Herhangi bir anime öneri motor nedir?

Geçmişte, bana uygulamayı sağlayan hoşuma gitti öğeleri bir dizi dayalı filmler, kitaplar, müzik ya da önerilen uygulamalar kullandım.

Anime için böyle bir şey var mı? Temel olarak, çünkü X, Y ve Z gibi aynı zamanda diğer insanların dediği A. gibi benzer temalar var çünkü anime Bir ben gibi olabilir önermek için anime X, Y ve Z gibi ben giriş yapabilirim bir şeyler arıyorum

+447
Hard Coder 27 Ara 2016 14:56:20
34 yanıtların

Bu büyük Spoiler var, ama eğer onlara bir sakıncası yoksa:

Paralel Wills ana vücudundan ayrılmış ve her bir Kraliçe Taratects bilinci ele geçirmeye çalışıyorlar. Kraliçeler düşük olanlar üzerinde kontrol verebilir alt sırada Taratects ile bir bağlantısı var, Kumoko "Kraliçeler içine Paralel Wills yüklemek" ve onları kontrol altına almaya çalışıyorlar bu bağlantı kullanılır. Queens (Kökeni Taratect) Ariel tarafından benzer bir bağlantı, bir bilinç Ariel içine kendini yükler ve Kumoko öğrenirse o kadar da almaya çalışır.aracılığı ile kontrol edilen kendilerini olduğundan oldukça zor oluyor

+900
Steven Lu 03 февр. '09 в 4:24

Bu zanpaku bıçak için sadece zanpuku kullanıcıların ruh kanallar. Zangetsu'nun eksik bir tezahürü oldu. Eğer Sode no Shiraiyuki aramış olsaydı bile, hiçbir şey olmayacaktı.

.Bunu kendi bile ne zanpaku -) başkasının ruhunu ararken kendi gibi

+899
Crettig 20 Haz 2011 23:40:50

Bildiğim kadarıyla biliyorum, bir film dayalı Ayrı Uchiha hakkında gelecek Mart ayında.
Herkes lütfen bu yıl geliyor ya da gecikmeli olup olmadığını söyleyebilir mi?

Burada bir Reddit iplik posteri, ve burada bir YouTube video römork:

https://www.youtube.com/watch?v=Wl89gnvXcTg

+884
Louis Mamakos 6 May 2011 22:59:57

Direkt Cevap: Senshin doğru, her şeyi sonra bölüm 16ish ve film yok aslında izleyin manga orijinal film. Manga takip etmek için bu nedenle bu ikinci sezon bunu görmezden geliyor.

Şimdi zaman çizelgesi sapma biraz açıklık getirmek için:
Mavi Exorcist hen sadece gözaltına alınmış olsa da detayları daha sonra orijinal seriden farklı flashback fark edeceksiniz bu noktada o noktaya doğru Kyoto Fujouou çok sayıda flashback görürüz ama.

Bu ayrıntılar, Rin sürüncemede bırakmış, ve sonra mavi bir kristal duruşmada kaplı olmaması onu geri dönüyor Shiemi gibi şeyler, ve hiçbir dünya-Kral saldırı, vb. başlangıç

Manga dan bir kaç parça alıp, ilk sezonun son 9 Bölüm entegre ettiler ve 2 Sezon arasında hemen hemen aynı olduklarını fark edeceksiniz. (İzumo) kaşları ona yaklaşmak ve iblisler ve insanlar arasında yavrular daha öncede olmuştu ve ben exorcists da nadir olmadığını söyle ilk. Mum eğitim de hemen hemen aynı şekilde devam eder, tabii ki farklı ortamlarda olsa.

+864
kassie 24 Eyl 2014 14:14:06

Anime Gungrave yapılmış bir oyundan ne yapabilir söyle, yok çok düşünce içine orijinal ayarı veya bir yer.

Anime nasıl ayarlandığına göre, Japonya ve İtalya'nın bir kısmı 70 ya da 80 dönemi tahmin ederdim ama bu gerçek bir çözüm değil.

+830
user274923 19 Eki 2013 02:46:29

(Her ikisi de 2003 ve daha sonra anlamsız olması indirilene-ücretsiz dönüşüm (çevresi önlemek için Cornello yol Ed'in cep saati alır Kardeşler)) serinin başında. Bu, cep saati bir Devlet Simyacıların değişimlerin etkisi bir tür olduğunu ima etti. 2003 serisi, Ed ulusal Simyacı oldu ve saatine verildiğinde, simya onun arttırabilir söylendi o da hatırlar gibiyim.

Ancak bu durumda olduğu ya da serideki herhangi bir örneği hatırlamıyorum. Her mücadele ulusal Simyacı olarak mobil bir daire (Roy ateşleme eldiven, Büyükanne eldivenler, Armstrong'un metal knuckles, Kimberly kendi elleri) onlarla Dönüşüm Çemberi olarak kullanılan bir şey değil ve Shou Tucker başından beri bu yapma yeteneğine sahip olduğunu, ulusal Simyacı olmak daha önce benzer bir dönüşüm yapmış çünkü Alexanina Chimera üretmek için kullandığı (ve sanmıyorum) kullanımı gösterildi.

Bilmek istediğim eğer herhangi bir durum olmazsa, hangi cep saati Simyacı Devletin artırma yetenekleri bir Simyacıların dönüşüm (Kırmızı Taş ilavesi olmadan 2003 serisi Lior İsyanı göre Sahte Filozof Taşı) yararlandı gösterilir ya, serisi, zincir birine bağlamak için kullanılan bir sahne hatırlıyorum ama.

+805
muadhalhusainhajjar 16 Tem 2018 20:31:23

Neon Genesis Evangelion bazı ilişkisi olan Petit Eva adlı manga ve OVA: [email protected] olduğunu biliyorum. Hiç görmedim, ama eğer hikaye/retellings biten başka biri başka bir şey olduğunu merak ediyordum. Eğer yeniden anlatma veya alternatif bir son değilse, ne zaman bu Neon Genesis Evangelion ana hikaye ile ilgili?

+791
flagg19 20 Eyl 2011 19:21:12

Aslında koyu cilt tonu yok. Bu moda denen Ganguro.

MAL olarak onun karakterini Tarif ettiği gibi:

Kedi kulaklı ganguro öğrenci bu casusluk Konoe ve Kinjirō.

Wikipedia tarafından tanımlandığı gibi ganguro bu tanımı aşağıdadır.

(ガングロ?) Ganguro 1990'ların ortalarında başlayan genç Japon kadınlar arasında alternatif bir moda trendi, koyu bir ten ve bolca moda tutkunları tarafından uygulanan zıt yapmak ile ayırt edilir.

+786
GERALD AGWU 1 Haz 2013 22:00:04

Soru sormadan önce daha baktım.

Göre Nausicaa.net"s "Porco Rosso" SSSaltında soru "Neden Porco olmak bir domuz?"

Olsa idi hiç bahsetmedi film, bir basın açıklaması bildiren o hayal kırıklığı ile insanlık ve lanetli kendisi için bir domuz. "Bir erkek, orta yaşlı olur, domuz olur," dedi Miyazaki belirtti. Porco başımda bir sürü var gibi görünüyor, ve o bir insan olmaktan çıkma onunla bir ilgisi var.

(Miyazaki İtalyan animatör ve arkadaş sonra birlikte Sherlock Hound üzerinde İtalyan RAİ TV için çalıştıklarını adlı Yüzbaşı Marco Pagot artış faşizm gördü beri IFA bıraktı I. Dünya Savaşı sırasında İtalyan Hava Kuvvetleri'ne ait bir as pilot şöyle: resmi hikayeye göre, ve kendi iradesi aşağıdaki uçmak istedi. Ödül avcısı oldu, adı "Porco Rosso" varsayarsak. Bir insan olarak nasıl biri olduğunu kimse Gina restoran duvarında asılı olan resimdeki genç bir adam olarak kendi yüzünü çizmiş o kadar.

Miyazaki bu kez evlenmek Gina, ama sonra I. Dünya Savaşı patlak verdi, ve Gina Avusturya toprağı olan bir adada yaşıyordu amacıyla Porco söyledi. Askeri bir subay olarak, bir düşman ulusal evlenmek için kendini ikna edemedi. Ülkesine ve Gina'nın aşkı sadakatı arasında parçalanmış, ülkesi seçti. Ama diğer pilotlar onun ölümünden (Gina'nın kocası) onun en iyi arkadaşı olmak üzere, tanıklık ettiği zaman, yaptıklarının anlamı, uçan ve ülkesi için ölmekten ve anlamını merak etmeye başladı. Zihnindeki çatışmaları çözmek mümkün, bir domuz oldu.

Ayrıca, altında soru, "Porco bir insan haline Mi yine?"

(İnsan kaldı olsun başka bir konu olsa) genel fikir, Evet.

Uçakları doğru yürüyen ikisi son çekimde, Curtis Porco yüzünü görmek istiyor, bu konuda bir şeyler değişmişti ima edildi. Kampta Porco ve Fio arasındaki konuşma "öp kurbağa Prens" teori kurmak, böylece sonunda (ve Gina'nın aşkı) Fio öpücüğü bir insan geri Porco dönüş yaptı. İnsanlık ile hayal kırıklığına uğradı, çünkü o bir domuz oldu, ama fio'nun hala masum insanlar için "bir umut vardır, Porco gibi" hissetmesine neden olduğunu söyledi. Bu sefer kazandı ve başka bir kız mutsuz" etmedi ". Sonunda kendinden nefret atlattı görünüyor.

Sanırım cevabım var "hayal kırıklığı ile insanlığa" ne neden olan laneti olan o lanetli kendisi ve o olabilir o tedavi sonunda o kazanmış onun inanç.

+758
nMaines 5 Kas 2012 05:20:44

Bu çifti tamamen kendi isteği ile ancak bu eserler aynı adı paylaşan, ancak onları bağlayan (bile tarz) hiç şüphe yok uyumlu olup olmadığına emin değilim.

Olabilir duymadım Kodomo hayır Jikan, biraz tartışmalı anime ve manga. Peki, AniDB ortaya orada başka bir animasyon denilen Kodomo hayır Jikan — hangisi olursa olsun bir hentai ile tamamen farklı parsel ve farklı karakterler. (Bağlantı muhtemelen eğer AniDB oturum değilseniz 403 bir varyant yol açacaktır.)

Bu mangaka sadece 2005 yılında manga başladığında bir şeyin var olduğunu bilmiyordum bunu kabul ediyorum, hentai (2002) birinci oldu ve çok mümkün.

+723
mfuesslin 9 Eyl 2019 04:34:00

Sadece anlamıyorum. Orada ne kadar varsa hepsi yok olsaydı quincy bir nüfus olabilir?QUINCYARESUPPOSEDTOBEDEAD

+708
DevMan 8 May 2015 18:15:01

enter image description here

enter image description here

Google bu anime üretim sırasında kullanılır,ama neden o ve onlar için ne çiziyorsun?

+679
user71699 7 Oca 2013 10:34:56

Endişelendiler, sanırım. 96 Bölümde (eğer spoiler kaçınmak okumaya devam etmeyin)

Dina Yeager'ın titan görünce Bertholdt yüzü biraz şok olduğunu göstermiş oldu. Reiner ya da endişeli görünüyordu. Ama bir şekilde Dina siz mi ona sayıyorsun? Bilmiyorum, çizim belirsiz) baktı ve duvara düz pas gitti. Sonra Reiner hızlı Bertholdt kurtardı ve akılsız titans umutsuzca onları yerden ulaşmaya çalışırken duvara tırmandı.

+665
Brada 22 Nis 2010 01:36:22

106 Bölüm 37/Bölüm, Işık Yakınlarındaki öldürmek istiyor. Planı neydi? Yakın neden öldürmek istedi? Bu kızgındı ve yakalanmasından sorumlu olan kişi öldürmek istediği için miydi?

+643
dazzaondmic 28 Ağu 2013 07:11:16

Son anime arc Ayrı odaklanarak izlemeden önce o ve Shisui hemen hemen aynı yaştalar ama bölüm 452 Shisui ikincisi hala birinci sınıf öğrencisi iken eski Ayrı 6 ya da 7 yıl birlikte tam teşekküllü bir ninja olarak görünür olduğunu düşünmüştüm.

Ayrıca çok abartıyorum daha Shisui Üçüncü Büyük Ninja Savaşı bir isimsiz arkadaşının ölümüne tanıklık oraya katılacak kadar büyük olmalı sonra Mangekyo onun uyanmış.

Tırnak Shisui yaşına yardımcı olabilecek herhangi başka bir bilgi var mı?

+583
Shaman6031 18 May 2010 15:06:40

Nasıl ( Ve diğer tüm ruhları nesneleri yapıştırılmış ) görmek mümkün Alphonse Elric ? Spoiler İçerir

Alphonse ruhunu bir zırh yapıştırılmış var ama gerçek bedeni hala boşlukta kalır. Nasıl zırh parçasını görüyor mu? Bu ve çarpışır gerçek bedeni vizyon yok. Bu duygu, tat gibi diğer bütün anlamı onun kaldırılır. Ve ayrıca uyku yetersizliği var. Onun vizyonu neden kalır?

+534
user2512034 12 Oca 2012 08:03:55

Diğerleri de belirttiğim gibi, Guildarts her zaman etrafında değil. S rank büyücüler için S rank işleri ile özel bir yönetim kurulu olduğunu hatırlarsın, ve bu görevlerden yoğun. Bu yüzden lonca bir şey ile sorun yaşıyor olsa da, Guildarts muhtemelen çok uzaklarda da büyük zorluk, farklı bir iş işleme. Sadece ayrılmak meşgul ve mümkün olabilir.

+492
Geroinchik 19 Şub 2018 02:24:34

Ben değil bulmak herhangi bir saygın kaynak, ama göre hem uncyclopedia (uyarı emptor) ve bir Japon Yarışması sitesi hakkında anime, Ancak Kenjiro, yazarın Hayate no Gotoku idi dava ile ÇEKİCİ.

Bu (ve doğru cevabı testine göre) aslında doğru veya yanlış olup olmadığını soruyor hangi yarışma sitesinden alıntı:

漫画家の畑健二郎は"疾風のごとく!"についてKONAMİから訴えられたことがある

+468
Kyle Steenkamp 11 Ara 2014 23:09:22

Sizin de söylediğiniz gibi, aslında iki farklı Mewtwos vardır, Bazı araştırmalar yaptım ve görünür. Bu ilk başta biraz tuhaf geliyor biliyorum, ama bahsedilen ve çok sayıda farklı kaynaklardan desteklenmektedir.

Gelen GameFAQs:

Oyun: cinsiyetsiz
İlk filmden gerçek Fizik Kimya: erkek
Genesect film yeni fizik kimya: kadın, görünüşe göre

Gelen Pokemon Veritabanı:

Orijinal fizik kimya, roket takımı tarafından (İlk Film & fizik kimya Döndürür) oluşturulan bir erkekti.
Bunu en iyi Siz bilirsiniz moody fizik kimya var.

İkinci fizik kimya Genesect ve Uyanmış göstergede görünür ve kadın.

Bu fizik kimya yaratan tam olarak hiçbir gerçek kanıt yoktur, ama Giovanni orijinal planlarına aşağıdaki başka bir takım olabilirdi. Ayrıca SAAT var sözü edilen "çoklu paralel evrenler" ile ilgisi olabilir.

Eğer durum böyle olsaydı, bu fizik kimya sürecine aynı anda aynı koşullarda oluşturulan olurdu, ama bir kadın doğdu ve hiç tanışmamış Kül olabilir.

Genel olarak, görüntülenen filmler bazen içinde olabileceği farklı zaman çizgileri düzenli anime, bunlar birden çok paralel evren teorileri olabilir var ayrı ayrı.

Gelen Bulbapedia giriş için fizik kimya, fizik kimya olduğunu bildiren cinsiyetsiz, ama Bulbapedia başvurduğu oyunlar ve anime/film.

Sen de dikkat et bu video, bir yarı-popüler YouTuber anlatılır toplumsal fizik kimya (ve aynı sonuca ulaşıyor bu iki Mewtwos).

+462
Kursko 19 Ağu 2019 09:18:04

Cadılar aslında ruh taşlar tamamen kusurlu, Cadılar edildiğinde kim, sihirli kızlar olduğundan, bu Walpurgisnacht büyülü bir kız olduğu anlamına gelir. Madoka iki gerçekleri dünya/evreni yok edebilecek bir cadı oldu bu yana, o zaman, Madoka çok daha güçlü (geçmiş derleme Madoka kaderi için Homura gezilerine ve güç önce) bir sihirli kız olduğu anlamına gelir.

Hangi sihirli kız Walpurgisnacht oldu? Madoka gibi olduğunu ve çakışan zaman çizelgeleri derlenen kaderleri vardı?

+427
MattnLisa Sorrells 21 Ara 2010 11:53:21

Ben hem manga ve Roman Çilek Panik. Romanı tekrar okurken karakterleri alanında 3 okullarından söz olduğunu gördüm. Okullarından biri olan manga, St. Miator Kızların Akademisi yer almaktadır aynıdır.

Roman çok merak ediyorum, ne zaman manga göre oluşuyor?

+415
andyzei 13 Nis 2014 20:33:11

Ben anime 12 daha yüksek orijinal bir düzeyde olması canavarlar belirli bir örnek gördüğümü hatırlamıyorum, ancak en yüksek gösterilen bir düzeyde belirli bir örneği için emin değilim:

  1. Bazı canavarlar var ??? ya ? seviye. Orijinal düzeyi hiçbir zaman ortaya çıktı, çünkü bazen bu; gerçek gibi gamestate gelen dünya kartları ATK ve (ama asla seviye) DEF ile seviye türetilmiş bir etkisi vardır diğer zamanlarda. Bazı doğal olarak sonsuz olduğu ima edilmiş olabilir. Süper Fusion Tanrı'nın bir seviye var ??? ve 1'den 12'ye kadar her seviye bir canavar bir füzyon.

  2. Orada bazı seviye 0 canavarlara 5D'NİN (ve tuhaf yeterli, bu var gerçek kartları çok!) Senkro ve Negatif/Karanlık Senkron mekaniği sayesinde.

  3. İçinde ZEXAL, Xyz canavarlar tanıttı, hangi sırada yerine düzeyleri. Oldukça benzer olduklarını. Numeronius Numeronia "13 rütbe iC1000 13" yeni Sipariş: Eterik Amon "ve" Numarası. Yukarıdaki nokta gibi, aynı zamanda rütbe 0 kartlardır.

  4. Kart efektleri ile, herhangi bir kart keyfi yüksek bir düzeyde olabilir. Döngü ile, herhangi bir düzeyde elde edilebilir. Seviye değişiyor bir önemli mekanik 5D'NİN, ZEXAL ve Arc-V için Synchro ve Xyz mekaniği. Bu "F. A. Arketip", "Fortune Lady" ve "Dark Strike Fighter" gibi bazı kartlar düzeylerine göre etkileri vardır. Kartları az sayıda, gülünç yüksek yeni bir seviyeye az 1000 ATK/DEF ile aynı türden iki canavarlar düzey kaldırıcı kullanarak, böylece 12 her iki düzeyde bunları yaparken (en iyi durumda, örneğin "Yubel Ultimate Kabus" gibi 12 seviye) üst düzey bir canavar atarak elde edilebilir. Sonra "Tannhauser Kapısı", her ikisi de canavarların seviyelerinin toplamı kullanılması: bir kullanımdan sonra artık 2 Seviye 24 canavarlar var. Kullanarak ikinci "Tannhauser Kapısı" sonra 48 alır ve bir üçüncü 96 onları alır. Şimdilik, gereksiz yarı bir döngü göz ardı edeceğiz. (Aynı seviye, >1000 ATK/DEF) Dark Strike Fighter "ve iki uygun canavarlar var", "Tannhauser Kapısı" " 2 kopya kullanın diyelim 8000 9600 için (veya yukarı) hayat puanı 0 için kullanın "Dark Strike Fighter"'In etkisi ile rakibe bırakmak için mümkün olacak!

+393
joshmcode 29 Ağu 2015 21:46:40

Bu özel durumda, anime değil farklı herhangi bir TV Serisi (isterseniz bir örnek, al caprica, hangi iptal oldu sezon ortasında nedeniyle düşük oy). Bazı basit noktaları ile başlayalım:

  • Anime bölüm üretim maliyeti.
  • İşinizi TV'de yayınlanan almak için daha fazla para gerekir.

Aslında olabilir kontrol Bu soru hangi yaklaşık ne kadar maliyeti nedir. Bu çok para.

Yani, belli ki, bir anime yaptığınızda, gelir giderleri daha büyük olmak istiyorum. Nasıl elde edebilirsiniz? Reklam. Ve, tabii ki, daha iyi bir gösteri olduğunu, daha çok kişi görecektir. Daha çok insan görür, daha çok kişi reklamları görür. Yani, temelde, daha popüler gösteri senin, reklamlardan var.

İkinci yol, t-shirt, figürinler, ve diğer şeyler gibi farklı mal satmak. Bir kez daha, daha popüler anime olduğunu, daha fazla kişi bunu satın almak isteyecektir.

Eğer her şey yolundaysa işlerin nasıl yukarıda açıklıyor. Bazen her şey iyi değil. Eğer Haritayı yeterince popüler değilse, ve gelirler giderleri kapatmayın, kayıp ayı. Eğer 2 Sezon olması gereken bir anime ilk sezon yaptıktan sonra para kaybetme sona erdi, ikinci bir yapım göze alabilecek misin? Bundan şüpheliyim.

Şimdi, hikaye mevsim ayrılmıştır nasıl nokta için de önemli olabilir. Örneğin, eğer bir manga çok popüler ise, o zaman ben de popüler olmak temel anime bekliyoruz ve önceden X mevsim planı olabilir. Diğer taraftan, eğer emin değilseniz, bir hikaye için yeterli bir bölüm ile sadece (durdurulamaz) ve bazı noktaya ulaşmak için ve işlerin nasıl gittiğine ilk sezon planı olabilir.

Ayrıca tarz ve arsa kendisi bağlıdır. Örneğin, her bölüm güçlü bir şekilde önceki ve Sonraki bölüm ile bağlı değil-so-küçük bir hikaye anlatır, eğer herhangi bir zamanda bir sezon sonu olabilir. Bir sezon sonu ve hikayenin izleyicinin ilgisini kaybetmeden, örneğin Code Geass olmadan ve birbirlerine başladığında arsa içinde bir nokta olduğunu ama eğer bölüm yakından hikaye-bilge bağlıysa, sadece arsa "arsa bittiği" anlamına gelmiyor (not) mantıksal bir sonuç bir tür için geldiğinde durabilir demektir.

+358
Charles Clougherty 11 Şub 2017 11:10:02

Emin değilim tam olarak nasıl bir karakter "resmi" şarkı tanımlanan, ama bir "Credens Justitiam" olduğunu, benim deneyim, genellikle Mami. Burada bir kaynak siteler Bu gibi durumda. Daha fazla, daha spekülatif bir yaklaşım için, bu Mami, ve aynı şekilde ilgili sahneleri birkaç sırasında çalan şarkı,

artık (eğer hafızam beni yanıltmıyorsa) Mami öldükten sonra anime oynayacak gibi görünüyor.

Böylece bu tema şarkısı olarak tanımlanan mantıklı olur.

Gibi Homura şarkısı, aynı kaynak ben listede daha önce bildiren Homura tema şarkısı "Farsça kız arkadaşı olarak Somnio" ("Kız Rüyası"). "Homura teması" Arama Google da bu şarkı tüm birkaç YouTube videoları dönecektir. Daha önce olduğu gibi, bu şarkı (eğer özel değilse) genellikle doğrudan ilgili veya Homura sahip sahnelerde oynanır inanıyorum.

+293
Dimser 19 Mar 2017 23:13:43

Evet, olabilir.

Rütbe 'Genin' genellikle sadece ninja Akademisi ninjutsu hiçbir yetenekli ninjalar için aşağılayıcı bir terim olarak çalışmaya başlayan ninja ile ilişkilidir.

Ancak, Sasuke ve Naruto çarçabuk ötesinde gelişmiş var. Özellikle şimdi onlar aldı nimet hepimiz zaten biliyorlardı vardı doğrudan Adaçayı Altı Yolları.

Yani Evet, (Eğer hala böyle olduğu düşünülürse onlar) Hokage için Genin yükseltilmiş olur diye düşünüyorum.

+288
user3138489 1 Ara 2016 17:50:29

Lancelot tanıdım ve Arthur efsaneleri şövalyeler gibi Mordred. Ayrıca Arthur adında bir kedisi var.

Ne Schneizel gibi diğer isimler hakkında, Cornelia ve başlık karakter Nunally ve Lelouch Lamperouge? Oradan başvurular çizdik başka işleri var?

+228
John Harvyn Manzanares 3 Tem 2016 18:46:29

Özellikle Bütün Pasta Ada yay, hızlı/içme yedikten sonra kurtarmak Luffy görüyoruz ve Aşağı İtiyorlar hatırlıyorum, Hayata Dönüş gibi Macellan'ın zehir kurtardıktan sonra bile baktı bir şey yaptı. Bilinçaltında Hayata Dönmek kullanıyor olabilir mi?

+165
MyScrap 16 May 2012 21:53:30

Aşağıda uyarı: Bazı Spoiler.

Eğer bakmak bu Sonraki sayfa Bölüm 112, Eren mu gerçekten öyle mi nefret Mikasa ve ortaya o kadar zamandan beri vardı çocuklar.

Olsun demek değil, ancak tamamen farklı bir konu. Olabilir ya da yalan söylüyor olabilir değil. Onun nedeni eğer yalan mı söyledi ya da yapıyor, ama şimdi bilgi eksikliği olarak bilemeyiz.

Ne yapacağız biliyor, ancak bu Bölüm 115,

Eren ve Zeke bir konuşma yaptık, Eren Eldian ırkını yok etmeye soykırım Zeke planı kabul ile ortaya çıktı. Eğer hiç doğmuş olsalardı, hiçbir acı ve Eren 'Kurtuluş' olarak gördüğü olurdu olmasıdır. Onu itip herkes biliyor, dahil olmak üzere onun iki yakın arkadaş, Armin ve Mikasa, oldu muhtemelen kolaylığı acıyı o olacak, ve sunucu herhangi bir ek ya da duygular hissediyordu karşı iki, bilerek mi istiyorsunuz sorumlu olması için kendi ölüm yakında, eğer plan başarılı olur.

Eren ve Mikasa mücadele etmek mümkün mü? Bu spekülasyon ama sanırım bu olabilir kanıtlanmış gerçekler tarafından belirtilen Bölüm 112. Aynı bölümde,

'ana' gibi birini tanımak zaman Ackermans güçlerini uyandırmak olduğu ortaya çıktı. Eren olduğunu kabul ederek Mikasa olarak onun ev sahibi ve biri vardı korumak için bu yüzden ben şüphe ederdi olmak için incitmesine. Eren bu sert sözler ve Armin Eren hakkında yumruk olduğunu söyledi bile, Mikasa hala Armin durdu, uyandığı zaman klan ona 'içgüdüleri' aşağıdaki.

+145
Mehul Joisar 11 Ara 2010 04:45:17

Titans Saldırı, tam olarak ne kadar para için bir şey? Şimdiye kadar hiç para alışverişi görmedi bir kez Brn varım. Örneğin Piyasalar:

enter image description here

İşletmeler nasıl para kazanabilirim? Resmi olarak kullandıkları Cuf para birimi türüdür.

Örneğin ücretsiz olarak et vermek yapıyorlar?

enter image description here

Bu tür tabak, kase, fincan, ücretsiz ya da sadece bir şey kaçırmış gibi Patates, Sebze ve çatal var mı?

enter image description here

Not: yemek anketi Kolordu veya ordu askere ve duvarların ne dışında ama herkes bırakabilir eğitimi olan kişiler için ücretsiz olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz mi yoksa para için mi? Para eğer varsa, bunun ne? Bozuk para, notlar (açıkçası muhtemelen :P) ya da orada bir çeşit sistem nerede onlar ticaret için onların örnek parça çiftlik arazisi için bir sürü tedavi et ya da balık ya da sebze için örnek.

Tam olarak Cuf satın alınan şeyler nasıl yani benim soru?

+141
Daniel Fischer 16 May 2010 16:14:28

Steins; Gate 0 Calvin ve Hobbes yaptığı gibi sona erdi, Başbakan geliyor.

Eğer muhtemelen başka bir bölüm yaparlarsa, iki tekrar bir araya gelip, birçok hayranı olabilir ya da daha basit bir yarı-cliffhanger o yüzden hoşuna gitmeyebilir.

Bu soru cevaplar umut

+116
Hari Gowtham R 31 May 2016 09:41:51

Sen okuyabilir burada şu:

Kullanıcıların Busoshoku Haki olabilir saldırı Logia kullanıcıları gibi olsaydı insan; N = açıklanır gibi yeteneği "yürürlüğe sağlamlık sıvı cisimlerin yakın yenilmez Logia Meyve kullanıcısı," o açıklıyor. Ne zaman Haki uygulanan bir Logia kullanıcı ise bunlar maddi, yerine bozarak yetkilerini tamamen; döner kullanıcı geri onların fiziksel formu. Dönüşüm durumlarına kişiyi yakalamak Haki kullanan biri olarak eğer maddi olsaydı da sağlar.

Manga dan:

enter image description here

Bölüm 18 597 Sayfa.

+100
Hailwood 21 Eki 2016 20:07:58

Dragon Ball Z Kai dolgu olmadan Dragon Ball Z var.

+73
Mateus Gutemberg 26 Oca 2019 07:33:49

Güç (Fiziksel)

Bir vücudun fiziksel gücü kalp ile, ama gerçek vücut tarafından tanımlı değil. Bu nedenle (Franky vücudunda) Nami (Nami bedeninde) yine Sanji yendi istediğinde gördüğümüz gibi açık değildir. Nami Sanji gıdıklamak mümkün olmadığını, ancak yine 663 bölümde ona isabet etmiş olsaydı, Nami vücudu ciddi şekilde yaralanmış olabilir.

enter image description here!

Gücü (Zihinsel)

Öte yandan zihinsel gücü, Sanji Nami'nin vücut ile olağanüstü şeyler gördüğümüz gibi kalpten gelir. İşler fiziksel olarak değil, zihinsel olarak yetenekli olurdu. Sanji mavi 672 bölümde Kin'emon var gövde kurtardıktan sonra güvenlik için onun yolunda yürür gibi.

enter image description here!

Şeytan Meyve Gücü

Şeytan Meyvesi Güçlerini yenen sonra vücudun bir parçası haline gelir, böylece aynı gerçek bir fiziksel güce sahip olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, kauçuk ve aklı oldu luffy'nin tam vücut oldu. Birden çok kez kanıtlanmış oldu. Kürekleri ben luffy'nin gölge elde ettikten sonra kendi başına herhangi bir lastik saldırıları kullanamadık. Tashigi fikrini sigara ve Franky hala Helikopter hayvan formları değiştirebilir karışmış olmalı .. sonra dumanı içine vücudu dönüşebilir. Son örnek, ayrıca bu aynı zamanda zihinsel gücü Fishman Island görüldüğü gibi Helikopter ise Franky Helikopter son halini kontrol edemiyor diye geçti,,, değil iyi bir örnek olduğunu belirtmek isterim. Chopper Franky perse daha güçlü olduğunu söylemiyorum, eğer zihinsel gücü ve böylece meydana gelirse canavarı kontrol etmek mümkün olurdu transfer olurdu diyorum.

enter image description here!

Haki

Haki belli ki o da bu anlamıyla irade anlamına geldiğinden açık olur. Eğer olur açık olursa, çok güç olacaktır. Bu Sanji activaly Kin'emon var torso bulmak için Kenbunshoku Haki kullandığında görülebilir.

Kenbunshoku Haki Haki ile ilgili Sanji özelliği vardır. Kin'emon gölün içinden Punk Hazard üzerinde gövdesini kurtarmak yardım karanlık su içinde samurai gövde bulmak için aktif olarak kullanılan Kenbunshoku Haki Sanji.

Kaynak

Özet

Bu dava açıldığında "ruhlar", Şeytan Meyve gücü muhafaza içinde orijinal vücut, süre sesleri ve diğer yetenekleri gibi, Haki, devam ile açık zihin/ruholarak görüldüğü zaman Sanji kullanılan onun Kenbunshoku Haki olarak Nami'nin vücut, nedeniyle Haki kaynaklı bireyin ruhu.

Kaynak

Fiziksel kalp vs Zihin

Hukuk sadece akıl gerçek fiziksel kalplerinin anahtarları ve unutulmamalıdır. Bu elinde 663 bölümde Sigara fiziksel kalp tutarken Tashigi ve Duman aklından geçer o zaman görülebilir.

enter image description here!

Otherwhise eğer Sezar'ın kendi içinde Dressrosa Hukuk kalbini koymak, Kanun haline sahip olsaydı kaos olurdu.

+64
Dezryth 22 Tem 2011 22:15:32

Gelecek a dünya satırında insanlar tarafından bilinen Suzuha gelecekten geldiğini hatırlamakta fayda var, ama sadece o bilir. Hatta bazıları tamamen doğru değil, ya da en azından yanıltıcı oldu.

Herhangi bir durumda, "gelecek derken ne demek istediğine bağlı. İki farklı vadeli işlem aynı ya da çok yakın, sapma numaraları olabilir. Bu Mayuri çok farklı şekillerde öldüğü gerçeğini kanıtladığı, henüz sapma numarasını değiştirmek büyük ölçüde (en azından) yoktu. Bu yakın vadede farklı vadeli olsa da, hepsi aynı sonuca birleştiler mi, hala a (alfa) dünya çizgisine yakın bir dünya üstünde en az kadar. Bu ne demekti tarafından Cazibe Alanı.

Dünya hattı belirli bir değerden sapmış nasıl sapma sayısını ölçer. ß (beta) dünya çizgisine ulaşmak için, bu aralıktaki herhangi bir dünya satırları aynı nihai geleceği yaklaştığını %1.99 %1 arasında, ve yine çekicinin bir alanın sapma bir dizi almak gerekir. Ayrıca görsel roman ve drama CD'leri C, D ve omega dünya çizgiler vardır, ve tabii ki

Steins Gate dünya çizgisine.

Sapma sayısı için belirli değerleri için çok sayıda mevcut. Sapma ölçer 100.000.000 en azından dünya hatları için izin verecek 0.000001 gibi az% değişim göstermiştir, ve tüm bu yemek çok önemli bir basamak alıntı oldukları için) sonsuz sayıda olabilir yani bu sayılar zaten sadece yaklaşık olduğunu biliyoruz. Ben de emin değiliz, ama bu dünya çizgilerin en sonunda birbirine çok yakın olmuyor.

Yukarıdaki linkten, bilinen değerler:

a:

0.571046
0.571024
0.571015
0.523307
0.523299
0.456914
0.456903
0.409431
0.409420
0.334581
0.337187

ß:

1.130238
1.130205
1.129848
1.130212
1.130211
1.130209
1.130208
1.130206
1.130205C

2.615074

Sapma Sayı 1.Dünya hattı için bilinmiyor.

ohm

(Negatif olduğu söyleniyor, belki de aslında).275349-.275349

Ve spoilery bir:

Steins Gate
1.048596

Yani, bu nasıl baktığınıza bağlı olarak, (bildiğimiz kadarıyla) (belki de sonsuz sayıda) Olası gelecek vardır, ama sonunda hepsi bu 6 yönelin. Daha sonra ortaya, ama şu anda bilinen temel alan daha fazla olabilir, bu uzun vadeli sadece 6 Olası gelecek vardır.

+47
kierse 15 Ara 2018 19:16:26

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil