nerede bulmak ve ONAs izleyebilir miyiz?

ONA doğrudan İnternet üzerinden yayımlanan bir anime. Ve anladığım kadarıyla, ancak sizin gibi, video izlemek veya indirebilirsiniz youtube sitesi gibi olmalı. Yanılıyorsam beni düzeltin lütfen.

Yasal olduğu ve ne izlemek için ne yapmalıyım ONAs kurabilirim, kayıt falan ödeyeyim?

+221
mohitm 5 Oca 2011 12:56:24
39 yanıtların

Şarkı at başı Suikast Sınıf bölüm 40 dan başlar 0:06 ne zaman Karma nefesi kesilir ve durur çalmada 0:58, sonra tema şarkısı "güle Güle Dün" başlıyor.

Şarkının adı ne başında var?

+952
zomb 12 03 февр. '09 в 4:24

Bu klip yeni film İ seçin, görüntülenen Pikachu konuşuyor doğal dil.

Orada bir klibin içinde İngilizce YouTube (konuşuyor yaklaşık 35 saniye)

Henüz filmi görmedim, ama anlatıldığı konuşma yeteneği nasıl olduğunu merak ediyorum? Bu benzer bir şey Unowns Pokemon dublaj olduğu bir zaman olduğunu hatırlıyorum, değil mi?

+935
ounos 2 May 2010 10:18:52

Asla tam olarak ortadan kaldırılmışlar nasıl ifade olduğunu sanmıyorum, ama çevresindeki arazi için (hasar) bir kitle imha silahı olmadığını biliyoruz, o (ölüm geribildirim) onları öldüren canavar değildi, ve şeytan onların okları durdu ve silahlarını bu. Hiçbiri neden öldürüldüğünü de şeytan Soyguncu Sinek herhangi saldıran Dev Eşekarısı askerler engelledi mümkün değil. Karşılık alamayan, hepsi Soyguncu Sinek askerlerin hepsini yok edildi.

O da onun üzerine insanlardan şüphe getirmek için Kiroumaru savaşın tek kurtulan sebebi olabilir. Soyguncu Sinek bilerek yaşamasına izin verebilirdi.

+921
EMiller 24 Ağu 2018 02:06:10

Kimetsu no Yaiba olarak, Tanjiro Urokodaki su tarzı öğrenme görüyoruz. Ama "sihirli" ya da sadece sanatsal bir canlandırma mı?

+912
cjbarth 21 Haz 2013 11:50:42

Evet Rosario Vampire Sezon II sona eriyor. Gösterilen aslında son bir hikaye akıllıca 66,2 için 63 bölüm ama resmi vardır.

Şansını daha fazla bölüm gelmek çok zor de belirtildiği gibi üzerinde Funimation

2 Rosario+Vampire sezon Japonya'da bombaladı. Zor. Çok kötü neredeyse iş dışında BİRE bir put yaptı. Yoksul satış nedeniyle, üçüncü bir sezon için şu anda hiçbir planları vardır. Bu tamamen imkansız demek değil, ama her şey " olacak şekilde inanılmaz derecede düşüktür. - Bakın burada daha fazla

+905
Nathan Dubuc 3 Nis 2019 05:21:38

5 Bölüm, 5:13 işareti, kameraya araba görüyoruz. Sağdaki "OTEL" işareti yatay olarak çevrilmiş çizilir. Gerçek hayatta böyle bir işaret var, ya da bu sadece bir çizim hatası olabilir mi?

enter image description here

+799
Cooking Diego 12 Ağu 2019 13:09:36
Mondaiji-tachi ga İsekai kara Kuru sou desu yo? (ya da, "Sorun, Çocuklar Başka bir dünyadan Geliyor, değil mi?") varmış ... ... taru Tatsunoko tarafından hafif bir roman serisi.
+796
ALi Maken 14 Kas 2010 07:23:04

Crunchyroll İngilizce dubs ile gösterir küçük bir numarası vardır. Bu listede onların forumları burada. Onları aramak için bir yol bulamadım, eğer listeyi tamamlamak olup olmadığını bilmenin bir yolu var, ama herhangi bir olay muhtemelen orada belirtilenden daha fazla değil. Geçmişte başkaları da olmuştur, ama asla büyük bir sayı. CR hala genellikle daha ucuz ve daha bol olan altyazılı anime ile öncelikle ilgilidir.

Dublajlı anime büyük koleksiyonları var olan diğer bazı yasal streaming site var. Mevcut olanı önemli ölçüde ülkeden ülkeye değişir eğilimindedir. Kuzey Amerika'nın en büyük kaynakları için yasal dub akış vardır muhtemelen Anime Ağ ve Funimation. Ne yazık ki bu dünya ya da popüler alternatifler diğer yerlerde ne geri kalanı için kullanılabilir olup olmadığını bilmiyorum.

+788
Grandizer 18 Kas 2015 05:52:13

Ohana hala bir bebek, (muhtemelen Japon soğuk falan) belirlenemeyen bir neden yokken Ayato Matsumae Ohana biyolojik baba - öldü. Bu sadece şova ima olduğuna inanıyorum, ama eğer filmi izlerseniz, aslında Ohana hayatının bu aşamasında göreceksiniz.

Bundan sonra, (Satsuki) Ohana annesi son 1 bölümde gördüğün adam değişik erkek arkadaşları ile ilişkileri yer alır. Adam görünüşe göre borç var - Satsuki erkeklerde kötü bir tadı vardır. Daha da kötüsü, ne zaman onun alacaklılar sordu onun için onun adresini, adam gibi için onlara verilen adresi Ohana Dairesi.

Oldukça makul bir insan gibi borçlarını ile ilgili daha, o ve Satsuki yani izlerini kapatmak alacaklılar için daireyi terk etmek ve kaçmak karar. Onlara, bu romantik bir kaçamak olarak iki katına, ve dolayısıyla, onlarla birlikte almak Ohana istemiyorlar. Satsuki kapalı Kissui için Ohana gemi için karar verir, ve böylece şov başlıyor.

Temelde, her bir ebeveyn için Tanrının gazabına uğramış bir bahane olmak Satsuki aşağı kaynar.

+757
user3064085 5 Nis 2015 05:57:52

Onlar oynarken Daifugo, bir Japon kart oyunu (1). Oyun "İngilizce versiyonunda Rich Man, Poor Man" olarak bilinir.

Kuralları anlatılan bu Wikipedia makale, ama koy kısaca:

Oyun sırasında oyuncular için beş özel başlıklar, büyük milyoner aşağı "aşırı yoksul" her oyuncu bir önceki turda nasıl performans dayalı "ve" kapsamlıdır. İlk turda, herkes orta rütbe, "bu halktan başlar".

Herkes başlığa göre oturur. "Grand milyoner" her zaman karıştırır ve oyunculara (52) dağıtıyor. Kağıtlar dağıtıldı sonra, "zavallı" oyuncular en güçlü kartların üzerinde "zengin" oyuncular ve zengin oyuncular zayıf oyunculara geri kötü kartlarını pass eli nerede "vergilendirme" dönemidir.

Daifugo hileler kullanır, Maça ya da Oyun sırasında Köprü gibi. Oyuncular kartları tükendi zaman, tur için oyun yapıyorlar. Turun sonunda en güçlü veya en iyi ele sahip oyuncu elindeki kartları veya kalan kart sayısına göre aşağıdaki yeni "grand milyoner", başlıkları geri kalanı ile olur.

Kazanan genellikle oyun sonunda "grand milyoner" oyuncudur.

+738
Ashleigh Ah Ta 10 Ara 2010 03:09:01

Ruh gücü olmadan ruhlar soul society yaş değil. Ayrıca, açlık ve bir şey yapıyor ama Soul Society yeniden önce geçmek için harcamak zorundalar ayrılan süre bekliyorlar hiçbir kanıt yoktur.

0 Bölümde, daha sonra RUHLARIN Kitabı "sihirli sayı" basıldı, o çamaşır suyu pilot bölüm 80 yıl oldu. Ama Kubo yıllar bir ruhu Soul Society uygun Ağartıcı hikayesi geçirmek gerektiğini belirtti değil.

Manevi güç vardı çünkü Rukia ve Renji yaşlı her neyse, bu bir yana, demek istediğim. Aç olabilirler ve Shinigami olabilir de neden oldu. "Shinigami" ve yaş yapmak. Ayrıca yaşlılık, doğum, ölmek veriyorlar ve temelde insanların yaptığı her şeyi yapmak. Bunun dışında ömürleri genellikle yüzlerce yıl değil, onlarca yıl ölçülen ve.

+696
Skyler Spaeth 12 Şub 2011 13:31:56

Çoğu yazma HUNTER x HUNTER bir hece işaretleriyerine bir alfabe, bu ilişkisi tam olarak hece işaretleri olan Japon yazı dili (hiragana ve katakana). Bir hece işaretleri bir dizi yazılı sembollerin temsil hece hangi makyaj kelimeler; bir sembol, bir hece işaretleri denilen bir "syllabogram." (Kontrast, bir alfabe var oluşan mektupları.)

Romaji bu uygulama ile Latin harfleriyle yazma Japonca dil değil, Latin harfleriyle kendini. İçinde romaji, "キルア" olurdu yazılı olarak Kirua. Romaji içermez "L"harfi

Böylece, bu taramalar sağlamak Haritayı bir dil olduğunu büyük olasılıkla İngilizce, temel içerme İngilizce kelime "İçin." "Killua" "キルア hedeflenen İngilizce yazımı"gibi görünüyor.

Bu hece işaretleri olduğunu birincil yazılı dilin HUNTER x HUNTER dünya ve bu nedenle kullanılan resmi belgeler, vb. ama öyle değil, tek bir dil var o tüm dünya. Beri キルキゾルデイック'nin faydalı bir cevap oldu maalesef silinmiş bu SE, ben de buraya eklemek キルキゾルデイック cevabı bu Leorio cep telefonu, Beatle 07, sahip bir çeviri aracı çevirmek 200'ün üzerinde dil. Eğer bir insan asla ya da nadiren rastlanan diğer dillerde HUNTER x HUNTER dünya, bir çeviri uygulaması olmaz olacak bir kullanışlı özelliği olan müşteriler olacaktır çatal dışarı 200.000 Jenny için; bu değerli bir özellik telefon da anlaşılacağı bunun olması çok normal rastlamak yazılı dil dışında hece işaretleri.

Ancak orada belirtilmiş bir nedenle dahil İngilizce özel olarak HUNTER x HUNTER dünya, dünya dil öğeleri içerir bu ortak veya bağlı gerçek dünya, hangi makyaj en azından bir kısmının 200+ dil olduğunu ifade etmek için var. Yalnızca Japonya'yı ziyaret eder ve çoğu belge ve tabela resmi dilinde basılmış olduğunu görmek (Japonca), eğer bu yüzden herhangi bir zamanda arzu ederlerse İngilizce, Fransızca veya Arapça bir şeyler yazılı herhangi bir Japon kişi engellemez; o kişinin yazdığına göre bu normal bir davranış olarak kabul edilmesi için belirli bir gerekçe sağlamak için gerekli değildir. Aynı şekilde, HUNTER x HUNTER hece işaretleri ne olduğunu görmek çoğu zaman, bu dünyada, ama değil tek dil içinde var olduğu dünya, herhangi bir karakter herhangi bir zaman olabilir tercih yazmak başka bir dil içinde var olduğu dünya, göre, onun kişisel tercihi.

Bir örnek HUNTER x HUNTER dünya düşüncesine göre istihdam İngilizce ve diğer dillerden bizim dünya, ヨークシンシティ (Yooku Shin Shiti = New York City)'nin ismi tabanlı bir New York, bir arada Japonca katakana telaffuz "York" (ヨーク), yerli Japonca kelime için "yeni" olan "新"(shin) ve Japon katakana telaffuz "şehir" (シティ).

Başka bir örnek, karakter ハンゾー (Hanzo) olan ülke (kokka = ulus) olan ジャポン (Japonya) ' da açıkça dayanan Japonya, beri o tek kişi kim bilir nasıl yapmak 寿司 (suşi) içinde ハンター試験 (Hunter Sınavı) ve o ayı bir ninja motifi. "Japonya" bir 6 eyaletten birisi olan ulus Japonya. Bir 6 eyaletten birisi olan, adı bir etnik grup ve nerede yaşıyorlar, hangi uygulanması için yabancılar (tersine endonyms olan isimler tarafından kullanılan grup kendisi gibi "yorum"[nihon], "yorum, en にっぽん için)" [nippon], "大和"[yamato] ve"ve"[wa]). İngilizce kelime "Japonism" gelen bu 6 eyaletten birisi olan.

Bir üçüncü örnek, Gon birincil saldırı ジャジャン拳 (Jajanken), hangi kullanır ağır Japonlar kelimeler istihdam, Japon versiyonu aslında Çin oyunu じゃんけん (mışıl mışıl uyuyan lanet, bilindiği gibi "taş-Kağıt-Makas" (İngilizce). Oyun başlar ibaresi "最初はグー"("saisho ha 'adam,'" yani "ilk gelen 'rock'"), hangisi için gerekli Gon için yüksek sesle söylemek için güç. O kullandığı Japonca kelimeler "グー"(adam, hangi anlamına gelen "石" [ıshi = Kaya]),"チー"(böyle, hangi anlamına gelen "鋏"[choki = makas]) ve"パー"(paa, hangi anlamına gelen "紙" [formumuza = kağıt]) değişir saldırırlar.

Bir dördüncü örnek, Netero giyen bir beyzbol tişört ile Japonca veya Çince kelime "心" (kokoro) üzerinde. Bazı karakterler de dahil olmak üzere Netero, sahip isimleri köken olarak diller arasında dünya (onun ilk adı アイザック [Isaac], bu katakana telaffuz İngilizce telaffuz İbranice adı יִצְחָק [Yitzchaq], yani "o gülüyor").

Böylece, bu durumda yerinde göre worldbuilding bu mangaka, Togashi Yoshihirou, hazırlanmış. Tercihen uyar onun emsali dahil olmak üzere konuşulan ve yazılan diller dışında hece işaretleri olarak HUNTER x HUNTER dünya.

+693
VIRENDRA yadav 23 Ara 2019 21:07:18

Bu soruyu sorduğun için seni suçlamıyorum. Herkes eğer Kaguya çakrayı kökeni olsaydı çakra nasıl hayal etmek zor, ve sadece birkaç kişi aslında Kaguya soyundan vardı. Ama nasıl açıklayacak görmedim, bazı kelimeleri.

Geç bölüm izle bölüm birini, güya su bulmak için bir görevde iken ninjutsu bir grup insan öğretmek Kaguya olan Asura Otsusuki, torunu, görüyoruz. "İnsanlara bağış" ile çakra yayılması olduğunu düşünüyorum. Ya herkes Kaguya önce fark edilmeyen bu çakra akışı ve çakra akışını aktive etti ve shinobi kavramı başladı.

+673
Sonatara 10 Eyl 2014 14:44:54

enter image description here Suikast Sınıf bir Japon komedi bilim kurgu manga serisi yazılı ve resimli Yūsei Matsui. Bu ilk seri üzerinde var Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisinin Temmuz 2012-Mart 2016 ve lisanslı İngilizce tarafından Viz Media. Beyin Bankası tarafından bir OVA 2013 Kasım Ekim Jump Super Anime Tour, Fuji TV'de yayınlanan 2015 yılı Ocak ve hareketli bir film, 2016 Kasım'da çıkan ve Lerche ile başlayan bir anime uyarlaması, takip de gösterildi. Anime adaptasyonu 2 Sezon 48 bölüm, ilk sezon için bir OVA kapsamaktadır. Bir canlı aksiyon filmi de yayımlanan üzerinde Mart 21, 2015, takip ederek bir netice başlıklı Suikast Sınıf: Mezuniyet, hangi serbest üzerinde 25 Mart 2016.

Dünya'nın yıkımı önlemek yaratık gibi onların sınıf öğretmeni, son derece güçlü bir ahtapot, suikast içinde görevli öğrenci günlük yaşamlarını takip ediyor. Daha sonra, sürekli suikast girişiminden başlayarak bir bağ ona onun hakkında daha fazla şey öğrenmek öğrenci ve öğretmenleri arasında gelişir.

Ek Bilgi:

+639
zenkovnick 3 May 2010 15:33:10

İzleme sırasında bölüm 18 Zettai Karen Çocuklar, saat 10:49, rastgele karakterler gibi görünmek yürüyüş sahnesi. Ve geçerken karakter başka bir dizi güçlü hangisi olduğundan pek emin değilim olduğunu hatırlıyorum.

Bu Kaplan tarafından sarıldı alması resmin ortasındaki adam kim?

enter image description here

+574
xbili 1 Ara 2014 23:20:23

Birçok kez bu terimi duymuştum, o neyi temsil ediyor?

+548
Beliall 2 Oca 2014 13:19:53

Her iki şekilde de, yin veya yang tam Kurama için fiziksel dönüşüm üzerine bir şey olduğuna inanmıyorum. Evet iki film Naruto sonra tekrar dönüşüm fiziksel dokuz kuyrukları forma tam YAPTIN ama film ve gerçekten hiç filmlerde olur ya onlardan öğrendiklerini korumak şeyler getirir kendini gösterir beri gösterinin içine doldurun.

Konuya dönelim! Naruto/Kurama Yamato elini o kısmı Naruto sırasında dokuz sahne oldu gördüğünüz gibi Naruto gezegensel yıkım sıkışmış iken Ağrı mücadelede fiziksel dokuz kuyruk formu gittiler. Kurama sadece Yang tarafı da altı yolları sage modu olmadan. Temelde sadece (sadece tüm seriyi bir KEZ ama bir daha asla derili) fiziksel dokuz kuyrukları Kurama tam görüyoruz. Hala hiçbir şey Naruto sadece diğer jinchuuriki olabilir gibi ya da bunun yerine form tabanlı bir çakra kullanıyor neden tekrar fiziksel dokuz kuyruk modu gidebilir neden açıklar.

+528
Ra John 16 Tem 2016 10:53:02

Bunun arkasında bir nedeni var. Siyah Organizasyon dediğimiz gibi tüm isimleri arkasında bir nedeni var, o Gosho Aoyama belirtti. Eğer Örgütün gerçek adını biliyordu olsaydık, patron bilirdik belirtti.

Şimdi, sadece Bay Aoyama gerçek adını ifşa edene kadar beklemeliyiz. Ve iyi "Alkollü İçki Bar", "Club" ya da "Örgüt"daha iyi bir şey olsun.

+512
Uberzen1 28 Şub 2012 18:19:25

Sokka'nın kuş, Hawky, Toph ailesi mektup teslim etmek ve bir gezi daha geri dönmedi gitti biliyoruz.

Hawky ne oldu?

Bu Bayanposta Devletleri:

Hawky asla gruba Toph mektubu teslim ettikten sonra geri döndü ve Beifong Emlak yeni bir ev buldu varsayılmıştır

Ama bunlar gerekçe Nickelodeon resmi sitesi olarak bir kaynak ve site var beri güncelleme kaldırma hakkında herhangi bir bilgi bu.

+476
user3453281 4 May 2010 17:02:48

Mangada okudum ne ile. Phantomhive Earl kraliçeyi her zaman doğrudan bir hizmetkar olmuştur. Yolu manga canlandıracak gibi görünüyor. Phantomhive ailesinin İngiltere tüm metro ağının sorumlu.

+466
Ben Amir 22 Şub 2019 14:30:43

Eğer düşünürsen kirito asuna korumak için olacak muhtemelen yoğun duygular hissettiğini beri sadece doğal hareket edememek onu çok doğal olarak mücadele kirito olacak daha büyüktü.

+453
Alex Nano 13 Oca 2012 07:30:16

Bu Bayanposta büyük alıntı metni kaldırmak ve kendi sözleriyle özetlemek bu soruyu düzenlemeye karar verdim. sen-ebilmek okumak orijinal gelen bu cevap burada


Yaygın yanlış çeviri olarak Artoria (veya Arturia)-yırtılmış Karanlık Çağ Britannia, Roma İmparatorluğu koruma bu kaybettikten sonra savaş sırasında doğdu. Bu sırada Uther Pendragon İngiltere Kralı oldu ve zaten Cornwall, Igraine dükü'nün karısı karısı ile (Morgan le Fay) bir kızın babası vardı.

Merlin, İnsan/İncubus bir Hyrbid ve güçlü bir Büyücü, bir sonraki çocuklarının Kral Uther ve bu inandığı gibi Uther halefi olacağı kehanetinde vardı. Ancak Arturia bir çocuk bir kız değil, doğduğu gibi Uther üzüntüsüne doğduğunda. o zamanlar bir Kral bir gün bir kral olmaya mahkum olsaydı bile onun halefi erkek bir çocuk gelemedi. Çocuğun cinsiyetini hiç önemi yoktu ve eğer Arturia kaleden kehanet güne kadar ayrılmış olsaydı Kral olacaktı kanıt olurdu emin olduğu için Merlin sevindi.

Beş yaşında, Arturia kralın köleleri biri, Kral onun yaptığı gibi genç Arturia aynı havayı hissediyorum yaptı kehanete inanmıyor olsa. Sir Ector, Emanet edildi Arturia sonra Ector kendi oğlu Kay hem basit knight çırak olarak onlara eğitim ile kabul edilen ve büyümüştür.

Kay Arturia güzellik bir kadın olacağını söyler ama babası kardeşi olduğunu ve gizli tutulması olacağını inanmıyordu ama bu şekilde onu tedavi etmek için karar verdi gibi ona rehberlik etmek için söyledim. Başlangıçta Arturia ve Kay kan bağı olduğu inancı altında büyüdü, ama daha sonra büyürken gerçeği söyledi. Bu ilişkileri gerçeklerden azalmadı rağmen, hala gerçek kardeş olduklarını hissettiler.

Ayrıca atıyla birlikte çekerek diğer işleri yaparken Arturia Kay silahtarı olarak görev yaptı ve ondan eğitim almıştır. İdman sırasında kendi Arturia oldu büyük açısından kılıç ancak Kay ki kullanın "çarpık mantık sadece eşiğinde doğru" yapmak onu his vardı şeye rağmen kazanan, muhakeme gibi

 • Kılıf sizin attın beri "sen kaybettin!"
 • "Hala senin gibi davranma yaşıyorum kazandı!"

Yağmurlu bir gün boyunca Artoria hasta iken, Kay annesinin terk etmek zorunda kaldı bu yüzden sadece onunla ilgilenmek için kullanılabilir olduğunu. Arturia söylüyorum "şimdi ölmek" olsaydı benim için sıkıntılı olur, hızla iyileşmeye karşılığında istediği her şeyi yapmak için söz verdi. İstek ona bir şey Arturia olması çok kalıcı olmak "ovalarda çalışan bir aslan hayal etmek istediğini söyledi." Bu yerine getirmek için Kay ahşap bir aslan oyulmuş. Oyma Kay eski umarak, bu yüzden hayalleri ve Arturia bir köpek ve bir kedi arasında bir haç karşılaştırdı ona zarar olmaması gibi bir fare zarar veremeyecek olan aslan ölürken kötü oldu ama yine de teşekkür ediyor ve rüya görmek mümkün oldu.

Ector Merlin tarafından büyütülmüş olsa da Arturia öğretim ve onunla Üvey baba figürü gibi davranmaya ziyaret etti. ayrıca Kay gizlilik yemini onu yapma Arturia cinsiyet açıkladı.

Arturia kehanet 15 gün oldu ne zaman geldi ve Merlin sonraki Kral seçimi için Caliburn hazırladı. Şövalyeler ve Lordlar seçimi bir kral olmak için en üstün olanı seçmek mızrak ile beklenen bir sonraki Kral seçimi için toplandı, ama Caliburn bir taş yazıt ile sapına takılıp okuma sunuldu

Bu taş Whosoe asla bu kılıcı çıkartır İngiltere rightwise Kral doğuyor.

Birçok şövalyeler komutu takip etmeye kılıcı yakaladı olsa da, hiçbiri bunu çekin başardık. Başarılı girişimleri ile seçim yapması beklenen Sir başladılar. şu anda Arturia hala böylece çırak ve polemiğe girmek için nitelikli. şimdi terk edilmiş taş yaklaştığında ve tereddüt etmeden kılıcı uzandı.

Onu kapma önce, Merlin onu önce onu almadan önce düşünmek için söyle ortaya çıktı. Artık kılıcı aldıktan sonra insan olacağını söylemiş, ama "bir kral olma artık hiç bir kral herkesi korumak için herkesi öldürür, bu konuda her gece düşündü ve sabah aslında korku olmadığı geçmeyen bir gün gelene kadar ürperdi biri olduğunu bilerek doğduğundan beri insan" anlamına geldiğini aslında hazırlıklı olmuştu. Merlin onun cevabı hissetmedi korkuyu o zaman bitmeyeceğini söyleyen Marsh

Arturia zahmetsizce dışarı kaderin onun başına insan bir şey oldu o anda ve kılıcını çekti. herkes orada iyi bir kral gibi davrandı sürece cinsiyet görünüşü çok iyi olur. Almadan kılıcı da Kral 15 yaşındaki bir beden olurdu andan itibaren yaşlanmayı engellemeye vücudu üzerinde bir etkisi vardı.

Sonunda orijinal Yuvarlak Masa kuruldu ama daha sonra Kay ile birlikte en üst düzey şövalyeler dönüşen bu Bedivere ve Gawain katıldı onlara ülke ve 3 geri ödemelerine ise kendini ülkenin gerçek Kralı çağıran antrenman yaparken o Arturia sonra, Merlin ve Kay çeşitli maceralar yaşadı.

Bir noktada Maceraları Arturia sırasında bir ay için bir aslan yavrusu bakımı için geldi. Ona bağlı olmak zorunda kalan genç yavru ile bir bağ kurdu, sevgili kardeşim tarafından verildi oyulmuş aslan yüzünden (büyük ihtimalle) onları çok sevdiği için öyle olmadığını iddia ederken. aslan yavrusu çok enerjik olduğunu, sık sık ısırma veya tırmalama, ama alt ile sonuna kadar kalmak mümkün olmasını diledi bu hissetti mutluluğunu yaşıyor. süre değil belgelenen bu meydana verilen resimler var görülen Arturia olarak Kral ve savaş nerede o giyer aynı mavi kıyafetleri altına zırh ben şüpheli oldu sırasında bu maceralar nedeniyle ne o giyiyor bir flashback Görüntüdeki Görsel Roman

Uygun olarak doğmuş olan Morgan le Fay, aynı durum Kral Uther'in kızı ve Arturia ablası tanınan, gözleri Arturia onun olması gereken babaları sevgi ve umut aldı inanıyordu, intikam için arzu eden cadı kraliçe oldu. onların maceralarını sırasında Morgan olan bunun üzerine Arturia Vivian gider, Gölün Hanımı (ve Morgan zıt kutup) Arturia gevşek Caliburn gören bir tuzak yürütüldü.

Amca Vortigern ona karşı son savaştan sonra, Arturia kingdom Camelot onu istedi ve barış on yıl geçirdi. bu süre içinde Arturia bir varis üretmek için güçlü olmak sorun ile uğraşmak zorunda kaldı. "yardım" Merlin belirsiz bir zaman süresi için sperm üretebilen bir pseudo-erkek içine Arturia yapmak magecraft kullandı. bu süre zarfında ancak Morgan le Fay var onun kız kardeşi sarhoş kullanılan ona büyü enchant onun kız kardeşi için bazı Arturia sperm. kendi yumurtalıklarını kullanarak Morgan sperm geliştirilen ve kız kardeşini homunculus bir klon için doğum var. bu Mordred oldu.

Arturia Kral Leodegrance, Guinevere kızı bir araya geldi ve 2 İngiltere'de "Krallık" bir dışa görünüm yapmak için kabul ediyor. Yedi yakın gün sürdü ve arazi boyunca kutlandı görkemli bir düğün töreni yapıldı bile. Ancak Arturia, "koca" bir adam değildi ve evliliklerinin hiç bir zaman mükemmel olacağı ziyade aşk, ihtiyaçtan dolayı, evlilikti.

Bu süre içinde Mordred Morgan tarafından doğru Kral yenmek ve onun tahtına varis olduğuna inanmak büyüdü. Annesinin tavsiyeleri ve kendi kılıç onu, bir sunum Yuvarlak Masa Şövalyeleri biri olarak kabul edebildi. rağmen Arturia için annesinin obsesif nefretin daha mükemmel kral olarak onu idealize Arturia nefret Mordred. daha sonra Arturia var "evlat" olmanın mirası ondan öğrendi ve bununla birlikte de Mordred idolümdü o, Kral twisted doğum utandığını aynı kanı paylaştığı bir öğrenme mutluydu.

Arturia bir kral insan olmayan yemini etti Kral olmaya devam ettiği ve bir insan duygularıyla insanları korumak. tahtta iken asla keder gözleri daralma ve sert hükümet işlerinde çalışırken, her sorunu çözerek, Arturia herhangi bir sapma olmadan ülkeyi dengelemek için başardı, ve tek bir hata olmadan insanlar cezalandırılır. bu ancak kurşun Şövalye onu bir Sir Tristan Camelot deyip bırakmak

Kral başkalarının ne hissettiğini anlamak

bu Lancelot işitme Kral onun da düzenlenen Guinevere bir dilek için yükünü azaltmak istedi. Birbirleri ile sohbet ederken arkadaş olarak birbirimizi tanımak ve birbirimize destek geldi ve daha sonra Lancelot guinevere'ye düşmeye başladı. olsa onu Arturia ona Guinevere evlilik için bir kadın ve gerçek anlamını olmayı öğrendi Guinevere.

Bazı noktada kimlik ve "oğlunu" hakkında Arturia yaklaştı ama oldukça Arturia için olduğunu belirterek reddetti umduğu verilmesinden Mordred Mordren çocuğuna ve Morgan'ın "oğlu" olarak Mordred tanımak ya da onu Tahttan feragat edemedi komplo doğdu iken. Mordred Arturia nefret Morgan ve ne yapmış olursa olsun, o an Morgan'ın kirlettim, bir çocuk doğdu, çünkü bu olduğuna inanıyordu ve onun doğum utanç nefret olmaya başladı.

Lancelot ve Guinevere ilişkiye başladı ve bu Agravain, nefret ediyordu, kim Morgan tarafından işe Arturia Şövalyeleri ve bir suikastçı tarafından keşfedildi. Ancak Morgan nedeniyle kadınlardan nefret ederdi ve de Arturia gerçek cinsiyet öğrendi olayı ortaya çıktığında Agravain Krala sadıktı. ilişkisi olduğu Guinevere tehdit etmeye çalıştı ama başarısız oldu. önce ölümü ve görme Mordred büyüyen nefret (muhtemelen Mordred bilmeden bir kadın iken de) Yuvarlak Masa Şövalyeleri olarak güvensizlik yaymaya ve insanların gözünde Kral saygınlığını yok eden onun olayı açıkladı.

Arturia olayı öğrendiği zaman, kimsenin suçu değildi ama oldukça Guinevere ve Lancelot sacafrice bilerek anlaşıldı. ancak hala bir kral sıfatıyla hareket eden ve bu kez zina ciddi bir suç olduğunu, Arturia duygularını atılır ve idam Guinevere vardı. Lancelot onu kurtarmak için durdurmaya çalıştı, Gawain kardeşleri, Gareth ve Gaheris dahil olmak üzere diğer şövalyeler onun birkaç öldürüyor ama sonuçta başarısız oldu ve tekrar Fransa ülkesine kaçtı.

Kral karşı ulusal hoşnutsuzluk temsil eden isyanın lideri Arturia Roma seferi Mordred gittiğinde oldu. Arturia Mordred kasıp kavuran döndü ve Kral ondan nefret ettiğini ve sadece taht için uygun olduğunu. sadece Arturia tarafından "oğlu" olarak kabul edilmesini istediği bir gerçekti. bu daha sonra hayatlarını iddia olan bir iç savaşa yol açtı.

kısa bir süre Camlann Avalon son savaştan önce, Arturia Ölümsüzlük veren Excalibur için kılıf, nedeniyle Morgan le Fay entrikalarına için çalındı. Lancelot, aforoz edildikten sonra bile, Camlann Savaşı kralına hizmet etmek için katılmak istedim ama Gawain hostilely nefreti yüzünden onu reddetti.

Merlin son savaş önce kötü bir cadı (Morgan?) iddia ederek kendi aşk sorunları yüzünden Arturia sol onu öldürmeyi o Dünya Ters Tarafa kaçtı çalıştı ve böylece cadı ona ulaşmak etmiyordu nerede Avalon arazi, ancak karşılaşılan o kapı sonsuza kadar kapalı olduğunu Avalon Bahçe ve sahip aşmış ölüm denen mühürleme "kule", yaratılmış ve böylece, hiçbir zaman Kahraman Taht girebileceği bir tuzaktı.

Morgan "Oğlu Mordred son savaş sırasında nefret" ama Arturia yanıtladı

Senden nefret etmemiştim. Sen tahtı vermem tek bir nedeni vardı. Ben bir Kral kapasitesi yoktu.

Savaş Mordred onların ölümcül Rhongomyniad tarafından ona bir lanet, çünkü yaralı ama ölümden sonra hala kılıcı salladı ve ölümcül Arturia yaralandı.

Arturia ölüyor vücut Excalibur iki dakika Excalibur Vivian Arturia için ölürüm döndürülen beliving başarısız oldu Göl, bir düzenin kadına geri atarak imha etmek için yas tutan bir şövalye sipariş nerede Sör Bedivere tarafından kutsal adasına götürüldü.

Bedivere yokken, kişisel hataları yansıttı, Kral gibi hayatı pişman. Önce onun son nefesi, o çağırdı, dünya; exchange hizmetleri gibi bir Kahramanlık Ruhu, o istedi için verilen bir fırsat aramaya Kutsal Kase için kaydetmek onun ülke.


Arturia olarak dünya ile sözleşme yaptı ve Kutsal Kase Savaşları için davet edilmeye başlandı bu son bit vurgulamak isterim. çağrıldı o önceki zamanlarda anılarını korur o yüzden etkili bir Kahraman Tahtının gerçek canlarından klonları olan diğer Kahraman Ruhları aksine, Arturia hiç yapmadı.

Kader/Stay Gece olaylar farklı rota Arturia' kadere bağlı sonra. ben özetlemek içinde bu cevap ama toplamı bu kadar

- İçinde Kader miyiz Arturia kabul şeyler Sör Bedivere iadeleri için son zaman
- In -Son Bölüm- çünkü Arturia sonlandırıldı onu sözleşme ile Dünya tarafından yok Kutsal Kase onu kendi gider için Avalon Ters Tarafı Dünyanın beklediği Shirou kim sonunda bir film ile onun gibi ayrı bir mucize Merlin hakkında konuşuyor

- İçinde Sınırsız Bıçak İşleri:
- İyi Sonunda Rin ile Hizmetkarı olarak kalacak
- Gerçek Son Arturia kaybolur uzakta ancak eğer Avalon de sona erdi eğer o ya da değil ve eğer kontratı sona erdirildi bilmiyoruz

- içinde Cennetin Hissediyorum, ne olursa olsun sonu Arturia bozuk tarafından Angra aydınlanmış Sufiler ve öldürüldü Shirou kapatmak için son bir savaş. kader onu bundan sonra bilmiyoruz

- içinde Fate/Hollow Ataraxia o davet için Angra aydınlanmış Sufiler yanlış bir Kutsal Savaş. Angra aydınlanmış Sufiler yeniden çalıştığı için 3 savaş Arturia sanki Arturia yeteneği ile Alter kişiliği ile Angra aydınlanmış Sufiler tarafından bozuk (bu Arturia) takas etmek üzere çağrılır aynı Kahraman (2 Taraf)2 Kılıç çağırmak için büyü onların sürekli kullanan Edelfelt kardeşler tarafından çağrıldı eğer o çağrılır

Ayrıca ne zaman Arturia kendi zaman çizelgesinde bilmiyoruz iken bu oluştu

 • içinde Kader/Labirent o çağırdı Norma Goodfellow/Manak Sajyou Hizmetkarı sırasında alt Kategorisi Kutsal Kase içinde Caubac Alkadraz labirent. o formları bir parti ile 3 Diğer Görevlileri, OkçuRobin Hood Fate/Extra), Pudra (Medea dan Kader/Stay Gece) ve Assassin (Hasan-ı Sabbah gelen Kader/Stay Gece). uzak değil, bir savaş Arturia kaybolur sırasında Norma/Manak ve Nobel Phantasm onu kullanır unutulan bir sözleşmenin diğer 3 Kulları için ona güle güle demek ve Norma/Manak Mistik bir Kod vermek onlara Emanet önce çünkü buldu

ben de eklemek de bir noktada Arturia Kanından hayatta bir şekilde diğer Tip-Moon Çalışır Lord El-Melloi II (Tereddüt Kadife adı sonra dördüncü Kutsal Kase Savaşı) ile tanışır Gri olan onun Yardımcısı olur. Lord El 4. Kutsal Kase Savaşı tatsız anıları getirmek hangi Arturia gibi olmak görünüşü dışında Melloi II Gri de Rhongomyniad kullanmak olabilir.

Rhongomyniad kendi içinde özel bir şey değil, nesiller boyunca aşağı geçti ise gizem tek bir halefi nesiller Fraga soyunu bir patojen ile aşağı geçirilen (ölçümü bazett Fraga McRemitz) Fraga ailesi tarafından düzenlenen Gelenek Taşıyıcı özelliği benzer şekilde korunmuş. eğer Fraga gibi Arturia kanından bir patojen olduğundan emin değil gibi (benzer şekilde).

Gri bir mezarlıkta doğdu şu anda tek bildiğimiz. eğer soy Arturia (hangi kan Nasuverse (bu bayanposta göre) diğer Arthur Efsanelerin aksine Uther'in kızı Cornwall Dükü değil)kim Morgan ile devam edebileceği Uther gelen veya başlayacak Rhongomyniad bağlı eğer ya iner o kim bilmiyoruz


(Her Türü)kaynaklar-Moon Bayanposta

+447
Omary Tiger 20 Ağu 2011 04:17:50

Ben Hayate no Gotoku anime izlemeye başlayacağım ve manga okumak çok anime yakından manga adapte olup olmadığını bilmem gerek yok. Anime sezonları ve filmler tüm bahsediyorum .

+441
sam ben 20 Nis 2014 05:43:19

Webcomic olarak Garou ile savaştan sonra,

Siyah Sperm zayıf bir durumda Saitama evcil olur

Onun hücrelerini canlandırmak ve onun kadar güçlü olabilecek mi, ya da kaybetti tüm hücreleri kurtarılamaz?

+410
rolfedh 23 Eyl 2010 16:29:24

Evren son zamanlarda edo tensei bu hokages tarafından açıklandığı gibi duygusal stres ile aktive edilir. Beyin hat çakra gözlerinde yansıyor. Benim tahminim bir yetenek için duygusal sıkıntı katkıda bulunur ve zeka düzeyi. Not bir Kişi soyun yetenekleri ve klan ile ilgili abilitites seviyor. Eğer bir soyun yapmış yetenekleri rol oynar eğer sürpriz olsun istiyoruz değil. Son zamanlarda Sasuke Madara kardeşinin benzer söz ediliyor...

+389
Jerry H 18 Kas 2015 06:50:13

Kuranashi, 12 Veliler ve Abe hiçbir Seimei büyü gücünü aldı 42 bölüm, Yuuto dedi. O zaman neden dodge Eğlenceli saldırıları için çalışsın?

41 bölümde, Kuranashi bunu atlatmak için Tatara saldırıları ihtiyacı yoktu. O zaman nasıl oluyor da Yuuto Veliler ve Abe hiçbir Seimei ile tüm güç birleştiğinde, dodge ve Eğlenceli, tek saldırılar için gerekli mi?

+386
Itzack 17 Ağu 2015 05:36:29

İyi de Amestris veya siyasi iklimi yasaları tecrübeli değilim, ama Kanun sadece altın için malzeme dönüşüm yasaklar, insan dönüşümü dışında. Gümüş ve diğer değerli malzemeler için dönüşüm hala izin veriliyor sanırım, bu gerçek dünyada altın daha bazen daha değerli olan petrol gibi. Bu para onun tarafından desteklenmektedir çünkü sadece altın yasaklar tek sebebi olduğuna inanmamı sağlıyor.

Hangi yol benim için asıl soru, neden onlar sadece kağıt para yerine? Altın ve diğer değerli madenler ve kaynakların değişime uğramış olabilir neden Amestris ekonomisi için bu kadar önemli?

+363
Akusaka 7 Şub 2014 09:40:32

Dikkate birkaç şey almak zorunda.

 1. Patlayıcı etiketleri çakra sadece biraz ortalama Ninja çakra göre var. Tüm etrafında böylece Ninjalar......sanki bir ormanda yürürken üzerine oturan Kartal ağacı arıyor sanki. Byakugan aktif bile çok fazla çakra imzaları vardı.....daha güçlü olsaydı kesinlikle bu kadar düşük bir imza için bir etiket bak yapmazlarsa. bu bile.gerçekten fark etmezlerdi.
 2. Etiketler olmaktan anda etkin değil. Böylece çakra aktif ve böylece "durgun" idi. Belki bir Hyuga ve çakra hisseden başkaları için görmek için çok küçük çakra bir imza olduğu anlamına geliyor.....ama hiçbir şey yapmadı. Bildiğimiz gibi her insan da çakra üretir. Bu yüzden tekrar size yakın geçen diğerleri ise bir çiçek üzerinde oturan (arı) hiçbir şey yapmaz, bu küçük bir şey ise (arı etrafında uçan) gerçekten küçük arı için herhangi bir bilinçli fark atacak olduğunu belirterek açıkladı olabilir.
 3. Tekrar serisi zaman bildiğimiz gibi Byakugan yanılmaz değildir. Kullanımları engellemek için bir mühür gibi görünüyor bile. Kendisi Naruto olmanın en iyi örneği. Eğer AKTİF kyubis çakra kullanmak vermedi (aka mührü dışına çıkmasına izin).......hayır Hyuga (bu diğerlerine göre) onun hakkında farklı bir şey fark etmedi bile. Eğer genel olarak ya da aktif olarak Hyugas sonra OP etiketler bulmak bahsedilen bölümde, daha sonra da (daha akla yatkın olan, serbest/Hyugas görünmez kullanılan ayarlanmamış çakra yapan özel mühürler ise bu mühürler doğası ise Ne yazık ki %100 açıktır.

Bu hyugas büyük hareketli çakra kaynakları çevrelerindeki tüm iken (küçük, statik çakra) etiketler görmedim ki büyük bir ihtimaldir.

Fark değildi bu bölüm hakkında beni şaşırtan tek şey bu.....vardı etiketlerinin daha KİTLESEL oldu. Bildiğimiz gibi/üretimi satın almak ucuz değiller. Böylece neredeyse (veya daha fazla) kages yıllık geliri değerinde olmalı çalışmalarının kullandı. Ve ayrıca şehir içine fark edilmeden onları nasıl aldığını. Bu kadar kağıt muhtemelen birileri tarafından fark edilirdi. Ama bildiğim kadarıyla bu iki şeyi nasıl becerdi için bir bölüm yer almamıştır.

+358
Victor Lima 27 Ağu 2018 22:31:20

Armin Eren kaçmasına yardım için onu sormak için sokağa Annie yaklaştığında, Annie katılıyor ama yüzüğü üzerinde (bıçak) koyar. Yalan söylüyor o andan itibaren biliyordum ki Armin geç fark eder. Nasıl?

+333
Adalet Atai 4 Eyl 2011 10:47:37

İstiyor, oyuncular ortak bir envanter Kur, bir lonca depolama ayrı ve evlilik farklı olabilir.

Evlilik, stoklarınızı olmak, tüm istatistikler ve envanter öğeleri görmek, ne olursa olsun olabilir. Bu, normal envanter ek olarak bir sekme olduğunu. Bu sekme Sachi etiketli oldu.

Kılıç Sanat Çevrimiçi ışık Roman çevirisi:

Otel odama şarj, hemen odasında yüklü depolama kutuyu açtım, tüm restorasyon, detoksifikasyon kristaller ve iksir gibi düşen madde penceresinden alıyor. Yalnız bu ağır bir bilanço saymak olabilir, ancak bunların hepsi kullanılmış olsa bile yazık etmem.

Dayanıklılığı teyit koleksiyonumdan tek elli bir kılıç çıkardı bulmaz, karıncalar kavga ederdim ve değiştirdik bu sırtımdaki kılıcı çıkardım. Sonra da yeni öğeler için başka deri ceketimi ve zırh ve her şeyi değiştirdim. Bitirdikten stok gördüm ve elimi bırakınca, pencereyi kapatmak üzereydim.

Orada, orada yazılı «kendi Kendine» ek olarak, kendi stok sayfam, adı «Sachi»okumak başka bir etiket vardı.

Bu iki oyuncu için «bu oyuncu kendi ortak öğeler penceresinden ayarlayın Evlilik» geçmedi ama arasında çok iyi bir ilişkinin sonucudur. Bu evlilik tüm öğeleri bu ayrı pencerede tek öğeleri paylaşılır şekilde farklıdır.

Hiç bir itiraf istedi ya da daha önce el ele tutuşmak olan Sachi, ölümünden kısa bir süre önce bu pencereyi ayarlamak istedi. Nedenini sorduğumda, eğer bu amaç olsaydı kolayca şifa iksir ve Benzerleri—alışverişi olduğunu kabul etmek zordu, o cevap verdi, belli ki zaten bunun için kullanılabilecek bir lonca açıktı. Ama yine de kabul ettim, ve sadece Sachi aramızda paylaşmak için bu pencereyi ayarlamak.

Ama Sachi öldü, hala kaldı bu pencere. Tabii ki, arkadaş listesini de hala Sachi adı alabilecek, ama bağlantı kurulamadı bir gri olur. Ve kalan birkaç iyileştirici iksir paylaşılan stok kaldı, bu da olmaz. Yarım yıl sonra, hissetmeden silinmiş lonca sayfası bile, Sachi isim etiketini Kaldır edemedi. Dirilmiş olabilir o sadece onun adını sildikten sonra daha iyi hissetmek mümkün olurdu kendini affedemedi inandım tabii ki—neden değildi.

Sadece iyileştim ve Sachi adı 10 dakika baktıktan sonra pencereyi kapattı. Gece yarısına kadar iki saat sürdü.

Kılıç Sanatı Online Volume 02: Aincrad, Bölüm 4, Bölüm 3

+332
keatch 11 Tem 2018 04:27:47

Inuyasha aradığını düşündüm ama bir samuray değil. Hanyo, ya da yarı-İblis ve giysilerini samuray kimono ve hakama değildir. Hatırladığım kadarıyla, elbiseler çeşit yanmaz ipek yapılır; serisi gördüm bu yüzden tam olarak malzeme geliyor ne hatırlamıyorum bu yana on yıl kadar oldu.

+274
Steffen Hvid 24 Nis 2015 18:41:10

Bazı nedenleri şunlardır:

 • Dünya ve Hercule, Dünya Şampiyonu yok edecek olan tüm Cep odağı oldu. Dünyanın Kralı biraz Cep yendiler (ama tam olarak bağlantısı olmayan bir SS olduğu için yaptım) ve spiker biliyordu Kral Piccolo yenen Goku çocuk olarak tanıdı. Nispeten, sadece Goku (zor) Hücre kavga kaydedildi.

Ve tüm deli (yeşil olmak Piccolo ve Tien üçüncü bir göz olması yardımcı olmayabilir) Hücre savaşmaya gelmek olarak kabul edildiler ve ciddi savaşçıları olarak alınmamıştır.

 • Z Savaşçıları sadece turnuvada 3 kez daha ortaya çıktı. Ve sıradan bir kişi tarafından kabul edildi bir zaman düşünemiyorum.
 • Piccolo sonraki turnuvaya girdiğinde, adamın adını fark olacağını endişeliydi, ama onun görünüşü ile ilgili, onları gerçek olmayan (Gohan bekliyoruz, ama onun nedenleri farklıydı) vardı değildi. O yüzden belki de çok fazla zaman geçmiş olduğundan tanınmak için beklemek yoktu.
 • Dragon Ball Z Dragon Ball farklıdır. Turnuva görünümlerini tüm ikinci oldu. Ve (Piccolo bir şeytan olmak gibi)diğer bir tutarsızlık var

Yani odak Hercule olduğu için olabilir, Z Savaşçıları ciddiye alınmalı, çok fazla zaman Dragon Ball Z sadece Dragon Ball son ve büyük bir olasılıkla sahip değildi.

+216
Bruce Stephens 16 Haz 2013 07:53:22

İçin belirtilen değil, ama UBW Sonunda Gerçek bir devamı olduğunu iddia edemez. Rin Rin ve Shirou severler nerede en az bir alternatif evrende, Rin aslında tamamen tsun düştü ve kafasını tatlı muhabbet mide bulandırıcı onlardan biri gibi geliyor o noktaya Shirou ile aşk yaşıyor İkinci Büyülü Sandık kaldı sahneyi sırasında gösterilir.

+135
Justin Duncan 18 Kas 2015 10:55:05

Düşünüldüğünde mutlak Cüce gibi oldukça karmaşık bir dizi biliyordu Dizi Xerxes, muhtemelen bir vücuda bir tarafından Kapısı Bilgi parçası Köle 23 kanını kullanarak simyacı. Bu son derece Cüce elleri gibi görünen Kapısı, giren birini tut o küçük siyah eller tarafından desteklenmiştir.

+126
Joonas 25 Haz 2019 10:33:26

Japonya'da ya da değil, telif hakkı/hukuk korumalı içeriği akışı sağlayan resmi siteleri dışında siteler yasadışı ve hukuka aykırıdır. Bu nedenle, Sorunuzun cevabı hayır, güvenli değil, yasalara aykırıdır, suçtur.

Görüş BT (Bilgi Teknoloji) noktasından, birçok tür siteler aslında reklamlar sadece etrafında herhangi bir içerik göstermeden seni yönlendirir, tıklayın yemler ve bağlantılar dolu boktan site var. Bu tür siteleri de bilgisayarınıza hafiye, zararlılara ve gönderebilir. Ayrıca kimliğinizi çaldı için de kullanılabilir. Bu nedenle de bakış BU noktadan güvenli değil.

Eğer Japonya'da iseniz, ancak, o yayınlandıktan zaman anime izleyebilirsiniz. Bu tamamen yasal. Aslında, aynı zamanda daha sonra izlemek istiyorsanız kaydedebilirsiniz. İzledim bu anime AFAIK, bu da yasaldır. Yayınlanan bir programı kaydetmeye Tamam bazı anime gösterir. Örneğin Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yattemita., Yukari yayınlanıyor bir gösteri kaydetti. İçinde Doraemon, Doraemon ve Nobita ki sık sık rekor bir gösteri yana olmanın yayınlanan aynı zamanda bir beyzbol maç babası seviyor izle.

Elbette sadece geniş döküm anime sınırlı olduğundan, eski ayırın izlemek mümkün olmayacaktır.

+110
Craig Daters 22 May 2017 02:55:51

işte bu şarkı

Shippuu Kumikyoku ( Kasırga Suite )28 1 Naruto OST - Track -

şarkı 0'da başlıyor:40

+90
irtiza 27 Eki 2018 02:12:19

Semender Aqua sıcak serilerinde görülen kayan binanın içinde başka bir mücadele ile ayakta tutmaya çalışan Ai-chan Akatsuki karşılaştığında ilk sezon sonunda, diyor.

Ancak, gerçekten Semender sadece gezegenin sıcak tutmak için bütün gün ve gece başka bir kavga inanamıyorum. Peki ne yapar Ai-chan yeni bir mücadele çalışıyorlar Semender aslında yapmak mıdır? (çünkü Akari-kafasına koymak bir şey olabilir.... değil mi?)

+83
codepoet 19 Kas 2019 08:08:52

Bunu yapmasına neden Abhishek akıl katılmıyorum.

Evet, Sasuke İyi "olabilecek pragmatik türü olabilir, belki biri zaman zaman ölür ama verdiği bilgi birçok kez köy kurtarabilir."

Ama Naruto bir yaşlı adam herkes "türü Kurtarmak Shonen" dir. Neji gözleri önünde savaşta öldürüldü, yoksa Hinata çünkü neredeyse kırıyor. Neji bir çeşit"Naruto arkadaşını, en büyük etkileşimi ilk Chuunin sınavı ve Sasuke için av sırasında oldu. Ona doğru Naruto onu dövdükten sonra değiştirildi serisi Naruto başında biraz kaba bir tavrı vardı, ancak Neji Hinata kuzeni ve Koruması oldu.

Bu vurgulamak isterim: Naruto Hinata daha kararsız daha duygusal olur. Naruto insanlar hakkında derin umurunda, eğer rütbe ve görev yerine Naruto ve ölümcül bir tehlike ekibi ile köy kandıran rastgele bir köprü oluşturucu olsa bile. Orada hiçbir şekilde Naruto kabul eder bir arada sunan bir kişi için uğruna Orochimaru'nun uzun ömürlü.

Tahmin edebiliyorum iki senaryo vardır:

 1. Orochimaru sadece Naruto'nun gözünde "insan" olarak sayılmayacak kurban varlıklar olarak kullanmanın bir yolunu buldu. O Yu klonlar gibi bir şey olabilir, beyin ölü insanlar belki de Naruto çocuk suçlular gibi insanların varlığını öğrendim ve ahlaki olarak ayarlanır.
 2. Yani Orochimaru çalışmaları devam edebilmesi Orochimaru sorumlu olan insanlar, Sasuke ve Yamato da dahil olmak üzere, Orochimaru'nun uygulamalara ilişkin Naruto yalan.

Yardımcı olabilir

Orochimaru oğlu köyün bakıma alındı.

+77
brnsckn 25 Ağu 2013 18:18:57

Bu bir karakter yetişkin eroge, Rakuen hayır Reijou. Karakterin adıdır Artış İnujima.

+13
Mon The House Cook 12 Ağu 2019 02:32:36
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil