sonuçları verecek bir yedek yok. Sybil'a yıkıldıktan sonra ne olacağını dikkate almayan Makishima, aksine, anarşi sonrasında riskini almak istemiyor. Sistem çok daha kötü bir hale Sybil daha sonra ortaya çıkacak bir durum, riske etmek istemiyor.

Kötü Sybil ne kadar fazla bir şey yok. Hala çoğu kişi için "mutluluk" veriyor. Eğer birkaç hayatını bile feda edilir.

+171
Nabeel Ali Khan 25 Eki 2015 10:51:29

Phantom grubunun Chrollo, lider Nen diğer Kullanıcıların çaldığı yeteneklerini içeren bir kitap vardır. Bir yetenek olduğu belirli bir sayfa için kitabı açtığında, bu yeteneği kullanabilir.

Bazı koşullar belirli bir yeteneği aktif hale getirilebilir önce tamamlanması için gerekli olduğunu biliyoruz.

Chrollo yeteneği çalabilir önce tamamlaması gereken kurallar nelerdir sorum şu?

+117
Liew Mei foong 10 Haz 2013 23:08:04

Gece 10 bölüm Kuromorimine Kız Lisesi karşı Son Savaştan önce, Usagi Takımın tüm kızlar bir film izlerken gördüm ve tank hakkında bir film gibi görünüyor.

enter image description here

Hangi filmdi?

+91
Nach Koeln 28 Eyl 2011 03:47:53
Shuichi Nitori adında genç bir öğrenci, yazar tarafından bir kız olmak isteyen bir çocuk, ve Shuichi arkadaşı Yoshino Takatsuki olarak tarif tasvir eden bir manga ve 2011 anime serisi, bir çocuk olmak isteyen bir kız olarak nitelendirdi. Serinin bu yazımda, Travesti ergenlik, cinsel kimlik ve başlangıcı gibi konular ile ilgilenir.
+60
DieAlone 3 Eyl 2010 19:54:57

Gerçek elektrik değil, ancak enerji ile "kağıt imbuing Kanat sadece görsel bir sunu" demek durumundayım. İzleyiciler için ekstra netlik henüz ne yapabilirim Nen aşina ve olmayan okuyucular/görsel bir işaret fişeği ekledi. (1999 anime hariç. "Enerji" veya "güç" ya da "şok dalgası" bile daha genel bir beyan olarak görülebilir gibi mangada bile etkisi "elektro-benzerlik"tartışılabilir.)

Nen Kanatlar bu özel güç öğrenme gidin, eğer Kanat ve eğer isteseydim bile bunu yapacak kadar yetenekli olurdu ki bu dönüşüm güçler, spesifics öğrenebilir tipi, ihtimalinin devam edebilirim. Ama gerçek elektrik değil sonucuna daha basit bir yolu var bence.

Onun dışında görsellik, değil mi aslında hareket gibi elektrik herhangi bir şekilde, şekil veya form.
Kağıt hardenes, bir ile temiz kesim ve bir duvara kendini gömer. Ya da etrafındaki nesneleri hareket hiçbir şekilde elektriğin varlığını gösterir. (Tam olarak bunu göz ardı etme ya, ama sonra tekrar, ne elektrik noktası olarak, eğer bir faydası varsa olur.)

+45
Satheesh N 11 Haz 2013 19:05:29
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil